Redactie van Achter het Nieuws weigert Nagels als eindredacteur PZC/ radio-tv en kunst televisie Vara-personeel bereidt zich voor op acties EXCELLENTIE radio VRIJDAG 17 JUNI 1983 NEDERLAND-1 NOS 09 30 en 13.00 Nieuws voor slech thorenden NCRV 16.00 De koning en de ijsdraak. Film. 16.20 Naica en de vis. Film 16.40 Duimelïjntje Russische teken film. 17.00 De uitvinder. Poolse teken filmserie. VARA 18.55 Pippi Langkous. Zweedse jeugdserie. 19.21 Kleine broer John Willie (3). Serie. NOS 20.00 Journaal VARA 20.28 De Czardasvorstin Operette. 22.05 Achter het nieuws 22.45 Frank Zappa. NOS 23.50 Journaal 23.55 Nieuws voor slechthorenden NOS 13.00 en18.15 Nieuws voor slech thorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal TROS 19 12 De eerste de beste. Amuse ment. 19 55 Kieskeurig. Consumentenru briek. 20.20 Bessen. Blijspel. NOS 22 30 Journaal 22 45 Gebroken tijd. Documentaire. TROS 23.25 Interview met de minister president 23.35 Tros Sport. Tennis, 00.10 Mohawk. Speelfilm. huurmoordenaar die Brizard zal ombrengen 21.40 Première. Filmnieuws gepre senteerd door Jo Ropcke 22.30 Journaal. Aansluitend: Coda 19 00 Funnies, tekenfilm: „Met de helm geboren" 19.05 Popeye. Tekenfilmserie 19.15 Portret van een legende. In dn programma stelt James Bar ren e.en muzikale vedette voor en belicht zijn-haar carrière aan de hand van interviews, optredens en filmfragmenten- Vandaag: Olivia Newton- John. 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10- 22 00 Eens was er.. Benja min Britten. Portret van Benja min Britten, één van de meest begaafde Engelse componis ten in de 20e eeuw. Aan de hand van allerlei archiefmate riaal, filmfragmenten en getui genissen van familieleden, wordt Brittens leven nader be licht. 17.10 Onem-mededelingen 17.25 Ciné-vacances. Gevarieerd vakantieprogramma met o.m om: 17.30 Maya, de bij. Tekenfilmserie. 17 55Matt en Jenny 18.50 Les jeux de teletourisme. Spelprogramma. 19.08 Ce soir Regionaal nieuws. 19.25 Flash Minute Papillon. Consu- mententips. 19.30 Journaal 20 00 L'oeil des autres Reportage. 21.00 Variétés a Mariemburg. Varié téprogramma met Marie La- fort en Laurent Voulzy. 22.10 Elia Kazan, outsider. Franse documentaire (1982) van An nie Tresgot. Filmportret van de Grieks-Amerikaanse regis seur Elia Kazan. 23.05 Journaal 18.00 Appie. Kleuterserie: „Appie bouwt een vogelkastje". 18,05 Klein, klein, kleutertje Caro- hentje en kapitein Snorre- baard: „De reis naar Mexico" (24). 18.20 Rode Zora Jeugdserie. „Op zoek naar Stjepan" (6). 18 50 Scott Joplin. Amerikaanse do cumentaire over Scott Joplin en zijn ragtime-muziek. 19.05 Uit en thuis. Toeristische tips Enkhuizen en het IJsselmeer (6). 19 15 Uitzending door derden. Pro gramma van de Socialistische Omroepvereniging 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.10 The Marseille Contract. Thril ler (1974) van Robert Parrish met Michael Caine, Anthony Quinn, James Mason e.a. Ste ve Ventura, hoofd van de Amerikaanse narcoticabrigade in Parijs, kan misdaadkoning Jacques Brizard, die vanuit Marseille een drugsmokkelor ganisatie leidt, op geen enkele legale manier te pakken krij gen Matthews, één van Ven tura's agenten, wordt gedood. Ventura voelt zich dubbel schuldig omdat hij een ver houding had met Matthews' vrouw. Om Matthews' dood te wreken zoekt Ventura, niet of ficieel, contact met de Franse inspecteur Briac. Die brengt Ventura in contact met een 09.45 Die Sendung mit der Maus 10 15 Jan vom goldenen Stern. Jeugdfilm. 