crco Uitgebreid programma voor toeristische dagen in Goes Openbare kleuterschool in Stavenisse geopend I! MSSEL BEVELANDEN VOORBEREIDINGEN IN VOLLE GANG Overwinning Ko Tolhoek CDA in Reimerswaal hield jaarvergadering Heropening daarom veel voordeel bij DONDERDAG 19 MEI 1983 GOES De Gocsc Middenstand Centrale (GMC) is in samenwerking met verschillende stichtingen en verenigingen momenteel druk bezig met de voorbereidingen voor de toeristische dagen van het zomerseizoen '83. Een budget van zestigduizend gulden (reclame niet inbegrepen) hebben de georganiseerde middenstanders uitgetrokken voor een programma dat bedoeld is om Goes in de zomermaanden in de smaak te laten vallen bij het winkelend publiek en de toeristen. Vanaf begin juni tot half september staat de agenda van de GMC barstensvol evenementen. De stichting Goese Beiaard bijt don derdag 2 juni de spits af met het geven van een beiaardconcert. Dit is het eerste in een serie van zeven concer ten gedurende de zomermaanden. Elk optreden wordt verzorgd door een andere beiaardier. De aanvangstijd is steeds 19,00 uur Een beiaardluister- wedstrijd (donderdag 1 september) is de afronding van de concertserie. Za terdag 9 juli is er op de Grote Markt een feestmarkt met standwerkers en een loterij. Voor de standwerkers is de markt gekoppeld aan een plaatselijke en een landelijke competitie. Uit de landelijke selectie komt de 'standwer ker van het jaar' naar voren. Verwacht worden ongeveer honderdtwintig Grote namen op Achtste Bergse jazz-weekend BERGEN OP ZOOM In Bergen op Zoom wordt op vrijdag 2", zaterdag 28 en zondag 29 mei het achtste jazz-weekend gehouden van de Stich ting Bergse Jazzevenementen. Het festival wordt opgeluisterd door een groot aantal artiesten van nationale en internationale faam. Het programma is ingedeeld in een concertgebeuren in de zalen van de bioscoop Cinem'actueel ivrijdag), een jazz-prom in de Bergse binnenstad (zaterdagmiddag), een kroegentocht in 21 etablissementen (zaterdag avond) en een jamsession izondag) op 't Ravelijn vanaf 14.00 uur. Tijdens het concertgebeuren in de bioscoop treden onder meer Aunt Hagar's Gang. de zangeres Dee Da niels uit de Verenigde Staten met het kwintet van de altsaxofonist Mark Lewis, de Belgische groep Waso en het orkest van pianist Cees Slinger 'Just in Case' op. Als het weer het toelaat treedt op zaterdagmiddag Bill Boun ders Big Band op op de Grote Markt. De band staat onder leiding van de Vlaamse trompettist Sylvain Frans. Zaterdagavond volgt dan de kroegen tocht in 21 zaken, met evenzoveel groepen Enkele namen fluitist Ro nald Snijders en zijn formatie, de Vlaamse saxofonist en klarinettist Eddy House, de Tailgate Jazzband, Dixie Machine, de Zeeuwse Dixie Daddies, het Kwintet Carlo de Wijs (swingende jazz, blues en latin), The South Jazzband. The Lazy River Jazz Band. Swinging Organ Sounds, The Denver International Dixieland Jazz band uit Groot-Brittannie, de Belgi sche groep Jeggpap New Orleans Jazzband en het Joop Hendriks Kwar tet met gaste Yvonne de Kok (zang), Zondagmiddag wordt het festival be sloten met een jam-session. Onder leiding van een zogenaamde jam- master wordt een aantal muzikanten verzameld, dat gaat proberen met elkaar muziek te maken. Vernielingen in Kamperland KAMPERLAND - In Kamperland zijn de laatste dagen verschillende ver nielingen aangericht, waarbij vooral ruiten