Woedende reacties Oostburgse raad op PZEM-lening Schelde NIEUWE BRANDWEERAUTO KORPS SAS VAN GENT Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek GEMEENTERAAD GAAT TOCH AKKOORD Ongerustheid over verlaat invoeren uitkering wegen Nieuwe kostuums voor volksdansers weekenddiensten VRIJDAG 20 MEI 1983 OOSTBURG Onder felle protesten heeft de gemeenteraad van Oostburg donderdagavond ingestemd met het verstrekken van de PZEM-lening van 50 miljoen gulden aan de Koninklijke Maatschappij De Schelde in Vlissingen. Vooral fractieleider J. de Vries van de PvdA trok flink van leer. Het was niet zozeer de steunoperatie zelf maar meer de hele gang van zaken rond de verstrekking van de vijftig miljoen, die de woede wekte van De Vries. ..De aandeelhouders zijn met een kluitje in het riet ge stuurd. De beslissing is al gevallen. We kunnen beter zwijgen". Maar dat deed hij niet. „We worden gewoon in de zeik gezet", riep hij woedend. Vrijwel alle raadsleden gaven uiting aan hun kwaadheid Op de raadsle den D Buijse en I. de Hullu van D en T. na gingen toch allen akkoord Maar niet nadat aan het besluit een motie was verbonden van de PvdA-fractie Daarin wordt gesteld dat de hele gang van zaken rond de PZEM en het RSV-concem volkomen verkeerd is aangepakt. Verder wordt geéist dat de vijftig miljoen alleen bestemd is voor een volledig onafhankeliik KMS en Badmintonvereniging in Oostburg zit zonder een sponsor OOSTBURG Badmintonvereni ging 'De Sjuttul' uit Oostburg zit zonder sponsor. Dit werd op de laat ste algemene ledenvergadering, in de sporthal te Oostburg. meegedeeld. Getracht zal worden om een nieuwe sponsor te vinden. Bij de bestuursverkiezing was Mieke ten Broeke aftredend en niet herkies baar De post van secretaris werd ingenomen door René Verhage. Voor aanvang van de vergadering werden de clubkampioenen gehuldigd. De eerste-prijswinnaars ontvingen een standaard. Voor de tweede prijs was een handboek beschikbaar gesteld De uitslagen heren competitiespe lers 1 Edo Pfafï. 2 Norbert Schelinski. dames competitie: 1 Sary Pieters. 2 Ria den Dunnen, dames recreatie 1 Marleen den Hollander. 2 Monique Arends heren recreatie 1 Hans van de Geer. 2 Frans ten Broeke, junioren dames competitie: 1 Cynthia Niezing. 2 Nienke Malipaard. junioren heren competiüe 1 Stevie Tan. 2 Martijn PfafT. junioren recreatie: 1 Nathalie Sentse. 2 Marco Minderhoud 'Draften Blues' in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - De Zeeuws- Vlaamse popgroep 'Draften Blues' verzorgt zaterdag 28 mei een concert in het gemeenschapscentrum 'De Wa rande' in Sint-Jansteen. Het optreden begint om 20.30 uur In het voorpro gramma, dat om 19.30 uur begint, treedt de Hulster groep 'Tosti Pruets' voor het voetlicht. De organisatie van het gebeuren is in handen van de evenementencommissie van de stich ting 'De Warande' De zaal is open om 19.00 uur. 'Drafteil Blues' verzorgde onlangs het voorprogramma tijdens een optreden van 'Doe Maar' en 'Toontje Lager' in Hulst. Fietsenrally in Terhole TERHOLE De voetbalvereniging Terhole houdt vandaag, vrijdag, een fietsenrally in Terhole en omstreken waaraan iedereen kan deelnemen De afstand bedraagt ongeveer dertig ki lometer De inschrijving staat open van 18 30 tot 19 30 uur in de kantine op het gemeentelijk sportpark in Ter- hole. Na afloop is er voor alle deelne- mersisters) een herinnering. Expositie Spaanse landschappen in Nieuw-Namen