HEDDY LES TER Ik heb geen k apsones, ik volg gewoo n mijn eigen lijn CANNES AANSCHOUWDE NIEUWE DAGERAAD VAN DE TELEVISIE Revisie PZC/ weekendkrant 23 radio IEDERLAND-2 i ÏBDAG 7 MEI 1983 frATERDAG NEDERLAND-1 NOS Nieuws voor slechthorenden TELEAC Ergonomie. I.30 De eerste 365 dagen uit het leven van het kind. 00 Open school. Fries. RVU ,30 Conversation time. Engelse les. VARA ,00 Niels Holgersson. Tekenfilm- I serie. Deel 5: Kasteel Vittsko- I vle. 25 Dick Turpin. Britse jeugdserie TELEAC R.10 Leren met minder moeite, p.25 Planten verzorgen. AVRO 8,55 De minibios. Kinderfilmpro- gramma. 1,20 Wie van de drie. Spelprogram- ma. NOS ',00 Journaal AVRO 1.28 Dallas. Serie. De versierders. Serie j.10Sportpanorama. Actueel I sportnieuws. m?.35Televizier Magazine '.'ir|,i5 De toestand in de wereld istj NOS J', 20 Journaal 3.35 -00.05 Studio Sport Extra. EK f Turnen. NOS Nieuws voor slechthorenden ïjpO Studio Sport extra, WK Tafel- •«1 tennis. i 8.15 Nieuws voor slechthorenden H8.20 Paspoort. Informatie voor Ma rokkanen. 3.30 Sesamstraat j,45 Toeristische tips ,00 Journaal TROS 1.12 Frank Buck. Serie. „Een vreemde prooi". .00 Kieskeurig. Consumententips. .25100 Jaar ANWB. Amuse mentsprogramma, NOS 12.30 Journaal TROS Sport Studio Sport -01.00 Cagney and Lacey. T Amerikaanse misdaad-film. BELGIE-NED-1 I4.000pen school. Take it easy: l Engels voor beginners. ,1S 4.30 Leven met je ademhaling. ^'6.00Solid gold Cadillac. Ameri- kaanse film (1956) van diehard Quine naar het stuk van Geor ge S, Kaufman en Howard Teichmann, met Judy Holly- day, Fred Clark, John Williams en Paul Douglas: Laura Par tridge heeft tien aandelen van een grote maatschappij geerfd. Zij gaat geregeld naar vergaderingen en maakt het de leiders van het bedrijf knap lastig. Om van haar gezeur af te zijn krijgt Laura een dikbe taalde baan binnen het bedrijf. Laura wordt nu echter nog actiever en stuit op enkele gevallen van wanbeheer. Sa men met McKeever, de vroe Conversation Time IED. I, 15.30 uur 3 de RVU-serie „Conversation Ti- een programma voor mensen de Engelse taal beter willen ,ren verstaan, praat de Engelsman ohn Jory vanmiddag in de Tweede met André van der Louw Ver politiek, politici en de Tweede er. Voorts bespreken Pauline arts en John Jory de taalkundige joeilijkheden en uitdrukkingen die l deze uitzending voorkomen. ANWB-gala Hü. II, 20.25 uur iar aanleiding van het 100-jarig staan van de ANWB zendt de 3s vanavond vanuit de Amster- RAI een rechtstreeks gala- igramma uit. De nationale en emationale artiesten, die aan dit igramma hun medewerking ver- óen, zijn: Pia Zadora, Marco Bak- |r en Anita Meyer, de Spaanse toep Mocedades, Billy Field, Ju- én Clerc, de pianisten Laurens van lifioyen, Louis van Dijk en Tony itvk als begeleiders van mr. Pieter an Vollenhoven, Petula Clark en éle anderen. Het orkest staat on er leiding van Harry van Hoof en V presentatie wordt verzorgd door l'illy Dobbe en Ron Brandsteden 'Sagney and Lacey ""ÊD. II, 23.15 uur tfronica zendt vanavond via Ne erland 2 de Amerikaanse tv-film ?agney and Lacey" (foto) (1981) ider regie van Ted Post uit. De beschrijft de belevenissen van fee Newyorkse vrouwelijke po- Ue-agenten. Chris Gagney (Loret- tSwift) is ongehuwd en geniet van It vrije leven; Mary Beth Lacey Daly) is daarentegen ge duwd en heeft twee kinderen. Zij '5n hun werk met volle overgave maken dan ook snel promotie, "ineer twee diamanthandelaren wrede wijze worden vermoord, zij als burgerdetectives op it naar de moordenaar. Zij stor- izich in „het leven" en temidden de prostituees komen zij de Stolen diamanten op het spoor. It tweetal zorgt voor een perfect lik werk en verdienen daarmee |t respect van hun mannelijke gere voorzitter van de maat schappij trekt ze ten strijde tegen de corrupte beheerders. 