PZC/ weekendkrant Raad voor de kunst steunt voorstellen orkestenbestel Zangeres BZN in ziekenhuis Componisten steun plan orkestenbestel Hoe onaantastbaar is de menselijke geest? EXCELLENTIE PANDA EN DE STUIPENJAGER radio TERDAG 18 JUNI 1983 29 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor slech thorenden 09.50 Eucharistieviering. Uit Jasna Gora, opgedragen door paus Johannes Paulus II. 16.00 Journaal AVRO 16.05 North Sea Jazz Festival (2) «J 16.30 Spelfilm (1), Spelprogramma voor de jeugd '715 Honderd beroemde schilderij en. Schilderij van Ensor. NOS 18.45 Sesamstraat 1900 Studio Sport 1955 Trekking van de lottogetallen 2000 Journaal ;20.10 Panomariek 20.40 Humanistisch Verbond minuten bedenktijd. KRO 2045 Tussen Keulen en Parijs '2135 Hess. Documentaire. 2230 Het land van de vossen. Docu- j mentaire. 23,20 Bezoek van de paus aan Po len. Samenvattend verslag. NOS 23.40 Journaal 2345 Nieuws voor slechthorenden 19.40 Mededelingen 19 45 Journaal 20 05 Sportweekend 20 35 Rage of Angels ..Toorn der engelen" Tweede en laatsie deel van de Amerikaanse tele visiefilm van Burt Kulik naar het werk van Sidney Sheldon Met Jaclyn Smith, Ken Ho ward, Armand Assante, Kevin Conway en Jennifer Parker Samen met haar partner Ken Bailey bouwt Jennifer Parker een bloeiende advocatenprak- ti|k op. Jennifers affaire met de senator Adam Warner loopt spaak Jennifer is in ver wachting van Adam en on danks hun stukgelopen ver houding besluit zij het kind te houden. Zij krijgt een andere aanbidder in de persoon van de gewiekste advocaat Mi chael Moretti Wanneer haar kind wordt gekidnapt zoekt de radeloze Jennifer hulp bij Mo retti... 22.10 Grace Jones One Man Show Show met de Newyorkse dis co-koningin Grace Jones 22.35 Journaal. Aansluitend: Coda en 18 15 Nieuws voor slech thorenden Journaal VOO Mr. Merlin. Jeugdserie. The story of The Beach Boys. Muziekprogramma. Magnum. Serie. De Heilige Koe. Autosportma gazine. Een reis door de tijd. Korte documentaire. Remmers ontmoet... Lee To wers Children of the Full Moon. Griezelfilm. NOS Journaal Nieuws voor slechthorenden (0.50-13.00 Eucharistieviering uit Jasna Gora. Jubileumviering I van de 600ste verjaardag van het Jasna Gora heiligdom in Polen, opgedragen door paus I Johannes Paulus II. 15.30 Nieuwsoverzicht voor slech thorenden 16 00 De dood als Peter. „Gevatter Tod" Oostduitse jeugdfilm (1980) van Wolfgang Hubner naar het sprookje van de ge broeders Grimm met Dieter Franke, Jan Spitzer en Hannes Fischer. 17.15-18.00 Highlights Wimbledon 1982. Documentaire over de hoogtepunten van de Open Engelse tenniskampioen schappen te Wimbledon '82. 18.00 Appie. ..Appie en de serre" Kleuterserie 18.05 Sesamstraat 18.20 Van de Noordzee tot de Oost zee. „De kooplieden en de steden". Derde aflevering uit de serie over cultuur, econo mie en geschiedenis van de volkeren rond de Oost- en Noordzee. 1910 Actie Openbaar Vervoer. 09 50 Eucharistieviering 10.30 Nieuws voor landbouwers 11.00 Programma-overname Belgie Frans 2 12.00 Faire Ie point. Actueel debat. 13.00 Journaal 14.30 L'Agence Labricole „Het be gin van het avontuur". Eerste aflevering uit de dertiendelige avonturenserie over Arsène Lupin. 