Omroepen storten zich op abonneetelevisie 29-39-49 bcrco JU PZC/ radio-tv en kunst televisie - 'Kommissar' Erik Ode overleden EXCELLENTIE PANDA EN DE STUIPENJAGER or.saa radio DONDERDAG 21 JULI 1983 NEDERLAND-1 NOS 09.30 Nieuws voor slechthorenden 13.00 Nieuws voor slechthorenden TROS 16.00 Cariboo Trail. Amerikaanse western. 17.10 Hoogtepunten uit de wereld- muziek-literatuur (3). Cantate: „Jesu bleibet meine Freude" van J.S. Bach. NOS 18.15 Nieuws voor slechthorenden NCRV 8 55 De roze panterTekenfilm. 19.00 De jonkvrouw van Avignon (3). Serie. NOS 4 20.00 Journaal NCRV 20.W8 Mary Benjamin. Amerikaanse serie. 21.20 Hier en Nu. Actualiteitenru briek. 22.00 Kerkepad '83. Route 6: Sneek en IJsbrechtum. 22.25 Hill Street Blues. Amerikaanse politieserie. NOS 23.20 Journaal 23.25 Nieuws voor slechthorenden 15.30 - 16.50 Wielrennen. Tour de France. Rechtstreekse reporta ge. 18.15 Studio Sport-Extra. Tour de France. Samenvatting. 18,40 Sesamstraat 19.00 Journaal VARA 19.12 Fame. „Voorbij zijn de kinder jaren". Amerikaanse serie. 20.00 'n Dagje nieuwe kerk. Koor zangprogramma. 21.00 Duo's en dieven. Brits tv-spel. NOS 21.30 De goden uit het oosten. „Zen en het sjintoisme". Documen taire serie. 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor slechthorenden 15.15 Militair défilé. Rechtstreekse uitzending van het militair de- filé te Brussel n.a.v. de Natio nale Feestdag. 16.10 Wielrennen. Tour de France. Rechtstreekse reportage van de individuele tijdrit Morzine Avoriaz. 16.35 - 17.25 Film. Vijftigjarig be staan van de filmpers in Bel gië. 18.00 Appie. Kleuterserie „Appie de straatventer". 18.05 Galactica 1980. 10-delige Amerikaanse science-fiction- serie voor de jeugd met Lorne Green, Kent McCord, Barry Van Dyke. Afl. 1„De Galactica nadert de aarde". De Silonen liggen echter op de loer. Troy en Dillon worden naar het Pacific Institut of Technology in Californié gestuurd... 18.50 Op de maanbergen van de Ruwenzori. Belgische docu mentaire van Yvan Crespeig- ne. De Ruwenzori, op de grens van Zaïre en Oeganda, is met z'n 5113 meter de derde hoog ste berg van Afrika. Een Belgi sche team maakte uit weten schappelijke overwegingen een tocht naar de top. 19.15 Tijdrover. Bridge - stap voor stap (5 herh.) 19 25 Uitzending door derden. Een programma van de Socialisti sche Omroepstichting. 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kunst-Zaken 20.15 The Best of the Midnight Spe cial Show. Showprogramma waarin gastheren The Bee Gees de volgende artiesten ontvangen: Jerry Lee Lewis, Gladys Knight and The Pips, Skeeter Davis en Jim Weather- iy- 21.00 Panorama Zomered'rtie. „Gecocacoloniseerd". Een re portage over de fenomenale successtory van een frisdrank. 21.50 Monopolie. „Titanen wenen niet". Vijfde aflevering uit de zesdelige Canadese serie met Kenneth Welsh, Martha Henry, Jennifer Dale e.a.: Munroe is 70. Hij krijgt de raad het kalm aan te doen en de firma te verkopen. Een journaliste, die al een hele tijd aandrong om hem te interviewen, blijkt een moderne jonge vrouw te zijn. Munroe is gefascineerd door haar jeugdig enthousiasme en haar onafhankelijkheid. Mun- roe's oudste dochter ontpopt zich tot een waardige kandida te voor zijn opvolging. Hij be sluit dan maar niet te verko pen. Zijn vrouw slikt zijn ver houding met de jonge journa liste niet en vraagt echtschei ding aan. Munroe verlaat zijn huis. Op de trap naar de flat van zijn verloofde wordt hij geveld door een hartaanval. 22.40 Journaal. Aansluitend Coda. 15.15 Militair Défilé 16.15 Visa pour Ie show. Amuse ments met de groep Druss, Witold de Campo, de fakir Sladiny, Stan en Adam en Alain Gosset. 