Gemeente Axel gaat financieel beheer RES onderzoeken V'A'G JOS VOET B.V. SCHIETINGEN Ruime keuze uit betrouwbare inruilwagens ie Wissel Zeeuws-Vlinderen ANDERS GEEN GELDLENING PROVINCIAL ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 30 JUNI 1; AXEL De gemeente Axel gaat een diepgaand onderzoek instellen naar het financieel beheer van de stichting Recreatieve Exploitatie Smitschorre (RES). De gemeenteraad laat het van dat onderzoek afhangen of er garant wordt gestaan voor een geldlening van de stichting van 50.000 gulden. Een besluitdaarover wordt pas in augustus genomen als de commissie financiën en de afdeling financiën van de gemeente Axel het onderzoek bij RES hebben afgerond. Penningmeester W. Wikkering van de stichting zegt met een financieel on derzoek geen enkel probleem te heb ben, maar dat zelfs toe te juichen. Hij heeft inmiddels wel een advocaat in geschakeld om sterker te staan in zijn overtuiging dat er een correcte boek houding is gevoerd. De gemeenteraad van Axel vergader de dinsdagavond een klein uur in besloten zitting over het verzoek van de stichting een garantie te verstrek ken voor een geldlening van een halve ton bij de NMB te Axel. De stichting heeft op dit moment een schuld van ongeveer 82.500 gulden, onder meer als gevolg van hoge investeringen in de aanleg van een geluidswal rond het motorcrossterrein. PvdA-wethouder J M. van Schaik maakte eind vorige week al duidelijk niets voor een garantieverlening te voelen. Hij twijfelt ernstig aan de juistheid van de exploitatie en de boekhouding van de stichting RES: Hij baseert zich daarbij op de bar- inkomsten die volgens hem zeker 30.000 gulden te laag zijn en het opvoeren van een tweedehands bull- dQzer in de boeken voor 60.000 gulden. „Bovendien", aldus Van Schaik vori ge week, „verricht de voorzitter van de stichting zelf werkzaamheden op het terrein, waarvoor hij dan wel een rekening stuurt. Het is op z'n minst eigenaardig dat een voorzitter zichzelf werkopdrachten geeft". Voorzitter S. Hamelink ontkent dat evenwel. Hij noemt de uitlatingen van Van Schaik achtereenvolgens du bieus, onredelijk, ondeskundig en be zijden de waarheid. „Het is per se onjuist dat ik mezelf opdrachten geef, die komen allemaal van het stich tingsbestuur. Je moet natuurlijk wel bedenken dat een aantal reparaties in het belang van de vereniging snel moeten worden uitgevoerd". De voor zitter laakt eveneens het standpunt van Van Schaik ten opzichte van de bulldozer met daaraan vastgekoppeld de opmerking dat een gelijke machine van de gemeente Terneuzen nog een inruilprijs van 11.000 gulden op brengt. Hamelink: „Die bulldozer loopt op z'n laatste benen". avond in een besloten raadsvergade ring toe. Die beslotenheid gebeurde op zijn verzoek. De raad luisterde naar zijn argumenten en besloot een beslissing over de garantieverlening te verdagen naar augustus en tussen tijds een financieel onderzoek in te stellen. Met zijn penningmeester heeft voor zitter Bamelink daarmee geen enkele moeite. Wikkering: „Van Schaik gaat bij de bar-inkomsten uit van een inkoopprijs van een kwartje voor een pilsje. Dan is hij op horecagebied bepaald ondeskundig: een pilsje kost ons inkoop 63 cent. Hij moet wel met bewijzen komen En de voorzitten „Onze penningmeester zou toch geen advocaat in de arm nemen