15.00 The Muppet Show 15.30 Autosport. Rechtstreekse re portage van de 24 uren van Le Mans. 16.15 The man who skied down Everest. Canadees-Japanse documentaire uit 1975. Op 27 februari 1970 besluit de Ja panse skikampioen Yuichiro Miura tot het waagstuk de top van de Mount Everest af te dalen. Om die droom te reali seren doet hij een beroep op een equipe van 800 mensen met 27 ton uitrusting en ge reedschap. Tijdens die onder neming verliezen 6 Tibetanen het leven. 17.40 Concertissimo. Herhaling van de finale van de Koningin Eli- sabethwedstrijd. 18 45 De Smurfen. Tekenfilmserie. 19.10 Le weekend sportif. Sportma- gazine. 19.30 Journaal 20.00 Contacts. Verkeerstips. 20.05 Si on chantait (1). Amuse mentsprogramma met Daniel Valavaine, Alice Dona, Cathe rine Ferry, Edtith Butler, Jac ques Hustin, Michel Buhler. 21.05 Claudine. „Claudine in Parijs" Tweede aflevering uit de vier delige serie van Edouard Moli- naro 22.35 Journaal 10.30 Eucharistieviering. Vervolg van de plechtigheid t.g.v de 600ste verjaardag van het Hei ligdom van Jasna Gora met Paus Johannes-Paulus II. 09.30 Programma-overzicni 10.00 Japan. Of. Die Suche nach dem verlorenen Reis. Afleve ring in de culinaire reeks „A la carte". 10 45 Het programma met de muis 11 15 Kaffee oder Tee7 Jongeren programma met Andreas Ernst en Felix Parbs. 12.00 Der Internationale Fruhschop- pen. Persdebat onder leiding van Werner Hofer 12.45 Journaal. Met weekspiegel 13 15 Traumereien mit Lupe und Pinzette. „Alles over postze gels" Documentaire. 13.45 Schau ins Land. Avonturense rie voor'de jeugd 14 15Ein Platz an der Sonne Be kendmaking van de winnaars van de Duitse tv-loterij 17.15 Tour de Ruhr (4) Jeugdserie 18 00 48 Stunden. Actuele reporta ge 18.30 Journaal 18.33 Die Sportschau 19.15 Wir uber uns 19 20 Weltspiegel. Buitenlandse ac tualiteiten. 20 00 Journaal 20.15 Expeditionen ins Tierreich Naluurdocumentaire van Heinz Sielmann. In de meeste wereldzeeen komen haaien voor. Slechts enkele van de tweehonderd haaisoorten zijn echt gevaarlijk voor de mens, Alleen de witte haai draagt met recht zijn bijnaam van „killer" 21.00 Zehn Europaer in Stuttgart. Afsluitend verslag van de EG- conferentie te Stuttgart. 21.10 Traumlage. TV-spel van Doro- thee Dhan met Richard Haller, Karin Baal, Ilse Neubauer e a 22.55 Journaal 23.00 Bucherjournal. Literair maga zine. 23 50 Journaal 09.15 Herr, wenn es uns gelange. Evangelische dienst. 10.00 Programma-overzicht 10.30 ZDF-Matinee. 12 00 Das Sonntagskonzert. „Zin gen betekent begrijpen". Beel den van het achttiende koor festival van de Deutschen San- gerbundes Hamburg 1983.. 12.45 Freizeit. Vrijetijdsmagazine 13 15 Chronikder Woche Weekiour- naal met Fragen zur Zeit. 13.40 Von der Natur des Menschen. Laatste aflevering uit de docu- mentaireserie over het stenen tijdperk 14.10 Anderland 14.40 Journaal 14 45 De Actie Zorgenkind 14 55Drei Monche. Chinese teken film. 15.15 Die beiden Seehunde. Duitse speelfilm (1934, z-w) van Fred Sauer met Weiss-Ferdl, Fita Benkhoff en Paul Wester meier. 16.45 Topkapi Serail in Istanbul. Het Topkapi in Istanboel was oor spronkelijk het paleis van Sul tan Memeth II, de veroveraar van Constantmopel en werd in 1465 gebouwd Nu doet het gebouw dienst als museum en behoort tot de meest bijzonde re musea ter wereld. 