Hulstenaar voor veesmokkel bestraft met 500,- boete Tk voel me ook in Hoek nog altijd missionaris' Ronnie Trippert winnaar kleine triatlon Axel Sluis op zoek naar betere plaats voor borstbeeld Van Dale Kleuterschool De Ark in Huls wordt 30 juni officieel geopend 1 Wissel Zeeuws- Vlaanderen ACHT STIEREN VERBEURD VERKLAARD PvdA neemt deel aan waterschapsverkiezing van Hulster Ambacht WOENSDAG 22 JUNI 1983 PZC/stréek TERNEUZEN Op 9 maart vorig jaar zagen patrouillerende douane ambtenaren in de Prosperpolder nabij Niéuw-Namen een langzaam rijdende en met lichten knipperende vrachtwagen. Even later reed de veewagen een erf op van een boerderij op Belgisch grondgebied. In de twintig minuten die de wagen op de boerderij verbleef hoorden de ambtenaren duidelijk het openen van laadkleppen en het geloei van koeien. Toen de auto weer op Nederlands grondgebied reed werd hij door de douane tot stoppen gedwongen. Op de vraag wat er zich in de laad ruimte van de wagen bevond ant woordde F van de V uit Hulst in eerste instantie dat er niets in zat maar later verklaarde hij er zes stie ren in te hebben Bij controle bleek du aantal met juist er zaten in totaal acht stieren in. De bestuurder van de wagen was niet in het bezit van papieren die konden bewijzen dat de dieren geregistreerd waren en dat hij op weg was naar de veemarkt in s- Hertogenbosch Voor dit illegaal invoeren van vee vanuit Belgie moest verdachte Van de V. zich dinsdagmorgen verantwoor- Diploma-uitreiking aan leerlingen van muziekschool HULST Vrijdagavond vindt in het gemeenschapscentrum Den Dullaert te Hulst de diploma-uitreiking plaats van de regio Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren van de Zeeuwse Muziekschool. In totaal deden 138 leerlingen uit de instrumentale sector dit jaar examen voor een der getuigschriften. Tijdens hun opleiding leggen de leerlingen iedere twee jaar een proef af, naar gelang hun graad van gevorderdheid verdeeld in A. B. C en D. Slechts twee kandidaten werden afgewezen, ter wijl aan één leerling een herexamen werd gegund. Tijdens de leerlmguitvoering van vrij dag zal de heer W D Zwartele. ge meentesecretaris van Sas van Gent en bestuurslid van de muziekschool, aan de geslaagden het getuigschrift overhandigen Aan dit feestelijk ge beuren koppelt de muziekschool een presentatie vast van de diverse en sembles en orkesten, die binnen de school functioneren. Zo staan op het programma onder meer een groot koperorkest, de slagwerkgroep, het schoolorkest. een klarinetkwartet, het dwarsfluitensemble en het accordeon- orkest. Alhoewel deze avond op de eerste plaats een schoolgebeuren betreft, is de leerlïngenuitvoering ook toeganke lijk voor belangstellenden buiten de school De bijeenkomst begint om 19 30 uur Blussende buren beperken schade brand Terneuzen TERNEUZEN Ingrijpen van enke le bewoners van de Terneuzense bin nenstad heeft een uitslaande brand in een huis aan de Lange Kerkstraat voorkomen. De woonkamer van het pand van A. M. vatte vlam doordat een glazen fles in de vensterband als 'brandglas' fungeerde. Met behulp van een tuinslag wisten buren het vuur te doven. Volgens brandweercommandat J Bruggeman werd de brandweer, die onmiddellijk na het alarm uitreed, ernstig gehinderd door geparkeerde auto's. In voorkomende gevallen kan een actief optreden op die manier worden belemmerd De schade bleel ditmaal beperkt tot een