Omroepen willen de 'Avondspits' inruilen De Moor PZC/ radio-tv en kunst televisie Kiel toont Nederlandse actuele kunst EXCELLENTIE PANDA EN DE DOLLE DELVER radio MAANDAG 6 JUNI 1983 NEDERLAND-1 NOS 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10.00 Schooltelevisie. Ik speel met meer met jou 10 30 Lief zijn voor elkaar 13 00 Nieuws voor slechthorenden 14 00 Horen, zien en doen. 14 30 Natuurkunde proeven. VOO 16 00 Vervoer in het jaar 2000 16 25 Countdown. Muziekprogramma (herh.l KRO 18.55 Tom en Jerry. Tekenfilm. 19.00 Belfy en Lillibit. Tekenfilmse rie 19.25 ...M'n moeder wou hem niet meer zien. Één oudergezinnen. (afl. 2) NOS 20.00 Journaal KRO 20.28 Lou Grant. Amerikaanse serie. 21.20 Brandpunt. Actualiteiten. 22 05 Music in time. Geschiedenis van de muziek, afl. 2. „Terug tot de bron" NOS 23 05 Journaal 23 15 Nieuws voor slechthorenden NOS 13.00 Nieuws voor slechthorenden 18 30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal NCRV 19.12 Yakari. Tekenfilmserie. 19.25 Spencer's Mountain. Speel film. 21.15 Wat voor weer krijgen we deze zomer? Informatiefpro- gramma. 22 05 Praten in het voorhuis over... NOS 22.23 Journaal 22.45 Socutera 22.5T Nieuws voor slechthorenden 21.25 Textirama '83. Reportage over de Belgische lingerie modeshow op Textirama '83 te Gent. 22.00 Quarté en Journaal Aansluitend: Coda: „Krankzinnigen gesticht bij maanlicht", van Jan van Mijlen (1884-19651, uit „De Dauw trapper." 19.00 Tijdrover. Doe-het-zelf: Tapijt spannen. 1915 Even diep ademhalen. „A sharpe Intake of Breath" 12- delige Britse komische serie, met David Jason en Jacqueli ne Clarke 1eaflevering. „Wie len". 19.40 Mededelingen en programma- overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Whose hand on the tap? (Wie zit er bij de kraan?). Britse documentaire van David El- stein: Sinds de Israëliërs m 1967 de westelijke Jordaanoe- ver bezetten, is er tussen Ara bische boeren en Israëliërs een conflict ontstaan over het waterbeheer. 21.10 -22.35 She dances alone. Ame rikaanse gedramatiseerde do cumentaire film (1980) van Ro bert Dornhelm over de legen darische danser Vaslav Nijins- ki. met Kyra Nijinski, Bud Cort en Patrick Dupond: Een jonge regisseur wil een film maken over de legendarische ballet danser Vaslav Nijinski, die in het begin van de 20e eeuw over de hele wereld triomfen oogstte. In 1919 trok Nijinski zich als schizofreen uit de we reld terug, om zo'n 30 jaar later (8 april 1950) in Londen te overlijden. De regisseur komt op het spoor van Nijinski's dochter Kyra, die zelf een kort stondige carrière als danseres achter de rug heeft, maar nu een teruggetrokken bestaan leidt in San Francisco. De re gisseur probeert Kyra's mede werking te krijgen voor zijn Nijinski-project, wat aanvan kelijk nogal stroef verloopt. Toch komt het tot een samen werking die steeds hechter wordt. 14.00 -15.30 Schooltelevisie 18.00 Appie. Kleuterserie. 18.05 Aubrey. Tekenfilm. 18 10 Rondomons. Het leven op een olieplatform.' 18.30 Funnies. Tekenfilm: Inhalen verboden. 18.35 Take it easy. Engels voor be ginners. 19,00 Eénboomstraat. Korte film van Patrick Van Antwerpen met mimespeler Luc De Smet 19.10 Uitzending door derden. Een programma van Het Vrije Woord. 