Politie Middelburg en Velp laat slag in drughandel Kleuren-tv voor pater bij afscheid in Hoek Slechts baan voor een derde van geslaagden maritiem instituut Minimale belangstelling bij optreden van Rolf Ericson Wissel Zeeuws-Vlaanderen IV TOTAAL ZEVEN AANHOUDINGEN Katholieke kleuterscholen in nieuwe lagere school 12 ANDAG 27 JUNI 1983 PZC/provincie DDELBL'RG - De gemeentepolitie van Middelburg heeft zaterdag in samenwerking met de meentepolitie in het Gelderse Velp twee 'handelsposten' in hasj en cocaïne ontmaskerd. In Middelburg deed de politie huiszoeking in drie woningen. Dat leverde in totaal 1250 gram isj op. Tegelijkertijd nam de gemeentepolitie in Velp een kijkje ten huize van E. H. de V. (33), n voormalige inwoner van Middelburg, die vorig jaar domicilie koos in Velp. Tien kilo hasj daar in beslag worden genomen. i 10.00U met J A. A. V politiekorpsen van beide gemeen- De laatste drie maanden V zijn drie maanden bezig geweest gulden V mzicht te krijgen in de handel. De Zaterdag ging T echter zelf naar Velp a Velp bevoorraadde C. F. D T. en om acht ons hasj op te halen, samen hield het tweetal ns concubine W. H in Middelburg '*"»lijks van een redelijke hoeveel- fhasj en cocaïne. De V. bracht zijn elswaar meestal zelf, in gezel- |l ap van zijn vriendin I. L.. of hij liet brengen door R S. uit Velp In maanden verkochten T. en H. eveer anderhalve kilo hasj voor De in beslag Bij V thuis werd geen hasj gevonden. Wel kon de politie beslag leggen op 450 gram hasj in het schuur tje van de Middelburger J G S één van de handlangers van T en H Cocaine trof de Middelburgse politie niet aan hoewel er zekere bewijzen zijn dat de V. ook die harddrug naar Middelburg exporteerde, uit Middelburg De Dt' v dle beeln vorl6 Jaar in Middel- [et geld werd achteraf afgedragen. Ijartwedstrijd OFDPLAAT'— In hotel Het Wa- van Zeeland hield de biljartvcr- gingr 't Turp een Hoofdplaats kam- enschap voor biljarters boven de -. Winnaar met 120 caramboles 84 beurten werd A. Waebeke. ide tweede plaats eindigde A. Coi'- s met 145 caramboles uit 78 beur- Derde werd A. Verstraete met 98 smboles uit 85 beurten en vierde tl Th. v. d. Velde 67 caramboles uit beurten. /i earn Ware Vrienden ampioen krulbollen ISTBURG Het team van de glbolclub 'De ware Vrienden' uit irdenburg. bestaande uit M. de G. de Meijer en G. Hinneman, ig zich sinds zaterdag Nederlands ibkampiocn noemen. In een Span nde finalewedstrijd versloeg men team R. Gocthals, G. d'Hoore en Dobbelaere, ook van 'De ware ienden'. strijd om de derde en vierde plaats V rd beslecht in het voordeel van het an J. van Neste, J. Roets en W. mman van 'Raak tegen Staak' uit stburg. Ze versloegen het team E V Vreeze. R. Daniels en W. Roegiers - 'De ware Vrienden' uit Aarden- De Nederlandse clubkampioen lappen krulbollen werden zater- ig, onder auspiciën van de Oost- irgse VVV, gehouden op de banen de bolclub 'Raak tegen Staak' in istburg. In totaal elf clubs namen n het kampioenschap deel, te we- L' 'Raak tegen Staak' en de dames- ib. beide uit Oostburg. de Grensbol- de Grensrakkers en Cambrinus Eede. 