Annet Nieuwenhuyzen is niet gevoelig voor glamour PZC/ weekendkrant Actrice staat dertig jaar op de planken Ex-Beatles samen in film Muzikale Herdruk radio iTERDAG 14 MEI 1983 NOS 09 30 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 10.00 Ergonomie. 10 30 De eerste 365 dagen uit het leven van het kind NOS 13 00 Nieuws voor slechthorenden RVU 15 30 Conversation Time. Engelse les. VARA 1600 Niels Holgersson. Zweedse te kenfilmserie. Afl. 6: Het gan zenspel 1625 Dick Turpin. Jeugdserie „Ter dood veroordeeld". NOS 1810 Medelanders, Nederlanders TELEAC 8.25 Planten verzorgen in huis en tuin. AVRO 18 55 De minibios Onderfilmprogramma. ,05Toppop NOS 00 Journaal AVRO 20.28 Dallas. Serie 2120 De Versierders. Serie. 22.10 Sportpanorama 2235Televizier magazine NOS |23.10 Journaal AVRO j2315-01 -05 Stand by your man. TV-film. 19.00 Weet je nog... msementspro- gramma. Afl. 5. „Tea-rooms, restaurants, bars". 19.35 Lotto, Tiercé, Mededelingen en programma-overzicht. 19.45 Journaal 20.10 Kunst-Zaken 20.15 Percussion - Discussion. „Big Band Show". Afl. 4. Showpro gramma waarin deze keer per cussie centraal staat, met Sam Bennett, Freddy Rottier, Chris Joris Trio. Rudy Smith, Young Drummers, Hugo Delias en Dona Lynton. 21,00 Terloops. Nieuws in de marge. 21,45 Rechter Tie en het spookklooster. (Judge Dee and the Monastry Murder) Amerikaanse tv-film (1974) van Jeremy Kagan, gebaseerd op de verhalen van Robert van Gulik. Met Khigh Dhiegh en Soon-Taik Oh, Mako, Milko Taka: Door een hevige storm worden de zeer achtenswaar dige rechter Dee, zijn drie vrouwen en trouwe helper Tao Gan. gedwongen hun toe vlucht te zoeken in een oud klooster. In het klooster zijn enkele mysterieuze dingen ge beurd: De vorige abt is onder vreemde omstandigheden om het leven gekomen; Drie jonge novicen zijn op mysterieuze wijze verdwenen. En een an der mooi meisje raakt zoek tijdens een feest dat rechter Dee in hoogsteigen persoon bijwoont. Zoveel geheimzin nigheid trekt rechter Dee wel aan en hij gaat op zoek naar de oorzaak van al deze voorval len. Een zoektocht die een sinistere intrige aan het licht zal brengen... 23.20 Sport op zaterdag 23.35 Tiercé en Journaal Aanslui tend: Coda: „Fruhlingslied" van Felix Mendelssohn door Jozef De Beenhouwer (piano). 12 55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Teletekst 13 40 Programma-overzicht 14.10 Journaal 14.15 Sesamstraat 14,45 ARD-Raadgever. Informatie! magazine Vandaag „Reizen" Met o.a Britse eilanden, reis verzekeringen, overlevings- cursussen. 15.30 Musikantenstadl. Volksmuziek met artiesten uit Oostenrijk, Joegoslavië en Duitsland. 17 00 Mein Kind hat neue Eltern. Reportage over adoptiekinde ren. WDR 17.EO Hier und Heute unterwegs Regionale reportages. 17.55 WWF 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau. Met o.a. ten nis en voetbal. 19.00 Markt. Kritisch magazine. 19.25Hart auf Hart. TV-serie. NDR 17.30 Das Hotel zur schonen Ma rianne. Serie 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau. Met o.a. ten nis en voetbal 19.00 Berichte vom Tage 19.15 Die aktuelle Schaubude 20.00 Journaal 20.15 Es bleibt alles in der Familie. Komedie in vijf bedrijven van Herbert Rosendorfer met Thorwald Lossi en Cornelia Korba: In een stadje in Beieren staan de verkiezingen voor de deur. 21.55 Lotto en journaal. Aanslui tend: Das Wort zum Sonntag. 