gedeeltelijk vernielde huiskamer. Tweede plaats voor Patrick van Passel ZAAMSLAG - Patrick van Passel uit Sluiskil heeft in het Belgische Nino- ve-Aspelare een uitstekende tweede plaats behaald in een juniorenwieler wedstrijd. Vlak achter de Belgische winnaar Yvan Vereecken, die voor de 88 kilometer 2.50 nodig had. reikte de Zeeuws-Vlaming naar een fraai re sultaat. In Belsele 3tond een groot aantal Zeeuwse amateurs aan het vertrek Van hen reed met name Jan Poleij uit Kruiningen een sterke wedstrijd. Zo dra de eerste pogingen in het werk werden gesteld om het kaf van het koren te scheiden was Poleij er bij. er ontstond uiteindelijk een kopgroep van elf man en ook daar maakte Poleij weer deel van uit. Tenslotte eindigde hij als zevende In dezelfde koers eindigde Hans Moens uit Terneuzen als twaalfde vlak voor Cor Vervaet, die dertiende werd Carlo Steel uit Axel en Ad 't Gilde uit Terneuzen werden respectievelijk zestiende en achttiende Voor Hans Moens was er nog een klassering weggelegd, want zondag in Eksaarde finishte hij op de achttiende plaats In Belsele won de Belg Peter van Huffel. terwijl zijn landgenoot Marin Geurs in Eksaarde de snelste was Werner Wieme uil IJzendijke bewees andermaal zijn goede vorm van dit moment In Tielt klasseerde hij zich als zesde, de Belg Dirk Tvteca won daar. Bij de junioren was er verder nog een elfde plaats voor Jos van Ball uit Schoondijke en dat resultaat be haalde hij m Kortemark. waar de Belg Patrick Vaeijen won. Connc van de Sande uit IJzendijke tenslotte over schreed als dertiende de aankomsthjn in Zomergem en daar gingen de bloe men naar de Belg Alain Mijnsberghe Nieuweling Mark de Smit uit Sluiskil was één van de strijdlustigste cou reurs in Beveren Pas in de slotfase moest hij capituleren De Snnt klas seerde zich nu als vierde De Belg Patrick Suy was de rapste in Beveren In Moerbeke-Waas. waar de Belg Dirk Lenoir won. klasseerde junior Ene Vereecken zich als veertiende. den tijdens de zitting van de kanton rechter in Terneuzen Hij bleef echter hardnekkig ontkennen op Belgisch grondgebied te zijn geweest Ook de zoon van de verdachte die op het moment van de aanhouding in de cabine van de auto zat hulde zich over deze zaak in een hardnekkig stilzwij gen Verder stond er in het proces verbaal dat bij het openen van de laadklep tijdens de controle door de douane de stieren bijna naar buiten vielen, zo weinig ruimte was er voor deze dieren. „Dat is bijna onmense lijk, zeg maar ondierlijk", merkte de kantonrechter, mr H. A R. de Mul, op. De verdachte vond dat een normale zaak. De officier van justitie mr T. H Stein eiste een boete van 1000.- waarvan 500.- voorwaardelijk met' een proef tijd van 2 jaar plus verbeurdverkla ring van de stieren. De kantonrechter vonniste conform De zaak tegen J I K uit Philippine was eerder aangehouden om de verba lisant te horen Op 10 mei 1982 had K met een personenwagen gereden op de Provinciale weg Terneuzen Sas van Gent. Bij de afslag Driekwart had K verzuimd richting aan te geven toen hij rechtsaf sloeg en vervolgens reed hij met een snelheid van onge veer 110 km per uur door de bebouw de kom van Zandstraat. Dit was geconstateerd door een ver balisant van de groep Sas van Gent van de Rijkspolitie, die dit dinsdag morgen mondeling kwam bevestigen. K bleef echter stug ontkennen dat hij harder zou hebben gereden dan 60 a 70 km per uur De officier was echter overtuigd van de verklaring van de verbalisant en omdat het de vierde maal was m enkele jaren tijds dat de verdachte de toegestane snelheid overtrad, eiste hij een boete van 400.