I Wa* Mata Hari Extra zendtijd voor de minderheden, 'Avondspits' blijft PZC/ weekendkrant EXCELLENTIE PANDA EN DE DOLLE DELVER ITFRDAG 11 JUNI 1983 29 NOS 0930 Nieuws voor slechthorenden 13,00 Nieuws voor slechthorenden 1600 Journaal AVRO 16.05 Doctor Snuggles. Tekenfilm, i' i 16 30 De Dukes uit Hazzard. Ameri kaanse serie. 17.20 Honderd beroemde schilderij en. Egon Schiele: „Vrouw met twee kinderen". NOS 18,45 Sesamstraat 19.00 Studio Sport 19.55 Trekking Lotto 20.00 Journaal 2010 Panoramiek. Actualiteiten 2040 Humanistisch verbond 20.45 Holland Festival. Japan-ll: Jo- mon Sho. 20.05 Hoketus. Muziekstuk van Louis Andriessen en leerlin gen van het Haags conserva torium^ 23.00 Journaal 23,05 Nieuws voor slechthorenden 1200 1 2.45 Het Capitool. 13 00 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 18.10 Spaans VOO 1905Happy Days. Amerikaanse se rie 19.30 Nederland Muziekland .10 Dynasty. Amerikaanse serie. 21.00 Karakoram. Reportage. 2125 White Lightning. Amerikaanse speelfilm (1973). 23.05 Agenda. NOS 23.10 Journaal 2315 Nieuws voor slechthorenden Eucharistieviering. Vanuit Gentbrugge. Confrontatie lr! 1200 Nieuwsoverzicht voor slech thorenden 11,00 Tenuto. Jonge virtuozen op het concertpodium: Rudi Hae- mers, saxofoon, vertolkt: Fan tasia voor sopraansaxofoon van Heitor Villa-Lobos; Con certo voor altsaxofoon van Pierre Max Dubois. M.m.v. het Filharmonisch Orkest van de BRT o.l.v. Fernand Terby. 14 40Witte Bim, Zwartoor, Russi sche jeugdfilm van Stanislav Rostotski naar de novelle van Gravili Trojepolski: Ivan Ivano- vitsj redt een jonge hond van Jde verdrinkingsdood. De twee sluiten vriendschap. Ivan neemt de hond mee op jacht en wijdt hem in alle gehe van de natuur in, 1710 Patrick Juvet. Frans showpro gramma van Gilbert en Maritie Carpentier met o.m. Amanda Lear, Francoise Hardy, Jane Birkin, Veronique Sanson en 8ette Midler. 18.00 Appie. Kleuterserie 18 05 Sesamstraat 18 20 Van de Noordzee tot de Oost zee. Serie over cultuur, econo mie en geschiedenis van de volkeren rond de Baltische Zee J en de Noordzee. Afl. 2: „De Vikings". 19.10 Actie openbaar vervoer. BRT- campagne met een kijk op ons dagelijks openbaar vervoer j met o.a.: Het „Nieuwe kans plan" van de spoorwegen; Zo- merrally met het openbaar vervoer; De treintrambusdag van 2 oktober; Vakantietreinen I in winter en zomer. 19 40 Mededelingen '945 Journaal 20.05 Sportweekend 2035 De Citadel. Britse serie. Laat ste aflevering; Andrew wordt voor de Medische Tuchtraad gedaagd om verantwoording af te leggen over zijn samen werking met de niet erkende geneesheer Robert Stillman Eenmaal in de getuigenbank vertelt Andrew openhartig hoe hij zijn beroep ziet en hoe hij over mensen zoals Stillman, voor hem een „groot" man, oordeelt. Hij wordt vrijgespro ken. 21.25 Vincent van Gogh. Belgische documentaire van Renaat van Dessel over de Nederlandse schilder Vincent van Gogh. 22.10 Journaal Aansluitend: Coda: „Als gij mijn zoontje voedt" van Jos de Haes (1920-1974) uit „Gedaanten". 09.30 Ulysse. Uitzending voor slech thorenden 10.30 Politieke uitzending. De socia listische gedachte 11.00 Fete de la jeunesse laique. Amusementsprogramma. 12.00 Faire Ie point. Politieke actuali teiten. 13.00 Journaal 13.05 Concertissimo. Het Nieuw Symfonisch Orkest van RTBF o.l.v. P. Bartholomée brengt „Le marchand d'images" van André Souris, 13.55 The muppet show. Gast: Dia na Ross. 14.30 Palmares. Liedjeswedstrijd. 