Anderlecht houdt hoofd toel in duel met Benfica Competitiewedstrijd van RCS 2 nietig verklaard Vijftien jaar in de top van Zeeuwse voetbal Sportieve wraak Adrie van der Poel u IELIJKSPEL (1-1) LEVERT UEFACUP OP rimloop en lubtitelstrijd Dynamo '70 Strijd om schaaktitels blijft in vier klassen SPELER MOCHT NIET WORDEN OPGESTELD INDERDAG 19 MEI 1983 PZC/sport 21 SELE iBELGA ANPi - Adn van der Poel verkondigde dinsdag, nadat hij Belg Ludo Schurgers bezette de tweede plaats, gevolgd door zijn landgenoot &ns doping was gedeklasseerd in de Grote Prijs van Frankfurt, dat hij op Alain ran Hoornweder. órlieve wijze wraak zou nemen Dat heeft de 23-jange Brabander razendsnel tm Getergd stond Van der Poel woensdag m Belsete tBelgiei aan het JtoïS »üS5£Srt^ï kónnfctar, Jet, rtrek van een wielerkoers over 149 kilometer. Dne uur en 23 minuten later viimmere» 'Ned 15 Heddy Meun dorp sed allen ste hij als eerste over de eindstreep Hij won de sprint van een groep van Martin Havik op 40 sec 27 Wies van Dongen 'Ned Ulien coureurs, die i rtig seconden voorsprong had op hel peloton. De Jacques van Hooydonk 'Nedi zt -23 mm. 2 Ludo Schurgers Bel>. 3 S Ene Slaes Bel 6 Mario van dezelfde lijd als Van der Poel 24 I 2S Emiel Kerstens 'Ned l 20 JSSABON Anderlecht heeft tegen de verwachting in woensdagavond toch zijn derde uropese beker binnengehaald. Na tweemaal de Europacup voor bekerhouders te hebben nvonnen (in 1976 en 1978 tegen respectievelijk West Ham United en Austria Wien) grepen de eigen nu de UEFA-cup door Benfica voor 80.000 toeschouwers in het uitverkocht stadion de Luz niet verder te laten komen dan 1-1. jen dachten dat de magere winst o veertien dagen geleden in Brussel Ddoor een treffer van Brylle) niet idoende zou zijn tegen Benfica. 'olleybaldames "jiederland en inada spelen ji Middelburg IDELBURG De Middelburgse Btvereniging Dynamo '70 ont- Egt zaterdag de nationale dams- Ufvbalselecties van Nederland en uda- Dynamo heeft de organisatie deze voileybalinterland op zich somen om de viering van het vijf- lastrum glans te verlenen. De a® sdstrijd. die gespeeld wordt in Uthal De Kruitmolen, begint om v? uur en zal geleid worden door heren Scheffer en Hof. 2 mtelandwedstrijd, die de vierde nn een sene van vier, geldt voor de fferlandse dames als onderdeel van k voorbereiding op de Europese I apioenschappen. die medio sep- II aber dit jaar gehouden zullen wor- F| :en waaraan behalve Nederland tide nationale teams van de DDR. ijanje. Rusland. Hongarije, Polen, jchoslowakije. Roemenie. Zweden, ia, Franrkijk en West-Duitsland Én meedoen. De Nederlandse da splaatsten zich voor dit toernooi .ten tweede plaats op het kwalifi- saoernooi dat begin deze maand ;ftland gehouden werd. Op deze ipialhappening moest Neder zet als bij de wedstrjden om de singcup (het officieuze Westeurope- kampioenschap) de Westduitse da- alaten voorgaan. Èkeken naar het aantal interlands, n Fransje Murphy (Verbunt WC), si(je de Vries en Carolien Keulen IVC)de opvallendste speelsters. Alle iespeelden meer dan honderd inter nis Monique Booij (Ubbink/Orion) eft van de huidige selectiespeel- y Itrsde minste 'caps' verzameld: 6. «ptNederlands damesteam wordt ge- iind door Peter' Murphy. (Canadese dames zijn bepaald geen ibekenden voor Nederland. Beide ams speelden tot nu toe tien keer p elkaar: de eerste keer in augus- 1 1974 in Apeldoorn (2-3 voor Cana- en de laatste keer in juni 1980 in im (eveneens 2-3). Van de tien 'moetingen won Nederland er zes. de wereldkampioenschappen die ngjaar in Peru gehouden werden ■sleerden de Canadese dames ech- wat beter. Waar Nederland met 2 zestiende plaats genoegen moest Een, bereikte Canada