door besluit rechtbank .Middelburg op vrije voeten Weer vier rijbanen op Rijksweg bij Bath Negeren 'vriendelijk gebaar' agent met geldboete bestraft Medewerkers Grontmij. vol lof over schoolproject werkeiland WISSEL BEVELANDER MAN DOODDE TWEE MENSEN BIJ BERO VING Avond- en dagschool van MTS Vlissingen samen DONDERDAG 30 JUNI 1983 MIDDELBURG Door een beslissing van de Middelburgse rechtbank is een Belg, die al 24 jaar in de gevangenis zit, op vrije voeten gesteld, zij het onder strenge voorwaarden. De 45-jarige S. D. komt vandaag vrij. Hij heeft in 1 1958 bij een beroving in Vlaanderen twee mensen doodgeschoten en later toen hij betrapt werd bij het stelen van vee een boerenknecht neergeschoten. De man was gevlucht uit een Belgische gevangenis naar Nederland en daar na gegrepen te zijn in afwachting van zijn uitlevering ondergebracht in het Huis van Bewaring in Middelburg. De Middelburgse rechtbank was het een aantal huizen van bewaring, genaamde uitleveringsdetentie op te met de raadsman van D. eens dat waaronder Middelburg. In oktober'82 schorten, dit op verzoek van de raads- Nederland moet wachten met de uit- achtte de rechtbank in Middelburg de nian. levering aan België totdat de Europe se commissie voor de rechten van de mens heeft beslist over de rechtmatig heid ervan. Ergernis verwekte de beslissing van de Middelburgse rechtbank bij het ministerie aldus raadsman Paul Schaink van D. Dit omdat de staats secretaris van justitie Korte-van He mel de beschikking waarin de uitleve ring van de Belg werd toegestaan had ondertekend. De staatssecretaris heeft volgens Schaink wel gezegd dat niet tot daad werkelijke uitlevering zal worden overgegaan voordat D. de kans heeft gekregen een kort geding aan te span nen. Dit dient op dinsdag 5 juli voor de president van de Haagse recht bank. In juli '82 wist D. te ontsnappen. Hij werd in Nederland al spoedig aange houden. In afwachting van de door België gevraagde uitlevering zat hij in Nederlanden aanspannen en als dat verliest de zaak aanhangig maken bij de Europese Commissie voor de Mensenrechten. D. zal vandaag na zijn vrijlating on derdak vinden bij een kennis in Ne derland Hij zal zich houden aan de door de rechtbank gestelde voorwaar de dat hij zich iedere week moet melden bij de politie, aldus Schaink. In 1961 verklaarde het gerecht in Gent D. ontoerekeningsvatbaar. In 1964 kreeg hij te horen er niet op te uitlevering toelaatbaar. Het cassatie- In de praktijk betekent dat dat de hoeven rekenen ooit nog vrij te ko- beroep hiertegen werd verworpen. Belg in Nederland voorlopig beperkte men Volgens Schaink is dit ontbre- vervolgens lag de eindbeslissing bij de bewegingsvrijheid geniet onder stnn- ken van ieder toekomstperspectief staatssecretaris. Die vroeg alvorens Atx "~°'- de beschikking tot uitlevering te ne men in april haar Belgische ambtge noot om inlichtingen over de perspec tieven van het in vrijheid stellen van D. Volgens nu- Schaink hebben de Belgen deze informatie botweg gewei gerd. waarna staatssecretaris Korte- Van Hemel haar beschikking tot uitle vering nam. Hangende de Belgische toelichting heeft de Middelburgse rechtbank inmiddels besloten de zo- gen» voorwaarden Mocht de presl- voor ,ij„ ciit„, de drijfveer geweest dent van de Haagse rechtbank van tot ecn reeks van ontsnappingpogin- mening ztin dat er wel uitgeleverd kan sen Gerenommeerde psychiaters worden dan zal de Middelburgse zoudeii tot de bevinding zijn geko- rechtbank terug moeten komen op men dat n. allesbehalve gek is. haar uitspraak van deze week, de schorsing van D.'s gevangenhouding. Dat houdt in dat D. dan weer terug r reClSietlJClrit moet naar het Huis van Bewaring tot het moment van de daadwerkelijke SlIlt-MHartenSdljK uitlevering. Wél zal zijn raadsman dan SINT MAARTENSDIJK - De toer- een kort geding tegen de staat der club .De Bldon- hield een precisietijd- rit over een afstand van 12 kilometer. De 13 deelnemers moesten een af stand van 25 kilometer per uur aan houden. Voorzitter P. Weyers reikte na afloop de prijzen uit in clubhuis 'De Sport'. 