NIEUW-NAMEN - Kunstschilder C van Damme uit Hengstdijk houdt van vrijdag 20 mei tot en met 4 juni een expositie in de zaal van Roland van Damme in Nieuw-Namen Dp tentoon stelling bestaat voornamelijk uit Spaanse landschappen 'en een aantal etsen uit de streek. De schilder brengt elk jaar een aantal maandan in Span je door. De tentoonstelling is elke dag geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 13 00 tot 18 00 uur Informatie over scouting in Oostburg en in Aardenburg AARDENBURG - Scouting West- Zeeuwsch-Vlaanderen <de nieuwe naam voor wat vroeger padvinderij' heette» houdt vrijdag 27 en zaterdag 28"mei informatie-avonden in hotel 'De Roode Leeuw' in Aardenburg en het scoutcentrum aan de Baljuw Vel- tersweg in Oostburg. Beide bijeen komsten zijn bedoeld om ouders en eventueel hun kinderen kennis te la ten maken met de activiteiten van scouting, een 'spel van verkennen voor de jeugd van 7 tot 17 jaar. In Aardenburg wordt de avond - die om 20 uur begint georganiseerd door de scoutinggroep 'St -Baafs' Voor de kinderen zijn er een kimspel en een speurtocht In Oostburg staan verte genwoordigers van het distnkl WesL- Zeeuwsch-Vlaanderen klaar met in formatiemateriaal. zoals folders en dia's. Zij willen peilen of er belangstel ling bestaat voor het oprichten van een scoutinggroep in Breskens en omgeving Scouting zoekt voorts contact met mensen die speladviseur of bestuurs lid willen worden. Ook deze bijeen komst start om 20 uur, Scouting West- Zeeuwsch-Vlaanderen bereikt mo menteel 150 kinderen. dat in de toekomst het reservenngs- beleid van de PZEM in grotere open heid moet plaatsvinden Formeel verstrekt de PZEM nu een extra dividend van 50 miljoen totaal aan de aandeelhouders ide gemeen ten en de provincie», van wie nu verwacht wordt dat zij hun aandeel storten in een stichting, die De Schel de gaat steunen Het extra dividend voor Oostburg bedraagt negenhon derdduizend gulden Gezond Buijse signaleerde dat Dc Schelde niet het enige bedrijf is dat voor werkgelegenheid in West-Zeeuwsch- Vlaandcren zorgt. Hij zag liever dat de bedrijven binnen de eigen ge meente gezond worden gehouden. Buijse wees ook op het bestaan van de industrie in de Knaalzone en in het Sloegebied. waar in totaal 1000 West-Zeeuwsvlaniingen werkzaam zijn. „Krijgen die ook vijftig mil joen", zo vroeg Buijse zich af. Ook trok hij de parellel met Belgie, waar de staat veel geld pompt in de Waalse staalindustrie ,,Gaan we hier ook die kant op?", zei hij. De CDA-er Jeugdtoernooien bij de vv Hoofdplaat HOOFDPLAAT - De voetbalvereni ging in Hoofdplaat zit momenteel middenin de toernooien voor jeugdelf- tallen, die traditiegetrouw elk jaar worden gehouden. De B-junioren en de F-pupillen hebben hun toernooien inmiddels al achter de rug Bij de B-junioren was de uitslag: 1. Steen. 2 VCK, 3. Hoofdplaat 4 RIA W. 5 RCS De sportiviteitsbeker ging naar de ploeg uit Westdorpe De uitslag bij de F-pupillen luidde 1. Corn Boys. 2 Temeuzen. 3 Groede. 4 Vogelwaarde. 5 Hoofdplaat. 