Europees viskampioenschap werd Zeeuwse aangelegenheid Gs: regeling voor schoolvervoer nog niet veranderen FAMILIEBERICHTEN Examens KNGV MAANDAG 27 JUNI 19£_ Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt hel met veel moed gedaan Wie kan begrijpen wat je hebt gele den Wie kan voelen wat je hebt door staan Met droefheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa AN DRIES JACOBUS VAN EENENNAAM in de leeftijd van 70 jaar Souburg: A. S van Eenennaam-Roose Spijkenisse Annelies en Theo Michel 4388 HN Oost-Souburg. 25 juni 1983. Kromwegesingel 42 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen Van Dishoeckstraat 620 te Vlissmgen. Gelegenheid tot afscheidnemen dins dag a.s van 19.00-19 30 uur De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 29 juni 1983 om 13 30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Vertrek van het rouwcentrum om 13 10 uur. Geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zoon, broeder, zwa ger en oom de heer ANDRIES JACOBUS VAN EENENNAAM echtgenoot van A. S. Roose op de leeftijd van 70 jaar Oost-Souburg D van Eenennaam-Marijs Oost-Souburg M C. Duine-van Eenennaam Den Helder: J den Outer-van Eenennaam L A. den Outer Vlissingen: J. van Eenennaam G W. van Eenennaam-Kroon West-Souburg: A. W. van Eenennaam-Aamoutse Emmeloord: J van Eenennaam-van Ginkel Clifton (U.S.A.): M. van Eenennaam-Coole Oost-Souburg: J Marijs Neven en nichten 25 juni 1983 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat geheel onverwachts uit ons midden is weggeno men onze lieve vader, schoonvader en opa CORNELIS JOHANNES NICOLAAS KÜLLER weduwnaar van Sophia Huberta Gerarda van Leeuwen in de ouderdom van 73 jaar. Middelburg. Ko en Fia Heemskerk: Cor en Louise Amsterdam Wil en Mieke Amsterdam: Mariane en kleinkinderen Middelburg 25 juni 1983 Reigersbergstraat 219 Correspondentieadres mevr. S. Verstegen-Kuller Rustenbürgplantsoen 22, 4337 VP Middelburg. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur De crematie zal plaatsvinden op donderdag 30 juni 1983 om 13.00 uur in het crematorium aan de Nieuwlandseweg te Middelburg Vertrek vanaf de Reigersbergstraat 219 om 12.35 uur. Na afloop van de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het cremato rium. Geen toespraken. Geen bezoek aan huis. Heden nam de HEERE tot onze grote droefheid nog vrij onverwacht van ons weg onze lieve, zorgzame moeder en oma WILLEMINA P1ETERNELLA MARINISSEN weduwe van Matthijs Dirk Geuze eerder weduwe van J. Passenier op de leeftijd van 78 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Middelburg A. A. Geuze J Geuze-van Belzen Utrecht: J. Geuze-Velthuizen Bergambacht: P. de Pooter Gisborne (New Zeelandr J J Geuze M. Geuze-Visser Middelburg: M D Geuze J. C Geuze-Goedbloed Middelburg C. W. Geuze W Geuze-Janse Aagtekerke: W C Geuze C. J. Geuze-de Visser St -Laurens C de Voogd W. de Voogd-Geuze Klein- en achterkleinkinderen 4334 GP Middelburg. 26 juni 1983 Bejaardentehuis 'Eben-Haezer'. Bnandlaan 2 Correspondentieadres M D. Geuze. Dordtse Kilstraat 6. 4335 VA Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in de rouwka mer van het Gasthuis te Middelburg Bezoekuur van 17 30-18 30 uur De teraardebestelling zal D V plaatshebben vrijdag 1 juli a.s. te Middelburg om 11.00 uur. Vertrek van voornoemd bejaardentehuis om 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van halfacht tot halfnegen in het tehuis. Geen bloemen. Na een lange moedige strijd is op bijna 80-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader JAN DE WITTE leder die hem gekend heeft, zal beseffen wat zijn heengaan voor ons betekent. Middelburg W P de Witte-van Almkerk Capelle a'd IJssel M de Witte P B de Witte-Spoor Numansdorp A M Francke-de Witte A Francke Oost-Souburg M E. van Loenen-de Witte H J van Loenen Klein- en achterkleinkinderen Middelburg. 