'De Bidon' houdt zondag een dagtocht over 200 kilometer. De start voor deze rit is om 8.00 uur bij het clubhuis aan de Kaaistraat. EXAMEN^ LAS Steenbergen STEENBERGEN - Aan de lagere agrarische school 'De Brug' in Steen bergen behaalden de volgende leerlin gen het diploma: Huib Houke Scherpenlsse, Dirk Jan Men- heere Scherpenisse. Kees Reyngoudt St. Phillpsland en Mark Reijngoudl St. Phi- Lipsland. Robbert Schenk St. Philipsland. De volgende leerlingen behaalden tevens het diploma lassen. Huib Houke Scherpe nisse. Kees en Mark ReijngoudtSt Philips- „Als de bezuinigingsgedachte: 'oplei- land VLISSINGEN - De MTS-avondoplei- ding en de MTS-dagschool in Vlissin gen gaan stappen ondernemen om in de toekomst een scholengemeen schap te vormen. De gemeente is het met dat voornemen eens en in het komende cursusjaar worden de plan nen nader voorbereid. Directeur M. A. P. Verhoeven van de Gemeentelij ke avond-MTS in Vlissingen legde tijdens de diploma-uitreiking, woensdag, in de aula van de school, uit dat samenwerking onontbeerlijk zal blijken als cursisten in de toe komst niet meer op een dagschool mogen 'blijven zitten'. Jaarlijkse toneelavond Directeur Verhoeven reikte aan de volgende geslaagde kandidaten de Oosterscheldescliool diploma's uit: Klas B5: T. Geleijns (met lof); P. Joosse, R. Kappelijn. J. K. Rottier, J Verschuure: deelcertificaat'. P J de Dreu. klas W5" M. J. Dijke (met lof(. P. de Korte (met lof). H. ter Schegget (met lof). N. C Kerkhove, J W. van Beersum. M. J. Begthel, J. C. van Damme, K. Klijn, A. Maljaars, K. P. Tange. P. G. A. Spuesens, R Renne; deelcertifi caat: P. G. Geschiere. C Verberkmoes; klas derde en v ierde kiassers maakten een WW5: L. F S Jansen. P S. de Kok, W. .Rejs naar ,talié» Wedstrijd visclub Sint-Philipsland SINT PHILIPSLAND - De visclub 'De Makreel' uit Sint-Philipsland hield dingsduur is cursusduur' doorgaat, is het in het dag-onderwijs niet meer mogelijk het een jaartje over te doen", stelde de directeur. Verhoeven onder streepte dat cursisten dan niet hun hele opleiding in duigen moeten zien vallen. één békenvêdstr{i'iiDe 27de'e~nemeK we;be reden voor een scholenge- hadden een slechte vangst Na afloop meenf<;^SS, vo^e J aan van de wedstrijd werden in clubhuis avond-MTS m Vlissingen toch al op 'De Druiventros' de prijzen uitgereikt. De volgende wedstrijd is zaterdag 17 september van 9.00 uur tot 12.00 uur in de Hollairepolder. De uilslag. 1 M. Bakker. 2 J v. Moort, 3 J P Kaashoek. Jeugd' 1 Tonny Verwijs. 2 Johan v Moort. 3 Leen Buys. Ontspanningsavond biljartclub Poortvliet POORTVLIET - De biljartclub 'Cen trum' uit Poortvliet hield een ont spanningsavond in .Poortvliet. Tij dens deze bijeenkomst reikte voorzit ter H. Ligtendag de prijzen uit aan de winnaars van de onderlinge competi tie. De ontspanningsavond vormde tevens de afsluiting van het seizoen. Na de prijsuitreiking konden de talrij ke aanwezigen dansen. De uitslag. 