het moesten ontgelden. Zo werden van een loods van de firma L. tien en van een kraan vijf ruiten ingegooid. Tevens werd een diesel pomp beschadigd. Aan een kraanwa gen van P. M. L. werd voor 1500,- schade aangebracht. Van de molen van M. J de L. werden twee en van een naastgelegen loods vijftien ruiten vernield De politie stelt een onderzoek in. maar heeft de daders nog met weten te achterhalen. Van een broeikas van W de K. moes ten enkele ruiten het ontgelden. Hier bleken de daders kinderen van 7 en 8 jaar te zijn. De ouders hebben de schade vergoed Damestoernooi voetbal Vosmeer OUD-VOSSEMEER - De dames van de VV Vosmeer spelen op tweede pinksterdag hun jaarlijks toernooi Er wordt gespeeld in twee poules. In poule A komen uit Vosmeer, Borg- vliet. Wemeldinge en Yerseke en in poule B NVS uit Nieuw-Vossemeer. DBGC uit Oude Tonge. Waarde en SKNWK uit Nieuwerkerk. De aan vang is 10 00 uur. Zangkoor trad op in bejaardentehuis OUD-VOSSEMEER - Het christelijk gemengd zangkoor uit Oud- Vossemeer trad maandagavond op in bejaardentehuis 'De Maartenshof in Sint-Maartensdijk. Het koor zong on der leiding van dirigent André Rid derhof. met orgelbegeleiding van Kees Droogers Czn. een tiental liede ren, onderbroken door enkele pauzes. Na afloop bleef men enige tijd gezellig met de bewoners bijeen, bij welke gelegenheid directeur Van Tilburg aan voorzitter A. Geertse een envelop pe met inhoud overhandigde. KEIZERSVEER Ko Tolhoek uit Yerseke heeft gisteravond een wie lerwedstrijd voor liefhebbers in Kei- zersveer gewonnen. Marius Dijkwijl eindigde in de 60 kilometer lange wedstrijd als tweede. Derde werd Van Beekhoven uil Zaandam. Tijdens een tnmdriedaagse in Steen- berge won Frans van de Berge dins dag en woensdag de eerste twee rit ten. De uit Krabbendijke afkomstige trimmer maakt een goede kans om vandaag (na de laatste rit) het eind klassement op zijn naam te schrijven, l kraamhouders en tussen de veertig en vijftig standwerkers. Een ander evenement op de Grote Markt is het majoretten- en drum bandfestival op zaterdag 2 juli. Ver enigingen uit het hele land doen hier aan mee. Verscheidene horeca ondernemers gaan 21. 22 en 23 juli de Zeeuwse lekkernijen zoals bolussen, mosselen en andere, promoten tijdens de Horeca Culinaire; een in de vorm van een markt gegoten evenement, waar volop te proeven valt. Met ter rasjes en levende muziek wordt gepro beerd het geheel zo aantrekkelijk mo gelijk te maken. Concerten Liefhebbers van muzikale optredens kunnen hun hart ophalen aan de verschillende concerten op de Grote Markt tijdens de toeristische dagen. Muziekvereniging Excelsior uit Goes (9 juni), de Beierse kapel van het korps Euphonia uit Goes (11 juni), het showorkest The Evergreens (25 juni en 3 juli), de Combinatiers (7 juli) en de carnavalsband de Artisjokkers (25 augustus); ze dragen elk hun steentje bij. De Zeeuwse Koorschool neemt een belangrijke plaats in tijdens de Goese zomerevenementen. De school geeft in totaal zeven concerten: 12 juli. 19 juli, 26 juli. 2 augustus en 9 augustus in de rooms-katholieke kerk vanaf 11.00 uur. Donderdag 11 augustus in het koorschoolgebouw vanaf 19.00 uur en het finale-concert wordt gegeven op 20 augustus in de rooms-katholieke kerk vanaf 15.00 uur. Tevens wordt dan het 75-jarig bestaan van het kerkgebouw gevierd. Verschillende demonstraties staan ook op het programma: 23 juni een motorcross-demonstratie door leden van de vereniging De Sproeier, een klederdrachtenshow door mevrouw De Jager uit Domburg (20 augustus), een demonstratie van sportschool Geelhoed op 8 september en een fietscross-show zaterdag 10 septem ber. De shows worden allemaal op de Grote Markt gehouden. De Goese kadefeesten. 