de elfde ats. Canadezen zijn met een selectie anjftien speelsters naar Nederland tomen, waar woensdag 18 mei de fiewedstrijd tegen het Nederlands ingespeeld werd. De 'Middelburg- wedstrijd vormt de laatste inter- id tijdens het Canadese bezoek. Canadese selectie telt drie routi- k Audrey Vandervelden. die al m jaar tot de selectie behoort, üinMaessen en Monica Hitchcock, beiden zes jaar interlandervaring bben opgebouwd. Het Canadese am wordt gecoacht door Lome Sa- Ia en Gordon Bobock. DDELBURG Morgen (vrijdag) tót Dvnamo'70 uit Middelburg een lileumloop ter gelegenheid van het fentwintigjarig bestaan van de ïniging. De jubilcumloop, een uloop over vier of negen kilome- wordt gehouden in Domburg. De ft is om 19.00 uur op het strand i de Badhuisweg. «sluitend op de trimloop houdt namo'70 een dag later (zaterdag) tigen clubkampioenschappen. Die wijd wordt in een driekampt "ewerkt. Vanaf 9.00 uur uur komen ^pupillen en de minipupillen in ie De junioren, senioren en vetra- :n zijn vanaf 13 00 uur aan de beurt. Jöaf 15.00 uur wordt er nog een drie «meter voor dames en een vijf 1 «meter voor heren senioren en ve nnen gehouden om de Grote Prijs Dynamo. Anderlecht. zonder de geschorste Ne derlander Wlm Hofkens. hield het hoofd echter koel in Lissabon dat uiteraard wel aanviel, maar dat meestal te mooi wilde doen. Steeds was er wel een Belgisch hoofd of been, dat in de weg stond. Meestal van uitlinker Olsen. Het gevolg was dat de Portugezen hun goede voornemens vergaten en steeds chaotischer pro beerden te bereiken wat eenvoudig onbereikbaar Slechts zeven minuten mocht Benfi ca, weer met de Zweed Strömberg (in Brussel met een schorsing langs de kant) hopen twintig jaar na de winst in het toernooi om de Europacup 1 weer een internationale titel te ha len. In de 32e minuut schoot de uit Macao afkomstige Sheu de bal kei hard en hoog achter Munaron (1-0). Daarmee stonden beide teams in feite gelijk Het eerste doelpunt van de wedstrijd. Sheu opent voor Benfica de score door doelman Munaron nel iels le snel af te zijn 1-0. BRESKENS De Zeeuwse schaakbond zal voorlopig de huidige competitievorm voor de strijd om de persoonlijke schaaktitels van Zeeland handhaven. Momenteel zijn er vier klassen: de hoofdklas. de promotieklas, de eerste klas en de tweede klas. Door tal van omstandig heden (onder meer studie, degradatie, maar ook onvrede met het systeem) was afgelopen seizoen de hoofdklas zwak bezet. Spelers als Helmut Cardon. Marnix van der Zalm. Cor Jansen, Kees de Wolf en Peter Monte deden niet mee. Verschillende schakers, onder leiding van woordvoerder Max van Eekhout, drongen er daarom op aan om over tc stappen op een ander systeem: alle deelnemers in cén groep en dan 9 ronden volgens Zwitsers systeem spelen. Mm of meer terloops kwam dit gend seizoen zal m ieder geval weer onderwerp dinsdagavond aan de in vier klassen worden gestreden, orde tijdens de jaarvergadering van De zeven ronden zullen volgend de Zeeuwse schaakbond in Het seizoen gespeeld worden m Sas van Wapen van Breskens te Breskens. Gent (tweemaal: eerste en laatste Het bestuur van de ZSB had Max ronde i. Middelburg. Kruiningen. van Eekhout schriftelijk al laten weten, dat dit voorstel door het Axel. Koudekerke en Vlissingen De jeugd speelt in Goes (eerste bestuur afgewezen was en dat het ronde). Terneuzen ilaatste ronde), ook niet op de agenda voor deze voorjaarsvergadering zou worden geplaats. De schaakclub Vlissin gen. die overigens geen oordeel nvpr het alternatief van Max van Eekhout uitsprak, vond deze proce dure niet juist en drong er op aan de zaak toch tijdens deze vergade ring te behandelen. Dat gebeurde, maar nieuwe ge