15.00 Claude Francois, le film de sa vie. Filmportret van het leven en werk van de Franse zanger, show- en zakenman Claude Francois. 16.30 Aldabra. Documentaire over' reuzeschildpadden. 17.20 Laurel en Hardy. Slapstick: Dierenliefde. 17.45 De smurfen. Tekenfilmserie. 18 10 Mobiles. Transportmagazine. 18,40 Le weekend sportif. Sportma- gazine. 19.24 Palmares. Uitslag liedjeswed strijd. 19.30 Journaal 20.00 Contacts. Verkeerstips. 20.05 Hotel. Amusementsprogram- 20.45 Finale de Micro-défï. Spelfina- le. 21 05 Claudine. TV-film in vier delen van Edouard Molinaro met Marie-Hélène Breillat en Ca therine Samie. Afl, 1„Claudi ne op school". Een Frans pro vinciestadje rond 1900. Het mooie en romantische school meisje Claudine wordt verliefd op een leraar. 22.25 Journaal en sport. 19.20-22.00 Autosport. Rechtstreek se reportage van de Grote Prijs formule 1 vanuit Mon treal. 09 30 Programma-overzicht 10.00 Umkehr zum Leben. De Evan gelische kerkdagen. 11.30 Pop Stop. Jeugdmagazine met hits en popinformatie. 12.00 Der Internationale Fruhschop- pen. Persdebat 12.45 Journaal 13.15 Ouvertures van Beethoven. De Wiener Philharmoniker speelt „Egmont" en Leonore III". 13.45 Magazin der Woche. Regio naal nieuwsoverzicht. 15.00Schau ins Land Avonturenreeks voor de jeugd 15.30 Jumping. Duitse kampioen schappen in Berlijn. 17.00 Tour de Ruhr (3). Zesdelige reeks met Henry van Lyck en Marie-Luise Marjan De fami lie Stratmann en hun vrienden komen tijdens de derde etap pe van hun fietstocht in een bedreigd mijnwerkersdorp in het Ruhrgebied. 17 45 Aufbruch zur Umkehr. Repor tage n a v de 20e Deutscher Evangelischer Kirchentag 18.30 Journaal 18.33 Die Sportschau 19 15 Wir uber uns 19 20 Weltspiegel. Buitenlandse cor respondenten berichten. 20 00 Journaal 20.15 Frankfurt am Main. Documen taire van Horst Kruger over de stad Frankfurt. 21.15 Fanny. Amerikaanse speelfilm (1960) van Joshua Logan met Leslie Caron, Maurice Cheva lier en Charles Boyer en Horst Buchholz Dramatische verfil ming van Marcel Pagnol's tri logie. De 19-jarige Marius ver kiest het avontuurlijk zee- mansbestaan boven het ha vencafé van zijn vader, Hij verlaat Marseille en zijn buur meisje Fanny, dat zwanger van hem is. Fanny zoekt troost bij de oude zeilmaker Panisse. 23.30 Die dritte Haut. Reportage van Gero von Brehm over wonen in Duitsland. 00.15 Journaal 10.00 Programma-overzicht 10 30 ZDF-Matinee Met o.a. de die renwereld in Sri Lanka. 12,00 Das Sonntagskonzert. Muziek uit Peru en Chili. 12 45 Freizeit. Vrijetijdsmagazine. 13.15 Chronik der Woche. Weekjour- naal. 13.40 Von der Natur des Menschen Documentaire serie over het steentijdperk. 14.10 Anderland Kleuterprogram ma. 14 40 Journaal 14.45 Danke schon. De actie Zorgen kind. 14.50 Wie der falsche Rauber Liku in die Falie ging. Chinese pop- penfilm. 15.10 Der Graf von Luxemburg. Operette van Franz Lehar met Eberhard Wachter als de graaf van Luxemburg, Lilian Sukis als zijn geliefde Angéla Didier en Erich Kunz als vorst Basil. De solisten worden begeleid door het Symfonie-orkest Kurt Graunke o.l.v. Walter Goldsch- midt. 16.45 Deutsche Forscher am Indus. Documentaire. Duitse onder zoekers proberen in Pakistan het geheim van de Mohenjo- daro te achterhalen. Vier a vijfduizend jaar geleden leefde dit volk aan de berfedenloop van de Indus en bezat een zeer hoge cultuur. 