6. Hoek Zaterdag 2! mei worden de toernooi en voor de C-junioren en de E-pupillen gehouden Bij de C-junioren nemen deel Hoofdplaat. Terneuzense Boys. Axel. Temeuzen en Groede en bij de E-pupillen treden Hoofdplaat Ter neuzense Boys. Breskens. Axel en Temeuzen in het veld. De A-junioren spelen tenslotte 28 mei hun toernooi Naast de organiserende vereniging wordt hieraan deelgenomen door Aar denburg. Uzendijke en RCS. G van Schaick meende dat het aan deel van Oostburg beter aan In moei lijkheden verkerende bedrijven in de eigen gemeente besteed kan worden. De Vries bleef vuur spugen .Een halt jaar geleden was de raad van bestuur van de PZEM nog bang dat de vermo genspositie zou worden aangetast als er een paar miljoen aan het bedrijl onttrokken zou worden Nu kan er Kaarting OOSTBURG De kaartclub De Windmakers' hield een kaarting in gebouw Pro Rege' te Oostburg Er namen 45 kaarters aan deel. van wie er tien waren om te bieden en 35 om te jokeren Uitslag jokeren: 1 M Ghys- de Maillie 31. 2 J Wieme-Riteco 40. 3 M. Verspnlle-van Hee 42. 4 K Schou- ten-Willems 43. 5 J Salet-Robijn 47 Bieden: 1 Van Houte 103.2 P Matthys 89. 3 Schouten 84. 4 mevrouw Goet- hals 84 5 Baeke 81 De volgende kaarting is 18 juni Voetbalvereniging Sluis vergadert SLUIS De voetbalvereniging Sluis houdt dinsdag 24 mei haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in de kan tine op het sportpark te Sluis. Op de agenda staat onder meer het nieuwe huurcontract van het sportcomplex. Er zal gesproken worden over de 10 procent energie die de V.V. Sluis zelf moet gaan betalen. Naar aanleiding daarvan wordt contributieverhoging voorgesteld Bij de bestuursverkie zing zijn de heren Gerard van Hijfte. Fons Mannaart en Herman Bogaart aftredend en niet herkiesbaar De vergadering vangt aan om 20 00 uur. Drumbandfestival in Kloosterzande KLOOSTERZANDE - Zondag 2!) mei wordt in Kloosterzande een majo- retten- en drumbandfestival gehou den ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van showband Kloortje Er worden 10 verenigingen met In totaal 500 leden verwacht Zij brengen shows op het Marijkepleu». Het pro gramma dat wordt voorafgegaan door rondwandelingen door het. dorp duurt van 13.30 tot 17 30 uur. zonder problemen opeens vijftig mil joen af De enige conclusie die ik kan trekken is dat wij de afgelopen tien jaar als verbruiker vijftig miljoen te veel hebben betaald' A Verhage van D en T verkeerde blijkbaar in gewetensnood Hij vroeg zich af of aan dit verzoek gehoor gegeven moest worden Hel is een ziek bedrijf èn er is geen zicht op orders Er is geen garantie dat als De Schelde alsnog failliet gaat. die vijftig miljoen wordt terugbetaald. En wat dan Dit is geld in een bodemloze pul smijtenVerhage wilde in eerste in stantie voorstellen hel collegevoorstel om het Oostburgse aandeel in de steunoperatie te stoppen, terug te nemen er, de consequenties nog eens te bekijken Hij zette niet door toen aan het collegevoorstel de PvdA- motie werd verbonden Burgemeester C T Spijkerboer had alle begrip voor de irritatie die rond dit voorstel is ontstaan ..Maar die irritatie knjgt wel teveel effect", meende hij De burgemeester, die een vurig pleidooi voor de PZEM-lening hield, stelde dat het hier om een noodsituatie gaat ..voor onze Schelde, het centrale bedrijf van Zeeland' Hij zei de 'positieve emotie' te missen, die de raad enige tijd geleden kenmerkte, toen alleszins zeker was dat De Schel de zou overleven. Dc Vries bleek volstrekt oneens met Spijkerboer. „Het rijk heeft De Schel de tot de RSV-mamoet gedwongen en vervolgens verzuimd er controle op uit te oefenen. En nu wordt er dan op ons sentiment gespeeld. Ik voel me niet aangesproken", zei hij. COLLEGES VAN B EN W BIJEEN TERNEUZEN De Zeeuws-Vlaamse b. en w.'s zijn enigszins onge rust over berichten als zou de