Boulevardbevolking wil wel tijdelijke kiosken Middelburger zaagde boom van buurman om I /35" i Boete voor beveiligingswerk zonder benodigde vergunning BEZWAARSCHRIFTEN IN VLISSINGEN BEHANDELD weekenddiensten Vlissingse zwemvierdaagse trok meer deelnemers dan vorig jaar Geslaagden mavo-school in Vlissingen VEROORDEELD TOT 45 GULDEN BOETE VRIJDAG 3 JUNI 1983 PZC/ streek VLISSINGEN- „Waarom geen tijdelijke kiosken, maar juist permanente gebouwtjes op de boulevards?". Deze vraag kwam herhaaldelijk terug tijdens de hoorzitting gisteren op het Vlissingse stadhuis, waar de schriftelijk ingediende bezwaren aan de orde kwamen tegen de bouwplannen voor enkele kiosken op de boulevards. De bewoners konden hun bezwaren tegen de kiosken die tegenover de oprit bij de Coosje Buskenstraat en tegenover het parkeerterrein naast het Strandhotel komen te staan, mondeling toelichten. Deze verbale toelichtingen gaan on- hun bezwaren in te zullen trekken als der meer naar het college van b en w, er een semi-permanente vestiging zou voor de verdere besluitvorming inza- komen. ,,De gemeente heeft juist voor ke het verlenen van de bouwvergun- permanente verkooppunten gekozen. Hingen. Eigenaar van het Strandhotel Dit omdat het onder meer onder aan boulevard Evertsen. de heer E. T. houdstechnisch beter was, om de ex- Oosterhuis, vond dat een toekomstige ploitanten de kans te geven om langer kiosk het uitzicht vanaf de serre en dan negen weken te kunnen verkopen het terras van zijn hotel erg zou en bijvoorbeeld ook omdat de kwali- belemmeren. Hij vroeg ook waarom er teit en vormgeving van een perma- -geen verkooppunt kan komen op de nent gebouw beter aan de indeling groenstrook tussen zijn hotel en de van de boulevard zou passen", aldus Zeevaartschool Wethouder D. J. P. de voorzitter Bruinooge. die als plaatsvervangend Kiosk-exploiteur G. J. Niemantsver- voorzitter optrad voor wethouder W. driet was overigens op 31 mei al Wisse, zei dat dit niet mogelijk was begonnen met de aanleg van de fun- omdat de strook in de toekomst be- dering van de kiosk bij het Strandho- bouwd zal worden. ..Het gemeentebe- tel De heer Niemantsverdriet was in stuur heeft bovendien gezegd dat zij de overtuiging dat hij zonder risico's graag vier verkooppunten aan de zee- met de bouw kon beginnen. De bouw zijde van de boulevard zou zien", zei werd echter gisteren, na de hoorzit- - hij. De heer T. J. C. Rljneveld van de ting stopgezet Bataafse Aannemingmaatschappij (deze zit in de Exploitatiemaatschap- pij Vlissingen die bouwplannen ont- wikkelt voor de nog openliggende gedeelten aan de boulevard) vreesde 'overbewinkeling', als er in de toe komst eventuele nieuwe winkels of horecabedrijven bij zouden worden gebouwd. De wethouder antwoordde hierop dat als de kiosken er eenmaal zijn, er geen vergunningen meer wor den verleend aan de zogenaamde rij dende verkoopwagens op de boule vard. De heer Rljneveld was boven dien ongerust over mogelijke bezwa ren die de eigenaren van de kiosken volgens hem zouden kunnen gaan maken tegen eventuele toekomstige •horecabedrijven op de groenstrook. Exploiteur G. J. Niemantsverdriet hadden de aanwezigen vooral be zwaar tegen de verkoop van bier De meesten waren bang dat er door de blikjes een grote troep zou ontstaan en dat de kiosk een verzamelpunt zou worden van 'mensen met brommers en motors'. De heer Van Damme zei. dat als eenmaal zou blijken dat de verkoop van bier problemen zou ver- Geluidsoverlast. milieuvervuiling en oorzaken, hij eventueel bereid was er met name belemmering van het uit- mee te. stoppen „Als we er nu een zicht waren de inmiddels bekende semi-pennanent gebouwtje neerzet- bezwaren van een aantal omwonen- ten, dan leert de toekomst ons wie er den van het punt bij de Coosje Bus- geljjk