als hij zich niet in zijn recht voelde staan. Wat de wethouder ook vergeet is. dat wij volgend jaar overheidssubsidie krij gen voor de aanleg van de geluidswal. Dat verzoek om een garantieverlening is slechts daarop vooruitlopend". Maar volgens Van Schaik is de kans uiterst klein dat de stichting RES voor die geluidswal subsidie zal krij gen. Hij stelt vast: „De overheid subsi dieert altijd vooraf, nooit achteraf. Wij hebben daarover ook contact met het ministerie gehad en dat zegt: vraag maar aan maar we kunnen niets ga randeren. Dan weet ik het wel: de stichting krijgt die subsidie niet De wethouder houdt daarbij staande dat de boekhouding van de stichting RES onjuist is. „Die klopt gewoon niet. Schulden worden niet meegeno men, er is geen balans, geen begro ting, er zijn geen verslagen van het bestuur. En wat betreft horeca-exploi- tatie ben ik zeer deskundig: ik heb me zeer goed daarover georiënteerd". Mocht de gemeenteraad van Axel in augustus toch besluiten de garantie verlening te verstrekken wat overi gens na de besloten zitting dubieus is geworden, zeker voor een bedrag van 50.000 gulden dan moet de stichting RES aan tal van voorwaarden vol doen. gilde Besloten Van Schaik lichtte zijn wantrouwen tegen de stichting RES dinsdag- Clubkampioenschap visclub De Vogel in Kloosterzande KLOOSTERZANDE Tijdens een bijeenkomst in zaal 'De Kastanje' in Kloosterzande werd de eindstand van het clubkampioenschap van de zee- hengelvereniging 'De Vogel' bekend gemaakt. Die luidt als volgt, jeugd: J Wendy van Duyse uit Clinge, 2 Mario de Smet uit Kloosterzande; dames: 1 mevrouw Van Duyse uit Clinge, 2 mevrouw Maayen uit Kloosterzande; heren 1 K. van Kerckho- ven uit Kloosterzande, 2 M. van Duyse uit Clinge, 3 B Thuy Sint Gilles (B). 4 H. Jonkheym uit Kloosterzande, 5 R. de Waal uit Sint-Jansteen. Kaarting Oosïburg OOSTBURG - De algemene kaart club hield een kaarting in 'Pro Rege' in Oostburg. Er namen 44 kaarters deel van wie 32 om te jokeren en 12 om te bieden. De uitslagen, jokeren: 1 mevipuw M Pijc- ke-van Pamelen, 2 mevrouw Salet-Robijn, 3 Van Pamelen, 4 mevrouw Versprille, 5 mevrouw Hough-Blaakman. Bieden: 1 A Hubregtse, 2 Schouten, 3 Dey, 4 Van Houte. 5 mevrouw De Loos De volgende kaarting is 26 augustus HULST -- In café W. Blommaert te Hulst werd een schieting gehouden waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel: E. de Bakker, Sint- Jansteen, eerste zijvogel: J. van Kerkho ven, Sint-Jansteen; tweede zij vogel: W Blommaert, Hulst, grootste aantal kleine vogels (5): R Verschuren, Hulst. HOOFDPLAAT In café De Vriend schap te Hoofdplaat werd een sehie- ting gehouden waaraan 52 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel- J. Stoffels. Sluiskil; tweede zijvogel W. San tos, Waarschot; grootste aantal kleine vo gels (15)' G. Dellaert. Bouchaute. GRAAUW SchuLterssociëteit De Friezen te Graauw hield een kermis- schieting op de staande wippen waar aan 43 schutters deelnamen. Uitslag: eerste en tweede hoge vogel: E Savoye, Sint-Jansteen, eerste zijvogel' G Reijns. Graauw, tweede zijvogel, F. Kraan, Clinge; derde zijvogel A van Dorpselaar. Sinmt-Jansteen, vierde zij vogel: A de Hooghe. Sint-Jansteen. BOSCHKAPELLE In café J. van Schaick te Boschkapelle werd een schieting gehouden waaraan 18 schut