Carl Lewis weer dicht in de buurt van Bob Beamon Kanshebber Remijnse werd door pech uitgeschakeld GROTE SRAARDERS KRUGEN 'N ONMOGELIJK HOGE RENTE. Goede dag atletiekploegen van Marathon Vlissingen MAANDRENTE-REKENING 5 JAAR VAST. TIJDENS AMERIKAANSE KAMPIOENSCHAPPEN Hulsterse teams naar vierde ronde volleybal Nonchalance Nieiiwelink leidt tot capitulatie Malta moet wedstrijd zonder publiek spelen TIJDENS RALLYCROSS IN GOES MAANDAG 20 JUNI 1983 INDIANAPOLIS (ANP) - Op de Amerikaanse atletiekkampioenschappen in Indianapolis heeft Carl Lewis voor de beste prestatie gezorgd. Lewis sprong tijdens de kwalificatie 8,73 meter ver. Dat is de op twee na beste prestatie aller tijden. Het wereldrecord staat sinds 1968 op naam van Bob Beamon (8,90 meter). Vorig jaar sprong Lewis 8,76 meter. Bij zijn poging werd de Amerikaan gesteund door een rugwind van 3,20 meter per seconde. Verrassend was de 11,00 seconden, die tweevoudige wereldrecordhoudster werd in de atletiekgeschiedenis door de 21-jarige Diana Williams liep in de op de sprint, door niets te stuiten, serie op de 100 meter De donkere Met tegenstandsters die op de 200 studente was daarmee 21-honderdste meter meer dan vijf meter moesten seconden sneller dan de grote favorie- toegeven, in een hinderlijke motregen te Evelyn Ashford. De slechte weers- en bij een herfstachtige temperatuur omstandigheden hebben verder echt van maar dertien graden kwam de De omstandigheden voorkwamen uitspringende prestaties tijdens kam- 26-jarige loopster uit Rostock uit op dere werkelijke topprestaties, was de het wereldrecord, dat zij afgelopen pioenschappen in de weg gestaan. De 21.82 seconden Slechts twee keer overwinning van Thomas Schonlebe. maandag op haar naam bracht met een vrouw sneller gelopen en beide malen was dat ook Marita Koch, namelijk haar wereldrecord van 1979 (21,71) en haar toptijd uit het vorige seizoen (21,76) pas zeventien jaar. op de 400 meter heren, verrassend. Schonlebe versloeg in 45.50 seconden Andreas Knobel (45.53). Lilak ver met speer Wereldrecordhoudster Tiina Lillak uit Finland houdt haar topvorm vast Bij. de landenwedstrijd tusen Finland, Groot-Brittanmè en Zwitserland in Lappeenranta. won Lillak het speer werpen met 73 meter 92. Zij bleef daarmee maar 84 centimeter onder deelnemers werden eerst gehinderd door een stevige wind en kregen ver volgens nog eens een onweersbui van formaat over zich heen. Met een tegenwind van 2.37 meter per seconde hoefde sprintaas Carl Lewis op de 100 meter ook niet te denken aan verbetering van een wereldre cord. Hij was nu niet sneller dan 10,27 seconden tegen 10,15 seconden in de halve finales met een minder krachti- ge wind in het gezicht (0,91 meter per seconde). Voor Evelyn Ashford gold op de damessprint hetzelfde. In de halve finales liet ze met 0.51 meter per seconde tegenwind 11,04 seconden af drukken. In de finales toen de windmeter 2.72 meter per seconde aangaf bleef ze op 11.24 seconden steken. Met Lewis plaatsen Emmit King en Calvin Smith zich voor de wereldtitelstrijd, later dit jaar in Hel sinki Bij. de dames voegden Diana Williams en Chandra Che'eseborough zich bij de selectie voor Finland. Ook op de laatste dag van de