Verlengde Oranje weg in Goes officieel geopend GEDEPUTEERDE DE VOOGD ALS HOOGWERKER FAMILIEBERICHTEN 1 Examens KNGV 4 MAANDAG 27 JUNI 19 Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het met veel moed gedaan Wie kan begrijpen watje hebt gele den Wie kan voelen wat je hebt door staan Met droefheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa ANDRIES JACOBUS VAN EENENNAAM in de leeftijd van 70 jaar. Souburg. A. S van Eenennaam-Roose Spijkenisse Annelies en Theo Michel 4388 HN Oost-Souburg, 25 juni 1983 Kromwegesingel 42. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlisslngen Gelegenheid tot afscheidnemen dins dag a s van 19 00-19.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 29 juni 1983 om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg, Vertrek van het rouwcentrum om 13 10 uur. Geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zoon. broeder, zwa ger en oom de heer ANDRIES JACOBUS VAN EENENNAAM echtgenoot van A. S. Roose op de leeftijd van 70 jaar Oost-Souburg. D van Eenennaam-Manjs Oost-Souburg M C Duine-van Eenennaam Den Helder J. den Outer-van Eenennaam L A. den Outer Vlissingen: J. van Eenennaam G. W van Eenennaam-Kroon West-Souburg A. W. van Eenennaam-Aarnoutse Emmeloord: J. van Eenennaam-van Ginkel Clifton (U S.A.) M. van Eenennaam-Coole Oost-Souburg: J. Marijs Neven en nichten 25 juni 1983 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat geheel onverwachts uit ons midden is weggeno men onze lieve vader, schoonvader en opa CORNELIS JOHANNES NICOLAAS KÜLLER weduwnaar van Sophia Huberta Gerarda van Leeuwen in de ouderdom van 73 jaar. Middelburg Ko en Fia Heemskerk Cor en Louise Amsterdam: Wil en Mieke Amsterdam: Manane en kleinkinderen Middelburg 25 jum 1983 Reigersbergstraat 219 Correspondentieadres mevr. S. Verstegen-Küller Rustenburgplantsoen 22, 4337 VP Middelburg. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur dagelijks van 17.30 tot 18 30 uur. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 30 juni 1983 om 13.00 uur in het crematorium aan de Nieuwlandseweg te Middelburg Vertrek vanaf de Reigersbergstraat 219 om 12.35 Na afloop van de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het cremato rium. Geen toespraken. Geen bezoek aan huis Heden nam de HEERE tot onze grote droefheid nog vrij onverwacht van ons weg onze .lieve, zorgzame moeder en oma WILLEMINA PIETERNELLA MARINISSEN weduwe van Matlhijs Dirk Geuze eerder weduwe van J. Passenier op de leeftijd van 78 jaar Zwaar valt ons dit verlies Middelburg: A. A. Geuze J. Geuze-van Belzen Utrecht J. Geuze-Velthuizen Bergambacht. P. de Pooter Gisborne (New Zeeland) J. J. Geuze M Geuze-Visser Middelburg M D Geuze J. C Geuze-Goedbloed Middelburg. C. W. Geuze W. Geuze-Janse Aagtekerke W. C Geuze C. J Geuze-de Visser St.-Laurens C de Voogd W de Voogd-Geuze Klein- en achterkleinkinderen 4334 GP Middelburg, 26 juni 1983 Bejaardentehuis 'Eben-Haezer', Briandlaan 2 Correspondentieadres M D Geuze. Dordtse Kilstraat 6. 4335 VA Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in de rouwka mer van het Gasthuis te Middelburg Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben vrijdag 1 juli a s, te Middelburg om 11.00 uur Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van halfacht tot halfnegen in het tehuis. Geen bloemen. Na een lange moedige strijd is op bijna 80-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader JAN DE WITTE leder die hem gekend heeft, zal beseffen wal zijn heengaan voor ons betekent Middelburg W P de Witte-van Almkerk Capelle a/d IJssel: M. de Witte P B de Witte-Spoor Numansdorp A M Francke-de Witte A Francke Oost-Souburg M E van Loenen-de Witte H J van Loenen Klem- en achterkleinkinderen Middelburg. 