22.15 Der Panther wird gehetzt. „Classe tous risques" Frans- Italiaanse gangsterfilm van Claude Sautet met Lino Ventu ra, Sandra Milo en Jean-Paul Belmondo: 24.00 Journaal NOS 13.00 Nieuws voor slechthorenden 1815 Nieuws voor slechthorenden 18.20 Paspoort. Informatie voor Ma rokkanen. 18.30 Sesamstraat 18.45 Toeristische tips 19,00 Journaal VARA 1912 Banjo, een kat in de buiten- stad. Tekenfilm 19.36 Koning klant. Consumenten rubriek. 2016 Love boat. Serie. :2!.05Man Alleen. Serie. 2135 't Mag niks kosten show. Amusementsprogramma. NOS [22.23 Journaal VARA 22.45 Voetbal '80. Voetbaljournaal. 1345Simon Carmiggelt. Verhaal. NOS [2155 Nieuws voor slechthorenden [16,00-17.55 Mister Roberts. Ameri kaanse film (1955) van John Ford en Mervyn Le Roy met t Henry Fonda, James Cagney I en Jack Lemmon: De oorlog in 1 de Stille Oceaan loopt op zijn K einde. De bemanning van een Amerikaans vrachtschip, dat op een rustige plaats voor anker ligt, verveelt zich ver schrikkelijk. Luitenant Roberts wil graag actie en heeft de kapitein om overplaatsing ge vraagd. Dit wordt echter ge weigerd. De kapitein is een dienstklopper met een grote mond, die er plezier in vindt zijn bemanning te sarren met allerlei dwaze reglementen. Kadet Pulver probeert met grappen en grollen de moed er nog een beetje in te hou den. Eindelijk zet het schip koers zet naar een Polynesisch eiland, waar de bemanning een verzetje zou kunnen vin den. De kapitein weigert ech ter de bemanning verlof te geven 18.00Tik Tak. Kleuterprogramma 18.05Merlina. Vlaams jeugdfeuille- ton met Paul Ricour en Lea Couzin. „Merlina contra tetra KK2". ^SEenhoornverhalen. Jeugdse rie. Verhalen van vroeger in een eigentijds kader. Afl. 2: De leugenaar (vrij naar „Pinoc- chio"). 11.00 Paravosotros. Informatie voor Spanjaarden. 11.30 La pensee et les hommes. Filosofische uitzending. 12.05 Ciao amici. Informatie voor Italianen. 14.00 Rock line. Muziekprogramma. 14.30 The Muppet Show 15.00 Miyard... tcheu nut. Waals to neelstuk van André Gevrey met Jacques Vandewalle en Paul Delbar: Tijdens een ijs koude nacht moeten enkele reizigers na autopech hun toe vlucht zoeken in een verlaten herberg. Op de muren staan aanwijzingen dat de plaats vervloekt zou zijn. De reizigers verdwijnen of verliezen het bewustzijn. Manu onderzoekt de zaak... 17.00 Seniorama. Magazine voor ouderen. 17.30 Capital nature. NatUurmagazi- ne. 18.00 Pitilipop. Kinderprogramma. 18.P5 Generation 80. Jongerenma gazine. Muziek: Heaven 17, Belle-Stars. 19.00 Teletourisme. Toeristisch ma gazine. 19.23 Lotto 19.30 Journaal 20.00 Festival van de lach te Roche- fort. Finale. 21.25 Bandolero. Amerikaanse wes tern (1968) van Andrew V. McLaglen met James Stewart, Dgan Martin, Raquel Welch: Mace Bishop verneemt dat zijn broer Dee wegens roof tot de galg is veroordeeld. Met een eenvoudig, maar gemaal plan weet hij zijn broer van de strop te redden, de bank van het stadje te plunderen en de ach tervolgers op afstand te hou den. Via de woestijn proberen de bandieten Mexico te berei ken... 23 10 Festival van de lach te Roche- fort 23.30Journaal, sport en lotto 10.00 Journaal 10.30 Madchen in Uniform. Duitse speelfilm (1958) met Lilli Pal mer en Romy Schneider (herh.) 11.35 Bilder aus der Wissenschaft 12.10 Aspekte. Met o.a. een portret van de Scandinavische schrii- vér Sven Delblanc 12.00 Programma-overzicht 12.25 Nachbarn in Europa. Informa tie voor Grieken, Spanjaarden en Joegoslaven. 