Erwin Koeman: can best verder Groningen komen Loting Europese bekers Twee weken Gratis de PZC voor elke nieuwe abonnee. Knetemann schoot peloton Westkapelle wolkbreuk in NOORDERLINGEN LOTEN A TLETICO MA DRID Hoondert Europees kampioen Hongaarse relschoppers bij voetbal in gevangenis Duitse lotto Wordt abonnee van de PZC. En pak meteen dat voordeel mee. )NDERDAG 7 JULI 1983 PZC/sport 19 heeft Nyilasi evenwel tot op dit mo ment nog altijd geen toestemming gekregen naar het buitenland te ver trekken. ENÈVE (GPD) De zes Nederlandse clubs die komend seizoen in de verschillende iropa-Cuptoernooien zullen uitkomen tonen zich over het algemeen tevreden met de iteren in Genève bekend geworden tegenstanders. Alleen bij FC Groningen heeft men met mengde gevoelens kennis genomen van de opponent. De ploeg van trainer Han Berger buteert tegen het sterke Atletico Madrid. De tegenstanders van landskampioen Ajax 6y€llOOT(i lympiakos Piraeus), bekerwinnaar NEC (Bergen), PSV (Ferencvaros), Feyenoord (Saint irren) en Sparta (Coleraine) beschouwt men als niet onoverkomelijk voor het bereiken van tweede ronde. y door het bestuur wel overwogen maar varos halverwege de competitie had lu zal toch grotendeels afhangen van het ck Schoenaker, de nieuwe aanvoer- resultaat van de voorverkoop van van Ajax, ziet voor zijn team seizoenkaarten. Als dat goed uitpakt ede mogelijkheden om eindelijk en wij met de gemeente Nijmegen Zurich. Pas nadat trainer Novak sane er eens een succesje te behalen in overeenstemming kunnen bereiken ties had aangekondigd wanneer de Europa-Cuptoernooi. Ajax, dat over een vast huurbedrag voor het Boedapester club niet tot betere pres- ee keer achtereen door respectieve- ------ Tottenham Hotspur en Celtic al in eerste ronde buitenspel werd gezet, investeren' mogen hopen De ploeg draaide toen helemaal niet en werd zelfs in de UEFA-Cup uitgeschakeld door FC Goffertstadion ongeacht het aantal taties zou komen kwam de omme- toeschouwers, dan is er ruimte om te keer. Sinds de eliminatie door Zurich ft nu in Olympiakos Piraeus uit iekenland een tegenstander die de itste jaren ook steeds vroegtijdig de kant is geschoven. „Ik ben arom tevreden over de loting voor i. Zeker nu we nogal wat verande- gen in de ploeg hebben en we wat nodig zullen hebben om als elftal id ingespeeld te raken is het prettig we in het Europa-Cuptoernooi meteen weer zo'n zware tegen- nder krijgen". de ogen van Schoenaker is het een azelfsprekende zaak dat Ajax een toep zal doen op Tsjeu La-Ling, die ïcies een jaar geleden overstapte ar het Griekse Panathinaikos. „Ik tt ook wel dat Ling met de nodige iblemen is weggegaan bij Ajax, lar ik hoop toch dat de relatie met lner Aad de Mos nog zo goed is, dat ons het nodige over Olympiakos vertellen". ïoenaker verwacht overigens dat ax het in het komend seizoen erg eilijk zal krijgen. De komst van de tstenrijker Felix Gasselich en Ro- d Koeman weegt volgens hem niet tegen het vertrek van Johan uijff, Piet Schrijvers, Soren Lerby Wim Kieft. „We zijn weer een ttje aan het bouwen. Dat kun je je Ajax, dat altijd aan de top wil edraaien, eigenlijk niet permitte- We zijn heel wat routine kwijtge- st. Ten opzichte van het vorig wen zijn we zeker verzwakt, maar ukkig niet zodanig dat we een tg als Olympiakos niet meer zou- kunnen verslaan". PSV Ferencvaros, de Hongaarse opponent van PSV in de eerste ronde van het UEFA-cuptoernooi, is in de zojuist beëindigde competitie als tweede geëindigd