'Raak op Staak' en Molen- bi uit IJzendijke, de Arjaon-bollers Breskens. Nooitgedacht uit Philip- i; ie, Ons Genoegen uit Sas van Gent 'De ware Vrienden' uit Aarden- ilhouder A.ide Feijter van Oostburg de heer R. van der Helm van de iV reikten na afloop de prijzen uit. t winnende team ontving een door gemeente Oostburg beschikbaar lelde beker oor 1000,- aan uto vernield Bij een vernieling een geparkeerde auto in de Bur- leester Geillstraat in Terneuzen is de nacht van zaterdag op zondag ir ongeveer duizend gulden schade gericht. Geprobeerd werd de an- le er af te breken, maar daarbij :te ook de carrosserie beschadigd ?enaar H van de H. deed aangifte de politie. PLAN ONDER WIJSSTICHTING: AXEL De Katholieke Onderwijs- De boekwaarde van de grondkosten stichting Axel wil de twee kleuter- bedraagt van De Zevensprong nog scholen 'De Zevensprong' en 'Klein een kwart miljoen en van Klein Duimpje' onderbrengen in de nog te Duimpje is het bijna 25 000 gulden bouwen lagere Sint Antoniusschool, Dat is aanzienlijk, meent het college, die in 1985 in gebruik mag worden Getracht ou kunnen worden het ge- genomen. De twee kleuterscholen bouw te verkopen En omdat het om zijn aan vervanging toe. Het school bestuur heeft de gemeente Axel ge- vraagd aan de plannen medewerking woningbouw. Op die plek kunnen te verlenen. zeker zes kavels worden gecreeerd. die De nieuwe school moet ruimte bieden samen zo'n 180.000 gulden kunnen aan 33 kleuters en zal twee werkloka- opbrengen. Maar omdat de kwaliteit auto van' de laatste werd voor het burg gepakt werd met 28 gram heroi- reisje gebruikt. De gemeentepolitie ne op zak. werd m Velp ingesloten Hij en nam de auto moet ook de straf voor zijn vorige vergrijp nog uitzitten Ook zijn vrien din en R. S. gingen in Velp achter slot en grendel. Het viertal in Middelburg is na een proces-verbaal heengezon den. Volgens een woordvoerder van de gemeentepolitie Middelburg leidt het spoor nu rechtstreeks naar 'de grote handelaren' in Arnhem. len en een speellokaal omvatten De huidige kleuterscholen zijn gevestigd in een gebouw aan de Generaal Mac- zekstraat. Uit overleg met het schoolbestuur is gebleken dat de destijds opgestelde leerlingenprognose voor de lagere gemeentehuis m Axel school niet meer parallel loopt met de werkelijkheid. Zoals het er nu uitziet zal er een lokaal te groot worden gebouwd. Het schoolbestuur wil dit lokaal nu benutten voor de kleuter- schoo.y als de minister tenminste zijn fiat aan de stichting van de kleuter school geeft. Alleenstaande in Hulst bijeen HULST De soos voor alleenstanden 'Kontakt' uit Hulst hield een bijeen komst in het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. Op het pro gramma stond een bingo en een verlo ting. Daarnaast werd er gedanst op de een aantrekkelijk gelegen stuk grond klanken van het orkest 'The Wil- gaat. zijn er ook mogelijkheden voor liams' Muzikale rondgang Oefening Baart Kunst HOOFDPLAAT Maandag 27 jum houdt de Hoofdplaatse muziekvereni