J§($ Nog kans gewestelijk orkest Zuid-Holland Zsa Zsa uit theater gezet radio [ATERDAG 4 JUNI 1983 PZC/ weekendkrant 27 NOS 109.30 en 13.00 Nieuws voor slech thorenden TROS 14,45 Tros Sport. Hockey NOS 1600 Journaal 16.05 Studio Sport-Extra. Tennis. 18.45 Sesamstraat 19.00 Studio Sport De autorace for mule 1 om de Grote Prijs van Detroit, de atletiekinterland voor dames tussen West- DFuitsland, Nederland en Po len in Bielefeld, de wielerwed strijd Dauphiné Liberé en In ternationale motorraces in Raalte. 20.00 Journaal 20.10 Panoramiek HV 20,40 Vijf minuten bedenktijd NOS 20.45 Holland Festival. Japan 1 „Muziek en poppenspel". 23.00 Journaal 23 05 Nieuws voor slechthorenden NOS 1200 Het Capitool Veranderingen in het Nederlandse buitenlandse beleid. Onder leiding van Her man Wigbold praten over dat onderwerp H. N, Boon, oud ambassadeur, A. van Staden, hoogleraar internationale be trekkingen in Leiden, M. Brands, hoogleraar moderne geschiedenis in Amsterdam, en F. van de Spek, lid van de tweede kamer voor de PSP. 13.00 en 18.15 Nieuws voor slech thorenden^.00 Journaal VOO 19 05 Mr. Merlin. Jeugdserie. 19,30 Countdown nieuwe stijl. Pop programma. 20.10 Dynasty. Serie. 21.00 Reizen. Themaprogramma. 22.25 Hammer House of Horror. Griezelfilm. NOS 23.15 Journaal 23 20 Nieuws voor slechthorenden 11,00 Confrontatie 12.00 Nieuwsoverzicht voor slech thorenden 15.301.Q. Kwisprogramma onder leiding van Herman van Molle (herh). 16.00 The four Feathers. Amerikaanse speelfilm (1979) van Don Sharp met Beau Bridges, Simon ,1- Ward, Harry Andrews, Jane Sey- f. mour, Robert Powell e.a.: De jonge luitenant Harry Feversham besluit te breken met het militaire bestaan waarvoor hij is opgeleid en dient zijn ontslag in. De laatste dag dat hij zijn uniform draagt viert Harry zijn verlo ving met de mooie Ethne Eustace. Die avond krijgt Harry vier telegram men met de opdracht zich met zijn vrienden voor Soedan in te schepen Vastbesloten zijn nieuwe bestaan als burger veilig te stellen verscheurt Harry de telegrammen 17.40 Juke Box. Rolling Stones: „Waiting for a Friend" en „Worried about you". 17,50 Flying Free. „Vrije vlucht". Amerikaans filmpje van John Halas. 18.00 Appie. „Appie op bezoek bij de brandweer". 18.05 Sesamstraat 18.20 Van de Noordzee tot de Oost zee. „Het ontwaken van het Noorden". Eerste aflevering uit de zesdelige serie over cultuur, economie en geschie denis van de volkeren rond de Oostzee en de Noordzee. 19.10 Actie Openvaar Vervoer. Pro grammaserie in het kader van een BRT-campagne over het openbaar vervoer in België. 19.40 Mededelingen 19.45 Journaal 20.05 Sportweekend 20.35 De Citadel. Negende afleve ring uit de tiendelige Britse serie naar het werk van A. J, Cronin over een jonge genees heer die in de jaren dertig moet opboksen tegen corrup tie en vooroordelen Met. Ben Cross, Gareth Thomas, Clare Higgins e.a. 21.25 Baryshnikov in Hollywood. Programma rond de ballet danser Mikhail Baryshnikov met Dom de Luise, Shirley McLaine, Gene Wilder, Berna- dette Peters, Orson Welles en Charles Nelson Reilly. 22.15 Tennis. Samenvatting finale heren enkelspel van de Open Franse Tenniskampioenschap pen. 22.35 Journaal. Aansluitend: Coda. 15.00- 20.00 Tennis. Rechtstreekse reportage Open Franse Ten niskampioenschappen vanuit het Parijse Roland Garros- stadion: finale heren enkel spel. 09.30 Ulysse. Uitzending voor slech thorenden. 