28, 29 en 30 juli zijn ook in het zomerprogramma op genomen. Andere evenementen zijn: een grote zomen rommel )markt op Kinderkoor geeft uitvoering OUD-VOSSEMEER Het kinderkoor uit Oud-Vossemeer geeft zaterdag (2 1 mei) een uitvoering in de Nederlands- hervormde kerk. Er is een gevarieerd programma voorbereid. Naast kinder zang is er ook instrumentale muziek te beluisteren en voorts is er gelegen heid tot samenzang. De toegang is gratis. Aanvang 19.30 uur. Natuurwandeling HEINKENSZAND De heemkundi ge kring De Bevelanden houdt vrij dagavond 27 mei een natuurwande ling in de omgeving van Heinkens- zand en Nisse. De wandeling begint bij de schaapskooi aan Nieuwekamer- seweg. om 19 uur. Ook bij slecht weer gaat de voettocht door. Regenkleding en laarzen zijn dan aan te bevelen. donderdag 9 juni. de dag van de jeugd zaterdag 16 juli, een oude ambachtenmarkt en een halve mara thon zaterdag 6 augustus, de dag van het paard, met onder meer oude rijtui gen zaterdag 13 augustus, boogschie ten op de liggende wip zaterdag 20 augustus en een talentenjacht zater dag 27 augustus. De plaats waar al deze evenementen worden gehouden is de Grote Markt. KRUISINGEN Dinsdagavond werd in 'Ons Dorpshuis' te Kruidin gen de jaarvergadering van het CDA Reimerswaal gehouden. CDA- statenlid A. M. Dek betoogde dat er gestreefd moet worden naar de op richting van een Zeeuwse particulie re maatschappij. Voor de financie ring hiervan kan het geld worden gebruikt dat de KMS in de toekomst aan de PZEM moet terugbetalen. Hij vond het een goed beleid van de PZEM aan haar reserves 50 miljoen te gulden te onttrekken voor de instand houding van de KMS, maar pleitte er voor om dit niet te beperken tot de KMS. De CDA-fractie zal aandringen op een bredere doelstelling. Bevorde ring, behoud en herstel van de werk gelegenheid in de provincie. Oprich ting van een ZPM is hiervoor bij uitstek geschikt, aldus de heer Dek, Ook hield hij de vergadering voor om als CDA-ers bescheidenheid te be trachten. Hij besloot zijn inleiding met een uiteenzetting over de proble men van de ruimtelijke ordening. De voorzitter van het kiesverband, Z. van der Spil stelde in zijn jaarrede vast dat het voor politieke partijen in kleine gemeenten in de toekomst mogelijk zal worden om geschikte kandidaat-wethouders te vinden, die bereid zijn hun huidige positie in te ruilen voor een onzeker politiek be staan dat ook nog karig beloond V oorlichtingsavond in Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK Een aan tal ouders op Tholen houdt woensdag 1 juni een voorlichtingsbijeenkomst over het onderwerp 'Kinderen die hebben gestolen en de opvang van die kinderen'. Een medewerker van het medisch opvoedkundig bureau, F. Rietmeijer. en een medewerker van de kinderpolitie, H. Krijger, zul len dan iets vertellen over dat thema. De initiatiefnemers van de voorlich tingsbijeenkomst wijzen er op dat het regelmatig voorkomt dat kinderen iets steler. ..Dat hoeft geen probleem te zijn. Wanneer het regelmatig ge beurt of als het in winkels of op school gebeurt dan kan