17.15 Journaal 17.17 Die Sport-reportage 18.15 Tagebuch Uit de katholieke kerk 18.30 Tiere unter heisser Sonne. Do cumentaire over de olifant. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Journaal 19.10 Bonner Perspektiven. Politiek nieuws. 19.30 Erkennen Sie die Melodie? Muzikaal quizprogramma o.l.v. Gunther Schramm. 20.15 Celimar. Komedie van Eugène Labiche met Peter Uray en Walter Langer De charmante hartenbreker Celimar besluit na talrijke amoureuze avon tuurtjes dan toch maar te trou wen Dit betekent echter geenszins, dat hij met rust wordt gelaten door zijn vroe gere geliefden, Vooral de echt genoten van enkele van zijn ex-geliefden bezorgen hem de nodige problemen. 21.40 Journaal en sport 21 55 Wenig Hoffnung fur Nah-Ost Tweede aflevering uit een se rie reportages over de verhou ding tussen de verschillende volkeren en godsdiensten in het Nabije Oosten. 22 40 Weltsprache Musik. Serie pro gramma's rond ontwikkelin gen in de klassieke muziek. Afl. 14. De muziek aan het einde van de negentiende eeuw. 23.40 Journaal Holland Festival j*ED. 1, 20.45 uur to het kader van het Holland Festi val besteedt de NOS vanavond aan dacht aan Japans bewegingsthea ter In deze uitzending is een voor stelling te zien die de dansgroep Sankai Juku in de Koninklijke schouwburg in Den Haag geeft. tDe leden van deze groep beoefenen de „Buto", een vorm van modern ijapans bewegingstheater, die in de jaren vijftig in Tokio is ontstaan. Kenmerken van „Buto" zijn het overheersen van uiterst trage bewe gingen van naakte, witte lichamen en de dramatische sfeer van schoon heid en geweld als van oude, Japan se rituelen. De voorstelling die San kai Juku brengt is getiteld „Jomon L een eenakter uit 1982 ■Dynasty jTCD. 2. 20.10 uur Vanavond brengt Veronica de laat ste seizoen-aflevering van Dynasty op het scherm. De fans van de jamllie Carrington moeten tot okto ber wachten voordat ze weer van de ellende rondom de familie kunnen Genieten. Koe zal het gaan tussen de beide .•aartsvriendinnen" Alexis en a Krystle? Wordt Steven alsnog ge- >t; lukkig met zijn nieuwe vriend en vanneer komt Claudia uit de kli- jdek? Vragen, die in deze aflevering «antwoord moeten worden, voor- bat de acteurs en actrices yan een m ^'verdiende vakantie kunnen ge- Heten. White Lightning NED. 2, 21.25 uur In deze misdaadfilm (1973) van de Amerikaanse regisseur Joseph Sar gent. speelt Burt Reynolds de rol van dranksmokkelaar Gator McKlusky. In de gevangenis hoort hij dat zijn broer door toedoen van een corrupte sheriff om het leven is gekomen Hy breekt uit om zijn broer te wreken.. Burt Reynolds en Jennifer Billingsley spelen de hoofdrollen in White Lightning. Reynolds speelt een uitgebroken gevangenisboef, die zijn broer gaat wreken en Billingsley diens liefje en zuster in nood. MET INGANG VAN OKTOBER HILVEKSUM (GPD) Het NOS-bestuur heeft vrijdag in principe besloten dit najaar de radiozendtijd voor min derheden met circa vijf uur uit te breiden, zonder dat dit ten koste gaat van bestaande programma's. Daartoe worden de uitzendingen van Hilversum I via de middengolf 's avonds vijf maal in de week geduren de een uur onderbroken voor een programma voor etnisch culturele