Belg door besluit rechtbank Middelburg op vrije voeten Nieuwe projectleider voor baanlozen-werk Jeugd beet spits af van de Thoolse dagen Weer vier rijbanen op Rijksweg bij Bath WISSEL SCHOUWEN MAN DOODDE TWEE MENSEN BIJ BERO VING Avond- en dagschool van MTS Vlissingen samen SCHOUWEN EN SINT-PHILIPSLAND DONDERDAG 30 JUNI 1983 MIDDELBURG Door een beslissing van de Middelburgse rechtbank is een Belg, die al 24 jaar in de gevangenis zit, op vrije voeten gesteld, zij het onder strenge voorwaarden. De 45-jarige S. D. komt vandaag vrij. Hij heeft in 1 1958 bij een beroving in Vlaanderen twee mensen doodgeschoten en later toen hij betrapt werd bij het stelen van vee een boerenknecht neergeschoten. De man was gevlucht uit een Belgische gevangenis naar Nederland en daar na gegrepen te zijn in afwachting van zijn uitlevering ondergebracht in het Huis van Bewaring in Middelburg. Nederlanden aanspannen en als men dat verliest de zaak aanhangig maken bij de Europese Commissie voor de Mensenrechten. D. zal vandaag na zijn vrijlating on derdak vinden bij een kennis in Ne derland. Hij zal zich houden aan de door de rechtbank gestelde voorwaar de dat hij zich iedere week moet melden bij de politie, aldus Schaink. De Middelburgse rechtbank was het met de raadsman van D. eens dat Nederland moet wachten met de uit levering aan België totdat de Europe se commissie voor de rechten van de mens heeft beslist over de rechtmatig heid ervan. Ergernis verwekte de beslissing van de Middelburgse rechtbank bij het ministerie aldus raadsman Paul Schaink van D. Dit omdat de staats secretaris van justitie Korte-van He mel de beschikking-waarin de uitleve ring van de Belg werd toegestaan had ondertekend. staatssecretaris heeft volgens een aantal huizen van bewaring, waaronder Middelburg. In oktober '82 achtte de rechtbank in Middelburg de uitlevering toelaatbaar. Het cassatie beroep hiertegen werd verworpen, vervolgens lag de eindbeslissing bij de staatssecretaris. Die vroeg alvorens genaamde uitleveringsdetentie op te schorten, dit op verzoek van de raads man. In 1961 verklaarde het gerecht in Gent D. ontoerekeningsvatbaar. In 1964 kreeg hij te horen er niet op te In de praktijk betekent dat dat de hoevl.„ rckcn<,„ 00it „os vrij k0. Belg in Nederland voorlopig beperkte men volgens Schaink is dit onlbre- beweftogsvnjheid geniet onder stnn- ken van irder ,„ekomsIperspectiet gente voorwaarden. Mocht de prest- voor aij„ cliént de drijrveer 8ewcest de beschikking tot uitlevering te ne- dent van de Haagse rechtbank van tot cen reeks van ontsnappingpoein- 1 V. W 1I. mnemo -vier, rlnt nr mol 1,1 tnolül'C.r/1 Ir O VI mening zijn dat er wel uitgeleverd kan gen Gerenommeerde psychiaters worden dan zal de Middelburgse zoudt.n tot de bevinding zijn geko- rechtbank terug moeten komen op men da, allesbehaIve eek is. men in april haar Belgische ambtge noot om inlichtingen over de perspec tieven van het in vrijheid stellen van D. Volgens mr Schaink hebben de Belgen deze informatie botweg gewei gerd, waarna staatssecretaris Korte- Van Hemel haar beschikking tot uitle vering nam. Hangende de Belgische Schaink wel gezegd dat niet tot daad- toelichting heeft de Middelburgse werkelijke uitlevering zal worden rechtbank inmiddels besloten de zo- overgegaan voordat D de kans heeft gekregen een kort geding aan te span nen. Dit dient op dinsdag 5 juli voor de president van de Haagse recht bank In juli '82 wist D. te ontsnappen. Hij werd in Nederland al spoedig aange houden. In afwachting van de door België gevraagde uitlevering zat hij in Precisietijdrit Sint-Maartensdijk haar uitspraak van dezè week, de schorsing van D.'s gevangenhouding. Dat houdt in dat D, dan weer terug moet naar het Huis van Bewaring tot het moment van de daadwerkelijke uitlevering. Wèl zal zijn raadsman dan SINT MAARTENSDIJK - De toer- een kort Bedine tenen de staat der dub .Dp BMon. h,dd em preclsletljd. rit over een afstand van 12 kilometer. De 13 deelnemers moesten een af stand van 25 kilometer per uur aan houden. Voorzitter P Weyers reikte na afloop de prijzen uit in clubhuis 'De Sport'. 