zichtspunten kwamen niet naar vo ren. Wel vertelde Van Eekhout. dat' toernooileider Geert van Oorschot hem had laten weten te zullen opstappen als van het gehanteerde systeem zou worden afgeweken. Eekhout. ,,De zaak is niet belang rijk genoeg voor het zwaaien met portefeuilles". Zover kwam het be slist niet ZSB-voorzitter Leen de Vlieger zegde toe, dat de zaak op nieuw in het bestuur zal worden bekeken als blijkt dat veel spelers het niet met het huidige systeem (en vooral de sterke promotie- en degradatieregeling) eens zijn. Vol- Souburg. Axel. Middelburg, Sas van Gent en Zienkzee. Het snel schaakkampioenschap voor senio ren zal in Terneuzen worden gehou den en in Sas van Gent wordt om de snelschaaktitel voor de jeugd gestreden. Ook het snelschaak kampioenschap voor clubteams wordt in Sas van Gent gehouden. Vlissingen is de plaats van hande ling voor het open snelschaakkam pioenschap van Zeeland, het kersttoernooi wordt weer in Kou dekerke gehouden en het nieuwe en succesvolle 'vijftig-plus- toemooi' wordt komend seizoen weer in Goes gehouden Jan Rijntjes, voorzitter van de schaakvereniging Koudekerke, werd benoemd tot erelid. Tot voor kort was de heer Rijntjes penning meester van de Zeeuwse schaak bond en dankzij zijn inspanningen werd het financieel mogelijk het 50-jarig jubileum van de Zeeuwse schaakbond te vieren. Die situatie duurde slechts even. Zes minuten voor rust bracht een schitte rende aanval Anderlecht in florissan te positie. Frank Vercauteren liet een voorzet over de gehele Por-tugese de fensie dalen bij de duikende Lozano, die doelman Bento met een kopbal kansloos liet (1-1). Van dat moment was Anderlecht eigenlijk vrijwel zeker van zichzelf en de beker. Benfica, dat twee doelpunten moest maken om zich de vijftien kilo wegende UEFA- trofee alsnog toe te eigenen, verander de op slag in een wanhopig strijdende ploeg, die eenvoudig af te stoppen was De Zweedse trainer Sven-Goeran Eriksson probeerde het noodlot nog af te wenden door twee verse krachten in te zetten (Filipovic en de met zware handschoenen spelende Alvezi. maar het hielp niet. Filipovic scoorde wel, maar nadat scheidsrechter Corver voor buitenspel had gefloten. Toen ook nog balgoochelaar Chalana kramp kreeg en tot niet veel meer in staat was was vrijwel alle gevaar uit de aanval van Benfica verdwenen. Nieuwe speler voor Feyenoord ROTTERDAM (ANPi Feyenoord heeft Daniel Lima een contract aange boden. Lima was sinds enige tijd in Rotterdam, waar hij met de selectie van Feyenoord trainde De 21-jange speler is afkomstig van de Kaapverdi- sche eilanden en speelt op het mid denveld Vervolg van na-competitie VLISSINGEN De nacompciuie in de vierde klas van het zondagvoelbal wordt vandaag (donderdag) vervolgt met de wedstrijden Biervliet- Hontcnisse en Koewacht- Aarden burg. Biervliet-Hontenisse wordt in Axel gespeeld, Koewacht- Aardenburg in Ternezucn. Beide wedstrijden (eerder waren ze ge pland voor verleden week woensdag, maar toen was de regen spelbreker) beginnen om zeven uur. Dc stand in de nacompetilie (met tussen haakjes vermeld het doelsaldo, zoals dat In de normale competitie was) is nu: Biervliet 1 1 0 0 2 2-1 (-16i Hontenisse 1 1 0 0 2 1-0 (-16) Koewacht 1 0 0 1 0 0-1 (- 3) Aardenburg 10 0 10 1-2 (-12) Het programma vandaag. Hontenisse- Biervliel (In Axel) en Koewacht- Aardenburg (in Ternezuen); maandag Aar- denburg-Hontenisse en Koewacht- Biervliet Basketbalzege meisjesploeg BV Souburg VLISSINGEN De meisjesploeg van de baskeibalvereniging Souburg heeft een stevige basis gelegd voor promotie naar de meisjes junioren hoofdklas door met ruim verschil van het Limburgse Coveco te win nen. In Limburg