jRoutinier Van der Steen ivinnaar Ronde van Hulst MLTC stelt teleur met 4-4-gelijkspeI Martin Stroosnijder gaat stap voor stap naar de nationale top IA ONTSNAPPING MET THIJS FASE Kasse scoort onder de rijftig procent in damstrijd Green Sox wint fors Een merkmontuur vanaf f39,- zegt op zichzelf ook niet alles. BRILMkM Brilmij biedt u meer. En meer. Topachtkamp tafeltennis KRUININGSE AMATEUR KAMPIOEN VAN DE REGELMAAT fOENSDAG 18 MEI 1983 m PZC/sp°rt ULST Vorig jaar september in het zonovergoten Goodwood kondigde Toon van der Steen IBruinisse de tegenaanval aan. Amateurcoach Piet Liebregts had hem gepasseerd voor de ploeg, die daar aan het wereldkampioenschap deelnam en vanaf de zijkant sloeg de Zeeuwse serve het gebeuren gade. „Ik heb me er bij neergelegd dat je zoiets kan overkomen", zei Van [rSteen daar. „maar ik wil proberen er volgend jaar in Zwitserland weer bij te zijn. en dan B te rijden..." Hdlustige taal die hij echter niet Goethem) even op adem wilden ko- sterkte groep een halve minuut voor- je waarmaken Zijn wielerploeg men sloeg het Noord-Zeeuwse duo op M opgedoekt en hij moest zijn heil toe. Van der Steen en Fase demarreer- In de voorlaatste ronde sprong Van andere formatie zoeken. In het den en bleven uit de greep van het der Steen weg van zijn medevluchter r... werk kwam Van der Steen nau- peloton. Pogingen van renners als ..We hebben samen onze voorsprong Bjksmeer aan de bak en daarmee Daan Smits. Tini van Rijsbergen, Luis opgebouwd, maar ik had de meeste pvloogook zijn hoop op herkansing. Schenk. Jan Schouwenaars en Theo kracht over", aldus de Schouwse ren- juskeerde hij terug in de rol die hem Apeldoorn bleven zonder resultaat, ner. Hij boekte een fraaie overwin- Het duo bouwde zijn voorsprong ver nlng. maar de bondscoach die mo ult en bleef daarmee een twaalf man men teel in de Vredeskoers verblijft, zal er met door op andere gedachten worden gebracht. Uitslag b mees te bekendheid gaf: een uitste lde renner in de criteriums, die jialiteiten onderstreepte hij gisteren niens de kermisronde van Hulst. De mutinier bleef daar iedereen de baas a won er onbedreigd. Oudgedienden jK iege kwam lot stand na een gapping van zo'n twintig kilome- rin gezelschap van Thijs Fase uit ld-Vossemeer. Rondenlang reden Ie 'oudgedienden' oplettend, maar lielsnel verontrust, mee in het pelo- .endat zich als een lang lint door de gulle straten van de Reynaert-stad yrong- Terwijl tijdens de eerste twee toersuren de ene na de andere kop groep tot stand kwam, hielden die Uce zich gedeisd. go juist toen renners die zich tijdens je eerste fase van de wedstrijd zo Sadden ingespannen (Peter Hoon- jrt, Wemer Wieme en Karei van |BURG Ondanks verdienstelijk iftl heeft Zeeuws damkampioen DufKasse uit Middelburg het afgc- tytn weekend niet veel verbetering nnnen brengen in zijn lage klasse de kwartfinale van het Nedcr- tads damkampioenschap. Nadat hij iéeterstc drie ronden twee punten BlTtrgaard versloeg Kasse op He- linartsdag de Tilburger Benjo ViAtrkt en kwam zodoende op een van 50 procent. Deze goede Bgtigsposilic raakte hij zaterdag ntar al weer kwijt. Tjftn Wim van der Kooy uit Woer- oud-fïnalist van het Nederlands ümpioenschap liep een omsinge- ïjgsstrategie falikant uit de hand iwna schijf- en partijverlies onver mijdelijk werd Zondag stond er voor «Middelburger opnieuw een zware ffinstander op het programma der Borst, veelvoudig deel- aner aan de finale. Ditmaal koos •tee voor een aanvallende strategie. 