achter Gyoer. In de laatste competitiewedstrijd speelde Ferenc varos met 1—1 gelijk tegen Csepel, terwijl Gyoer met 61 over het eer tijds zo roemruchte Dosza Ujpesti walste. Ferencvaros eindigde daardoor op 43 punten, een minder dan kampioen verloor Ferencvaros niet een keer meer. Van de vijftien wedstrijden wer den er niet minder dan twaalf gewon nen. Ferencvaros dankt die opleving voor een niet gering gedeelte aan Tibor Nyilasi (28). De 54-voudige Hongaarse international werd toegezegd dat hij aan het eind van het seizoen een vrije transfer naar het Westen zou kunnen krijgen en wilde zich daardoor extra in de etalage plaatsen, temeer daar hij tijdens het WK in Spanje zich nauwe lijks had kunnen doen onderscheiden. In tegenstelling tot Laszlo Gagy (van Locamo) en Joszef Poczik Gyoer. En dat was meer dan Ferenc- (van Raba Eto naar FC Antwerp) Met Saint Mirren denkt Feyenoord een „lastige, maarniet onoverkomelij ke" tegenstander te hebben getroffen in de eerste ronde van het UEFA- Cuptoemooi. Als vijfde ploeg van Schotland geniet Saint Mirren inter nationaal veel minder bekendheid dan andere Schotse clubs, maar nu het zich gekwalificeerd heeft tussen dat overwegend sterke gezelschap, zegt dat genoeg. Althans voor Ben Wijnstekers, die ondanks de komst van Johan Cruyff ook volgend seizoen wel aanvoerder van Feyenoord zal blijven. Hij kent Saint Mirren alleen van naam, maar zegt: „Alle Schotse ploegen spelen zeer krachtig voetbal en kunnen in eens omhoog schieten. Dat zag je wel aan Aberdeen en wat je aan Celtic en Dundee United hebt, is genoegzaam bekend. Ook Saint Mirren is dus een lastige tegenstander, al moeten we wel een goede kans hebben. Ten slotte staat die ploeg in de Schotse competi tie met tien clubs niet bij de boven sten en krijgen wij op papier een zeer sterk elftal. Hoe sterk dat nationaal is moeten we tegen die jongens in de praktijk brengen". lens ontvangen. Enkele spelers, on der wie Erwin Koeman („We hebben heus wel een kans verder te komen, want thuis zie ik mogelijkheden"), reageerden met enig optimisme toen Atletico Madrid uit de bus rolde. Trainer Han Berger was duidelijk somberder gestemd, al zag hij toch ook een lichtpuntje: „We hadden het nog veel beroerder kunnen treffen, want we zaten in een groep met clubs als Kaiserslautern, W'atford. Rode Ster en Verona. Behalve Larissa uit Griekenland waren het stuk voor stuk sterke ploegen". Han Berger heeft nog weinig informa tie over Atletico ter beschikking. „Van het Spaanse voetbal is in ieder geval bekend dat het technisch goed verzorgd is. Je krijgt weinig kans om te scoren, maar zelf zijn ze ook niet produktief. Atletico is een van de stugste ploegen in Spanje. Ik heb een goede verstandhouding met Leo Beenhakker, die bij Zaragozza zit. en van zijn kennis hoop ik gebruik te maken". Bij Atletico spelen, behalve een hand vol op leeftijd geraakte ex-intematio- nals, de buitenlanders Hugo Sanchez (Mexico) en Miroslav Votava, een tot West-Duitser genaturaliseerde Tsjech, die een jaar geleden van Bo- russia Dortmund werd overgenomen. Rob Druppers ditmaal geen zege. Sparta 1EC Noorse bekerhouder Bergen lagt een heel wat minder klinkende dan de 1. FC Koln waarop ropacup-debutant NEC in stilte d gehoopt. Niet omdat voor de naar eerste divisie gedegradeerde Gof- t-club tegen de Westduitse forma- van trainer Rinus Michels veel eer behalen zou zijn geweest, maar iwege de te verwachten Westduitse angstelling in het nabij