11.50 Frédéric Chopin. Préludes opus 28 voor klavier, gespeeld door Vladimier Ashkenazy. 12 30Ahab erinnert sich. Program ma over de walvisvaarders van weleer 13 15Lieder en Leute extra. De Schotse folkzanger Donovan zingt oude en nieuwe songs 13.45 Schau ins Land. Avonturense- rie voor de jeugd 14.15 Der letzte Applaus. Documen taire over de wielrenner Klaus- Peter Thaler. 15.00 Herz-der Welt, Duitse film (19T1,,zw) van Harald Braun met Hilde Krahl, Dieter Bor- sche e.a. De jonge gravin Ber tha von Kinsky is in het huis van haar oom, de veldmaar schalk graaf Furstenberg, op gegroeid en dat heeft haar een bepaald beeld gegeven van het soldatendom. Wanneer luitenant von Gobat, eigenlijk nog een kind, haar op de vooravond van de oorlog van 1865 bekent, dat hij bang is, overtuigt ze hem ervan dapper te zijn Von Gobat sneuvelt en Bertha maakt zich verwijten. 16 55 Abenteuer Bundesrepublik. Documentaire over de ge schiedenis van de Bondsrepu bliek. 17.45 Alfred auf Reisen. „De prijs winnaar". Alfred doet mee aan een wedstrijd van waspoeders en wint de eerste prijs: een reis naar zijn woonplaats We nen.. 18.30 Jene Tag im Juni. Documen taire over de opstand van Oostduitse arbeiders op 17 juni 1953. 20.00 Journaal 20.15 Unser Schuldbuch sei vernich- tet Japanse film van Yoshiki Iwama. In 1914 moest de Duit se kolomestad Kiautschou in Japan capituleren. De Duitsers werden in een kamp gestopt en behandeld volgens de har de methoden van het keizerlij ke Japanse leger. De Japanse kolonel Matsue zette zich in voor een betere behandeling van de krijgsgevangenen. Dit leidde tot goede resultaten, want de Duitsers begonnen, ondanks hun gevangenschap, de Japanners te helpen bij de landbouw en het onderwijs. 21 45 Plusminus, Economisch nieuws. 22.15 Journaal 22.20 True Grit. Amerikaanse film (1968) naar de roman van Charles Portis van Henry Ha thaway met John Wayne Glen Campbell e.a. Mattie Ross is vastbesloten de moordenaar van haar vader te vinden. Ze doet een beroep op marshall Rooster Cogburn. 00.25 Journaal 10 00 Programma-overzicht 10.15 Easter Parade. Musical van Irving Berlin met Judy Gar land, Fred Astaire en Peter Lawford. 12.00 Grenzstation: Mauer, Repor tage over de Berlijnse muur 12 30 Journaal 12.35 Auch ich war ein Jungling mit lockigem Haar. Komische ope ra van Albert Lortzing. 13.35 Die Murias und Marias. Korte film over het leven van de bewoners van het Indisch hoogland in Centraal-lndié. 14 35 Flieg Vogel, flieg. Tsjechische jeugdfilm. De turnleraar Bo- housek bereidt een schoolreis met de fiets voor. De kinderen zijn dol-enthousiast. Wanneer hij echter zijn been breekt, moet een oudere en minder geliefde collega voor hem in springen Drie jongens heb ben helemaal geen zin om met die leraar mee te gaan en trekken er alleen op uit. 15 55 Enorm in Form. Aerobic dan sen voor hel gezin. 