Zuidlandtheater kiest voor veel amusement Verrassende ontknoping in tiende Tour du Flic GEEN AANWIJZINGEN FRA UDE BINNEN RADIO NIGHTINGALE HOERA, VAKANTIE Schoolraad Axel hield vergadering Wissel Zeeuws- Vlaanderen PROGRAMMA VOOR BREED PUBLIEK Feest rond nieuwe school in Heikant JAN EN FRANS DUBBELDAM EIND WINNAARS Conclusie stichtingsbestuur: VRIJDAG 3 JUNI 1983 TERNEUZEN De Mounties in een proefvoorstelling van het toneelstuk 'Lief zijn voor elkaar', de musical 'De dader heeft het gedaan' van Annie M. G. Schmidt, het muziektheater 'De Gijzelaar' van Brendan Behan in een uitvoering van 'De Nieuwe Komedie' en vertrouwde namen als Paul van Vliet, Henk van Ulsen, Liselore Gerritsen, Liesbeth List en Thijs van Leer. Een greep uit het programma voor het seizoen '83/'84 van het Zuidlandtheater in Terneuzen. Dat kiest komend jaar voor veel amusement en een breed publiek. De verkoop van abonnementen be- in De Jordaan' een onvervalst volks- gint op 5. die van losse kaarten voor drama van Nooy's Volkstheater. Ver- alle voorstellingen 26 september Ove- handeling over moderne, opwekkende ngens kunnen liefhebbers ook het middelen van Honoré de Balzac en hele seizoen terecht. Het Zuidland- Tsjechow's 'Over de schadelijkheid theater biedt komend jaar keus uit van tabak'worden 18 november voor- ruim 35 voorstellingen, inclusief de kinderprogramma's en koffie- en folk- concerten. Het filmhuis kondigt 20 produkties aan, waaronder 4 voor de jeugd. Het uit-seizoen wordt 2 oktober geopend met een koffieconcert van het Amsterdamse barokensemble 'De Egelentier'. Op 8 oktober brengt de Hoofdstadoperette 'lm Weissen Róssl' en de 15e is er een chansonavond met Liesbeth List, pianist Robert Nas veld en het Trio Heimig van der Vegt. De Mounties wagen zich aan een toneelstuk: 'Lief zijn voor elkaar' van Dave Freeman, een middenstandsko medie in een Frans vakantiehotel. eert, 11 februari treedt cabaret 'Nar' op met 'Man vermist', waarin Youp van 't Hek de boventoon voert en 18 februari is er muziek door Thijs van Leer Het Nederlands Kamerorkest bezoekt Terneuzen op 22 februari en de '24e ruimt het Zuidlandtheater het podium in voor Fons Jansen. 'Zullen we handhaven?' vraagt hij zich in zijn programma - vertwijfeld - af. Het is Bambergen en Van Vooren worden 18 oktober - op proef - in het Zuidland theater verwacht. Op 22 oktober brengt Liselore Gerritsen met de dan seressen van Harlekijn Dans 'Cher- chez la femme' (muziektheater en dans). 26 oktober is Peter Faber op proef met zijn solovoorstelling 'Een optimist' en de 29e sluiten Willem Nijholt en Linda van Dyck de maand af met een opvoering van 'Succes', toneel over een jong Amerikaans ac teursechtpaar van de hand van Nor man Beim, geregisseerd door Jo Dua. Henk van Ulsen wordt 4 november verwacht voor een try-out van zijn aan Erasmus gewijde solovoorstelling 'Wat wil de Rotterdammer?'. Hij maakt gebruik van authentieke tek sten van de schrijver van 'Lof der zotheid'. Luit en gitaar klinken 6 november in een koffieconcert van Joop Koek en Edith Leerkes en 11 november excelleert Henk Molenberg St. Joriswandeldag in Terneuzen TERNEUZEN Morgen, zaterdag, houdt de Doormangroep van scou ting Nederland in Terneuzen de jaar lijkse St. Joriswandeltocht. Dat ge beurt inmiddels voor de eenendertig ste keer. Direct na de oorlog was deze wandeltocht een padvindershappe ning waarvoor vele groepen uit Zee land, Noord-Brabant en Belgiè be langstelling toonden. De laatste ja ren is die belangstelling echter wat teruggelopen. De inschrijving voor deze tocht met afstanden van 10 en 15 kilometer is in de bovenzaal van cafe Du Commerce aan de Terneuzense markt. Om 13.30 uur is de start. Kampioenswedstrijd hengelvereniging