17.15 II y a 40.000 ans, la naissance de l'art. Documentaire van Vincent Biarnes en Armel Guegven over afdelingen in spelonken op zoek naar de oorsprong van de kunst. 17.45 Ciné-vacances ofwel The Muppet Show. Jeugdpro gramma. 18.15 Lollipop. Jeugdprogramma met tekenfilms. 18.50 En Wallonië, a Bruxelles, en couleurs. Spelprogramma vanuit Rebecq. 19.08 Ce soir. Regionaal magazine. 19.30 Journaal 20 00 Wielrennen. Tour de France. Samenvatting. 20.10 A bridge too far. Britse oor logsfilm (1976) van Richard Attenbörough met Dirk Bogar- de, James Caan. Michael Cai- ne en Sean Connery. Zóndag 17 september 1944, operatie Market-garden begint. Het plan werd uitgewerkt door ge neraal Montgomery en had tot doel de Duitsers een beslis sende slag toe te brengen... 22.40 Journaal 15.30 - 16.35 Wielrennen Tour de France. Rechtstreeks verslag van de etappe Morzine Avo riaz. 10.00 Journaal 10.03 Das Schicksal der Irene Forsy te. Amerikaanse film (1949) met Errol Flynn. 11.50 Umschau 12.10 Bilanz. Nieuws uit het bedrijfs leven. 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Teletekst 14.45 Teletekst 15.00 Unsere kleine Farm. Ameri kaanse serie met Michael Lan- don. Mary Ingalls en John Sanderson, de pleegzoon van Mr. Edwards, houden van me kaar. Ze willen zo snel moge lijk trouwen, hoewel Mary nog maar 13 jaar is. 15.50 Journaal 15.55 Sie er Es. Vrouwenpro gramma. Vandaag: Reportage over een eigenares van een dierenpark, een Amerikaans „kunstwerkfeest" voor vrou wen en vrouwenwerkloos heid. 16.40 Matt und Jenny. Jeugdfeuille- ton met Derrick Jones en Me gan Follows. Matt, Jenny, Kit en en Cardston komen in een bosbrand terecht. Bovendien moeten ze nog de houthakker Jack Washington en zijn ge wonde vriend helpen. 17.05 Kein Tag wie jeder andere. Jeugdprogramma. 17.30 Wielrennen. Tour de France. Samenvatting. 17.50 Journaal WDR 18.00 Hier und Heute. Regionale ac tualiteiten. 18.15 Eine Abendgesellschaft. Serie naar de verhalen van Guy de Maupassant. 18.40 Bitte recht amtlich 19.00 Franz Liszt 10.00 - 13.15 Programma-overname Duitsland 1 15.15 Programma-overzicht 15.17 Journaal 15.20 Pinocchio. Tekenfilmserie. 15.45 Wir haben Spass. Jeugdserie 16.30 Vakantiekalender 17.00 Inleiding tot het strafrecht 17.30 Journaal 17.45 Tele-lllustrierte. Actualiteiten, tips, sport en amusement. 18.25 Patiënten gibt's. Duitse serie 19.00 Journaal 19.30 De grote prijs. Spelprogram ma. 20.50 Die grosse Hilfe. Een balans van de actie Zorgenkind. 21.00 Journaal 21.20 Kennzeichen D. Nieuws uit Oost- en West-Duitsland. 22.05 Spielraum. Studioprogramma Duo 's en dieven Ned. 1, 21.00 uur. In de serie ..Theater Thuis'" brengt de VARA vanavond ..Couples and robbers" (Duo's en dieven) op het scherm, een tv-spel onder regie van Clare Peploe, met Frances Low en Rik Mayall „Duo's en dieven" vertelt het ver haal van de eerste huwelijksdagen van het jonge paartje Wendy en Morris. De twee staan op het punt in de echt te worden verbonden, maar dat wordt geen vrolijke ge- beurterus. De trouwring voor Wen dy raakt zoek en daarna blijken de gasten geen zin in een feest te hebben, want voor ze 't weten staan Wendy en Morris alleen op de stoep van het stadhuis Lichtelijk aangeslagen lopen ze door Londen, ondertussen bouwend aan hun eerste echtelijke ruzie. Plotseling ontdekt Morris een auto waarin de sleutels zijn blijven zit ten. De verleiding voor een huwe lijksreisje per joy-riding is te groot. Ze krijgen echter spijt van hun illegale autorit en bezorgen de wa gen ongemerkt weer bij de rechtma tige eigenaars Ze laten kaartjes voor een balletvoorstelling achter en een briefje waarin ze uitleggen waarom ze de auto hadden „ge leend". De cirkel lijkt daarmee rond, maar dan volgt nog een ver rassende ontknoping- De hoofdpersonen uit de Amerikaanse politieserie Hill Street Blues Van links naar rechts: Michael Conrad als brigadier Phil Esterhaus, J. Travanti als hoofdinspecteur Frank Furillo en Rene Enriquez als inspecteur Calletano. (Ned. 1, 22.25 uur). Bejaardenzang Ned. 1. 