lassersbaas (m/v) F® TRS-80 Ptt assistent(e) groepsleid(st)er twee HTS-ingenieurs («wj rm de rijksoverheid vraagt computenrerkoper t medewerk( st) er Rabobank Q LG Tm bosarbeider een docent(e) praktijkbegeleider/- docent (m/v) 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 JUNI t) "De Schelde" in Vlissmgen heeft ongeveer 3000 personeelsleden in dienst Het bedrijf bouwt en repareert zee schepen. produceert grote stoomketel- installaties. bouwt scheepsdiesel- motoren, tandwieloverbrengingen voor scheepsvoortstuwingsinstallaties, aluminium constructies en apparaten B.V. Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Scheepswerf en machinefabriek Vlissingên. voor de nucleaire, chemische en petro chemische industrie. Voor de afdeling Plaatwerkerij van de industriegroep Stoomketelinstallaties vragen wij op korte termijn wegens pensionering van de huidige functionaris De functie omvat onder meer: - het geven van leiding aan een groep van 20 lassers, die laswerkzaam- heden verrichten aan onderdelen van ketels, dieselmotoren en schepen - het overleggen over en het bepalen van werkmethoden en werkvolgorde - het dragen van medeverantwoordelijk heid voor de voortgang van het werk, de produktiviteit en kwaliteit van de te vervaardigen produkten. Kandidaten voor deze functie hebben een opleiding op MTS-niveau, kennis van en ervaring met moderne las technieken zoals MIG/TIG en auto matische lasprocessen, alsmede leiding gevende capaciteiten en goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid Zij dienen bereid te zijn even tueel in 2-ploegendienst te werken. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer R. Tiethof, bedrijfsleider van de afdeling Plaatwerkerij, tel. 01184-82281 (iedere werkdag van 08 00 -12.00 uur en 12.45 - 16 45 uur). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de B.V. Kon. Mij. "de Schelde", Postbus 16, 4380 AA Vlissingên. STREEKSCHOOL ZEELAND School voor beroepsbegeleidend onderwijs (B.B.O.i Kort Middelbaar Beroepsonder wijs (K.M.B.O.) Gevraagd per 1 augustus 1983 een LEERKRACHT voor een volledige werktaak in de afde lingen ADMINISTRATIE en E.C.A.B.O., voor de vakken: algemene en bedrijfeconomie, bedrijfs administratie, statistiek en moderne in formatieverwerking. De weektaak is als volgt opgebouwd: 17 uur K.M.B.O., waarvan er 9 onder de verantwoorde lijkheid van de s.g. De Wellinge, afd. L.B.O. te Middelburg vallen. (Dit in het kader van het K.M.B.O.-samenwerkings verband). Deze lessen liggen in de 2e graads sector. 12 uur in de afdeling E.C.A.B.O.. In deze weektaak zijn een aantal taakeenheden beschikbaar. Van de betrokken leerkracht wordt verlangd actief mee te werken aan programme ring en overlegsituaties. Ook (nog) onbevoegden kunnen sollicite ren. Ruime bedrijfservaring, liefst in het begeleiden van leerlingen, strekt dan tot aanbeveling. Inlichtingen worden verstrekt door L Zonruiter, tel.. 01180-16457 of 01192- 2319 (privé) of J. P. Adriaanse, tel.: 01180-11135 of 01189-2121 (privé). Sollicitaties met gegevens omtrent oplei ding, ervaring en eventuele referenties en motivatie, gelieve u binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de direkteur van de school. DE VEREENIGING KINOERZORG te Middelburg vraagt voor de lokatie Goes van het medisch kleuterdagverblijf Zeeland een Het medisch kleuterdagverbli|f Goes is gevestigd in vi|f eengezinswoningen Vanuit het medisch kleuterdagverblijf wordt een vorm van hulp geboden, die erop gericht is het kind, bij wie een stoornis in de ontwikkeling optreedt of dreigt op te treden en het gezin in haar totaliteit, te benaderen. FUNCTIEOMSCHRIJVING. het, samen met een collega, begeleiden van een groep van maximaal 6 kinderen in de leeftijd van 5 en 6 jaar, samenwerken met de ouders; nauw samenwerken met kinderarts, hoofdleider, psycholoog, maatschappelijk