16.10 Journaal 16.15 Night Crossing. Amerikaanse SDeelfilm 18 00 Kunst und Geld. Reportage over de kunstbeurs in Bazel. 19.00 Journaal 19.30 Auslandsjournal 20.15 Das Dorf (1). Driedelige serie (zw) met Renate Bleibtreu Yn Franz Buchrieser. Dubritz, voorjaar 1945. Het dorp wacht op het einde van de Tweede Wereldoorlog. De Nazibevel hebber van het plaatsje stelt enkele verdedigingstroepen op rond het dorp, maar hoopt heimelijk samen met alle bewoners dat de Amerika nen het dorp zullen innemen. 21 45 Von der Stalinallee zum Farb- fernseher. Reportage over de arbeiders in de D.D.R 22 30 Journaal 22.35 Sport am Freitag 23.05 Geburt der Hexe. Film van Wilfried Minks. De bewoners van een middeleeuws Casti- liaans dorp, allen lijfeigenen, moeten buigen voor de heer en zijn hoogmoedige vrouw 00.35 Journaal Achter het nieuws NED 1, 20.28 uur. In Vara's actualiteitenrubriek „Achter het Nieuws" aandacht aan de gevolgen van het bezuinigings beleid voor mensen die problemen hebben met hun eindexamen. Voorts een gesprek met de kamerle den Scholten (CDA) en Wallage (PvdA) over de boycot van Zuid- Afrika en een reportage over het Lauwersmeer, dat militair oefenter rein zou moeten worden. Frank Zappa NED 1. 22.45 uur. De VARA zendt vanavond ..You are what you is" uit. het laatste concert van Frank Zappa (foto) en zijn groep in de serie „Halloween "-con certen. opgenomen in het Newyork- se Palladium Met de opkomst van de popmuziek was Zappa een van de meest in het oog springende figuren. De veelzijdigheid van de nu 42-jarige Frank Zappa als tekst schrijver. componist, dirigent en gi tarist komen in dit programma dui delijk naar voren, maar ook zijn onmiskenbare, dwingende persoon lijkheid zullen de talloze fans aan de buis binden. De eerste de beste NED 2, 19.12 uur. In het Tros-programma „De eerste de beste" beelden van het verloop van het wereldrecord paalzitten, dat de 25-jarige Kees Scheffers uit Stolwijk op 404 dagen bracht. Ande re onderwerpen zijn: het record pan- nekoekenbakken; wie is de snelste behanger van Nederland: de groot ste taart van Nederland en merk waardige records uit het buiten land. Het programma wordt gepre senteerd door Martin Rudelsheim en het commentaar wordt geleverd door Tom Blom Bessen NED 2. 20.20 uur. Bij de Tros is vanavond het door Jos Brink geschreven blijspel „Bes sen" te zien. De rollen worden ver tolkt door Henny Orri, Hetty Ver hoogt. Eddy Brugman en Teuntje de Klerk. De oude revue-ster Suze Brandt krijgt een plaatsje in een bejaardentehuis, dat door de direc trice met strakke hand wordt ge leid. Suze is op een leeftijd gekomen waarop mensen heden en verleden nog wel eens willen verwarren. Dat overkomt ook Suze, die in de figu ren om haar heen. zoals haar zoon Hans en de bejaardenhelpster An neke. regelmatig haar glorieuze verleden ziet herleven. Zo ontstaan situaties, die komisch aandoen, maar die duidelijke symptomen zijn van het aftakelingsproces, waaraan Suze onderhevig is Gebroken tijd NED. 2. 