minderheden. Hilversum I zal gedu rende dat uur alleen via de FM te beluisteren zijn. Met het besluit van vrijdag is het voorstel van de programmadirecteu ren van de omroepen om vier dagen in de week de Avondspits te laten ver dwijnen, voorlopig van de baan. In dat voorstel zou de zendtijd van het NOS-programma Avondspits naar de omroepen gaan en zou de NOS op Hilversum II meer zendtijd krijgen voor etnisch culturele minderheden. Tegen dat plan bestonden grote be zwaren van de Dienst radioprogram ma's en de onderneminsraad van de NOS. De Raad van Beheer van de NOS stelde het bestuur vrijdag voor op dezelfde wijze als nu voor Hilversum I gaat gebeuren ruimte te creeren op Hilversum II of Hilversum IV door ook hier de middengolf- en FM- zenders langer te ontkoppelen dan nu het geval is Dit voorstel was op bezwaren van de omroepen gestuit, waarop deze via hun programmadi recteuren het Avondspitsplan lan ceerden. Om grote conflicten te voorkomen en de door iedereen gewenste uitbreiding van zendtijd voor etnisch culturele minderheden te verwerkelijken heeft het NOS-bestuur gisteren naarstig naar een compromis gezocht. Het door KRO-voorzitter Schmitz gefor muleerde alternatief de ontkoppe ling gedurende vijfmaal een uur van de middengolfzender van Hilversum I kreeg uiteindelijk de instemming van het hele bestuur Afgesproken 15 dat wanneer de uitvoering van het voorstel op praktische bezwaren stuit, de kwestie terug zal komen in het NOS-bestuur Een van die praktische bezwaren zou kunnen zijn, dat kabel exploitanten niet de capaciteit heb ben om de extra zender die nu ont staat via hun net door te geven. Wettelijk zijn zij daartoe wel ver plicht. Wanneer dergelijke problemen zich niet voordoen ligt" het in de bedoeling vanaf 1 oktober op iedere doordeweekse dag een programma van ongeveer een uur uit te zenden met als doelgroepen de Turkse. Ma rokkaanse. Surinaamse. Antilliaanse en MolukSe inwoners van Nederland. Daarmee wordt dan een begin ge maakt met de doelgroepenzender „Hilversum V", waar in een nog uit te komen nota van de programmadirec teuren voor wordt gepleit. Zowel voor de nu geplande zendtijduitbreiding als voor een eventuele complete extra zender moet de minister van WVC nog toestemming geven. Schmitz Ultimatum Vara Het bestuur van de Vara gaat niet in op het vrijdag verstreken ultimatum van het perso neel. dat heeft gedreigd met acties te beginnen als de voorgestelde reorga nisatie met gedwongen ontslagen bij de omroepvereniging van kracht blijft Het Vara-bestuur houdt zich aan de eerder gemaakte afspraak met de ondernemingsraad over het totaal plan van de Vara, dat op 24 juni wordt gepresenteerd. De bonden van om- roeppersoneel gaan na een gesprek met het bestuur hun leden raadplegen over acties bij de Vara, zo heeft be stuurder H. Verploeg van de journalis tenvereniging NVJ vrijdag fheege- deeld. Stakingen zijn daarbij niet uit gesloten. Fame inspireert tot landelijke danscompetitie HILVERSUM iANPi De Vara gaat in samenwerking met de Nederlandse Bond van Dansleraren in de loop van dit jaar een landelijke danscompetitie organiseren, inhakend op het succes van de televisieserie 'Fame'. Iedereen tussen de 6 en 25 jaar kan aan deze wedstrijden meedoen Het is de bedoeling dat overal in het land voorrondes worden gehouden, die gevolgd worden