Bestuur van Dorpsbelangen is verantwoordelijk voor 'fouten' Openbare kleuterschool in Stavenisse geopend Inhaler en ingehaalde schuldig aan botsing WISSEL SCHOUWEN GEMEENTERAAD SINT-PHILIPSLAND: Overwinning Ko Tolhoek 5 Si S! Heropening!: daarom veel voordeel bij... DONDERDAG 19 MEI 1983 SINT-PHILIPSLAND Wanneer de stichting Dorpsbelangen Sint-Philipsland inderdaad misbruik van gemeen schapsgeld heelt gemaakt, dan is darvoor niet alleen voorzitter A. Kosten veantwoordelijk maar het hele bestuur. Met deze uitspraak nam de Fliplandse gemeenteraad een deel van de last weg die in februari door raadslid A. P. Kornaat (Partij voor Algemene Belangen) op de schouders van wethouder Kosten was gelegd. Kornaat had Kosten ervan beschuldigd dat deze in hoedanigheid als voorzitter van de stichting onterecht geld zou hebben betaald aan de beheerder van dorpshuis De Wimpel. Het ging om 5000 gulden, uitgekeerd onder het mom van beloning voor verrichte onderhoudswerkzaamheden, maar in feite een vergoeding voor verhuiskosten. Kosten zelf nodigde de raad uit deze uitspraak te doen. Dit naar aanleiding van het feit dat het stichtingsbestuur het college van b. en w. heeft laten weten dat de btalng van het gewraak te bedrag een zaak is geweest waar het hele bestuur achter staat. Daarbij kwam voor de wethouder dan nog dat Kornaat, ondanks dat b. en w. hem daar nadrukkelijk naar hebben ge vraagd, zijn beschuldigingen niet met bewijzen heeft gestaafd. Kornaats fractie en ook CDA-raadslid J. de jager voelden er aanvankelijk niets voor om nu al te verklaren dat eventuele onjuiste handelingen niet alleen Kosten aangewreven kunnen worden De SGP was na een schorsing al tot de conclusie gekomen dat de beschuldigende vinger, zo er al aanlei ding is om die uit te steken, met uitsluitend op de voorzitter van het stichtingsbestuur moet worden ge richt. Burgemeester T. A Vogel oefen de zware druk uit, op PaAB en CDA om dit standpunt te delen. De gemeenteraad van Sint- Philipsland wijdde woensdagavond weer een langdurig debat aan het Zangkoor trad op in bejaardentehuis OUD-VOSSEMEER - Het christelijk gemengd zangkoor uit Oud- Vossemeer trad maandagavond op in bejaardentehuis "De Maartenshor in Sint-Maartensdijk. Het koor zong on der leiding van dirigent André Rid derhof, met orgelbegeleiding van Kees Droogers Czn. een tiental liede ren. onderbroken door enkele pauzes. Na afloop bleef men enige tijd gezellig met de bewoners bijeen, bij welke gelegenheid directeur Van Tilburg aan voorzitter A. Geertse een envelop pe met inhoud overhandigde. Grote namen op Achtste Bergse jazz-weekend BERGEN OP ZOOM In Bergen op Zoom wordt op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 mei het achtste jazz-weekend gehouden van de Stich ting Bergse Jazzevcnementen. Het festival wordt opgeluisterd door een groot aantal artiesten van nationale en internationale faam.- Het programma is Ingedeeld in een concertgebeuren in de zalen van de bioscoop Cinem'actueel (vrijdag), een jazz-prom in de Bergse binnenstad (zaterdagmiddag), een kroegentocht in 21 etablissementen (zaterdag avond) en een jamsession (zondag) op 't Ravelijn vanaf 14.00 uur. Tijdens het concertgebeuren in de bioscoop treden onder meer Aunt Hagar's Gang, de zangeres Dee Da niels uit de Verenigde Staten met het kwintet van de altsaxofonist Mark Lewis, de Belgische groep Waso en het orkest van pianist Cees Slinger 'Just in Case' op. Als het weer het toelaat treedt op zaterdagmiddag Bill Boun ders Big Band op op de Grote Markt. De band staat onder leiding van de Vlaamse trompettist Sylvain Frans. Zaterdagavond volgt dan de kroegen tocht in 71' zaken, met evenzoveel groepen. Enkele namen: fluitist Ro nald Snijders en zijn formatie, de Vlaamse saxofonist en klarinettist Eddy House, de Tailgate Jazzband. Dixie Machine, de Zeeuwse Dixie Daddies, het Kwintet Carlo