heeft", aldus de heer Nas. Deze kenstraat waar de kiosk van exploi- trok na de uiteenzetting van de heer tant B. van Damme zou moeten ko- Van Damme een aantal bezwaren in, men te staan. Met als initiatiefnemer maar zei het bezwaar tegen de plaats de heer J. H. Nas ondertekenden zo'n van de kiosk te handhaven. ,,Ik zal tachtig omwonenden liet bezwaar- toch alles in het werk stellen om die schrift. De heer Van Damme maakte kiosk bij ons voor de deur tegen te van de gelegenheid gebruik om enke- gaan". Verder zei hij dat het verkoop- Ie volgens hem 'onjuistheden' in de punt beter gebouwd kon worden op protestbrief recht te zetten. Zo zei hij de plaats waar nu het kunstwerk dat zijfl kiosk geen horecabedrijf zou komt te staan. De heer Bruinooge zei worden met een eventueel terras om- dat de gemeente niet zomaar kon geven door windschotten. zoals de afwijken van een al vastgesteld plan omwonenden aanvankelijk dachten, voor de kunstwerken. „Bovendien Hij wilde in zijn winkeltje artikelen hebben we de kiosk daar willen zet- als zonnecrèmes, ijs, kranten, fris- ten. in verband met de opstelling van drank en bier gaan verkopen. het gangenstelsel". De heer Van Dam- Naast het verlies van het uitzicht, me drukte de aanwezigen op het hart geen troep en ellende te willen bezor gen. „Ik wil de boel daar iedere avond netjes achterlaten". Tegen de kiosk die op het Keizers- hoofd komt te staan zijn geen be zwaarschriften ingediend. Wel heb ben de bewoner van het Wooldliuis en 11 bewoners van boulevard Evert sen bezwaren ingediend tegen de bouw van een kiosk tegenover het Wooldhuis. Zij kunnen die dinsdag 7 juni mondeling toelichten om 15.30 uur in het stadhuis. B. Buuwense, Valkenisseweg 14. Biggekerke, tel. 01185-2190. Artsen: deed de verlossende belofte dat nooit Vlissingen: za 0.00-24.00 uur A. H. te zullen doen. Zowel de heer Rijne- Van Dijk. Koudekerkseweg 52. tel. Iveld als de heer Oosterhout zeiden 13459 Zo. 0.00-24.00 uur: E. Kant, Sabalaan Rommelmarkt/bazaar NIEUW- EN SINT-JOOSLAND - De voetbalvereniging Nieuwland houdt Spreekuur za en zon van 11.00-12 00 2alerdaE 1 juni een grootscheepse uur L Slingenberg, Roozenburgiaan rommelmarkt, .bazaar op het kerk- i/i i cl m i on oiMon VLISSINGEN - De Vlissingse zwemvierdaagse had dit jaar 170 deelnemers meer dan vorig jaar. Dit jaar trokken 1300 deelnemers vanaf maandag vier dagen lang hun 'baantjes' in het openluchlbad van het Vlissingse sportfondsenbad. Het merendeel van de deelnemers bestond uit kinderen (ruim 1000). School kinderen konden zich via hun school inschrijven en kregen een aanzienlijke korting op het inschrijvings geld. Donderdag legden de meeste zwemmers hun laatste meters af. Slechts diegene die niet in staat waren vier dagen achterelkaar naar het zwembad te komen, kunnen vandaag, vrijdag, hun laatste baantjes trek ken. Kinderen tot tien jaar zwommen 250 meter 15 baantjes i en zwemmers ouder dan tien jaar legden 500 meter (10 tij Tandarts: baantjes) af. Onder de deelnemers bevond zich de heer Kamphuis (76) uit Souburg. Deze 76-jarige is de oudste deelnemers en doet voor de zevende keer mee. De organisatie van de zwemvierdaagse is in handen van het sportfondsenbad in samenwerking met 'Nationale Zwemvierdaagsen' onder auspiciën van de KNZB (Koninklijke Nederlandse-Zwembond). Ondanks de heftige regenbuien donderdag sprongen vooral de kinderen tegen vier uur enthousiast het bad in. Een enkele deelnemer die eerder die middag in het water 'vertoefde' werd twee keer voor een onweersbui uit het bad gehaald. Verder ondervonden de deene- mers weinig hinder van de regen. De herinneringsmedailles werden uitgereikt door J. r A. M. Schalkwijk, bedrijfsleider van het bad, en L. J. L 'Wielemaker, chef-badmeester. [Hi Idf he n< 3, tel. 71017. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30-13 00 en 17.30-18.00 uur (zon der afspraak). W. N. Osterman, De Kempenaerstraat 2. tel. 79791, voor eigen patiënten het gehele weekend bereikbaar. Middelburg: vrij. 18.00-za 24 00 uur P. Bruijnzeel. Herengracht 68. tel. Geen aanwijzingen voor fraude bij ziekenomroep Hulst HULST Het stichtingsbestuur van de ziekenomroep Radio Nightingale •in Hulst heeft geen enkele aanwijzing 15814 gevonden dat wie dan ook binnen de Zo. 0 00-24 00 uur M. Reijerse, Seis- omroep dus ook werkbestuurvoor- weg 29, tel 13456. Visites aanvragen zitter en hoofd techniek Roald Troch vóór 10 uur. Spreekuur voor dringen- niet - bewust heeft gefraudeerd of de gevallen: 12.30-13 00 en 17.30-18.00 gelden verduisterd uur. Dat is de conclusie van het comité J Wortelboer. Kromme Weele 7. tel. vanuit het stichtingsbestuur dat de 33946; voor eigen patiënten het gehele problemen rond het plotseling op- weekend bereikbaar. 14. Middelburg, tel. 01180-28420. Dierenartsen: Grote huisdieren: Dierenartsenmaat schap Middelburg, tel. 01180-33803. plein in Nieuw- en Sint-Joosland. De rommelmarkt wordt opgeluisterd met een rad van avontuur en een Ameri kaanse verloting. Verder is de kop van jut aanwezig. Ook staan er zaterdag Kleine huisdieren: L J. J. Schofaerts, twee schiettenten op het kerkplein. Tijdens het evenement wordt tevens ConsulL alleen na telefonische af- gestreden om het Nieuwlands kam- spraak. visites aanvragen van 8-9 Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle' Oude Domburgseweg 33A te Oostka- pioensehap accutillen. Voorts kunnen bezoekers ballen gooien en touwtje trekken. De jeugd kan ponyrijden KANTONRECHTER MIDDELBURG pelle. tel. 01188-1443. Behandeling rond het plein. De Nieuwlandse majo- kleine huisdieren op afspraak Apotheken: De dienst van elke apotheek vangt aan om 17 30 en eindigt vrijdagmor gen daaropvolgend Middelburg: W, K. Hummelen. Markt MIDDELBURG Hel jeugdorkest cn fd 1111/1 rettenvereniging De Klavernetters geeft eveneens acte de presence. De rommelmarkt'.bazaar begint 's mor gens om negen uur. MIDDELBURG De Middelburger H. B. werd voor het kantongerecht gedagvaard, omdat hij een 'weer korps had gesticht' zonder toestem ming van de minister van justitie. In de praktijk bleek dat echter niet te betekenen dat hij geüniformeerde Jeugdorkest Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Jansen, ferquin en Kodde: zie dienst- onder Souburg, Nieuwland en Amemuiden. Souburg. Nieuwland en Amemuiden: za. 000-24.00 uur: H Kapteijn- Snijders, Lekstraat 6, O.-Souburg, tel. 01184-61630. Zo. 0,00-24.00 uur: N. Kapteijn.Lek- straat 6, O.-Souburg, tel. 01184-61630. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen. 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle. Serooskerke, Vrouwenpolder. Veere stappen van Troch heeft onderzocht. Het stichtingsbestuur heeft tevens het ontslag van Troch aanvaard. Dat heeft voorzitter J. H. Majoor, die te vens het onderzoekscomité voorzat, donderdagavond meegedeeld na af loop van de stichtingsvergadering Zangeres Doenja in Middelburg MIDDELBURG - In het Veronica- schip. de drijvende dancing aan de Middelburgse Loskade. treedt van avond. vrijdag, de Nederlandse zange res Doenja (ook wel bekend als 'de zwarte Vanessa') op. Haar optreden en Zanddijk: za. 8.00 - zon 23.00 uur: begint om 20.00 uur. De toegang is A. C. Kousemaker. Torens gratis. De zangeres geniet de laatste Serooskerke. tel. 01189-1212 tijd vooral bekendheid door haar single 'Groovy kind of love'. VLISSINGEN Aan de Prins Wille- m-Alexanderschool voor christelijk MAVO te Vlissingen behaalden de volgende leerlingen het diploma. Bennie Altena, Enk van Belie. Lilian van Belois. Lianne de Bokx. Rico van Boven. Vincent de Buck Frans Cladder. Hans Craanen