'De Bidon' houdt zondag een dagtocht over 200 kilometer. De start voor deze rit is om 8.00 uur bij het clubhuis aan de Kaaistraat. EXAMEN LAS Steenbergen VLISSINGEN - De MTS-avondoplei- ding en de MTS-dagschool in Vlissin gen gaan stappen ondernemen om in de toekomst een scholengemeen schap te vormen. De gemeente is het met dat voornemen eens en in het komende cursusjaar worden de plan nen nader voorbereid. Directeur M. A. P. Verhoeven van de Gemeentelij ke avond-MTS in Vlissingen legde tijdens de diploma-uitreiking, woensdag, in de aula van de school, uit dat samenwerking onontbeerlijk zal blijken als cursisten in de toe dagschool mogen 'blijven zitten'. Een beeld van het Thoolse 'Ren je rot sportief. GEOPEND DOOR BURGEMEESTER STEENBERGEN - Aan de lagere agrarische school 'De Brug' in Steen bergen behaalden de volgende leerlin gen het diploma: Huib Houke Scherpenisse. Dirk Jan Men- heere Scherpenisse, Kees Reijngoudt St Philipsland en Mark Reijngoudt St Phi- lipsland. Robbert Schenk St Philipsland De volgende leerlingen behaalden tevens komst niet meer op het diploma lassen Huib Houke Scherpe- mogen 'blijven zitten' nisse. Kees en Mark Reijngoudt St. Philips- „Als de bezuinigingsgedachte, 'opleï- land dingsduur is cursusduur' doorgaat, is j li ^et in het dag-onderwjjs niet meer Wedstrijd Visclub mogelijk het een jaartje over te doen". f t stelde de directeur. Verhoeven onder- Sint-Philipsland streepte dat cursisten dan niet hun SINT PHILIPSLAND - De visclub 'De hele opleiding in duigen moeten zien Makreel' uit Sint-Philipsland hield v^len- een bekerwedstrijd De 21 deelnemers Als tweede reden voor een scholenge- hadden een slechte vangst Na afloop meenschap voerde hij aan dat de van de wedstrijd werden in clubhuis avond-MTS in vlissmeen loch al op 'De Druiventros' de prijzen uitgereikt De volgende wedstrijd is zaterdag 17 september van 9.00 uur tot 12.00 uur in de Hollairepolder De uitslag 1 M Bakker. 2 J. v. Moort. 3 J P Kaashoek Jeugd. ITonny Verwijs, 2 Johan v. Moort, 3 Leen Buys. Ontspanningsavond biljartclub Poortvliet POORTVLIET - De biljartclub 'Cen trum' uit Poortvliet hield een ont spanningsavond in Poortvliet. Tij dens deze bijeenkomst reikte voorzit ter H. Ligtendag de prijzen uit aan de winnaars van de onderlinge competi tie. De ontspanningsavond vormde tevens de afsluiting van het seizoen Na de prijsuitreiking konden de talrij ke aanwezigen dansen, De uitslag- 1 L Poot, 2 F. Leblanc, 3 A Steenpoorte 4 H. Suurland, 5 J Ligtendag Boer in Walsoorden vraagt gs om maatregelen tegen betonfabriek Bleijko WALSOORDEN - Grondmonsters van het weiland van J. Verschueren in Walsoorden, dat grenst aan de betonfabriek Bleijko. zijn sterk verontreinigd met polycyclische aro matische koolwaterstof-verbindin gen, PAK-verbindingen. Dat heeft het onderzoekcentrum BCO uit Breda aangetoond. De advocaat van landbouwer Ver schueren heeft gs in een brief ge vraagd om maatregelen tegen Bleijko. om precies te zijn wil Verschueren dat bij Bleijko niet meer 'gecoat' wordt. Verschueren kampte al jaren geleden met ziekte en sterfte onder de veesta pel. Sinds de landbouwer zijn vee in de stal houdt en hooi en gras van elders geeft, zijn de