de Wijs (swingende jazz, blues en latin), The South Jazzband, The Lazy River Jazz Band. Swinging Organ Sounds. The Denver International Dixieland Jazz band uit Groot-Brittannié. de Belgi sche groep Jeggpap New Orleans Jazzband en het Joop Hendriks Kwar tet met gaste Yvonne de Kok (zang) Zondagmiddag wordl het festival be sloten met een jam-session. Onder leiding van een zogenaamde jam- master wordt een aantal muzikanten verzameld, dat gaat proberen met elkaar muziek te maken. Vernielingen in Kamperland KAMPERLAND - In Kamperland zijn de laatste dagen verschillende ver nielingen aangericht, waarbij vooral ruiten het moesten ontgelden. Zo werden van een loods van de firma L. tien en van een kraan vijf ruiten ingegooid. Tevens werd een diesel pomp beschadigd. Aan een kraanwa gen van P. M. L. werd voor 1500,- schade aangebracht. Van de molen van M. J de L. werden twee en van een naastgelegen loods vijftien ruiten vernield. De politie stelt een onderzoek in, maar heeft de daders nog niet weten te achterhalen Van een broeikas van W. de K. moes ten enkele ruiten het ontgelden. Hier bleken de daders kinderen van 7 en 8 jaar te zijn. De ouders hebben de schade vergoed. KEIZERS VEER Ko Tolhoek uit Yerseke heeft gisteravond een wie lerwedstrijd voor liefhebbers in Kei- zersveer gewonnen. Marius Dijkwijl eindigde in de 60 kilometer lange wedstrijd als tweede. Derde werd Van Beekhoven uit Zaandam. Tijdens een trïmdriedaagse in Steen- berge won Frans van de Berge dins dag en woensdag de eerste twee rit ten. De uit Krabbendijke afkomstige trimmer maakt een goede kans om vandaag (na de laatste rit) het eind klassement op zijn naam te schrijven. beweerde misbruik van gemeen schapsgeld. Twee maanden geleden had de raad al op een nader onder zoek aangedrongen nadat een com missie uit de raad bij het bestuur van de stichting geen volledige openheid van zaken had gekregen. Het voorstel Kinderkoor geeft uitvoering OUD-VOSSEMEER - HeL kinderkoor uit Oud-Vossemeer geeft zaterdag (2 1 mei) een uitvoering in de Nederlands- hervormde kerk Er is een gevarieerd programma voorbereid. Naast kinder zang is er ook instrumentale muziek te beluisteren en voorts is er gelegen heid tot samenzang De toegang is gratis. Aanvang 19 30 uur. Damestoernooi voetbal Vosmeer OUD-VOSSEMEER - De dames van de VV Vosmeer spelen op tweede pinksterdag hun jaarlijks toernooi. Er wordt gespeeld in twee poules. In poule A komen uit Vosmeer. Borg- vliet, Wemeldinge en Yerseke en in poule B NVS uit Nieuw-Vossemeer, DBGC uit Oude Tonge. Waarde en SKNWK uit Nieuwerkerk De aan vang is 10.00 uur. van burgemeester Vogel was nu - en de raad ging daar uiteindelijk mee akkoord - en jurist advies te vragen over de manier waarop de kwestie verder dient te worden aangepakt. Ondertussen hebben b. en w. het stichtingsbestuur en Kornaat om ver duidelijking gevraagd. Omdat die dui delijkheid naar zijn oordeel van de zijde van de stichting wel is gekomen en niet van de kant van Kornaat, vond Kosten dat de gemeente geen geld moet uitgeven aan een nader onderzoek „Laat de PvdA maar be wijzen dat het bestuur van de stich ting niet de waarheid spreekt", be toogde hij. „Het is toch de omgekeer de wereld dat het bestuur moet bewij zen dat de beschuldigingen niet waar zijn" Ook de SGP-fractie was er niet erg gelukkig mee dat Kornaat ondanks het dringende verzoek van b. en w. niet met bewijzen op de proppen was gekomen. De staatkundig gerefor meerde wethouder L. Walpot bestem pelde het antwoord van het PvdA- Opbrengst verkoping SINT-ANNALAND - De voorjaarsver koping van de hervormde vrouwen vereniging Tryfosa' in Smt-Annaland in het hervormd verenigingsgebouw ten bate van de kerkvoogdij heeft 4804.65 opgebracht. raadslid op de vraag van het dagelijks bestuur van de gemeente als mistig: hij was er gewoon omheen gedraaid Walpot noemde de hele