wonnen de Zeeuwse meis jes na een prima basketbalwedstrijd uiteindelijk met 35-102 na een rust stand van 15-47. Vooral Tamara de Meulder en Marja Hendrikx schoten aan Souburg-kant veelvuldig raak. Kapelle-voorzitter Piet van der Schraaf overhandigt Simon Hannck een bos bloemen voor de aanvang van zijn afscheidswedstrijd tegen Middelburg. Rechts de eveneens vertrekkende doelman Piet Murre SIMON HARINCK NEEMT AFSCHEID: KAPELLE Het is sinds enkele weken definitief bekend dat Simon Harinck afscheid neemt van Kapelle en van het Zeeuwse voetbal. Het vertrek van de inmiddels 36-jarige laatste man is bij de Bevelandse zaterdagclub niet meer als een verrassing gekomen. Vorig jaar al kondigde hij aan dat hij zijn carrière wilde afbouwen in een lager elftal. Maar Simon Harinck toonde zich nog altijd een onmisbare kracht voor de derdeklasser. „Ik heb er nog een jaar bijgedaan", stelt hij achteraf met voldoening vast. „Ik had het gedaan omdat Kapelle het graag wilde. En ik moet zeggen: spijt heb ik daar beslist niet van gehad. Voor mezelf vind ik. als ik er op terugkijk, dat ik nog een redelijk seizoen heb gespeeld." De vroegere spits van Veere. Goes Ik was meestal wel in de buurt als en Middelburg heeft in totaal onge- er iemand anders op doel schoot", veer vijftien jaar in de top van het Toen hij bij Goes voor het eerst Zeeuwse voetbal gespeeld De laat- emge bekendheid kreeg, had Simon ste jaren was hij bij Kapelle terug- Harinck al een opmerkelijke start gevallen op de positie die een gerou- achter de rug. Hij kwam eigenlijk tineerde voetballer het beste ligt. van 's-Heer Hendrikskinderen, Simon Harinck speelde als libero maar daar waren te weinig junioren vaak nog uitstekende wedstrijden om competitie te spelen „We speel- en was ook in het afgelopen seizoen den alleen af en toe vriendschappe- de stuwende kracht in het elftal van lijk", herinnert hij zich „Toen ik Kapelle. vijftien was mocht ik al in het eerste elftal meedoen" Gisteravond nam hij afscheid in een jjen paar jaar iater kwam de fusie passende wedstrijd Kapelle had met's-Heer Arendskerke. maar Ha- voor die gelegenheid Middelburg nnck had in die tijd ook andere gevraagd als tegenstander in een interesses op sportgebied Het vriendschappelijk partijtje. Het af- bleek dat hij een talentvol volley- scheid was overigens min of meer balier was, die het zelfs nog tot de gedwongen Sinds eind vorige militaire ploeg heeft gebracht, „Tij- maand woont Simon Harinck in dens die diensttijd heb ik ook in Zwijndrecht, waar hij directeur is Hoogeveen nog gespeeld voor een geworden van een bankfiliaal. „Dat wil niet zeggen dat Ik nooit meer zal voetballen", bedacht Harinck tij dens de laatste weken bij Kapelle. „Ik ga nog een beetje afbouwen voor mezelf. Ergens op een beschei den niveau, bij een klein clubje. Het zou niet goed zijn om zo maar ineens te stoppen. Ik ben conditio neel nog vrij goed, maar bovendien heb ik er zelf nog plezier in. Zoals ik nu speel, als laatste man. zou ik het nog wel een paar jaar vol kunnen houden. Het is ongetwijfeld de mak kelijkste plaats in een elftal." Gevreesd Simon Harinck is jarenlang een gevreesde spits geweest in het Zeeuwse voetbal. Het was bijna regelmaat dat hij in een seizoen tien tot vijftien treffers op zijn naam schreef. Hij was een specia list in kopduels en een redelijk begaafde schutter. „Ik stond vooral bekend als een attente spits", zegt Simon Harinck in een terugblik op zijn lange carrière. „Met verre schoten heb ik niet zo vaak ge scoord, maar ik rook als het ware de kansen van dichtbij. Dat is een eerste vereiste voor een spits: at tent zijn op onverwachte situaties. eredivisieteam", vertelt