ging Oefening Baart Kunst een muzi kale rondgang door het dorp. Tegelij kertijd zal een actie worden gehouden ten bate van het Anjerfonds De aan vang van de rondgang is om 19.30 uur. van het gebouw nog zo goed is zal het dagelijks bestuur van de gemeente woningbouw pas als allerlaatst willen overwegen. De gemeenteraad van Axel vergadert onder meer over dit onderwerp morgen, dinsdag, in het Rolf Ericson in actie in Terneuzen. TERNEUZEN In het jazzcafé 'Nieuwspoort' in Het gezelschap werd aangekondigd door organisator Terneuzen was zondagmiddag de Zweedse trompet- Jean Baptiste. ofwel 'Juan Battista'. de leider van The rist Rolf Ericson te zien. maar vooral te horen. Jazz Revivals, het orkest dat elke vrijdag optreedt in Nieuwspoort Ericson, die ooit in het orkest van Duke Ellington De belangstelling van de zijde van het publiek was - speelde en onder meer heert opgetreden met de Dizzy wellicht door het stralende weer - minimaal. Enkele Gillespieband en Buddy Rich, werd begeleid door The tientallen jazzliefhebbers hadden de moeite genomen Special Bop Friends. Dat ensemble bestond uit Jack naar Nieuwspoort te komen. Een teleurstelling voor van Poli op piano, de bassist Roger Vanhaverbeke, de Baptiste. „Dit is echt een klasse apart en dan komen er saxofonist Etienne Verschueren en Freddie Rottier op zo weinig", verzuchtte hij ,,Ik zet me hier echt voor in, drums. want er móet iets gebeuren in Terneuzen" Clingenaar met hond naar Nederlandse kampioenschappen CLINGE Door zijn overwinning tijdens de selectiewedstrijd heeft Gerrit Blaauwendraat uit Clinge za terdag met zijn bouvier Marco zijn deelname aan het Nederlands kam pioenschap bewerkstelligd. Op het terrein van de Clingse Politie hondenvereniging Saeftinghe werd de laatste selectiewedstrijd gehouden voor honden en begeleiders, die in het bezit zijn van het certificaat Politie hond II Aan deze selectiewedstrijd werd deelgenomen door vier honden met hun begeleider. Het Nederlands kampioenschap wordt op 10 septem ber in Den Bosch in stadion De Vliert gehouden. Door dit resultaat zal de Clingse Politiehondenvereniging Saeftinghe met twee leden vertegen woordigd zijn bij de komende Neder landse kampioenschappen. Eerder haalde Peter de Bakker met zijn Me- chelse herder Ringo de uitverkiezing naar Den Bosch. Hu zal met zijn hond meedoen in de categorie Politiehond Certificaat I. De resultaten van de afgelopen zaterdag gehouden selectiewedstrijd zijn als volgt 1 G Blaauwendraat, Glinge met zijn bouvier Marco, 2 J de Nooyer, Middelburg met zijn Meehelse herder Duky. 3 A de Ruijter. Renesse met zijn Meehelse herder Duko, 4 J van Baarle. Scharendijke met zijn bou vier Taros, Eindoverwinnaar Gerrit Blaauwdraat kreeg voor zijn behaalde pres tatie een wisselbeker. EXAMEH^ LTS Terneuzen Pater Brockhus dankt een van de parochianen voor de ontvangen kleuren-tv. TERNEUZEN Aan de lts in Ter neuzen slaagden de volgende kandi daten: Afdeling" Bouwtechniek, timmeren R. G. Compiet, Vogelwaarde. R H de Fretes, Cadzand. E van