- met daarbij de waarschuwing dat de volgende maal wel eens aan het rijbewijs van de verdachte getornd kon worden. De uitspraak was con form. Burgerzin SLUIS Het borst beeld van schoolhoofd J. H. van Dale in Sluis, de grondlegger van het woordenboek dat als 'de dikke Van Dale' door het leven gaat, krijgt waarschijnlijk een opvallender plaats in het toeristische ves tingstadje. Het gedenk teken staat sinds 1923 enigszins verdekt opge steld aan de linkerkant van het wandelpad over De Wallen, ongeveer tweehonderd meter van de 'opgang' aan het Wal- plein. Als het aan het Sluisse college van b en w ligt komt daar verandering in. De Zeeuwse afdeling van het NVOB heeft al de eerste duit in het zak je gedaan. Deze Zeeuw se afdeling van het bouwondernemersver- bond overhandigde bur gemeester J. Asselbergs onlangs etyi cheque van duizend gulden, als 'startkapitaal' voor een potje waaruit de ver plaatsing van het ge denkteken bekostigd dient te worden De raad van Sluis moet de gift officieel accepteren tij dens de vergadering in juli. Wat de nieuwe lokatie van het beeldje zal wor den is nog met zeker Maar burgemeester As selbergs houdt het voor lopig op het Walplein of de Beestenmarkt ..De commissie ruimtelijke ordening heeft een zeke re voorkeur voor het Walplein uitgesproken", zei hij dinsdag De 'ver huizing' van Van Dale is overigens geen initiatief van de NVOB-afdeling Zeeland Binnen het college leefde dié ge dachte al eerder" ver telde de burgemeester. „Ook bij de Van Dale herdenking is het idee al geopperd. Het Nutsde- partement in Sluis heeft enkele weken geleden eveneens een verzoek in gediend bij het college" Assclbcrg heeft intus sen al instemmende reacties gekregen van drie familieleden van Van Dale. Het beeldje is trouwens eigendom van de gemeente. In 1921 bood de Zeeuws-Vlaam- se Studentenvereniging het monument aan, na een geldinzamelingsac tie. I)c toenmalige bur gemeester Hermans van Sluis mocht het in ont vangst nemen. De huidige verblijf plaats van de beroemd ste inwoner van Sluis is zo teruggetrokken, dat veel loensten het niet eens weten te vinden Asselbergs. ..Verplaat sing lijkt een heel zinvol le zaak Ik heb de archi tect van het herinrich tingsplan gevraagd een globale begroting op te stellen voor de verhui zing van het monument Dan zien we wel verder" Omdat H. E. uit Hulst op 28 septem ber 1982 twee grote suikerbieten van de weg w ilde halen, hij vond dat deze gevaar opleverden, plaatste hij z'n auto even op de vluchtstrook langs Rijksweg 60 te Hulst. Een op dat moment passerende politieman vond dat niet zo nodig en slingerde de man op de bon. Omdat E. volgens mr Stein zoveel burgerzin had om zoiets van de weg te halen vond hij vrijspraak in deze zaak vanzelfsprekend. De kantonrechter was het er mee eens. Omdat M R. J uit Westdorpe er financieel niet rooskleurig voor zat had hij de nota van de verzekermg van de auto niet betaald zodat hij op 2 januari 1982 op de Steelant te West dorpe onverzekerd rondreedMr Stein eiste een boete van ƒ300.- plus een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid van 4 maanden met een proeftijd van '2 jaar Het feit dat de auto inmiddels wel verzekerd was deed de kantonrechter besluiten de voorwaardelijke ontzegging met de proeftijd te laten vervallen. De geld boete van 300.