Party Service SAMANS zeevis- en palinghandel Ook Let op heren restauranthouders en grootgebruikers BOUWAANVRAGEN EEN MEDEWERKER (M/V) Een dag zonder krant ie een Romeo zonder Julia. /elfJervice Re/taurant to Betaalbaar "uit eten"'nu binnen ieders bereik in het meest voordelige familierestaurant. Sk k OM ER EVEN UIT TC ZIJN. de hele maand mej Diep losgevroren mossels kistjes van 5 kilo 8,50 per kilo, per 5 kistjes 8,00 per kilo. Verse Hollandse gepelde garnalen 20,00 per kilo, geen diepvries. Per 10 kilo 18,50 per kilo. Gesneden gerookte paling 42,50 per kilo. 1/2 zijden gesneden gerookte zalm per kilo 50,-. Al deze prijzen zijn ex. btw, worden gratis bij u thuis gebracht. Verder hebben wij grote sortering verse vis. Visstraat 13-15, telefoon 01110-3296-3815 Zierikzee. A GEMEENTE VLISSINGEN •dir De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat bij het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente zijn ingekomen de volgende bouwaanvragen Naam aanvrager: aard werkzaamheden: plaats: M. Kloet en bouw verkoopruimte Keizershoofd W Wallach Delta Fish Farming B.V.bouw verkoopruimte Boul. Evertsen Burgemeester en wethouders overwegen de gevraagde bouwvergunningen te verlenen waartoe de artikelen 19 van de wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8 van de woningwet de mogelijkheid openen Voordat over het verlenen van de bouwvergunning een beslissing wordt genomen, liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 19 mei 1983 gedurende 14 dagen (derhalve tot en met 1 juni 1983) voor een ieder ter inzage op de afdeling ruimtelijke ordening ter gemeentesecretarie, kamer 147, Gedurende bovengenoemde termijn hebben belangstellenden de gelegen heid schriftelijk hun eventuele bezwaren hiertegen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Vlissingen, 18 mei 1983. Bij de afdeling financiële zaken, bureau centraal betalingsverkeer van de gemeentesecretarie kan worden geplaatst: voor 40 uur per week. De te benoemen kracht zal worden belast met divisie bij het bureau voorkomende werkzaamheden, waaronder het beheer van de kasmiddelen (ontvangsten en betalingen) en administratieve verwerking van ontvang sten en uitgaven via postgiro, bankrekeningen en rekeningencourant met derden. Vereist wordt een opleiding op mavo-niveau en 'oezit praktijkdiploma boekhouden Geboden-wordt de rang van gemeenteambtenaar IV. Salarisgrenzen van minimaal 1.997,- tot maximaal 2.554,- per maand. Een uitloop naar de rang van gemeenteambtenaar V met een maximum salaris van 2.774,- per maand behoort tot de mogelijkheden. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Bij de selectie zal een vertegenwoordiging van het personeel worden ingeschakeld. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Vlissingen, p/a afdeling personeelszaken en organisatie, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen In de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe vacaturenummer 83-06 te vermelden. Om er even uittezi/n Elke week een specialiteit Onze chef kok koopt dagelijks verse ingre diënten van uitstekende kwaliteit in en stelt met zijn team een rijk gevarieerd aantal warme en koude schotels samen Elke week wordt er een specialiteit voor u geselecteerd en tegen ongekend lage prijs, gebracht. Gevuld varkensfilet met zigeunersaus, gebakken aardappeltjes, doperwtjes en worteltjes Avondpaspoort Met 11 stempels op uw avondpaspoort het 12e menu geheel gratis. Wat bieden wij u voor f8,50? Menu avondpaspoort: Soep van de dag, hoofdgerecht, aardappelgarnituur gemengde verse salade of een groente van de dag naar keuze Maak kennis met deze nieuwe service, welke onze koks. slagers en banketbakkers u bieden. Zij zorgen voor een feestelijk, dagvers produkt. Niet alleen voor uw familie etentje thuis, maar ook b.v. voor personeels - feestjes en verenigingsaktiviteiten. grote visschotel f35,- reuzefeesttaart f 35,— kleine visschotel f 20,- banketbakkerstaarten hors d'oeuvre f 32,50 0 30 cm goed voor kleine vleesschotel f 17,50 14 flinke punten vanaf f 12,50 italiaanse kipschotel f 25,- tot f 20,- partyschotel f 15,- gourmetpakket f48,- barbecuepakket f 36,- Alle salades en vleespakketten op handige aluminium schaal in degelijke meeneemverpakkmg. Voor de folder, verdere inlichtingen, advies en inzage van de'uitgebreide catalogus, staat de chef restaurant graag tot uw dienst U kunt hem eveneens telefonisch bereiken j met vermelding partyservice. Uit eigen banketbakkerij Elke dag een extra scherp geprijsde ge baksaanbieding uit eigen banketbakkerij. Dit met een heerlijk kopje koffie deze week: met verse aardbeienvlaai. Complete dagschotels Elke dag wisselend voor een prijs waar u nergens voor terecht kunt. jmm avrjp Alle 7 dagen van de week voor het vriendelijke prijsje van Zondag's geopend Alle zon-en feestdagen geopend met naast onze doorlopend wis selend assortiment een speciaal "zondagsmenu", extra scherp geprijsd. Thuis koken is niet meer nodig. Uit eten is i £%oe nu binnen elk gezins- j 0™5 budget mogelijk. Kinderschotel gratis Alle zon- en feestdagen kinderschotel gratis voor kinderen t/m 12 jaar onder begeleiding van hun ouders. Gun uzelf het gemak van betaalbaar "uit eten". f Natuurlijk bieden wij u iedere avond na 17.00 uur een ander compleet paspoortmenu. behalve op zon- en feestdagen. "ff AIRCONDiriONII openingstijden restaurant ma 9 00-20 00 uur vrij 9.00 - 20.00 uur di 9 00-20.00 uur zat 9.00 - 20.00 uur wo 9.00-20 00 uur zon 12.00-20.00 uur do 9,00 - 21.00 uur Middelburg Pottenbakkerssingel 12 Tel 01180-29251

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 6