Gelder. Terneuzen, A. W A. Hamerlinck. Philippine. J J Jansen Terneuzen. J F Meertens. Temeuzen. D. G I de Muynck. Sas van Gent. T A Pieters. S2s van Gent J. Trippert Hoek. L J van de Velde Terneuzen C J Wissel, Temeu- zen. B E Wijnacker. Philippine. M van Zeele, Sar. van Gent, R. J J van Doorn, Terneuzen. J A. Scheele, Terneuzen en G M Weststróte, Terneuzen. Afgewezen 1 leerling Bouwtechniek, schilderen M W van de Berge. Terneuzen, F van Dam. Clinge. A. P Deij. Oostburg. P. A. Dezutter. Sas van Gent J P M Duerincks. Kloosterzande C N Heerkens. Sluiskil M M Leenstra. Sas v an Gent M. J van de Staal. Terneuzen Afgewezen. 3 leerlingen Bouwtechniek metselen R. C F Dhaene. Sluiskil. J. H. Hamelink. Terneuzen. J. P P Huitema, Terneuzen P A J Mannaert. Hengstdijk. J de Vos, Zaamslag J G. J. Wauters. Sas van Gent. A F Dieleman, Hoek. J SluiGkil en A J Paauwe. Term wezen 2 leerlingen Afdeling Consumptieve techniek P A. de Decker. Terneuzen. E. Dieleman. Terneu zen. W. Fieret. Temeuzen. J Fondse. Axel J C. Gazan. Temeuzen. P Ghijs. Hoofd plaat. G J van Grol. Temeuzen, J B Hamelink, Axel. F de Jonge. Hoek, Th neuzen. J P. C. A. Roels. Retranchement, W. J. Schoonakker. Terneuzen, E J G van de Veldt, Axel, H. J S Völke, Terneuzen, J. A. Willemsen. Waterlandkerkje en A Ze- gers, Westdorpe Afgewezen. 2 leerlingen. Afdeling Installatietechniek W M P de Bruijn. Hulst G. Maas. Terneuzen. R C M. van Haele, Terneuzen. E P. Senora, Ter neuzen. A W Ueberfeld. Sas van Gent, J P Heijman Zaamslag. L Peeters. Temeuzen en J J Tolle naar. Hoek Afdeling Installatietechniek, differentiatie procestechniek E. J. S. Dieleman. Hoek. A Leijs, Temeuzen, R. van Waas. Hoek, C P Eckhout, Terneuzen, L. P van de Giessen, Hoek. A. J Rouw. Terneuzen en A. Zegers, Terneuzen Afgewezen. 3 leerlingen Afdeling Mechanische techniek S. C R Blesbroeck, Temeuzen. H D M van de Bossche. Westdorpe. W H. Dietnch, Hoek M A van Es Temeuzen. J E P de Fouw Hoek. P A. S. Harding. Sas van Gent. P van Hoecke. Sas van Gent. C. Th. A Hofman. Terneuzen. A I. de Jong, Terneu zen. F J J van Maasdam. Sluiskil. M R McCarthy, Terneuzen. M J R. Meertens. Temeuzen. W A. dc Meester, Terneuzen. M. A de Smit. Sluiskil. R van Straten. Ter- J. P. Swartelé. Hoofdplaat. MLR Maas. Hoek. P. F E. Meloen. Taalmi^ Philippine. G P. J Traa, West- Afge- dorpe p A o wulffaert. Sas van Gent A Zweiphenmg. Terneuzen. J Risseeuw, Axel. P Babfjn. Biervliet. L F de Blaey. Hoek. H. K Dees. Temeuzen. L. van de Heijden. Temeuzen, S Jahangier. Tgrneu- zen. A. Jansen. Terneuzen D J de Jonge Hoek. J G. de Kraker. Temeuzen. H Kroeze. Temeuzen. M. W Puister. Temeu- Ziekenhuis De Bevelanden. 30-16.30 uur. Uitzending Nomen tscio. 1DDELBURG Molenwater, 9.30- uur: Miniatuur Walcheren, asthuis, 20-21.30 uur: Uitzending awa. LISSINGEN Bethesda-Sint-J o- Ephziekenhuis. 20-21.30 uur: Uitzen- ïg Rawa. FILMVOORSTELLINGEN ÏRGEN OP ZOOM Cinem" Actu al I, 20 uur: De lift. 12 jr. pem' Actueel II, 20 uur: First blood. nfnem' Actueel III, 20.30 uur: Die lechtrommel12 jr. Grand, 20 uur: First blood. (ÏULST De koning van Engeland. 