18.00 Tik Tak. Kleuterprogramma. 18.05 ABC - 26 lettertjes, Kwispro- gramma voor de jeugd. Pre sentatie. Marijn Devalck. 18.35 Verhalen van de eenhoorn. Jeugdserie waarin klassieke sprookjes in een hedendaags kader worden geplaatst. Afl. 1 „Het ponyritje". 19.00 Dit leuke land. Regionale ac tualiteiten. 19.35 Lotto, Tiercé, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20,10 Kunst-zaken ■20,15 We bellen je wel! Showpro gramma uit de reeks „The Sound of Musical". Op het programma o.a.; Ouverture Chicago uit „Chicago"; The Lady is a tramp uit „Babes in arms"; Somewhere uit „West Side Story"; Fame uit „Fa- me"; Tomorrow uit „Annie". Presentatie: Paul Codde. 20.55 One Shoe makes it Murder. Amerikaanse tv-film (1982) van William Hale met Robert Mitchum, Angie Dickinson en Mel Ferrer: Harold Schillmann was vroeger detective bij de politie van San Diego. Zijn leven nam een tragische wen ding toen hij zijn vrouw in bed met een ander betrapte. Nu leidt Schillmann een eenzaam en verbitterd bestaan aan de zelfkant van de maatschappij. Tot de dag dat hij ontboden wordt bij casino-eigenaar Carl Charnock. Charnoks casino werd pas gesloten door de commissie voor kansspelen. Kort na het onderzoek van de commissie verdween Char- nocks vrouw Caroline op ge heimzinnige wijze. 22.25 Sport op zaterdag 22,40 Journaal 11.30 Un autre regard 12.00Ciao amici. Informatie voor Italianen 14.00 Rock line. Muziekprogramma. 14.30 Economische en sociale tribu ne 15.00 El vi pal'tot s'rimarie. Waals toneelstuk. 16,20 Kunstrijden op de schaats. Ga la-finale vanuit Helsinki. 17.00 Seniorama. Magazine voor ouderen. 17.30 Capital nature. Natuurmagazi- ne. 18,00 Pitilipop. Kinderprogramma. 18.05 Generation 80, Jongerenma gazine, 19.00 Teletourisme. Toeristisch ma gazine. 19.23 Lotto 19 30 Journaal 20.05 Le jardin extraordinaire. Na- tuurmagazine: De koning van de vissers. 20.40 That lucky touch. Britse komi sche speelfilm (1975) 22.10 Le meilleur des mondes. Do cumentaire serie. 23.10 Journaal en sport 23.40 Lotto 10.00 Journaal 10.23 Mein Vater, der Schauspieler. Duitse speelfilm (z-w 1956)) van Robert Siodmak. 12.00 Terugblik 12.10 Buitenlandjournaal 12,55 Persoverzicht 13,00 Journaal 13.15 Teletekst 13.40 Programma-overzicht 14.10 Journaal 14.15 Sesamstraat 14.45 ARD-Raadgever Informatief magazine. Vandaag: Techniek 15.30 Nonstop nonsens. Gevarieerd programma met komische sketches,, nonsens, slapstick en muziek. 16.15 Alfred auf Reisen. Eerste afle vering van een 7-delige serie met Alfred Bohm en Ingeborg Schoner. Herr Vavara is een vrijgezel, die een klein boeken- winkeltje heeft, waar vooral de „dameslectuur" vlot over de toonbank gaan. Twee van zijn vaste klanten, Frau Cischek en Frau Honig, zien in Herr Varva- ra een ideale huwelijkskandi daat. 17.00 Sehnsucht nach vollkomme- nem Leben. Vesperdienst. 17.55 WWF 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Markt. Kritisch magazine. 19.25 Hart auf Hart. Serie 17.30 Das Hotel zur schonen Ma rianne. Serie 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19,00 Berichte vom Tage 19.15 Die aktuelle Schaubude 20.00 Journaal 20.15 Auf los geht's los. Spel showprogramma o.l.v. Joa chim Fuchsberger. Gasten: Al Jarreau, René Kollo en Main Street, 22.00 Lotto en Journaal 22.20 Skyjacked. Amerikaanse film (1972) van John Guillermin met Charlton Heston, Yvette Mimieux en James Brolin 24.00 Journaal 12.00 Programma-overzicht 12,25 Nachbarn in Europa. Informa tie voor Turken, Portugezen en Italianen. 