10.00 Nieuws voor landbouwers 10.30 Shema Israël. Israëlitische uit zending. 11.00 Eucharistieviering. Vanuit de Koninklijke abdij van Fontre- vaud. 12.00 Faire Ie point. Actueel debat. 13.00 Journaal 13.05 Concertissimo. Het orkest van de RTBF o.l.v Emmaniel Krivi- ne brengt: „Romeo en Juliet te" van Tchaikovsky en de „Symfonie in re klein" van César Franck. 14.05 Palmarès. Liedjeswedstrijd ge presenteerd door Pierre Col- lard-Bovy. 14.40 Atletiek. De 20 km van Brus sel. 15.20 The Muppet Show Poppen- show. 15.50 Blue water, white death. Ame rikaanse documentaire (1971) over onderzeese fauna van Peter Gimbel. 17.25 De Smurfen. Tekenfilmserie. 17.55 Autosport. Rechtstreekse re portage van de Grote Prijs Formule 1. 18.15 Mobiles. Transportmagazine. 18.40 Le weekend sportif. Sportma- gazine. 19.24 Palmarès. Resultaten van de liedjeswedstrijd. 19.30 Journaal 20.05 Contacts. Verkeerstips. 20.10 La Bonne Etoile. Amuse mentsprogramma met Formu le II, Ronnie Milsap, Jacques Hustin, Jean Vallée, Nana Mouskouri. 21.10 Cream in my coffee. Britse tv-film van Gavin Millar met Peggy Ashcroft. De titel herin nert aan een succesnummer uit de jaren dertig, dat door het hoofd blijft spelen van een oude dame, die samen met haar man terugkeert naar het hotel, waar ze hun eerste lief de beleefden. Hun huwelijk is intussen een opeenvolging van misverstanden en conflic ten geworden 22.25 Journaal en sport 15.OP Tennis. Rechtstreekse reporta ge van de Open Franse Ten niskampioenschappen vanuit Roland Garros. Finale heren enkelspel. 09.30 Programma-overzicht 10.00 Das kleine Imperium des Gas ton Lenotre. Culinair program ma over de Franse „koning van de banketbakkerij": Gas ton Lenotre. 10.45 Die Sendung mit der Maus. Kleuterfilmpje. 11.15 Spider Goodbye. Jeugdpro gramma 12.00 Der Internationale Fruhschop- pen. Persdebat onder leiding van Werner Hofer. 12 45 Journaal. Met „Weekspiegel" 13.15 Das Gastmahl von Tbilissi. Feuilleton uit Georgie 13 45 Magazin der Woche. Regio naal nieuwsoverzicht. 14.40 Ein Platz an der Sonne. Het Duitse hulpverleningswerk. 14 45 Schau ins Land. Avonturense- rie voor de jeugd 15 15 Mit Gewissenschaftigkeit und Wurde. TV-spel met Rainer Hunold en Robert Freitag: Een jonge arts vindt het noodzake lijk dat hij zijn patiënten op een persoonlijker en menselijker manier behandelt dan wat normaal het geval is. Zijn col lega-artsen zijn het daar abso luut met met eens. 17.00 Tour de Ruhr. Tweede afleve ring uit de zesdelige serie met Henry van Lyck, Marie-Luise Marjan e.a.: De Stratmanns en hun vrienden maken een fiets tocht door het Roergebied om de omgeving beter te leren kennen. Het blijkt, dat men op de tocht meer dan alleen maar aardrijkskunde leert... 17.45 Wiedersehen mit Tibet (2). Do cumentaire. De Dalai Lama is de wereldlijke en geestelijke leider van Tibet, die door de Chinese bezetters het zwijgen werd opgelegd. 18.30 Journaal 18.33 Die Sportschau 19.15 Wir uber uns 19 20 Weltspiegel. Buitenlandse ac tualiteiten. 20.00 Journaal 20.15Zwischen Bettler und Millio- nar. Documentaire over twin tig jaar Bundesligavoetbal. De film toont de hoogtepunten uit het voetbal van de afgelopen twintig jaren en de overgang van het amateurvoetbal naar de keiharde beroepssport. 21.0PHundert Meisterwerke. Be spreking van een schilderij van Jackson Pollock. 