Xander Croon. Richard van Dam. Saskia Dek. Conny Elve. Michel Franke. Corrie Foppen. Mare Geljon, Mirjam Goe- seije. Eddy van Hanegem. Jacques Hanne- wijk, Gert-Jan Heijnsdijk, Angela v d. Hoeven, Denis Hoogcsleger, Inge Jobse, Simon Kasse. Kees Kik, Yvonne Lammers, Kariena v d. Linden. Wim van Luijk. Rudy Luitwieler. Sandra Machnielse, Jeanette Mastenbroek. Richard Meulmeester. Je roen Michielsen. Sandra van Onna, Ri chard Polderman. Edwin Pot, Jacqueline v d Ree. Angelique de Regt, Frans Reijerse. Richard van Rhijn, Angelina Roelse. Henk de Ronde. Willem Salakory. Harm Schip per. José Schouten. Grc-tha Seitte. Edwin Sinke. Rudi Tange. Franky Thienpont. Hemriette Vader Moreita Vader. Peter Vader. Ineke Valstar Robbie Vandervloet. Bert Verhage Kees Verkerke. Francis not. David v. d Voorde Anita de Witte. De examens worden voortgezet Talentenfestival 69. tel. 12134 Vlissingen: Apotheek De Singel. Sin gel 9. tel 12730. Wijkverpleegkundigen: Walcheren-Oost: Middelburg-Stad: E. van Essen. Meanderlaan 478, Middelburg, tel. 01180-35839 of 01180-12228. Zuid, Nieuwland en Amemuiden: I. Kapias, Keiweg 22. Koudekerke. tel 01185-2772 of 01180-14366. Aagtekerke. Domburg, Oostkapelle, Grijpskerke, Serooskerke, St.- Laurens, Veere, Gapinge en Vrou wenpolder: R. Scheele. Colijnstr 97. Vlissingen. tel. 01184-65896. West-Souburg, Papegaaienburg, Bos- van de brassband 'Onda' geeft van daag, vrijdag, een concert op de mu ziektent aan het Molenwater. Onder leiding van dirigent Piet Baan zal deze jeugdbrassband marsen, hymne- tunes, een Schotse medley en comno- QoeTe Polder latén bewatemomdat sines van de Nederlandse componist daar voora, het weekeinde. veel Kees Vlak uitvoeren. Het concert be troepen door de stralen van Goes liet hondebeten had. G. verklaarde dat hij marcheren, maar dat hij zijn te goe- alleen maar wat rondreed, omdat hij der naam en faam bekend staande zich verveelde. Dat ging er bij de beveiligingsbedrijf een object in die gemeente had lalen bewaken zonder dat hij daar tijdig vergunning voor hacL aangevraagd. Een aannemer wilde van de ene dag op de andere een bouwproject in de in november was had hij het raam van officier met in. Hij achtte bewezen di zijn wagen wijd open staan met - G. daar jaagde en eiste verbeur' volgens het proces-verbaal - de kenne- verklaring van de honden. Dit lijke bedoeling dat de dieren naar de kantonrechter een te zware stri buiten konden springen zodra zich daar G. nog nooit eerder voor stropt] een konijntje in het veld vertoonde. In rij was veroordeeld. Hij vond zijn auto lag een dood konijn, dat geldboete voldoende en G. krijgt dl honden terug. Wonnen Brandweerwedstrijd in Vlissingen De Goesenaar J. L. werd twee r bekeurd voor wormen spitten binna een afstand van 500 meter uit de te van de dijk tussen Wemeldingea I Kattendijke. L. was van mening dat hij get enkele schade had veroorzaakt vond dat hij daarom geen straf ve gint om 19.00 uur. Laatste welkomstdienst MIDDELBURG - In -de Nieuwe Kerk in Middelburg wordt zondag 5 juni de laatste 'welkomstdienst' van het sei zoen gehouden. Medewerking wordt verleend door de Zeeuwse Muziek- VLISSINGEN De vereniging van bevelvoerenden van gemeente en be- vemielingen werden aangericht. Vier drijfsbrandweren op Walcheren houdt diende, dagen na aanvang van het werk was morgen, zaterdag een gewestelijke ..Het mag daar niet. afgezien-van ht de aanvraag om in Goes werkzaamhe- hrandweprwprisiriid in Kincse TT-n r>p fcit of u al of niel schade veroos p. den te mogen verrichten de deur wedstSdeTop^terSnTy PZEM de officier, uitgegaan. Voordat deze enkele we- aan de Edisonweg beginnen om 9.30 Hij wees L. erop dat er andere gedet: uur. In totaal nemen 14 brandweer ploegen deel. Om 17.45 uur is de prijsuitreiking. ken later rond