door zes regiona le halve finales. Daarvan worden kor te tv-opnames gemaakt, welke steeds aansluitend op de afleveringen van Fame' zullen worden uitgezonden die de Vara het komende televisieseizoen brengt. De danscompetitie zal m mei 1984 uitmonden in een grote landelijk finale, die geheel live zal worden uitgezonden Motie tegen steun 'Radio Freedom' haalt het niet HILVERSUM (GPD) Eetimotie van TROS-voorzitter Minderop waarin het NOS-bestuur zich uitspreekt te gen „actieve steun aan verzetszen- ders" heeft het vrijdag niet gehaald. De TROS-voorzitter wilde met die motie zijn onvrede uiten met de steun die de NOS geeft aan de actie „Omroep voor Radio Freedom". Die steun bestaat er uit dat een NOS-technicus gedurende enkele we ken is vrijgemaakt om de technici van Radio Freedom, het radiostation van de Zuidafnkaanse bevrijdingsbewe ging ANC. vertrouwd te maken met uit Nederland ter beschikking gestel de apparatuur. De kosten voor die operatie worden door de NOS doorberekend aan de initiatiefnemers van de actie „Om roep voor Radio Freedom". Op grond daarvan noemde NOS-commissaris Beugels het in een emotioneel debat over de TROS-motie „beschamend" dat zo'n bescheiden bijdrage aan zo'n belangrijke beweging nog verdedigd moet worden" De indiener van de motie liet weten dat het een principiële kwestie be treft. Radio Freedom opereert vanuit landen als Ethiopië, Zambia en Tan zania die volgens Minderop „dictato riaal geregeerd worden". Steun aan zo'n zender zou de informatieve taak van de omroep in gevaar kunnen brengen, zo luidde zijn argumentatie. De motie werd verworpen met twaalf stemmen tegen, tien stemmen voor en vijf onthoudingen. Het culturele leven in Nederland is op het ogenblik geheel geja- panneerd De etalages van de boekhandels liggen vol met Japan se boeken, de muziektempels voe ren Japanse muziek uit. het Hol land Festival heeft allerlei Japanse trekjes, en dat gold ook voor de tweede aflevering van 'Aanvallen van uitersten die in het kader van het Holland Festival vanuit Carré door de VPRO werd uitgezonden Eiko en Koma lieten ons kennis maken met de boeto-dans 'dje ik inderdaad nog net niet kende i, en Akiki Nishigata en Chisko Fukuna- ga Uk hoop dat ik het goed uit spreek) zorgden voor het Japanse rnuziekelement, zal ik maar zeggen. Maar de ware japonaiserie van het programma werd toch (in een drachtige samenwerking) geleverd door het Holland Festival en de VPRO samen, die een adembene mend staaltje van hetzij harakiri hetzij kamikaze ten beste gaven, door de performance art van de Oostenrijkse Wencke Muhleisen in het programma op te nemen. Met haar optreden werd het op een na laatste taboe op de televisie door broken. Het laatste taboe, voor zover ik dat op dit ogenblik kan overzien, zou dezelfde performance act zijn. maar dan uitgevoerd door koningin Beatrix of majoor (of is het al kolonel) Bosshardt' T 7 hebt het niet gezien? Aj, dan \J zou ik het dus even moeten beschrijven. Had uw buurvrouw het dan ook niet gezien? Ja, die wel. en ze sprak er schande van, maar ze had toch niet willen uitleggen waarover ze zo verontwaardigd was. Tja, dat maakt het er voor mij met gemakkelijker op. Wencke Muhleisen, Wencke Molenijzer, zo zag ze er ook een beetje uit trou wens (maar dat kan de performan ce art zijn geweest, daar blijf ik buiten), die