kwestie een zaak die de raad van Sint-Philipsland onwaardig is. Hij pleitte ervoor zo snel mogelijk maatregelen te treffen waar door een instelling als de stichting Dorpsbelangen niet langer op een ongecontroleerde manier met ge meenschapsgeld kan omgaan. ZITTING KANTONRECHTER MIDDELBURG - Hoewel P. V. uit Ovezande vorig jaar augustus in de Hoofdstraat in zijn woonplaats cor rect had voorgesorteerd en richting aangegeven, toen hij met zijn trekker met aanhangwagen linksaf de Groe- nedijk op wilde rijden, kwam het toch tot een flinke aanrijding met een auto die hem op het moment van het afslaan nog even voorbij wilde. De inhaler was dan wel fout, maar vol gens kantonrechter mr W. F. van Solinge nam dat niet weg dat V. torh rekening had moeten houden met de mogelijkheid van achteropkomend verkeer. V. verklaarde de inhaler niet te heb ben gezien, doordat deze schuil ging achter de aanhangwagen. „Watje niet ziet kan er toch zijn", aldus de kan tonrechter, die V. tot 150 gulden boete veroordeelde vanwege zijn (mede- Ischuld aan de aanrijding. De Duitser B, G. uit Aken werd door rechter en officier in zijn landstaal te woord gestaan. Er werd hem onder het oog gebracht dat hij recht had op een tolk. maar hij verklaarde daaraan geen behoefte te hebben, daar hij uitstekend begreep wat zij bedoelden. Hij legde uit dat hij onmogelijk 108 km per uur gereden kon hebben op de brug in de rijksweg A 58 bij Rilland, waar tijdens de bouwwerkzaamheden een maximum van 70 geldt, daar hij zich ten alle tijde nauwkeurig aan de verkeersregels houdt Het radarap paraat moest volgens hem een 'fal- sche Angabe' geleverd hebben, maar V oorlichtingsavond in Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK Een aan tal ouders op Tholen houdt woensdag 1 juni een voorlichtingsbijeenkomst over het onderwerp 'Kinderen die hebben gestolen en de opvang van die kinderen'. Een medewerker van het medisch opvoedkundig bureau. F. Rietmeijer. en een medewerker van de kinderpolitie. H. Krijger, zul len dan iets vertellen over dat thema. De initiatiefnemers van de voorlich tingsbijeenkomst wijzen er op dat het regelmatig voorkomt dat kinderen iets stelen. „Dat hoeft geen probleem te zijn. Wanneer het regelmatig ge beurt of als het in winkels of op school gebeurt dan kan het toch een heel probleem worden. Want wat gebeurt er dan met zo'n kind? Hoe reageert de politie hier op? Wanneer wordt een kind vervolgd? Wat doe je als ouder wanneer er steeds geld verdwijnt? Moet je dan straffen of juist niet? Waarom doet zo'n kind dat? En zo zijn er nog veel meer vragen", stellen de initiatiefnemers van de bijeenkomst. Om op die vragen wordt geprobeerd tijdens de bijeenkomst antwoord te geven. De voorlichtingsavond wordt gehouden in gebouw Haestinge te Sint-Maartensdijk en begint om 20.00 uur. Welfarewerk van Rode Kruis beproefde nieuwe bus THOLEN - De onlangs door de Rode- Kruiscolonne van het eiland Tholen aangeschafte bus, waarin ook ruimte is voor drie rolstoelgebruikers, heeft goede diensten bewezen tijdens de jaarlijkse middagreis, georganiseerd door het Welfarewerk. Maandagmid dag rond twee uur vertrok een gezel schap van 57 personen, inclusief Wel farehelpsters. verpleegkundige en en kele colonneleden, voor een tocht naar Dinteloord. Willemstad. Euro poort. Voome-Putte. Brielle en Roc- kanje. Vervolgens ging de tocht via Goeree en de Brouwersdam naar Scharendijke waar een koffiemaaltijd werd gebruikt. Daarna reed men via Ouddorp. Middelharnis en Oude Ton ge. via Willemstad, terug naar Tholen. officier mr T. Stein verzekerde hem dat het apparaat die dag hele reeksen juiste 'Angaben' had geleverd. Mr Van Solinge maakte G. duidelijk dat het aan hem was om te bewijzen dat het radarapparaat gelogen had. Daarvoor had hij echter geen harde feiten bij de hand. Hij kreeg een boete van 150 gulden (4 gulden per te hard