GO A AXEL De Axelse hengelvereniging GOR (Geduld Overwint Alles» houdt morgen (zaterdag) de eerste kam pioenswedstrijd van het seizoen voor seniorenleden. Plaats van de actie is de kleine kreek in Axel. waar men om 14 00 uur begint. Direct na afloop volgt de prijsuitreiking in café Sonne- hoek waar vanaf 12.00 uur kan worden ingeschreven Bezwaar huurders Terneuzen tegen verdeelsleutel terugbetaling kosten TERNEUZEN Vierendertig huur ders van flatwoningen van de Stich ting Verpleeg- en Rusthuizen Zee land in Terneuzen hebben bij de huuradviescommissie in Goes be zwaar gemaakt tegen de verdeelsleu tel. die is toegepast bij de terugbeta ling van servicekosten over 1982. Dat jaar betaalden de bewoners van flat gebouw 'De Dukdalf (Fahrenheit- laani in totaal 58.000 gulden teveel aan de stichting. Nadat de huurders daarover bij de huuradviescommissie hadden ge klaagd werd een onderzoek ingesteld. Uiteindelijk leverde dat voor de bewo ners een positieve uitspraak op: er moest geld worden teruggestort. De huurders van tachtig kleinere flats kregen deze dagen iets meer dan zevenhonderd gulden teruggestort, terwijl de veertig huurders van grote re flatwoningen het moesten doen met zesentwintig gulden En dat zinde die laatste groep niet In een bezwaar schrift heeft het gros van die huurders nu bij de huuradviescommissie pro test aangetekend tegen de verdeel sleutel. Overigens hebben alle bewo ners inmiddels ook een brief van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen ge kregen waarin de nieuwe huurprijs wordt meegedeeld Die gaat op 1 juli in De bewoners van de kleinere flats moeten straks een paar tientjes min der gaan betalen, terwijl de huurders van de grote flatwoningen ongeveer veertig gulden meer op tafel moeten leggen Donderdagavond, tijdens een vergadering met functionarissen van de verhurende stichting, lichtten ruim zestig bewoners hun kritiek op een aantal zaken nog eens toe De vertegenwoordigers van de stich ting beloofden iets te zullen doen aan de groenvoorziening voor de flat, terwijl er bovendien een onderzoek wordt ingesteld naar het gebruiken van de verwarmingsapparatuur. De bewoners waren niet ontevreden met de resultaten van dat overleg. HEIKANT Onder hel motto 'De school is klaar' heeft het schoolbestuur van de lagere en kleuterschool uit Heikant in sa menwerking met de leerkrach ten, de oudervereniging en een feestcommissie een 'open dag' voor alle belangstellenden en een feestdag voor alle kinderen op touw gezet. Iedereen die de school in 'bedrijf wil zien kan dat vandaag, vrij dag, tussen 9 en 10 uur. Om streeks kwart over tien krijgen alle kinderen van de kleuter- en lagere school drie jeugdfilms voorgeschoteld. Dat zijn 'De avonturen van Beertje Colargol'. 'De strandvonder' en 'Overval op de postkoets'. In de pauze is er een traktatie Van 13.30 tot 15.00 uur biedt de oudervereni ging de jeugd een optreden aan van goochelaar 'Professor Sar- kos' uit Sas van Gent. Het officièle gedeelte begint 's avonds om zeven uur. Dat be staat uit de onthulling van de naam van de nieuwe school door de jongste en de oudste leerling van de kleuter- en lagere school uit Heikant. Daarna laten alle leerlingen ballonnen op. Het ge heel wordt muzikaal opgeluis terd door de muziekvereniging uit Heikant. Daarna wordt ieder een in de gelegenheid gesteld om de nieuwe school te bezichtigen. Om 19 45 uur volgt dan een opvoering van een musical. Die is samengesteld uit liedjes die betrekking hebben op de oude en nieuwe school Om kwart over acht wordt een film over de bouw van de nieuwe school ver toond. waarna om negen uur de musical opnieuw wordt opge voerd. gedragen door Hans van Hechten als 'De keerzijde van het genot'. Op23 november brengt Bram B.es.erveM een kindervoorstelling en de 27e regis seert Willem Nijholt het blijspel 'Neu zen af met Rijk de Gooyer, Frederik de Groot, Ronnie Bierman en Pleter Lutz 'Eindspel, de klassieker van Samuèl Backett, is 10 december te zien in de vertaling van het Vlaamse ARCA- theater. Hoofdrollen voor Jo de Meyere en Julien Schoenaerts en een liedje van Wannes van de Velde. Op 17 december: volksmuziek van Wil lem Vermandere en de 26e histori sche Nederlandse en Vlaamse liede ren van het gheselscap Goet ende Fyn. 