19 40 Quarté, mededelingen en pro gramma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Verdi. TV-serie met Ronald Pickup, Daria Nicolodi, Carla Fracci en Omero Antonutti. Afl. 4- In juni 1847 verblijft Verdi te Parijs. Hij ontmoet opnieuw Giuseppina Streppo- ni en de twee besluiten te gaan samenleven. In Milaan komt het volk in opstand tegen de Oostenrijkse bezetter. Na vijf dagen van heroische ge vechten worden de Oostenrij kers uit de stad verdreven. Het nieuws van dit succes ver heugt Verdi uitermate. Hij zendt een brief naar de op standelingen waarin hij hen zijn volle steun toezegt. Het succes is echter zeer kortston dig.... 14.00 Schooltelevisie 17 15 Mededelingen Onem 17.25 Plein jeu. Gevarieerd pro gramma met o.a.: Lollipop; Faites vos jeux en Micro-défi. 19.08 Ce soir. Regionaal magazine. 19 25 Flash minute papillon. Consu- mententips 19.30 Journaal 20.OP -22.55 The Longest Day. Ame rikaanse oorlogsfilm (1962) van Andrew Marton, Elmo Williams, Gerd Oswald, Ken Annakin, Bernard Wicki en Darryl F. Zanuck, met John Wayne, Robert Mitchum, Ri chard Burton e.v.a. De landing van de geallieerden op de op de Normandische kust... 10.00 Jounraal 10.03 Ein Mann fur alle Falie. Duitse serie. (Herh.) 11.50 Zwischen Bettler und Millio- nar. Documentaire over twin tig jaar Bundesliga. (Herh.) 12.40 Tagebuch. (Herh.) 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.10 Teletekst 16.10 Journaal 16.15 MM Montagsmarkt. Geva rieerd programma. Presenta tie Petra Schurmann 17.50 Journaal WDR 18 00 Hier und Heute. Regionaal nieuws. 18.25 Sechs Richtige. Serie 19 00 Die Grashupfer. Serie NDR 18.00 Die Nordschau 18.05 Die Sportschau 18.40 Uta. Serie 19.05 Zandmannetje 19.15 Berichte vom Tage 19.25 Landesprogramme 20.00 Journaal 20.15 Abenteuer Bundesrepublik. Documentaire serie over de geschiedenis van de Bondsre publiek. 21.15 Unser Mann in Madagascar. Reportage. 21.45 Bitte umblattern. Amuse mentsprogramma met o.a. Pia Zadora. Supertramp en Antho ny Perkins. 22.30 Journaal 23.00 Eroica. Poolse film (1957 z-w) van Andrzej Munk met Barba ra Polomska en Edward Dzie- wonski. Het eerste deel „Scherzo alia Pollaca" vertelt van een verzetstrijder die ge noeg heeft van de oorlog, zijn vrouw in de armen van een Hongaars officier vindt, zich bedrinkt met deze officier en ten slotte stomdronken een hele reeks heldendaden pleegt. Het tweede deel „Osti- nato Lugubre" speelt in een gevangenkamp waar iedereen de moed dreigt te verliezen. Alleen de gedachte dat één van de gevangenen er toch in is geslaagd om te vluchten houdt hen overeind. 00.20 Journaal 10.PO Programma-overname Duits land 1 13.15 Teletekst 15.57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16.04 Einfuhrung in das Strafverfah- rensrecht. Informatieve serie. Afl. 8: Rechten en plichten van getuigen. Aansluitend: Journaal 16.35 Lassie. Amerikaanse jeugdse rie. 17 00 Journaal 17.15 Tele-lllustrierte. Actualiteiten, tips, sport en amusement. 17.50 Ein colt Fur alle Falie. Ameri kaanse avonturenserie met met Lee Majors als Colt Sea- vers. 