zou je de Mata Hari van de tachtiger jaren kunnen noemen, maar dan heel anders. Dat helpt u ook de brug niet over. Laat ik het dan zo omschrijven: ze droeg een soort schort met niets daaronder, en toonde zonder enige géne al die lichaamsdelen die in de bioscoopvitnnes van sommige lan den nog altijd met een wit strookje worden overgeplakt. Maar ja. dat deed Phil Bloom ook, zult u zeggen Phil Bloom echter was de kuisheid zelve vergeleken met Wencke Muh leisen, want die vestigde op onge meen duidelijke wijze de aandacht op al die uitspringende en insprin gende precaire lichaamsdelen die de kwintessens vormen van de por nografie Ben ik zo al duidelijk genoeg? O. ze maakte wulpse bewegingen in schaarse kleding.' Ik merk het al. ik heb het nog met duidelijk genoeg uitgelegd Ik zou de term 'wulps' in dit geval te liefelijk willen noemen. Vulgair, dat komt er dichterbij. Uitdagend- brutaal-vulgair. De anti-esthetiek in optima forma Daar komt bij dat zij ook nog over een voorwerp beschikte, om haar act meer power te geven. Een jongeman met ,zijn broek op zijn schoenen. Dat is doorgaans geen vrolijk gezicht, en hel werd er niet vrolijker op toen hij, ondanks een krachtige poging tot masturberen waarbij Wencke hem een handje hielp met wat eierstruif 'sinds 'Der Blauwe Engel' is hel kapotgeslagen ei een dank baar motief in de dramatische kunst), niet tot een noemenswaar dige erectie kwam. Tl/fisschien toch wat afgeleid lVldoor de camera, die er pal bovenop zat. of misschien was de achterliggende gedachte van Wencke om daarmee aan te geven dat de man weliswaar een varken is. maar een impotent varken. Een jongeman uit het publiek itevoren gecharterd of niet. daar wens tk mij niet in te verdiepen), kwam ook al niet verder dan wat machteloos geruk. waarna Wencke haar eerste minnaar izal ik maar zeggen) over goot met emmers verf in alle be schikbare kleuren, zodat ik mij om twee dingen gelukkig prees I dat ik die jongeman met was. en 2. dat ik kleurentelevisie had Was het kunstf Als het anti-kunst was was het natuurlijk kunst, dat spreekt vanzelf. De man die op de ladder 'Het Laatste Avondmaal' schildert vervaardigt kunst, maar de man die met zijn wandelstok in TV wttfe hei voorbijgaan die ladder met kunstenaar en verjbussen en al ondersteboven trekt is ook een kunstenaar. Performance art, zou ik dat willen noemen. Sinds jaar en dag is mijn standpunt in deze ver regaand alles wat in het theater te zien is, moet ook op de televisie gezien kunnen worden. Beter iets te veel. dan iets te weinig. Maar ik zie het televisiescherm als een verleng stuk van het theater. Er is ook een andere opvatting mogelijk: de televisie als verleng stuk van bijvoorbeeldde straat. Topless op het strand kan aan vaardbaar zijn, maar moet ieder een daarom topless op het Damrak ook de gewoonste zaak van de wereld vindenIk prefereer het standpunt van de televisie als ver lengstuk van het theater, want ik accepteer ook dat cowboys daar indianen doodschieten, terwijl ik mij wat ongemakkelijk zou voelen op het Damrak als daar ook iedere dag indianen door cowboys werden afgeschoten. Op het toneel, in de film. op de televisie is wat mij betreft tn begin sel alles geoorloofd. Dan rest alleen nog de vraag- was het wat? Hei was opzienbarend, dat zeker, maar ik zou niemand bij name kunnen noemen