herziening van de wel uitkering wegen niet begin 1985 van kracht worden maar pas aan het eind van de jaren tachtig. De water schappen. die volgens die wet de wegen aan de gemeenten moeten overdragen. zouden daardoor hel onder houd kunnen gaan ver waarlozen. De b. en w.'s gaan daarover in elk ge val contact met de wa terschappen opnemen, De colleges vergader den donderdag in Ter- neuzen. Het voortbestaan van het Gehandicapten Ad viesbureau Zeeland kan in gevaar komen door een rapport, dat een commissie uit het Zeeuws-Vlaamse b 'en w.-overleg onder voor zitterschap van de Ter wethouder J M Doppe- gieter-Thiel heeft sa mengesteld In dat rap port wordt geconclu deerd dat ook het alge meen maatschappelijk werk in de activiteiten van het Gehandicapten Adviesbureau voorziet Gevolg daarvan kan zijn dat de gemeenten in de toekomst gaan afzien van subsidiëring. „Maar", aldus burge meester Spijkerboer. ..dat moet iedere ge meente voor zich beslis sen". In mindere mate geldt dat overigens ook voor Jeugd en Gezin Sprake is van een ge deeltelijke overlapping met het wetk van de maatschappelijke dienstverlening Naar Jeugd en Gezin wordt evenwel een nader on derzoek ingesteld De Telefonische Hulp dienst Zeeland kan vol gens het rapport wel blijven rekenen op sub sidie van de Zeeuws- Vlaamse gemeenten. Ouderenbond in Hulst vergaderde HULST De afdeling Hulst van de rooms-kalholieke bond van ouderen hield donderdagmiddag de algemene jaarvergadering in het gemeen schapscentrum 'Den Dullaert'. De bij eenkomst begon met een openings woord door voorzitter E. van de Manackcr van de afdeling Hulst. Daarna kwamen de jaarverslagen van de secretaris, de penningmeester en een verslag van de kascommissie aan de orde. Op de agenda stond verder een bestuursverkiezing De periodiek aftredende bestuursleden J Ver- sehueren. Th. de Koek, P Thijs en J. de Koek kregen voldoende stemmen voor een volgende zittingsperiode. Mevrouw Der Weduwe en mevrouw Lockefeer. che ook periodiek moesten aftreden, stelden zich niet meer her kiesbaar Daarnaast moest de open plaats, omdat de heer J van Dorssc- Iaar dit jaar ontslag nam. nog worden opgevuld. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen de heren A. de Koek. A Guytenaer en P. Weemaes uit Graauw Na een korte pauze volgde het ont- spanningsgedeelte Dat bestond uit een optreden van Johnny Contra met muziek en zang door de lieer Kieboom uit Kloosterzande. Van de gelegen heid om een dansje' te maken werd druk gebruik gemaakt De bijeen komst werd verder omlijst met een toespraakje door rector Van de Vee- ken. knngleider F Impens en de heer P Evers van het gecoördineerd be- jaardenwerk R. Vermaire koning schuttersvereniging in Koewacht KOEWACHT R Vermeire is koning geworden van de schuttersvereniging St-Sebastiaan in Koewacht Tijdens de komngsschieting. waaraan 32 van de 35 leden deelnamen, schoot hij in de vijfde ronde de koning af Vermeire is eerste jaarschutter. Wethouder P. T A. M R Apers van Axel reikte hem de medaille van de stad Axel uit Ministers werden A. Neijt en R Sche- pens AARDENBURG De Aardenburgse volksdansgroep Avogro heeft sinds kort nieuwe kostuums in de oude Cadzandse dracht. De kostuums zijn deels origineel, deels zelfgemaakt door de leden. De kanten mutsen zijn alle origineel. Ze werden, indien nodig, gerepareerd door mevrouw M van Dale uit Cadzand. Zij tekende ook de patronen voor de kostuums. Drie