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19 30Ganz schon Mutig. Informatie en amusement gepresenteerd door Dieter Gurten Muzikale gasten: Rudolf Schock en Sil via Merkel. 20.15 Aus Forschung und Technik. Reportage over de luchtvaart- tentoonstelling van Parijs. 21.00 Journaal 21.20 Die Beine des Elefanten. TV- spel met Gerhard Olschewski en Viyada Umarin. Martin (40) woont in Berlijn en werkt als transportbediende. Na een mislukt en kinderloos huwe lijk, heeft Martin in de winke lierster Susanne een modern denkende en zelfbewuste vriendin gevonden. Tijdens een reis naar Thailand ont moet hij de jonge Somtjai. Eenmaal terug in Duitsland kan hij Somtjai niet vergeten en onderneemt een tweede reis naar Thailand om met haar te trouwen... 23.05 Zeugen des Jahrhunderts. Ab stracte kunst na 1945. Vijf schilders in gesprek met Georg W. Koltzsch, 00.15 Journaal Henry Fonda vertolkt de hoofdrol in de film Hel huis van Spencer'. Spencers Mountain Ned 2, 19.25 uur Onder de titel ..Vier maal Fonda" zendt de NCRV in de maanden juni en juli vier speelfilms uit met in de hoofdrol de op 12 augustus vorig jaar overleden acteur Henry Fonda De NCRV opent deze Fonda- minicyclus vanavond met de m 1963 onder regie van Delmer Davis ver vaardigde film „Spencer s Moun tain" Henry Fonda, die vanaf het begin zo'n beetje alle ..Amerikaanse deugden" belichaamde, speelt hier in de rol van eerbiedwaardige huis vader. die een droom opgeeft om zijn zoon te kunnen laten studeren. Naast Henry Fonda spelen o.a. Maureen O'Hara i Clay's vrouw Oli via) en James MacArthur als Clay- boy. ..Spencers Mountain" vormde de aanzet voor de tv-sene „De Wal- tons". Een interview met de voorzitters van de twee grootste vakcentrales in Nederland. Wim Kok van het FNV en Harm v.d. Meulen van het CNV over de bereidheid om „echt" loon in te leveren, dus meer dan de prijscompensatie: en een enquête onder de leden van FNV en CNV over dit onderwerp. Voorts een verslag van een rondlei ding die de Britse premier mevrouw Thatcher zelf geeft in haar ambts woning ir verband met de verkie zingen in Engeland op donderdag 9 juni a.s.. M'n moeder Ned 1, 19.25 uur. Vanavond zendt de KRO de tweede aflevering uit van de serie over één-oudergezinnen. De titel van de ze aflevering luidt: „M'n moeder wilde hem niet meer zien" en ver haalt de geschiedenis van de 18- jarige Boris, zijn 14-jarige zusje en hun gescheiden moeder. Jaarlijks zijn minstens 25.000 kinde ren betrokken bij echtscheidingsel lende. Het aantal stijgt nog steeds. De verhouding huwelijk—echt scheiding is bijna 3: 1. Het komt bij de plm. 30.000 scheidingen per jaar slechts zelden voor dat er geen grote problemen ontstaan rond in komen, huisvesting en boedelschei ding. Weer Ned 2, 21.15 uur De laatste seizoen-aflevering van het NCRV-programma „Rondom tien" gaat over „het weer". In de studio praten Henk Mochel en Hans Sleeuwenhoek met weers- voorspelers over het weer in het algemeen, het weer de komende zomer en weersvoorspelling op lan ge termijn Naast een aantal weera mateurs, verlenen ook beroeps- weervoorspellers van het KNMI en de „weermannen" Hans de Jong en Jan Pelleboer hun medewerking aan dit programma Foto. Brandpunt Ned 1. 