werkster, groepslei ders en groepsleidsters VEREIST een minimumleeftijd van 21 jaar, bij voorkeur ervaring met soortgelijk werk; een didaktische opleiding (bijv. kleuter- of onder wijzersakte) SALARISINDIKATIE- Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring, tussen 2.084,00 en 2 788,00. CAO: De CAO Medische kleuterdagverblijven is op de arbeidsovereenkomst van toepassing Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van het medisch kleuterdagverblijf, Ben Veld huizen of door collega Nineke Quaak-van der Meer. dagelijks tussen 08.30 en 16.30 uur. Telefoon 01100- 23254 Schriftelijke sollicitaties met ver melding van opleiding, ervaring en referenties gelieve u binnen 7 da- gen na het verschijnen van dit blad Ty te richten aan de directie van de o oX Vereeniging Kinderzorg. Nieuw- f j I straat 47. 4331 JK Middelburg. De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur. Ten behoeve van onze Slafgroep Techniek van de kernenergie centrale te Borssele vragen wij De Stafgroep Techniek ressorteert direct onder het hoofd van de kernenergiecentrale. De taken van de Stafgroep Techniek zijn o.a.: bestuderen en analyseren van de ontwikkelingen bij andere kernenergiecentrales, bestuderen en toepassen van internationale normen en aanbeve lingen zoals ASME-code. NRC regulatory guides. DIN-KTA normen; ontwikkelen van computer-rekenmodellen ten behoeve van de eigen kernenergiecentrale. analyseren van bedrijfsstoringen Voor de twee voornoemde vacatures zoeken wij: a) een ervaren HTS'er met goede kennis van metaalkunde en ervaring in schadediagnostiek Naast de uitvoering van de reeds voornoemde werkzaamheden geeft hij op basis van zijn specifieke kennis advies omtrent de toe te passen materialen tn de diverse componenten in de kernenergiecentrale. Bij optredende schade gevallen het analyseren van de oorzaak en het maken van voor stellen ter voorkoming hiervan. b) een jonge HTS'er werktuigbouw. De hoofdtaak is zelfstandig dan wel in overleg met de staf ingenieurs de volgende werkzaamheden verrichten opstellen van (standaard) rekenprocedures voor o a sterkte berekeningen. warmteoverdracht en stromingspatronen. uitvoeren van controleberekeningen. bestuderen en evalueren van de ontwikkelingen en problemen op het gebied van de systeemtechniek; assisteren bij werkzaamheden welke door de Stafgroep worden uitgevoerd Voor beide functies zijn een goede schriftelijke en mondelinge uit drukkingsvaardigheid alsmede een redelijke beheersing van de Duitse en Engelse taal belangrijk. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V PZEM. afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd),4330 VB Middelburg r-|— n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij PZEM De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. instructeur (mnl./vrl.) lichamelijke oefening deeltijdarbeid, 20 uur per week vac nr 3-0692/0111 Ministerie van Justitie medio 1983 nieuw te openen Huis van Bewaring te Middelburg Functie-informatie: instrueren en begeleiden van gedetineerden en personeelsleden bij lichamelijke oefening en sport Vereist: de diploma's MAVO 4 en CIOS. Salaris: min f 1128.- en max f 1533.- per maand Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 9 juli 1983 Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7 72% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Binnen de Chirurgische Groep Midden- en Oost- Zeeuws-Vlaanderen is er .op korte termijn plaats voor een: MEDISCH SECRETARESSE ten behoeve van de orthopaedisch chi rurg in het Elisabeth Ziekenhuis te Sluis kil. Gedacht wordt aan een deeltijdbetrek king met mogelijkheid tot full-time uit breiding in de toekomst. Goede contactuele eigenschappen en typevaardigheid zijn een vereiste." Sollicitaties te richten aan: Chirurgische Groep