- nam hij over Ook W. F uit Ca.foand had op 20 september 1982 op de Blokken te Terneuzen gereden met een onverze kerde auto F. verklaarde de auto van een particulier gekocht te hebben die hem verzekerd zou hebben dat de verzekering nog tot half oktober door liep. Het onverzekerd rijden kwam echter aan het licht toen F die dag betrokken was bij een aanrijding met een bromfietser. Zowel de materiele schade als de ziektekosten van het slachtoffer moet F nu uit eigen zak betalen. De officier eiste een boete van 300.- plus een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid van 4 maanden met een proeftijd van 2 jaar. Ook in dit geval liet de kantonrechter de ontzegging en de proeftijd vervallen en veroordeelde F. tot een boete con form de eis M. P. O. uit Terneuzen was op 29 september '82 al rijdende op dc Chur- chillaan aangehouden in een perso nenauto. waarbij bleek dat hij niet in het bezit was van een rijbewijs. Te vens had hij een valse naam opgege ven. Op 2 december deed zich hetzelf de voor waarbij hij zich weer bedien de van een valse naam. Het kostte hem een boete van J' 480. waarvan 320,- voor het twee maal rijden zonder rijbewijs en 160,voor het opgeven van de valse namen. HOEK - „Je zou me ónderpastoor kunnen noemen", zegt hij en proeft het woord even na. „Officieel hoort deze parochie bij die van Terneuzen, al laten ze me veel zelfstandigheid. Onderpastoor... Dat zeggen ze in Vlaanderen tegen een kapelaan. Nou ben ik geen kapelaan, dus helemaal kloppen doet hel niet in mijn geval". Later, als hij met twinkelende oogjes in zijn kleine Kruiskerk staat, schiet het hem te binnen. „Missionaris", mompelt hij; „Ik voel me eigenlijk nog altijd missionaris. Niet omdat Hoek overwegend protestants is hoor. Ha ha ha. Zie je die kruisweg statie? Heb ik gekregen van de zus ters. Zelf de lijsten getimmerd Rn die stoelen voor de misdienaars, naast het altaar. Heb ik ook gemaakt. Er was niks. Je zat zo ongemakkelijk tijdens de mis. Een Witte Pater, verdwaald tussen de volgelingen van Luther en Calvijn in een klem Zeeuw-Vlaams dorp: Thijs Brockhus voelt zich er heerlijk bij. Zondag neemt hij na tien jaar af scheid van zijn 400 parochianen en viert tevens zijn vijftigjarig priester feest Een kleine, beweeglijke man, verras send fit voor zijn 76 jaar. In zijn huls aan de Irisstraat ruikt het naar siga renrook „Naar pastoor", zegt de foto graaf En is even terug in zijn roomse jeugd De jubilaris serveert koffie met „laten we 't maar eens netjes doen" een schoteltje voor het koekje „Mijn afscheid is betrekkelijk Ik blijf hier tenslotte wonen en ik verwacht dat de mensen nog wel eens een beroep op me zullen doen In ieder geval blijf ik een zondag in de maand de mis leiden. De andere zondag komt de pastoor uit Terneuzen en op de twee zondagen die overschieten, moeten de mensen het zelf doen, De zaterdagavondmis schaffen we af Nou kwam daar toch maar een man of vijf hoor" Hij heeft altijd 'mens tussen de mensen' willen zijn en het is hem uitstekend gelukt Hoewel „De huisbezoeken schieten er de laatste jaren wel een beetje bij in hoor. Een heleboel mensen zie je nooit in de kerk. Maar ze vragen wel of je hun kindje wil dopen Tsja dan ga je maar eens praten Soms moet je 't opnemen tegen de Tour de France. Dat is eigenlijk niet te doen. Zitten de mensen ondenvijl naar de televisie te kijken Toen ik hier nog met zo lang was. belde ik eens aan bij een me vrouw. Ik zeg, ik ben van de kerk hier, Zegt zij maar wat kom je eigenlijk doen? Nou. dan krijg je toch wel een klap in de je gezicht hoof".»