van wie ik het NIET op zienbarend zou vinden als h\j of zij op de televisie dezelfde strapatzen als Wencke Muhleisen zou uithalen. Door Carsten Graabak Toonder studio's GOoDEx ~DEKcyS"DROG/' 'ALLÉS IS /E«LG«E\...DE HAJOVOCH- tge /êsdwjmT «et een gouden HANDDRUK,DE ZACHT/v,OEDlGE BLUFT BEROOID EN UEEG6ESCHUD ACHTER i N ZON KROT.,. ZO JS HET" LEVEN..ZUCHT, }(OA6 BENT V ,V££F.uVANOlAN. IM). ZONDAG De nachtwacht, 04.02-07.00 Krieken met Adje MAANDAG 13 JUNI Nieuws (NOS) elk heel uur. TROS 7 02 Een goede morgen met 9 03 Continu muziek; 11.03 Neder lands fabrikaat. HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 Nieuws (NOS) op elk heel uur VARA 7.02 Oeroude Loververhalen. 7.30 Vroege vogels; 9 30 Tony van Verre ontmoet W. G. C. Mijnssen (1). IKON: 10 OW Verhaal. 10.12 Kerk dienst. 10 55 Wilde ganzen: 11.02 De andere wereld van zondagmorgen KRO 12 02 De huts. AVRO 13 05 AVRO-magazine, 13 45 zorgen NOS 14.02 Langs de lijn. 17.55 Mededelin gen TROS 18.05 Inkijk met Inbar. NCRV 19.02 NCRV-zondagavond VPRO 20 03 Kunst op de radio, radio als kunst. '22 02 Welingelichte krin gen NOS 23 02 Mededelingen; 23.07 Met het oog op morgen TROS 00 02 Nieuws (NOS): 8.00. 10.00. 13.00. 18.00. 20.00. 22.30 en 23.55 uur 5 45 KNMI. 6.45 KNMI NCRV 8.10 NCRV-zondagmorgen. 8 40 Barok op zondag. 9 00 Bijbeloverdenking KRO 9.30 Kroost. RKK: 10.02 Eucha ristieviering. 1100 'n Zondag pak. voor alledag NOS 12 00 Tambu: 12 30 Suara Malu ku. 13 10 Zorg en hoop: 13.55 Voor buitenlandse werknemers IKON 17 00 Kerkdienst. 17 58 Wilde ganzen. 18 10 Brood en spelen 18 40 Liturgie en kerkmuziek NOS: 19 10 Hobby- scoop AVRO 19 45 Klassiek kwar tiertje 20.03 AVRO magazine buiten land. 20 25 Europa plus en min, 20.45 Biels en Co; 21.09 Lichte muziek. NOS 21.40 NOS-service. 22.10 RVU AVRO 22 40 Zorgen; 23 00 Klassiek met Caroline MA 13 JUNI Nieuws iNOS' 7 00 7 30. 8.00. 8 30, 9 30. 10 30. 11.30. 12.30. 13 00, 13 30 14.30, 15.30. 16.30. 17 30. 18 00. 20 00. 22 30 2.3 55 5 45 KNMI NCRV 7 10 Gymnastiek; 7 20 Het levende woord 7 35 Hier en nu. 8.33 Te dcum laudamus; 8 59 Moment NOS: 9.05 Gymnastiek. 9.15 Werkbank. NCRV 9 33 Pleun publiek. 11.00 De wereld zingt gods lof; ma's en swingsessions; 18.02 De natio nale hitparade. 20.03 Radio thuisland: 21 02 NOS-jazz. KRO: 22 02-24 00 Het hek van de dam MA 13 JUNI Nieuws (NOS> elk heel uur AVRO 7 02 Vol gas, 9.03 Arbeidsvita- minen. II 03 Cees van Zijtveld HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 Nieuws (NOS) op eik heel uur AVRO 8.02 Ko de Boswachtershow: 8.30 AVRO's sportpanorama junior. 9.02 Juist op zondag. VARA 10 02 Het zondags gezicht van de VARA op dne i 1 02 dubbellisjes TROS 12.02 De Europarade VPRO 14 02 Spleen. 16.02 Kunst op de radio, radio als kunst NOS: 17.30 Bopthe- Nieuws iNOSi. 8.00 en 13.00 uur. TROS 8 00 Er staat een orgel in Amsterdam. 8.40 Concert bij het ont bijt. 9.30 Cascade; 10.30 Musica Reli- giosa. 11.00 Holland Festival 1983. 13 05 Holland Festival 1983. 13 07 Opera-matinee. 14 10 Concerten op de zondagmiddag. 16 00-17.00 Musica Nova 20 00 Specialiteiten a la carte. 22.00 Koren en korpsen. 22.30-23.00 Guitanteiten MA 13 JUNI Nieuws (NOSi 7 00. 8 00 en 13.00 KRO 7.02 Aubade 9 00 Musiceren als Brugman (II). 10.15 Pianosonates. 11 00 Frederick Delius.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 29