24 juni 1983 Jacob Roggeveenhuis' Noordsingel 106 De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het 'Jacob Roggeveenhuis', Noordsingel 106. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 29 jum 1983 om 11.00 uur in het crematorium, Nieuwlandseweg, Middelburg Na afloop van de crematie gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium Geen bezoek aan huis Heden is te Rotterdam overleden na een langdu rige ziekte onze broer en zwager ADR1AAN JOBSE op de leeftijd van 77 jaar. Oostkapelle A de Voogt-Jobse P J. de Voogt Oostkapelle J Jobse M Jobse-de Kam Oostkapelle W. Jobse A Jobse-Basuaanse Barendrecht J Jobse S Jobse-Wondergem 26 juni 1983 'De Heer is mijn herder' Psalm 23 Zacht en kalm nam de Heere tot Zich, na een kortstondige ziekte, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder WILLEMINA GABRIÈLSE weduwe van Willem Hengst op de leeftijd van 80 jaar J Hengst A. Hengst-Simonse K Hengst A. Hengst-Roose M Hengst Klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren dinsdag 28 juni van 19 00-21 00 uur. Koestraat 56 De begrafenis zal D.V plaatshebben donderdag 30 juni a s op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Herv Jeugdgebouw om 12.00 Heden overleed na een kortstondige ziekte in de hope des eeuwigen levens onze geliefde zuster, schoonzuster en tante WILLEMINA GABRIELSE wed. van Willen» Hengst oud 80 jaar. Psalm 23 St. Gabrielse M. Gabnelse-Huibregtse M Gabrielse G Gabrielse-Tanker L. Verhulst J. Hengst M. Hengst-Huybregsen Neven en nichten Westkapelle. 25 juni 1983 In plaats van kaarten ..Heer. ik hoor yan njke zegen". In Zijn oneindige wijsheid heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder OPOETJE KLOEG geboren Calharina Johanna Wissekerke weduwe van Izaak Kloeg in de leeftijd van 80 jaar. Geboren 1 september 1902 Overleden 25 juni 1983 Met diepe dankbaarheid nemen wij afscheid. Middelburg: M A Kloeg Bergen op Zoom T van Lambalgen Zaandam M. Velthuys-van Lambalgen W Velthuys Alida. Wilma Middelburg. C Jakobsen-van Lambalgen J. Jakobsen Natasja. Leon (ine Middelburg: A. van Lambalgen M. Verhulst Middelburg: H van Lambalgen M van Lambalgen- den Engelsman Saskia Nieuw- en Sint Joosland T van Heumen- van Lambalgen Th van Heumen Dimitn Arnemuiden I. van Lambalgen A. van Lambalgen- den Engelsman Pascal Middelburg T. van Lambalgen J. Kroon Middelburg T van Lambalgen Middelburg. Bagijnhof 22 Correspondentieadres Molendijk 2 Nieuw- en Sint Joosland De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg Bezoekuur van 17.30-18.30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 29 juni a s om 14 00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Verdrietig maar vooral dankbaar voor alles wat zij dooi haar liefde en zoig voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een intensief, krachtig leven op 87-jarige leeftijd moegestreden is heen gegaan onze onvergetelijke, innemende moeder en oma ELISABETH M. C. CLARIJS-MOEREL Rotterdam Joob en Joop Chrispijn-Clanjs Peter en Henny, Monique Elly en Bernard, Bart Lous Hetty en Ron. Alex Middelburg Frans en Nel Clarijs-Pantus Ineke en Ad, Marijke Liesbeth en Morris. Malinda. Michelle Mirjam en Leo Middelburg Paula Clarijs-Verdonk Lisette Cor Middelburg Cor en Very Clanjs-v Eekelen Jos Niek en Wilma Frank en Inez Wim Hans Nieuw- en Sint Joosland JanenCalhrienClarijs-Koole Lizzy en Martien. Femke Ria en Krijn. Karin. Krijn. Joost Carla en Ger. Danielle Tilly en Bas 4331 PW Middelburg. 