alentrijk PSVII houdt ireskens van eindzege Den Bosch kraakt MVV: 0-3 Kindvall: net als toen Peter Pieters nog sterker aan top Olympia's ronde KNAU WIJST WK-ATLETEN AAN Grote onzekerheid speeldata Arnemuiden Amateurs rijden in Waterlandkerkje KLIMMER BATTAGLIN GELOST... PZC/sP°rt n.LEEM VAN DE BROECKE REDT DE EER (1-3) Korfbalteam strijd om de afdelingstitel Hinault niet in Dauphiné „IERDAG 28 MEI 1983 15 KN HAAG De Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) heeft Ijjdag reeds vier deelnemers aan de eerste wereldkampioenschappen jetiek. die van 7 tot en met 14 augustus in Helsinki worden gehouden, n. De KNAU is zo vroeg met de aanwijzing om de atleten in staat te yfen zich optimaal op de strijd om de wereldtitels voor te bereiden. r de marathon heeft de KNAU Gerard Nijboer (Daventriai. europees Inpioen en zilveren medaillewinnaar tijdens de Olympische spelen van joskou, alsmede Cor Lambregts (Unitas) aangewezen. Nijboer heeft welis- ir niet aan de KNAU-limiet (2.13.00) voldaan, maar hij is gekozen op basis van zijn prestaties in het verleden Lambregts voldeed op 9 april in de marathon van Rotterdam aan de eis met een tijd van 2.12.40. Verder wees de KNAU Rob Druppers (Hellas) aan voor de 800 meter De Utrechter voldeed afgelopen maandag in het Westduitse plaatsje Rehlingen aan de limiet (1.46.50) met een tijd van 1.46.38 Ook disc us werpster Ria Stalman i Sparta i die onlangs in de Verenigde Staten 67,20 meter wierp en het Nederlands record verbeterde en daarmee ruim vijf meter boven de limiet van 62 meter kwam. is reeds zeker van Helsinki Trainingscoördinator Herman Buuts is een voorstander van snel aanwijzen van atleten, die aan de KNAU-eisen hebben voldaan, RESKENS Eén minuut voor het einde van de bekerfinale van Zuid I tussen Breskens en SV 2 kwam de thuisclub eindelijk los uit de omklemming. In die laatste fase van het duel ocht Willem van de Broecke voor ruim vijftienhonderd toeschouwers de eer redden. Het as de honderdste treffer van Breskens in dit lange slopende seizoen, maar het eindresultaat an de finale stond toen al vast. De Zeeuwse cupfïghter sloot het toernooi af met een bijna anzelfsprekende nederlaag (3-1) tegen de toekomstige profs. Meer dan een uur lang beheerste SV 2 de wedstrijd volkomen: ver in de tweede helft werd dat overwicht ook in de score Itgedrukt. reskens demonstreerde niet het ni- au van de laatste weken, maar de genstander in deze eindstrijd leende :h daar niet voor. De Brabanders eken over een technisch uiterst iappe selectie tebeschikken, die rdiend met een overwinning afsloot, en desillusie was die nederlaag voor reskens overigens zeker niet. Het ïzoen was toch al geslaagd. -„En IV is natuurlijk een verdiende win- gaf Piet de Winde later toe, „We ibben geprobeerd om zo aanvallend ogelijk te spelen en om het publiek ts te bieden. Het is niet gelukt om IV echt te bedreigen it verschil in het voordeel van de abantse semi-profs was vanaf het igin duidelijk. PSV was beweeglijker de opbouw, voerde de combinaties eller uit en beschikte ook over meer dividuele klasse. De Eindhovenaren aren dan ook met de sterkste opstel- laar Zeeland gereisd om dit Qfliatete karwei af te werken, rob andsbergen was bijvoorbeeld een an de uitblinkers in het team en aarom werd Bram van de Broecke itaal uit de wedstrijd gehouden. Tiet het tempo dat PSV vanaf de Srste minutt ontwikkelde, had Bres- ns vaak de grootste moeite. Het ortdurende offensief eiste veel acht vande Zeeuwen en leverde islotte ook resultaat op. Edwin van rgen -Henegouwen had voor de rust gescoord (0-1). PSV bouwde die Zeeuwse kanshebbers naar finale Amsterdam VLISSINGEN Dit weekeinde strijden ruim twintig jonge Zeeuwse turnsters in Amster dam mee in de finales van de Nederlandse