1 L. Poot. 2 F Leblanc, 3 A Steenpoorte, 4 H. Suurland, 5 J Ligtendag. Sanstra; deelcertificaat: A. C. Tax; klas Ec3: deelcertificaat: M. H. de bel (2 vakken i. R. W. J. Bertram (1 vak), R. v. d. Heijden (2 vakken), C. H. Hijman (2 vakken), H. M. Jacobs (2 vakken), J. S. Kopprt (2 vakken), C. Kraayeveld (1 vak), J C. Mol (2 vakken), P. M. Rozemond (1 vak). A. Scheele 13 vakken), C S. Wondergem (2 vakken): klas Ec5: J J van Overveld (met lof). W. Belgra- ver, Chr. J Bijdevaate. A. N. Bruggeman, J C. Doeselaar, J. Goedegebure. G Post, C. van der Ster; deelcertificaat: W. S. Visscher, R. M. Wink. Schoolkinderen in Wissenkerke bekijken èèn z GROOT AANTAL IDEEEN OVER INRICHTING WISSENKERKE Het scholenpro- uitkijktorens. Een team had op hun dat de leerlingen niet een spectaci^ ject 'Noord-Beveland vakantieland' maquette zelfs een compleet bos ge- laire dingen zoala reusachtige pre- van de lagere scholen De Vliete en De bouwd. parken en dergelijke gedacht hebber: Pijler uit Wissenkerke is woensdag lil oCHerpeniSSe uitgemond in een bezoek van twee Het winnende model,'water en ener- -Er Zlt een bepaalde rust in hua SCHERPENISSE - De jaarlijkse to- medewerkers van de Grontmij aan' gie', toonde Neeltje Jans als een expo- plannen en de meeste ideeën zijin ncelavond van de 'Oosterschelde- de scholen. De twee heren. C. Jager sitie van alternatieve energie. Een goed overdacht. Voor ons is het nulf school'in Scherpenisse trok een volle (provinciaal leider) en ir N. Speller restaurant met zonnepanelen op het liS om te weten wat er bij de jeugr- zaal in het 'Holland Huis'. De oudste (landschapsarchitect), kwamen de dak, een windmolen die 380 volt op- zoal leeft, temeer omdat wij ons m^ kleuters en de eerste twee klassen werkstukken van de leerlingen, zes wekt: zelfs de bouwputten werden dezelfde materie bezighouden Spe maquettes van het werkeiland Neel- benut als energiebron door het stro- ,e|" beaamde dat. Hij vond de kwala tje Jans, bekijken. De makers hadden mende water daarin. Een idee dat teit van de suggesties van een he<0 in de maquettes hun ideeën van een telkens terugkwam en waar de werk- behoorlijk gehalte'. si toekomstige bestemming van het groep, volgens Speller, ook serieus werkeiland gestalte gegeven. Het aan denkt, was een onderwateraqua- „Het is wel opvallend dat de kindere1 de beurt aan de vijlde en zesde klas werkstuk 'water en energie' van zes rium. Dit was in verscheidene uitvoe- in enkele gevallen dezelfde planned met de musical '2000-zoveel' Vervol- jongens van De Vliete vonden Jager ringen in een aantal maquettes te hadden als de werkgroep en sommig" gens werd afscheid genomen van de en Speller het origineelst en zij be- zien. dingen zijn ook heel goed te realis» zesde-klassers. Zij kregen van meester loonden de makers met een boek over ren", vertelde Speller. Een van c Moerland een getuigschrift en een pen natuurbehoud. Boeken waren er ook Jager vond een en ander een gewei- makers van de winnende maquette met inscriptie. De hoogste-klassers voor de teams van twee andere dig goed initiatief. Het viel hem op de zesdeklasser T. de Winter, vond hi1 de lagere school voerden de musical 'Teun de Speelman' op. De Na de pauze en een verloting v zetten daarna het schoolpersoneel en 'schaalmodellen', de oudercommissie in de bloemetjes. De opdracht - een plan maken voor De bijeenkomst werd afgesloten met het werkeiland. en daarbij in de gaten muziek van Han Jansen. NA AANLEGGEN BRUGGEN OVER SPUI KAN AAL Boer in Walsoorden vraagt gs om maatregelen tegen betonfabriek Bleijko BATH De rijksweg A-58 ter hoogte van de bruggen over de Schelde-Rijn verbinding bij Bath is weer in zijn oude staat hersteld. Dat wil zeggen dat het verkeer daar weer gebruik kan maken van in totaal vier rijstro ken. Woensdag werd de laatste hand gelegd aan het opruimen van de obstakels die daar waren aange bracht in verband met de werkzaam heden. Die werkzaamheden betroffen in eer ste instantie de bouw van twee brug gen over het spuikanaal dat momen teel in aanleg is. Daarna kwam nog een paar weken lang werk aan het wegdek van de rijbanen. Met het werk van woensdag ging nog enig opont- W'ALSOORDEN - Grondmonsters houd voor het wegverkeer gepaard, van het weiland van J. Verschueren Zo ontstond er