17 15 Journaal 17.17 Die Sport-Reportage 18 1b Tagebuch. Evangelische mag- 18.30 Tiere unter heisser Sonne. Do cumentaire over de Kalahari- woestijn. 18 58 Programma-overzicht 19 00 Journaal 19.30 Das Dorf .Koude zomer" 21 00 Journaal 21 15 Turandot. Opera van Giacomo Puccini met Eva Marton, Wal- demar Kmentt, John Paul Bo- gart e a Koor en orkest van de Weense Staatsopera. Muzikale leiding: Lorin Maazel 23 20 Journaal en Sport The Beach Boys Reis door de tijd N'ED. 2, 19.30 uur In 'The story of... The Beach Boys' belicht Veronica vanavond het wel en wee van deze in 1961 opgerichte Caltfornische formatie, die met hun eigen surfsound en mooi- weermuziek aanvankelijk grote hits scoorden. Vooral aan de stuwende bracht achter The Beach Boys. Brian Wilson, wordt in dit program ma aandacht besteed. Verder passe ren een groot aantal hits de revue, zoals Good Vibrations, Breakaway, lean Hear Music, California Girls. Sloop John B Barbara Ann en God only Knows. NED. 2, 21.25 uur 'Een reis door de tijd' is de titel van de korte documentaire over de Ex perimental Prototype Community of Tomorrow (EPCOT) foto, een Walt Disney project in Florida, dat met minder dan drie miljard dollar heeft gekost. De meester van de tekenfilm heeft de voltooiing van dit project niet mee kunnen maken, want het kwam pas 18 jaar na zijn dood gereed. De oorspronkelijk op zet is een reis door de tijd: een ontdekkingstocht via de pre historie en het heden (de eeuw van Lee Towers NED. 2, 21.50 uur In het Veronica programma 'Rem mers ontmoetvanavond een ont moeting met de Nederlandse Voice, de Rotterdammer Leen Huizer ofte wel Lee Towers Henri Remmers zat Towers een dag op de hielen: bij een repetitie met de Maastreechter Staar, een optreden in de Rotter damse Kuip en bij het op peil houden van zijn conditie in een fitness-centrum. Horror NED. 2, 22.25 uur Kinderen met engelachtige stem metjes. weerwolven en een Hon gaarse legende staan vanavond cen traal in 'Children of the Full Moon'. een aflevering uit de Britse griezel- serie 'Hammer House of Horror'. Voor een verlate huwelijksreis mo gen Tom Martin en zijn vrouw Sa rah het landhuis van een collega lenen Als zij met autopech op een afgelegen weg stranden, ts de lol er snel af Ver kindergelach brengt hen bij een huis in de bossen De be woonster laat de twee binnen, maar waarschuwt ze voor het huisje van de collega, dat wel heel erg eenzaam ligt. In de buurt van het huis klinkt het gehuil van wolven en lopen nogal wat kinderen met vreemde namen en engelachtige stemmetjes rond. die in verband met een Hon gaarse traditie die avond lang op mogen blijven. Volgens de vrouw hoeft Sarah nergens bang voor te zijn, als ze de kinderen maar geen schrik aanjaagt Paos Ned 1. 9.50 uur De KRO-televisle zendt de eucha nstieviering uit die paus Johannes Paulus II tijdens zijn bezoek aan Polen opdraagt De mis wordt opge dragen ter gelegenheid van hel zes de eeuwfeest van het heiligdom van Jasna Gora in Polen. DEN HAAG Een goede oplossing van de problemen in het inuziekbcslel in ons land is binnen handbereik gekomen. Minister Brinkman van WVC moet op korte termijn beslissen overeenkomstig de voorstellen van de landelijke werkgroep orkestenbestel. Dit heeft de raad voor de kunst de bewindsman bericht, nu het rapport van de werkgroep