kampioenschap pen! als afsluiting van de grand- prixwedstrijden voor de top sportturnsters. Zeelands belangrijkste favoriete is er overigens niet bij: Carianne Berrevoets heeft nog een steeds een 'startverbod' van de KNGV- arts deel te nemen aan wedstrij den als gevolg van nog niet genezen blessures aan rug en voet. De Schouwse op Papendal verblijvende turnster mag wel trainen, verder niet. Toch heeft de Zeeuwse groep twee kanshebsters voor een posi tie in de hoogste regionen. Het zijn de Delta Sport turnster Nienke Botterweg in klasse 3A en Nicole van der Have van Volharding Goes in klasse 4A. Beide meisjes hebben in de afge lopen maanden twee grand prix- wedstrijden gewonnen Favorie te voor een plaats bij de eerste tien is verder Edith Gerards van Delta Sport, die één grand prix- wedstrijd won en eenmaal derde werd. voorsprong uit in de laatste twintig Slechts twee verdedigers van Bres minuten. toen Breskens steeds verder kens bleken bestand tegen de pressie, terug werd gedwongen. Rob Gruben keepte vrijwel foutloos en probeerde zo veel mogelijk de organisatie achterin te regelen. Willy de Jaeger onderstreepte nog maar eens zijn klasse in de persoonlijke duels. Maar voor de rest ging Bres kens ten onder tegen de begaafde voetballers van Jan Reker. Zes van die spelers gaan volgende week met de eerste selectie van PSV op toernee naar Zuid-Korea. Van die zes wordt verwacht dat ze volgend jaar regel matig in de eredivisie zullen spelen. De Brabantse ploeg, die een gemid delde leeftijd had van negentien jaar hoefde zich in de finale nauwelijks in te spannen. Het kostte alleen te veel moeite om te scoren, omdat Van Duuren en Busio voor geen enkel gevaar konden zorgen. Na elf minuten leek PSV op weg naar een ruime winst, maar na die treffer van Ven Bergen- Henegouwen viel de dreiging weg. Vooral in het laatste kwartier voor rust waagde Breskens zich even in het offensief. De aanvoer van De Muynck en Pieters bereikte echter nooit de aanvalsspitsen. Topschutter Van de Broecke werd door Landsbergen geen meter vrijgelaten en Milco van der Hooft liep zich meestal vast tegen de sobere defensie. ..We kwamen snel heid te kort", zei Piet de Winde na de wedstrijd. „Snelheid en kracht, daar ontbrak het aan" Ove Kindvall rechtsdie Jimmy 'de vlo' Johnstone passeert ROTTERDAM Dertien jaar na datum bleek alles bij het oude gebleven. De vertraagde herhaling van Fcyenoord-Celtic, in het kader van het 75-jarig bestaan van de Rotterdamse club. kende gister avond bijna het zelfde scorevcr- loop als tijdens de Europa-Cup-I- finale van 6 mei 1970 het geval was. Met de complete selecties van toen werd het van 0-1 dit keer geen 2, maar 3-1 in de Rotterdamse Kuip. Niet geheel volgens het scenario, maar Kindvall kon het eenvoudig niet laten. Nadat hij de partij net als toen drie minuten voor tijd van de fraaie 2-1 had voorzien, moest de Zweed even later opnieuw toegeven aan zijn nog altijd bestaande tor instinct, Met een zeer knap lobje, dat in een eredivisieduel niet zou misstaan, zorgde hij voor 3-1 en een nieuwe grote beker voor Feyenoord. Daarmee kreeg het nostalgische partijtje een iets andere uitslag, maar niemand die daarom maalde. Er waren al overeenkomsten ge noeg geweest met die gedenkwaar dige avond in Milaan. Zonder bal Robbie Faas Irechtsin duel met de Eindhovense speler Jack Busio. TEGENSTANDER 'ONVINDBAAR... Met vier man in de tweede lijn kon Breskens bovendien geen greep op het middenveld krijgen. Dikwijls riep Jimmy Pieterz tegen zijn mede spelers: „We bewegen veel te weinig zonder bal". Maar Breskens moest alles geven om het tempo Brabanders te volgen en loosde daardoor de taktische op drachten. Robbie de Muynck bezon digde zich daaraan: hij liet op de flank te veel