verschijnselen verdwenen Hoewel Verschueren Bleijko niet als de schuldige kan aanwijzen - het verband tussen het vrijkomen van PAK-verbindingen bij het coaten en de vissterfte is niet aangetoond - kan de boer toch bewijzen dat zijn weilan den sterk vervuild worden door het aangrenzende betonbedrijf In de grond is onder andere het kankerver wekkende benzol a )pyreen aangetrof fen in hoeveelheden die de wettelijke norm sterk overschrijden. Bleijko-directeur Th. de Koning ziet in het BCO-apport geen reden om de werkwijze van Bleijko te veranderen. Jaarlijkse toneelavond Oosterscheldeschool in Scherpenisse SCHERPENISSE - De jaarlijkse to neelavond van de 'Oosterschelde school' in Scherpenisse trok een volle zaal in het 'Holland Huis'. Dc oudste kleuters en de eerste twee klassen van de lagere school voerden de musical 'Teun de Speelman' op. De caat P G Geschlere, C Verberkmoes klas derdc cn vierde klassers maakten een WW5. L. F. S Jansen P S. deJCok. w .Rcjs> naar Italiè- Directeur Verhoeven reikte aan de volgende geslaagde kandidaten de diploma's uit: Klas B5: T. Geleijns (met lofi: P Joosse. R. Kappetijn. J K. Rottier. J. Verschuure; deelcertificaat P J. de Dreu; klas W5 M J. Dijke (met loft. P. de Korte (met lof), H. ter Schegget (met lof), N. C. Kerkhove, J W. van Beersum, M. J Begthel. J C. van Damme. K. Klijn, A. Maljaars, K P Tange. P. G A Spuesens, R Renne. deelcertifi- Sanstra. deelcertificaat A. C Tax, klas Ec3 deelcertificaat M H de bel (2 vakken), R. W J. Bertram il vaki, R v. d Heijden i2 vakken). C. H Hijman i2 vakken). H. M. Jacobs (2 vakkeni, J. S Kopprt (2 vakken). C. Kraayeveld (1 vak), J. C Mol (2 vakken), P. M. Rozemond il vaki, A. Scheele (3 vakken), C. S. Wondcrgem (2 vakken); klas Ec5: J. J van Overveld (met lof), W. Belgra- ver, Chr J. Bijdevaate, A. N. Bruggeman, J. C. Doeselaar. J. Goedegebure, G Post. C. van der Ster; deelcertificaat. W. S. Visscher. R M. Wink Na de pauze en een verloting was liet de beurt aan de vijfde en zesde klas met de musical '2000-zoveel'. Vervol gens werd afscheid genomen van de zesde-klassers. Zij kregen van meester Moerland een getuigschrift en een pen met inscriptie. De hoogste-klassers zetten daarna het schoolpersoneel en de oudercommissie in de bloemetjes. De bijeenkomst werd afgesloten met muziek van Han Jansen. NA AANLEGGEN BRUGGEN OVER SPUIKANAAL BATH De rijksweg A-58 ter hoogte van de bruggen over de Schelde-Rijn verbinding bij Bath is weer in zijn oude staat hersteld. Dat wil zeggen dat het verkeer daar weer gebruik kan maken van in totaal vier rijstro ken. Woensdag werd de laatste hand gelegd aan het opruimen van de obstakels die daar waren aange bracht in verband met de werkzaam heden. Die werkzaamheden betroffen in eer ste instantie de bouw van twee brug gen over het spuikanaal dat momen teel in aanleg is. Daarna kwam nog een paai- weken lang werk aan het wegdek van de rijbanen. Met het werk van woensdag ging nog enig opont houd voor het wegverkeer gepaard. Zo ontstond er tegen 15.00 uur een file voor het verkeer in de nchting Bergen op Zoom. omdat een overspanning over de weg moest worden verwijderd. Dat gebeurde met behulp van een kraanwagen. Het verkeer is ongeveer een jaar lang op verschillende manie ren over de twee al wat oudere brug gen over de Schelde-Rijn verbinding geleid. Het werk is overigens nog steeds niet klaar. Er moeten nog een leidingen- brug en een nieuwe spoorbrug over het spuikanaal komen. Dat spuika naal gaat evenwijdig aan het al be staande kanaal lopen. SCHERPENISSE Veel kinderen, maar weinig belangstelling van ou deren. Dat tekende woensdagmiddag de opening van de Thoolse dagen in