24 juni 1983 'Jacob Roggeveenhuis' Noordsingel 106 De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het 'Jacob Roggeveenhuis', Noordsingel 106. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 29 juni 1983 om 11 00 uur in het crematorium, Nieuwlandseweg. Middelburg Na afloop van de crematie gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium Heden is te Rotterdam overleden na een langdu rige ziekte onze broer en zwager ADRIAAN JOBSE op de leeftijd van 77 jaar Oostkapelle A de Voogt-Jobse P J de Voogt Oostkapelle J. Jobse M Jobse-de Kam Oostkapelle W Jobse A Jobse-Bastiaanse Barendrecht J Jobse S. Jobse-Wondergem 'De Heer is mijn herder' Psalm 23 Zacht en kalm nam de Heere tot Zich, na een kortstondige ziekte, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder WILLEMINA GABRIELSE weduwe van Willem Hengst op de leeftijd van 80 jaar. J Hengst A Hengst-Simonse K. Hengst A Hengst-Roose M. Hengst Klein- en achterkleinkinderen 4361 BJ Westkapelle, 25 juni 1983 Koestraat 56 De begrafenis zal D V plaatshebben donderdag 30 juni a s. op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Herv Jeugdgebouw om 12.00 Heden overleed na een kortstondige ziekte in de hope des eeuwigen levens onze geliefde zuster, schoonzuster en tante WILLEMINA GABRIELSE wed. van Willem Hengst oud 80 jaar Psalm 23 St. Gabrièlse M. Gabnélse-Huibregtse M. Gabrielse G Gabriélse-Tanker L. Verhulst J. Hengst M. Hengst-Huybregsen Neven en nichten Westkapelle. 25 juni 1983 In plaats van kaarten ..Heer. ik hoor van rijke zegen". In Zijn oneindige wijsheid heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen onze innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder OPOETJE KLOEG geboren Calharina Johanna Wissekerke weduwe van Izaak Kloeg in de leeftijd van 80 jaar. Geboren 1 september 1902 Overleden 25 juni 1983 Met diepe dankbaarheid nemen wij afscheid Middelburg M. A. Kloeg Bergen op Zoom: T van Lambalgen Zaandam M. Velthuys-van Lambalgen W Velthuys Alida, Wilma Middelburg. C Jakobsen-van Lambalgen J. Jakobsen Natasja. Leontine Middelburg: A. van Lambalgen M. Verhulst Middelburg: H. van Lambalgen M. van Lambalgen- den Engelsman Saskia Nieuw- en Sint Joosland T. van Heumen- van Lambalgen Th. van Heumen Dimitri Arnemuiden- I. van Lambalgen A. van Lambalgen- den Engelsman Pascal Middelburg: T. van Lambalgen J. Kroon Middelburg T van Lambalgen Middelburg. Bagijnhof 22 Correspondentieadres: Molendijk 2. Nieuw- en Sint Joosland De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18 30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 29 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg Verdrietig maar vooral dankbaar voor alles wat zij door haar liefde en zorg voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een intensief, krachtig leven op 87-jarige leeftijd moegestreden is heen gegaan onze onvergetelijke, innemende moeder en oma ELISABETH M. C. CLARIJS-MOEREL Rotterdam Joob en Joop Chrispijn-Clanjs Peter en Henny. Monique Elly en Bernard. Bart Lous Hetty en Ron. Alex Middelburg Frans en Nel Clarijs-Pantus Ineke en Ad. Marijke Liesbeth en Morris. Malinda. Michelle Mirjam en Leo Middelburg Paula Clarijs-Verdonk Lisette Cor Middelburg: Cor en Very Clarijs-v. Eekelen Jos Niek en Wilma Frank en Inez Wim Hans Nieuw- en Sint Joosland Jan en Cathnen Clanjs-Koole