3(1 weerlegde het omsingelingsspel ts zijn Limburgse tegenstander en «in het late middenspel een verra- ósiijke doorbraakcombmatie waarna Tffi der Borst nog net remise kon peren Rrijd om de twee halve finale- itetsen is ongemeen spannend. Hoe de deelnemers aan elkaar ge- mgc zijn blijkt wel uit het hoge Bdsepercentage: 66 2 3 procent. Mo menteel gaan Anton Kosoir en Frank "armet zeven punten uit vijf partij- !Q aan de leiding, maar aangezien te twee spelers nog tegen elkaar aoeten spelen maken Wim van der Sooy en John van der Borst, die een punt achterstand hebben, ook nog «fep kans. ■tslaeen. vierde ronde: H. Ladage - F "«1-1. B Verberkt D Kasse 0-2, W. van 'Koov - A van TUborg 1-1 J. van der bi -a Kosoir 1-1. vijfde ronde A. van r tag J van der Borst 1-1; D. Kasse - W n der Kooy 0-2: F Teer - B. Verberkt 2-0. KiHjslermans - H. Ladage 1-1 W van der tw - f Teer 1-1 J van der Borsl - D I tase 1-1: A. Kosoir - A. van Tilborg 1-1 L I hnd 1 en 2 Kosoir en Teer 5-7, 3 en 4 Van I i K Borst en Van der Kooy 5-6; 5 Van Etag 6-6, 6 Ladage 5-5. 7 en 8 Kasse en lïüstermans 6-5. 9 Verberkt 6-2. De uitslag van de ronde van Hulst voor amateurs luidt 1 Toon van der Steen. Bruimsse 100 km in 2 24 10 2 op 17 sec Thijs Fase Oud-Vossemeer 3 op 28 sec Toon den Braber Fijnaart 4 Rene Boeren. Sint-Willibrord. 5 Peter van de Acker Koe wacht 6 Tim van Rijsbergen. Sprundel, 7 Karei van Goethem. Kloosterzande. 8 Daan Smits. s-Heerenhoek. 9 Rene Haast. Rijsbergen 10 Piet Jaspers. Sint- Willibrord 11 Theo Apeldoorn. Roosen daal. 12 Jan Gevers, Rijsbergen, 13 Jan Baets, Valkenswaard, 14 Louis Schenk, Huybergen, 15 op 1 00 Fons de Meester, Etten-Leur. 16 René de Regt, Wouw, 17 Pierre Raas. 's-Heerenhoek, 18 Ger van 't Geloof. Oudenbosch. 19 Crhis Baal. Steen bergen. 20 P. de Jong, Bosschenhoofd (ADVERTENTIE i WDDELBURG Hoewel het honk- ulseizoen pas is begonnen, is het wel tadelijk dat Green Sox hoge ogen Wit voor het kampioenschap. Van 'trkelijke tegenstand is geen spra ken meestal is na enkele innings de sedstrijd al beslist. Deze keer was 3 het slachtoffer, speelde goed. maar op het ;eweld van Green Soc had de geen antwoord. Green Sox gaf liefst vijfentwintig honkslagen Sparta twee. Beste slagmensen ten Hans Schalkwijk. Ronald van Weden. Justin Roosendaal en Eddy wiwerkerk, die samen goed waren bor twaalf honkslagen Spanning fcs er dus niet, maar goed honkbal J3 le meer. De eindstand werd 15-0. S 6.5 innings. teen Sox 2 herstelde zich van de terlaag van vorige week door met van Marathon te winnen. Green «t-werper Beenhakker overheerste wedstrijd, want Marathon wist ts éen honkslag te geven Green gaf er elf. waarvan Beenhakker er voor zijn rekening nam. Voor toon maakte middenvelder twee prachtige vangballen en Green Sox deed rechtsvelder man hetzelfde. Green Sox-adspiranten versloeg toderbirds met 16-7. U kunt bij Brilmij terecht voor een merkmontuur vanaf f39,-. Dat is mooi. Maar 't is nog niet genoeg. Brilmij biedt meer: Brilmij geeft razendsnelle service. Gangbare type glazen zijn direct leverbaar en worden dezelfde dag nog gemonteerd. Brilmij garandeert uw bril schriftelijk een heel jaar lang tegen de gevolgen van breuk en beschadiging van glas en montuur. Dat is de Ideaal-Garantie. Brilmij garandeert zelfs kinderbrillen (ook op het schoolplein) op dezelfde royale manier. Met de Ravot- Garantie. Brilmij koopt over de hele wereld groot in en kan u dus laten profiteren van wereldwijd voordeel. Brilmij heeft contactlenservaring in honderdduizend voud. Brilmij geeft uw bril een gratis onderhoudsbeurt. Bij Brilmij kunt u uw ogen gratis, deskundig