op veel punten parallel loopt met de adviezen van de raad. Daaruit was duidelijk geworden, dat de raad gelden bij de orkesten wilde vrijmaken voor onderbedeelde mu- zieksectoren De raad oordeelde, dat de betekenis van de symfonie-orkes ten binnen het totale muziekbestel relatief is afgenomen. De raad heeft ook kritiek op de voor stellen van de werkgroep Hij ziet weinig heil in het voorgestelde samen gaan van het Noordhollands Philhar- monisch Orkest en het Nederlands Ballet Orkest. Plannen van taken is niet goed op elkaar af te stemmen Het Noordhollands Philharmonisch Orkest zou subsidie voor wat meer dan 48 musici moeten worden toege wezen. Teleurgesteld is de raad dat geen duidelijke uitspraken zijn gedaan over het aandeel van de omroeporkes ten, die deel uitmaken van het totale muziekbestel Ook daar kan geld vrij komen voor nieuwe ontwikkelingen, De raad vindt voorts, dat bij afvloeien en aanstellen van orkestmusici ook kwaliteitscriteria een rol moeten blij ven spelen. iVati onze correspondent) PURMEREND (GDP) Zangeres An nie Schilder van de Volendamsc pop groep BZN is vrijdagmiddag met spoed opgenomen in het Purmerend- se St. Liduina-ziekenhuis, waar zij werd geopereerd aan een acute blin dedarmontsteking. Optredens van BZN zijn hierdoor voor de eerste drie weken afgelast. De KRO had vrijdagmiddag opna men van de groep gepland voor een televisieprogramma dat in Volendam werd opgenomen. Ook de plaatopna men die BZN gepland had voor het uitbrengen van een nieuwe elpee, zijn nu vertraagd. Orlando-festival in Kerkrade KERKRADE Voor de tweede keer wordt in Kerkrade het zogenaamde Orlando-festival gehouden en wel van 3 tot cn met 16 juli. Liefhebbers en beoefenaars van kamermuziek kunnen niet alleen concerten beluis teren, maar ook deelnemen aan zoge naamde workshops en ensembleles- sen. Voor het cursusgedeelte hebben zich rond 300 deelnemers uit vele landen aangemeld Zij verblijven in het ont moetingscentrum Rolduc en krijgen les van circa twintig internationaal bekende muziekdocenten. Een en an der is donderdag op een persconferen tie in het Kerkraadse gemeentehuisi meegedeeld. Tijdens het Orlando-fes- tival is een reeks concerten voorzien in het Wijngracht-theater Die worden elke avond met uitzondering van maandag verzorgd door het Orlando- kwartet. het Guarneri-trio en indivi duele musici uit binnen- en buiten land Dinsdag 5 juli vindt een wereld première plaats van het strijkkwartet van Tristan Keuris, een compositie in drie delen, geschreven in opdracht van de Johan Wagenaar stichting Speciale aandacht wordt bij de con certen geschonken aan werken van Brahms. Dit in verband met het 150e geboortejaar van deze componist Op het fesrivalprogramma staat ook een internationale meesterklas voor kamermuziek waarvoor zich inmid dels drie ensembles hebben laten in schrijven uit Hongarije. Roemenie en Nederland. Deze meesterklas wordt geleid door Siegmund Nissel. lid het Amadeus-kwartet. Het Orlando- festival is financieel mogelijk ge maakt door subsidies van het ministe rie van welzijn, volksgezondheid en cultuur, de provincie Limburg, de gemeente Kerkrade. het Anjerfonds en de Eduard van Beinum Stichting DEN HA.