0 uur- Love you. 18 jr: 20 uur. de ft 16 jr: 20 uur 10 to midnight. 16 jr: Buur: First blood. 12 jr: 20 uur Twee oere trackers op de snelweg, a l [ERNEUZEN - Luxor, 20 uur: Toot- e, al 120 uur: Twee stoere truckers 6 de snelweg, a.l. IllSSINGEN Alhambra I. 20 uur p to midnight, 16 jr: jlhambra II. 20 uur: The thing. 16 jr. TENTOONSTELLINGEN XEL galerie Bellemans. 10-18 uur bstraties van The Tjong King en - erken Agnes Jongerius.it m 30 6) - ROUWERSHAVEN Siilt-Nico- laskerk. 13.30-16 uur: De geschiede- lis van Brouwershaven IRUINISSE Visserij- en oorlogs museum geopend van 14-16 uur. iemeentehuis, 9-12 en 14-17 uur: ('erken Addie Kubbinga (Urn 6/7). J DOMBURG Biologisch Museum. "17 uur: 'De natuur in Zeeland' en 31oemdijken in Zeeland'. ■OES De Westpoort. 20.30-02.00 ur Werken Pieter Hoogendoorn. Irote Kerk, 10-17 uur 'Rond een telluik', werken van Evert Thielen Jim 9/7). AAMSTEDE Bewaereschole, 14- 17 uur- Werken L Tïeleman. HE1LLE Landbouwmuseum. 10-12 en 13-17 uur Oude landbouwwerktui gen. HOOGELANDE Kapel Smt-Maar- ten, 13-18 uur. Werken diverse kunste naars, HULST - Streekmuseum, 14-17 uur: 'Goed gemutst in Zeeland' il/ni 30/7). Galerie Van Geyt. 9-12 en 14-17 uur Werken Jan van Heel MIDDELBURG De Vleeshal. 13-17 uur: Werken Frank Hemert en Piet Tuytel Galeire Roelant, 11-17.30 uur. Werken Aline Kuut (tm 30'6). OOSTKAPELLE Fossielenmu seum, Molenweg 36. 10-12 uur Foto's van de heren Savic en Kostermans. TERNEUZEN Hal stadhuis. 8.30-12 en 13-16.30 uur: Werken 22 Terneuzen- se kunstenaars, ft'm 14 7). VEERE Grote Kerk. 10-17 uur: Het landschap in de Delta (tm 30 9) VLISSINGEN Bethesda-Smt-Jo- sephziekenhuis: Werken Kees de Rijc- ke en Margo ramp (tm 9 71. Museum. 10-17 uur: 'Op zoek naar een gezonken schip', voorwerpen uit 't Vliegent Hert (tm 11/9). Reptielehzoo 'Iguana', 14-17.30 uur Expositie levende reptielen, amfi bieën en insecten. Gevangentoren, vanaf 17 uur: Werken Maaike Vonk (tm 30/6) IJZENDIJKE Museum, 10-12 en 13.30-17 uur: 'Kantklossen en Bode- bussen' ZIERIKZEE Het Gravensteen. 11- 17 uur: Werken leden Zeeuwse Kunst kring (t/m 2<7i HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland Goes. tel. 01100-14444 rook voor milieuklachten) Zeeuwsch-Vlaanderen Alarmnummer 01150-12200 «brandweer en ambulancei. Telefonische hulpdienst Zeeland, lel. 01180-15551. dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nooil. lel. 01180-36251. van 10.00-24 00 uur- weekends van 20 00-24 00 uur Slichting 'Blijf van m'n lijf" Zeeland, lel. 01184-14645, dag en nachl bereikbaar. Nederlandse Hartstichting, Lel 070-614614 Te bereiken op kantoordagen van 9-17 uur. HOEK— Pater Thijs Brockhus heeft zondagmiddag afscheid genomen van zijn parochie in Hoek. 