het toch een heel probleem worden. Want wat gebeurt er dan met zo n kind? Hoe reageert de politie hier op? Wanneer wordt een kind vervolgd? Wat doe je als ouder wanneer er steeds geld verdwijnt? Moet je dan straffen of juist niet? Waarom doet zo'n kind dat? En zo zijn er nog veel meer vragen", stellen de initiatiefnemers van de bijeenkomst Om op die vragen wordt geprobeerd tijdens de bijeenkomst antwoord te geven. De voorlichtingsavond wordt gehouden in gebouw Haestinge te Sint-Maartensdijk en begint om 20.00 uur. Welfarewerk van Rode Kruis beproefde nieuwe bus THOLEN - De onlangs door de Rode- Kruiscolonne van het eiland Tholen aangeschafte bus. waarin ook ruimte is voor drie rolstoelgebruikers, heeft goede diensten bewezen tijdens de jaarlijkse middagreis. georganiseerd door het Welfarewerk. Maandagmid dag rond twee uur vertrok een gezel schap van 57 personen, inclusief Wel farehelpsters. verpleegkundige en en kele colonneleden, voor een tocht naar Dinteloord, Willemstad. Euro poort. Voome-Putte, Brielle en Roc- kanje Vervolgens ging de tocht via Goeree en de Brouwersdam naar Scharendijke waar een koffiemaaltijd werd gebruikt. Daarna reed men via Ouddorp. Middelharms en Oude Ton ge, via Willemstad, terug naar Tholen. wordt. Hij rekende de vergadering voor dat een wethouder uit Reimers waal minder dan tweeduizend gul den netto per maand verdient. Dit is absoluut te weinig voor een full-time baan. Hij hoopte derhalve dat de minister van binnenlandse zaken en de vaste kamercommissie van binnenlandse zaken dit probleem niet zullen onder schatten. De kwaliteit van de colleges van b en w staat op het spel; niet alleen bestuurlijk maar ook uit demo cratisch oogpunt. Volgens de heer Van der Spil zal West-Europa voor haar eigen defensie moeten zórgen. Het ontwikkelen van een Europese defensie-gemeenschap is geboden. Als tussenfase van een alliantie van Frankrijk en Groot- Brittannië. Van de VS kan niet meer verlangd worden dat zij garant blijft staan voor onze veiligheid. De VS zouden hierdoor eèn totale vernieti ging van de beschaving riskeren, al dus Van der Spil. Om de defensie effectief en betaalbaar te houden blijft voor West-Europa niets anders over dan de strategie van de represaille. De kruisraketten alsmede de Franse en Engelse nucleaire bewapening zijn daarvoor onontbeerlijk. Hij maakte de vergadering ook duide lijk dat de neutronen-granaat, hard nodig is. Om een conventionele aan val van de Warschau-pact landen te ontmoedigen. Hij voegde eraan toe dat dit wapen vroeg of laat in West- Europa een tactische functie krijgt omdat Frankrijk de neutronen granaat reeds in produktie heeft. De vergadering besloot met algeme ne stemmen om de heer S. Euwijk voor te dragen voor het Europese parlement in 1984. De heer Euwijk is onder meer bestuurslid van het CDA regioverband de Bevelanden en lid van het algemeen Nederlands con gres Brussel. De vergadering in 'Ons Dorpshuis' werd bijgewoond door slechts een kleine twintig leden. Schieting De handboogvereniging 'Willem Teil' in Ovezande hield een schieting op de staande wippen, er waren 39 schut ters. Uitslag eerste wip: eerste hoofd vogel N. v. d. dries Eensgezindheid 's-Heerenhoek; tweede hoofdvogel, bij loting L. de Jonge ADLM Kwaden- damme; eerste zijvogel, H. v. d. Dries; tweede zijvogel J. v. d. Dries beiden Eensgezindheid derde zij vogel H. Koens Spes-Nostra Ovezande; vierde zijvogel M v. d. Kamp Doel naar Hoger Wolphaartsdijk; eerste kal J. v.