Oost- duitse atletiekkampioenschappen in het Ernst Thalmann-Stadion van Karl Marx Stadt was Marita Koch. de VLISSINGEN —De vierde serie van de 400 meter heren met links Eric Breel van Marathon (5e) en rechts winnaar Em Essajas Ovett wint AXEL Tijdens de vierde en vijfde ronde van het Rabobank- schaaktoernooi, die zaterdag in Axel werden gehouden, heeft Jan Bakker uit Rotterdam Kees Nieuwelink van Het Witte Paard uit Sas van Gent van de eerste plaats gestoten. Bakker gaat zaterdag met een half punt voorsprong op drie mededin gers de laatste ronde in. Nieu welink had in de vierde ronde de kop genomen door een over winning op Rinus Verburg uit Goes, terwijl Bakker Van de Vreede achter zich liet. In de regelrechte confrontatie met Bakker had Nieuwelink eerst de betere stelling, maar door non chalance verspeelde hij tijdens deze vijfde ronde zijn partij en moest voor de Rotterdammer capituleren. Jan Bakker, die in het tweede team van Overschie speelt, ver overde hierdoor een half punt voorsprong op Nieuwelink, Hel mut Cardon, die in de vijfde ronde Cor Jansen kansloos liet en Johan de Wolf, die in de vierde ronde het punt deelde met Cardon en in de vijfde ronde Verburg gedecideerd versloeg In de tweede afdeling gaat de strijd tussen Jaap de Jonge uit Bruinisse en Marco Andriessen uit Sas van Gent. Beiden hebben vier punten uit vijf partijen en worden op de voet gevolgd door Michael Dubbeldam. Henk Lan- gendoen en Noud Marquinie. De uitslagen van de vierde ronde: K Nleuwelink-M. Verburg 1-0; J. de Wolf-H. Cardon remise, J Bakker-J. van de Vreede 1-0, A Jonkheer-C Jansen 0-1, A. Dubbeldam-E Janse 0-1, W. Vleeskens-E. Haak 1-0: M. Dubbeldam-A. den Hamef 0-1, F- SnlJders-P. van der Borgt 0-1, M van Eekhout-M. Westerweele 1-0: E. Bol- leman-R. van Waterschoot remise; S Sanders-H. Provoost 0-1. N Dubbel- dam-T. de Putter 1-0. W van Stel-H de RidderO-l. Groep II: M Andnesse- n-J Maas 1-0: H Langendoen-W Knjnsen remise. E Poort-J de Jonge 0-1. W Verdonk-M Dubbeldam remi se. M de Waal-T Donker remise, N Marquinie-A Riemens 1-0. E. Dek-W Bommeljê 1-0. O van der Sloot-R Janssens 0-1; J de Jager-A de Best 1-0 Vijfde ronde; Groep I: J Bakker- K Nieuwelink 1-0; C Jansen-H Car don 0-1, M Verburg-J deWolf0-l;A den Hamer-W Vleeskens 1-0. E. Jan- se-P van der Borgt remise, J. van de Vreede-A Jonkheer 1-0; H. Provoost- M. van Eekhout 1-0, H de Ridder-A Dubbeldam 0-1. N Dubbeldam-E Bolleman remise, Masj Dubbeldam- F Snijders 0-1. E Haak-R van Wa terschoot 1-0, M Westerweele-T de Putter 1-0. S Sanders-W van Stel 1-0. Groep II. M Andnesse-H Langen- doen remise. J de Jonge-W Knjnen 1-0 M. Dubbeldam-J Maas 1-0. W Verdonk-N' Marquinie 0-1. M de Waal-E Dek 1-0. R Janssens-T Don ker 1-0. J de Jager-E Poort 1-0. A Rlemens-A de Ridder 1-0. W Bom- mef)ê-0 van der Sloot 0-1 Stand groep I: 1 J Bakker 4,5 p.; 2 K Nieuwelink. H. Cardon, J de Wolf 4 p 5 A. den Hamer 3,5 p 6 A Dubbeldam, C. Jansen, J van de Vreede, M. Verburg, P van der Borgt, E Janse. H Provoost 3p., 13 E Haak, W Vleeskens, F Snijders 2.5 p 16 A Jonkheer, M. van Eekhout, E Bolle man. M Westerweele, N Dubbeldam 2p 21 M. Dubbeldam R van Water schoot. H. de Ridder, S Sanders 1.5 p.. 25. T. de Putter 