gereden kilometer). Dubbel tarief De Brabander M. D. boekte binnen korte tfid drie forse overschrijdingen van de maximumsnelheid. In augus tus reed hij op de Sloeweg in Vlissin- gen 106 km per uur in plaats van de toegestane 70. Dat kost hem het dub bele tarief 300 gulden boete. Daar naast kreeg hij een voorwaardelijke rijontzegging van vier maanden opge legd. De kantonrechter hield hem voor dat hij deze zeker ten uitvoer zal leggen als hij binnen de proeftijd van een jaar opnieuw te hard op he.t gas trapt. „Dat snelle rijden levert nauwe lijks tijdwinst op, het is meer psy chisch". was zijn standpunt. Avondcollege krijgt 'echte' dependance Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK Het West- Brabants avondcollege krijgt een of ficiële dependance in Sint- Maartensdijk. Al een aantal jaren worden lessen van het West- Brabants avondcollege gegeven in de LTS te Sint-Maartensdijk. Daarbij draaide de gemeente Tholen op voor de kosten van onder meer de conciër ge-uren. Met de officiële toestemming van het ministerie om in Sint-Maartensdijk een dependance te laten bestaan, neemt het ministerie ook die kosten over. Overigens verandert er voor de cursisten wat de lokatie betreft niets. De lessen in Sint-Maartensdijk wor den gegeven in verband met de pro blemen die cursisten hebben om voor al in de avonduren vanuit West- Brabant met het openbaar vervoer weer terug naar het eiland Tholen te komen. In de LTS te Sint-Maartensdijk wordt in de avonduren een Mavo 1 opleiding gegeven. Er wordt nu geprobeerd er een Mavo 2 opleiding aan toe te voegen, evenals een opstapcursus. Dat past ook in de plannen die het gemeentebestuur van Tholen heeft met betrekking tot de volwassenene ducatie. Met de drie cursussen wordt het aantal cursisten groter, waardoor de dependance meer recht van be staan heeft. Officieel gaat de beslis sing van het ministerie in op 1 sep tember van dit jaar. Biljarten in Oud-Vossemeer OUD-VOSSEMEER In de competi tie om het clubkampioenschap van Oud-Vossemeer. dat met de Vosmeer cup wordt gehonoreerd, verloor 'De Poedelaars' de thuiswedstrijd tegen 'Nooit Gedacht' met 2-9. Martin van Hees van 'Nooit Gedacht' speelde in 21 beurten de kortste partij en zijn clubgenoot Wim Heyboer maakte met 14 caramboles de hoogste serie en had met 3,33 ook het beste gemiddelde. De persoonlijke resultaten waren als volgt: Paul van Gastel - Jan Verhese Pzn. 2-0, Ko Plandsoen - Dirk van Driel 0-2, René van Poortvliet - Wim Heyboer 0-2, Leen Klippel - Theo van der Logt 0-2, Jan van Gorsel - Martin van Hees 0-2. Aan kop gaat momen teel 'Nooit Gedacht' met 27 punten uit 3 wedstrijden, gevolgd door 'Krijt op Tijd' met 9 uit 2 en 'De Poedelaars' met 8 uit 3. De leerlingen van de openbare kleuterschool 't Stavertje zetten de feestelijke opening luister bij. GEKOPPELD AAN LA GERE SCHOOL STAVENISSE De Thoolse wethou der J. Versluijs (van onder meer onderwijszaken) heeft woensdagmid dag de openbare kleuterschool in Stavenisse officieel geopend. Hij deed dat door het onthullen van een bord waarop de naam van de school, 't Stavertje', stond. De openbare kleuterschool is gehuis vest in het pand van de openbare lagere school te Stavenisse. Die ruim te kwam beschikbaar door terugloop van het aantal leerlingen. Die terug loop had onder meer te maken met het feit dat nog niet zo lang geleden in Stavenisse een bijzondere school is gesticht, waar veel leerlingen van de openbare lagere school naar toe gin gen. Hierdoor kon de nieuwe kleuter school vanaf 1 augustus 1982 over twee lokalen beschikken. Versluijs wees er in zijn openingstoe spraak op dat de kleuterschool onder meer is gesticht met het oog op de wet op het basisonderwijs, die zoals het er nu uitziet in 1985 ingaat. Overi gens zou de inspectrice van het kleu ter- en lager onderwijs voor het rayon Goes, mevrouw drs W. P. Bouwman, later