20.00 uur. De VARA zendt de finale van het Bejaardenzangconcours uit. Aan deze finale doen acht koren met een gevarieerd repertoire mee. Het tra ditioneel door de VARA georgani seerde concours werd dit jaar ge houden in de Nieuwe Kerk te Am sterdam. Aan deze veertiende finale was bovendien een schilderwed strijd voor bejaarden verbonden. Hier en nu Ned. 1, 21.20 uur. In „Hier en nu", de actualiteitenru briek van de NCRV uitgebreid aan dacht voor Puerto Rico een stuk je Amerika in het Caraibisch gebied waar vele duizenden kinderen vroegtijdig geslachtsrijp worden door oestrogeenvergiftiging. Via kip volksvoedsel nummer 1 op Puerto Rico wordt de oestro geenvergiftiging verspreid, met alle rampzalige gevolgen van dien. Hoe wel de bewijzen vrijwel sluitend zijn weigeren de autoriteiten op het ei land in te grijpen. Verder in Hier en nu een reportage over een nieuwe methode die men in Parijs heeft gevonden om honde- poep van de straten te verwijderen. Goden uit oosten Ned. 2. 21.30 uur. Vanavond bij de NOS het laatste deel uit de serie „De goden uit het oosten". In deze aflevering staat het sjintoisme centraal: een in Japan levende diepe overtuiging dat go den, mensen en natuur één familie vormen, aangezien ze zijn geboren uit dezelfde voorouders. Het sjin toisme heeft dogma noch credo, en maakt zich nauwlijks zorgen over het hiernamaals. Alle aandacht gaat naar dit leven, dat moet verlo pen in een geest van harmonie, schoonheid en maatschappelijke verbondenheid In Japan is ook het boedhisme van groot belang. Van deze religieuze stroming bestaan in Japan meer dan 160 sekten. In deze uitzending wordt onder meer de verjaardag van Shinran, de 13-eeuwse stichter van de populairste sekte bijge woond Voorts beelden van de thee- Ceremonie en de rituele zwaardge vechten van de grootmeesters in „kendo". 'NA UWE VERWEVENHEID MET NU' HILVERSUM (ANP) De voorzitters van zeven omroeporganisaties treffen voorbereidingen om aan het eind van dit jaar een gezamenlijk aanbod te kunnen doen voor individuele abonnee-televisie. De abonnee-tv maakt het mogelijk dat de kijkers tegen betaling van een speciaal abonnement via de kabel programma's van eigen voorkeur op de buis kunnen ontvangen. De omroepvoorzitters menen dat een betaald zou kunnen worden uit de nieuwe verwevenheid bestaat tussen eigen verenigings- en stichlingsgel- de huidige activiteiten van de omroe pen op tv en abonnee-tv. Vandaar dat de omroepen zich op dit verwante terrein moeten begeven zodra de tech nische mogelijkheden zich voordoen, vinden ze De zeven omroepen zijn Avro, Eo, Ncrv, Tros, Vara, Veromca en Kro. Een woordvoerder van de NOS toon- open net wordt bekostigd, in de toe den. Voorkomen moet worden, dat de omroepbijdragen en geld uit de Ster- pot naar de abonnee-tv toevloeien. Wel zullen eventuele opbrengsten van abonnee-tv ten goede moeten komen aan de omroeptaak via het 'gewone' open net, Niet onmogelijk is dat de middelen waaruit nu televisie via het de zich woensdag nogal verbaasd o komst onder druk komen te staan. het initiatief van de omroepvoorzit- mede als