0.5; 26 W van Stel 0 p. Stand groep II: 1 M Andnesser. J de Jonge 4 p 3 H Langendoen. M dubbeldam, N' Marquinie 3.5 p 6 W Krynsen. M. de Waal. R Janssens 3 p.. 9 J Maas. W. Verdonk, A Rie mens. J de Jager 2.5 p 13 E Poort. T Donker. O. van der Sloot. A de Best, E Dek 2p.; 18. A. de Ridder 1.5 p 19 W BommcUé 1 P VLISSINGEN - De beide teams van Morres Hulst hebben zich zaterdag middag zonder veel problemen ge plaatst voor de vierde ronde van de strijd om de nationale volleybalbe ker. De Hulsterse dames versloegen Schippers Berkel met 2-3 en de heren hadden thuis totaal geen moeite met derde divisionist Bourgondié. Morres en Schippers Berkel startten zaterdag vanuit een zelfde beginsitua tie: kampioen van een tweede divisie en dus kersverse eerste divisonist. Sterker nog: beide tegenstrevers zul len elkaar volgens seizoen in dezelfde eerste divisie in competitieverband ontmoeten. Vandaar dat de 2-3 zege van Morres in Berkel misschien al als een belangrijke eerste klap mag wor den aangemerkt. Toch wenste Jo Eve- raert zaterdagavond ook weer niet te veel waarde aan dit duel te hechten. ..Het was toch meer een soort zomer avondvolleybal. De scherpte ontbrak bij beide teams" Bij Morres speelde in feite alleen José denburg plaats voor Eddy Bertram en de Theye zoals ze dat het hele seizoen Pieter Hamelink, terwijl in de derde Steve Ovett heeft zaterdag in Londen een wedstrijd over 1500 meter gewon nen in 3 minuten 46,45 seconden. De Olympisch kampioen op deze afstand bewees daarmee op de baan van Bar net dat alle vrees voor een nieuwe dijbeenblessure ongegrond was. De Schippers niet in staat dat blok te gedachte ontstond een paar uur eer- omzeilen. De Berkelse ploeg liep zich der. toen de wereldrecordhouder de steeds weer stuk op de Morres-afweer strijd staakte op de 800 meter. Ovett en zo werd het via 4-15 en 10-15 toch stapte echter uit met kramp en niet 1-2 voor de gasten. Morres nam in de met de beenblessure, die hem tien vierde set wat gas terug en meteen maanden van de atletiekbanen weg kwam dat op een achterstand te staan hield. die weliswaar nog even werd wegge- werkt (9-10 en 11-13), maar die aan het eind van de set toch een gelijke stand leidde: 16-14. Via 12-15 herstelde Mor res zich echter weer. waardoor de eindzege en dus een plaats bij de laatste 32 ploegen een feit was. Voor de heren van Morres was het zaterdag helemaal freewheelen. Aan niets was te merken dat het team uit Wijk bij Duurstede in de vorige ronde het sterke HSV Sport 1889 (tweede divisie Di had uitgeschakeld. Alleen In de eerste set trad Morres aan in de sterkste opstelling, maar al vanaf de tweede set werd er naar hartelust gewisseld. In die tweede set maakten Michel Everaert en Ronald van Eer- IJsselmeervogels wint eerste duel VLISSINGEN - De competitiewedstrijden in de nationale tweede klas, die gisteren op de kunststofbaan in Vlissingen werden gehouden, zijn en succes geworden voor de vereniging Marathon. De damesploeg zag kans zich te handhaven in die tweede klas (in de totaalrangschikking over heel Neder land eindigde men als negende) en de heren van Marathon plaatsten zich voor de finale, waaruit drie clubs komen die promoveren naar de eerste klas. De eindstrijd wordt overigens pas in september gehouden. BI W 34.58 678; Marjolein Stam Mar 331 665 estafette 4 x 100 m res. ploegm Holland Lpiden 53.0; 2 Marathon 54.fi Blauw Wit 57.2; Einduitslag dames: 1B3 land Leiden 14.161. 