tegen 15.00 uur een file in Walsoorden, dat grenst aan de voor het verkeer in de richting Bergen betonfabriek Bleijko, zijn sterk op Zoom, omdat een overspanning verontreinigd met polycyclische aro- over de weg moest worden verwijderd, matische koolwaterstof-vcrbindin- Dat gebeurde met behulp van een gen, PAK-verbindingen. Dat heeft het kraanwagen. Het verkeer is ongeveer onderzoekcentrum BCO uit Breda een jaar lang op verschillende manie- aangetoond. ren over de twee al wat oudere brug- gen over de Schelde-Rijn verbinding De advocaat van landbouwer Ver- geiejd schueren heeft gs in een brief ge- Het werk is overigens nog steeds niet vraagd om maatregelen tegen Bleijko, iaaar Er moeten nog een leidingen- om precies te zijn wil Verschueren dat brug en een nieuwe spoorbrug over bij Bleijko niet meer gecoat wordt. det spuikanaal komen. Dat spuika- Verschueren kampte al jaren geleden naal gaat evenwijdig aan het al be- met ziekt#» en sterfte nnrier He veest*. staande Ranaaj ,Qpen houden dat de Oosterschelde een na tuurgebied is - leverde heel wat ver schillende bouwsels op. De leerlingen moesten het doen zonder hulp van de schoolhoofden. J. van Iwaarden en P. Loendersloot, en de eindresultaten bleken in enkele gevallen zelfs over een te komen met de ideeën die momenteel in de werkgroep van de Grontmij serieus besproken worden. Zo was er een maquette die Neeltje Jans liet zien als een oude-ambachte- neiland, compleet met klompenmake rij. ambachtendorp en een mossel kwekerij in een oude pijler-bouwput. Andere ideeën waren: een kabelbaan, een zwembad met eb en vloed, een museumschip, een vakantieoord voor bejaarden, een restaurant waar ook gehandicapten terecht konden, jacht havens. windorgels. kunstijsbanen en Dusseldorpschool: bijna 100 procent kandidaten voor examen geslaagd GORS De gemeentelijke Burge meester van Dusseldorpschool in Goes - openbare school voor mavo met drie- en vierjarige cursus - heeft het afgelopen cursusjaar met een bijzonder resultaat afgesloten. Nu de 'herkansingen' achter de rug zijn blijkt dat er van de in totaal 96 examenkandidaten in totaal 95 ge slaagd zijn. Slechts één kandidaat moest worden afgewezen. Volgens maar 'een beetje stom' dat over ce bestemming van het eiland zove5- vergaderd en gepraat moet worde01 Zij hadden hun model in anderhalvi week klaar en hij begreep niet wa^ om dat bij die grote mensen allemar zo lang moest duren. w Bestuurscommissie X Domburg vergadert, DOMBLTRG - De commissie algemeA en bestuurlijke zaken van de gemekt te Domburg vergadert maandag 4 ji in het gemeentehuis van Dombtub Aan de orde komen: afbouwregeleliP geldelijke tegemoetkoming verenigie gen 'Apollo' en 'Volharding leidt tft doel', de reglementering van de met uuti ut itgitiiitiiiciuid, van tic met directeur P. van der Weele is derc jegBensctiapsraden de wijziging yii seore van bijna honderd percent een de bnmdpreventieverordemilg en it uniek resultaat in de langjarige ge- deelname in de districtsgezondheici schiedenis van de school. Hij is er - bijzonder content mee. „Ik ben zo trots als een aap", aldus de directeur. Van der Weele voegt er overigens aan toe dat de eindexamenresultaten van de school in het algemeen toch al tot tevredenheid nopen. Het percentage -- M sJr - DRESSUUR IN BRUINISSE EN AXEL BRUINISSE Zaterdag houdt de geslaagden ligt altijd al boven de paarden- en ponvelub Bruinisse een negentig. Het resultaat over het cur- grote dressuurwedstrijd op het ter- susjaar 1982'83 is voor Van der Weele, rein van manege De Korenzolder in naast blijdschap over de kwaliteit van Bruinisse. De aanvangstijd is 10.00 het onderwijs, een extra plezierig ge- uur. De organisatie is zeker van een geven. Halverwege augustus gaat hij groot aantal deelnemers uit