22.45 uur. De film ..Gebroken tijd" van Floor Kooy gaat over een groep Turkse mannen in Amsterdam. De verha len komen vooral van degenen, die hier al vele jaren wonen en daardoor achteraf kunnen overzien welke ge voelens je bestormen als je van het Turkse platteland wordt overge plaatst in een westerse binnenstad. Dat alles wordt geïllustreerd en afgewisseld met beelden uit Turkije en Nederland, die ook het contrast duidelijk maken. In Turkije vinden we aan de ene kant gezelligheid, kameraadschappelijkheid, rust, persoonlijk initiatief, maar ook zwaar werk dat weinig oplevert. Daartegenover staat de kille groot schaligheid van het Nederlandse bedrijfsleven en vooral de ontredde ring en onzekerheid, wanneer zoiets groots over de kop gaat Tros sport NED. 2, 23.35 uur. De „Tros Sport'-uitzending staat vanavond in het teken van ouded- tenmsmeesters als Rod Laver. Ken Rosewall en Tom Okker. De beel den van deze sportieve ontmoeting, waarin de oude meesters tegen el kaar aantreden, zijn opgenomen tij dens een toernooi in Mook. Het commentaar wordt verzorgd door Piet van Eijsden. iVan onze rlv-redactie HILVERSUM De redactie van Achter het Nieuws, de actualiteitenrubriek van de VARA. komt in verzet tegen een besluit van de directie van deze omroep. Deze besloot onlangs om gedurende een overgangsperiode Jan Nagel, groepsleider van de VARA-actualitcitcn. te benoemen als eindredac teur van de rubriek. Bij de rubriek is na het vertrek van de vorige eindredacteur Joop van Zijl een interimperiode ingelast om het programma en de werkorganisatie ervan te verbeteren. „Tot die tijd is het niet verstandig om een nieuwe eindredacteur te benoemen", aldus de directie. De redactie is het eens met het stre ven van de directie om de verbeterin gen door te voeren maar heeft moeite met de persoon Jan Nagel. Voor de directie staat het besluit echter al vast. Men streeft er bij de VARA naar om per 1 januari 1984 een nieuwe eindredacteur te benoemen. De onvrede van de redactie, die in de eerste plaats lijkt te bestaan uit een gebrek aan vertrouwen in de persoon Jan Nagel, wordt gesteund door de te hulp geroepen vakbondsbestuurder Hans Verploeg (NVJ). Verploeg noemde het „zeer onwense lijk" om Nagel te benoemen, niet alleen om zijn persoonlijkheid, maar ook omdat de vermenging van de functie van eindredacteur en die van leider van een grotere groep binnen de VARA tot conflicten zou kunnen lei den. Verder zou een dergelijke journa listieke functie niet te combineren zijn met zijn lidmaatschap van de Eerste Kamer voor de PvdA. De VARA-woordvoerster wuifde dat laatste bezwaar weg met de opmer king: „Nagel is al heel lang politicus en dat heeft hier nog nooit moeilijkhe den opgeleverd" Verploeg heeft de VARA-directie afgeraden om tot de benoeming van Jan Nagel over te gaan. Ook bestaat er ontevredenheid over de kwaliteit van de rubriek Achter het Nieuws. Het programma zou te moei lijk zijn en te ver van de socialistische basis verwijderd. De VARA-directie liet vanochtend weten dat Nagel de aangewezen per soon is voor het waarnemend eindre dacteurschap. gezien zijn verantwoor delijkheid als groepsleider. Scheidend eindredacteur Joop van Zijl zei desge vraagd, dat er in dit stadium niemand beschikbaar is om het redactiestand punt toe te lichten. PUZZELEN HILVERSUM (GPD) Als in hel reorganisatieplan dat het VARA-be- stuur volgende week vrijdag presen teert gedwongen ontslagen voorko