's Morgens was er eerst een liturgieviering en aan sluitend in het zaaltje bij Kruiskerk een receptie, waar vele parochianen gebruik maakten van de gelegenheid de pater de hand te drukken. Het afscheidscadeau van zijn vierhon derd parochianen bleek een kleuren- burg. M. de Lljser. Temeuzen, J J OUebek, Axel. M M Remery. Sas van Geni. W J Riemens. Temeuzen. A A Tollenaar. Hoek. R A. van t Veld. Terneuzen. A J van de Velde. Terneuzen, M P Cruson. Oostburg. D F van der Peijl. Terneuzen. A J P Geers. Spui.P van Dnel. Temeuzen. J E J. S Weemaes Clinge. M A J Weemaes Ijzendljke en J. A. Wijns. Axel Afdeling Elektrotechniek P J C van den Bout. Terneuzen G. W. van de Bovekamp. Na de recepUe ging het feest door voor schieten moeten de mensen het zelt Terneuzen A Knol Hoek, J P G. C P *\Wivonge week in een Hoe^J "Z £°.Te„B J Slock. Temeuzen. J A Vanhijfte. t Sluiskil. M Veenstra. Hoek. F. Verstraten. Terneuzen. E Vrolijk Terneuzen B L S de Vos. Sluiskil en J C Hamelink. Temeu zen. Afgewezen' 6 leerlingen. Afdeling Motorvoertuigentechniek J D van Doezelaar. Temeuzen, J W. L van Esbroek. Terneuzen, TEM Hemelaar. Hulst. R P M de Kort Ossenisse. M de Pooier. Temeuzen. J J Verstraten Terneu zen J J M de Voogt Temeuzen. F G B de Vnes. Westdorpe D. C van de Gouwe. interview met de PZC de familie en de goede bekenden m de tuin bij zyn neef in Hoek De 76-jange Witte Pater gaat zeker niet weg uit Hoek. Hij verwacht dan ook dat de Thijs Brockhus werkte mensen best nog weieens een beroep op hem zullen doen. Een zondag in de maand blijft hij de mis leiden. De andere zondag komt er televisie te zijn. Pater Brockhus vier- een pastoor uit Temeuzen. waar de .erigens gelijktijdig zijn vijftig- parochie Hoek onder resorteert jarig priesterjubileum. ,En op de twee zondagen die over- an 1946 tot 1976 in Tanzania in de missie. Na zijn priesterwijding ging hij in het onder wijs (moraaltheologie en filosofie). Hij leidde priesterstudenten op in Afrika. In 1976 kwam hij terug naar Neder land en ging werken in de Hoekse parochie Temeu- Pljpelmk. Ter neuzen. B J de Ridder Temeuzen, E. P Verberkmoes. Temeuzen. M de Waal Ter neuzen, R. Braafhart. Hoek, J G J Dierkx, Temeuzen. G J Dijksterhuis. Hoek, J. Florussen. Hoek. A. Harinck, Terneuzen. J. M. Lindgreen. Terneuzen. A. M. Manhave Temeuzen, O. Mastenbroek. Terneuzen P J Michielsen Temeuzen. J A. Scheele. Temeuzen P. van Veen. Terneuzen R E Wemer Terneuzen. D S J Wezeman. Ter neuzen. P P M. Gijsel Sluiskil. R C A Hemelsoet. Westdorpe. Th Peeters. Ter- VOOR IIET EERST IN 27 JAAR VLISSINGEN - Slechts 35 proccnl van de geslaagde leerlingen van het maritiem instituut Dc Ruyter in Vlis- singen heeft een baan. De directie over enkele schepen hebben gekre gen. waardoor zij wel enkele officieren kunnen plaatsen. De heer Brouwer noemde het van de school wacht, dat voor gens wel prettig, dat dit jaar alle januari 1981 in totaal 70 procent van stagiaires konden worden geplaatst de geslaagden kan worden geplaatst. Dat is mogelijk geworden, doordat de Het is voor het eerst in 27 jaar, dat periode voor de verplichte zeestage niet alle geslaagden kunnen worden wettelijk is verkort De rederijen kun- geplaatst. Directeur G. k. Brouwer nen daardoor meer stagiaires plaat van het maritiem instituut deelde dit sen. zonder liet. aantal