de grens egen Nijmegen. illusie op een confrontatie met de ulse topper is in het NEC-kamp niet geheel vervlogen. Met het nelijk onbekende Noorse Bergen tegenstander is het niet zo verwón- lijk dat men in Nijmegen voor de ste ronde de nodige overlevings- nsen ruikt. k al zullen er dan voorlopig geen ulse potten kunnen worden gebro- toch heerst er flink optimisme bij Nederlandse vertegenwoordiger in Europese toernooi voor bekerwin- lars •bestuurslid Henk van de Water: gunstige loting naar mijn ge il, omdat de mogelijkheid erin zit eerste ronde door te komen. Bo- idien is de afstand naar Noorwegen t onoverkomenlijk. Versterking de huidige selectiegroep wordt Landskampioenen De loting voor de eerste ronde van het toernooi om de Europacup I (landskam pioenen) gaf het volgende resultaat: Hamburger SV (WD1) (zonder spelen ln tweede ronde). AS Roma (Ita)-Götenburg (Zwe) Athlone Town (Ier)-Standard Luik (Bel) Ajax (Ned)-OIympia Piraeus (Gri) Benfica iPon-Linfleld (N.-Ier) Dynamo Berlin (ODl)-Jeunesse d'Esch (L) Partizan Belgr (Joe)-Viking Stav (Nooi Kuusysi Lahti iFim-Dinamo Boek (Roe) Fenerbahce (Tur)-Bohemians (Tsj) Rapid Wien (Oosi-Nantes iFrai CSKA Sofia (Buli-Omonia Nicosia (Cyp) Odense BK (Den)-Liverpool (Eng) Dundee Un (Schi-Spartans Hamrun (Mal) Dynamo Minsk (Sowi-Grasshoppers (Zwi) Raba Vasas Gyór (Hon)-Vikingur (IJs) Poznan (Pol)-Athletic de Bilbao (Spa) Bekerwinnaars De loting voor het toernooi om de Europese voetbalbeker voor bekerwinnaars leverde het volgende resultaat op: Voorronde: Swansea (Wal)-FC Magdeburg (ODD Eerste ronde: Aberdeen (Sch)-Akranes (IJs) Insbruck (Oos)-l. FC Kóln (WD1) SwanseaMagdenburg-FC Barcelona (Spa) Juventus (Ita)-Gdansk (Pol) Famagusta (Cyp)-Beveren (Bel) Dynamo Zagreb iJoe)-FC Porto (Por) Mersin Idmanyurdu (Tur)-Sp Tmavk (Bul) Manchester United Eng)-Dukla Praag (Tsj) Servette (Zwl)-Beggen (Lux) NEC (Ned)-Bergen (Noo) Glasgow Rangers (Sch)-La Valetta (Mal) AEK Athene (Gri)-Ujpesl Dusza (Hom Sligo Rovers (Ier)-Valkea Hala (Fin) BK 1901 Nyköbing (Den)-Donetsk (Sow) Hammarby (Zwe)-Nentori Tirana (Alb) Paris St. Germain (Fra)-Glentoran (N.-Ier) UEF'A-beker De loting voor de eerste ronde van het toernooi om de UEFA-beker heeft het vol gende resultaat opgeleverd Aston Villa (Eng)-Vitoria Setubal iPori Sparta Praag (Tsji-Real Madrid (Spai FC Antwerp (Beb-FC Zurich (Zwi) Sparta (Ned)-Coleraine (N.-Ier) B Ostrava iTsj 1-1903 Copenhagen (Den) Austria Wien (Ousi-Aris Bonneweg (Lux) Sporting (Pori-Sevilla (Spa) PSV (Ned)-Ferencvaros (Hon) Kaiserslautm (WDli-Watford (Engi Rode Ster Belgrado (Joei-Verona iltai FC Groningen (Ned)-Atletico Madrid (Spa) Lariss (Gri)-Honved (Hom Widzew Lodz (PoD-Elfsborg Boras (Zwe) Carl Zeis Jena (ODD-Vestmannaeyjar (IJs) Spartak Moskou (Sow)-HJK Helsinki (Fin) Lens (Fra)-AA Gent (Bel) Anderlecht (Bel)-Bryne (Noo) Not Forest (Eng)-Vorwarts Frankfurt (OD1) Celtic (Sch)-Aarhus (Den) Dinamo Kiev (Sow)-Laval (Fra) Werder Brtemen (Wdl)-Malmö (Zwe) Drogheda U. (Ien-Tottenham Hots (Eng) Feyenoord (Ned)-St. Mirren (Sch) Boreaux (Fra)-Lokomotiv Leipzig (ODli Radnieki Nis (Joe)-St. Gallen (Zwi) Bayem Munchen (WDD-Lamarca iCyp) Sportul Boekarest (Roe)-Sturm Graz <Oos) Lokomotiv Plovdiv (Bub-Thessaloniki (Gri) VFB Stuttgart (WDli-Levski Spartak (Bul) Universi Craiova (Roei-Haiduk Split (Joe) Trabszonspor (Turi-Inter Milan (Itai Inter Bratislava (Tsj (Rabat Ajax (Mal) Sparta's terugkeer in het internatio nale voetbal na 12 jaren van 'onthou