maanden is men met het maken van de kostuums bezig geweest. De 'Cadzandse' groep telt twaalf dames en viei heren, Deze laatstèn dragen een bijpassend zwart, kostuum. In de Cadzand se dracht worden Nederlandse dansen uitgevoerd. Volgende week woensdag 25 mei presenteert Avogro zich voor het eerst in de nieuwe kostuums. Men treedt die dag op tijdens de viering van het veertigjarig jubileum van de middelbare landbouwschool en het 25-jarug jubileum van de landbouwpraktijkschool te Schoondijke. De Aardenburgse volksdansgroep Avogro in nieuwe kostuums naar oude Cadzandse dracht Het brandweerkorps van Sas van Gent nam donderdag een nieuw hulpverleningsauto irechtst Burgemeester W Dusarduijn met paraplui kreeg de sleutel overhandigd SAS VAN GENT Het brandweerkorps van de gemeente Sas van Gent heeft donderdagavond een nieuw hulpverleningsvoertuig in gebruik genomen. Met de Magirus/Deutz wordt de zeventien jaar oude Opel vervangen, die dienst heeft gedaan als manschappen-, wagen- en motorspuit. Die was overigens al jaren afgekeurd door de brandweerin spectie. De sleutel van het nieuwe voertuig werd door een vertegenwoordiger van de leverancier overhandigd aan burgemeester W. R. V Dusarduyn van Sas van Gent. voor de gelegen heid me| oude brandweerauto van 1938 opgehaald van zijn woning. Deze gaf hem op zijn beurt door aan de commandant van het Sasse brandweerkorps. A Notschaele In zijn toespraak stond burgemeester Dusarduijn stil bij het vele vrijwilli gerswerk. dat het brandweerkorps van Sas-van Gent had verricht om dc nieuwe wagen om te bouwen aan de binnenzijde. Onder de aanwezigen was een ge deelte van het voormalig college van burgemeester en wethouders van Sas van Gent. dat enkele jaren geleden toestemming gaf tot aan schaf van de nieuwe brandweerwa gen Ook waren vertegenwoordigers van de korpsen Assenede en Zelzate vanuit de naburige Belgische grens gemeenten en de voltallige korpsen van Philippine en Westdorpe aan wezig Regionaal brandweercom mandant A Vesseurwees de aanwe zigen op de technische snufjes, dit de Sasse brandweer zelf ingebouwd had Het nieuwe hulpverleningsvoer- tuig is ingericht voor de hulpverle ning bij auto- en bedrijfsongeval len. Het is voorzien van een lier met een trekkracht van 3.000 kilo gram, met aan de achterzijde een uitsc-huilbare lichtmast met twee schijnwerpers van duizend walt Met dit nieuwe voertuig beschikl dc brandweer Sas van Gent nu over een hoge- en een lagedruk- voertuig, een hulpverleningswa- gen en twee Mcrcedessen, hoge-en lagedrukvoertuigen voor de korp sen Philippine en Westdorpe. Hel korps Sas van Gent heeft 25 brand weerlieden, Westdorpe heeft er vijftien en Philippine dertien. Gemeenteraad Hulst vergadert HULST De gemeenteraad van Hulst vergadert donderdag 26 mei in het stadhuis in Hulst. De vergadering begint om 19.00 uur. De agenda vermeldt onder meer de vaststelling van het welzijnsprogram- ma 1983. de aanleg van een trottoir ln het. plan Roskamslraat. de aankoop van een kleine bedrijfswagen en on- derhoudsmachines voor de plantsoe nendienst, de aankoop van veilig heidsapparatuur voor het werken in riolen tui de sloop van scholen m Nieuw-Namen en Heikant Verder komt aan de orde de subsidieregeling voor aansluiting van onrendabele ge bieden op het uardgaspet., de provin ciale nota bewoningspatroon en enke le verzoeken van scholen in de ge meente met betrekking tol het inrich ten van een