Scherpenisse. De Thoolse burgemees ter E. Baerends opende de festivitei ten die tot en met zaterdag duren. Hij wenste het organisatiecomité succes en had waarderende woorden voor de evenementen die dit jaar weer op touw zijn gezet. De Thoolse dagen worden georganiseerd door de gelijk namige stichting en dat gebeurt dit Speelweek voor kinderen Arnemuiden ARNEMUIDEN - De stichting Zomer kamp Arnemuiden houdt van 8 tot en met 12 augustus een speelweek voor 320 kinderen van zes tot en met twaalf jaar. Het thema van de week, die met medewerking van een aantal vrijwilligers is opgezet, is dit jaar 'verkeer'. Enkele activiteiten zijn: timmeren, een excursie naar Miniatuur Walche ren. handarbeid (werken aan een mi- niatuur-kamptrein). huifkar njden, picknick voor vier- en vijfjarigen en het 'kijk-uit-spel', dat is georgani seerd in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland. Donderdag 11 augustus is er een open dag voor alle inwoners van Arnemui den. Die begint om half vier. Er staat dan een demonstratie van de Vlis- singse jeugdbrandweer op het pro gramma. Ook kunnen bootjes radio grafisch worden bestuurd. De stich ting Zomerkamp roept de Amemuid- se bevolking op om verf. spijkers en pallets beschikbaar te stellen. Con tactpersonen zijn de heren Zandstra en Moerdijk. DRESSUUR IN BRUINISSE maal voor de zevenentwintigste keer. De activiteiten begonnen woensdag middag met een Thoolse versie van 'Ren je rot sportief. Hieraan namen verschillende eilandelijke scholen deel. Dat waren 'Ter Tolne' uit Tho- len, 'De Eevliet' uit Poortvliet. 'De Oosterscheldeschool' uit Scherpenis se, 'De Rieburg' uit Sint-Maartens dijk, 'De Schalm' uit Stavenisse, 'De Casembrootschool' uit Sint-Annaland en de rooms-katholieke school uit Oud-Vossemeer. De kinderen moes ten verschillende opdrachten uitvoe ren en op die manier punten scoren. Ook s avonds was er een onderdeel van het spel. het 'Ren je rot denk werk'. Dat alles onder leiding van de gemeentelijk voorlichter P. Bakx. Verder waren er krachtproefmetingen in de vorm van 'jeugdtrekker-trek wedstrijden'. Dusseldorpschool: bijna 100 procent kandidaten voor Vandaag (donderdag! staan er vooral activiteiten voor ouderen op het pro gramma. Dat programma begint om 14.00 uur met een bejaardenmiddag waarin optredens van de zangeres Jeanine. de conferencier Simon Berre- voets en de bandparodist Leo Troost, 's Avonds is er om 20.00 uur een talentenjacht. Dat gebeurt allemaal op het terrein 'De Pluimpot' in Scher penisse waar ook een grote feesttent staat opgesteld. Vrijdag staan de Thoolse Dagen vooral in het teken van de veekeuringen. Die beginnen om 9.00 uur. Verder zijn er verschillen de demonstraties met dieren en 's avonds is er een Toppop-discoshow. Zaterdag is de slotdag gevuld met onder meer een trekker-trekwedstrijd waarin het er om gaat met opgevoer de trekkers krachtproeven uit te voe ren. Het proeftrekken begint om 9,00 uur, de echte wedstrijd is om 13.30 uur. Verder is er muziek en 's middags een wedstrijd fietscrossen. Om 15.00 uur is er een motortrial, en om 18.00 uur een rally 's Avonds is er weer muziek en een loterij. examen geslaagd Bestuurscommissie Domburg vergadert DOMBURG - Dc commissie algemer.f en bestuurlijke zaken van de gemeen te Domburg vergadert maandag 4 juli in het gemeentehuis van Domburg Aan de orde komen: afbouwregelelinf geldelijke tegemoetkoming verenigin gen 'Apollo' en 'Volharding leidt to doel', de reglementering van de mede zeggenschapsraden de wijziging vai de brandpreventieverordening en df deelname in de districtsgezondheids dienst. De vergadering begint avonds om acht uur. EN AXEL BRUINISSE Zaterdag