ding* heeft de Rotterdamse club met een een oude bekende opgeleverd, namelijk het Noordierse Coleraine. Dertien jaar geleden, in het seizoen '70-'71 bekampten beide ploegen el kaar voor het eerst in de tweede ronde van het UEFA-Cuptoernooi. Door middel van twee overwinnin gen (thuis 2-0 en uit 2-1) wist Sparta zich destijds voor de derde ronde te kwalificeren waarin het uiteindelijk werd uitgeschakeld door Bayern Munchen. Hoewel de ontmoetingen met Colerai ne (sterspeler is middenvelder Patrick Healy die tijdens de WK in Spanje voor de nationale ploeg uitkwam) ook ditmaal met zelfvertrouwen tegemoet worden gezien, had Sparta toch ge hoopt op een financieel succesje door het treffen van een topclub. Het laat ste optreden van de Rotterdammers op Europees niveau (in het seizoen '71-'72 uitgeschakeld in de tweede ronde van de Europa Cup-II door Rode Ster Belgrado) liep namelijk ook al uit op een financiële domper. Aanvoerder Louis van Gaal: „Sportief gezien mag Coleraine misschien suc ces opleveren, maar commercieel lijkt mij deze club volslagen onaantrekke lijk". FC Groningen Bij FC Groningen werd de uitslag van de loting met gemengde gevoe- HELSINK1 (A.NP) Na zijn twee achtereenvolgende overwinningen in Oslo en Stockholm heeft Rob Drup pers woensdag in Helsinki een neder laag te incasseren gekregen. Hij werd in het Olympisch stadion, waar in augustus de wereldkampioenschap- Hamburger SV speelde liever GENEVE - Günther N'etzer, manager van Eurocup-houder en Westduitse kampioen Hamburger SV, verklaar de woensdag na de loting voor de Europese bekertoernooien in Genè ve, niet erg ingenomen te zijn met de automatische plaatsing voor de tweede ronde. HSV werd vrijgeloot, omdat de kam pioen van Albanië uit het Europese toernooi voor titelhouders werd ge weerd. Dat was de straf voor de houding van Nentori Tirana, dat vorig jaar weigerde uit te komen tegen Dynamo Kiev. Netzer, die voor niets naar Genève reisde: „Wij worden ech ter evenzeer gestraft, want we hadden graag willen spelen in de eerste ronde. Maar toch liever dit. dan gelijk te stuiten op bijvoorbeeld Dynamo Ber lin". pen worden gehouden, op de 800 meter verslagen door de Portugees Joachim Cruz, die tot 1.43,43 kwam. Druppers finishte in 1.46.79, ruim twee seconden boven de tijd die hij zowel in de Noorse als de Zweedse hoofdstad verwezenlijkte (1.44,75). In het met 22.000 toeschouwers bezet te stadion was van een handvol goede resultaten te genieten. De reeks goede prestaties van Finse atleten zette zich voort. Tiina Lillak zette de uitspraak vooraf gedaan door haar coach („van daag gooit ze 72 meter") kracht bij door de speer op 71.98 meter te doen neerkomen. Arto Bryggare vestigde een meuw Fins record op de 110 meter horden door in 13.49 seconden te eindigen, de beste Europese tyd in dit jaar De Finse kijkers gingen echter pas echt op de banken staan toen Tommy Ekblom op de 3000 meter hindemisloop de favoriete Amerikaan Henry Marsh versloeg met 8.19.40 om 8.19.53. De Fin wurmde zich op de laatste meters nog net langs de man die twee dagen geleden de beste we reldtijd in dit seizoen neerzette. Ook de overwinning van speelwerper Arto Haerkonen (87.30 mi maakte veel en thousiasme los. BOEDAPEST - Voor de eerste keer in de Hongaarse geschiedenis zijn woensdag twee relschoppers veroordeeld, die na een voetbalwedstrijd de scheidsrechter hadden bedreigd. Het hoogste Hongaarse gerechtshof bekrachtigde het eerste vonnis, dat een gevangenisstraf