was. kreeg B. echter een bon. Officier van justitie mr W. van Nierop meende dat B. een econo mische keus gemaakt had door ge- vergunmn I vciicenu uuui uc iiccuwae muzjttv- -j„ wesi-souDurg, fapegaaienpurg, bos- school (het Madrigaal koor en een vergurinlog er was Hij eiste 45 gulden senburgh, Westerzicht, Paauwenburg mstmmentaal ensemble onder leiding nat bedrae zat B. met zozeer van Rien Hillebrand). Organist is Ton de Vries. Ds P. H. Borgers, hervormd boete. Dat bedrag zat B. met zozeer dwars als wel het feit dat hij vond in die situatie niet anders te kunnen Westkapelle. Zoutelande, Koudeker ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede, Vaandrager, Noorlander en Van der Male: vrij. 18.00 - zon. 24 00 uur: A v. d Male. Duinweg 59. Zoutelande, tel. 01186- 1282. Voor de praktijken van de artsen Bouwense en Stutterlieim (ook voor Grijpskerke): vrij. 18.00 - ma 08.00 Vlissingen (stad): M Dekker, tel. S2jS-«. RIUh™: N pik"1"".. Middelburg houdt een Koudekerke, Meliskerke, Biggeker ke, Zoutelande en Westkapelle: vr. 19.00 - ma 8 00 uur: P A. de Back. Boomgaard 22. Koudekerke, tel. 01185-1318. korte toespraak. De d.epst begint om hoeven wees B erpp dat de wet op de Verloskundige: Vlissingen: vrij 18.00 - ma 8.00 uur: P. - MIDDELBURG - De showband A. G. uit Putte (Brabant) werd tot 250 Juliana in Middelburg, die een halve gulden boete veroordeeld, omdat hij eeuw bestaat, houdt zaterdag 4 juni zich 'voor de uitoefening van de jacht een feestavond in de Concert- en m het veld bevond met andere dan Gehoorzaal in Middelburg. Een on- geoorloofde middelen'. Dat sloeg op derdeel van deze feestavond is een het feit dat hij met drie whippets J van Ginkel. Pres. Rooseveltlaan openbare receptie, die om half zeven zijn auto door de Anna Manapolder 232. tel. 12775. begint en duurt tot half acht bij Rilland-Bath reed. Hoewel het laat Middelburgse band in Paraplu Vlissingen VLISSINGEN - De Middelburgse 'Down Home Stringband' treedt mor gen. zaterdag, op in het buurthuis 'De Paraplu' in Vlissingen. Het concert begint om 20.30 uur en de zaal is vanaf 20.00 uur open. De band brengt blues, ragtime en country-muziek. Wijkvereniging in' Middelburg viert tienjarig bestaan MIDDELBURG - De wijkvereniging Zuid-West-Centrum in Middelburg viert zaterdag 4 juni het tienjarig bestaan met een feestavond voor le den en genodigden in gebouw De Schakel aan de Bachten Steene in Middelburg. Op het programma staan een barbecue en een optreden van de groep 'The New Formation". Ook houdt de wijkvereniging een loterij. De feestavond begint om half acht. ten zijn waar met een wel gespit mag worden. Voor zijn ongeoorloofde spitteri kreeg L. conform de eis twee maal f gulden boete. II MIDDELBURG De Middelburger H. J. beleefde al jarenlang weinig vreugde aan de treurwilg in de tuin van zijn buurman. Toen deze vorige herfst was verhuisd greep hij dan ook onmiddellijk zijn kans en zaagde de boom af, zodat er nog een stomp van een halve meter overbleef. „Ik heb die boom helemaal niet gerooid", was zijn verweer; „rooien is volgens Van Dale verwijderen met wortel en tak". Naar zijn mening had hij niet i knolwilg van J. V uit Middelburg legde zich niet neer bij zijn veroordeling tot 70 gul- zetten i een auto kregen drie jon den boete voor het feit dat hij zijn café gelui, R. van D. uit Middelburg. \V. Q. in Westkapelle WESTKAPELLE - In 'De Hooizolder' in Westkapelle worden morgen, vrij dag, de tweede voorrondes gehouden gedaan dan van het talentenfestival '83 Aan deze maken- voorronde doen twaalf artiesten/acts Dit ging officier van justitie mr W. van mee Dat zijn (in onbepaalde volgor- Nierop toch wat te ver „Wat u deed dei: Cuspidor (popgroepi. Jan Mensch was gewoon een boom omzagen Het (zanger pianist). Marjo van de Hoek