de pro- als directeur van de Van Dusseldorp- vincie die voornamelijk uitkomen in school met vervroegd pensioen. ..Een de lichtere rubrieken. Ook hebben mooier afscheidscadeau had ik me een aantal landelijke combinaties niet kunnen denken", betoogt hij, hun deelname in de Z-klasse toege- De namen van de leerlingen die aan de Van zegd Dusseldorpschool alsnog geslaagd zijn voor Op de terreinen van manege Magrette het mavo-diploma luiden: Jaeco Brui- in Avel hnnrit Hp landelijke riivereni- n0°8e- Borssele; Kees Bayens, Sander Kik, in Axel houdt ae lanaeiyxe ryverem Kann Korsulze Manan de Krijger Herman ging en ponyclub Graeve Jan een Raghoenath Bob schouten, Astrid Sinke. kringwedstrijd voor de B-combinaties uit Goes_ Toby van de Vrede Kapelle; uit Zeeuwsch-Vlaanderen. Om 9.00 Gerdian Timmerman. Kattendijke; Anja uur is de start in de drie dressuurrin- van de Guchte, Wemeldinge. Wim Muller, gen. Hel springen begint om 13.00 uur. Wilhelminadorp. dienst De vergadering begint avonds om acht uur. met ziekte en sterfte onder de veesta pel. Sinds de landbouwer zijn vee in de stal houdt en hooi en gras van elders geeft, zijn de verschijnselen verdwenen. Hoewel Verschueren Bleijko niet als de schuldige kan aanwijzen - het verband tussen het vrijkomen van PAK-verbindingen bij het coaten en de vissterfte is niet aangetoond - kan de boer toch bewijzen dat zijn weilan den sterk vervuild worden door het aangrenzende betonbedrijf. In de grond is onder andere het kankerver wekkende benzolaipyreen aangetrof fen in hoeveelheden die de wettelijke norm sterk overschrijden. Bleijko-directeur Th. de Koning ziet in het BCO-apport geen reden om de werkwijze van Bleijko te veranderen. Koppeltijdrit Sint-Annaland SINT-ANNALAND - De wielertoer- De laatste obstakels worden uit de rijksweg A-58 gehaald. Tot woensdag werd het verkeer met katteogen schrikhekken en borden over twee banen geleid. ZITTING KANTONRECHTER MIDDELBURG - Met een denderende agent anders ongetwijfeld zou hebben klap trok de Kamperlander W. L. de aangereden. Noch de verkeersschout fraaie antieke deur van de zittings- noch de kantonrechter waren bereid zaal van het kantongerecht in Mid delburg achter zich dicht omdat hij het niet eens was met het vonnis dat zojuist over hem was uitgesproken. Voordat hij de zaal verliet smeet hij een handvol paperassen, die hij zijn lezing van de zaak te accepteren. Zij hielden zich aan de feiten zoals die in het proces-verbaal vermeld waren. Voor het feit dat L. op een kruising onder Wissekerke 120 km reed zaam brommertje zijns inziens de vei ligheid bepaald niet dient. „Je bent totaal doof met zo'n helm op je hoofd", vond hij. Omdat hij hardnek kig blootshoofds bleef rijden, nam de politie by het derde proces-verbaal de brommer in beslag. Verkeersschout J. Boogers bracht hem onder het oog club 'De Hoop' uit Sint-Annaland justitie had ontvangen, woedend op houdt zaterdag 30 juli een precisie- tafel. Het verschil van inzicht betrof koppeltijdrit voor leden van Thoolse een stopteken van een politieagent, toerclubs. De start van deze tijdrit is Deze wilde L. laten stoppen vanwege om 10.00 uur bij clubhuis 'De Hoop' een snelheidsovertreding die even fjpjttl aan het Havenplein. Ieder koppel mag tevoren was geconstateerd. L. inter- lAClllt zijn snelheid zelf bepalen en diegenen preteerde het gebaar echter als een die het dichtst bij de gekozen snelheid vriendelijk toewuiven, daar hij de komen winnen deze rit. De route voert politeman in kwestie goed kende, de deelnemers door poldenj en over Hij suisde met onverminderde snel- dfjken in de omgeving van sint-Anna- - land. plaats van de toegestane 70 kreeg hij dat alleen snorfietsen, die niet harder overeenkomstig de eis 240 gulden boete. Voor het