ruimte voor opkomende PSV'ers. Het was de kleine midden velder niet kwalijk te nemen tegen deze klasseploeg. HOOGEZAND-SAPPEMEER Een of twee etappes winnen, met dat voornemen reisde de Oostduitse baanploeg begin deze week af naar Hillcgom. waar Olympia's wielerron de van Nederland van stapel liep. Reeds twee dagen later bereikten de pupillen van coach Wolfgang Schreck hun doel, want nadat Harald Wolf woensdag de proloog op zijn naam had gebracht, eindigde de der- an de de etappe vrijdag in een triomf voor zijn landgenoot Bernd Ditter. Hij versloeg in Hoogezand-Sappemeer de in eigen streek gretig op de dagprijs beluste noordelingen Bert Wekema en Wim Bartol, met wie Ditter zich in de finale licht had afgescheiden van het compacte peloton. Met een flauwe glimlach wachtte Hoe anders is het in Nederland met de 47 725 km u. met bon. 3.30.19): 2 Bert Weke- baanrenners gesteld, waar Peter Pie- ma 1 Bat. t zi imet bon 3.30.24); 3 wtm Bartol (Dri l zt. (met bon 3.30 29). 4 Peter Pieters (Renb I op 3 sec., 5 Jean-Paul van Poppel (Gaz i 7. t 6 Harol Pensön (Aar) z.t„ 7 Aleksander Tsinovjev (Sov.) z.t.; 8 Dries Klein (Gaz.) z.t., 9 Milco van der Meulen (Uni) z.t10 Nico Verhoeven (Gaz) z.t. Hel algemeen klassement is 1 Peter Pie ters (Renb.) 8.06.06 2 Dick van Oorschot (Dri i op 29 sec 3 Joen Loepalenko (Sov.) op 32 sec 4 Mano Hemig (O -Dl l op 34 ters op eenzame hoogte staat. De Zwanenburger maakt m deze ronde een voortreffelijke indruk en kwam ook vrijdag tijdens de pijlsnelle tocht naar het Noorden (gemiddeld 49.87 km per uur. vluchten was dan ook een heilloze zaak) niet in moeilijkheden. Integendeel zelfs. Pieters bouwde zijn voorsprong met een zevental secon- den uit bij enkele tussenspnnts om 5*Sergei Woronin (sov Top 45 sec.: 6 Jos bonus-seconden Vandaag zal Pieters' leiderspositie ongetwijfeld wankelen in de ploegentijdrit, die vooral voor de „DDR-Mannschaft" geknipt lijkt. Alberts (Ams.) op 1.09: 7 Harold Wolf (O- Dl.iop 1 10; 8GerritSolleveld(Erg)op 1.15; 9 Jean-Paul van Dalen (Bat) op 1.17. Algemeen ploegenklassement. l Sovjet- Kansen kreeg Breskens in deze wed- Schreck in de Groninger plaats zijn strijd vrijwel niet. op de laatste tien minuten na. Ten onrechte gaf schieds- rechter Piet Harinck uit 's-Heer Hen drikskinderen de Brabanders in de renners op. Tot dusver is hij bijzonder tevreden over het uitstapje naar het winderige en regenachtige Nederland, koersverloop uitstekend vijftiende minuut al de gelegenheid past in het intensieve voorbereidings- ARNEMUIDEN Arnemuidensecretaris Piet Slabber heeft vrijdag uren aan de telefoon 'gehangen' om de wedstrijddata vastgesteld te krijgen voor de nacompetitie voor promotie naar de eerste klas van het landelijk zaterdag voetbal. Behalve de Zeeuwse ploeg zijn daar nog bij betrokken Be Fair uit Waddingsveen en Valleivogels uit Scherpenzeel. Het lukte Slabber niet om met de clubbesturen enkele data te 'prikken', vooral omdat Be Fair telefonisch onbereikbaar was. En Be Fair schijnt de ploeg te zijn tegen wie Arnemuiden het eerst moet spelen. om verder uit te lopen. De Zeeuwse arbiter floot voor een strafschop bij een duel tussen Ronnie de Ruijsser en Raymond Libregts. De iets te flagma- programma van zijn ploeg, die zich opmaakt voor het belangrijke baan- i juli en augustus Schreck: „Dit is een heel goede ronde lUBURG De korfbalvereniging luidwesters uit Souburg, enkele we- in geleden kampioen eerste klas (deling veldkorfbal geworden, gaat 'andaag (zaterdag) proberen die titel extra glans te geven. In Etten- ontmoet Zuidwesters de kam- iocnen uit de andere klassen, Zwijn- :cht en HKC 3. Tussen die drie ims wordt gestreden om het alge- kampioenschap. De winnaar daarvan plaatst zich voor het Neder lands kampioenschap. Die