Midden- en Oost- Zeeuwsch Vlaanderen. p a Elisabeth Ziekenhuis Nieuwe Kerkstraat 17, 4541 EC Sluiskil. GEMEENTE WISSENKERKE Aan de openbare lagere school 'De Vliete' zullen met ingang van het nieuwe schooljaar kleuters worden toegelaten. KLEUTERLEIDSTER (M/V) Van de kandidaten wordt verwacht: een actieve deelname in de integratieactivitei ten; onderschrijven van de doelstellingen van de school; bereidheid tot buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen: J. L. van Iwaarden, hoofd o.l.s., tel. 01107-1463 (school), 01107-1902 (privé) Sollicitaties vóór 25 juni a.s. aan het college van burgemeester en wethouders van Wissenkerke Voorstraat 31, 4491 EV Wissenkerke. Tandu Tandy Corporation, een snel groeiende filialenorganisatie, zoekt voor haar filiaal te Vlissingên een welke belast zal worden met het reilen en zeilen van alles wat met de computerbranche te maken heeft zoals inkoop, acquisitie, kwalificatie van klanten, en natuurlijk verkoop. Basiskennis van microcomputers en van de basic-programmataal is een aanbeveling. Een commerciële inslag is echter een must. Leeftijd 25-35 jaar. Sollicitatiebrieven richten aan Tandy Corporation Walsiraat 50 4381 EG Vlissingên t.a.v. dhr. v Ginkel Rabobank Goes verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank. deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een voor het bedienen van de snelkas. De Rabobank Goes behoort tot de grotere banken in Zeeland. Met haar 7 vestigingen en 60 mede- werk(st)ers is zij actief in een gebied dat een centrum functie vervult in de regio. Binnen het werkgebied Particulieren is plaats voor een medewerk( stier voor het bedienen van de snelkas. De functie wordt uitgeoefend op basis van deeltijd voor 20 uur per week. De medewerk(st)er voor de snelkas is een belangrijke schakel in het contact tussen cliënten en de bank. Hij of zij helpt cliënten met behulp van een balie- terminal bij het opnemen van gelden en verzorgt daarnaast de input via de balie-terminal Wij denken voor deze functie aan een man of vrouw van circa 18 jaar met minimaal een HAVO- opleiding (met handels vakken). Hij of zij moet van nature plezier hebben in de omgang met mensen eri de bereidheid hebben om door middel van studie meer kennis te vergaren over het bankbedrijf. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer J.W.M. Smits, hoofd werkgebied Particulieren, telefoon 01100-39208. (Jw schriftelijke sollicitatie voorzien van een recente pasfoto, wordt met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank Grote Markt 1 4461 AH Goes. Voor de afdeling Tekenkamer Werktuig bouw van de dienst Nieuwbouw en Projecten te Borssele zoeken wij een tekenaar/ constructeur (m/v) De werkzaamheden bestaan onder meer uit het vervaardigen van tekenin gen voor de opstelling van apparaten, machines, leidingsystemen, vaten en staalconstructies Gevraagd wordt: MTS-werktuigbouw (of gelijkwaardig) en enkele jaren ervaring. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V PZEM, afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg n.v. provinciale zeeuwse D7CIUI energie-maatschappij ^CIVI Voor de leiding van onze Personeelsdienst zoeken wij een Het postdistrict Middelburg draagt zorg voor de uitvoering van de postale vervoers- en loket diensten in de provincie Zeeland en West Noord- Brabant. Er werken bij het district zo'n 2700 mensen, verspreid over 213 postinrichtingen. De leiding van de Personeelsdienst is op zoek naar een assistent(e). Het werkterrein U krijgt een veelzijdig werkpakket. U wordt be last met het verrichten van de door de leiding van de Personeelsdienst op te dragen werkzaam heden zoals het ontvangen van bezoekers en het beantwoorden van binnenkomende telefoon gesprekken. U houdt de agenda's bij van het hoofd Personeelsdienst en van enige directe medewerkers. Daarnaast houdt u zich bezig met het voorbereiden van vergaderingen voor het hoofd van de Personeelsdienst, beheert zijn documentatiesysteem en verzorgt het typewerk. Tevens verricht u administratieve werkzaamheden voor de bedrijfsmaatschappelijk werkers. Onze wensen U hebt een HAVO-diploma of gelijkwaardige opleiding, aangevuld met een secretaresse opleiding (Schoevers). Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, typevaardigheid (evt. ook steno), representativi teit, initiatief, accuratesse en zelfstandigheid zijn daarnaast eigenschappen waarop wordt geselec teerd. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Wat wij bieden Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal f 1548,- en maxi maal f2774,- bruto per maand, Jaarlijks heeft u recht op 7 Vi vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. De sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G F H. Brandsen, hoofd Personeelsdienst, telefoon (01180) 3 22 15. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens, zien wij gaarne voor 25 juni tegemoet. Richt uw brief ongefrankeerd aan: Directeur postdistrict Middelburg Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 99110 4330 NA Middelburg ptt post Postdistrict Middelburg I Zf staatsbosbeheei 1 H Het Staatsbosbeheer is een dienst vans ministerie van Landbouw en Vissen De dienst heelt de zorg voor instanöhtball ding en ontwikkeling van bos. natuur a landschap om ons land leelbaar te houdt voormens, dieren plant. In het district I Midden en Noord ten te hoeve van de boswachteri|en Walchera Noord- en Zuid-Beveland en Schouwer. Duiveland is plaats voor een 501 - het verrichten van alle voorkomen boswerkzaamheden, zoals bosverzc gui ging en vellingswerkzaamheden, het verrichten van werkzaamhedenaa recreatieve voorzieningen. - de bediening van lichte machines. dag b t.s en 2- of 3-jarig leerlingstelsels Mo' gelijkwaardige opleiding Rijbewijs B-E is gewenst afhankelijk van leeftijd, opleiding ene varing maximaal 2 406.— bruto k Z, maand Vakantietoelage 7Vh%. Voor: zi|n de gebruikelijke rechtspositieree! y Imgen van toepassing Standplaats: Kamperland Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijkeso» spa citatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad- te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Larv:- Lee inrichting, Grond- en Bosbeheer, Westsingel 58,4461OV Bet GOES TU GOl RIJKS MIDDELBARE AGRARISCHE SCHOOI «al SCHOONDIJKE Aan de Rijks Middelbare Agrarische School te Schoonój Ban wordt m.i.v. 15 augustus 1983 gevraagd Hl bar volgende vakken (2e graads niveau) Engels 4 uur Maatschappijleer 3 uur Expressie 3 uur Plantkunde, scheikunde of natuurkunde 3 uur Bemestingsleer 2 uur Dierlijke produktie 6 uur Werktuigkunde (theorie) 6 uur Combinatie van uren is mogelijk. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direS !j| van de school, Dr. Huizingastraat 28, 4507 AB SchoófW tel. 01173-1313. Sollicitaties te richten aan de inspecteur van het landi»-' Hl onderwijs ir. L. M. Bouten, Postbus 1199. 4801 8D B.T9 12; Stichting Instituut Gezondheidszorg Opleidingen IGO Hercules Segherslaan 1, 4383 VG Vlissingên. Op korte termijn ontstaat een vacatu re voor Tot de werkzaamheden behoren begeleiden van dé leerling-ver pleegkundigen die in het Bethes- da-St.-Josephziekenhuis te Vlis singên en het Gasthuis te Middel burg worden opgeleid. Voor deze functie is vereist: - diploma ziekenverpleging A - minimaal 1 jaar ervaring - zo mogelijk opleiding voor prak tijkbegeleiding c.q. docentenop leiding - bereidheid tot samenwerking in hecht teamverband Sollicitaties te richten aan dhr. B. Schats, direc teur, vóór 30-6-'83. Inlichtingen worden verstrekt door mevr P van Kamer, adj.-directeur. Tel. 01184-67880.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 40