- d. Dries; tweede kal A. v. d. Dries- Geus beiden Eensgezindheid; derde kal H. Koens Spes Nostra; vierde kal A, v. d. Dries Geus Eensgezindheid. Meeste kleine vogels C. v. d. Dries Eensgezindheid, negen stuks. Uitslag tweede wip eerste hoofdvogel J. v. d. Dries Eensgezindheid; tweede hoofdvogel A. Geense Zorgvliet Elle- woutsdijk, beiden bij loting; eerste zijvogel W. Boudens Willem Teil Ove zande: tweede zijvogel J. Kosten Doel naar Hoger, derde zijvogel bij loting C. Voet Soranus Heinkenszand; vier de zijvogel bij loting J. v. Steenbergen Willem Teil; eerste kal P. Rentmees ter Willem Teil: tweede kal W. Bou dens Willem Teil: derde kal P. Boon man Willem Teil; vierde kal L. de Jonge ADLM. Meeste kleine vogels E. Rentmeester Willem Teil, zes stuks. Engelse voetballers brengen bezoek aan Wemeldinge WEMELDINGE - De voetbalvereni ging in Wemeldinge heeft de Engelse voetbalclub 'Welby Lane FC' uit Mei- ton Bray uitgenodigd vooreen bezoek aan Wemeldinge. en wel van 27 tot en met 30 mei. Zaterdagmorgen 28 mei worden de Engelse gasten ontvangen door het gemeentebestuur van Kapel- Ie voor een receptie in het gemeente huis. Zowel het eerste als het tweede team van Wemeldinge zal een wed strijd tegen de Engelsen spelen. Het tweede team komt vrijdagavond 27 mei in actie, onder leiding van scheidsrechter Jan Jasperse Wethou der C. M. Dagevos trapt om 19.00 uur af. Het tweede team speelt zaterdag middag tegen de Engelse voetballers. Deze wedstrijd begint om 17.00 uur en staat onder leiding van scheidsrech ter Paul de Nooijer. Nu zal wethouder J. Sepers aftrappen. In het program ma is ook een besloten feestavond opgenomen. Alle Engelsen zullen wor den ondergebracht bij gastgezinnen. De Wemeldingse voetbalvereniging bracht vorig jaar een bezoek aan Melton Bray De leerlingen van de openbare kleuterschool 't Stavertje zetten de feestelijke opening luister bij. GEKOPPELD AAN LAGERE SCHOOL IE1 STAVENISSE De Thoolse wethou der J. Versluijs (van onder meer onderwijszaken) heeft woensdagmid dag de openbare kleuterschool in Stavenisse officieel geopend. Hij deed dat door het onthullen van een bord waarop dc naam van de school, 't Stavertje'. stond. De openbare kleuterschool is gehuis vest in het pand van de openbare lagere school te Stavenisse Die ruim te kwam beschikbaar door terugloop van het aantal leerlingen Die terug loop had onder meer te maken met het feit dat nog niet zo lang geleden in Stavenisse een bijzondere school is gesticht, waar veel leerlingen van de openbare lagere school naar toe gin gen. Hierdoor kon de nieuwe kleuter school vanaf 1 augustus 1982 over twee lokalen beschikken. Versluijs wees er m zijn openingstoe spraak op dat de kleuterschool onder meer is gesticht met het oog op de wet op het basisonderwijs, die zoals het er nu uitziet in 1985 ingaat. Overi gens zou de inspectrice van het kleu ter- en lager onderwijs voor het rayon Goes, mevrouw drs W. P. Bouwman, later tijdens de openingsbijeenkomst zeggen dat het wel later dan 1985 zou kunnen worden. In verband met die wet was het gewenst dat de bestaande openbare lagere school in Stavenisse gekoppeld werd aan een kleuter school. vandaar dat 't Stavertje werd opgericht. De kleuterschool draait al sinds september van het vorig jaar 'onder leiding van mevrouw J