gevolg van de opkomst van ters. Eind vorige maand liet de NOS samen met de Nederlandse Bioscoop bond en de Nederlandse Sportfedera tie minister Brinkman (WVC) weten dat ze in de markt zijn voor abonnee- tv Dat NOS-initiatief om bij WVC aan de bel te trekken, haalde het in de NOS- bestuursvergadenng maar op het nip pertje omdat de meeste omroepen tegen stemden. In hun 'intentieverklaring' zeggen de omroepvoorzitters dat hun aanbod ADVERTENTIEi r da's pas opruimen! BLOESES loemSdnm -»»»"■» de 'nieuwe media' Het lijkt de om roepvoorzitters daarom noodzakelijk om via die nieuwe media inkomsten te verwerven waarmee de omroeptaak wordt gewaarborgd. De voorzitters vinden dat de 'deskun digheden' die de omroepen gedurende de afgelopen ruim 30 jaar hebben vergaard op televisiegebied, niet ter zijde geschoven mogen worden wan neer in ons land abonnee-tv komt. Het is van groot belang dat de abonnee-tv zich bij haar intree zo sterk mogelijk manifesteert voordat ons land door buitenlandse commerciële 'aardse' en satelliet-zenders wordt overspoeld. PUZZELEN Horizontaal. 1 leesteken; 5 zintuig, 10 jongens naam; 11 meisjesnaam. 12 eerwaarde heer; 13 het Romeinse Rijk; 15 heilige; 16 voorzetsel; 17 vr. titel; 20 pl. in Gelderland; 23 ten bedrage van. 24 militair; 26 reeds. 27 voorzetsel; 28 vr. munt; 29 vogel; 30 uitroep; 32 aard- rijksk. aanduiding, 34 Eur rivier; 35 gang v e. paard; 38 omroepvereni ging; 39 klaar: 40 Jap. spel, 41 water in Friesland; 43 vaste spiritus; 45 zirïtui- gen; 47 loopstok. 48 vertegenwoordi ger. Verticaal: 1 voertuig; 2 regel: 3 noot, 4 zuidelijk: 6 beroep, 7 bijwoord; 8 plant; 9 toilet artikel; 14 dat is; 18 moeder; 19 rond hout; 21 noot; 22 schaakterm; 25 model; 30 pers. vnw.; 31 titel; 33 soort onderwijs; 34 schoorsteenzwart; 36 argentum; 37 wortel; 38 riv. in Duits land; 42 loot; 44 voorzetsel: 46 pers. vnw. Oplossing vorige puzzel: (Van onze correspondentl BONN De Westduitse toneelspeler en regisseur Erik Ode is op 72-jarige leeftijd aan een hartaanval overle den. Ode verwierf grote bekendheid en populariteit door zijn rol als com missaris in de televisieserie „Der Kommissar". Als zodanig is hij 97 keer te zien geweest Hij beeldde een aardige, goedmoedige politiechef uit. die ech ter vaak op scherpzinnige wijze inge wikkelde moordzaken oploste en wel degelijk als baas van zijn medewer kers fungeerde In de serie was Ode zelden of nooit slecht gehumeurd. Erik Ode was op 6 november 1910 in Berlijn geboren. Hij speelde theater in onder andere Berlijn, Hamburg en Munchen en trad in 80 films op. Als regisseur maakte Ode 25 films en vele radio- en televisie-uitzendingen. Hij kreeg de „gouden camera", het „gou den scherm", vier gouden „Bambi's en de Selznik-pnjs in zilver. Alles is betrekkelijk. Zo blijkt nu. dat je als Nederlands militair veiliger een jaar in het Umfil-batal- jon in Libanon, de brandhaard van de wereld, kunt dienen, dan drie weken als recruut in 't Harde. Iedereen breekt zich nu het hoofd over de vraag, hoe instructeur Pierre de Bakker de scherpe mor tiermijn voor een oefenmijn kon aanzien. „Een raadsel is waarom de scherpe mijn uit de kist werd gehaald, tenvijl die in vele opzich ten toch duidelijk zichtbaar afwijkt van een oefenmijn". Dat laatste vraag ik mij af. Ten eerste denken we bij 'mortiermijn' aan een te groot ding. Het is een metalen bus van 24 centimeter hoog, dat is nagenoeg de hoogte van een melkpak. Bovendien lagen er in de kist met mortiermijnen nog struikeldraden. markeerders en dergelijke bovenop, dus ivat ligt meer voor de hand als je in de stellige