14.40 Journaal 14.42 Pinocchio. Tekenfilmserie 15.05 1, 2 oder 3. Quiz voor kinde ren. 15.50 Schau zu - mach mit. Tips voor de vrije tijd. 16.00 Ishi - der Letzte seines Stam mes. Laatste aflevering van een driedelige jeugdfilm met Elroy Phil Casados: Het vredi ge leven, dat de Indianen de laatste vier jaar hebben geleid wordt verstoord. De blanken ontdekken hun schuilplaats en opnieuw wordt de jacht inge zet. 16.45 Enorm in form. Aerobic dan sen voor de hele familie. 17.02 De grote prijs. Bekendmaking weekwinnaar. 17,05 Journaal 17.10 Landerspiegel. Informatie en meningen uit de Bondsrepu bliek. 18.PO Sri Lanka Trauminsel der Tiere. De dierenwereld in het oerwoud van Sri Lanka. 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Ringstrassenpalais. Duitse se rie met Klaus Wildbolz en Ger- linde Locker. Laatste afleve ring: Dochter Toni is na ruzie met haar moeder van huis weggelopen en is niet van plan terug te komen. Ook de vader begint genoeg te krijgen van het oude huis. Het liefst zou hij gewoon weggaan, er gens heen waar niemand hem kent. 20.15 Wie war's heut' mit „Revue"?. Harald Juhnke stelt sterren voor uit de showwereld. Met o.a.: Mireille Mathieu, Lee To wers, Vito Lupo (illusionist), Murillo en Ulises (acrobaten), 21.45 Journaal 21.50 Das aktuelle Sport-Studio. 23.05 Starsky en Hutch. Amerikaan se politieserie met Paul Mi chael Glaser en David Soul: Mac was vroeger politieagent, nu is hij uitbater van enkele eettentjes in een sporthal. Hij geeft Starsky en Hutch een tip in een moordzaak. Wanneer ze hem de volgende dag willen opzoeken, is hij dood. op het eerste gezicht is Mac gewoon van de trap gevallen 23.50 Journaal Conversation time Stand by your man 1, 15.30 uur. fode zesde aflevering van de RVU- *rie ..Conversation Time" praat de -neelsman John Jory met Johnny fcaavkamp jr. over humor. Humor E vaak afhankelijk van het land *aar het vandaan komt: zo heb je Duitse humor. Belgische humor mgelse humor enz. Is humor altijd kuk' Mag niks kosten 2D 2, 21.35 uur. is afloop van het Knokke-festival verleden jaar. werd besloten eens een speciaal tv- rogramma met de Knokke-ploeg e maken. Die belofte wordt van- vond door de VARA ingelost met f .1 Mag niks kosten Show". In show wordt op ludieke wijze ^■gesprongen met het bezuini- agsspook. dat ook het omroe- tand niet heeft gespaard, fgen mets meer dan de kale ach- Mgrond van de NOS-studiovloer 'otdt een show gepresenteerd die met alle wetten van een show- :ogTamma: geen glitter en klater- ^"d, geen schitterende kostuums geen groot ballet. De „-t Mag Lss kosten show" wordt gepresen- wrd door Floor van Zutphen en wnone Kleinsma. Gast is Soesja itroen. NED 1, 23.20 uur. Bij de AVRO vanavond de Ameri kaanse tv-film „Stand by your man" In deze film wordt in grote lijnen het leven gevolgd van coun- try-zangeres Tammy Wynette. van