2 Atmodes 13 08ï Bataven 12.307; 4 Marathon 11 910, 5 BUa Wit 11.645 heeft gedaan, de rest pendelde te veel heen en weer lussen ups en downs. De thuisclub profiteerde daarvan onder meer in de eerste set, die met 15-10 gewonnen werd. Toen Everaert echter vanaf de derde set de eigen bloklengte groot mogelfik maakte, bleek set bovendien Eric de Gucht, die volgend seizoen als derde spelverdeler in het eerste mag optreden, zijn op wachting maakte. Veel verschil maak te het allemaal niet: Morres heerste en bleef heersen De setstanden waren 15-9, 15-8 en 15-11. SPAKENBURG (ANP) vogels heeft zaterdag de eerste wed strijd om de Nederlandse amateurli- tel na een boeiend duel met 3-2 gewonnen van DHC uit Delft. De kampioen van de zaterdagamatcurs trof evenwel een technisch superieur DHC tegenover zich, dat de 4.000 toeschouwers het beste voetbal liet zien. IJsselmeervogels daarentegen kon bogen op een slagvaardige en snelle voorhoede, die weliswaar ruimte no dig had om gevaarlijk te zijn. maar eenmaal in de vierde versnelling moeilijk was te stuiten. In de enerve rende slotfase kregen de Spakenbur gers nog zo veel kansen, dat de uit slag hoger had kunnen uitvallen. Het scoreverloop van IJsselmeervo gels - DHC Henk de Graaf 1-0; Boting 1-1Henk de Graaf 2-1; Henk Koele- wijn 3-1; Marcel van Buuren 3-2 De prestatie van de heren, die zich als wedstrijd zesde voor die finale plaatsten, is stemde Marathon dus begrijpelijker- enigszins opzienbarend omdat de wijs tevreden. ru w IJsselmeer- Vlissingers met een groot probleem Op' de kunststofbaan in Vlissingen siTs'isoo' Heren: 100 meter (4e meten. 1 Errol finale werd bereikt jas. Metro 11.4; 2. Kees Jan Mol, Marlij.: Ger Middelkoop. Spark 11.8; 400 meter; serie)' 1 Achmed de Kam, Metro 483 Alex Zwaving, Part. 50.3. 3 André Stn - Mar. 50.5; 1500 meter (2e serie) 1 Re- sneuvelden geen Zeeuwse records. De Bouwmeester, Zaanl. 3.58.8, 2. Jan Laeet omstandigheden waren daar niet gun- dijk, Metro 4.02.2, 3. Johan de Vliegèr, Me stig genoeg voor. Wel erg goed was de 4.02.8; discuswerpen; l. Marco Verstem 3000 meter van Jopie Daane van Lyc. 45.36; 2. Bert de Jonge, Mar. 40.16, Marathon, die meteen tijd van 10.16,4 Robert Jan van Bruggen. AV'23 37,5! maar liefst 22 seconden van haar ko8els»ten-1. Ma™ versterre, Lye l!a persoonlijk record afhaalde. Bert de Jonge, Mar. 13.12; 3. Stokhof de Jonge. Hollandia 12.94, spee werpen. 1. Rob Buntsma, Lyc. 73.38.2 Dm Kooreman. Zaanl. 66.46; 3. Ruud Kerssea Zaanl 55.32. Reserveploegen 4 x 100 m (le serie) Spark 45.7: 2 Marathon 47.7. 3 AV2347 i dames; 1 Jopie Daane. Einduitslag heren: 1. Lycurgus 16.106. Karin v d Berg. Bat.. Spark i6088; 3 Metro 16.026; 4. Marathe tiTi f 15 820; g AV,23 15 70Q 6 Holland Haarlt- Uitslagen Kegel 1 Marita de Vriend. Mar.. 10.96; 2. Femmy Janssen. Bat10.18. 3 Eva Tripp. Hol 10 17 3000 Mar. 10 116 4; 2 10 26 8. 