21.10 The Turn of the Screw Opera in twee bedrijven van Benja min Britten naar de novelle van Henry James. Met Mag- dalena Vasaryova, Dana Me- dricka e.a. 23.10 Journaal 10.00 Programma-overzicht 10.25 ZDF-Matinee. Die Dekabristen. Kalendernotitie van Hans Kas- per; „SWD Der Bund der grossen Tat". Russische film (1927 z-w) van Grigori M Ko- sinzew met Sergje Gerassi- mow en Andrej Kostritschkin. 12 00 Das Sonntagskonzert. Muzika le wensen worden vervuld door Trudeliese Schmidt en Christian Boesch. 12.45 Freizeit. Vrijetijdsmagazine. 13.15 Chronik der Woche. Weekjour- naal. 13.40 Von der Natur des Menschen Documentaireserie over het menselijk leven in het stenen tijdperk. 14.10 Anderland. Kleuterprogram ma. 14.40 Journaal 14.45 De Actie Zorgenkind 14.55 Tatsachen 15.25 Paardesport. De Duitse Springderby. 17.15 Journaal 17.17 Die Sport-Reportage 18 15Tagebuch. Religieus program ma. 18.30 Tiere unter heisser Sonne. „In de smeltoven". Documentaire. 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.10 Bonner perspektiven 19.30 Querschnitte. „Rovers op be stelling". 20.15 Ein Mann fur alle Falie. Herha ling van enkele scènes uit de serie met Haraid Juhnke en Johanna von Koczian. 22.00 Journaal en Sport am Sonn- tag 22 15 Liedercircus. Internationaal chansonfestival n.a.v. de Weense feestweek 1983. Met: Juliette Greco, Margot Wer ner, Iva Zanicchi, André Heller, K.onstantin Wecker en Wim Hogenkamp. 23.45 Journaal Panoramiek Holland Festival NED. 1, 20.10 uur Naar aanleiding van de morgen in de Joegoslavische hoofdstad Bel grado beginnende UNCTAD- conferentie belicht „Panoramiek" vanavond de problematiek van de allerarmste ontwikkelingslanden. Redacteur Cees Overgaauw reisde naar Rwanda, kleiner dan Neder land en ingeklemd tussen Oeganda, Zaïre, Boeroendi en Tanzania. Een landje, dat bijna alle uitzichtloze kenmerken van onderontwikkeling heeft, die economen maar kunnen bedenken. NED. 1, 20.45 uur. In het kader van het Holland Festi val brengt de NOS drie uitzendin gen over verschillende vormen van de Japanse cultuur op het scherm. In deze eerste uitzending wordt rechtstreeks verslag gedaan van een Japanse muziekhappemng van uit het Concertgebouw te Amster dam Tijdens deze manifestatie brengt een keur van ensembles en solisten werken van vrijwel alle be langrijke Japanse componisten ten gehore. Behalve hedendaagse in strumenten zullen instrumenten als koto, shamisen. biwa en shakuha- chi te beluisteren zijn. Deze beelden worden afgewisseld met delen uit het Bunya-poppenspel. waarvan de NOS eerder in het Haagse Diligen- tia opnamen maakte. De meester- poppenspeler is Moritaro Hamada Countdown NED. 2. 19.30 uur. In „Countdown nieuwe stijl" van avond: Al Jarreau. Ten CC. Rod Stewart. Michael Jackson en Da niel. Presentator Enk de Zwart ont vangt in de studio de Nederlandse groepen The Shorts en Normaal en de Britse groep New Order Reizen De Britse groep 'New Order' NED. 2. 