af haar geboorte tot aan haar huwe lijk in 1978 met George Richey. Tammy Wynette werd op 5 mei 1942 in Tupelo. Mississippi geboren. Toen zij 8 maanden oud was. stierf haar vader en Tammy werd opge voed door haar grootouders. Na div. baantjes (o.a. als kapster) en een mislukt huwelijk brak zij in 1967 definitief door als zangeres. Haar songs als ..Divorced" en ..Stand by your man" werden wereldhits en tot op heden zijn meer dan 18 miljoen grammofoonplaten van Tammy Wynette verkocht. In de hoofdrollen Annette O'TooIe als Tammy Wynette en Tim Mclnti- re als tekstschrijver en latere le venspartner George Richey „Stand by your man" werd in 1981 onder regie van Jerry Jameson vervaar digd. Mike Verdrengh presenteert het nieuwe programma 'Big Band show' waarin de BRT inzicht verschaft in de techniek achter de muziek Vandaag is de percussie aan de beurt. BRT 1. 20.15 uuri 23 Annet Nieuwenhuyzen staat het komend seizoen dertig jaar op de planken. En met succes, getuige de onderscheidingen: Theo Mann- Bouwmeester-nng. tweemaal de Theo d'Or en Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hoewel zij bovendien gehuwd is met de tv- persoonlijkheid Kick Stokhuyzen, lusten de roddelbladen geen brood van haar en ook anderszins treedt zij builen het theater zelden of nooit in het licht van de schijnwerpers Theater- en privéleven houdt zij strikt gescheiden. Dat zij niet zo bekend is bij een groter publiek, is natuurlijk te wijlen aan het feit. dat zij slechts sporadisch op de tv is te zien Annet Nieuwenhuyzen heeft een uiterst veelzijdige loopbaan achter de rug: tragedies, blijspelen, zwarte komedies en musicals, want ze kan ook zingen, wat mede blijkt uit het zondagse radioprogramma 'Tekst en muziek'. Voor het eerst sinds jaren is Annet Nieuwenhuyzen weer m Middelburg te zin. Maandagavond 16 mei speelt het Publiekstheater in de schouwburg Winkeldochters' van Ger Thijs. Het stuk gaat over een moeder, een vader en een oudere nog steeds thuis wonende dochter, die verkommeren in hun contact naar buiten en in hun contact met elkaar. Een belangrijke rol in het verhaal vervult de zoon. die echter niet lijfelijk aanwezig is. Annet Nieuwenhuyzen speelt de aandachttrekkende moeder. Marjon Brandsma de dochter en Rudi van Vlaenderen de overspelige, drank zuchtige vader. De regie was in handen van Peter de Baan De voorstelling begint om 20.00 uur. (Door Frans Doelemani Ik heb er geen behoefte aan om bekend te worden", zegt Annet Nieuwenhuyzen in haar Voorburgse woning. „Wat ik wel graag wil zijn, is een goed actrice. De status van békende Nederlander kan heel vervelend zijn, dat zie ik aan Kick. Je kan je neus bijna nergens vertonen, zelfs niet in Amerika, er zijn altijd wel weer mensen die ineen....". Gelaatsuitdrukking en een simpel handgebaar scheppen onmiskenbaar het beeld van besmuikt fluisterende lieden die menen die tv-presentator Kick Stokhuyzen te hebben herkend. „Dat kan heel onvrij zijn. hoor", be klemtoont Annet. die zelf het pro bleem niet kent: „Op toneel, voor tv of film werk ik altijd zonder bril, daaren tegen in het dagelijks leven draag ik die van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Dus ik word nooit herkend. Ik moet