tijdens de openingsbijeenkomst zeggen dat het wel later dan 1985 zou kunnen worden. In verband met die wet was het gewenst dat de bestaande openbare lagere school in Stavehisse gekoppeld werd aan een kleuter school, vandaar dat 't Stavertje werd •opgericht. De kleuterschool draait al sinds september van het vorig jaar onder leiding van mevrouw J, den Engelsman. Omdat vrij kort geleden de aanpassing van de twee kleuterlo kalen werd afgerond werd de school woensdag pas geopend. Mevrouw Bouwman wees er in haar toespraak op dat het goed is dat lagere scholen aansluiting zoeken met kleuterscholen met het oog op de wet op het basisonderwijs. Het mag daar bij evenwel niet zo zijn. zo gaf ze aan. dat die kleuterscholen daarbij in ruimtegebrek komen omdat ze ergens in een 'hoekje' van een lagere school worden ondergebracht. Ze zou er sterk op letten dat dergelijke situaties niet voorkomen, stelde ze. Jammer De inspectrice ging ook even in op het sloppen van het onderwijs pro ject Funderend onderwijs regio Tho- Thools duo doet mee aan wedstrijd in 'tobbedansen' TIIOLEN - Een Thools duo, gevormd door Elly Burgers en Nico van Ger- ven, zal donderdag 2 juni in het Brabantse Heusden deelnemen aan de wedstrijd 'tobbedansen' in het kader van het TROS-tv-programma 'Ter land, ter zee en in de lucht'. Het programma zal op 7 juni worden uitgezonden. Vandaag - donderdag 19 mei - zal het tweetal een generale repetitie houden bij de glooiing van de Sehelde- Rijnweg aan de kant van Halsteren, tegenover het Thoolse veer. Belang stellenden zijn vanaf 20.00 uur wel kom om hun verrichtingen gade te slaan Bij voldoende deelname zal op 2 juni een bus voor 'supporters' naar Heusden rijden. len (ForT). Ze zei dat het jammen dat het project door het ministère gestopt, maar ze voegde er aan dat men ook niet al te somber m zijn. Volgens mevrouw Bouwi hebben alle scholen op Tholennm het voordeel dat ze gedurende dei F' jaar dat het project geduurd be geleerd hebben met elkaar s werken, ongeacht de signatuur! die scholen. Daarop kan volgens! worden voortgeborduurd, omdn ontwikkeling in het onderwijsii toekomst toch meer en meer zal i den opgepakt. Na de toespraken van Versluijs Bouwman voerden nog verschilie mensen die bij het openbaar oa K' wijs in Stavenisse betrokken zijn, 5 'f woord. Daarbij mocht mevrouw a 'll! Engelsman enkele planten i deaus in ontvangst nemen. Bijeenkomst vrijwilligers OUD-VOSSEMEER - Vanavtd donderdag - wordt in het O Vossemeerse dorpshuis 'De Vos kuil' een bijeenkomst gehouden de vrijwilligers die hebben mcej werkt aan de grondige inwendige) tauratie van de Nederlard hervormde kerk. die in de maandi februari en maart heeft plaatsgcvc den. Alle medewerkers krijgen t« ingelijste foto's aangeboden die trekking hebben op het restaura! werk. Voorts wordt een diaserie de activiteiten vertoond en zal van de medewerkers de werkzaam! den in dichtvorm belichten. Aanva 19.30 uur. Precisie-tijdrit SINT-ANNALAND - Zeven leden van de toerclub 'De Hoop' uit Sint- Annaland namen deel aan een preci sie-tijdrit over 37 km. De tijd van W. Deurloo verschilde slechts 13 secon den van de vastgestelde tijd. zodat hij winnaar werd. Tweede werd C. Rijn berg met een verschil van één minuut, derde J. van Leeuwen, die 3 minuten en 52 seconden te vroeg binnen kwam en Wim de Haan werd vierde door weliswaar de snelste tijd te realiseren, maar die lag 11 minuten en 23 secon den onder het gestelde doel. Zes leden van 'De Hoop' reden onder barre omstandigheden een toertocht door West-Brabant en Tholen over 75 km. Zondag 12 juni staat er een dagtocht over Walcheren op het programma, waarvoor de start op Noord-Beveland ligt. Adverteren doet verkopen HOFLEVERANCIER wekkers reiswekkers ook met batterij FABERT DE JONGE JUWELIERS sinds 1834 Hill Kirkstrait 3D - Sois BEKENDMAKING Toepassing artikel 19 der wet op de