- Missie Paler Thijs Brockhus in 'zijn' Kruiskerk .Je zou me onderpastoor kunnen noemen Hij blijft er vrolijk onder, beschouwt Hoek als een geschenk, dat hem aan de rand van zijn oude dag nog in de schoot is gevallen na een hard leven in de missie. Van '46 tot '76 werkte hij in het Afrikaanse Tanzania. Zegt: „Ik weet nog dat we rond kerst met een Engels troepentransportschip ver trokken. We waren één van de eerste groepen na de oorlog. De eerste mis sionarissen reisden per vliegdek- schip. Tsja... dat was geen gemakke lijke onderneming hoor". Omdat hij al snel na zijn priesterwij ding in het onderwijs belandde «hij gaf moraaltheologie en filosofie aan de Witte Paters en zou in Londen worden opgeleid tot onderwijzer voor de En gelse koloniën zette de bisschop hem ook in Afrika voor de klas hele gene raties priesterstudenten leidde hij op in Engels, Latijn en theologie en twee keer stichtte hij een voorbereidings- •school voor het seminarie. Toen hij in '76 weer eens in Nederland was. hoor de hij van zijn neef uit Hoek dat de parochie daar zonder herder zou ra ken door het vertrek van een kape laan. Thijs Brockhus aarzelde geen moment: „Een eigen kerkje was altijd al mijn droom". Zijn provinciaal over ste. een oud-leerling, gaf hem het laatste zetje en zo kwam hij terecht in Zeeuwsch- Vlaanderen Herinnert zich ..Je had hier nauwe lijks katholieken Mijn broer en zus waren zowat de eersten Later is Hoek gegroeid Dank zij de Hollanders en de mensen uit Brabant en Limburg. Maar we hebben nog met zo lang een eigen kerkie hoor. Dat zal, laat. eens kijken, een jaar of veertien zijn Voor dien waren er missen in de gehoorzaal en we hebben ook nog in de hal van een voormalig textielbedrijfje geze ten. Mijn neef is als eerste in de nieuwe kerk getrouwd. Leuk he0 Zondag staat dc 76-jarige in hel mid delpunt van dc belangstelling. Om 11 uur begint er een plechtige eucharis tieviering en om 11 uur kan wie dat wil hem een hand komen geven. Nee. feliciteren. Want zijn afscheid is hij zegt het zeil betrekkelijk. „Ik ga hier tenslotte niet weg." Monique van de Weqe en één van haar mede-deelnemers aan de kleine triatlon van de Levenschool AXEL Ronnie Trippert uit Hoek heeft dinsdag in en om Axel de eerste triatlon van de Terneuzense Levensschool gewonnen. Na één kilometer zwemmen, ruim twintig kilometer fietsen en vijf kilometer hardlopen realiseerde Trippert een tolaaltijd van éen uur, 32 minuten en 16 seconden. Tweede werd Adri Scheele uit Zaamslag, docent aan de Levensschool. Hij finishte ruim drie minuten later. Zijn tijd: 1.35.45. De (kleine) triatlon sloot het school jaar aan de Levensschool af. Het was de eerste keer dat een dergelij ke krachtproef werd gehouden, maar de deelnemers (twaalf in to taal. onderwie één meisje) reageer den volgens Scheele gistermiddag na afloop dermate enthousiast, dat de kans groot is dat het evenement volgend jaar een vervolg krijgt. Het enige deelnemende meisje. Mo nique van de Wege. eindigde op de twaalfde en laatste plaats met een tijd van 2 uur. 15 minuten en 25 seconden De krachtproef werd gehouden in en om Axel Gezwommen werd er daar in het