ters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel. C. Visser, Bosch kapelle; tweede hoge vogel. P .Boeter. Boschkapelle, eerste en tweede zijvogel: P. Boeter, Boschkapelle, grootste aantgal kleine vogels (18). B. Visser, Kloosterzande, LAMSWAARDE In café Sport in Lamswaarde werd een schieting ge houden waaraan 25 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel. F. de Rijk, Klooster zande; eerste zijvogel: F. Kouijzer, Kloos- 'terzande. tweede zij vogel: P. Vonk, Bosch kapelle; grootste aantal kleine vogels '(14) A. de Bliek, Hulst. KOEWACHT - In café De Oude Molen te Koewacht werd een bejaar- denschieting gehouden waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag- hoge vogel: J. van Kerkhoven. SintrJansteen: eerste zijvogel. A. v. d. Bremden, Sint-Jansteen: tweede zijvogel; J. de Waal, Koewacht, grootste aantal '.kleine vogels (3); Heikant. KLOOSTERZANDE - In café Hoog aars te Kloosterzande werd een schie ting gehouden op twee liggende wip pen waaraan 44 schutters deelnamen. Uitslag wip I: eerste hoge vogel. B. Treijzer, Kloosterzande. eerste zijvogel S. van Mleg- hem, Kloosterzande, tweede zij vogel: K. Claassen, Kloosterzande, grootste aantal kleine vogels (5): J. Pardon, Kloosterzande. Uitslag wip 2. eerste hoge vogel H, van Pamelen, Kloosterzande; eerste zijvogel: A. van Kerkhoven, Kloosterzande, tweede zij vogel: F, Durinck, Walsoorden; grootste aantal kleine vogels (5) A, Andriessen, Kloosterzande. KAPELLEBRUG Schutterssoeië- teit Rt.uijvenbprg hield een schieting in café Fabie in kapellebrug waaraan 78 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel: J. v. Kerkhoven. Sint-Jansteen, tweede hoge vogel: L. Cop- pens. Kemzeke: eerste zijvogel A van Remortel. Kapellebrug, tweede zijvogel. S de Waal. Burcht; derde zijvogel: W. Onge- nae, Hellestraat, vierde zijvogel- A. v d Brandén. Sint-Jansteen; grootste aantal kleine vogels (5); B. Kotvis. Kemzeke. AARDENBURG Schutterssocie- teib Sint-Sebastiaan vierde haar 550 jarig bestaan met een jubileumschie- ting waaraan 236 schutters deelna men. Uitslag wip 1: hoge vogel R. v. d. Voorde Aardenburg, eerste zij vogel P. Freijzer Koe wacht; tweede zijvogel G. Sesmalle Heist, derde zijvogel R. de Vos Kloosterzande. vierde zijvogel H van Iwaarden Aarden- bufg; uitslag wip 2 eerste hoge vogel Jaap Jansen Aardenburg. eerste zijvogel J. Hoop Kloosterzande. tweede zijvogel R Lippens Aardenburg; derde zijvogel A d'Hooghe Zele, vierde zijvogel J Staal Kloosterzan de; tweede serie wip 1. eerste hoge vogel C. de Kempe Knokke, tweede hoge vogel J. Casteleijn Ingelmunster; eerste zijvogel J. Dossche Knokke; tweede zij vogel W Sijme- linck Kaprijke, derde zijvogel M Wisse Temeuzen; vierde zijvogel M. Verdonck 's-Heerenhoek, uitslag wip 2. eerste hoge vogel J. Joosse Axel; tweede hoge volgel H. Steenhuis Axel: eerstezijvogel A Bouwens Kaprijke; tweede zijvogel W Veldkamp Aardenburg, derde zijvogel P van Vooren Aardenburg, vierde zij vogel M. Wisse Ter- ZUIDDORPE In café M. de Koek werd een schieting gehouden waaraan 48 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel G. de Munck Zuiddorpe, tweede hoge vogel L. Verschu ren Axel; eerste zijvogel J. Pauwels Kloos terzande. tweede zij vogel P. de Koeyer Yerseke; derde zijvogel F. Herman Axel; vierde zijvogel M. de Cock Zuiddorpe. ZUIDDORPE Schuttersocièteit Sint-Sebastiaan hield een staande wipschieting waaraan 68 schutters deelnamen. Uitslag wip 1 eerste hoge vogel H. van Britsom Ertsvelde; tweede hoge vogel R. Gijsel Koewacht; eerste zijvogel M. Valent Westdorpe; tweede zijvogel J. Verberkmoes Gent; derde zijvogel P. L Ecluse Wachtbe- ke: vierde zijvogel R Vermeire Koewacht, uitslag wip 2: eerste hoge vogel A. Cattoir Hulst; eerste zij vogel H van Haelst Zuid dorpe; tweede zijvogel J. van Goethem St.