men. zal het personeel van deze om roep daarop reageren met stakings acties. Dit is donderdagmiddag be sloten tijdens een bijeenkomst bij de VARA, waarin vertegenwoordigers van de omroepbonden hun achterban raadpleegden. Ongeveer honderd georganiseerde VARA-personeelsle- den woonden die vergadering bij. Zowel de omroepbonden als het VA- R.A-personeel verkeren momenteel in het ongewisse over de inhoud van het reorganisatieplan, waaraan het be stuur thans de laatste hand legt. Frans Gottmer van de Dienstenbond FNV zei donderdagmiddag „te neigen in de richting van toch enkele ge dwongen ontslagen", maar. zo voegde hij daar onmiddellijk aan toe. „het blijft koffiedik-kijken". Gottmer be schuldigde het VARA-bestuur ervan het overleg te hebben geblokkeerd door geen toezeggingen te doen tot aan de dag waarop het reorganisatie plan zal worden gepresenteerd. Het bestuur ging vorige week niet in op de eis van het personeel om de oorspronkelijk voorgestelde reorgani saties in te trekken. Ook tijdens het overleg met vertegenwoordigers van de omroepbonden. zoals dat deze week dinsdag is gevoerd, gaf het be stuur geen krimp Ook op een tussen voorstel van de bonden, om tot vol gend jaar zomer geen gedwongen ont slagen te laten plaatsvinden, ging het bestuur niet in. „Wacht de 24e eerst maar af zo luidde de boodschap. Over de wijze waarop mogelijke acties gestalte moeten krijgen, werden de 'aanwezigen het donderdagmiddag snel eens. Een werkstaking die per dag qua hevigheid zal toenemen, zo was de algemene opdracht Een ter plekke geformeerd actiecomité zal in de komende dagen aan de uitwerking van die opdracht gaan werken. Of en in welke mate radioluisteraars en tele visiekijkers hinder zullen ondervin den van mogelijke acties, is in dit stadium nog onduidelijk. 71 /Tensen die bewonderd worden 1VJ. hebben zelf ook vaak de gave van bewondering. In de werkka mer van prof. dr. Dirk Durrer staat een foto van twee buitenlandse collega's, die hij als de belangrijk ste mannen op zijn vakgebied be schouwt (..die staande was zo ge niaal dat hij Engeland uitgeschopt is"), en aan de wand hangen de foto's van Jaap en Tins Fris en van Ype Westra. ..Zou jij niet een mil joen kunnen gebruiken?", vroeg Jaap een keer aan Dirk. ..Jazeker wel", zei Dirk. „ik zou graag een Eerste Hart Hulp willen inrichten". Hij raadpleegde de bouwerswereld en kwam bij Jaap Fris terug met de mededeling dat hij eigenlijk twee miljoen nodig had. „Daar had ik al op gerekend"zei Jaap Fris en hij schonk prof. Durrer twee miljoen gulden. Dat werden er uiteindelijk twee en een half toen kwam er nog een half miljoen tekort en dat werd weer bijgepast door Ype Westra. Je moet dat geld natuurlijk wel eerst hebben, maar als je het hebt is het toch aardig om het op zo'n manier te besteden. Infarct Particulier initiatief dus. We den ken wel altijd dat Vadertje Staat ons van de wieg tot het graf bemoe dert, maar in de praktijk wil dat wel eens tegenvallen. Juichen de autoriteitenzulk particulier ini tiatief toe. stimuleren ze het en springen zij in geval van nood bij? Achter de schermen („als meest betrokkene krijg ik zelf er het minst over te horen", zei prof. Durrer) wordt