21.20 uur In Brandpunt, de actualiteitenru briek van de KRO vanavond de volgende onderwerpen: Jan Pelleboer en Hans de Jong tri. ZENDTIJD MINDERHEDEN Van onze rtv-redactiei HILVERSUM Als het aan de omroepen ligt. zal liet NOS-programma De Avondspits volgend jaar op vier van de zeven dagen in de week verdwijnen. Dat zal dan het gevolg zijn van een ruil van zendtijd tussen de NOS en de omroepen, waarbij de zendtijd van De Avondspits op Hilversum 3 naar verschillende omroepen gaal en de NOS op Hilversum 2 meer zendtijd krijgt ten behoeve van etnisch culturele minderheden. Een voorstel van het overlegorgaan gen van de minderheden uitgespeeld van de programmabazen radio, het COPRA, wordt deze week voorgelegd aan het NOS-bestuur. Het is geformu leerd door Gerard Hulshof, adjunct directeur radio van de KRO. Die stelt het NOS-bestuur voor de FM-zender Hilversum 4 gedurende vier uur en 25 minuten per week langer in de lucht te laten tussen vijf en acht uur 's avonds. Dit voorstel zou de omroepen, omdat het om een niet- gefinancierde zendtijduitbreiding gaat. f26.17 kosten op het uurbedrag van f2135 dat zij krijgen voor radio programma's Ook moet de minister toestemming geven voor die uitbrei ding Daar staat tegenover dat de omroepen de 4 uur 25 minuten terug krijgen in de nachtzendtijd op Hilver sum 1 De totale NOS-zendtijd wordt dus met uitgebreid. Hoewel het geen geheim is. dat de populariteit van De Avondspits een aantal omroepen al langer een doorn in het oog is. heeft dit volgens Huls hof bij de opstelling van zijn plan geen rol gespeeld: „Er is nog een andere mogelijkheid en dat is ruilen met 'Met het oog op morgen'. Het ging erom dat de zendtijd terecht kwam bij een omroep die op die dag al zendtijd had. Dan zijn dit de enige mogelijkheden. Wat de KRO betreft, hoeft die Avondspits niet zo nodig weg. maar ik weet dat er omroepen zijn die daar anders over denken". Wie daar niet anders over denkt, is Ben Jansen, woordvoerder namens de Dienst Radioprogramma's van de NOS. „Dit voorstel is voor ons vol strekt onaanvaardbaar. De Avond spits is een typisch NOS-programma. omdat er via horizontale programme ring op objectieve wijze informatie wordt gegeven over de popmuziek in Nederland. Nu wordt op oneigenlijke gronden een aanval op De Avondspits gedaan en daarmee worden de belan- Ingrid Bergman De as van de op 29 augustus van het vorig jaar overle den Zweedse filmactrice Ingrid Berg man is zaterdag ter hoogte van het kleine vissersdorp Fjaellbacka op de Zweedse westkust boven zee uitge strooid. Aan de plechtigheid namen o.a deel Ingrid Bergmans ex-man Lars Schmidt, haar dochter Ingrid. haar zoon Robcrtino met zijn vrien din, prinses Caroline van Monaco. tegen die van de pop". Presentator Frits Spits is van mening dat De Avondspits als NOS-taak moet blijven. „Je kunt een poppro gramma maken waarin elke dag elke plaat die je draait een twee minuten durend, gratis reclamespotje is. En je kunt een programma maken dat het publiek voorlicht over muziek en de produkten die op de markt zijn. Ik denk dat van alle programma's op Hilversum 3 De Avondspits dat as pect van consumentenvoorlichting