titel wist Zuidwesters acht jaar geleden al een keer te behalen. De wedstrijden in Etten-Leur (ELKV-veld) beginnen oni lien uur. Ook uit Souburg gaat aspiranten AI ian Animo naar Etten-Leur. Inzet van de wedstrijd tegen albatros AI is «veneens de afdelingstitel De Animo- ieugd komt om 10.45 in het veld. De eerste wedstrijd die Animo Junio ren I deze week afwerkte tegen Regen boog wist de Souburgse ploeg in een a-3 winst om te zetten. Met genoemde tegenstander en Merwede zitten de Animo-junioren in de slag om promo- be Op 30 mei wordt Regenboog - Merwede gespeeld, op 3 juni ontmoet Animo tenslotte Merwede. Promotie, bet afdehngskampioenschap en klas sering voor het Nederlands kampioen schap vormen hier de hoofdprijs voor de winnaar. De onzekerheid over de speeldata werd in de hand gewerkt door geheel tegengestelde meningen erover van competitieleider Veldkamp voor de eerste en tweede klassen van het zaterdagvoetbal en competitieleider Van Remmerden van West II. Volgens Veldkamp moeten Arnemuiden en Be Fair volgende week zaterdag (4 juni) tegen elkaar spelen, volgens Van Remmerden moeten de clubs eerst onderling proberen tot overeenstem ming te komen over de data. „Ik kreeg bij Be Fair geen gehoor dan wel de bezet toon, terwijl het bestuur van de ploeg uit Waddinxveen mijzelf even min belde", liet Van Sabben weten. De Arnemuidenbestuurder vindt het best goed. dat zijn ploeg volgende week zaterdag moet aantreden Maar de afdeling Zeeland van de KNVB vindt dat 'zeer tnest' zoals admini strateur Wim Jagl zei. Want op zater- tieke Frans de Rooij schoot van elf voor ons Hij is vanwege de wind zwaar en bovendien hebben we hier te maken met een sterke gelijkwaardige bezetting. Nieuw voor ons is dat er van begin tot eind zo hard wordt gereden, ook door de renners die op achterstand zijn geraakt Dat is bij ons in de DDR heel anders, waardoor meter echter hoog over De tweede treffer van PSV kwam er toch wel: van de voet van Hans Smul ders in de 28e minuut. Net daarvoor had Piet de Winde in de spits Milco van der Hooft vervangen door Willem dag 4 juni wordt de wedstrijd tussen van de Broecke En bij PSV was de de Zeeuwse profspelers en het Zeeuws enige Zeeuw uit de selectie het veld er veel grotere verschillen ontstaan" elftal gespeeld en in dat laatste team ingekomen. Ronald Jongelings (die staan vier Amemuidenspelers opge- volgend jaar weer bij Middelburg steld: Jaap Meerman, Klaas van Bel- speelt) zou de schitterende derde goal zen, Jos van Belzen en Wim Geelhoed, voor zijn rekening nemen. Hij rondde Die spelers kunnen natuurlijk niet net voor tijd een combinatie van gemist worden in de promotiewed- Landsbergen en Smulders koppend af strijden en ze zouden dus niet in het (0-3). In diezelfde minuut legde Willem Zeeuwse team kunnen opgesteld wor- van de Broecke de eindstand vast op den. 1-3. Arnemuiden wilde best vandaag (za terdag) spelen, maar Be Fair weiger de dat, omdat het pas donderdag de laatste competitiewedstrijd speelde. Piet Slabber wil tijdens dit weekein de doorgaan te proberen tot over stemming met Be Fair en Valleivo gels te komen. „We willen best woensdagavond aanstaande spelen, maar dan wel thuis, want uit krijg ik het niet geboren met een volledige ploeg zo ver op tijd in Zuid-Holland te zijn". De uitslag van de derde etappe is 1 Bernd Unie: 2 Oost-Duitsland op 29 sec., 3 Drles- Dittert (O-Dl.) 175 km in 3 30,34 (gem. sen op 48 sec. WATERLANDKERKJE Wanneer twintigste maal een wielerwedstrijd morgen (zondag) om 12.00 uur de organiseren hebben we meteen maar nieuwelingen op weg worden gescho- flink uitgepakt ook", zegt secretaris ten is het in Waterlandkerkje enkele De Maat van het comité, dat borg jaren geleden, dat er wielenwcdstrij- staat voor de twintigste