en vrij blijvend laten testen. Bij Brilmij kunt u altijd kiezen uit de montuurmodeilen van meer dan 25 verschillende beroemde ateliers. Brilmij biedt u meer keuze- en prijsmogelijkheden. Brilmij biedt topkwaliteit in elke prijsklasse. U ziet het: een goedkoop merkmontuur is niet zo maar een lokkertje. Er zit veel méér achter Brilmij. V. PEARLE VISION CENTER Brilmij-Vlissingen, Lange Zelke 20 Tel. 01184-10064 (Bi| de Hema) VLISSINGEN Ter afsluiting van het competitieseizoen tafeltennis voor de Zeeuwse jeugd werden afge lopen week in Sportcentrum De Slaghvaert in Middelburg de jaar lijkse topachtkampen gehouden in alle competitieklassen. Voor de tiende maai verwisselden daarbij de in 1974 beschikbaar gestel de PZC-wisselbekers van eigenaar. In de hoogste klas ging Nico de Visser (Zandi met de hoogste eer strijken in de bveslissende laatste partij tegen zijn Zeeuws-Vlaamse rivaal Wim 't Hooft (SARi. Bij de meisjes bleek Monique Goormaehtig (Arnemi op permachtig. Zij haalde dan ook onge slagen de eindwinst De uitslagen zijn: le klas 1 Nico de Visser (Zandi. 2 Wim t Hooft iSARi 2e klas 1 Jan Jaap Jilieba (Wesierz.i. 2 Jan W Adnaanse iLaun 3e klas 1 Stoffel van de Wekken iKerkwi. 2 Noêl Castelijn iGPi 4e klas. 1 Henk Mulder IGPi 2 Jan Doorenbos iLaur). 5e klas' 1 Theo Pluijm (Steen). 2 Heieen Remijnse fOudelMeisjes: 1 Monique Goormaehtig iArm, 2 Cora Schuit (Arm. le klas: 1 Erwin v d Hooft (MZi, 2 Peter de Munck (Lauri. 2e klas 1 Franka Houter man iMZi. 2 Gerbrand de Herder (Zand). 3e klas 1 Hans Rovers (Oudel i. 2 Willeke Huijgens iKerkwi RSC-veteranen winnen toernooi van Walcheren VLISSINGEN De veteranen van het Souburgse RCS hebben zondag het eerste Jan Corveleijn-toernooi van Walcheren gewonnen. In Vlissin- gen versloegen de RC'S-veteranen in de finale de ploeg van het organise rende Walcheren met 1-0. De derde plaats ging naar Schoondij- ke dat Jong Ambon met 2-0 versloeg. Vlissmgen eindigde als zesde na een ruime 6-0-overwinning op stadgenoot Zeeland Sport VAW legde beslag op de "zevende plaats door een 2-0-zege op Robur. Zeeland Sport won de sporti- viteitsprijs 21 n sfeervolle blik op het deelnemersveld tijdens de wielerronde van Hulst. Tweede plaats Deltasport in eerste competitieduel SPIJKENISSE De landelijke atletiekcompetitie in de derde en vierde klasse ging voor de Zeeuwse verenigingen in Spij- kenisse van start. De heren- ploeg van Deltasport legde be slag op de tweede plaats in de 3e klasse met 13.626 punten door onder meer de 11.5 van Bart van Haeringen op de 100 meter, de 4.08.6 van Simon Blom op de 1500 meter en de 45.34 meter speer van Jos Geluk. Scheldesport verloor door het ontbreken van een polshoog springer en een debacle op de 4 x 100 meter zeer veel punten, wat ook de 6 08 en 6.03 meter ver van Roel van Laere en Emile van der Maas niet meer goed kan maken. De winst van Alfons Frankenvij- le op de 100 meter in 11.3 en Henk-Peter de Jonge op de 400 meter (52.2beperkte de schade enigszins De Scheldesportda- mes hadden in Marjan Olyslager een goede troef op de 100 meter horden c 14.3en het verspringen 15.94) Ook de winst van Maja de Jonge op het discuswerpen met 29 78 en een goede speerworp van Colinda Dekker 129.24) brachten de nodige punten op. In de 4e klasse liep Bram Hooge- steger voor AV '56 naar 11.6 op de 100 meter. Door een zeer goede 62 55 meter speer en 34.68 meter discus van Peter Catsman en de 16.5 van Gert Zweedijk op de 110 meter horden bezette AV 56 de 2e plaats met 71191 pun ten. Bij de Deltasportdames zorgde Jacolies