het dichtst benadert. Alleen daarom al moet het programma de NOS aan het hart gebakken zijn". ADVERTENTIEi STRANDHOTEL VLISSINGEN Asperges viel ei als de kippen erbij' PUZZELEN (Van onze kunstredactie) KIEL In de Kunsthalle van Kiel (BRD) wordt van 18 juni tut 29 augus tus de tentoonstelling 'Neue Kunst aus den Niederlanden' gehouden. Het is een activiteit in het kader van het promotiefestival Kieler Woche. Conservator Ulrich Bischoff heeft de expositie in Nederland samengesteld. Hij koos uit het werk van Carel Visser, David van de Kop, Jan Dibbets, Ad Dekkers, Jan J. Schoonhoven, Marius Boezem, Sef Peeters, Auke de Vries, Jan Maaskant, Henk Visch en Sigur- dur Gudmunsson. De meeste van deze kunstenaars zijn ook vertegenwoordigd op de tentoon stelling van Nederlandse hedendaag se kunst die nog door de Verenigde Staten en Canada trekt. Ook die Dutch Collection werd in Nederland samengesteld door John Hallmark Neff. directeur van het mu seum voor moderne kunst in Chicago. Gudmunsson, Peeters en Boezem stellen deze zomer bovendien ten toon in het museum van Mönchen- Gladbach. /k had eigenlijk op donderdag avond naar de première van ..De Gebroeders Karamazow" in De Moor aan de Bethanienstraat in Amsterdam willen gaan. maar die avond had burgemeester Polak zijn afscheidsfeest, daarom ging ik de volgende avond Daar zouden Vera en Standa wel begrip voor hebben, dacht ik. Het zaaltje kan 55 toe schouwers bevatten, er zaten er welgeteld 19. voor geld of roem hoefde je het dus met te doen. alleen voor het toneel. En dat is iets dat ze door en door kent. Vera Baresova. hoe graag had ik haar een keer vóór 1968 in Praag in een van haar glansrollen gezien, oj anders Standa wel. haar man. die voor hun vlucht naar het Westen zo'n beetje de Johan Kaart van Tsjechoslowakije was. Ik groette Vera bij het binnenkomen, om kwart voor acht. ze zei dat ik hel beste op de achterste rij kon gaan zitten, dus dat deed ik, en ik las voor het doek opging het letterlijk van de band overgetikte intervieiv met haar in het programmablad. Grinnikend herkende ik haar ge broken Nederlands en haar intona tie: .Jloh ik denk dat moet je mij nog vragen schaterlachend dat is leuke interview hè hij moet mij nog vragen vind je dat pijnlijk Vera dat je werkt niet met professionele acteurs hier? Jacques, was tijdje hier dat vind ik dat... Was ik treurig over. maar nu niet meer. Ik denk echt veel aan mijn collega's in Tsjechoslowakije welke kunnen niet werken, ik denk aan die colle ga's in Rusland en dat zij niet kunnen werken, in Polen. Ik zeur niet. te veel. Ik ben echt niet... echt treurig of verbitterd of weet ik veel. Ik ben echt blij dat heb ik van Bob van den Berg en Ton Burger die mogelijkheid gekregen echt vrij werken. Dat is al iets... fantastisch. Niemand zegt aan mij nee je moet dat doen of dat doen. Ik heb hier dat meen ik absoluut serieus. Echt... was ik doion en treurig toen zij hebben mij. Raad van de Kunst, subsidie afgewezen tvoor de ge broeders Karamazow). Maar dat duurde veertien dagen. En dan zeg ik nah dat was mijn laatste verdriet. En niet meer. Ik ben echt gelukkig en heb geen problemen. Alleen met