inhield voor de twee heetgebakerde supporters. De beide aanhangers van de voetbalclub uit het kleine, Zuidhongaarse ovaujv ivecel konden de thuisnederlaag van hun vereniging tegen Kiskoros. niet verkroppen en vielen de scheidsrechter aan. De arbiter, die slechts onder politiebegeleiding het veld kon verlaten, werd naderhand door het tweetal in auto's achterna gezeten. Hij moest door de politie worden ontzet. De rechter had geen begrip voor deze vorm van clubliefde en veroordeelde de supporters tot veertien en tien maanden gevangenisstraf. Ook raakte het tweetal zijn rijbewijs kwijt voor respectievelijk drie en vier jaar. WOENSDRECHT Trimmer Piet Hoondert uit Heinkenszand is in Woensdrecht in de klasse niet-licen- tiehouders Europees kampioen ge worden in de categorie 25 tot 34 jaar. De eerlijkheid gebied te zeggen, dat deze officieuze titel (nog) niet al te veel voorstelt, omdat in het peloton voornamelijk Nederlanders en ver der enkele Belgen om het kampioen schap streden. Eerder werd timmer man Hoondert Nederlands kam pioen.. In Woensdrecht ging hij er vrij snel na de start vandoor en bleef weg. Zevende werd Jan van 't Westende uit 's-Heerenhoek. tiende Janus de Visser uit Goes. 19e Frans van de Berge uit Krabbendijke Verdere uitslagen; categorie 35 tot 44 jaar. 4 Nico de Leeuw uit Rilland- Bath. 18 Kees van de Dries uit Ove- zande; categorie 45 jaar en ouders: 14 Kees van der Linde uit Goes.; catego rie 15 tot en met 24: 6 Frank Gommers uit Philippine, 11 Rene Pleyte uit Nieuwdorp; dames: 4 Joke Goeree uit Driewegen, 8 Marianne Wagemakers uit Oostkapelle, 16 Annechien Eve- leens uit Ellewoutsdijk en 19 Sylvia de Buck uit Goes HAMBL'RG De uitslag van de midweekse trekking, woensdag, van de Westduitse lotto is: 5- 10-13-17- 19-25-26 reservegetal: 9. Het winnende getal van spel 77 is: 6 9 117 2 1. (ADVERTENTIE i VAN DER STEEN SNELSTE IN HALVE KOERS WESTKAPELLE Toon van de Steen had gisteravond zelfs geen tijd om de bloemen in ontvangst te nemen. De winnaar van de achtste wielerronde van Westkapelle kwam na de wedstrijd even langs de jury om te informeren of men hem inderdaad als eerste over de finish had zien bollen. De bevestiging van het KNWU-korps was voor de criteriumspecialist uit Bruinisse voldoen de. „De rest regelen we straks wel", zei Toon en haastte zich naar de kleedkamers. Een ongebruikelijke apotheose van een koers, die op de helft van het aantal kilometers (82) te maken kreeg met een wolkbreuk die zich op het parkoers ontlaadde. En die organisa tie en jury deden besluiten het karwei voor gezien te houden. Daar zag het bij de start allerminst naar uit. „Wils kracht. karakter en training", hield Gerrie Knetemann die het startschot loste het amateurpeloton voor als noodzakelijke kwaliteiten om het in de wielersport een heel eind te bren gen. De ruim zeventig amateurs hadden kennelijk goed geluisterd. Nog voor de tien kilometer onder de wielen weggeraasd naar een kloof van 50 seconden toen de eerste koershelft onder de wielen weggegleden was. De regenbui en de daarmee gepaard gaande duisternis die op dat moment over het parkoers neerdaalden speelden de vluchtgroep danig in de kaart: het gladde wegdek deed in de achtervolgende peloton netjes (het veld was door de jacht op de koplopers helemaal uit elkaar gevallen) een groot aantal renners besluiten het karwei niet meer door te zetten. Paniek Maar ook in de kopgroep sloeg de ,._00„de wedstrijd al paniek toe. Terwij! organisatie en jury in een beslissende plooi gelegd. Theo driftig beraadslaagden om de wed- Appeldoorn. Chris de Baat. John de strijd voortijdig af te sluiten geraakte 3 Frank Pirard. Breda; 4 Kees de Nooije Aagtekerke. op 15 sec.; 5 John de Crom, Hoogerheide; 6 Nico van de Klundert. Hoo- gerheide; 7 Peter Hoondert, Heinkenszand. 