hij ,,Ik was op dat moment zelfs helemaal ge stopt met voetballen Het vervolg van zijn loopbaan is bekend: Simon Harinck kwam uit eindelijk weer in de voetbalwereld terecht. Aanvankelijk één jaar bij Veere („in verband met een verhui zing"). vervolgens vier jaar bij Goes en vijf jaar bij Middelburg. „De reden dat ik destijds bij Goes wegging, was een conflict met het bestuur. Ik was uitgenodigd voor een wedstrijd met het Zeeuws elf tal. ik geloof tegen Club Brugge. Die uitnodigingen heb ik altijd belangrijk gevonden. Ik speelde graag voor het Zeeuws elftal en dat wisten ze ook bij Goes. Maar ik werd door het bestuur gedwongen om af te zeggen. Ze wilden dat ik meespeelde in een elftal van groot Goes, zo maar in een vriendschap pelijke wedstrijd. Dat heb ik ge weigerd. Ik heb toch met het Zeeuws elftal meegedaan en werd toen door Goes voor de zomer maanden gechorst". Het was voor Simon Harinck aanlei ding om overschrijving te vragen naar Middelburg Het jaar daarop promoveerde hij met de Walcherse club naar de eerste klas. Voor Si mon Harinck braken toen ongetwij feld zijn beste jaren aan: ..We heb ben nog twee jaar met Piet Linden- berg en twee jaar met Van den Driest in die eerste klas gespeeld Maar de glansperiode had Middel burg toen achter de rug. Wij hebben nooit de illusie gehad dat we ook nog eens de landelijke amateurtop zouden halen" De blonde spitsspeler heeft een jaar of zeven onafgebroken in het Zeeuws elftal gespeeld. „Ik herinner me vooral als een hoogtepunt in mijn loopbaan de 4-2 winst tegen FC Den Haag" Simon Harinck had er ook een aandeel in. omdat hij ook in die wedstrijd wist te scoren En dat deed hij later ook bij Kapelle nog. In de laatste periode van zijn carrière ,,Ik heb me nooit alleen tot verdedigen beperkt als laatste man. Als de wedstrijd zich er voor leende, kwam ik ook regelmatig mee op. Zo heb ik voor Kapelle ook nog wel vaak doelpunten gemaakt Het is voor Simon Harinck nog altijd een domper op zijn laatste voctbaljaren dat hij in het vorige seizoen werd gechorst. Hij werd er van beschuldigd dat hij in de ge slaakte wedstrijd tegen Tholense Boys dc scheidsrechter liad uitge scholden. „Ik ben het altijd blijven ontkennen, omdat het absoluut niet waar was. Ze hebben me toen voor twee wedstrijden geschorst." Gisteravond werd hij door Kapelle gehuldigd, voor aanvang van de afscheidswedstnjö Kapelle zwaai de overigens ook Piet Murre uit. die vijftien jaar keeper van het eerste elftal is geweest Het werd 5-2 voor Middelburg in dat duel na een 1-1 ruststand Voor Kapelle scoorden Jan Pieter van Zweden en Peter de Waard Voor Middelburg Gijs Baan. Geme Eykennout (2x>. Jan de Rij ke. en John Taliapary VLISSINGEN Het tweede elftal van de voetbalvereniging RCS uit Souburg moet de competitiewed strijd legen Dosko 2 uit Bergen op Zoom overspelen. Op zondag 1 mei traden deze teams reeds tegen elkaar aan. Dosko 2. dat de titel al had veroverd en dat tot dan toe ongesla gen was, verloor die dag verrassend van de Souburgse reserves: 1-0. In middels is echter gebleken, dat RCS 2 in die wedstrijd uitkwam met een speler, die niet gerechtigd was om voor het tweede elftal uit te komen. Daarom heeft het bestuur van het amateurvoetbal van de KNVB de wedstrijd nietig verklaard. Omdat Dosko 2 dc reis naar Souburg al een rimlopen &AMSTEDE Met ingang van van- «fc donderdag, houdt de evenemen- •commissie Haamstede om de veer- dagen een avondtrimloop. In sa- Werking met de atletiekverem- Delta Sport houdt de evenemen- ommissie in het totaal zeven lopen. Er wordt steeds gestart bij ;WV-kantoor. Aanvang 20.00 uur. CAMPITELLO MATESE (SID/RTR) Alberto Fernandez heeft woensdag