verwachting leeft met oe- fenmijnen te doen te hebben), dan dat je zo'n 'melkpak' uit de kist haalt voordat je hem besnuffelt? De mijn schijnt ontploft te zijn zodra De Bakker deze uit de kist pakte. Maar die afwijking in kleur dan? De scherpe mortiermijn is olijf groen. de oefenmijn mat blauw grijs. Geen kleurverschil dat direct in het oog springt, zoals een oranje of rood-geel gestreepte oefenmijn gedaan zou hebben. De oefenmij- nen hebben ook nog vier gaten in de huls. maar dat zal ook niet het eerste zijn watje opvalt als je zo'n betrekkelijk klein ding uit een be schaduwde?kist opvist. Booby-trap We praten nu wel steeds over een 'mortiermijn', maar dat is een woord dat de Van Dale niet kent, in tegenstelling tot de booby-trap: „schijnbaar onschuldig voorwerp waarin of waaraan een explosieve lading verborgen, resp. verbonden is, die ontploft als men eraan raakt". De ontplofte mortiermijn was een booby-trap vandaar de bijbeho rende struikeldraden). Zelden zal een booby-trap zo aan zijn definitie hebben beantwoord als deze in 't Harde. De eerste booby-traps wa ren een uitvinding van kapitein Gabriel Jones Rains, die ze in 1840 tegen de Seminole Indianen ge bruikte, maar nog in de negentien de eeuw werden ze bij de wel verboden. In de Eerste Wereldoor log kwamen ze weer terug, en daar na zijn ze nooit meer weggeweest. Een 'boob' of 'booby' is, in het Amerikaans, een domkop, een uils kuiken, een 'booby-prize' is een poedelprijs, een 'booby trap'behal ve een 'trucmijn' ook „een poets, ivaarbij iemand een voorwerp op zijn hoofd knjgt, of erover strui kelt" <de emmer op de deels open staande deur dusi. In de Pen Gun van vrijdag 29 juni 1945 het week blad voor de Nederlandsche Strijd krachten) lees ik in'de rubriek 'Uit de praktijk van den Knjg' over 'boobytraps' „Een goed uitgevoerde booby-tray lijkt zoo'n onschuldig ding. Het kar, een fiets zijn, die tegen een boerde- rij staat, een kruiwagen die ergens op de deel ligt, een emmer die er gewoon op te wachten staat om er water mee te putten. Dat zijn toch per slot doodgewone dingen dieje overal ziet. En wat is er eenvoud! ger, dan al deze dingen te verbin den met een mijn Zeker, we nemer, altijd onze maatregelen, als ik door terrein komen dat door den vijand bezet is geweest. Je moet oppassen voor struikeldraden ver bonden aan een mijn en dergelijke dingen, maar je moetje oogen nof meer de kost geven en alles war, trouwen, als je in de gaten krijgt dat er booby traps gebruikt zijn Het zijn meestal de onschuldigste dingen, die je dan het leven kunnen kosten". Draden Booby-traps... 't benne krenge ran dinge. In de Pen Gun van 5 oktober 1945 stond het volgende verhaal „Twee mariniers werden in Nieuw- Brittannie op patrouille gestuurd als verkenning voor den grooten slag. die den volgenden dag zon plaats hebben. TRIJFEL Nico Scheepmaker Terwijl ze terugkeerden trapte een van hen op een booby-trap, waarbij zijn beide beenen verbrijzeld wer den. 'Ik ben te zwaar gewond om dat heele stuk teruggedragen Ie worden; ga jij dus maar alleen' De ander verzorgde den gewonde zoo goed mogelijk en ging eindelijk zij het ook onwillig, alleen terug. Den volgenden dag had de aanval tegen de Jappen plaats, waarbij de vijand weldra in wanorde terug trok. Toen de mariniers op de plaali kwamen waar de gewonde achter gebleven was, zagen ze hem stil ei bewegingloos liggen, terwijl over zijn geheele lichaam dunne draier. waren gespannen. Kennelijk had den de Jappen hem als booby-trag gebruikt. Niemand durfde hem aanraken, maar plotseling opende de 'booby trap' zijn oogen, grinnikte