houdt dc paarden- en ponyclub Bruinisse een grote dressuurwedstrijd op het ter rein van manege De Korenzolder in Bruinisse. Dc aanvangstijd is 10.00 uur. De organisatie is zeker van een groot aantal deelnemers uit de pro vincie die voornamelijk uitkomen in de lichtere rubrieken. Ook hebben een aantal landelijke combinaties hun deelname in de Z-klasse toege zegd. Op de terreinen van manege Magrette in Axel houdt de landelijke njvereni- ging en ponyclub Graeve Jan een kringwedstrijd voor de B-combinaties uit Zeeuwsch-Vlaanderen. Om 9.00 uur is de start in de drie dressuurrin- gen. Het springen begint om 13.00 uur. GOES De gemeentelijke Burge meester van Dusseldorpschool in Goes - openbare school voor mavo met drie- en vierjarige cursus - heeft het afgelopen cursusjaar met een bijzonder resultaat afgesloten. Nu de 'herkansingen' achter de rug zijn blijkt dat er van de in totaal 96 examenkandidaten in totaal 95 ge slaagd zijn. Slechts één kandidaat moest worden afgewezen. Volgens directeur P. van der Weele is deze score van bijna honderd percent een uniek resultaat in de langjarige ge schiedenis van de school. Hij is er bijzonder content mee. „Ik ben zo trots als een aap", aldus de directeur. Van der Weele voegt er overigens aan toe dat de eindexamenresultaten van de school in het algemeen toch al tot tevredenheid nopen. Het percentage geslaagden ligt altijd al boven de negentig. Het resultaat over het cur susjaar 1982 83 is voor Van der Weele, naast blijdschap over de kwaliteit van het onderwijs, een extra plezierig ge geven. Halverwege augustus gaat hij als directeur van de Van Dusseldorp school met vervroegd pensioen. ..Een mooier afscheidscadeau had ik me niet kunnen denken", betoogt hij. De namen van de leerlingen die aan de Van Dusseldorpschool alsnog geslaagd zijn voor het mavo-diploma luiden. Jacco Brui- nooge. Borssele. Kees Bayens. Sander Kik. Karin Korsuize. Marian de Krijger, Herman Raghoenath. Bob Schouten. Astrid Sinke. allen uit Goes: Toby van de Vrede. Kapelle, Gerdlan Timmerman. Kattendijke, Arya van de Guchte, Wemeldinge. Wim Muller, Wilhelmlnadorp De laatste obstakels toorden uit de rijksweg A-58 gehaald Tot woensdag werd het verkeer met katteogen schrikhekken en borden over twee banen geleid. Koppeltijdrit Sint-Annaland SINT-ANNALAND - De wielertoer- club 'De Hoop uit Sint-Annaland houdt zaterdag 30 juli een precisie- koppeltijdrit voor leden van Thoolse toerclubs. De start van deze tijdrit is om 10 00 uur bij clubhuis 'De Hoop' aan het Havenplein Ieder koppel mag zijn snelheid zelf bepalen en diegenen die het dichtst bij de gekozen snelheid komen winnen deze rit De route voert de deelnemers door polders en over dijken in de omgeving van Sint-Anna land. ZIERIK/ De intergemeentelij ke sociale dienst (ISD) van Schou- wen-Duiveland/Sint-Philipsland heeft per 1 augustus 1983 cen nieuwe projectleider aangesteld. Zijn naam is J. Hohmann (43) en hij woont momenteel in Looperskapelle. De be noeming werd woensdagmiddag be kendgemaakt tijdens een vergade ring van dse stuurgroep van de ISD in het stadhuis in Zierikzee. De voornaamste taak van Hohmann zal zijn het stimuleren, organiseren en coördineren van allerlei projecten ten behoeve van de werklozen en in sa menwerking met instellingen die zich op dat vlak begeven, de gemeenten, en de SD. Hij is aangesteld voor de tijd van een jaar. Daarna zal worden bekeken of een langere werkperiode wenselijk is. Stuurgroepvoorzitter J. Groen stelde Zondagsschool in Westkapelle hield afscheidsdienst WESTKAPELLE - De zondagsschool van de Nederlands-hervormde kerk in Westkapelle heeft met fluitspel, zang en een toespraak