21.00 uur. Aan de vooravond van de zomer vakantie zendt Veronica het tweede deel van het themaprogramma „Reizen" uit. een vervolg op het eerder uitgezonden programma „Het IJzeren Paard". Het eerste deel van het programma wordt be steed aan verschillende treinen in binnen- en buitenland, vertelt iets over de eigenaardigheden van som mige soorten railvervoer en toont het grote technische apparaat dat de tremen regelt, onderhoudt en opbouwt Het tweede gedeelte geeft hoofdza kelijk reistips voor de komende vakantieperiode. Dit zijn niet de bekende vakantiebestemmingen, maar juist die plekjes en streken die nog niet zo bekend zijn. Ten slotte informatie over het aantal Neder landers dat jaarlijks op vakantie gaat, waarheen zij gaan en hoe. NIEUW RA PPOR T BESTEL: 'Van ome kunstredactiei DEN HAAG-„\Ve willen niet voorschrijven hoe een orkest er uit moet zien. Wc zeggen in ons rapporthier is een aantal salarisplaatsen. Een orkest moet er zelf invulling aan geven. Men kan dan samenwerken met een ander orkest of zelf iets doen. bijvoorbeeld met musici uit een radio-orkest. Maar wat we wilden voorkomen waren dirigistischte fratsen". Dat zei vrijdagmiddag voorzitter W. J. tieve standpunt over het muziekbe- Sutherland van de Landelijke Werk- stel kenbaar maken Vervolgens zal groep Orkestenbestel die aanbevelm- dit in de Tweede Kamer aan de orde gen voor minister Brinkman <WVCi komen Algemeen wordt verwacht dat heeft opgesteld. deze parlementaire behandeling niet De Kunstenbond FNV staat kritisch, meer voor de zomervakantie zal maar niet afwijzend tegenover de plaatsvinden voorstellen. „De schade is zo veel Volgens Sutherland heeft de Tweede mogelijk beperkt", aldus bondsvoor- Kamer op het tussentijdse en uitge- zitter Hans Boswinkel die zelf zitting lekte advies van de w erkgroep gehad in de werkgroep. Weliswaar zullen in de plannen van de werkgroep 130 volledige orkestbanen verloren gaan. maar in eerdere advie zen en voorstellen van het ministerie van WVC was dit aantal veel groter. Essentieel voor de Kunstenbond is het sociaal plan (eer. landelijke af vloeiingsregeling! dat de werkgroep in de voorstellen heeft opgenomen. De Kunstenbond is het er niet mee eens dat het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland buiten het plan is ge houden. Voorzitter W.J. Sutherland zei vrijdag positief gereageerd. Minderheden richten omroepstichting op ZAANSTAD (ANP) Zes landelijke organisaties van Antillianen, Moluk- kers, Surinamers. buitenlandse werknemers en woonwagenbewo ners hebben vrijdag besloten een stichting op te richten om hun geza menlijke belangen op omroepgebied te behartigen. in Den Haag tijdens een persbijeen- De stichting heet STOA: stichting komst dat het experiment dat de omroep woonwagenbewoners en al- provmcie met het orkest wil uitvoeren lochtonen Met het ministerie van met grote belangstelling gevolgd WVC en de NOS is overlegd om het wordt Het moet met uitgesloten wor- plan te verwezenlijken In nota's van den geacht dat het Gewestelijk Or- de NOS en uitgelekte onderdelen van kest alsnog in een rijkSsubsidierege- de concept-medianota is de roep om ling wordt opgenomen. meer zendtijd voor deze groepen vol- De heer Sutherland kondigde aan dat gens de woordvoerder overgenomen, de werkgroep er rekening mee houdt Een eigen omroep werd echter nog dat het advies van de Raad voor de niet gemaakt. KunsT over het eindrapport van de ._r r/^r» a r werkgroep op 15 juni a s. klaar is. Op JNOo ci1 INC^iyV deze zelfde dag zal minister Brinkman met de subsidienten van de orkesten rn'aCïVtPTl tPVPPl (gemeenten en provincies) spreken, lAiciciIV lA/ll lAsViA/i Daarop zal de bewindsman zijn tiefim- redame Van ome rtv-redactie i HILVERSUM Minister Brinkman