van Gastel voor 5.34 meter ver en 58.9 op de 400 meter Cora den Boer sprong 1 50 meter hoog en Joke van de Kasteele haalde 29.36 met de speer. Anita Kouyzer was goed voor 10.63 met de kogel De damesploeg van Dynamo 70 eindigde in de 4e klasse op de 5e MIDDELBURGERS VER WEG VAN PROMOTIE VLISSINGEN Hoewel er nog cén wedstrijdronde resteert, staat het na de uitslagen van afgelopen zondag zo goed als vast, dat Zeeland volgend seizoen geen mixed-team in de over gangsklasse A van de landelijke len- niscompetitie kan begroeten. De eer ste selectie van MLTC liet namelijk in Rotterdam de halve winst bij degradant Toeg 3 liggen, zodat alleen een monsterseorc in het slotduel met Hoek van Holland alsnog promotie kan opleveren. In de andere poule blijft MLTC 2 zitten in het hoekje waar de slagen vallen terwijl in de 2e klas Ludo et Emergo en TSI zich definitief losmaakten van hun con currenten. In de le klas van de heren- afdeling tenslotte is de positie van MLTC nu wel bijzonder moeilijk ge worden. MLTC 1. op bezoek bij Toeg 3 stelde zoals vermeld, teleur. Manon ten Bruggencate was de enige die met een persoonlijke zege uit de bus kwam, waarna de Vlissingse samen met Mar jolein Cijsouw en Joost Thorenaar nog twee punten aan haar totaal toevoegde De herendubbel redde het team van de nederlaag 4-4. In Middelburg werd de confrontatie tussen de reserves van MLTC en Dash KRONINGEN Met een lengte van 1.92 meter en een gewicht van 84 kilo is Martin Stroosnijder niet be paald iemand om over het hoofd te zien in het wielerpcloton. Toch be hoort de 21-jarige amateurrenner uit Kruiningen zeker niet tot de bekendsten van Zeeland, al heeft hij van dit voorjaar een uitslagenlijst die slechts weinigen uit de provin cie kunnen evenaren. Maar Stroo snijder heeft één nadeel. Hij is de kampioen van de regelmatigheid. Zelden zal zijn naam in de telkens terugkerende kanshebberslijsten voorkomen, want zijn carrière vol trekt zich als in een vloeiende lijn. En aan een uitschieter, een grote triomf lijkt hij nog niet toe, al miste hij dit jaar tot nu toe in geen enkele klassieker de slag. „Maar", zegt hij, „ik kom gestaag. Alleen is het tot nu toe wel zo dat ik steeds kom op het punt waar ik zijn wil". Tot de tijd dat hij zijn streven, de top van Nederland, heeft bereikt zal de grote Stroosnijder hoogstwaar schijnlijk in de schaduw van de kleineren staan. Zelfs toen hij afgelo pen weekeinde met een negende plaats in het eindklassement de bes te Zeeuw was in de Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen. trokken an deren zoals Karei van Goethem en Peter Hoondert de publiciteit naar zich toe. Zij immers waren in de favorietenrol geschreven en dat droegen ze duidelijk met zich mee. Voor de Kruininger. die voor hel derde jaar rijdt in de Batavus-ploeg van Piet Hoekstra, restte slechts een eervolle vermelding Alsof hij geen Zeeuw zou zijn Brabants kampioen Dat gevoel heeft hij trouwens al erg lang. „Het komt", denkt hij, „omdat ik bij de jeugd voor de West Bra bantse Wielerbond heb gereden en momenteel ook lid ben van de wie lervereniging Roosendaal. Daarom mag ik bijvoorbeeld niet aan het Zeeuws kampioenschap meedoen. Voor Thijs Fase. die op Tholen woont en net als ik lid is van Roosendaal, wordt een uitzondering gemaakt maar voor mij niet. In 1980 was ik bijvoorbeeld kampioen van het district Brabant bij de junioren, maar in Zeeland zijn er niet zoveel mensen die dat weten. Soms vragen ze wel eens: fiets jij niet meer?" Dat laatste komt ook al omdat zijn neef Reimer Stroosnijder. die