uitgave van den onder KNWU-vlag worden verre- de Zeemeerminneronde. den. De mannen van het plaatselijk Hoofdmoot van het programma wordt wielercomité hebben het meteen ongetwijfeld de wedstrijd voor de maar groots aangepakt ook: er ko- amateurs, die om 16.15 uur van start men vier categorieën aan het vertrek, zal gaan. Ruim zestig inschrijvingen „De laatste jaren hebben we telkens zijn er binnen gekomen en onder hen met trimmers gereden; die categorie stieekfavorieten als Wemer Wieme, kost niets, maar het levert ook zo Carlos Boerman, Rob Bijvank en ui- weinig op En omdat we voor de teraard Hans Moens. de verrassende winnaar in Kloosterzande. Verder mannen als Rinus Verboom. Cees Beshssingsduel Spaans. Hans Harink en Arie Ver- Jong Ambon II Hippisch concours werd verplaatst HEINKENSZAND Het kringcon cours te Heinkenszand van de lande lijke rijverenigingen wordt vandaag zaterdag i op een andere plaats ge houden Omdat op het aanvankelijk concoursterrein nog mat) hooi ligt. wordt nu op een terrein bij net Haven schap Vlissingen aangetreden NANTES Bernard Hinault start maandag niet in de Dauphine Libere. De drievoudige winnaar (1977, 1979, 1981) sukkelde sinds de door hem gewonnen Ronde van Spanje met een knieblessure, zoals in 1980 toen hij moest opgeven in de Ronde van Frankrijk Hinault nam de beslissing vrijdag na datieplaats in de reserve derde klas Jai\Oree! I" totaal zo n dertig man een uitgebreid medisch onderzoek in D van hel zondagvoetbal. Zoals be- dat is ook het geval bij de junioren Nantes en een telefoongesprek met kend eindigden RCS 2. Jong Ambon 2 aie om 0 llur beginnen aan.hun ploegleider Cyrille Guimard. De top- en Vlissingen 3 gelijk. Zondagmor- ?esüg kilometer. Bennie de Wever, renner en de ploegleider wilden met gen (aanvang 11 uur) wordt de eerste het oog op de Ronde van Frankrijk wedstrijd gespeeld: Jong Ambon f geen risico met de geïrriteerde knie Vlissingen 3. Dinsdagavond aan- sluijs Om 12.00 uur wordt het programma in de Stuerboutstraat in Waterlandkerk- on VliccinoGn TTI ,e ge°Pend met een wedstrijd voor Cll V IlMlIlgcIl 111 nieuwelingen, die dertig kilometer MIDDELBURG - zimaasmome,, ™or de melen hebben. Carlos Fats is i'ordt de eerste van drie beslissing,- 4aar de Plaatselijke favoriet; verder wedstrijden gespeeld voor één degra- Ronnie Hamelinck, Jan Mobach en Jos van Baal, Charles de Caluwé en Conno van de Sande zijn daar de te kloppen mannen. Willv de Feber, Ko co Groppo voelde zich ziek en werd op vele minuten gereden. .jAVONA De Westduitser Gregor Braun was de inzinking van de klim- Braun heeft vrijdag de veertiende mer Giovanni Battaglin het gesprek etappe van de Ronde van Italië ge- van de dag. De winnaar van de Ronde De uitslag van de veertiende etappe i wonnen, een rit over 243 kilometer van Italië in 1981 werd het slachtoffer Gregor Braun iW-Dldi 243 km in 5 56.02 van Parma naar Savona. De Zwitser van een mysterieuze virusinfectie. Hij Urs Freuler bezette met een achter- werd gelost op de enige forse helling stand van dertien seconden de twee- van het parcours en was door zijn llu zt miet bon 5-56.05). 4 Frank de plaats. Giuseppe Saronni bleef maagkrampen met in staat de aan- '^J1 f J°,m^ leider in het algemeen klassement. sluiting weer tot stand te brengen. M(rtdo chmeU, ,n, zl 8 Francesco Moser Battaglin raakte een klem half uur iiozA: 10 Patrick Bonnet.Fnzt.. 32 Giusep- Naast de overwinning van Gregor achterop. Ook de jonge klimmer Mar- Saronni ilt> zt. staande (aanvang 19.00 uur. staat de L' wedstrijd RCS 2-Jong Ambon 2 op het programma. Zondag 5 juni (aan vang 11 uur) wordt de wedstrijd Vlissingen 3-RCS '2 gespeeld. De tuchtcommissie van de KNVB buigt zich momenteel nog over een René Koppert uit Poeldijk heed tijdens overtreding van RCS Hei tweede houwer voeren de rij van favorieten bij de liefhebbers (zestig in totaal) aan. die ofri 14.45 uur het vertrek nemen. Basketbalteam deze etappe de stnjd gestaakt Frlts Pirard die zesde werd In Savona, werd zodoende de enige Nederlander In de Giro-karavaan eremging |/|r)nt DllltSPrS kwam in de thuiswedstrijd tegen Dos- i^unaci 3 team van de Souburgse 1 Het algemeen klassement 11a de 14e etappe is. 1 Giuseppe Saronni (It) 65 46 26. 