geld maar die heb ik al 25 jaar dus... Is dat alleen lastig hè". Vera De Raad tegen de Kunst... Subsidie afgewezen, hoewel de beide spelers in „Witte Nachten" took van Dosto- jewski. en ook door Vera bewerkt en geregisseerd, en ook van dezelf de vertaler, Marko Fondse) in 1977 voor hun rol de Louis d'Or iCarol Linsseni en de Theo d'Or Christine Ewert) kregen, onze hoogste to neelonderscheidingen. Wat moetje nog meer bewijzen om voor subsi die in aanmerking te komen? Wat had Standa, nu toch ook al 58 jaar. zich niet moeten afpeigeren om het gezin draaiende tehouden. Ge sjouw als inspiciënt, en daarnaast wal gave maar kleine rolletjes in „De smaak van water". „Help. de dokter verzuipt" en een handvol televisiespelen... In het regiehokje zat Vera heel geconcentreerd het doven en cj V flitsen van de lampen, de jun I momenten voor de geluidsbandt I cetera te regisseren Het publti I hoe klein ook. reageerde iiitsj kend op het gebodene Na aflr,. ide spelers moesten vier keer tem komen voor het applaus, zij begMJ nen steeds meer te glunderem.gr. ik naar het regiehokje om Verc: complimenteren. „Ik kom over d* N minuten beneden", zei ze. en j^. wachtte beneden in het eefcaj evenals enkele andere vrienderil& vriendinnen Iedereen was in «j opgewekt humeur, ze had er, n haar semi-professionals of setn( amateurs, dan toch weer wat i: ar gemaakt. Maar toen Vera benedk" kwam keek ze heel somber, alsoji voorstelling toch niet aan ha: verwachtingen had voldaan, j co", zei ze. Standa is dood. Hhi vanmiddag overleden". Nooit ee der heb ik op een zo onvencoel,A moment een zo schokkend ben:: moeten incasseren. Standa. deac st digste, de beste, de goedmoedigsybl de hulpvaardigste, de bereidwil\\ Vl ste. de best gehumeurde, hartelfy TRIJFEL Nico Scheepmaker O ste, meest gastvrije Tsjech van Aï fa derland. zomaar, plotseling, vani ene dag op de andere overle&tvc Maar wanneer dan. vroeg ik. „Va- b( middag om vijf uur, onder de de-,la che, een hartaanval", zei Vera.te heb de voorstelling maar fale-8e doorgaan, dat zou hij zelf ook wild hebben". Toneel Drie uur voor de voorstelling i( gon.' De panische schrik, de ellen ge consternatie, de wanhoop, a verwarring, de verdoving. Mac om kwart voor acht tof misschit S| al eerden was ze in het theate sprak er met geen woord oir tegen de acht acteurs en actrica, zei tegen mij dat de achterste rij beste was, regisseerde de voorste, ling naar een succesvol eind, i ivas veel gelachen, er was gea: plaudisseerd, daarna: „Ik ko; over drie minuten beneden". Was ze wou het eerst aan de spele vertellen, die Standa allemaal da en door kenden en van hem hit w den, zoals iedereen die hem keni Vl Catharine, hun dochter, was 4 z haar moeder gebleven in het regit l< hok. en Martin, hun zoon, was thv, R' gebleven. En de voorstelling ire, doorgegaan, ivant dat zou Stani I zelf gewild hebben. Ook voor twii I tig man? Natuurlijk, ook voor twi lig man, ik twijfel er geen monrn y aan dat Standa dal geioild m e hebben. Want publiek is publiA a toneel is toneel, zij waren alleb z Tsjechische toneelspelers, en neel daar is meer dan toneel hit-, Toneel is daar het leven zelf, althans voor de