'De Nieuwe Komedie' is 13 of 27 januari present met Behan's 'De Gij zelaar'. muziektheater en voor de 14e staat 'Aan het langste eind' ('Enter taining mr Sloane'), een thriller over gekochte liefde met o.a. Kitty Cour- bois, aangekondigd. Januari biedt voorts een koffieconcert door Gerard Thijs en Lex Eisenhardt, twee gita risten, op de 22e en de one manshow van cabaretier Robert Paul op de 28e. Op 5 februari geven violiste Vera Beths, cellist Anner Bijlsma en pia nist Stanley Hoogland een koffiecon- wordt de 25e besloten met 'Contact verbroken', absurdistisch theater door 'Dynastie van Oer'. Dorine der Klei brengt 3 maart haar theater voorstelling 'Wein 'ïch, lach 'ich?', een tweetalige documentaire in woord en muziek over de periode tussen de twee wereldoorlogen. Op 9 maart Schmidt's musical 'De dader heeft het gedaan' (Conny Stuart, Piet Romeri en de 10e een reprise. Op 10 maart ook de kindermusical 'Meneer Niettemin' en 17 maart 'Anne Frank', toneel naar het dagboek, geregisseerd door Je roen Krabbé. Op 8 april geeft Frederic Meinders een piano- en koffieconcert, 14 april solotoneel van Edda Barends: 'De liefdesgeschiedenis van de eeuw' van Marta Tikkanen. Tineke Schouten doet aan cabaret, haar programma heet 'Wan woemen sjoo' en is 20 april in het Zuidlandtheater te zien. Op 2 mei lachen met een blijspel van John Lantink en op 7 en 8 of 18 en 19 mei twee avonden met Paul van Vliet. De eerste drie klassen van Sint Jan-school speelden de musical 'Hoera Vakantie'. Op de foto een verdrietige schooljuffrouw die haar leerlingen lang moet missen. SLUIS Donderdag voerden de leerlingen van de kleuterschool-De Vandaaltjes en de lagere school Sint Jan in Sluis een aantal muziekstukken op. In het gemeenschapscentrum 't Zoute Vestje werd 's middags opgetreden voor de Sluisse bejaarden. De Vandaaltjes brachten hel 'Domderidom Domderi- dansen m Bibelebom' ten tonele. De leerlingen van de eerste due klassen van Sint Jan kwamen met 'Hoera, vakantie' op de planken en klas vier tot en met zes speelde 'De groene mannetjes'. Vandaag, vrijdag, vindt de laatste voorstelling plaats. Om 19.00 uur wordt in 't Zoute Vestje opgetreden voor de ouders. Feestelijk besluit van Tour du Flic TERNEUZEN Het showorkest van Henk van Montfoort zal vandaag i vrijdagi de tiende uitgave van de Tour du Flic officieel besluiten. Eerst zullen vanavond de winnaars van de verschillende klassementen worden gehuldigd, waarna deze jubileumedi tie een slot zal gaan tyrijgen zoals er nog nimmer één is geweest in de negen voorgaande uitgaven. Achttien man sterk is het van radio en tv bekande showorkest van Henk van Montfoort. dat in de Jarinohal in Terneuzen waar het slotfeest plaats Wiskerke was bovendien na drie étap- zal vinden i voor de nodige ambitie pes de superieure leider in het ploe- moet zorgen. Soeciaal in het kader genklassement Maar donderdag- i>a?i het tienjarige beslaan van de avond, op de laatste dag. werd de Tour du Flic heeft de organisatie equipe uit Philippine plotseling door gemeend een dergelijk groot orkest op tegenslag geremd. René Heijboer. de te laten treden. De prijsuitreiking van leider in het B-klassement, verspeelde deze