van WVC heeft zowel de NCRV als de NOS berispt wegens het overtreden van reclameregels. Dc NCRV heeft volgens de minister in de Ted-Show van 11 februari dit jaar tot tweemaal toe een oproep doen uitgaan aan de kijkers zich bij de christelijke om roep aan te sluiten. Daarbij werden tevens telefoonnummers getoond. Zodoende heeft de NCRV de voor schriften voor het maken van recla me voor de eigen organisatie overtre den, aldus de minister in een brief aan de NCRV. De berisping van de NOS is een gevolg van de al eerder gewraakte uitzending van Studio Sport op 13 maart, waarin verslag werd gedaan van een motorcross in St. Anthonis. De hoeveelheid reclame die door de coureurs gedragen werd en opgesteld stond langs het parcours, ging de door het ministerie bepaalde grenzen te boven Als gevolg van de verwachte beris ping van WVC heeft Studio Sport inmiddels besloten alleen nog motor cross uit te zenden wanneer coureurs en organisatie zich aan de richtlijnen van WVC aanpassen. PHILADELPHIA iUPIi - De di rectie van een dinertheater in Philadelphia heeft de actnce Zsa Zsa Gabaor o ntslagen urn dat zij opdracht zou hebben ge geven tot het uit de buurt van het podium verwijderen van een groep gehandicapte bezoekers. Hohn Kinnamon, producer van dinertheater 'City Line', zei te gen een juichende menigte van 250 bezoekers die zich voor het theater had verzameld dat miss Gabors revue Forty Carats', die een maand lang te zien zou zijn, was geannuleerd. De 64-)arige. in Hongarije geboren Zsa Zsa Gabor. spreekt tegen dat zijn de opdracht gaf. Ze had niet eens geweien, zei ze. dat 'die arme mensen' in de zaal waren Ze was zei ze altijd opgetreden voor gehandicapten en was be reid er ein Philadelphia! U een liefdadigheidsvoorstelling voor te geven. Als we het thuis net zo hard wilden horen als in Theater Carré zelf. stond tegen het einde van de Holland Festival-uitzending .Aanvallen van uitersten" op het scherm geprojecteerd, dan moes ten we de geluidsschuif zo hoog mogelijk zetten Dat was omstreeks half elf woensdagavond Natuurlijk wilden we het dolgraag net zo hard horen als in Carre zelf. want dat leek ons nog veel harder dan het geluid van de STER-spots dat altijd omhoog wordt gedraaid en van de sportuitzendingen die ook altijd een paar decibellen luider uitval len dan gewone programma's. Maar de kinderen dan die sliepen? Dus toch maar liever met. Die aansporing kan daarom alleen ge richt zijn geweest tot de ouden van dagen, de vrijgezellen en de les biennes onder de kijkers, en na tuurlijk ook tot de doven en slech thorenden Mocht ik een groep ver geten zijn. dan is dat geen boze opzet, dat zult u van mij willen aannemen. We hielden het geluid op normaal, zagen orkestleden weglopen, Moniek Toebosch smeekte ze te blijven, ik vond het allemaal erg aardig in scène gezet en ook heel sportief van dat Om roeporkest dat ze aan dat toneel stukje wilden meeiverken om het slot tan de voorstelling nog wat extra Schwung mee te geven, en pas de volgende dag begreep ik uit de kranten dat de orkestleden in derdaad boos waren weggelopen omdat Glenn Barca de geluids schuif van zijn orkest zo hoog had gezet dat de helft van de deftige orkestleden hun absolute gehoor kwijt waren geraakt Zo iets Video Toen ik dat gelezen had heb ik de video nog eens afgedraaid, het ge luid zo hard mogelijk aangezet (de