eerlijk zeggen dat de glamour- kant van het vak mij niet erg sympa thiek is. nou ja. dat moet iedereen voor zichzelf weten, ik wil absoluut niet mijn broeders hoeder of mij zus ters beschutster zijn. maar zelf geef ik daar niet om". „Ik ga niet in de eerste plaats het toneel op om applaus in ontvangst te nemen of om beroemd te worden Het is mijn werk, zij het met veel emoties geladen werk. Er zijn mensen die zeggen dat ze het applaus niet zouden kunnen missen, nou. als er iets is wat ik eventueel zou kunnen missen, dan is dat het applaus. Wat ik wel zou missen is het spelen 's avonds, het repeteren, het bezig zijn met een rol Ik ben ontzettend gefascineerd door het toneelspelen zelf, je verdiepen in andere levens, dat kan heel verrijkend zijn voor je eigen denken. Eigenlijk vind ik de repetities, met alle ellende, toch de meest fascinerende periode van een voorstelling. En dat zou lk missen". Dat wil overigens niet zeggen dat zij haar publiek veronachtzaamt' „Eén van de allerbelangrijkste dingen is dat het publiek, bij welke vorm van toneel ook, intens geboeid raakt en dat er op dat moment iets in die mensen gebeurt. Ja. het zou mooi zijn als je kon zeggen: ze worden er anders van. Dat ze een hevige schoonheidser varing ondergaan of zo geraakt wor den dat het hen op een spoor zet in hun eigen denken. Er zijn bij toneel spelen communicatiegolven die we niet of nauwelijks benoemd hebben, het heeft met zenden en ontvangen te maken Ik wil daar vooral niet hocus- pokerig over doen, maar het is een directe hoewel niet fysieke aanra- „Er zijn nooit twee voorstellingen hetzelfde. Dat is inherent aan het vak. doordat je de mogelijkheid hebt iedere avond andere dingen uit te proberen. Laten we zeggen een bril- lenslijper kan precies een glas slijpen en dan is het 2,5. Op een gegeven moment kan je zeggen: dat kan niet beter. Maar een rol kan altijd beter". „Ik ben zonder twijfel echt een theate ractrice. met een uitgesproken film- of tv-actrice. Ik vind het prima om dat ernaast te doen. Maar driekwart van de aanbiedingen wijs ik echt met pijn in het hart af. Ik ben in de eerste plaats geëngageerd door het Publiek stheater en dan ben ik ook verplicht mij daar iedere avond voor honderd procent voor in te zetten. Dan mag het niet gebeuren dat ik. door wat voor werk overdag ook, die honderd procent niet zou kunnen halen. Ik raak er ook zelf teveel door belast, je hebt ook nog gewoon je eigen leven. Je moet de moed op kunnen brengen om 'nee' te zeggen". Nemen dramaprodukties op de tv veel Paul McCartney LONDEN (DPA, ANPl Ex-beatles Paul McCartney en Ringo Starr heb ben onlangs weer samen muziek ge maakt. Bijna 13 jaar nadat de laatste muziek van de beatles werd opgeno men, bespeelden McCartney en Starr tijdens het draaien van de Rock 'n Roll-film 'Give my Regards to Broad Streel' weer in cen band basgitaar en slagwerk. Het Britse blad Daily Mirror publi ceerde woensdag voor het eerst een foto uit de opnamen, die in het diepste geheim werden gemaakt. De film gaat in de loop van dit jaar in première Aan de rolprent werken verder mee de vrouwen van de ex-Beatles Linda en Barbara en John Paul Jones (Led Zeppelin i en gitarist Dave Edmunds. repetitie- en opnametijd