in de zesde etappe van de Ronde van Italië de Spaanse wielersport eem nieuwe duw in de goede richting gegeven. Fernandez won de zware bergetappe over 145 kilometer en volgde daarmee zijn landgenoot Eduardo Chozas op. die de vijfde rit op zijn naam had gebracht. De Ita liaan Silvano Contini wist de leiding in het algemeen klassement te behou den, hoewel Saronni nog slechts twee tellen van hem verwijderd is. De wereldkampioen snelde naar de tweede plaats in dc etappe en ver diende zodoende twintig seconden tijdvergoeding. De uitslag van de zesde etappe is 1 Alberto Fernandez iSpai 145 km in 3 uur 50 min 7 sec i tijdvergoeding 30 sec gemiddelde snelheid 38.352 km per uuri. 2 Giuseppe Saronni «Ita» op 23 sec i20 sect. 3 Franco Chioccioli <Ilai 10 seci. 4 Lucien van Jmpe (Bel) (5 sec 5 Faustino Ruperez (Spai, 6 Giovanni Battaelin «Ita». 7 Eddy Schepers (Beli: 8 Mario Beccia iltai. 9 Jostein Wil- mann iNoox 10 Didi Thuran (Wdb: 13 Silvano Contini iltai allen in dezelfde lijd als Saronni 95 Rene Koppen (Ned) op 9 17. 97 Frits Pirard (Nedi z t Algemeen klassement 1 Silvano Contini 25 uui -o lion aa sec 2 Giuseppe Saronni (Ita) op 2 sec 3 Vladimiro Panizza iltai op 37 sec. 4 Didi Thurau (Wdl) op 40 sec 5 Giovanni Battaglin iliai op 50 sec.. 6 Gian- battista Baronchelli (Ita) op 59 sec 7 Eduardo Chozas iSpai op 1 06. 8 Marino Lejarreia iSpai op 1 10. 9 Fabrizio Verza ritai op l 16 10 Roberto Viseniini dta» op 1.17 15 Alberto Fernandez iSpai op 1 34 79 Frus Pirard iNcd) op 11.07: 125 Rene Kop pen (Nedi op 44 44 keer gemaakt heeft, wordt de op nieuw vastgestelde wedstrijd in Ber gen op Zoom gespeeld, vrijdagavond aanstaande, aanvang 19.00 uur. De voetbalverenigingen Vlissingen en Jong Ambon dienden al op 3 mei een officieel protest in bij de KNVB tegen de gang van zaken rond de wedstrijd RCS 2-Dosko 2. Beide clubs waren er van overtuigd, dat RCS voor deze wedstrijd vier spelers had opgesteld, die niet gerechtigd waren voor het tweede te spelen. Vooizittei Adrie van de Berge van RCS ontkende dat di- rekt al ten stelligste. Nu moet hij toegeven, dat zijn vereniging een fout heeft gemaakt Met nadruk stelt Adrie van de Berge echter: „We hebben een fout ge maakt, maar beslist niet met opzet. Slechts één speler was niet gerech tigd uit te komen voor het tweede: Jan Bil. Hij had nog maar tien wed strijden voor het eerste elftal ge speeld en was op grond daarvan wel gerechtigd voor het tweede te spelen. Maar per maand moet worden opge geven voor welk elftal een speler uitkomt en precies op 1 mei was hij weer voor het eerste opgegeven. Juist op die datum speelde RCS 2 tegen Dosko 2. Het was beslist een foutje. We hebben de zaak tot op de bodem uitgespit. Alle andere spelers moch ten wel degelijk voor het tweede uitkomen". Het bestuur amateurvoetbal heeft deze zaak nu nog wel doorgestuurd aan de tuchtcommissie. Volgens arti kel 25 van de reglementen kan RCS 2 nog met twee winstpunten in minde ring worden gestraft Omdat er hier geen opzet in het spel was, verwacht Adrie van de Berge echter dat de straf zich zal beperken tot een boete. Deze zaak is voor Jong Ambon 2 en Vlissingen 3 van belang, omdat deze twee teams betrokken zijn bij degra datie Beide elftallen hebben 16 pun ten en moeten nu een beslissingswed strijd voor één degradatieplaats spe len. Nu de overwinning van RCS 2 op Dosko 2 nietig is verklaard, heeft het tweede elftal van de Souburgse club ook weer 16 punten. Als RCS 2 vrij dagavond verliest van Dosko 2 dan zijn er plotseling weer drie ploegen die moeten stnjden om één degradatie plaats: Vlissingen 3, Jong Ambon 2 en RCS 2

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23