8 Theo Appeldoorn. Roosendaal, op 45 sec 9 Cor Heeren, Smt-Willebrord: 10 Hans Akkermans, Zevenbergen, 11 Tonny van Rijsbergen, Sprundel: 12 Cees Vleugel. We- meldinge: 13 Tonny Suljkerbuijk. Nispen; 14 Toine den Braber. Feijnaart. 15 Rini van Nijnatten. Breda; 16 Matty de Baat. Steen bergen; 17 Vic Keljzers. Eindhoven: 18 Cor Notenboom. Roosendaal. 19 Nico Tolle- man. 20 Ronny Karelse, Kruinlngen Liefhebbers Crom, Toon van de Steen, Peter Hoondert, Nico van de Klundert, Kees de Nooijer. Frank Pirard, Emiel Plantaz, Martin Stroosnijder, Toon Vermeulen en Werner Wieme hadden. in de - 'Korte' wolkbreuk - ook de helft van de leidersgroep in de versukke ling. En toen de finale aangekondigd werd draafden Van de Steen en De Crom voorop de laatste lus in. Hoe niettegenstaande de waarschuwing terecht de afgelasting was bleek in die 5 tisteerd door zijn zoon Ronnie linkst schiet Gerrie Knetemann. voor de Ne maal in Zeeland na zijn valpartij, het peloton 'weg' in Westkapelle. Arm fhand, die werden verbrijzeld, herstellen goed. Met de rechterhand kan hij Ibtartpistool goed vasthouden. van de laatste weken die aangeeft dat de eerste klappen een daalder waard zijn. de rest van het immens grote veld toch weten te verrassen. Een select twaalfkoppig gezelschap dat het gaatje, in eerste instantie 'door Wieme gemaakt, gretig uithakte laatste toer. Toen ging ook De Crom nog tegen de kletsnatte stenen en won Toontje van de Steen zonder daarvoor te hoeven spurten. Uitslag 1 Toon van der Steen. Bruinisse: 1 uur. 30 min. 45 sec.. 2 Christ de Baat. Steenbergen. Da's toch een aardig aanbod van zo'n lekker leesbaar ochtendblad, nietwaar? Wie het nog niet is, wordt nu abonnee op een dijk van een krant De liefhebbers die het programma openden Twee Weken VOOr tlietS. Bel of Schrijf even, zagen na wat inleidende schermutselingen 111 1 vier man een geslaagde ontsnapping op maar Q6 DOn invullen Kan OOK. dé PZC-A<larkl 51>4331 Lfc Middelburg. Telefoon: 01180-27651. Made kregen half koers versterking van Hans van de Oever en Sjaak de Kok. Toen ook Sam Broersma en Willy de Feber ln de spits kwamen was de goede trein vei trokken. Dat achttal bleef, ondanks po gingen in de finale van Broersma om alleen weg te raken, bijeen En Sjaak de Kok sloeg in de laatste meters de aanval van Van de Bergh resoluut af. De uitslag: 1 Sjaak de Kok, Lewedorp. 48 Ja> noteer mij als abonnee op de PZC Met de betaling wacht ik tot na de km in 1 uur. 12 min. 37 sec.: 2 Chris van de ontvangst van een acceptgirokaarten ik ontvang twee weken grausdePZC Bergh, Oud Gastel; 3 Willy de Feber. Sluiskil: 4 Hans van de Oever. Wassenaar; J Naam: Huib Slabbekoorn. Kapelle, 6 Ad van de l Ploeg, Goes; 7 Cor van de Made. Moerdijk; j Adres; 8 Sam Broersma. Zoutclande; 9 op 30 i seconden Kees van de Bossc, Steenbergen; J PostCOde/l laats: 10 op éën minuut Co Tolhock. Yerseke; 11 i Martin Verstegen. Uden; 12 Wim Wielhou- j Datum Handtekening wer. Somraelsdijk; 13 Kees Verhagen. Wil- lemstad: 14 Frans van Schaijk, Helmond; L--j 15 Wim Oosse, Middelburg. l-ZJE-LASE COURANT .8 MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 19