zwak en zei: 'Zeg kerels, maak die draden eens los en help me overeind men'. De gewonde soldaat had, toen gewond was, geoordeeld dat de Jappen naar de plaats zouden ko men waar ze de ontploffing ge hoord hadden. Daarom had hij de draden zorgvuldig over zijn eigen lichaam gespannen om zoo het idee te wekken, ook een booby-trap te zijn. De Jappen waren inderdaad gekomen, keken even op veiliger afstand, maar smeerden 'm toer, haastig". Nieuwe aanwinsten Stedelijk Museum AMSTERDAM (ANP) - Ruim 150 kun- van het museum, waarin recenteaa stenaars zijn met een of meer werken winsten zijn opgenomen van onto vertegenwoordigd in de zomerlen- meer Ellsworth Kelly, Robert Ma toonstelling van het Amsterdamse gold, Jan Dibbets, Ger van Elk, B« Stedelijk Museum. De tentoonstel- Akkerman, Toon Verhoef, René Da ling, die duurt tot eind augustus, is niels. Martin Disier, Anselm Kitfe, samengesteld uit de eigen collectie Nicola de Maria en Ben Vautier. Door Carsten Graaba) •oe. vredês vrouwe O uebb&o ee»j TEhneWN4A(P ÖFGÊSLA- G©0 op M€TT TERRElO <JAAg her ml eu we (ZAKET- ■SVSre&M OP&6ST6LO öAUT WOROeN Toonder studio! AAAAQ. ve*rEK6*o.... ".SCHADE wEuOEAl Binnen 21 uuR" staat hier in de polis.. 's hier ergens telefoon' HILVERSUM-1 VRIJDAG NOS: Nieuws op elk heel uur. KRO. 7.02 Ontbijtshow 8.06 Echo. 8.16 Muziek om op te schieten. 8.53 Pater Adri Maat (RKK). 9.03 Adres Onbekend. 10.03 Muziek op bestel ling. 11.03 Ratel. 11.53 Pater Adri Maat (RKK). DONDERDAG 11.30 Twaalf-uurtje. 12.40 Middagpau- zedienst. 13.06 Hier en Nu. 13.20 Dou ce France. NOS; 14.03 Radio Tour de France. NCRV; 17.02 Rozegeur en prikkeldraad. 17.T5 Mededelingen. 18.06 Hier en Nu-Magazine. 19.02 Mu ziek in vrije tijd. 20.03 Vierkant. 21.02 Op de vrije zomertoer. 22 02 NCRV- Donderdag-Sport. 22.55 Eerlijk ge zegd NOS; 23.02 Mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. KRO: 00.02 Oogluik. 01.02 Niemandsland. 06.02- 07.00 Ontbijtshow. HILVERSUM-2 Oma (411. 23.R5 Ter overweging (RKK). 23.55-24.00 Nieuws. VRIJDAG NOS. Nieuws om 7.00, 7.30, 8.UU, 8.3U, 9,30, 10,30, 11.30, 12.30. 13.00, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30. 18.00, 20.00, 22.30 en 23.55 uur. KNMI: 5.45 Het weer etc. VPRO: 7.10 Gymnastiek. 7.20 De zomer van 1983. NOS: 9.05 Gymnastiek. 9.15 Werk bank. 9.24 Waterstanden. VPRO: 9.33 De wereldstad. VARA: 11.00 Theater zonder franje. NOS: 11.33 Homonos. VRIJDAG NOS; Nieuws op elk heel uur. EO: 7.02 Ronduit op 3. 8.03 TtjdK- 9.03 De Muzikale Fruitmand. 101 Muziek Motief. NCRV: 10.30 tion. HILVERSUM-4 DONDERDAG 12.00 AVRO-klok. 14.00 RVU. 14.33 RVU. KRO: 15.03 Boekenwijsheid (RKK). 15.20 Kruispunt iRKK). 15.32 De wereld op donderdag. 18.10 Goeie uit die ouwe tijd. IKON: 18.30 Kleur. KRO: 19.00 Agenda. 19.15 Wat geen oog heeft gezien (RKK). 20.03 Radio Vitrine. 20.30 Het Platen-antiqua riaat. TELEAC: 21.30 Diverse cursus sen. KRO: 22.40 Over vrouwen en liturgie (RKK). 23.00 Het kastje van HILVERSUM-3 DONDERDAG 12.03 De Nederlandstalige Top Tien. 13.03 50 pop Of een envelop. 15.03 TROS Top 50. NOS; 18.04 De Avond- spits. TROS: 19.02 Poster. 20.02 Ferry Maat's Soul Show. 22.02 Sesjun. 23.02- 24.00 De L P. Show. DONDERDAG 12.15 Casino-Concert, 13 05 van Charles Ives. 13.30 Jazz-op-'^' studio. EO: 14.30 Orgelbespei# 15.00 Klassieke klankjuwelen. 14 Licht en uitzicht. 16.40-17.00 Theolcf sche Verkenningen. NOS: 20.00-23* Van het Nederlands concertpodia* VRIJDAG NOS: Nieuws om 7.00, 8.00 en 13® VOO: 7.02 OchtendstemmW 9.00iVeronica's Meesterwerken. 10* Muziek voor miljoenen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2