tiende Tour du Flic vindt plaats door twee lekke banden zelfs de eind- om 19.30 uur, waarna om 21.00 uur het zege aan Jan Dubbeldam Het zestal showorkest van Henk van Montfoort van Dallinga kon daardoor toch nog de eerste tonen ten gehore zal bren- een winnaar vooruit schuiven. Wisker- d< tisch slot. De all-rounder van WiskEj ke waande zich na drie ritten al opq hoogste tree van het podium, d moest alleen nog een verbeten p' vecht leveren met Jan Dubbeldai Het onderlinge verschil tussen 4 twee was slechts een punt. ..En gen. AXEL De heer De Regt. hoofd van de openbare lagere school Prinses Marijke in Axel, ziet met lede ogen de bezuinigingen aan welke ook op het onderwijs wor den toegepast, maar wil zeker niet met de beschuldigende vinger richting gemeentebestuur wijzen. Dit bleek donderdag tijdens de vergadering van de schoolraad voor openbaar onderwijs in Axel. Weliswaar heeft het gemeentebe stuur ook voor het onderwijs hier de nullijn aangehouden, maar met een gedegen beleid zoals het traps gewijs toepassen van vernieuwin gen. heeft dit zeker nog geen in vloed op het leerprogramma. Dat de gemeente op de nullijn komt te zitten, ligt volgens De Regt meer aan provinciaal en landelijk be stuur. omdat deze de gemeentebe sturen geweldig in de tang nemen. De bezuinigingen welke deze in stanties toepassen, hebben zijns inziens wel gevolgen en ook voor Axel. Zo zal per 1 januari 1984 weer een leerkracht op de Marijkeschool moeten verdwijnen en zal bij ziek tes geen vervanger meer mogen worden aangetrokken. Dit heeft op de leerlingen een negatieve uitwer king en kan niet zonder gevolg blijven. Maar zolang niemand in staat is minister Deetman op dit gebied tot andere gedachten te brengen, zal hier rekening mee moeten worden gehouden en als lerarenkorps dit zo goed mogelijk moeten opvangen. Daarom is met het nieuwe schooljaar de leer kracht. welke per 1 januari moet vertrekken, ook geen klas toegewe zen. Vorig schooljaar werd men ook met zo n feit geconfronteerd en dit is wat het leereffect betreft zeker niet ongemerkt voorbij gegaan, zo zei De Regt. Vandaar de nu gekozen oplossing. Deze leerkracht zal zich nu tot 1 januari speciaal bezighou den met het bijwerken van leerlin gen met leermoeilijkheden. Dat het gemeentebestuur van Axel het onderwijs een warm hart toe draagt. bleek wel uit de woorden van wethouder Van Schaik Deze stelde dat indien duidelijk aan toonbare tekorten zouden optre den. het zeker geen wet is dat de nullijn gehandhaafd moet blijven. En ook is het onderwijs buiten het bezuinigingsplan van 750.000 gul den. dat in de laatste raadsverga dering is aangenomen, gebleven. Tijdens de vergadering gaf archi tect Bolsen van het architectenbu reau Bolsen en Driessens uit Hulst een toelichting op de bouwteke ningen van de renovatie en uit breiding van de Marijkeschool. Het bestek ligt nu aanbeste- dingsklaar en wacht op goedkeu ring van diverse instanties. Als de renovatie en uitbreiding verwe zenlijkt zijn. zal het openbaar ba sisonderwijs in Axel onder één dak gehuisvest zijn en de integra tie van het kleuter- en lager onder wijs een feit zijn. TERNEUZEN De machtsgreep van de formatie van Wiskerke/De Smit in de tiende Tour du Flic is in de eerste dagen van de Terneuzense trimkoers volkomen geslaagd. Het zag er aanvankelijk zelfs naar uit dat zowel René Heijboer als Frans Dubbeldam met overmacht op de eindzege afgingen. tiende Tour du Flic ongetwijfeld van voorin gereden. De voorbereiding was invloed geweest op de winstkansen, dus goed Maar om een Tour du Flic te moet dus zorgen dat ik vóór Ja Frans Dubbeldam is jarenlang een winnen, moet je van pech gespaard Dubbeldam eindig", zei Heijboer v« bewonderenswaardige gangmaker