den Engelsman. Omdat vrij kort geleden de aanpassing van de twee kleuterlo kalen werd afgerond werd de school woensdag pas geopend Mevrouw Bouwman wees er in haar toespraak op dat het goed is dat lagere scholen aansluiting zoeken met kleuterscholen met het oog op de wet op het basisonderwijs. Het mag daar bij evenwel niet zo zijn, zo gaf ze aan. dat die kleuterscholen daarbij in ruimtegebrek komen omdat ze ergens in een 'hoekje' vanN een lagere school worden ondergebracht. Ze zou er sterk op letten dat dergelijke situaties niet voorkomen, stelde ze. Jammer Dc inspectrice ging ook even in op het stoppen van het onderwijs pro ject Funderend onderwijs regio Tho- Thools duo doet mee aan wedstrijd in 'tobbedansen' THOLEN - Een Thools duo. gevormd door Elly Burgers en Nico van Ger- ven, zal donderdag 2 juni in het Brabantse Hcusden deelnemen aan de wedstrijd 'tobbedansen' in het kader van het TROS-tv-programma 'Ter land. ter zee en in de lucht'. Het programma zal op 7 juni worden uitgezonden. Vandaag - donderdag 19 mei - zal het tweetal een generale repetitie houden bij - de glooiing van de Schelde- Rijnweg aan de kant van Halsteren, tegenover het Thoolse veer. Belang stellenden zijn vanaf 20.00 uur wel kom om hun verrichtingen gade te slaan. Bij voldoende deelname zal op 2 juni een bus voor 'supporters' naar Heusden rijden. len (ForT). Ze zei dat het jammen M1 dat het project door het minister,. t"1 gestopt, maar ze voegde er aam dat men ook niet al te somber nu zijn. Volgens mevrouw Bou«n 1° hebben alle scholen op Tholen nui het voordeel dat ze gedurende dei jaar dat het project geduurd bi geleerd hebben met elkaar sama werken, ongeacht de signatuur* die scholen. Daarop kan volgens In worden voortgeborduurd, omdat! ontwikkeling in het onderwijs it toekomst toch meer en meer zal» den opgepakt. Na de toespraken van Versluijs Bouwman voerden nog verschilla g| mensen die bij het openbaar ord gj wijs in Stavenisse betrokken zi woord. Daarbij mocht mevrouw D Engelsman enkele planten eni deaus in ontvangst nemen. Bijeenkomst vrijwilligers OUD-VOSSEMEER Vanav. donderdag - wordt in het Vossemeerse dorpshuis 'De V< kuil' een bijeenkomst gehoudem de vrijwilligers die hebben werkt aan de grondige inwendige) tauratie van de Nederli hervormde kerk. die in de mai februari en maart heeft plaatsgf den. Alle medewerkers krijgen ingelijste foto's aangeboden die trekking hebben op het restaui werk. Voorts wordt een diaserie de activiteiten vertoond en zal van de medewerkers de werkzaal den in dichtvorm-belichten. Aanva 19.30 uur. Adverteren doet verkopen HOFLEVERANCIER wekkers reiswekkers ook met batterij FABERT DE JONGE lio(i IirtsKaat 30 - Goes GEMEENTE BORSELE BEKENDMAKING Toepassing artikel 19 der wet op de ruimtelijke ordening ten behoeve van de aanleg van een fietspad aan de noordzijde van de Hemkenszand- seweg vanaf perceel nummer 49 tot aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Burgemeester en wethouders van Borsele bren gen ter openbare kennis, dat zij. mits gedeputeer de staten van Zeeland tevoren verklaren dat daartegen geen bezwaar bestaat, voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 der wet op de ruimtelijke ordening over te gaan tot de aanleg van een fietspad aan de noordzijde van de Heinkenszandseweg vanaf het perceel nummer 49 tot aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Voor