op het ogenblik touwgetrok ken over de vestiging van een klei ner) Binnenstadziekenhuis op het terrein van het Wilhelmina Gast huis, als dat eind 1983 naar het Academisch Medisch Centrum ver huist. Zonder zo'n ziekenhuis als direct achterland kan de Eerste hart Hulp niet blijven bestaan. En zon der zo'n Eerste Hart Hulp kan de Amsterdamse binnenstad (Cen trum, Oud-West en Oud-Zuid) met goed fatsoen niet uit de voeten, omdat die binnenstad <120.000 in woners. de stad Maastricht i behal ve het Wühelmina Gasthuis toch ook al zes kleinere ziekenhuizen en klinieken kwijtraakt. In 1981 stier ven in Amsterdam 7728 inwoners, van wie 0 aan abortus. 1 aan appendicitis. 74 aan ongevallen met motorvoertuigen aan de open bare weg. 1137 aan zes verschillen de vormen van kanker, en 1219 i het hoogste aantal) aan een hartin farct acuut myocard infarct, op z'n platmokums). E.H.H. Alle reden dus voor extra aan dacht. Nu is het merkwaardige, zegt prof. Durrer, dat een groot deel van de hartstoornissen behan delbaar zijn: „We kunnen het brandje meestal wel blussen, maar des te beter naarmate de patient vlugger bij ons komt, want in het eerste uur valt de grootste winst te boekenè". Daarom propageert bij al enige jaren de zelfverwijzingje krijgt iJEl opeens pijn in je borst, gaat sf transpireren, voelt je misselijk bel dan onmiddellijk je huisarts laat je naar de Eerste Hart H: rijden! Daar krijg je 24 uur p nc etmaal meteen de benodigde hu bovendien heeft het team van pr. 0 Durrer steeds betere methodenjh S(jn wikkeld om gewaar te wordenq inderdaad sprake is v situatie of niet. Gevallen die vroeger voor alle kerheid naar de hartbewakingit deling werden verwezen (met$ peperdure verpleegkostem, Jfen nen nu vaak poliklinisch worth afgehandeld, zodat van de ons saai veer 3000 patiënten die jaarliji r{r]j door de E.H.H. geholpen worden< a 9 per dagè), niet zoals uroeptjj,. zo'n 2000 naar de hartbewakinQiq jooi deling hoeven, maar nog maar to: p 750. Hartbewaking inclusief kn tenbewaking, want dat scheelt fo: al meer dan een miljoen gulden# vol| orii seei Uk Eur Liggen of lopen Maar zonder zo'n hartbewaking) afdeling kan de Eerste Hart Hl- niet bestaan, daarom willen pr.j Durrer en alle ander medische t perls een Binnenstadziekenhuisi het WG-terrein, dat volgens nieuwe filosofie moet worden g rund Zestig huisartsn in de !B nenstad hebben zich bereid te klaard bij toerbeurt de eerste-huj afdeling te bemannen, waardoori tot 70 procent van alle eerste-huig aanvragen door huisartsen faaki:.; worden behandeld. Zij zullen dd|.:. gewenst geadviseerd worden d«t specialisten van het Binnenstadiin kenhuis. Wijkverpleging en maa schappelijk werk zullen in het oir leg betrokken worden om de mogt lijkheid te vergroten dat de patin ten in hun eigen omgeving worda behandeld. fcpe Het ziekenhuis zal even 'laagdren pelig' zijn als de Eerste Hart Hs en de Cardiologische Kliniek na a l zijn, en er zal een verschulté plaatsvinden van de klinische nac t0[ de poliklinische behandeling, zeg maar van de 'ziekbedbehandt ling' naar de 'in- en uitloopbehai deling'. Anders gezegd: minder hg gende patiënten en meer lopena patiënten. Bovendien kan op manier de opnameduur