documentatiecentrum, de vervanging van vloerbedekking, de aanschaf van een waterstofzuiger en de inrichting van enkele lokalen. Steen wint van Clinge in voetbaltoernooi SIN"T-JANSTEEN In het kader van het door de voetbalvereniging Steen opgezette voetbaltoernooi 'Groot Hulst' speelde het eerste elftal van Steen tegen Clinge. de kampioen van de zondag vierde klas. Een geinspi- reerd spelend Steen won die wed strijd met 4-0. Vooral m de eerste dertig minuten maakte de thuisclub indruk en was de ploeg veruit superieur aan Clinge. Al in de eerste minuut opende Paul Dobbelaar.de score en nog voordat de eerste dertig minuten verstreken wa ren troffen ook Bert Mortier en Erwm Nagtegaal doel. Pas na de hervatting kwam Clinge beter m de wedstrijd, maar serieuze doelkansen kon de formatie van Rob 1-Iaak niet afdwingen. Steen nam zelfs nog meer afstand door een treffer van Peter van Dorsselaar Overigens speelde Clinge de wedstrijd uit met negen man, omdat Johan Ras en Frits Haak voortijdig waren weggezonden. Steen heeft nu de leiding in de halve competitie in handen en wordt wiin- naar als het de eerstvolgende wed strijd (tegen Graauw-uiti in winst om zet De stand is nu als volgt 1 Steen 2-4. 2 Clinge 3-4. 3 HVV'24 2-2. 4 Graauw 2-0. 5 Hulsterloo 2-0 Het verdere programma maandag 23 mei HVV'24-Graauw. vrijdag 27 mei Clinge-Hulslerloo en Graauw-Steen en vrijdag 3 juni Hulsterloo-Graauw en Steen-HVV Avondfietsvierdaagse Aardenburg had succesvol verloop AARDENBURG De tnmclub Aar denburg kan met tevredenheid terug kijken op de donderdag afgesloten avondfietsvierdaagse. In totaal 75 deelnemers, waarvan ongeveer de helft geoefende trimmers en de rest toerfietsters. reden de avondvierdaag se uit De laatste rit voerde de deelne mers naar Sint-Laureins Bij terug komst ontvingen de de_elnemers een herinnering tn de vorm van een stan daard De avondfietsvierdaagse is ver lopen zonder incidenten. Albert Gallc. secretaris van de trimclub Aarden- burg: ..Er hebben zich gelukkig geen valpartijen voorgedaan De mensen van het Rode Kruis en de EHBO hoefden dan ook niet in actie te komen" Artsen: Temeuzen, zat. 8.00-zon 8 00 uur: H. J. W A, Meijerink, Serlippensstraat 11, praktijk Beethovenhof 3b, tel. 13768: zon. 8.00-ma. 8.00 uur: H. E, F A. Nijsten Jr en H D. D Zuiderbaan. Anna Bijnslraat 25. tel. 12324, ma. 8 00-di 8.00 uur: H. Hammer. Ooste lijk Bolwerk 2c. tel. 12303. Spreekuren alleen voor dringende gevallen zat., zon, en maand 11.30 en 17 00 uur Oostburg en Aardenburg: vr. 19 00-di 8.00 uur H D Bruggeman. Nieuw- straat 53. Oostburg. tel 01170-2121. Cadzand, Rctranchement, Sluis en Zuidzandc: H Bom Cadzand. tel 01179-1366 Biervliet. Hoofdplaat en IJzendijkc: zat en zon. H. van der Pas. Uzendij ke. tel 01176-1366 maan Chr Kalk man Biervliet, tel 01152-1345 Breskens en Groede: R -J Laterveer. Dr. Broodmanstraat 2. Breskens. tel. 01172-1956 Axel. vr 17.30-di 8.00 uur E Klop. Bastionstraat 36. tel 01155-1777 Spreekuren zat 10 00-10 30 en 16 00- 16.30 uur Sas van Gent en omstreken: vr. 18 00- di 8.00 uur M Dierick. Graaf Jans- dijk A 185. Westdorpe. tel 1366. Spreekuur zat. en maan. 10.30 uur op Bolwerk-Oranje 2. Hulst, vr 18 00-ma. 24.00 uur W. Eysink. Glacisweg 50 Hulst, tel. 01140-12060. spoedgevallenspreekuur za zo. en ma. 11 00-17.00 uur J. G. A. M Niesten. Grote Bagijne- straat 18. Hulst, tel 01140-13373. spreekuur zat 9.30-10.00 en 17 30-18 00 