stageplaatsen uit te breiden Directeur Brouwer deed overigens een beroep op de geslaagden zich met te snel neer te leggen bij de situatie, wanneer zij nog geen baan hebben gevonden zaterdagochtend mee tijdens de di ploma-uitreiking aan de geslaagden Directeur Brouwer sprak verder de verwachting uit. dat de plaatsingspro blemen niet in een of twee jaar zijn opgelost, maar nog enige tijd zullen geslaagden zijn duren. Hij noemde de oorzaak van de rele, maar ook van structurele aard. De scheepvaartmaatschappijen gaan namelijk sterk achteruit in het aantal ouuUem s-Hcrtogenbosch R F Sint Jar- ro 's-Gravenhage A A Siarkenburg. Hil versum F J H van Toledo Etten-Leur A M H Vossen. Nederweert-Ospel: A H Warmerdam. Leiderdorp. P J H M Wete- rings Oostburg: A van dv Klerk. Hellevoer- sluis; J H P van Kol Eindhoven. I P G Ahlers. Drachten; F M Benvns. Bunmk.A, C Boon, Capclle a d IJs.sel. Th A M van Dam, Geldrop: B W. Hofman. Driebergen. J W Leenhouts, Laren. P C. Oosterboi. Bereum. L. J F. van Osch. Goes P Ruster Haarlem N. H M, Steenbrink Herten H. Struijk. Krimpen a d Lek Chr M. Wou- G. J W Maas. Bredevoort tere. Veldhoven. A Schluter Veldhoven. Afdeling navigatie (aantal kandidaten 55. cn 2 kandidaten zijn afgewezen): R C Agelink. Doelinchem. R Boer. Axel, A J van den Broecke. Breskens. Th R A eenheden, waardoor het aantal ar- M Brugman Penningen. P I w de Bruij- beidsplaatsen alleen minder wordt. ne. Cadzand: P Buren, yiissingcn: C j Slechts enkele reders hebben schepen Dings. Hoogeloon. R F- onder de Nedeilndse vlag bijgebracht, zoals maatschappij Vmke uit Rotter dam. die twee nieuwe schepen heeft hagc: S. Glastra Zwijndrechl L H G J Hamming. Maastricht. C G Jooren Geertruidenbeig A J 1" .1 Kcrv.en Emd hoven. A K A Koekoek. Loosdrecht E S Daarnaast zijn er ook nog enkele m Mes. Middelburg w m Poot. viaardin- maatschappijen. die het management gen. A p. J Rijken. Breda. A v L. Articling scheepswerkluigkunde (aantal kandidaten 83. waarvan 03 kandidaten zijn geslaagd. 10 kandidaten m aanmer king komen voor hcrexaments) en 10 kan didaten zijn afgewezeni: G J van Amersfoort Vaassen: B. A. P. Baaijens. Vlissingen; J Bakker, Arnhem. R W Baljel. Velp: Th J P Berkvens. Tilburg. R Bcrrevoets, Oost-Souburg. A Boer. Waalwijk. J G van Dnel. Maasland. H E H. M Hulse. Venlo. H R. Mulder Heukelum.J Nijholt. Enschede. R G C M van Oppen. Munstergelcen: G. Chr Pool man. Rotterdam H P van Roekei, Werkendam. L L Zwïjnenburg Amemui- den P Be/uijen. Otiddoip J Brekelmans. Geldrop. J G M Broekhoven Haaren D E R de Bruijn. Herten J de Brum. Terneuzen, A Ctisouw. Westkapelle. W L al UcKkcis bergen op Zoom C Douma. Vlissingen E J Faber. Enschede. B A Glas Eindhoven. F de Graaf. Nijmergen. D. A van Iperen Öostvoome W K Soe- ters. Zoeiermeer J I van der Valk. Leusen P H H van der Vegt Schalkhaar K Veldhuizen. Alphen a a Rijn H W de Vries. Breda: A H M Vrijsen. Maarheeze. R Willet. Velp. J Ph. Hamer. Kloetinge. N M. M Hartings. Druten. P J Hoogkamer. Leersum. Th J van der Horst. Losser H Ippen. Oss