3 Elize v. d. Knaap. Hol 11.27.6. Discuswerpen: 1 Karin Komdeur Hol. 15.280; 7. Parthenon 15.099; 8. Zaanl a;; 37 78, 2 Marianne Dignum Bl.W 3 Sylvia 14.987; 9. Bataven 14.902, 10. Hollandii Rodts Mar. 36.54. Speerwerpen: Mleke de Veek Bat. 27.54; 533, Hellen Velders 1 14.369 Hoorn 14.705; 11. Blauw Wit 14.370; 12 Ps (ADVERTENTIE) Sparen op onze Maandrente- rekening. Een rekening met een minimale inleg van f15.000, Maar met een maximale rente van maar liefst 9%Wat neer komt op een effectieve rente van 9,38%. Die per maand wordt uitgekeerd. Kortom, wie 'n Maandrente- rekening neemt wordt er financieel fors wijzer vaa zeeuwse 5 bondsspaarbank werden geconfronteerd. Leo Bouche- ne, de hoogspring- en hordenspecia list, meldde zich deze week af omdat hij kampte met een enkelblessure. Enige tijd geleden ging hij tijdens een bednjfsvolleybaltoernooi door zijn en kel en hoewel hij enkele dagen voor de competitiewedstrijd nog probeerde of hij toch mee kon doen. bleek dt onmogelijk te zijn. Het betekende dat er omzettingen nodig waren in de ploeg, wal weer minder punten tot gevolg had omdat op bepaalde onder delen de beste mensen met konden worden ingezet. Dat desondanks toch (met 300 punten minder dan de vorige Ledenvergadering badmintonbond wil Zuidafrika-beleid bestuur veranderen NIEl'WEGEIN (ANP) - Tijdens de zaterdag in Nieuwegein gehouden al gemene vergadering van de Neder landse Badminton Bond hebben de afgevaardigden zieh tegen liet Zuid- BA?-PL iANP' D,c. '"?h In de IX mmuut nam Engeland vre Afrikabeleid van het bondsbestuur van <le Europese Voetbalbond (UE- 20.000 toeschouwers de leiding dm „ekanl FA) heeft Malta gestraft wegens de Trevor Francis. Acht minuten law: Het bestuur staat op bet standpunt geweldadighcdcn, die tijdens de EK- viel de gelijkmaker. De Engelse verdf dat er in verband met de apartheids- kwalificatiewedstrijd tegen Spanje diger Phil Neal passeerde zijn eiga politiek geen contact met Zuidafri hebben plaatsgevonden. Malta moet doelman na eeh scherpe voorzet vat kaanse sporters dient te zijn Tijdens thuiswedstrijd voor de Eu- Joe Watson. In de 73e minuut kree de bijeenkomst waarin alleen vier roPese titelwedstrijd zonder publiek Engeland een strafschop toegewezen tegenstanders van dit beleid aan het spelen. Daarnaast werd de Maltese Francis scoorde, maar scheidsrechts woord kwamen en geen voorstanders, voetbalbond bestraft met een geld- Jack Johnston bepaalde dat de a kwam het tot een stemming Toen hoete van 500 Zwitserse franken (650 gelsman te vroeg had ingeschoten. 1' bleek dat een grote meerderheid te- S"11*'"1- vmede poging zeilde de bal ore „en bet beleid van het bondsbestuur Toeschouwers wierpen tijdens het het Australische doel. Zes minute w is Het bestuur zal zich nu verder dool voor groep zeven, stenen naar de eerder schoot John Barnes voor Enge beraden De zaak komt tijdens een Spaanse voetballen! en munten naar land van zeker 25 meter tegen de lr. algemene vergadering in oktober op- ?e scheidsrechter, ballenjongens ver nieuw aan de orde traagden opzettelijk het spel en nadat Spanje de confrontatie met 3-2 had gewonnen, protesteerde een official Miguel Munoz, de coach van he: Spaanse voetbalelftal, is zaterdai zwaar gewond geraakt bij een vei Munoz gewond Winst 'oud-Tovaal' op „ongepaste wijze" bij de scheids rechter. GOES De Goese rugbyclub Tovaal Malta, dat in de kwalificatie voor het keersongeluk in Zuid-Spanje. Munoz vierde dit weekeinde het eerste lus- Europese voetbaltoernooi in dezelfde sinds augustus 1982 de belangrijkst; trum. Een team van de oprichters groep als Nederland speelt, heeft technische man van het Spaans speelde een wedstrijd tegen de huidi- rigens alle thuiswedstrijden voor de voetbal, botste op de snelweg Madrid ge eerste selectie. uud-Tovaal won titelstrijd reeds afgewerkt. De voet met 44-34 Cadiz met zijn auto op een vrachm- gen. Munoz werd overgebracht nar het ziekenhuis Linares, waar hij op ven, aldus de artsen in Linares. GOES - Bij de vele pechvogels die zaterdag moesten uitvallen in de ral lycross van de ARCZB in Goes was ook Adrie Remijnse. Alle manches had deze Bevelandse rijder met over macht op zijn naam weten te schrij ven. Het zag er naar uit dat hij ook de finale volledig zou beheersen, maar op enkele ronden van het einde begal Leijdekker uit Lewedorp in de eerste de versnellingsbak van de auto het: bocht in de clinch met de concurren- Remijnse kon dus zijn laatste over- tie. Na een onzachte aanraking ging winning vergeten. zijn wagen over de kop. Hetzelfde Spectakel was er ook in de le mancne overkwam Adrie Saarloos uit Hans- standaardklasse 1000-1300 cc en in de weert in de finale 0-1000 cc standaard, finale van de standaardklasse 0-1300 Na een fel gevecht om de eerste plaats cc. In de 1000 tot 1300 cc ging Rinus met Van Eenennaam uit Hansweert ballers uit Malta moeten nog op be zoek in Ierland, Nederland en IJsland. De thuiswedstrijd tegen Nederland 'intensive-care' wordt verpleegd, werd in december van het vorig jaar in Bij Munoz werden door de behanóf. 1 West-Duitsland) gespeeld. De jende artsen een gebroken linkerheup UEFA had die maatregel genomen, en veje schaafwonden en kneuzingK omdat het Maltese publiek m oktober geconstateerd. Munoz zal zeker dis 1979 tijdens een duel met Turkije de dagen op de 'bewaakte' afdeling be perken ook te buiten was gegaan. De onttroonde Poolse kampioen, Wid- zew. moet twee Europese bekerwed strijden tenminste 250 kilometer bui ten de woonplaats Lodz spelen. Twee De aanvoerder van het Braziliaan) spelers. Andrzej Grebosz en Tadeusz voetbalelftal, Socrates, ziet af vaneen Swiatek, werden voor een duel ge- overgang naar de Italiaanse lands schorst. Op 20 april was de Nederland- kampioen AS Roma. Socrates se grensrechter De Vrieze tijdens de kinderarts, sprak vrijdag in Baze halve-finalewedstrijd tegen Juventus voor de interlandwedstrijd Zwitset nam hij de kop over. maar in de door een fles uit het publiek geraakt. land-Brazilië zes uur met de Rome laatste bocht ging hij in de fout. Hof projectiel werd geworpen door bestuurders Ettore en Riccardo Viola In de zwaarste klasse, de opgevoerde een dronken toeschouwer Scheids- Het drietal kwam tot de conclusie.di' wagens boven de 1600 cc. gingen alle rechter Corver. die het duel geduren- er geen ruimte was ontstaan om te overwinningen naar Jacky Buijck uit de enige tijd staakte, hervatte de der te onderhandelen. Socrates: Socrates Oostburg. Een spannend gevecht le verden de BMW-rijders