in beslag, spelletjes staan aanmerkelijk sneller op de beeldband. Zowel het vorigeals dit seizoen werkte Annet Nieuwehuy- zen driemaal mee aan 'Hints' (KRO), gepresenteerd door Frank Kramer. „Oh. dat vind ik leuk We doen ook vaak spelletjes in de bus. ik ben een echt spelletjesmens. Voor 'Babbelo- niê' ben ik al een paar keer gevraagd, maar ik kon nooit. Incidenteel kan je dit soort programma's best doen. maar niet te vaak, want dan kunnen mensen er moeilijkheden mee krijgen om je te accepteren in een grote dramatische rol". Studententoneel Hoewel Annet Nieuwenhuyzen, dochter van een Utrechtse arts, al vroeg belangstelling voor toneel had, ging zij na haar eind-examen hbs, in 1950, in Amsterdam politieke en so ciale wetenschappen studeren, met de bedoeling in de journalistiek te gaan. Maar haar studie leed sterk onder haar inzet voor het studenten toneel. Na drie jaar 'studeren' deed zich de mogelijkheid voor om zo over te stappen naar het beroepstoneel. Zonder toneelschool wat ze wel als een gemis heeft ervaren begon ze in 1953 bij de Haagse Comedie, waar ze het 'meelopen in de hofhouding', wat haar echter de kans bood gere nommeerde toneelspelers van heel dichtbij aan het werk te zien. Na zeven jaar Den Haag en een schat aan ervaring door het spelen van de meest uiteenlopende rollen, was zij verbonden aan Theater, Nieuw Rot terdams Toneel, Globe en Publiek stheater, waar zij volgend seizoen te zien zal zijn in 'Arturo Ui' van Brecht en 'Summer' van Bond. „Wanneer je wisselt van gezelschap krijg je met andere collega's te maken en andere regisseurs. Vooral dat laat ste is erg belangrijk. Ik heb naar mijn gevoel ontzettend veel geluk gehad, door de hele lijn heen. Ik heb nu over de honderd rollen gespeeld en ach, dan zijn er altijd wel een paar bij waarvan je zegt: die hoeven voor mij niet onthouden te worden, bij wijze van spreken" De invloed van de recessie op het toneel baart Annet Nieuwenhuyzen ook in artistiek opzicht zorgen: „Door het huidige systeem bestaat er een grote kans dat de gezelschappen dich- troesten. daar je blijft zitten met een bepaalde groep mensen. Er wordt veel minder gewisseld. Als men nu ergens anders naar toe wil. is er geen geld, want op die plaats zit mevrouw of meneer X al. Het enige wat momen teel op bescheiden schaal plaatsvindt, is een soort ruil. het uitlenen. Er zouden plannen in de maak zijn die in de richting gaan van ee 'pool' waarin alle Amsterdamse acteurs en actrices deelnemen, die dan per produktie worden geëngageerd. Maar ik heb daar nog niets definitiefs over ge hoord". Onderscheidingen beschouwt ze met een relativerende blik. „wat niet wegneemt, te midden van ai die betrekkelijkheid, dat ik het gewoon leuk vind". De Theo Mann- Bouwmeester-ring die zij nooit draagt omdat dit sieraad van zacht, hoogwaardig goud daar te kwctsvaar voor is is de meest traditionele trofee van deze eeuw voor toneel speelsters. Dat belast haar niet. mand naar de schouwburg gaat om dat hij denkt, nou, die schijnt eens een keer een ring te hebben gehad, dat moet een goeie zijn, daar ga ik maar eens naar kijken. Nee, je gaat voor het stuk". Over de ring wil Annet, alleen kwijt, dat ze niet van de traditie het klei