*G l ANP) De componisten in ons land zijn het eens niet de conclusies en voorstellen van de werkgroep orkestenbestel aan minis ter Brinkman Icultuur) en de Tweede Kamer. Met het rapport wordt het muziekleven meer recht gedaan. Dit zegt het Genootschap van Nederland se Componisten in een reactie op het rapport. De componisten vinden het wel jam mer dat volgens de voorstellen een aantal orkesten moet verdwijnen om dat verhoging van het kunstenbudget onmogelijk is De componisten willen niet dat het rapport gaat dienen als handleiding om allerlei bezuinigingen te realiseren Op hel rapport is door betrokkenen uiteenlopend gereageerd. De federatie van kunstenaarsverenigingen vindt dat de voorstellen 'onverkort' moeten worden gevolgd De toonkunstenars- bond verwerpt het hele rapport, de Koninklijke Nederlandse Tocnkun- stenaarsvereniging is er ontevreden over en ook verschillende orkesten zijn dat. Vara start met nieuw consumentprogramma HILVERSUM De VARA begint met ingang van 1 oktober met een nieuw consumentenprogramma op de tele visie. Het programma, dat 'Konsu- mentenman' is gedoopt, komt in de plaats van 'De Ombudsman' en 'Ko ning Klant', die na een bestaan van vijftien jaar na de zomer van het scherm verdwijnen. De 'Konsumentenman die per afle vering een uur duurt, kan volgens de VARA worden gezien als een samens melting van de beste elementen van de twee oude programma's. Uitgebrei de consumenteninformatie met spe ciale aandacht voor de produktiezijde (produktvemieuwmg e.d eigen wa renonderzoek en aandacht voor het oplossen van consumentenproblemen van kijkers staan centraal in de Kon sumentenman Ook komt budget voorlichting ten behoeve van de lage re inkomens aan bod. Het programma zal vanaf 1 oktober iedere veertien dagen rechtstreeks op de buis komen, met als presentator de huidige VARA- Ombudsman. Fnts Bom. erst der Meister..m" Veel moderne kunst, of laat ik liever zeggen veel moderne fratsen op het toneel zoeken hun kracht in de eindeloze herhaling. In Aanval len van uitersten'' zagen we e?n kaalgeschoren broodmagere jon geman ide „concentrationcamp- look") met kromgebogen staven metaal in de weer Wat hij maakte was niet zozeer muziek alsweg ge luid of beter gezegd: lawaai, zonder zich al te zeer om de wetten van de compositie te bekommeren. Een musicus? Of een kettmgramme- laar9 Hij deed me even aan het orkestlid met de triangel denken, alleen had hij er een heleboel, en waren ze stuk voor stuk tien keer zo groot. Lui was hij niet. Zwoegend en zwetend raapte hij iedere keer opnieuw zijn metalen kromstaven weer op. en het ze over de vloer slepen of er bovenop kletteren, als het maar veel lawaai maakte en maar lang genoeg duurde Aan beide voorwaarden werd ruimschoots voldaan. Op een gege ven moment dacht ik: nu is het wel genoeg. Nu weet ik het wel. nu mogen we de hoop op nieuwe varia ties wel laten varen. Maar juist dan is hel de kracht van deze „kletter art" dat niet, domweg wordt toege geven aan de bourgeois-gedachte dat een vlotte afwerking het kunst genot verhoogt, maar dat .er de geduldgrens van het publiek heen gewoon wordt doorgegaan met hetzelfde. Iemand begint te klappen. Dat is dan geen applaus, maar het sein dat het genoeg is "JV Ta zo'n eerste capitulatie volgen iV er meer. maar de kletleraar gaat overdroten door, want nu be gint het pas