2 Ro berto Vlsentini 1 It) op 2.20: 3 Dietrich Thurau <W-D1 top 2.34.4 Silvano Contini ut i op 3 08. 5 Lucien van Dnpe 1 Bel 1 op 3.16. MAASTRICHT - FC Den Bosch wordt naast DS'79 en Volendam de derde club die dit jaar naar de eredi visie promoveert. Dat staat halver wege de nacompetitie in de eerste divisie al zo goed als zeker vast. Na de zeges op VVV en Cambuur maak ten de Bosschenaren vrijdagavond korte metten met MVV, dat zichzelf ondanks een gelijkspel (bij Cambuur) en een nederlaag (WV) nog goede kansen op die derde promotieplaats toeschreef: 0-3 werd bet in de Maas trichtse Geusselt cn die stand vertelt eigenlijk alles over de wedstrijd cn de superioriteit die FC Den Bosch in deze nacompetitie tentoonspreidt. Nog geen van de drie medeconcurren ten is er in geslaagd een doelpunt te maken tegen de Bossche ploeg, die zelf acht keer scoorde in drie duels en daarmee de nacompetitie heeft be roofd van alle spanning. In het verle den werd de strijd om die derde promotieplaats altijd beslist op de laatste wedstrijddag, maar zondag al kan Den Bosch - zeker in theorie - feest gaan vieren De wedstrijd m Maastricht was al na tien minuten beslist, toen de snelle Roger Schouwenaar vanaf de midden stip de bal aan de voet kreeg en in een rush de MVV-defensie, inclusief doel- ko 2 uit met een ongerechtigde speler. CAEN Hel Nederland herenteam Het is niet geheel onmogelijk, dat heeft vrijdag ook de tweede wed- RCS 2 als straf twee winstpunten in strijd in groep B van het Europees mindering knjgt. In dat geval is het basketbalkampioenschap gewonnen, reserveteam van RCS de degradant In Caen werd West-Duitsland met ,„v,, ,.K en zijn de beslissingswedstrijden niet 79-67 verslagen. In Limoges, waar de Tommi Prim i'zvie "óp 4.00 16Vrits Pirard nodig Deze nacompetitie wordt dan wedstrijden voor groep A worden ge- (Nedi op 23 58. ook „onder voorbehoud" gespeeld. speeld. won Italië met 89-74 van Zwe- den. A-junioren RCS uitgeschakeld KRUININGEN Zoals te verwach ten was heeft het A-junioren team van van RCS uit Souburg het niet kunnen redden tegen de NAC-jeugd in de strijd lin Kruiningen) om de districtsbeker van Zuid I. De Sou burgse jeugd verloor met 7-3 in een strijd, die voornamelijk gevoerd werd tussen wilskracht (RCS) en techniek (NAC). Vlak na rust dachten de Zeeuwen toch nog een kans te hebben op een redelijke uitslag, toen Marien de Meij de achterstand terug bracht tot 3-2 Toen de Bredase jeugd echter al na vjjf minuten opnieuw 2 punten voor sprong nam was het gedaan met het verzet van RCS A. man Baetsen. kansloos liet, 0-1 Vanaf dat moment kon FC Den Bosch het rustig aaii doen. Via snelle counters zorgden Van der Horst en weer Schou wenaar voor de 3-0 eindstand. Twee treffers van VW-er Verhjsdonk hebben niet kunnen verhinderen dat SC Cambuur vrijdagavond in eigen huis voor 7000 toeschouwers de eerste winstpunten in de nacompetitie pak te. VVV werd met 2-1 verslagen. Ver- lijsdonck speelde zowel in positief als negatief opzicht een cruciale rol door 111 de 19e minuut in eigen doel te schieten, maar later ook te scoren via een strafschop, via Schouwenaar werd hel 2-1 De stand is FC Den Bosch 3 3 0 0 6 8-0 SC Cambuur 3 1113 3-4 FC WV 3 1 0 2 2 2-5 MVV 3 0 12 11-5 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 15