van de heer R. Caland afscheid genomen van de kin deren van de hoogste klas. Zij ontvin gen ter gelegenheid van hun afscheid een Bijbel. dat eventuele merkbare resultaten van het werk van een projectleider altijd lang op zich laat wachten. Hij noemde als voorbeeld een geval uit Almelo, waar een aantal projectlei ders drie jaar bezig geweest waren voordat de resultaten voor het zicht kwamen. „Maar ik hoop dat we vol gend jaar kunnen zeggen: we gaan verderaldus Groen. Hohmann heeft zijn opleiding In Njj- enrode gekregen. Ook behaalde hij zijn doctoraal sociologie. Hij heeft allerlei functies in het bedrijfsleven vervuld en weet uit eigen ervaring ook wat het is om werkloos te zijn. Zijn nieuwe functie ziet hij als 'een hele uitdaging'. 5S GEMEENTE KAPELLE (Z.) De burgemeester van Kapelle maakt hierbij ingevolge het bepaalde in artikel 28 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat bij be sluit van gedeputeerde staten van Zeeland van 31 mei 1983 nr. 322/302, afd. 4 r.o.v. i£ goedge keurd de door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 23 november 1982 vastgestelde 3e planverandering van het bestemmingsplan buitengebied, behelzende de mogelijkheid om in de Willem Annapolder te Biezelinge een rioolwa terzuiveringsinstallatie te bouwen. Genoemd besluit van gedeputeerde staten ligt met het bestemmingsplan gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken, met ingang van 1 juli 1983. Aangezien memand zich tijdig met bezwaren tot zowel de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten heeft gewend en bij de vaststelling van de 3e planveranderdering van het bestemmingsplan buitengebied het ontwerp-plan geen wijzigingen zijn aangebracht, zijn ingevolge artikel 29 van de wet op de ruimtelijke ordening alleen de gemeen teraad en de inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd tot het instellen van beroep bij de kroon gedurende de hierboven genoemde termijn. Het beroepschrift dient te worden ge richt aan hare majesteit de koningin en dient zo mogelijk in 2-voud te worden ingediend bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 le 's-Gravenhage. Kapelle. 30 juni 1983 De burgemeester voornoemd. G. Huitsing GEMEENTE KAPELLE (Z) De burgemeester van Kapelle maakt hierbij ci| ingevolge het bepaalde in artikel 28 van de wet ni: op de ruimtelijke ordening bekend, dat bij be sluit van gedeputeerde staten van Zeeland van 31 mei 1983, nr. 1413/304. afd 4 r.ov. gedeeltelijk is goedgekeurd het door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 30 augustus 1982 vastgestel de bestemmingsplan buitengebied 2e plan veran dering. behelzende de mogelijkheid tot uitbrei ding van camping Linda te Wemeldinge. Goedkeuring is onthouden aan de bestemming Vv 3.5 zoals in rood is aangegeven op bestem- mingsplankaart nr. 2. Genoemd besluit van gedeputeerde staten ligt met het bestemmings plan gedurende een maand voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken met ingang van .1 juli 1983. De gemeenteraad, de inspecteur van de ruimtelij ke ordening en zi), die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, kunnen gedurende bo vengenoemde termijn beroep instellen bij de kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding ne: van goedkeuring door gedeputeerde staten. Hetier beroepschrift dient te worden gericht aan hare ten majesteit de koningin en dient zo mogelijk inné< 2-voud te worden ingediend bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Binnenhof 1 te 's-Gravenhoge. Kapelle. 30 juni 1983. De burgemeester voornoemd G. Huitsing i- Nc ;ta jk nDij op

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24