kinderen waren nu naar schooli, en begrepen dat dit al heel hard was maar dat het in Carré nog veel harder geweest moest zijn. Zo hard datje ingewanden gaan meetrillen, ik ken dat gevoel wel. Mijn luid sprekers waren helaas onmachtig de ware geluidssterkte weer te ge ven, maar ik kon toch ivel enigszins navoelen hoe die orkestleden zich hadden gevoeld, hoewel ik abso luut niet kon navoelen waarom zij de pijp aan Maarten gaven, al thans een deel van hen Dat was een vorm van vaandelvlucht die gezien de aard van de avond nogal pedant aandeed en in de wereld der kunsten ook ongepast is, vindt ik. The show must go on. en dat geldt te meer als de show in kwestie een show is, zoals woensdagavond in Carré Maar aan de andere kant, nu ik wist dat hel in die directe uitzending niet om een toneelstukje van die musici ging. maar dat het hen bittere ernst was. kon ik Mo niek Toebosch die zich al improvi serend op bewonderenswaardige wijze door deze calamiteit heen sloeg des te warmer bewonderen Ik hield een beetje van haar, zoals ze daar het slot van de avond. ondanks de legloop van het orkest, stond en sprong te redden. Volgen de week kijk ik zeker weer Kunst Er was deze week nog meer kunst op de televisie (en dan ga ik nog maar voorbij aan het BBC- televisiespel ,.Een Beierse avond" en aan een welgeslaagde Cinévi- sie>. want dinsdagavond zagen we m Beeldspraak van de NOS de tweede uitzending van de serie waarin schrgvers door schrijvers worden geïnterviewd De dichter die deze keer geïnterviewd werd was Lucebert. en de schrijver die hem min of meer interviewde was Bert Schierbeek Het leek voor Lucebert wel een steeple-chase vol onverwacht op duikende hindernissen, die alle uit Bert Schierbeek bleken te bestaan. Als twee welwillende goeroe's ne pen ze wel steeds legen elkaar dat zij het roerend met elkaar eens waren, maar dat was dan toch TV üjttfe zelden uit het gesprokene op te maken geweest. Schierbeek dacht bijvoorbeeld dat hij de essentie van Luceberts leven en werken wel kon vangen in de uitspraak dat er iets in de mens is dat hem altijd wil doen voortleven, maar nee, zei Lu cebert dan weer, er is juist iets in de mens dat naar de bliksem wil Nu weet hij niet alleen van de veronderstellingen van Schierbeek af. moet ik toegeven, want nadat hij eerst met de instemming Bertolt B recht geciteerd had die ooit tegen hem gezegd had „Een geslaagd gedicht is een geslaagde inbraak", corrigeerde hij Brecht vervolgens weer met deze uitspaak .Je moet in het gedicht inbreken, pas dan is het gedicht geslaagd". Gedichten Gelukkig las Lucebert vrij veel voor van zijn gedichten, met zijn speciale lichtgevooisde voorlees- slem. Zoals anderen een speciale leesbril hebben, zo heeft Lucebert een speciale leesstem, waarmee hij de gedichten zeer helder neerzet „het gevleugde moord bestaal zolang de lijm met loslaat want dan stort het als gemeen plaats diep in het hart". Ik vind het heel mooi, en ik twijfel er niet aan dat miljoenen mensen daar geen zak aan vinden, maar daarom is het weer zo mooi dat de NOS in staat is zulke minderheids programma's op het scherm te brengen, zonder er op te hoeven letten of het kijkdichtheidscijfers in volle Feyenoord-stadiond gemeten kan worden, of in volle Nieuwe De La Mar-theaters. PANDA EN DE DOLLE DELVER Toonder studio's EXCELLENTIE DoorCarstenGraabak ek zi0n eg0n0- de AIS ik de vaste lasten 1w wat voor v a/usghe li6htpunt0e6 aandelen heb betaald houd ik aandelen kan ik koersen per maawd aoo flap die het 0este sti06en waar re- cordhoosie pen over... HILVERSUM-1 24.00i: 0002 De Nachtwacht. 