openluchtbad 't Plaatje, waarna de twaalf deelnemers ruim twintig kilometer per fiets door de polders rond Axel aflegden. Daarna werd er nog vijf kilometer gelopen. Scheele: „Het zwaarste moment was toen we na het fietsen moesten gaan lopen Je kreeg je ene been vooral in de eerste kilometer nau welijks voor het andere. Je kwam jezelf niet. een keer, maar wel drg maal tegen" Alle deelnemers kregen na het v<fl. brengen van de krachtproef ea shirt met het opschrift 'Triatlon finisher Het shirt is een ontwerf van Hans Markusse. leerling aan de Levensschool De uilslag is als volgt: 1 Ronnie Tnpptn, 2 Adri Scheele. 3 Hans van den Ende.i Jaap van de Berge en Chlel Schellemai, 6 Freek Rouwit, 7 Hugo de Brouw,» Jan-Willem Toihoek. 9 Kees Hamelink, 10 Edwin de Ridder. 11 Hans Cornelissen. 12 Monique van de Wege FEEST VOOR KINDEREN WITTE PATER TUSSEN DE PROTESTANTEN: HULST De christelijke lagere en kleuterschool De Ark aan dc Tabak- straal in Hulst viert donderdag 30 juni feest. Dan wordt officieel het onderkomen van de dit jaar voor het eerst draaiende kleuterschool in ge bruik genomen en de verbouwing aan de lagere school zelf gevierd. De opening wordt verricht door de in- speetrice voor het kleuter- en lager onderwijs, mevrouw M. A. de Kroon en burgemeester P. J. G. Moitlioff van Hulst. Voor de kinderen is er die middag een poppcnthcatervoorstel- ling in het kruisgebouw, naast de school. Vorig jaar augustus startte De Ark met een kleuterklas. In november begon de verbouwing van het lokaal van de eerste klas tot onderkomen van de kleuters. Bovendien werd er voor de vijfde en zesde klas een lokaal aan de school gebouwd Tijdens de verbouwing, die ongeveer twee ton heeft gekost, waren de vijfde en zesde klas te gast in de openbare lagere Reijnaertschool aan de Sportlaan Tussen het nieuwe lokaal en de hal van de school is een opvouwbare wand aangebracht zodat eventueel eén grote gemeenschapsruimte ge maakt kan worden, Momenteel heeft De Ark 14 kleuters en 61 lagere- schoolleerlingen. Voor De Ark is de toegevoegde kleuterschool, waarmee vooruitgelopen wordt op de wet op het basisonderwijs, van zeer groot belang De 'toevoer' van leerlingen naar de lagere school is hiermee ze kerder. „We pretenderen niet groter te worden, maar wel onze plaats te be houden zegt schoolhoofd H Veld hoen. Volgens de hoofdonderwijzer wordt momenteel echt al geprobeerd om als basisschool te draaien en lukt dit ook Dei boven verwachting Bij de verbou- zitten nu in een ideaal jasje", zeg tele wing heeft de school vooral veel hulp Veldhoen. $ta< van de ouders gekregen, aldus het De opening is om 13.15 uur en vu cro schoolbestuur. Zo werd er ondermeer 16.30 tot 18.30 uur is het 'open huis it geholpen bij het schoonmaken en De dag dat de zomervakantie begitf ai hebben ouders ook het schoolplein 1 juli. is er een spelenkermis voora aen opnieuw aangelegd en vergroot. „We kinderen op het schoolplein HULST De afdeling Hulst/Honte- nisse van de PvdA komt met een kandidatenlijst voor dc waterschaps verkiezingen van het Hulster Am bacht. De verkiezingen worden 19 oktober gehouden. De lijst zal wor den samengesteld tijdens de leden vergadering van dinsdag 28 juni. De PvdA richt zich op de twee zetels, die ln het nieuw te kiezen water schapsbestuur beschikbaar zijn voor de categorie huishoudelijke vervui lers. De overige drie categorieën zijn onbebouwd (landbouwers), bebouwd (bezitters van gebouwen, waaronder ook de gemeenten en de woningbouw verenigingen) en industriële vervui lers. De PvdA wil aan de verkiezingen meedoen op basis van een eenvoudig en duidelijk program. Dat program is nog niet klaar, wel is duidelijk dat daarin de aandacht zal uitgaan naar onder meer een actief milieubeleid, verbetering van de contacten tussen bestuur en bestuurden en een rechtvaardiger verdeling van de zui- veringslasten De PvdA doet vooral een beroep op de vrouwen om zich op de lijst van de PvdA te iaten plaatsen. Zoals bekra vindt de partij dat de vrouwen: vrijwel alle denkbare besturen onds vertegenwoordigd zijn. Kandidaten moeten wonen bmr.ena grenzen van het waterschap Hula Ambacht (dus binnen de gemeense Huist en Hontenissei. hun zuiveriS heffing hebben betaald. Nederland staatsburger zijn en minstens 23 ja oud zjjn De kandidatenlijst moet; augustus worden ingeleverd bij te waterschap. Tijdens de ledenvergadering kor ook aan de orde de problematieki het PZEM-geld voor De Schelde e het verslag van de Hulster raadsfric tie. De vergadering, die in café Rond Vilder aan de Lange Nieuwstraatï Hulst wordt gehouden, begint os 20.00 uur. Dr. Hoefman is afwezig 2 juli t m 24 juli collega's nemen waar. Rectificatie In het overlijdensbericht van JOHANNES LEONARDUS CAESSENS echtgenoot van Charlotte Hubertina Johanna Neve is abusievelijk vergeten dat de uitvaartdienst op donderdag 23 juni 1983 zal plaatsvinden in de Parochiekerk van de H. Gregorius de Grote. Walstraat te Axel, die aanvangt om 10 30 uur. waarna we hem te ruste leggen op de R -K begraafplaats aan de Westsingel te Axel Voor uw blijken en belangstelling en medeleven ondervonden bij het overlijden van mijn lieve zuster, behuwdzuster en tante betuigen wij u onze welgemeende dank, in het bijzon der Dr Busche. hoofdzuster en verplegend personeel 'Kogge' Terneuzen. juni 1983. Uitslag trekking loterij van de R.-K. Muziekvereniging Heikant Ie pr 1424 2e pr 2786 3e pr 2711 4e pr 0439 5e pr 3616 6e pr 2816 7e pr 4916 8e pr 1879 9e pr 2118 10e pr 4452 He pr 3092 12e pr 1066 13e pr 3215 14e pr 1350 15e pr 1680 16e pr 4225' 17e pr 4253 18e pr 4751 19e pr 1070 Prijs bhksemloterij tijdens het festival No 186 Met droefheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat plotseling is overleden, mijn geliefde man, vader, schoonvader en opa. de heer AUGUSTINUS DE VILDER echtgenoot van mevrouw Maria Antonia Verstraeten geboren te Boschkapelle op 31 mei 1908 en overleden te Oostburg in het St -Antoniuszie- kenhuis op 21 juni 1983. Schoondijke M A. de Vilder-Verstraeten Oostburg. H. A. L de Vilder T. de Vilder-Overdam Rody Oostburg J. A. A de Vilder A. de Vilder-Hoogendoorn Sammy. Gitty. Lenny. Julienne 4507 BP Schoondijke 21 juni 1983 Sti aatje van Vermeer 6 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 25 juni 1983 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H Petrus Apostel te Schoondijke. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R. K kerkhof aldaar Vigiliedienst vrijdagavond om 19 00 uur in bo vengenoemde kerk. waarna een bezoek kan worden gebracht aan het mortuarium van het St -Antoniusziekenhuis te Oostburg. Bezoek aldaar van 19 45-20.15 uur Samenkomst voor de familie zaterdagmorgen bij de kerk. Gelegenheid tol condoleren na de begrafenis in zaal Wijffels te Schoondijke Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24