ge- blijven Het is wel vaker gebeurd, dat de start. Normaal moet dat in de spir weest bij Dallinga. Hij heeft zich altijd de sterkste niet op het podium geen probleem zijn", opvallend actief getoond in de Tour stond" Het verliep voor de aanvoerder vi du Fhc. hoewel dat nog nooit met een Bij de tiende Tour du Flic was dat in het B-klassement evenwel totaal e eindoverwinning was bekroond Dit de A-categorie onmiskenbaar wel het ders. Toen het omvangrijke pelotc jaar, na zijn overgang naar Wiskerke. geval. Het conflict bij de ploeg van Van 148 renners na zo'n twintig to! sloeg hij zijn slag. „Ik heb dikwijls Dallinga had Frans Dubbeldam in de meter gehalveerd was, reed Heijba volledig in dienst van de ploeg gere- aanloop geïnspireerd Zelden reed de voor het eerst lek. Hij kreeg een 6e den", zei Dubbeldam gisteravond na Terneuzenaar zo attent vooraan en Van Jan Moes (overigens geen cta afloop „Het is eigenlijk voor het eerst zelden ook leerde hij zo gespannen maat), ging in de achtervolging dat ik'mijn eigen kans heb gegrepen", naar de start toe. Hij wist uit ervaring si0ot even later na een helse hoe sterk Meerten Dallinga kan zijn ir ja ke leverde de eindwinnaar bij de A-renners, omdat Frans Dubbeldam tot de laatste meters overeind bleef. Vorig jaar was het team van Dallinga in de beide klassementen een klasse aparl, Meerten Dallinga en Jan Dub beldam gingen ook nu weer als favo< rieten van start, maar het indrukwek kende ploegenspel zorgde voor een verrassende ontknoping. De sterke ploeg van Dallinga moest zich tijdens de eerste dagen min of meer gewon nen geven in het duel met Wiskerke. maar lreeg een vrijwel ideale kans om terug te slaan De pech van René Heijboer gaf de koers een nieuw beeld. De verschuiving in de ploegen van Wiskerke en Dallinga is voor deze Gespannen weer aan, Maar bijna op hetzelü een eindspurt, maar al op de eerste moment sloeg het noodlot weer w dag liet hij zijn rivaal achter zich. jg was net terug bij de kop verbet bij de A-renners reed Daarna won Dubbeldam met de overi- hij zjCh later, „en toen reed ik "f" v">f 1 Van Theo de Krijger kreeg t Frans Dubbeldam vanaf de eerste dag in het voorste ge vijf renners van Wiskerke ook de JV..W gelid van het peloton en is nooit echt ploegentijdrit en verstevigde hij de razendsnel een wiel. 'maar omdi bedreigd. Het was al voorspelbaar dat leiderspositie. In de spurt met 25 voorin het tempo omhoog ging. wc hij vooral met Meerten Dallinga in koplopers werd hij geklopt door Ceriel de kloof voor Heijboer steeds grote duel moest gaan. De kopman van Hoefnagels, die zijn tweede ritzege liet Vooral de ploeg van Dallinga ro: E Wiskerke bewees dat hij dit jaar ster- noteren. Maar Frans Dubbeldam ineens de winstkans voor Jan Dubb: h ker was dan zijn opponent. „Ik was in voerde op de eindstreep trots het dam. die zelf al zijn krachten in Z de weken vóór de Tour du Flic ook al klassement aan. strijd gooide. c in topvorm", verzekerde Dubbeldam Voor René Heijboer. die op de eerste De ploeg van Walhout heeft ontzf 6 na de finish. „In een paar grote dag het hele veld achter zich had tend hard meegewerkt", zei Dubb: v koersen in Belgie heb ik bijna altijd gelaten, kreeg de Tour een drama- dam aan de streep. „Het is pech v« P Heijboer, maar dat hoort bij de koes De revelatie van deze tiende Touro w Flic was overigens vooral Ceriel Ho: nagels. De 23-jarige trimmer uit Ck jl ge won woensdag de tijdrit en verrai te in de laatste etappe zijn tegenstai j* ders met een krachtige solo. Hoefnl, gels kwam voor de eindzege niet mei in aanmerking, omdat hij op de eera dag in de spurt tekort schoot. Maart P imponeerde het hele veld met tv,: ritzeges. Bij de 25 vluchters was de ploeg W Piet Friet met vier man sterk ven genwoordigd. Walhout, Dallinga 4 Aardewerk hadden drie renners vol in en dat betekende Voor Wisker' ook verlies van het ploegenklassj ment. Dallinga won die rangsch^ king, evenals vorig jaar. De uitslag van de laatste etappe. 