Lizzy en Martien. Femke Ria en Krijn, Karin. Krijn, Joost Carla en Ger. Danielle Tilly en Bas 4331 PW Middelburg, 25 juni 1983 Herengracht 10 Zij ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis, Noordpoortplein 2, Middelburg. Gelegenheid tot afscheidnemen dagelijks tussen 17.30 en 18.30 uur De gezongen rouwdienst wordt gehouden in 'De Hoeksteen' in Middelburg op woensdag 29 juni om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats hebben op de R -K. begraafplaats aan de Wal- cherseweg IN KREKENGEBIED VAN OUWERKERK OUWERKERK Het eerste open Europees viskampioenschap. zater dag in de kreken bij Ouwerkerk, is wat de titels en ereprijzen betreft vooral een Zeeuwse aangelegenheid geworden. Vier van de belangrijkste klassementen werden gewonnen door inwoners van Scliouwen-Duive- land, die in het krekengebied als het ware een thuiswedstrijd speelden. .1. Lobbezoo uit Zierikzee won goud in de categorie voor liengelsportcrs van 12 tot 18 jaar. I. Ravia uit Kerwerve behaalde de titel bij de groep van 18 tot 35 jaar en mevrouw C. Geluk uit Zierikzee was de beste dame. De Zierikzeese hengelsportvereniging won bij de ploegen zowel goud, zilver als brons. Hoewel het om een Europees kam pioenschap ging. was het zaterdag toch vooral een strijd tussen Neder landse en Belgische hengelsporters. Bij de 563 deelnemers waren slechts zeven Engelsen, zes Duiters, twee Ita lianen en een Spanjaard. De aantallen Nederlanders en Belgen hielden el kaar ongeveer in evenwicht. Het is de bedoeling dat het Europees viskam pioenschap een jaarlijks terugko mend evenement wordt, steeds in Ouwerkerk. De organisatie is van plan volgend jaar te streven naar meer deelname van buiten Nederland en Belgie. Aan het eerste kampioen schap kleefden nog wat schoonheids foutjes. Zo kostte het veel tijd voordat alle uitslagen bekend waren en bij de huldigingsceremonién hing niet altijd de juiste vlag op de juiste plaats. Maar dat mocht de pret niet drukken. De Première Huister popgroep Spectrum AXEL De nieuwe Hulster popgroep 'Specrum' verzorgde zijn eerste con cert in de Groovy-bar in Axel. De groep die ongeveer zes maanden be staat. bracht eigen muziek. Voor het concert betond veel belangstelling. De groep is als volgt samengesteld Miranda Koks (zang). Peter Everaars (basgitaar en zang). Martin Fleurbaa.v isologitaar). Ronald Platjouw (saxi. Fonny Sponselee (slagwerk) en Patric Lockefceer (piano. zang. dwarsfluit en synthesizer). hengelaars hadden een mooie wed strijd achter de rug. De palingen en de botten m de kreken beten redelijk De uitslagen lulden: Categorie 12 tot 18 jaar. 1 J Lobbezoo uit Zierikzee met 555 punten. 2 C Vijfwinkel uit Zierikzee met 340 punten. 3 J Brouwers uil Ouwerkerk met 270 punten Categorie 18 tot 35 Jaar 11 Ravia uit Kerkwerve met 560 punten, 2 P Wuyts uit Antwerpen met 555 punten 3 M van Noorden uil Nieuwerkerk met 525 punten Catgeone vanai 35 jaar IV Velte- naar uit RoUerdam met 850 punten. 2R de Weirdt uit Drongengent met 815 punten. 3 D Sies uil Ouwerkerk met 700 punten Dames C Geluk uil Zierikzee met 480 punten. 