de ter zake van dit fietspad benodigde gronden is thans nog van kracht het. bestem mingsplan 'Uitbreidingsplan in hoofdzaak van de gemeente Heinkenszand' met de daarbij beho rende overgangsvoorschriften. In dit plan is aan de betreffende gronden een agrarische bestem ming toegekend. De voorgenomen aanleg van het fietspad is hiermee in strijd. In het kader van de procedure om te komen tot de aanleg van het fietspad wordt een ieder in de gelegenheid ge steld ingaande 20 mei 1983 gedurende 14 dagen eventuele bezwaren tegen de voorgenomen afwij king van het geldende bestemmingsplan ten behoeve van de aanleg van het fietspad schrifte lijk kenbaar te maken bij burgemeester en wethouders. Gedurende deze termijn liggen de daarop betrek king hebbende stukken voor een ieder ter ge meentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en milieu. Stenevate 10 te Hein kenszand Heinkenszand. 19 mei 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd. burgemeester. drs. G C G van den Heuvel. secretaris, J. L. M. van Put a> o 0) ■o <D gl c/J! Cc O) EI c E Cë <05 kn JX (V "O c co '5 .n 'VANCO' 'VANCO' ff Onze verbouwing is bi|na voltooid. Met de verrichte aanpassingen hebben wij beoogd betere service te kunnen verlenen, o.a. kortere wachttijden door grotere frituur, hetgeen met name, ook voor de afhalers van groot belang is Ook ter plaatse is het nu gezelliger eten aan de tafeltjes met stoelen. VRIJDAGMIDDAG 20 MEI IS HET VAN 2 - 5 UUR KWARTJES-FEEST Keuze uit: friet - ijs - koffie (éen kwartjesconsumptie per persoon) Pen en papier liggen voor u klaar. De meest originele of leukste naam, die wij gaan gebrui ken, is voor u (event met gezin) een etentje waard! Vrijdag van 5-8 uur'zijn we dan weer gesloten en om 8 uur gaan we weer normaal verder. 'VANCO' 'VANCO' Van der Spiegelstraat 1, Goes, tel. 01100-14865. Ie pinksterdag geopend van 15.00-23 00 uur. 2e pinksterdag geopend van 14.00-01.00 uur GEMEENTE BORSELf BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Borsele maak; bekend: 1. dat, ter voldoening aan artikel 72a in verband il met de artikelen 63 en 10 der onteigeningswe: een commissie uit gedeputeerde staten de provincie Zeeland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen des kundige en het hoofd van het bestuur de gemeente in het gemeentehuis te Heinketu zand zitting zal houden op 9 jura 1983. te 09 36 uur. ten einde de bezwaren van belanghebbec den aan te horen tegen het plan van het tien en de voorgenomen onteigening ten name var de gemeente Borsele ten behoeve van dc aanleg van een fietspad langs de noordzijdt van de weg Heinkenszand - 's-Heerenhoel (tertiair wegenplan voor Zeeland 1978, nun: mer 34 vanaf een punt op 400 m ten oostc van de Westdijk tot de Molendijk, met bijko mende werken, in de gemeente Borsele. e nodigt belanghebbenden uit om hun bezwfr ren. ter plaatse en ure vermeld, mondeling i schriftelijk aan genoemde commissie medetó delen: 2. dat de stukken, bedoeld in het eerste en hel laatste lid van artikel 12 der onteigeningswK ler inzage van een ieder worden neergeiegd of het bureau algemene zaken ter gemeente»- cretafie der gemeente van 26 mei 1983 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen dt gemeente heeft volbracht, Heinkenszand. 19 mei 1983. Lange Vorststraat. - Goes Toestemming KvK 15 5 - 4 6

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 30