25 jum 1983 Herengracht 10 Zij ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis. Noordpoortplein 2, Middelburg Gelegenheid tot afscheidnemen dagelijks tussen 17.30 en 18.30 uur De gezongen rouwdienst wordt gehouden in De Hoeksteen' in Middelburg op w oensdag 29 juni om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats hebben op de R -K begraafplaats aan de Wal- cherseweg GOES Gedeputeerde J. D. de Voogd heeft zaterdagmorgen de doorgetrokken Oranjeweg in Goes officieel geopend. Hij deed dat door op de kruising Oranjeweg'-Heer Elsdorpweg vanuit een hoogwerker een hoe kan het ook anders oranje hoes te verwijderen van het richtingbord Bergen op Zoom dat aan de daar geplaatste wegwijzer is bevestigd. Vervolgens reed de provinciaal bestuurder in een auto van gemeentewerken naar het andere einde van de weg. de aansluiting op de Patijnweg. Daar stelde hij de verkeerslichten-installatie in werking en haalde de hekken weg die de toegang tot de weg versprden. Dat kostte wat tijd. waardoor meteen al een kleine file op de nieuwe weg ontstond. De Goese wethouder drs J Dijkgraaf gebaar was niet geheel onbaatzuch- van financiën zorgde ervoor dat het hielp de gedeputeerde in en uit de bak tig. De bak was versierd met de vlag dundoek bij het omhoog gaan en naar van de hoogwerker. Dat hoffelijke van de gemeente Goes. De wethouder beneden komen van de bak niet kon Gedeputeerde J. D de Voogd samen met PZEM-medewerker B Moelijker in de bak van de hoogwerker Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat geheel onverwachts, na een werkzaam leven, van ons is heengegaan mijn geliefde man. onze lieve zorg zame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LOURUS MERSIE op de leeftijd van 81 jaar. Middelburg S Mersie-Marteijn J. Mersie J J. Mersie-Moelaart L. J Mersie J. Mersie-Willeboordse Ronald. Marco P J Mersie L. Kasse-Mersie J. L Kasse Suzanna. Harry, Valenthijn. Geeke. Maarten 4332 TJ Middelburg. 25 juni 1983 Veersesmgel 288 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis, bezoek dagelijks tussen 17.30- 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 juni a s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Middelburg. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor familie en belangstellenden in de 'Thomaskapel', Vrijlandstraat, die aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. Korevaar Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de aula op de begraafplaats Plotseling is overleden onze zwager en oo: LOURUS MERSIE echtgenoot van Suzanna Marteijn op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam W. Marteijn Veere. 25 jum 1983 Sandenburghlaan 4 Diepbedroefd geef ik u kennis dat de HEERE van mij heeft weggenomen mijn innig geliefde zuster, onze geliefde schoonzuster en tante PIETJE DE ZWART weduwe van Marinus Prince in de ouderdom van 89 jaar. Psalm 38 vers 16" Zwaar valt mij dit verlies. Middelburg: A Stroo-de Zwart en verdere familie 4354 GP Middelburg, 25 juni 1983 Bejaardentehuis 'Eben-Haèzcr' Briandlaan 2 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardentehuis Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen woensdagavond van 19 30-20.00 uur De teraardebestelling zal D V plaatshebben te Vlissingen donderdag 30 juni as om 11 00 uur Vertrek van voornoemd bejaardentehuis