gaat er niet om wat Van Dale daarvan en Marina Bolijn rdansacU duo Ypsi- vindt, maar hoe de wet dat uitlegt". Ion (luistermuzieki. Jerry Punt en zijn was zijn mening. Hij eiste 45 gulden nog na sluitingstijd open had. Hij kondigde aan in hoger beroep een getuige mee te zullen brengen, die kon verklaren dat hij helemaal niet naar het woongedeelte boven de zaak was gestuurd toen een tweetal agenten controle kwam houden De politie mannen hadden staande voor het, café de bezoekers binnen nog levendig met elkaar horen converseren, toen de zaak al lang leeg had moeten zijn. Voor het 'baldadig' dwars op de weg dat hij met zijn surfplank per ongeluk in de Sardijngeul was terechtgeko men. veel te hoog. Hij vertelde dat hij voor het eerst op de Westerschelde was gaan surfen, maar dat het daar heel wat anders was dan op het Veerse Meer. Toen hij vóór de wind terug uit Kleverskerke en R. H. uit Vlissin gen. een boete van 30 gulden de man. Zij hadden zich in de vroege avond 1 augustus vorig jaar gestoord lak voor het terras van een café aan het Plein 1940 parkeerde. Met zijn dat de rijbaan ter plaatse geblok keerd werd. Naderhand hadden zij hem teruggezet in een parkeervak, maar bij die operalies waren wel Toen op hun bellen de deur door V. enkele sierstrippen gesneuveld. Hun geopend werd. bleken alle vogels ge vlogen. Ook op de toiletten en kelder was geen mens meer te beken- aan het feit dat een Duitser zijn auto naar de kust wilde had hij zijn even wicht niet kunnen houden vanwege de golven. „Zo nu en dan wordt de verplaatsten zij de wagen zo. Rijkspolitie te water haast wanhopig doordat mensen die hun vaartuig nauwelijks beheersen zich op de Schelde wagen", constateerde de offi cier. „Er had wel een zeeschip dwars over meneer heen kunnen gaan" herinnering omtrent het gebeuren het afgelopen jaar aanmerke lijk vervaagd, daar ze alle drie voor groep First Aid. The Serial (pop groep). Gerard Wolff (Flameco- gitaar i.Elvis Dongen en Olga Loppies (disco-dans act), Wilma Laurense fzang), Naldy Pfaff izang en gitaarbe geleiding) en de Nederlandse Kiss- boele voor het vergrijp. Kantonrech ter mr B. Verhoeven maakte J duide lijk dat iedere handeling die het defi nitieve einde van een boom tot gevolg heeft strafbaar is. wanneer daar ten minste geen vergunning door de be nen. maar V vond niet goed dat de het hekje een nogal warrig verhaal agenten ook een kijkje in zyn v vol tegenstrijdigheden produceer- huis gingen nemen. De versgetapte den. „Kennelijk leugenachtig". groep (playback act). In de pauze zijn voegde autoriteiten voor is verstrekt, er optredens van Champagne Monic Hij veroordeelde J. tot de gevraagde Monica Tjen A Kwoei en Body Buil- boete, ding act. pilsjes op de bar waren echter met mis te verstane stille getuigen V. bleef er bij dat hij samen met zijn zoon de zaak aan het schoonmaken was. Maar hand gelopen geintje op zich hij kon officier noch rechter overtui- nemen, gen. Die waren het eens over boete van 7,0 gulden. de kwalificatie van de officier, die het laf vond dat de jongens niet de verantwoordelijkheid voor het uit de ilden De Vhssinger D B. vond de boete van 100 gulden, die hij kreeg voor het feit Daarop antwoordde B dat dit zijn eigen risico was. Daar was mr Van Nierop het volstrekt niet mee eens. „Er moeten allerlei mensen in het geweer komen om u te redden U zult trouwens best blij geweest zijn toen de politieboot u op kwam pikken zei hij. In zijn eis bleef hij bij het schikkings bedrag dat B. destijds was aangebo den en de kantonrechter sloot zich daarbij aan. «►>- CzDiatel' i Weekendmenu 3, 4, 5 juni 1983 Ossenhaas Groentengarnituur Gebakken aardappeltjes Gevulde sinnasappel Lange Zelke 7 - VLISSINGEN Tel. 01184-14595 I ho

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 16