14.40 Journaal 14.42 Hilfe, Hilfe, Muttertag. Teken film. 15.05 Ishi - Der Letzte seines Stam mes. Tweede deel van een driedelige jeugdfilm: De In-, diaan Ishi is al aardig gewend aan de wereld van de blanken. Hij helpt professor Fuller met het verzamelen van gegevens over de Yaki-indianen. 15.55 Schau zu - mach mit. Hobby- tips. 16.00 Wunderwelt der Tiere. Docu mentaire over de Aziatische leeuw. 16.20 Anna und der Konig von Siam. Jeugdserie met Yul Brynner. 16,45 Enorm in Form. Aerobic dan sen voor het hele gezin. (Herh.). 17.05 Journaal 17.10 Landerspiegel. Informatie en meningen uit de Bondsrepu bliek. 18.00 Spiel mit Onkel Lou. Spel showprogramma gepresen teerd door Lou van Burg. 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Ringstrassenpalais. Duits- Oostenrijkse reeks met Klaus Wildbolz en Gerlinde Locker. 20 15 The triangle factory fire scan dal. Amerikaanse film (1976) van Mel Stuart met Tom Bos- ley, Erica Yohn en Lauren Frost. 21 50 Journaal 21.55 Das aktuelle Sport-Studio. Re portages, interviews, lottotrek king. 23.10 Starsky and Hutch. Ameri kaanse politieserie met Paul Michael Glaser en David Soul 24.00 Journaal Robert Mitchum en Angie Dickinson spelen in de Amerikaanse detective film 'Een schoen betekent moord', die de BRT vanavond op het scherm brengt om vijf voor negen. Loretta Swift II.) en Tyne Daly als Cagney en Lacey in de gelijknamige politiefilm. tNed. 2, 23.15 uur) HILVERSUM-1 One tot Up To Date... 20.03 Gala Con cert. NOS: 20.30 Langs de lijn. 22.02 Metro's Music 23.02 Met het oog op morgen. 00.02 Take it Easy, 01.02- 07.00 De NOS-nacht. zaterdag 12.03 Tussen Barend en Van Dorp 13.06 In de Rooie Haan 15.03 Muziek uit Studio 1. 16.02 De Speeldoos. 17.30 Wie in 't Nederlands wil zingen. 17.55 Mededelingen. 18.06 Dingen van de dag. 18.30 Blaastest. 19.02 Van Opus HILVERSUM-2 Zendtijd pol. part.: EV. 18.30 Over heidsvoorlichting. 18.40 Richting. 18.50 Jazz Spectrum, EO: 19.45 3XM- Wereldwijd. 20.45 Laat ons de rustdag wijden. 21,26 EO-Metterdaad. TE LEAC. 21.30 Cursussen. EO: 22.40 De ze week. NOS: 23.55-24,00 Nieuws. spits. NCRV (vanaf 19.00): 19.02 Kop loper. 20.02 Elpee-Pop. 21.02 Country Style. 22.02 Weekend Blues. 22.30 Pers Vers. 23.02-24,00 Jazztime. HILVERSUM-4 HILVFRSUM-3 zaterdag 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw (NOS). 12.30 TROS. RVU- NOS 15.10 RVU. AVRO (vanaf 15.30) 15.32 Avrodite. 17.00 Vlag met blauwe "Wimpel. 17 36 Radiojournaal. 17.50 Per saldo. 18.10 Radiojournaal. 18.20 zaterdag 12.03' Los-Vast's Ronde door Neder land 14.03 Tussenuur. 15.03 Disco- Express. 16.03 NCRV-Zaterdag-Sport. NOS (vanaf 18.00): 18,04 De Avond zaterdag 12.00 Kurhausconcert. NOS (vanaf 13.00)- 13.05 Diskotabel. 15.00 Ak koord. KRO 15.30-17.00 Hilversum 4 op z'n breedst. 20.00 Loekie Stardust Kwartet. 20.35 London Sinfonietta Voices. 21.15 Spektakel. 