-Niklaas; derde zijvogel P. Dankaert Sint-Jansteen, vierde zijvogel R. van Green bergen Koewacht. SINT-JANSTEEN - In café Sport werd een kermisschieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J Leeraert Sint-Jan steen: eerste zijvogel H. de Vos Heikant; tweede zij vogel R. Baert Desselbergen, grootste aantal kleine vogels (51) J. de Bruyne Hulst ZUIDDORPE In café M. de Koek werd een schietmg gehouden waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel C, Herwegh Heikant, tweede zijvogel F de Waal Koewacht, grootste aantal kleine vogels (4) R. Simon Zuiddorpe NOORDSTRAAT In café A. Men- heere werd een schieting gehouden waaraan 20 schutters deelnamen Uitslag; hoge vogel en 2e zijvogel A. Verhoe ven Kloosterzande; eerste zijvogel F. Jan sen Kloosterzande: grootste aantal kleine vogels (3) A. van Geersdaele Noordstraat. Beide extra zijvogels werden afgeschoten door A Verhoeven Kloosterzande. VOGELWAARDE In café Het Kar- rewiel werd een. schieting gehouden op twee liggende wippen waaraan 42 schutters deelnamen. Uitslag: wip 1. hoge vogel J Trappeniers Moerbeke; eerste zijvogel J Pauwels Kloos terzande; tweede zij vogel P. Sorber Vogel waarde; grootste aantal kleine vogels (5> J) Sorber Vogelwaarde; uitslag wip 2. hoge vogel R de Guytenaere Vogelwaarde, eer ste zijvogel J.( Sorber Vogelwaarde, tweede zijvogel J. v. Goethem Kloosterzande; grootste aantal kleine vogels (5) L Baert- Kloosterzande. HULST Schutterssocièteit De Stadsherberg in Hulst hield een schie ting op de OZO-velden waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: F. van Swaal, Hulst; eerste zijvogel; J. Lauwers, Terhole; tweede zijvogel R van Esbroeck, Lamswaarde, grootste aantal kleine vogels (6): R. de Waal, Moerbeke. en mevrouw De Vos, Hei kant. KOEWACHT Schutterssocièteit Willem Tell in Koewacht hield een schieting in café R. v. d. Steen waar aan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel. A v. Overloop, Koe wacht; eerste zijvogel R .de Smet, Koe wacht; tweede zij vogel. F. Martens, Nieuw- dorp, grootste aantal kleine vogels (7): L Ringoot-Smit, Pauwels. KOEWACHT Schutterssocièteit De Blauwe Hoek te Koewacht hield een schieting in café De Oude Molen waaraan 27 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel: C. van Gassen, Hulst; tweede zij vogel J. de Waal, Hulst; grootste aantal kleine vogels (5): A. de Block, Koewacht, en C v. Gassen, Hulst. KOEWACHT - In café G. v. Rumste te Koewacht werd een schieting ge houden waaraan 51 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel F de Visser, Koe wacht; eerste zijvogel E. Verbiest, Zelzate, tweede zijvogel. R de Smet, Koewacht; grootste aantal kleine vogels (4): A. de Klerk, Koewacht. GRAAUW Schutterssocièteit De Friezen inGraauw hielden een kermis schieting op de staande wip waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag' eerste