2 T Meulemans uit Antwerpen met 435 punten 3 T van den Bijl uit Brouwers haven met 395 punten De Weirdt had de zwaarste vis uil hel water gehaald een bot Duivelend Ook in Nieuwerkerk en Sirjansland was zaterdag het, een en ander te beleven. In het kader van de jaarlijkse Duivelanddag was in Nieuwerkerk een braderie georganiseerd met een kermis, een tentoonstelling van oude landbouwwerktuigen en een expositie van hobby-werkstukken. In Sirjans land werd onder meer een zeskamp gehouden srd 'Juf Tazelaar nam afscheid van kleuterschool in Terneuzen TERNEUZEN - 'Jul* Tiny Ta/.elaatL. heeft zaterdagmiddag officieel af scheid genomen van de rooms katho- lieke Jozef-kleuterschool in Terneii. zen. Op een zeer druk bezochte reccp- 10 tie in het schooltje kwamen vele ouders van kleuters, maar ook 'oud- leerlingen' van de school mevrouw Tazelaar de hand drukken. Voor de receptie werd de juf van huis opgehaald met een koetsje. Op school vormden de kleuters met hoepels een ere-haag Mevrouw Tazelaar is twaall l1 jaar kleuterleidster geweest op de Jozefschool en heeft er bijna veertig jaar in het onderwijs opzitten. Zij is nuf" 60 jaar en maakt gebruik van de VUT om met het werk te stoppen Zaterdag was het officiële gedeelte van het afscheid, maar donderdag wordt dat nog eens dunnetjes overge daan. Dan echter voor de kleuters, 's Morgens worden er dan allerlei spel letjes gedaan en 's middags treden voor de kleuters in de lagere Sint Willibrordschool clowns op. Die don derdag is tevens de laatste dag van dit schooljaar .MIDDELBURG liet dagelijks be stuur van dc provincie heeft de Zeeuwse gemeenten „dringend" ge vraagd de bestaande regeling voor het leerlingenvervoer voor het kleu teronderwijs. het lager onderwijs en het buitengewoon onderwijs tot 1 november le handhaven. Hel college wil in alle rust kunnen bekijken hoe de door Den Haag voorgestane bezui nigingen bij het leerlingenvervoer - 30 miljoen per jaar - met zo min mogelijk schade in Zeeland te verwe zenlijken zijn. Gs nemen met hun standpunt de aanbeveling over van een speciale werkgroep .Vervoersproblematiek', die een raamwerk voor de financiering en de organisatie van het vervoer in de Zeeuwse situatie zal proberen te leveren. Daarbij wijzen gs erop. dat de aanvankelijke richtlijnen van de mi nister vooral voor het buitengewoon onderwijs tot grote problemen en deels ..tot praktische onuitvoerbaar heid" bleken te leiden, met name ook in die dorpen waar openbaar vervoer ontbreekt De definitieve richtlijnen van de minister worden niet voor eir.d juli verwacht. Gs stellen, dat de be staande regels dus nog steeds kunnen worden afgedwongen, desnoods in be roep Gs vragen de gemeenten de belanghebbende ouders en scholen te informeren over de situatie van dit moment en de te verwachten verande ring De werkgroep zal zo spoedig mogelijk nadat de definitieve richtlij nen uit Den Haag bekend zijn een raamwerk aanbieden aan gs over ge meentelijke en regionale regelingen voor het leerlingenvervoer. Het college spreekt daarbij de ver wachting uit „dat dit raamwerk de basis zal blijken te zijn voor bezuini gingen op het leerlingenvervoer, die, geen geweld doen aan de toeganke lijkheid van het onderwijs, de draag kracht van de ouders en verzorgers en de noodzakelijke kwaliteit van het vervoer ;.'l' Indringer verjaagd uit Terneuzens schippersinternaat TERNEUZEN In de nacht v zaterdag op zondag is er in het schip, persinternaat aan dé Rozenstraat in Terneuzen een onbekende man bin nengedrongen, waarschijnlijk meldt bedoeling om te stelen. De man moet zijn binnengekomenlêt door een raam, dat in verband met hei wanne weer openstond. Er waren op g dat moment twee leidsters in he; gebouw. De man draaide aan de but m" tenkant de deur van eén van dt leidsters op slot. Zij merkte echte wat er aan de hand was en alarmeerde sn de tweede leidster door te roepen. Die belde de politie De man. die een gezet postuur had, blond haar en een zwart jack droeg, maakte zich uit de voeten. Er wordt niets vermist. Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat geheel onverwachts, na een werkzaam leven, van ons is heengegaan mijn geliefde man. onze lieve zorg zame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LOURUS MERSIE op de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: S. Mersie-Marteijn J. Mersie J J. Mcrsie-Moelaart. L. J. Mersie J. Mersie-Willeboordse Ronald. Marco P. J. Mersie L. Kasse-Mersie J. L Kasse Suzanna. Harry. Valenthijn. Geeke, Maarten 4332 TJ Middelburg. 25 juni 1983 Veersesingel 288 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis, bezoek dagelijks tussen 17.30- 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden'donderdag 30 juni a.s. om 14 00 uur op de algemene begraaf plaats te Middelburg Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor familie en belangstellenden in de 'Thomaskapel', Vrijlandstraat, die aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds Korevaar. Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoléanceruimte van de aula op de begraafplaats. Plotseling is overleden onze zwager en oom LOURUS MERSIE echtgenoot van Suzanna Marteijn op de leeftijd van 81 jaar. Uit alier naam W Marteijn Veere. 25 juni 1983 Sandenburghlaan 4 Diepbedroefd geef ik u kennis dat de HEERE van mij heeft weggenomen mijn innig geliefde zuster, onze geliefde schoonzuster en tante PIETJE DE ZWART weduwe van Marinus Prince in de ouderdom van 89 jaar. Psalm 38 vers 16" Zwaar valt mij dit per/zes. Middelburg: A. Stroo-de Zwart en verdere familie 4354 GP Middelburg. 25 juni 1983 Bejaardentehuis 'Eben-Haèzer' Briandlaan 2 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardentehuis. Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen woensdagavond van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal D V. plaatshebben te Vlissingen donderdag 30 juni a.s. om 11.00 uur Vertrek van voornoemd bejaardentehuis om 10 40 uur Geen bloemen. Wegens het overlijden van onze moeder en oma is de zaak woensdag 29 juni GESLOTEN Zeilmakerij Fa. Jac. Clarijs Middelburg Tot onze diepe droefheid overleed heden nog onverwacht onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader ADRIAAN WILLEBOORDSE weduwnaar van Jannetje Huibregtse op de leeftijd van ruim 90 jaar Westkapelle P. Willeboordse H Willeboordse Westkapelle: C. Lievense-Willeboordse J Lievense Adri en Jana Janny en Jaap Piet en Andrea Henk Jos Frans en achterkleinkinderen De begrafenis zal D V. plaatshebben woensdag 29 juni a.s te Westkapelle om 12.15 uur Vertrek van de kerk der Ger Gemeente. Westka pelle om 12.00 uur Heden overleed nog onverwachts onze beste zwager en oom ADRIAAN WILLEBOORDSE weduwnaar van Jannetje Huibregtse Westkapelle P. Huibregtse P Huibreglse-Huibregtse J. Huibregtse Jac Huibregtse A. Huibregtse M Huibregtse-Jongepier H. Huibregtse P Huibregtse-Peene A. Toutenhoofd Joh.'s Huibregtse W. Huibregtse-Roelse Neven en nichten Westkapelle, 25 juni 1983 Heden werd na een kortstondige ziekte uit onze familiekring weggenomen onze oom en oudoom ADRIAAN WILLEBOORDSE Wij wensen de familie sterkte toe in deze droeve dagen Uit aller naam: J Willeboordse Westkapelle. 25 juni 1983 Schelpweg 1 3ij vonnis van 1 juni 1983 •an de arrondissements- echtbank te Middelburg s B F Ras-v d. Cruijssen. .vonende te Hoek. ge- neente Terneuzen Boc- engat 25. m staal van aillissement verklaard net benoeming van de edelachtbare heer mr. J H. Mulder tot rechter commissaris en van onder getekende tot curator en bij beschikking van 15 juni 1983 van bovengenoemde rechtbank werd dit faillis sement opgeheven wegens gebrek aan balen. Mr. E J. Menon-Bulder Adriaan Van der Weel Herengracht 4-5 4531 GM Terneuzen Familie- bérichten Bij vonnis d d 22 jui '8. van de arrondissements rechtbank te Middelburg is Paul's Music Center B.V.. gevestigd te Sluis, aan de Nieuwstraat 70. in staat van faillissement verklaard, met benoeming van mr. H. A. Witsiers t.ot rechter-commissaris en van ondergetekende tot curator. Mr H M. den Hollander. Nieuwstraat 19 Postbus 30. 