04.02- 07.00 Krieken met Adje. MAANDAG NOS: Nieuws op elk heel uur TROS (vanaf 7.00) 7.02 Een goede morgen met9.03 Continu muziek. 11.03 Nederlands fabrikaat. ZONDAG NOS Nieuws op elk heel uur VARA ivanaf 7 00) 7.02 Oeroude toververhalen 7.30 Vroege Vogels 9 30 Het beste uit „Tekst, en Muziek. IKON (vanaf 10.00): 10.02 Het begin van de kerk (3). 10.12 Kerkdienst. 10.55 Wilde Ganzen 11 02 De andere wereld van zondagmorgen KRO (vanaf 12 00). 12 02 De Huts AVRO (vanaf 13.00): 13.05 AVRO-Magazine 13 45 Zorgen. NOS ivanaf 14.00) 14.02 Langs de lijn. 17.55 Mededelingen TROS ivanaf 18 00) 18.05 Inkijk met Inbar NCRV (vanaf 19 00» 1902 NCRV-zondagavond. VPRO ivanaf 20.00). 20.03 Kunst op de radio, radio als kunst. 20.10 Dynasty NOS (vanaf 23.00): 23.02 Mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen TROS (vanaf HILVERSUM-2 NOS Nieuws om 8 00. 10 00. 13 00. 18.00. 20.00. 22.30 en 23 55 uur KNMI 5 45 en 45 Weerbericht NCRV (vanaf 8.00)' 8.10 NCRV- zondagmorgen. 8.40 Barok op zondag 9.00 Bijbeloverdenking. KRO. 9.30 Kroost. RKK (vanaf 10.00): 10 02 Eu charistieviering. 11.00 'n Zondags pak voor alledag. NOS: 12.00 Tambu. 12 30 Suara Maluku 13 10 Zorg en hoop 13.55 Voor buitenlandse werk nemers IKON 1700 Kerkdienst 17.58 Wilde Ganzen. 18.10 Brood en Spelen 18.40 Liturgie en Kerkmuziek. NOS: 19 10 Hobbyscoop AVRO: 19 45 Klassiek kwartiertje 20 03 AVRO Ma gazine Buitenland 20 25 Europa Plus en Min. 20.45 Biels en Co. 21.07 Lichte muziek. 2148 SFEO-AVRO. 22 10 RVU. 22.40 Zorgen. 23 00 Klassiek met Caroline NOS 23.55-24 00 Nieuws MAANDAG NOS: Nieuws om 7 00, 8.00. 8 30. 9 30 10.30. 11 30. 12.30, 13.00, 13.30. 14.E0. 15.30, 16.30. 17.30, 18.00. 20.00, 22.30 en 23.55 uur. KNMI 5.45 Het weer etc. NCRV (van af 7.00). 7 10 Gymnastiek. 7.20 Het levende woord 7 35 Hier en nu. 8.33 Te deum laudamus 8.59 Moment NOS 9.05 Gymnastiek 9.15 Werkbank 9 24 Waterstanden NCRV 9 33 Plein pu bliek 11 00 De wereld zingt Gods lof. MAANDAG NOS: Nieuws op eiK neel uur. AVRO (vanaf 7 00) 7 02 Vol gas. 9.03 Arbeidsvitaminen. 11.03 Cees van Zijtveld HILVERSUM-4 mVERSUM-3 NOS. Nieuws op elk heel uur. AVRO (vanaf 800) 8 02 Ko de Bos wachtershow. 8.30 AVRO'S Sportpa- norama Junior. 9.02 Juist op zondag VARA (vanaf 10.00) 10 02 Het zondag se gezicht van de VARA op drie 11 02 Dubbellisjes. TROS ivanaf 12 00) 12 02 De Europarade VPRO ivanaf 14 00) 14 02 Spleen 16 02 Kunst op de radio, radio als kunst. NOS 17 30 Jazz uit het historische archief. 18 02 De Nationale Hitparade 20.03 Radio Thuisland 21.02 NOS-Jazz KRO NOS Nieuws om 8 00 en 13.00 uur. TROS i vanaf 8 001 8 05 Er staat een orgel in Gouda 8 40 Concert bij het ontbijt. 9 30 Cascade. NOS. 10.30 Mu- sica Religiosa 11 00 Barok m de Waal se Kerk. 13.05 Holland Festival Jour naal (NOS) 13.07 Opera-Matinee. 14 10 Concerten op de zondagmiddag 16 00-17 00 Holland Festival 1983 TROS 20 00 Specialiteiten a la Carte 22.00 Koren en Korpsen. 22.30-23.00 Guitariteiten KRO (vanaf 7 00) 7.02 Aubade 9.00 Musiceren als Brugman (1). 10 15 Pia nosonates. 11.05 Berlijns Symfonie Orkest

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 27