hoge vogel, W Goeman, Clinge; eerste zijvogel' M. de Baar, Graauw; tweede zijvogel: A. Herman, Axel, derde zijvogel' W Sorber, Graauw, vierde zijvo gel- F Herwegh, Hulst. GRAAUW In café V. de Caluwe te Graauw werd een kermisschieting 'ge houden waaraan 26 schutters deelna men. Uitslag, hoge vogel A Verdurmen, Graauw; eerste zijvogel' W. Blommaert, Hulst, tweede zijvogel A. Verdurmen, Graauw; grootste aantal kleine vogels (8): A. Verdunnen, Graauw ZUIDDORPE In café De Herbergh te Zuiddorpe werd een kermisschie- ting gehouden waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel: A Geers, Moerbeke; tweede hoge vogel: M. Suij, Zuiddorpe; eerste en tweede zij vogel J van Dam, Moerbeke. grootste aantal kleine vogels (4i: J. v Dam, Moerbeke; L v. Hoecke. Zuiddon pe; J. de Meij, Zuiddorpe WESTDORPE In zaal Concordia te Westdorpe werd een schieting gehou den waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel. J. v. Kerkhoven, sint- Jansleen; tweede hoge vogel O. de Jager, Westdorpe, eerste zij vogel: J. v Kerkhoven. Sint-Jaristeen, tweede zij vogel' F. Brouwer. Sint-Jansteen, grootste aantal kleine vo gels (6): J. de Hooghe, Sint-Jansteen. NIEUW-NAMEN - In café Picavet te Nieuw-Namen werd een bejaarden- schieting gehouden waaraan 30 schut ters deelnamen. Uitslag' hoge vogel: A. v. d. Branden. Sint-Jansteen; eerste hoge vogel: C Mahu, Hulst; tweede zijvogel E Pauwels, Nieuw- Namen: grootste aantal kleine vogels (4) P. de Rijk, Hulst. KOEWACHT.- In café J. de Kind te Koewacht wesrd een schieting gehou den waaraan 27 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel: H. Maas, Hellestraat, eerste zuvogel; C Kind, Koewacht; tweede zijvogel: W de Block. Koewacht; grootste aantal kleine vogels (4) E de Baert. Koe wacht KOEWACHT In café G. v, Rumste te Koewacht wérd een bejaarden- schieting gehouden waaraan 38 schut ters deelnamen. Uitslag, hoge vogel C. Ongenae, Koe wacht, eerste zijvogel' A v. d. Branden. Sint-Jansteen; tweeede zij vogel: H de Smet, Koewacht, grootste aantal kleine vogels (5): A Impens. Sint-Jansteen. KLOOSTERZANDE In café De Reizende Man in Kloosterzande werd een bedjaardenschieting gehouden waaraan 44 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel A. Verdurmen, Kloos terzande; eerste zijvogel: J Lauwers, Ter hole; tweede zijvogel' A v Dijk, Vogelwar- de: grootste aantal kleine vogels (7J Heijens. Lamswaarde. Dinsdagavond in de beslotenheid werd er aan de aanvankelijk tien voorwaarden nog één toegevoegd. Besluit de raad tot een garantie, dan moet het huidige dagelijks bestuur van de stichting RES opstappen en mag dan slechts functioneren als adviseurs van het nieuw te vormen bestuur. De stichting heeft inmiddèls ook daar mee ingestemd. Jubileum schietingen 'St. Sebastiaan' AARDENBURG De schietvereni ging het gilde Sint-Sebastiaan in Aar denburg hield ter gelegenheid van het. 50-jarig bestaan een schieting, waar aan 135 schutters deelnamen. Uitslagen wip 1: le hoog vogel niet afge schoten, 2e hoogvogel Rog. v. d. Voorde, Zele; le zijvogel P. de Freijzer, Koewacht, 2e zijvogel G Desmalle. Heist; 3e zijvogel R. de Vos, Kloosterzande, 4e zijvogel H. v. Iwaarden. Aardenburg; le kal R. Daveloze, Brugge; 2e kal Th. Lampert, Aardenburg; 3e kal J. Hoop. Kloosterzande; 4e kal G. Dueheine, Tilburg, wip 