1 Ce Hoefnagels (Walhout), 2 Frans Dubbetó (Wiskerke). 3 Meerten Dallinga (Dallinga Jqn Dubbeldam (Dallinga), 5 Paul H. (NSM), 6 Mario Wlllems (Snugly), 7 Henk Bruin (Walhout i. 8 Piet van BendegemlP Friet), 9 Sjaak Lijbaart (Piel. Friet), Bertus Wieles (Walhout). 11 Jaak Bosni (Wiskerke). 12 ex aecquo: Cees Faas (P Fneti Cees van Wijk iPiet Friet). Gerard Schepper (NSM). Tonnie Hermans (Wiiï Jo de Bakker (Witte). Jan de Pooter. Mr Dieieman en Bertus Dees (allen Aart werk). Patnck van Hulle (Van Koutere Bob Hamelink (Binnenvaart). René deK (NSM) Harold Lippens en Rudy Bak! lOp den dam), Pteter Harms iDallinga; Eindklassement A-categorte 1 Frans DJ beldam 2 Meerten Dallinga. 3 Ceriel Hf nagels 4 Henk de Bruine. 5 Paul Hid Patrick van Hulle. 7 Mark Dielemaa Mario Wlllems 9 Kees Faas. 10 Gerard Schepper B-categorie: 1 Jan Dubbeldam Pieter Harms. 3 René Heijboer, 4 Bet Wieles. 5 Jo de Bakker, 6 Jaak Bosma Tonnie Hermans, 8 Plet van Bendegem William Otjes. 10 Henk Peters Ceriel Hoefnagels HULST Het Stichtingsbestuur van de ziekenomroep Radio Nightingale in Hulst heeft geen enkele aanwijzing gevonden dat wie dan ook binnen de omroep dus ook werkbestuurvoor- zittcr en hoofd techniek Ronald Troch niet - bewust heeft gefrau deerd of gelden verduisterd. Dat is de conclusie van het comité dat vanuit het stichtingsbestuur dat de proble men lunu net plotseling opstappen van Troeh heeft onderzocht. Het stichtingsbestuur heeft tevens het ontslag van Troch aanvaard Dat heeft voorzitter J H. Majoor, die te vens het onderzoekcomite voorzat, donderdagavond meegedeeld na af loop van de stichtingsvergadering. Zoals gemeld stapte Troch onlangs op na een conflict met andere medewer kers over een voetbalreportage voor nu piv.btn.nina van de ziekenomroep. Aan dit voorval waren tal van irrita ties en kleine voorvallen binnen het werkbestuur vooraf gegaan. Volgens Troch werd hij ook beschuldigd van het in eigen zak steken van dona- teursgelden, die waren opgehaald Voorzitter Majoor zei nog dat er tus sen Troch cn de stichting regelingen zijn getroffen voor de afwikkeling van zaken van financiële aard. Zo moet Troch bijvoorbeeld nog de helft van een telefoonrekening betalen van het toestel van de omroep dat bij hem thuis staat Het stichtingsbestuur vindt het zeer spijtig dat Troch is opgestapt „Hij heeft toch aangetoond dat hij veel vrije tijd in de omroep heeft willen steken. Wij zijn hem daarvoor erken telijk", zei Majoor. Hij zei het verder te betreuren dat door de slechte werk verhoudingen i„cn wie daar debet aan is. laat ik m het midden 'i Troch zich genoodzaakt heeft gezien weg te gaan. Het stichtingsbestuur is van plan om in de toekomst een frequenter con tact te onderhouden met het werkbe stuur. „Niet uit het oogpunt van controle, maar - om maar in zieken- liuistermen te blijven - beter de vin ger aan de pols te houden", aldus de stichtingsvoorzitter. Dansgroep Annabel la' Sas van Gent kreeg collega's op bezoek SAS VAN GENT 'Annabella'. 4 volksdansgroep van bejaarden uit Si van Gent. had donderdag een dafi groep uit Sint-J ansteen op bezoek] clubhuis 'De Roselaer' gingen er na 80 beentjes van de vloer 'Annabel* is onderdeel van de r-k Bond vf Ouderen en. telt 25 leden, onder 4 een 83-jarige. Leidster is mevrouw] van Weel. De groep treedt binnenkffl op in Gent en is ook uitgenodigd os 18 juli te dansen voor de plaatselijk afdeling van 'De Zonnebloem'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24