Marien Dek ker uit Zaamslag en Jan-Piet de Feij- ter uit Westdorp. Dekker vocht in de eerste manche een geweldig duel uit met Ko Kasse uit Veere. Ronden lang probeerde Dekker aan alle kanten Kasse te passeren, maar zijn tegen stander bleef overeind. wedstrijd toen De Vrieze in staat waren het niet alleen oneens over A financiële kant van de zaak, maar ooi mijn andere voorwaarden. Ve der praten had geen zin." Socrate Jacky Buijck kreeg in zijn manche af het tweede duel leverde woensdag ei bleek verder te vlaggen. Engeland gelijk Het Engelse voetbalelftal heeft de spelend voor Corinthians, zette va toernee door Australië afgesloten met volgens een punt achter de onderhal- een gelijkspel van 1-1 tegen het Au- delingen met Roma, dat deze weeki stralische team. Ook de eerste wed- Toninho Cerezo strikte als opvolgei strijd was in onbeslist geëindigd (0-0), te rekenen met de andere BMW-rijder De Feijter. Maar Buijck verkeerde deze middag in topconditie en wist alle aanvallen af te slaan. In de finale stonden genoemde crossers recht streeks tegenover elkaar Jacky Buijck had de gunstigste start positie en liet nogmaals zijn uitste kende vorm zien. Vanaf de start nam hij de leiding en hij was ongrijpbaar voor de concurrentie. Achter hem werd een verbeten gevecht geleverd voor de overige plaatsen. Ditmaal was het Jan Kasse. die de BMW-rijders vlak achter zich kreeg. Kasse hield stand en pakte daarmee de tweede plaats in de finale De finale-uitslagen: Standaard 0-13(iucr l Cc-es Knjnsen 2 Gerrie van Eenennaam. 3 Adrie Dijkc 4 Bennie van Eenennaam 1300-1600 cr 1 Plet Verban 2Leo Frimcke. 3 Jan Hammmga 4 Jan Verban A klassen 0-1300 re 1 Hans Braam 2 Henk Guüjiun 3 Adrie Huissoon 4 Henk Rentmeester 1300- 1600 cc I Adrie de Jatter 2 Rime Buijck. 3 Jan Hakken 4 Hans de Rijk 4 Piet Wijk- finate Remi^nse 9aal aan de leidm9 'n een van de manches. De Bevelandse rallycrosser kreeg later tegenslag tn de £3" Kasse Manen Dekker 4 jan plet de magere overwinning (1-0) op. van de naar Brazilië teruggekeerd) Falcao. Met ander Italiaanse clubs heeft Socrates geen contact. BHPlip^ Feiiter 5 Ko Kas DEN HAAG (ANP) De resultaten zaterdagavond de "olgende getal- van de lotto's van Nederland. Wes- len getrokken: 2 - 16 - 21 - 27 - 37 -48 t-Duitsland en België en van het Het reservegetal is: 36. Winnend in supertrio ziin: Spiel 77 is: 5 0 8 3 6 7 4 Lotto De winnende getallen in lotto 24 Zijn. 17 - 21 - 24 - 34 - 36 - 37. Reservegetal. 25. Uit een totale inleg van 2 964.389,- gulden, door 565.633 deelnemers, is een prijzenbedrag beschikbaar van ƒ1.516 00.-. daarbij inbegrepen de jackpot van bijna 110 000 gulden. Cijferspel: Voor het cijferspel werd getrokken 04 63 43. Westduitse lotto Voor de Westduitse lotto werden Belgische lotto De winnende getallen uit de Belgi sche lotto van zaterdag zijn: 4-11- 23 - 36 - 38 - 42. Het bijkomende nummer is. 21. Supertrio Het Supertrio werd zondag gelopen in de NN-prijs op Duindigt. De uitslag is: 1 nr 8. Double Payment iL. Charnock); 2. nr. 9. Royal Ballet (K Hodgsom: 3. nr. 11. Maher (T Caini. De omzet was 115.948.-. de uitbetaling van het supertrio is ƒ416,50.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 10