afkom stig is uit Moerdyk, een talentvol wielrenner was maar inmiddels met fietsen is gestopt. De verwarring is daarmee voor een belangrijk deel verklaard Bovendien is de beschei den Martin Stroosnijder er de man met naar om regelmatig aan de bel te trekken en zich op de voorgrond te plaatsen. „Dat is nu eenmaal de aard van het beestje", betoogt hij. De Batavus-renner vertrouwt er maar op dat hij vanzelf op zal gaan vallen Kenners weten inmiddels wel dat hij mogelijkheden heeft Zo kwam hij bij de ploeg van Hoekstra terecht. „Hij belde me gewoon op of ik voor hem wilde gaan rijden en daar heb ik meteen ja' op gezegd". Drie jaar kreeg Stroosnijder van de Fries de tijd om uit te groeien tot een volwaardig amateur. Dit seizoen moet dus blijken waar zijn capacitei ten liggen. ..want Hoekstra wilde me niet meteen voor de leeuwen wer pen" Rustige opbouw Slechts weinigen zullen de kans op zo'n rustige opbouw krijgen. Voor Stroosnijder was het de ideale ma nier om zich te ontplooien. Vanaf zijn achtste is hij al actief als wiel renner. Tien overwinningen bij de jeugd, vier bij de nieuwelingen, twee hij de junioren en twee bij de amateurs reed hij tot nu toe bij elkaar. „Ik ben geen rappe finisher", verklaart hij dat aantal. „Maar ik merk dat er een sterke progressie is. En als die ven snel gaat als het laatste jaar. moet ik volgend seizoen toch bij die top kunnen zitten. Mis schien dat ik dan het jaar er na eventueel de overstap kan maken". Zorgvuldige carrièreplanning dus. waarin trapsgewijs naai' de top wordt gewerkt. Het is tekenend voor de man uit Kruiningen. Terwijl hele trossen amateurs zich vorig jaar ver beten omdat ze zich niet hadden geplaatst voor de nationale titel strijd. liet hij in Limburg gewoon verstek gaan. „Ik was er nog niet aan toe. Ik rij niet gauw boven nmn macht. Dat forceren.... Je schiet er niks mee op. Volgende maand zal ik. denk ik. wel gaan maar die' afstand van tweehonderd kilometer is waar schijnlijk wat te veel Stroosnijder huldigt echter het standpunt dat wat vandaag niet lukt, morgen wel moet gaan Dat is overigens geen vorm van onverschil ligheid, want, bewuster dan menig renner is hij met de toekomst bezig. Zo gaf hij dit jaar zijn studie aan de HEAO in Vlissmgen op. omdat de lesuren (van 's morgens helf tien tot 's middags half zes) hem het beoefe nen van de wielersport vrijwel onmo gelijk zouden maken. Nu volgt hij een cursus SPD en kan hij zijn eigen tijd indelen Tenminste voor een belangrijk deel. want vijf dagen per week rijdt hij 's morgens om vier uur in zijn woonplaats de pont op met in de auto landelijke kranten voor Zeeuwsch-Vlaanderen. „Je bent in elk geval lekker vroeg op", zegt hij, „en heb je de hele morgen om te trainen". Macht Marlin Stroosnijder De doorbraak van Stroosnijder is vooral een kwestie van tijd. Dat kan niet anders metzo'n uitslagenlijst: 8e in de Omloop van de Kempen. 9e in het eindklassement van Zeeuwsch-Vlaanderen. 10e in de der de etappe van die etappekoers. 12e in de Ronde van Overijssel, 13e in de Ster van Zwolle, 14e in de tijdrit van Zeeuwsch-Vlaanderen. 