om 10 40 uur. Geen bloemen Wegens het overlijden van onze moeder en oma is de zaak woensdag 29 juni GESLOTEN Zeilmakerij Fa. Jac. Clarijs Middelburg Tot onze diepe droefheid overleed heden nog onverwacht onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader ADRIAAN WILLEBOORDSE weduwnaar van Jannetje Huibregtse op de leeftijd van ruim 90 jaar. Westkapelle: P. Willeboordse H. Willeboordse Westkapelle: C. Lievense-Wüleboordse J Lievense Adri en Jana Janny en Jaap Piet en Andrea Henk Jos Frans en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 29 juni a s. te Westkapelle om 12 15 uur Vertrek van de kerk der Ger. Gemeente. Wpsfka- pelle om 12.00 uur. Heden overleed nog onverwachts onze beste zwager en oom ADRIAAN WILLEBOORDSE weduwnaar van Jannetje Huibregtse Westkapelle P Huibregtse P. Huibregtse-Huibregtse J. Huibregtse Jac. Huibregtse A. Huibregtse M Huibregtse-Jongepier H. Huibregtse P. Huibregtse-Peene A Toutenhoofd Joh 's Huibregtse W. Huibregtse-Roelse Neven en nichten Westkapelle. 25 jum 1983 Heden werd na een kortstondige ziekte uit onze familiekring weggenomen onze oom en oudoom ADRIAAN WILLEBOORDSE Wij wensen de familie sterkte toe in deze droeve dagen Uit aller naam J. Willeboordse Westkapelle. 25 juni 1983 Schelpweg 1 3ij vonnis van 1 juni 1983 /an de arrondissemcnts- echtbank te Middelburg s B. F Ras-v d. Cruijssen A'onende te Hoek. ge- neente Terneuzen. Boe engat 25. in staat van aillissement verklaard net benoeming van de edelachtbare heer mr J H. Mulder tot rechter commissaris en van onder getekende tot curator en bij beschikking'van 15 juni 1983 van bovengenoemde rechtbank werd dit faillis sement opgeheven wegens gebrek aan balen. Mr E. J Menon-Bulder Adnaan Van der Weel Herengracht 4-5 4531 GM Terneuzen Familie berichten Bij vonnis d d 22 ju'h van de arrondissements rechtbank te Middelburg is Paul's Music Center B.V.. gevestigd te Sluis, aan de Nieuwstraat 70. in staat van faillissement verklaard, met benoeming van mr H. A. Witsiers tot rechter-commissaris en van ondergetekende tot curator. Mr H M den Hollander. Nieuwstraat 19. Postbus 30, 4500 AA Oostbure Bil beschikking van de ar- ronddissementsrechtbank te Middelburg d.d 22 juni 1983 werd het faillisse ment van de heer P. J W. van den Hurck h.o.d.n. Au torijschool P. van den Hurck wonende Dieze- straat 45 te Oost-Souburg, opgeheven wegens de toe stand van de boedel Mr B C. Flos-Witlox icuratricei Houtkaai 7. Middelburg beschadigen. „Want dat had ons dan toch zeker weer een paar tientjes gekost", mompelde hij bezorgd tegen enkele omstanders De opening het 275 meter lange wegvak zaterdag de ontbrekende schakelinde rondweg ten noorden en ten oost van Goes trok veel belangstelling van inwoners uit Goes-Oost en Kloe iter, 1 'li"1? I ■m: J Uit de toespraak die burgemeester W. Blanken na afloop van de officiële opening hield werd duidelijk waarom een prov.incieel bestuurder deze feestelijke handeling had mogen ver richten De provincie Zeeland heeft met een subsidie van 840.000 gulder geen onbelangrijke financiële bijdra ge geleverd aan de totstandkoming van de weg. Een bijzonder welkome bijdrage, want de kosten hebben een4aI voorname rol gespeeld bij de voorbe reidingen van de weg. Zo moest da fietsers- en voetgangerstunnel, die he; bp gemeentebestuur eigenlijk bij de aan sluiting van de Oranjeweg op de Pa tijnweg had willen aanleggen, achter wege blijven omdat er gewoon geen geld voor beschikbaar was. Ook de inpassing van de weg in de omgeving was bij de plannenmakerij een aan dachtspunt van formaat. Immers de weg loopt pal langs sportvelden er schoolgebouwen en doorsnijdt be staande verbindingen. Mede in ver band hiermee is besloten ook de krui smg met de Vogelzangsweg en he: Vogelzangspad van verkeerslichten te voorzien. De burgemeester vond he 'een zegen voor de stad' dat nu ce doorgetrokken Oranjeweg gereed is minder doorgaand verkeer van de straten elders in Goes gebruik hoeft t» maken. 