nood te zijner tijd over te dragen aan een daarvoor in aanmerking komende kunstzuster zal afwijken, alleen wil zij daar. zoals tot nu toe gemiddeld het geval was. geen 22 jaar mee wachten, omdat je dan een hele toneelgeneratie onrecht aan zou doen Annet Nieuwenhuyzen trek't zich te genwoordig minder van kritieken aan dan vroeger: „Eigenlijk vind ik een slechte kritiek vervelender voor de buitenwacht en dan bedoel ik ook de bakker en de melkboer, want die lezen die kritieken ook en hebben er meer moeite mee. Die hebben alle maal iets van... eh.„." bijna zonder woorden zet ze hem neer, de midden stander die niet goed met z'n houding raad weet en vermijdt de klant recht in de ogen te kijken: tsja.... eh....wilt u nog een.... „en als ik een goeie kritiek heb, zeggen ze: de mid denstander steekt nu vol glunderen de solidariteit de duim omhoog „nou. dat was weer zó, hè. Dat vinden zij leuk en dat vind ik dan ook leuk. Maar kijk, een kritiek die een waar deoordeel voor jezelf inhoudt, kom je maar heel zelden tegen. ADVERTENTIE Betrekkelijk „Iedereen weet dat je goeie en slech te prestaties kunt leveren, daar ver andert die ring geen klap aan. En ik kan mij niet voorstellen dat er ie- Debu i kspreker van God RichardJfto*^\ M. van Amerongen De buikspreker van God Richard Wagner Open Domein. 214 btz. f39.50 Een wonderlijk, bij mijn weten uniek boek. - NRC-Handelsblad Moedig en van de hoogste kwaliteit. - Trouw Helder, pakkend, des kundig en leesbaar. - Algemeen Dagblad Origineel en bij tijden briljant. - De Volkskrant Kortom: Van Amerongen ver dient niet alleen een eredoctoraat, maar ook een full-time professoraat - Folia Civitatis In de nieuwe serie Open Domein In iedere boekhandel te koop. ARBEIDERSPERS SINGEL 262 HILVERSUM-1 one. 20 03 Promenade orkest NOS 20 30 Langs de lijn: 22.02 Nordrlng rendez-vous. 23 02 Met het oog op morgen: 00.02 Take it easv. 01 02- 07.OP De NOS-nacht. HILVERSUM-2 17 00 Vlag met blauwe wimpel: 17 36 Radiojournaal: 17.50 Per saldo. 18 10 Zendtijd politieke partijen CP. 18 30 Overheidsvoorlichting: 18.40 Rich ting. 18.50 Jazz spectrum. EO 19 45 3xm-wereldwijd: 20.45 Laat ons de rustdag wijden: 21.26 EO-metterdaad 21.30 Teleac. EO 22.R0 Deze week NOS 18 04 De nvondspit.s NCRV 19 02 Koploper 20 03 Elpee-pop: 21 02 Country style. 22 02 Weekend blues. 22 30 Pers vers: 23.02-24.00 Jazztime. 12 00 Tussen Barend en Van Dorp.' 13 06 In de Rooie Haan. 15 03 Muziek uit studio 1. 16 02 De speeldoos, 17 00 Wie in 't Nederlands wil zingen. 17.55 Mededelingen. 18.06 Dingen van de dag. 18 30 Blaastest. 19 02 Van opus 12 00 Je blijft toch een vreemde: 12.26 Land- en tuinbouw (NOS). 12,36 Ak- lua 12 55 Agraria. 13.10 Kamerbreed. 13 33 Voorzichtig breekbaar. 14.00 Hobbyhoek. 14 33 Prentjes in geluid 15.10 RVU AVRO: 15 32 Avrodite: HILVERSUM-3 HILVERSUM-4 12.03 Los vast's Ronde door Neder land: 14.03 Tussenuur: 15.03 Disco express: 16 03 NCRV - zaterdagsport. 12 00 Kurhausconcert NOS 13 05 Discotabei: 15 00 Akkoord KRO 15.30-17 00 Hilversum 4 op z'n breedst. Van 17.00 tot 20 00 overname pro gramma's Hilversum 2 KRO: 20.00 Single level; 20 15 Muziek. 21.15 Spektakel. 22.15-23.00 Laudate.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23