toneelspelers. En j weet, het leven gaat door. Dus lit," toneel ook. Zo vervulde Vera Ban-', j sova de laatste, onuitgesproken 6 loens van Standa Bares. Eerst /iijt a stuk, het applaus. Daarna de wa* ;i hoop. o Horizontaal: 1 bijb. plaats; 4 niet fraai; 7 riv. in Frankrijk: 8 stok v. d. vogelaar: 9 datum; 11 dieet; 17 met teer instrijken; 18 kruintje; 19 inte rest. 20 pl. in Amerika. Verticaal: 1 haargroei; 2 knokig; 3 deel v. h. lichaam; 4 vogelnaam; 5 bediende; 6 dood dier; 10 liefdesui ting; 11 hersteld; 12 jongensnaam; 14 middagmaal; 15 kwaal; 16 kolbak. Oplossing vorige puzzel; [w| Toonder studio' DINSDAG NOS: Nieuws op elk heel uur. AVRO (vanaf 7.00): 7.02 Auto inè AVRO aan. 9.03 Steunpunt. 9.08 Ar beidsvitaminen 11.30 Soundtrack. HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 MG 402m. 746 kHz. FM (na 17.00 uurl: 99.8 MHz. kanaal 43 MAANDAG 12.03 En route. 13.06 Aktua. 13.20 Raad een lied... of niet. 14.03 Chiel Montagne draait op verzoek. 16.02 Café Chantant. 16.30 De Tien Om Kindershow. 17.02 Piekuur. 19.02 TROS Country. 19.46 Hoorspel. 20.03 Coulissen. 21 02 Gastenboek. 22.02 Aktua Sportcafé regionaal. NOS ivan af 23.00): 23 02 Mededelingen. 23,07 Met het oog op morgen. AVRO (vanaf 24.00): 00.02 Artiesten-portret. 00.45 Easy listening. 02 02 AVRO's Service Station. 06.02-07.00 Auto in? AVRO aan. MAANDAG 12.00 Boer en tuinder. 12.16 Over heidsvoorlichting. 12.26 Land- en tuinbouw (NOS) 12.36 Hier en nu. 13.33 Kerk vandaag. 13.55 Onder schooltijd. RVU (vanaf 14.30): 14.33 RVU. VOO: 14.53 Veronica Nieuws Radio 18 20 Zendtijd pol. part.: CPN. 18.30 De vrije gedachte. 18.45 Bond Zonder Naam (BZNi 18.50 PM. 19.00 Veronica Sport. 20.00 De grote ver warring. 21. PO Confrontatie. TE- LEAC: 2130 Div. curs. VOO: 22 40 Veromca Film. 23.00 Het zwarte gat. NOS- 23.55-24.00 Nieuws. DINSDAG NOS" Nieuws om 7.00. 7.30. 8.00, 8.30. 9.30. 10.30. 11.30. 12.30. 13.00. 13.30. 14.30. 15.30. 16.30. 17.30. 18.00. 20.00. 22.30 en 23.55 uur. KNMI: 5.45 Het weer etc. KRO (vanaf 7.00): 7.10 Gymnastiek. 7.20 Pro grammaoverzicht. 7.22 Het levende woord (RKKi. 7.35 Echo. NOS: 9.05 Gymnastiek. 9.15 Werkbank 9.24 Wa terstanden. KRO (vanaf 9.301: 9.33 Schoolradio. 10,00 KRO's Leestafel. DINSDAG NOS: Nieuws op elk heel uur. VARA (vanaf 7.00): Felix Meur Louis Verschuur en Erik Post if j Jeroen Soer en Roel Koeners. HILVERSUM-4 - HILVERSUM-3 MAANDAG 12.03 Hollands Glorie. 13 57 Per saldo. 14.03 Muziek met Meta. 15.03 Het Steenen Tijdperk. 16.03 Toppop Dis co. 17.57 Per saldo. NOS (vanaf 18.00): 18.04 De Avondspits. AVRO (vanaf 19.00). 19.02 Fanclub 20.02 Folklive. 21.02 Elpee-uur. 22.02 Candlelight. 23.02-24.00 AVRO's Swingtime. MAANDAG 12.15 Christian Bor. viool; Frédf-1 Meinders. piano. 13.05 Holland F* val Journaal (NOS). 13.0U Spekt» Magazine. 13.30 Kollage van d' daags en zeldzaam. 14.50 Aan *3 j den voorbij... VARA: 15.00-17.00 F«" der herkenning. 20.00 Pianotrio. SÉ Messa de Requiem. 22.00-23.00 J» j op-vier. I DINSDAG NOS: Nieuws om 7.00, 8.00 en 1# - uur. L j TROS (vanaf 7 00): 7.02 CapriccioTl j Van heinde en verre. 9.30 Retf t 10.00 Belcantorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2