4500 AA Oostburg, Bij beschikking van de ar- ronddissementsrechtbank te Middelburg d.d 22 juni 1983 werd het. faillisse ment van de heer P J W van den Hurck h.o.d n Au torijschool P van den Hurck wonende Dieze- straat 45 te Oost-Souburg, opgeheven wegens de toe stand van de boedel. Mr B C Flos-Witlox (euratncei Houtkaai 7. Middelburg Ds G. C. Vijgelaar viert jubileum TERNEUZEN DsGC Vijgelaar,cüf - van 1972 tot 1977 in de hervormdi gemeente van Terneuzen stond, vieit op 6 juli zijn 25-jarige jubileum. Ds Vijgelaar staat thans in Rijswijk. Personeelsbestand NSM Sluiskil nam met 29 toe SLUISKIL De Nederlandse Stik stof Maatschap (NSM) in Sluiskil heeft vorig jaar 73 personeelsleden aangetrokken. Het personeelsbe- stand groeide na verrekening van het verloop van 1209 tot 1230. Dit blijktjcl uit het sociaal jaarverslag kunstmestfabriek. De NSM nam tussen 1 januari 1980 en 31 december vorig jaar 310 medewer- kers in dienst. Daarvan waren er ongeveer 200 bij aanname jonger dan 25 jaar. Er deden zich in '82 17 bednjfs- j, ongevallen voor De directie beschouwt het veiligstel-P len van de werkgelegenheid en werk zekerheid van de medewerkers ook dit jaar als basis van het sociaal beleid Door het toepassen van mo- deme technologie in de nieuwe fabrie- ken wordt er voorts gewerkt aan een verdere verbetering van de kwaliteit van de arbeid. Vorming en opleiding krijgen extra aandacht en dat geldt |t ook voor het promotiebeleid. Tenslotte kondigt de NSM aan. in 83 attent te zullen blijven op het ziekte verzuim. Dat was vorig jaar 7.43 pro- - cent tegen 7.49 procent in 1981. In '83 neemt het bedrijf een nieuw registra- tiesysleem in gebruik, dat meer ge I richte informatie verstrekt over knel- punten Politie Den Haag pakt voormalige Middelburgse heroïnehandelaar DEN HAAG - De gemeentepolitie Den Haag heeft op verzoek van haar v Middelburgse collega's de 28-jarigt - H. D. K. S. aangehouden. S. heeft v september tot december 1982 handèl gedreven in heroine in Middelburg De gemeentepolitie zoekt al sinds april naar S die plotseling uit Mid delburg verdween S. woont sinds kort in Den Haag. De gemeentepolitie it Den Haag zoekt nog naar een mede- plichtige van S die in Middelburg samen met hem opereerde en die gelijk met S verdwenen is S is in voorlopige hechtenis genomen. VLISSINGEN De Zeeuws-Brabant se Turnkring van het KNGV hield it de sporthal De Zw'ake' te 's-Graven- polder en in de sportzaal Thorbeckelaan te Goes het examen verenigingsleider Jazzgymnatiek van het KNGV De kandidaten hebben hiervoor op zaterdag gespreid over twee jaar 200 uur cursus gevolgd Docenten van deze cursus waren Bep van Wijk uit Schoonhoven en Diana Boelhouwen uit Uden Namens de Zebra werd dezt cursus georganiseerd door dhr J. J. van Willegen uit Kapelle Geslaagd zijn de dames A M. Oosthoek Schoondijke, J Swart. VLissingen. M M S. Wanjon, VLissingen; P. A. Mees- ters, Bergen op Zoom; J Bayens. j Oost-Souburg, M. Kooman. Middel- burg; N Meyers. Serooskerke, J A E v Zwieten. 's-Gravenpolder; H. J Wit te. Hansweert. J P Goeree, Yerseke: M J A Heyns. Bergen op Zoom Drie kandidaten kregen een herexa men en twee kandidaten werden afge wezen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18