uur. zo. en maan. 12 30-13.00 uur. Hoek, Sluiskil en Philippine: J. Nee- teson, J ITobelnstraat 8. Philippine, tel. 01159-769. Spreekuur voor spoed gevallen zazo. en ma. om 11.30 uur. Kloosterzande en Hontenisse: vr. 18.00-dl. 8.00 uur: J. W. ter Burg. Groenendijk 52. tel. 01148-1377 Zaamslag: W L Fraanje. Plein 42. tel. 01153-1244. Clinge, Sinl-Jansteen en Koewacht: vi 18 00-di 8 00 uur L Adriaansens. Hoofdstraat 34 Sint-Jansteen, tel 01140-12929. Apotheken: Temeuzen: za 8.30-17 30 uur en zo en ma 11 30-12 30 uur en 17 00-18.00 uur. A F. J Hamann. Oostelijk Bolwerk 12a. tel 12060 Axel. za 10 00-11 00 en 16 00-17 00 uui apotheek Axel. Oranjestraat 6. lel 01155-2888 Hulst, za 10.00-U 00 en 15.00-17.00 uur zo en ma. 15 30-16 30 uur apo theek Hulst. Steenstraat 35. tel 01140- 14255, ispoedrecepten telefonisch Oostburg, za 11 00-12 30 en 15 00- 16 30 uur. zo en ma. 11.30-12 30 uur en 17.30-18.30 uur apotheek Oostbui Burchtstraat 16. tel 01170-2170, (spot drecept.en telefonisch). Dierenartsen: Zaamslag en Hulst: R. T. Versa) Plevlerslraal 18, Hengstdijk, 01148-2365, .T F de Haas Axel»!' straat 108. Zaamslag, tel 01153-1366 j| Temeuzen en Axel: M. P. Schauijj spreekuren: za. Temeuzen, W duo* Zwijgerlaan 2b. van 13.30-14.00 uir i«i tel 01150-95017; Axel, dierenkM 'TO van 11 00-12.00 uur. tel 01155-1«« zondag en maandag: volgens i j| spraak, tel 01150-95017 Uzendijke: H H F M v. d Vijver.ie j 01176-1388 weekendspreekuur a it 13.00 en zo 12 00 uur in de diereül p mek te Uzendijke. Temeuzen: J. P en P de Vos. k!M|to voor kleine huisdieren en bijzond dieren. Van Diemenstraat 83. Teros zen. tel 01150-19628. Spreekuur» van 12 30-14.00 uur en verder volgs r. telefonische afspraak. Sluis. Oostburg en Aardenburg-WE q Kapsenberg 1 Novemberstraalp Sluis. tel. 01178-1225. weekends!* kuren za.. zo en ma. 13 00 uur. Tandartsen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: 10.00-10.30 en 18.00-18 30 uur. zo a 0; ma. 12.00-12.30 uur C.A. M. Mooo j Risseeuwstraat 31. Oostburg. li i« 01170-5115 Sluis en Oostburg: T J SchautfS Visserstraat 11. Sluis. tel. 01178-192! spreekuur van 10.00-11.00 ui Buysse, Volderstraat 21. Oostburg s tel. 01170-5092. pnve tel 01176-122 spreekuur za. van 18 00-19.00 uur Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: 10.00-10.30 en 18.00-18.30 uur, zo.e w ma. 12,00-12.30 uur: za. en zo. J A M t Nijslen. Hondiusstraat 2. Temeuza iC| tel. 01150-13780; ma. E. G. Tan.V 5, Axedl, tel. 01155-1686 Wijkverpleegkundigen West-Zeeuwsch-Vlaanderen: 01173-1367 u krijgt hierop het lit foonnummer van de dienstdoend jfe verpleegkundige Temeuzen: tel. no. 13360. u kn? hierop het. telefoonnummer van# dienstdoende verpleegkundige Hoek. Sluiskil, Philippine. Westd» pe en Sas van Gent: tel. no 01159& g, u krijgt hierop het telefoonnumaï g, van de dienstdoende veraleegkuni Re I l Hulst en Hontenisse: tel. no Oil* ïc 12191. u knjgt hierop het telefo® nummer van de dienstdoende pleegkundige Groot Axel. Zaamslag. Koc\u* s Overslag en Zuiddorpe: tel no 0!1» i( 1885. u krijgt hierop tiet telefoon»* y mei van de dienstdoende verpis? -s kundige Hierbii geven wij kennis van het nog onverwacht overlijden van ons geacht lid. mevrouw A. F. VERSPRILLE geb. Aarnoutse op de leeftijd van 83 jaar Hervormd Kerkkoor Jubilate J. Traas, voorzitter S. van Belois-Bossand, secretaresse Oostburg. 18 mei 1983.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28