17e in de Ronde van Zuid-Holland en 18e in de Omloop van de Baronie. Altijd mee met de beslissing, maar in de eindspurt nog geen partij. „Voor een deel komt dat omdat ik ook een paar keer voor Bert Wekema, de rapste van onze ploeg, heb moeten rijden. Maar natuurlijk vooral omdat ik zelf te kort kom. Ik heb not te weinig macht in mijn benen. Op de laatste honderd meter gaan ze me voorbij. Macht... die moet komen met de jaren". Het wil met zeggen dat het ook zo lang zal duren voordat de naam van de Kruininger zeer hoog in de uitslag van grote koersen te vinden zal zijn Immers, vooral in meerdaagse wed strijden wordt regelmaat vaak be loond Opvallend daarom dat zijn ploegleider hem niet heeft opgesteld voor Olympia's Ronde. Stroosnijder zelf is er niet rouwig om ..Daar zal lk toch voor Wekema moeten rijden Dan ga ik liever naar Sleeswijk Hol- stein, die in dezelfde tijd wordt ge houden Daar kan ik voor mijn eigen kansen rijden" '35 2 bij een 1-1-stand afgebroken. Martine van Maarleveld was degene die tot dusver bij de thuisclub over eind bleef. Tegelijkertijd leverde de Schelde op 'de Nolle' slag met Bas 1 De Vlissingers verwijderden zich weer wat van de onderste plaats, hoewel dat niet via een zege geschiedde Tegenover de gunstige uitslagen van Annemiek-Verhuist, individueel zowel als met hulp van haar broer Frans en Maija Wondergem stelde de ploeg uit Dongen namelijk vijf punten. 3-5. Tweede klas Nog één wedstrijd scheidt Ludo et Emergo 1 in de 2e klas van de titel, na de nipte zege op SBOZ 2: 5-3. Conny Baarends en Barbara du Fosse en in iets mindere mate Serge Carpentier waren volgens verwachting in Ber gen op Zoom de pijlers waar de Oostburgers op steunden. TSI dat genadeloos uithaalde naar Smash, 8-0, volgt op drie punten en is nu evenals de kampioen in spé zeker van een plaats in de overgangsklasse B. In de 3e klas kan Axel na de nederlaag in en tegen Huybergen, Karin van Maarleveld zorgde zoals gebruikelijk weer voor het tegenpunt. 7-1. zich gaan voorbereiden op ontmoetingen op lager niveau. DIOS 1. dat samen met Roosendaal 3 en Huybergen m een verwoede strijd is gewikkeld om de bezetting van de twee open staan-- de plaatsen die recht geven op promo tie. sleepte in Roosendaal een onbe slist uit het vuur. 4-4. een puntenver deling waarvoor Robert v. d Boog aard en Frans Oostinga de meeste eer mochten opeisen. De Schelde 2 zal vermoedelijk in de andere poule het kmd van de rekening worden, on danks het verdienstelijke gelijkspel van de Vlissingers tegen koploper Animo 1. Martine van Ligten kwam. voor zover het de enkelspelen betreft, bij de thuisclub goed uit de verf. terwijl Koen Dobbeleir. Tim van Dijk en Nel Hendrikse hierin het overwicht van de bezoekers accentueerden. Lu do et Emergo 2. onberekenbaar in derby's, klopte thuis het vrijwel zeker van promotie zijnde Hulster Ambacht 1 5-3. een zege waarvoor Patrick Marteyn en Han Petiet de basis leg den Bij Hulst Ambacht traden in deze tweekamp vooral Chantal Baec- ke en Manon Schellekens op de voor grond. Laastste hoop De nieuwe nederlaag van MLTC in de hoogste hcrcnafdcling, de derde op rij, heeft de hoofdstedelingen wel licht de laatste hoop ontnomen om het vege lijf te redden. Christian Trampmann domineerde weliswaar in de krachtmeting met de Warande, maar Mario Tiliheru wist ditmaal alleen in het dubbelspel zijn tegen standers onder de duim te houden, en gecombineerd met hel verlies van de overige partijen betekende dit een negatieve 4-2 eindstand, t Halve Maantje, min of meer verze kerd van een keunge tweede plaats in de overgangsklasse, liet zich in Rot terdam verrassen door Toeg 2 4-2, en in de 3e klas won Zierlkzee knap de uitwedstrijd tegen SBOZ een con frontatie die de wellicht definitieve bezetting van de laatste plaats als inzet had. 4-2 Sluis tenslotte ging op eigen terrein eervol ten onder tegen Roosendaal. 4-2. dat door deze triomf de kampioensvlag kon hijsen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23