P j. M. Janssen. Breda; C. A J Klaver. Rosmalen: F. J. Kraak. Vlissingen; Megen. Stolwiik J W Meijers. Etten-Leur. M A M van der Santle. Bergeyk R Bonihof Gorre- dijke: C A Franse. Axel. M Kleinlugte- beld Enschede. A. W. Nijkamp. Amers foort J P Oostdijk. Oost-Souburg. E van Ooijen, Oostbeek. R H T M. Overes Malden. C G J M. Peeze Binkhorst. Gen- dringen A J Schellekens Eindhoven: H Snoek Doorn. J A. van Stel Wemeldtnge. M. Sijphecr Oostvoorne J. J. Th. Thomas sen. Eindhoven: P Th. C M Vissers, Roo sendaal. C G Winkel Ede F. A de Wit. Geleen: Chr J M van Zantvoort. Boxtel Afdeling scheepsradiocommunicatie (aan tal kandidaten 16. waarvan 3 kandidaten zijn geslaagd. 13 kandidaten in king komen voor herexamcnls) e: kandidaten zijn afgewezeni M A J M Buijsen. Roosendaal. P F Feleus. Kaiiendijke. L M Somers. s-Gra- venhaee Hoek. J A Leynse. Temeuzen A C. Neels. Terneuzen. L E. van Uytrecht. Temeuzen. P P M Vermeulen. Sint-Jansteen. M Versluis. Biervliet en R de Vos. Nieuw- Namen. Afgewezen 4 leerlingen. Bouwtechniek, afdeling Individueel Tech nisch Onderwijs. J A Bedet. Axel. C. P. C. Boeijkens, Clinge. F. J M. van de Bossche. IJzendijke, W Bouwens. Westdorpe. N. A P M. van Craenenbroeck, Sas van Gent. A Dieleman. Biervliet. M R J Van Dijk Vogelwaarde P Harms Temeuzen. B J van Heckc. Sluiskil. M. Ocke. IJzendijke. F C F. Otto. Koewacht E G Seghers. Axel. P A. M Sturm. Smt-Jarjsteen en C F Swartelé. Terneuzen Afgewezen 1 leerling Afdeling Mechanische techniek. Individu eel Technisch Onderwijs P E. R Baert, Koewacht E A M. den Beer. Axel. P E. M Gauwe. Zuiddorpe. R. F van Hulle. Hei kant G de Jonge. Axel. R L J de Kievit. Terneuzen J A M Peereman. Clinge. W B L Schelfhout Hulst. F. E. M. G Valke Huist. R E H L. Verdunnen. Hulst ELM de Vliegher Koewacht F A H de VUegher. Koewacht. R P A Zuyl Temeuzen. A. H Busropan Temeuzen. M R de Caluwe. Sluiskil. C C F F van Cleemputte. Ter neuzen. J H I Dees. Schoondijke. E van Graefschepe. Sluiskil A. Jansen. Schoon dijke. L J Jansen. Terneuzen. R Moes. Terneuzen. E. Nannings. Terneuzen. R. E W Rijckaert. Terneuzen. A. A Tollenaar. Hoek. M H Verhage. Terneuzen. C A Vermeule. Kloosterzande. A de Vries. Ter neuzen. Motorpassagiere bij botsing gewond TERNEUZEN Mevrouw H. J. de J.- van de V. uit Terneuzen is zaterdag middag omstreeks vijf uur bij een botsing met een auto in de Terneu- zenscstraat bij Terneuzen gewond geraakt. Zij moest met een open beenbreuk worden overgebracht naar het ziekenhuis in Sluiskil. Zij reed mee op een motor, die werd bestuurd door haar echtgenoot. J. dc S. De motorrijder raakte gew ond aan zijn voet. Het ongeluk gebeurde toen de auto mobilist M W. M. uit Monikkendam. die uit de richting Zaamslag kwam. linksaf het parkeerterrein van restau rant De Kraag wilde oprijden Hij gèVn stopte om de motorrijder, die uit tegenovergestelde richting kwam. door te laten, maar wel over de as van de weg De S begon te remmer., raakte in een slip en botste tegen de auto.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 27