negeren van het stop teken 120 gulden Ook de Goesenaar R, tevreden met het vonnis van 45 gul- dan 20 km per uur mogen, zijn uitge zonderd van de regel dat hun berij ders een helm moeten dragen. Zijn verzoek om teruggaaf van de brommer kon door kantonrechter rpr C. Brinkman niet ingewilligd wor- was niet den, omdat het derde proces-verbaal op de betreffende zitting niet aan de den boete voor bromfietsrijden zonder orde was. S. stapte na de uitspraak helm. Hij vond het niet nodig om op heid op de linker rijbaan voorbij, een Solexje een dergelijk hoofddeksel omdat hij volgens zijn zeggen de te dragen, omdat het op zo'n lang- onmiddcllijk naar de griffie om van het vonnis in cassatie te gaan bij de Hoge Raad. GEMEENTE KAPELLE (Z.) De burgemeester van Kapelle maakt hierbij ingevolge het bepaalde in artikel 28 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat bij be sluit van gedeputeerde staten van Zeeland van 31 mei 1983 nr. 322 302. afd. 4 r.o.v is goedge keurd de door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 23 november 1982 vastgestelde 3e planverandering van het bestemmingsplan buitengebied, behelzende de mogelijkheid om in de Willem Annapolder te Biezelinge een rioolwa terzuiveringsinstallatie te bouwen. Genoemd besluit van gedeputeerde staten ligt met het bestemmingsplan gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken, met ingang van 1 juli 1983. Aangezien niemand zich tijdig met bezwaren tot zowel de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten heeft gewend en bij de vaststelling van de 3e planveranderdering van het bestemmingsplan buitengebied net ontwerp-plan geen wijzigingen zijn aangebracht, zijn ingevolge artikel 29 van de wet op de ruimtelijke ordening alleen de gemeen teraad en de inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd tot, het instellen van beroep bij de kroon gedurende de hierboven genoemde termijn. Het beroepschrift dient te worden ge richt aan hare majesteit de koningin en dient zo mogelijk in 2-voud te worden ingediend bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Kapelle, 30 juni 1983. De burgemeester voornoemd, G Huitsing HOFLEVERANCIER parel- colliers oorknopjes FflBERY DE I Lange Kerksttaal 30 - Soes GEMEENTE KAPELLE (Z) De burgemeester van Kapelle maakt hierbij ingevolge het bepaalde in artikel 28 van de we/ op de ruimtelijke ordening bekend, dat bh be sluit van gedeputeerde staten van Zeeland vat, 31 mei 1983. nr. 1413-304, afd. 4 r.ov. gedeeltelijk i: goedgekeurd het door de raad dezer gemeente ïtj zijn vergadering van 30 augustus 1982 vastgestel de bestemmingsplan buitengebied 2e planveran. dering, behelzende de mogelijkheid tot uitbrer. ding van camping Linda te Wemeldinge. Goedkeuring is onthouden aan de bestemming Vv 3.5 zoals in rood is aangegeven op bestenr mingsplankaart nr. 2. Genoemd besluit vai gedeputeerde staten ligt met het bestemmings plan gedurende een maand voor een ieder te inzage op de gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken met ingang'van -1 juli 1983. j De gemeenteraad, de inspecteur van de ruimtelij ke ordening en zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerdi staten hebben gewend, kunnen gedurende bc<; vengenoemde termijn "beroep instellen bij d, kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan eer ieder die bezwaren heeft tegen de onthoudinr van goedkeuring door gedeputeerde staten. He' beroepschrift dient te worden gericht aan har5' majesteit de koningin en dient zo mogelijk i)T 2-voud te worden ingediend bij de afdeling vo<> de geschillen van bestuur van de Raad van StaMi Binnenhof 1 te 's-Gravenhoge W Kapelle, 30 juni 1983 De burgemeester voornoemd 2 G. Huitsing

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 26