korter jr maakt worden als er toch van er. <M klinische behandeling sprake is Sandalen w Het gaat wat ver van een 'bloti voeten-ziekenhuis' te spreken tie als we in de Derde Wereld 'blote voeten-dokters' sp\ maar een 'open sandalen-zieks, huis' mag je zoiets toch wel im men. Het ziekenhuis van de rial toekomst. Nu alleen nog even wachten of dat Binnenstadzieken huis er komt, of anders gezegd: qf Durrers Eerste Hart Hulp zal kur. nen blijven. ku Door Carsten Graaba Horizontaal: 1 rijtuig, 5 herkauwer; 9 beroep. 10 ri" in Siberie. 12 dierge luid: 13 deel v.d. bijbel. 14 selenium: 15 klap. 17 wiel: 18 familielid; 19 kaartspel; 21 pl in België, 23 kantlijn: 26 sommige; 29 roem. 30 voorzetsel. 31 boom; 32 eerwaarde heer: 33 jongens naam: 34 spil: 36 lage druk. 37 voed sel, 39 pl. in Gelderland: 40 uithang bord Verticaal: 1 schoeisel: 2 godsdienst; 3 vrouw, dier, 4 leed. 5 slot; 6 Europe aan; 7 spil; 8 manusje van alles. 11 carillon; 14 amaril: 16 paardekracht; 18 rund; 20 nauw; 22 deel v.h. gelaat, 23 vogel; 24 noot, 25 pl. in Engeland; 26 strandmeer; 27 hetzelfde; 28 bijb plaats; 33 vr. munt; 35 bevel; 37 gewicht, 38 in persoon; Zaterdag 18 juni NOS: Nieuws op elk heel uur. VARA (vanaf 7.00) 7.02 Hallo hier Hilver sum! 10.30 Wie in 't Nederlands wil zingen. 11.03 Z.I HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 12.03 Vakantiewerk. 13.06 Echo, 13.16 Souvenirs; 14.03 Winter uit. zomer m; 15 03 Pas op de plaat. 16 02 Tussen wal en schip: 17.53 Marktberichten: 17.55 Mededelingen. 18.06 Echo. 18.16 punt uit. 19.30 Nouhoorjehetookeens- vaneenander. 20.03 Country time. 21.02 Nine o'clock jazz: 22.02 Zomer- goal. NOS: 23.02 Mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. VOO 00 02- 07.00 Veronica's oh wat een nacht Zaterdag 18 juni NOS Nieuws om 7.00, 7.30. 8.00, 8.30. 9.3P. 10.30. 11.30. 12.30. 13.00. 13.30. 14.30. 15.30. 16.30, 17 30. 18.00. 20.00, 22.30 en 23.55 uur. KNMI; 5.45 Het weer etc. TROS (vanaf 7.00): 7.10 Gymnastiek. 7.20 Rollebolleradio 7 35 Aktua 8 11 Sport na sport8.33 Toeraktua. NOS 9.05 Gymnastiek. 9.15 Voor blinden en slechtzienden. 9.24 Waterstanden. TROS (vanaf 9 30) 9.33 Bosboom en Bekooy. Zaterdag 18 juni NOS: Nieuws op elk heel uur. NCR' j (vanaf 7.00): 7 02 Vroegop 7.30 K3të bara. 8.03 Pop Non Stop. 9.03 Gospt Rock. 10 03 Popsjop HILVERSUM-4 12,00 Regio-lokaal: 12 26 Land- en tuinbouw (NOS). 12 36 Tussen het nieuws. 13.10 Meer over mind.er 14.33 Teleac VARA 15.03 Radioweekblad. 1820 Zendtijd pol part RPF. 18.30 Overheidsvoorlichting. 18.40 Lucht ruim. 20.03 Provinciale zaken, 21 00 Vrije tijd, blije tijd. NOS: 21 40 NOS- servtce: 22.10 RVU. 22 40 Oost-West. VARA 23 00 Het zout in de pap. HILVERSUM-3 VOO 12 03 Mono. 13.03 Tippara- de. 15 03 Top 40. NOS. 18 04 De avondspits. VOO 19.02 Bart en De Zwart. 22,02-24.00 Countdown café. 12.00 Strauss en co, 13.05 Hoii& J festivaljournaal (NOS). 13.07 Ver» ca klassiek VPRO 14 30-17.00 MiE- k-op-vier. AVRO: 20.00 Elgar festrt (1); 22.30-23.00 The lighter Elgar Zaterdag 18 juni 12.00 Elgar Festival. 13.05 Ho!l£ zi Festival Journaa iNOSi 13.07-.7a s Elgar Festival. 20.00-23 00 Elgar?#

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2