'ISl Stil dij '.Cl Dat beaamde De Voogd. Hij wees erop dat het doorgaande verkeer en de druk die erdoor wordt veroor zaakt nog verder zal verminderen als volgende week de doorgetrokken Deltaweg zal zijn geopend. Met enige overdrijving betoogde de gedepu teerde dan ook: „Het zal stil worden op de traverse door Goes' Uitvoerig ging hij in op de plannen die bij de provinciale weg S 11 van Goes naar 's-Heer Arendskerke) veiliger te maken. Maar liefst zes punten komen daarvoor in aanmerking Allereerst de afslag naar 's-Heer Arendskerke aan de beurt. Er zal een haakse aan sluiting worden gemaakt en in de afrit van het spoorwegviaduct komt een tunnel voor fietsers en bromfietsers Verder staat er een verkeerslichten! stallatie op het programma. Op kruispunt wil het gemeentebestuur van Goes een nieuwe ontsluitmgsweg I voor het industrieterrein Eindewege laten uitkomen. Zonder zichzelf te verleiden tot toezeggingen vestigde De Voogd er de aandacht op dat de provincie nog wel een paar potten heeft waar subsidie uit kan worden gehaald voor deze weg. In de tweede helft van dit jaar zullen provinciale staten een voorstel te behandelen" krijgen over de aanleg van twee fiets- tunnels bij de afslag naar Wolphaarts- dijk Verder zijn op de S 11 nog twee knelpunten bij 's-Heer Hendrikskin deren, waarvan de beveiliging even wel pas later aan de orde zal komen. 0t Filmavond van De Vroonruiters WESTKAPELLE - De paardensport vereniging De Vroonruiters in West kapelle houdt vrijdag 1 juli een film avond in manege De Zandboog in Westkapelle. De aanvang is om 19 30 Politie Den Haag pakt voormalige Middelburgse heroïnehandelaar DEN HAAG - De gemeentepolitie Den Haag heeft op verzoek van haar Middelburgse collega's de 28-jarige H. D. K. S. aangehouden. S. heeft van september tot december 1982 handel gedreven in heroïne in Middelburg. De gemeentepolitie zoekt al sinds april naar S die plotseling uit Mid delburg verdween. S. woont sinds kort in Den Haag De gemeentepolitie in Den Haag zoekt nog naar een mede plichtige van S. die in Middelburg samen met hem opereerde en die gelijk met S verdwenen is. S. is voorlopige hechtenis genomen. VLISSINGEN - De Zeeuws-Brabant se Turnkring van het KNGV hield de sporthal 'De Zwake' te 's-Graven- polder en in de sportzaal aan Thorbeckelaan te Goes het examen verenigingsleider Jazzgvmnatiek het KNGV De kandidaten hebben hiervoor zaterdag gespreid over twee jaar 200 uur cursus gevolgd Docenten deze cursus waren Bep van Wijk uit Schoonhoven en Diana Boelhouweis uit Uden Namens de Zebra werd deze cursus georganiseerd door dhr J J van Willegen uit Kapelle Geslaagd zijn de dames: JAM. Oosthoek. Schoondijke. J Swart. VLissingen. M M S. Wanjon. VLissingen; P. A. Mees ters. Bergen op Zoom, J, Bayens, Oost-Souburg; M. Kooman. Middel burg, N Meyers, Serooskerke. J A E v. Zwieten. 's-Gravenpolder, H J. Wit te. Hansweert. J P Goeree. Yerseke. M J A Hevns, Bergen op Zoom. Dne kandidaten kregen een herexa men en twee kandidaten werden afge wezen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 4