leuk. nu begint het pas kunst te worden Want kunst roeit altijd tegen de stroom in. dat is bekend Zolang iedereen welwillend glimlachend toekeek, was hij nog maar een ongebruikelijke potsen maker, maar nu iedereen in de zaal zich tegen hem keert voert hij geen onverplicht nummer meer uit, maar is hij automatisch een geën gageerd kunstenaar geworden De mensen wilden toch ook de schilde rijen van Vincent van Gogh met? En nu hem weer niet Bovendien ontstaat er nu in de zaal een toch tegenstroom van mensen die het eigenlijk best wel leuk vin den dat hij met zijn zinloze gesjouw en gekletter door blijft gaan on danks het weg-geklap en voorzich tige boe-geroep Zij klappen, maar op een andere manier dan de te- gcnklappers. op positieve wijze, en dal sterkt de kletter aar m zijn voornemen door te gaan tot hij er bij neervalt Tegelijkertijd wordt hij beslopen door de wetenschap dat. hoe langer hij met zijn ijzer werk rondsleept, hoe eerder het einde in zicht is omdat het nu eenmaal niet eindeloos door kan gaan Want tussen droom en daad staan wetten in de weg en prakti sche bezwaren. En dan opeens stopt hij. en ver dwijnt door een deur van het to neel Een onwaarschijnlijke stilte valt in, weer afgebroken door het applaus dat nu een mixture van positief en negatief is. een geïnte greerd applaus omdat iedereen te vreden is de een omdat het voorbij is. de ander omdat hij dan toch maar iets gezien en gehoord heeft dat hij nog nooit eerder in een theater had gezien en gehoord. af we het nu wel of niet leuk vonden, belangwekkend oj stierlijk vervelend, schandalig oj hartveroverend, één ding mogen we in geen geval vergeten: een land waar zulke dingen onverdroten op het televisiescherm worden gezet, is een beter land dan het land waar zulke dingen onder geen beding op de televisie zouden kunnen komen. Tel uw zegeningen, maar tel ze met die gedachte in uw achterhoofd. TV «ttfe De CDA-mediaspecialist Piet van der Sanden heeft de „pomo-live- show" in „Aanvallen op uitersten" (de performance van Wencke Muh- leisen uit Oostenrijk) „een aanval op de integriteit en de onaantast baarheid van de menselijke geest" genoemd. De wetgeving beschermt wel ons lichaam, maar onze geest schijnt naar believen te mogen wor den beledigd door dit soort verwer pelijke programma's, schijnt hij te hebben gezegd. Het klinkt interessant, maar bete kent het ook iets'' De onaantast baarheid van de menselijke geest... Als die onaantastbaar is. waar maak4 ij zich dan druk om? Mag het onaantastbare niet worden aangetast? En die integriteit van de menselijke geest, mag die niet getest worden? Hoe integer is die menselijke geest, als hij door iets verwerpelijks wordt aangetast? Ik zie liever dat de menselijke geest aan dat soort testcaseswordt ondenoorpen, dan dat hij, ingebed in allerlei taboes en verboden en voorzichtigheden, de schijndood van Doornroosje ligt na te apen. Ik ben k een me diaspecialist, zij het niet van het CDA maar van de GPD. maar ik zou mij ongeruster tonen over de dingen die NIET op het scherm komen, kunnen of mo gen. dan over de dingen die er WEL op komen. Of dat nu Wencke Muh- leisen is of J. R Door Carsten Graabak de president van het NOORDWESTELIJK CONTI - NENT speelt een 8el4ng- ri0ke rol 010 de ontwapening - besprekingen. maar vroeger heer" hig als filmster veel cow0ovrollen Toonder studio's ZONDAG HILVERSUM-1 Nachtwacht 04 02-07.00 Krieken met Adje. Maandag 20 juni NOS Nieuws op elk heel uur TROS (vanaf 7 00> 7 02 Een goede morgen met 9 03 Continu muziek. 