ruimtelijke ordening ten behoeve van de aanleg van een fietspad aan de noordzijde van de Hemkenszand- seweg vanaf perceel nummer 49 tot aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Burgemeester en wethouders van Borsele bren gen ter openbare kennis, dat zij. mits gedeputeer de staten van Zeeland tevoren verklaren dat daartegen geen bezwaar bestaat, voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 der wet op de ruimtelijke ordening over te gaan tot de aanleg van een fietspad aan de noordzijde van de Heinkenszandseweg vanaf het perceel nummer 49 tot aan de Dorpsstraat te Heinkenszand. Voor de ter zake van dit fietspad benodigde gronden is thans nog van kracht het bestem mingsplan 'Uitbreidingsplan in hoofdzaak van de gemeente Heinkenszand' met de daarbij beho rende overgangsvoorschriften. In dit plan is aan de betreffende gronden een agrarische bestem ming toegekend De voorgenomen aanleg van het fietspad is hiermee in strijd. In het kader van de procedure om te komen tot de aanleg van het fietspad wordt een ieder in de gelegenheid ge steld ingaande 20 mei 1983 gedurende 14 dagen eventuele bezwaren tegen de voorgenomen afwij king van het geldende bestemmingsplan ten behoeve van de aanleg van het fietspad schrifte lijk kenbaar te maken bij burgemeester en wethouders. Gedurende deze termijn liggen de daarop betrek king hebbende stukken voor een ieder ter ge meentesecretarie. afdeling ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en milieu. Stenevate 10 te Hein kenszand. Heinkenszand. 19 mei 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd. burgemeester, drs. G. C. G. van den Heuvel. secretaris, J. L. M. van Put <u O O) "O O) <0§ c; u El 5 c O)- cs ra 2 i- a> "O c .22 '5 IV 'VANCO' 'VANCO' Onze verbouwing is bijna voltooid. Met de verrichte aanpassingen hebben wij beoogd betere service te kunnen verlenen, o.a, kortere wachttijden door grotere frituur, hetgeen met name, ook voor de afhalers van groot belang is. Ook ter plaatse is het nu gezelliger eten aan de tafeltjes met stoelen. VRIJDAGMIDDAG 20 MEI IS HET VAN 2 - 5 UUR KWARTJES-FEEST Keuze uit: friet - ijs - koffie (één kwartjesconsumptie per persoon) Pen en papier liggen voor u klaar De meest originele of leukste naam. die wij gaan gebrui ken, is voor u (event, met gezin) een etentje waard! Vri|dag van 5 8 uur gaan v 'VANCO' 'VANCO' Van der Spiegelstraat 1, Goes, tel. 01100-14865 le pinksterdag geopend van 15.00-23.00 uur. 2e pinksterdag geopend van 14.00-01.00 uur, GEMEENTE BORSELi BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Borsele maafc bekend: 1dat. ter voldoening aan artikel 72a in verbanf met de artikelen 63 en 10 der onteigeningswet een commissie uit gedeputeerde staten de: provincie Zeeland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen des kundige en het hoofd van het bestuur de gemeente in het gemeentehuis te Heinkem zand zitting zal houden op 9 juni 1983, te 091 uur, ten einde de bezwaren van belanghebben den aan te horen tegen het plan van het wer) en de voorgenomen onteigening ten name vb de gemeente Borsele ten behoeve van 4 aanleg van een fietspad langs de noordzijd- van de weg Heinkenszand - 's-Heerenhoel (tertiair wegenplan voor Zeeland 1978. nun mer 341 vanaf een punt op 400 m ten ooste: van de Westdijk tot de Molendijk, met bijko mende werken, in de gemeente Borsele. e: nodigt belanghebbenden uit om hun bezwj ren. ter plaatse en ure vermeld, mondeling d schriftelijk aan genoemde commissie mede delen: 2. dat de stukken, bedoeld in het eerste en hei laatste lid van artikel 12 der onteigeningswet ter inzage van een ieder worden neergelegd op het bureau algemene zaken ter gemeentese cretarie der gemeente van 26 mei 1983 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht. Heinkenszand, 19 mei 1983. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28