2: le hoogvogel Jaap Jansens Aardenburg; 2e hoogvogel niet afgeschoten: le zijvogel J. Hoop, Kloosterzande, 2e zij vogel P Lippens. Aar denburg, 3e zijvogel A. D Hooge. Zele; 4e zijvogel J. Staal, Kloosterzande; le kal H. Jansen, Knokke, 2e kal P. Koster, Gilze; 3e kal J. Hoop, Kloosterzande; 4e kal Th 'Thiellemans. Kloosterzande; wip 1: le hoogvogel C. de Kempe, Knokke, 2e hoog vogel J. Casteleijn, Ingelmunster; le zijvo gel J. Dossche, Knokke; 2e zijvogel W. Sijminck, Kaprijke; 3e zijvogel M. Wisse, Terneuzen, 4e zijvogel M. C Verdonk, 's- Heerenhoek, le kal E. Philips, Schaarbeek; 2e kal P Blondeel sr.. Aardenburg;3ekal L. van Hanegem, Aardenburg; 4e kal niet afgeschoten, wip 2: le hoogvogel J. Joosse. Axel. 2e hoogvogel H Steenhuis. Axel; le zijvogel A. Bouwens. Kaprijke. 2e zijvogel W. Veldkamp, Aardenburg; 3e zijvogel P. v. Vooren, Aardenburg, 4e zijvogel M. Wisse, Terneuzen, le kal Gil. Vergouwe, Stekene; 2e kal R. Verburg. Knokke. 3e kal M C. Verdonk. 's-Heerenhoek, 4e kal M. J. Ver donck, Wolfaartsdijk. Uitslag jeugdscliielingen: le categorie 11 tot 15 jaar (17. deelnemers), 1 Geert v. d. Bossche, Knokke; 2 Petra Dueheine, Til burg; 3 Hans Boonman, Ovezande; 4 Peter Dreijpondt, Knokke, 5 Peter de Winter, 's-Heerenhoek, 6 Bart Jansen, Aardenburg, 2e cat. 10 tot 1!) jaar; (18 deelnemers): 1 Pierre Boeü, Knokke, 2 Fabien Lampaert, Aardenburg, 3 Leo Slabber, Wolfaartsdijk, 4 Johnny Roose, Wolfaartsdijk; 5 Mare Lurjten, Tilburg' 6 Erik Beelaert. Yerseke: 7 Eric Kopmels. Wolfaartsdijk: uilslag sehifc- tingen senioren (23 deelnemers) hoogvogel R. de Wispelaere. Aardenburg, le zijvogel G. Gijselinck, Knokke, 2e zijvogel J. Heij- boer. Aardenburg; 3e zijvogel Th. Lam paert, Aardenburg; 4e zijvogel. R Willem- kens. Knokke; le kal M v Beers, Roosen daal. 2e-3e-4e kal niet afgeschoten. Gratis vogel J Heijboer, Aardenburg, meeste kleine vogels: W Scheele, Aardenburg. J Versijck. Knokke; R. W Willemkens, Knok- Met vreugde en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en Hans en Marian Beaart- van Kouteren Jochem 28 juni 1983 i; Steensedijk 1, 4561 GK Hulst Tijdelijk adres: Sint-Liduina ziekenhuis Hulst, kamer 154 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voetbalvriend PETER VAN DE WAETER Wij wensen familie Van de Waeter veel sterkte toe in deze dagen. Bestuur en leden van de voetbalvereniging Groede BEKENDMAKING De voorzitter van het sociaal werkvoorzienings schap Zeeuwsch-Vlaanderen brengt hiermee ter kennis dat een openbare vergadering van het algemeen bestuur zal worden gehouden op vrij dag 1 juli 1983 des middags om 15,00 uur in de kantine van Dethon, Mr. F. J. Haarmanweg 33 te Terneuzen. GEMEENTE OOSTBURG BEKENDMAKING De burgemeester van Oostburg maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad dezer gemeente in de vergadering van 16 juni 1983 heeft besloten te verklaren, dat een nieuw c.q. een wijziging van het geldende bestemmingsplan wordt voorbereid voor: a. het perceel Sophiaweg 3 te Oostburg; b. het perceel Van Ostadestraat 76 te Oostburg; c. het perceel Oudestad 80 te Oostburg. Genoemde besluiten met bijbehorende tekenin gen liggen vanaf 1 juli 1983 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (sectie Ruimtelij ke Ordening, Schouwburgstraat 2) te Oostburg. Oostburg, 30 juni 1983. De burgemeester voornoemd. Mr. C. T. Spijkerboer. Zet zelf een Zaken Kleintje indePZC. Daar maak je grote omzet mee. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Oostburg ma ken bekend, dat in verband met de tijdelijke uitbreiding van de MARKT Oostburg met een standwerkersterrein het St. Eligiuspleln tussen De Markt en de Raamstraat afgesloten wordt voor alle verkeer op 6, 13, 20 en 27 juli, 3 en 10 augustus 1983. In verband hiermede zal op bovengenoemde dagen de Kloosterstraat tijdelijk voor verkeer in beide richtingen worden opengesteld, terwijl voor beide zijden van deze straat een parkeerver bod zal gelden. Oostburg. 28 juni 1983. burgemeester Mr C. T. Spijkerboer wnd. secretaris. Mr. A. J M. Smeets Gemeente Sas van Gent Bestemmingsplan 'Canisvliet' - le herziening De burgemeester van Sas van Gent maakt ter voldoening aan het be paalde in art. 28, lid 6 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat gedeputeerde staten van Zeeland, bij besluit van 10 mei 1983, kenmerk 1242/ 173 afd. 4, bur. r.o.v., gedeeltelijk goed keuring hebben verleend aan de door de gemeenteraad op 22 april 1982, nr. 7, vastgestelde le herziening van het be stemmingsplan 'Canisvliet', Goedkeuring is onthouden aan een gedeelte van de plankaart en aan enke le gedeelten van de voorschriften en voorschriftenkaart. Het besluit van gedeputeerde staten voornoemd ligt met de bestemmings planherziening, met ingang van 4 juli 1983, gedurende één maand, ter ge meentesecretarie, afdeling algemene en juridische zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn van één maand kan éénieder, die be zwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door gedeputeerde staten, schriftelijk beroep instellen bij de kroon. Beroepschriften dienen te worden ge richt aan h.m. de koningin en té worden ingediend bij de afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Sas van Gent, 30 juni 1983. De burgemeester voornoemd W. Dusarduijn. bij: AUTOBEDRIJVEN te Terneuzen tel. 01150-13456 Alle wagens staan geprijsd in showroom. Vanaf 5000,- met garantie. Alle dagen geopend van 9.00-18.O0 uur, vrijdag van 9.00-21.00, zat. 10.00-17.00 uur. Een greep uit onze voorraad: Golf luxe 1981 oranje Golf LS Extra 1981 bruin Golf LS okt. 1980 groen Golf SC 1981 blauw Golf LS Extra 1979 groen Golf'MX 1979 bruin Golf N Extra 1978 wit Golf N Extra 1978 bruin Golf N Extra 1977 bruin Golf L diesel 1980 oranje Golf diesel 1980 oranje Golf L diespl 1979 beige Golf L diesel 1978 groen Derby LS 1979 groen Polo Extra 1980 oranje Polo Extra 1981 groen Jetta 1300 1980 oranje Jetta 1300 1981 wit Jetta 1300 1981 rood Jetta 1500 1981 rood Passat. LS 4-drs. 1978 groen Passat L diesel 5-drs., bruin Passat L 2-drs, 1977 blauw Audi 80 LS 4-drs, 1981 zilver Audi 80 LS 4-drs, 1980 groen Audi 80 silver special 1981 Audi 100 GLS 5 automaat 1979 Opel Kadett incl. gasinstall. 1981 wit Ford Escort 1300 L 1980 groen Vauxhali Chevette 4-drs. 1979 groen Ford Taunus 1600 L 1979 beige Citroën 2CV6 1981 biauw Opel Ascona Berlina 2 Itr. 1979 groen Opel Manta Combi coupé 1979 groen Ford Fiësta 1100 S 1980 oranje Peugeot 305 1980 wit Renault 5 GTL 1978 geel Alfa Sprint Veloce 1982 zwart Mini Metro 1982 rood Opel Kadett 1978 groen Sunbeam 1300 1979 beige

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22