11.03 Ne derlands fabrikaat NOS Nieuws op elk heel uur VARA «vanaf 7 00i 7 02 Oeroude toververha- len 7 30 Vroege Vogels 9 30 Het beste uit .Tekst en Muziek IKON ivanaf lOOOi 10 02 Verhaal. 10 12 Kerk dienst 10 55 Wilde Ganzen 1102 De andere wereld van zondagmorgen. KRO i vanaf 12 00>: 12 02 Concert AVRO (vanaf 13 001. 13.05 AVRO- Magnzine. 13.45 Zorgen. NOS ivanaf 14.00i 14 02 Langs de lijn 17 55 Mede delingen TROS i vanaf 18 Oüi 18 05 Inkijk met Inbar NCRV (vanaf 19 00): 19 02 NCRV-Zondagavond VPRO «vanaf 20 OOi 20 03 Kunst op de radio, radio als kunst 2202 Welingelichte kringen NOS vanaf 23 OOi 23 02 Me dedelingen 23 07 Met het oog op morgen TROS 1 vanaf 24 00) 00 02 De HILVERSUM-2 KM li i 17.00 u '19 8 MHz. kanaal 43 Zondag 19 juni NOS Nieuws om 8 00. 10 00 13 00. 18 00N 20.00. 22 30 en 23 55 uur KNMI 5.45 en 6 45 Weerbericht NCRV i\anaf 8 008 10 NCRV-zon- dagmorgen KRO 9.30 Kroost RKK ivanaf 10 00i 10 02 Eucharistieviering. 11 00 '11 Zondags pak voor alledag NOS: 12.00 Tambu 12.30 Suara Malu ku. 13 10 Zorg en hoop 13 55 Voor buitenlandse werknemers ZVK 17.00 Kerkdienst IKON 17 58 Wilde Gan zen 18 10 Brood en Spelen 18 40 Liturgie en Kerkmuziek NOS 19 10 Hobbyscoop. AVRO 19 45 Klassiek kwartiertje 20 03 AVRO Magazine Buitenland 20 25 Europa Plus en Min 20 45 Biels en Co, 21 06 Lichte muziek. NOS 2140 NOS-service. 22 10 RVU. AVRO 22 40 Zorgen 23 00 Klassiek met Caroline. NOS: 2355-24 00 Nieuws Maandag 20 juni NOS Nieuws om 7 00. 7 30. 8.00. 8 30. 9 30. 10.30. 11 30. 12 30 13 00. 13 30 14 30. 15.30. 16 30. 17 30. 18.00. 20 OP. 22.30 en 23.55 uur KNMI. 5.45 Het weer etc NCRV ivanaf 7 00): 7.10 Gymnastiek 7.20 Het levende woord 7 35 Hier en nu. 8 33 Te deum lauda- mus 859 Moment NOS 9.05 Gymnastiek 9 15 Werkbank 9 24 Wa terstanden NCRV «vanaf 9 30i 9 33 Plein publiek 11.00 De wereld zingt Gods lof. 12 02 De Europarade VPRO (vanal 14 00) 14.02 Spleen. 16.0W Kunst op de radio, radio als kunst NOS 17 30 Jazz 18.02 De Nationale Hitparade 20 03 Radio Thuisland. 2102 NOS- Jazz KRO «vanaf 22 00) 22.02-24 00 Het hek van de dam Maandag 20 juni NOS Nieuws op elk heel uur AVRO (vanaf 7.00) 7.02 Vol gas. 9.03 Arbeids vitaminen 11.03 Cees van Zljtveld. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 Zondag 19 juni NOS Nieuws op elk heel uur. AVRO ivanaf 8 00> 8 02 Ko de Boswachter show 8 30 AVRO s Sportpanorama Junior 9 02 Juist op zondag VARA «vanaf 10 00» 10 02 Het zondagse ge zicht van de VARA op drie 1102 Dubbellisjes TROS ivanaf 12.00) Zondag 19 juni NOS Nieuws om 8.00 en 13 00 uur TROS. 8 0P Er staat een orgel in Aerdenhout 8 40 Concert bij het ont bijt 9 30 Cascade NOS 10 30 Musica Religiosa. 11.00 Holland Festival 1983. 13 05 Opera-Matinee 14 10-17 00 Con certen op de zondagmiddag. 20.00- 23 00 Holland Festival 1983 Maandag 20 juni NOS Nieuws om 7 00 8.0P en 13 00 uur KRO «vanaf 7 00« 7.02 Aubade 9 00 Musiceren als Brugman «IIIi 10.15 Pianosonates. 11.10 Suisse-Ro- mande Orkest.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 29