22.15-23,00 Laudate. (Door Margriet Hunfeld AMSTERDAM Heddy Lester, de 32-jarige zangeres die zes jaar geleden nationale bekendheid kreeg met het lied 'De Mallemolen waarmee ze deel nam aan het songfestival, staat op dit moment aan het begin van een internationale doorbraak. Weliswaar niet als zangeres, maar vooral als entertainer, zoals ze zichzelf het liefst noemt. Vorig jaar werd Heddy, die altijd samen met haar broer Frank Affolter werkt, gevraagd op te gaan treden voor Amerikaanse zakenmensen. Het succes was dermate groot dat ze met een werd uitoenodigd voor het Fest- spielhaus in Salzburg om daar even eens haar 50 minuten durende pro gramma in het Engels te spelen voor Amerikaanse toeristen. Intussen werd ze opgemerkt door En gelse producers en regisseurs en het gevolg is dat Heddy deze week naar Londen vertrekt om er te repeteren voor een grote show die in Portugal zal worden gebracht Heddy: „Ik heb nogal wat ambities", lachend „en dat betekent dat ik voort durend probeer een eigen lijn te vol gen in mijn werk. Veel mensen hebben me al gezegd dat ik naar het buiten land moet, daar liggen de kansen. Maar ik vind dat ik doodgewoon nuchter moet blijven en ik weeg dan ook voortdurend heel zorgvuldig af (dat wil zeggen: samen met mijn man Erwin) wat wel geschikt is en wat niet". „Zo'n show in Portugal komt me nu heel goed uit en ik vind het weer eens een heel mooie ervaring. De tijd die ermee is gemoeid hebben we prima in kunnen passen in mijn theaterwerk, want dat is uiteindelijk doorslagge vend". De top halen is voor Heddy Lester belangrijk. Ze werkt er keihard en heel eigenzinnig naar toe. Wat is voor haar precies die top? Heddy: „Dat vraag ik mezelf ook nog wel eens af. Maar ik vind, en dat klinkt dan misschien wat kneuterig, ik weet het niet, dat je aan de top zit in Nederland als je in Carré staat. Heel gek, maar daar streef ik nou naar. De grotere theaters in met een groter programma. Op dit moment speel ik met Frank het programma 'Rondkijken', liedjes, monologen, gek ke typetjes". Het loopt heel aardig, we treden gemiddeld drie maal per week op, er komt altijd wel weer voldoende pu bliek. maar ik wil verder. Ik ben nog steeds aan het leren en af-leren. En juist omdat ik zo bezig ben met mijn eigen lijn te volgen moet ik er elke keer weer diep over nadenken, zodra er andere aanbiedingen komen". Fien Zoals de rol in 'Fien', de musical van Jasperina de Jong en Eric Herfst, die je kon gaan doen Heddy: „Ja, precies. Heel moeilijke beslissing voor mij, want het was natuurlijk een fantastisch aanbod. Maar ik heb uiteindelijk toch nee gezegd, omdat ik, zou ik Fien wél hebben gedaan, er waarschijnlijk toch weer verkeerd uit zou springen. Net zoiets als toen met het songfestival. De Mallemolen, die blijft maar aan me kleven". „Ik vond het indertijd prima om op die manier bekendheid te krijgen, maar ik heb naderhand meteen ge zegd dat ik beslist met door wilde gaan als zangeres met dergelijke lied jes. Hits maken is nooit mijn ambitie geweest. Daarom ben ik sindsdien met een eigen theaterprogramma ge start, Sommigen vinden dus dat ik kapsones heb. Dat is het dus niet, ik volg gewoon mijn eigen lijn". „Met 'Fien' zou hetzelfde kunnen ge beuren, ik zou er dan een jaar tussen uit zijn en uiteindelijk zou niemand meer weten wat ik nou precies doe. Nu kopen de theaters het programma van Frank en mij, omdat ze ons kennen". Toch ben je, naast je werk als entertainer, eveneens bezig als actri ce. Je televisiedebuut als Maria Mag- dalena onlangs en je screentests voor filmrollen. Heddy: „Oh ja, maar ook daarin ben ik heel kieskeurig. Ik vind het heerlijk om te acteren en die rol van Maria Magdalena vond ik te gek om te doen. Ik wist helemaal niet of ik het kon en ik voelde me eigenlijk nogal onzeker om tussen bekende acteurs en actri ces zo maar de hoofdrol te spelen. Die uitdaging heb ik dus willen aanne men". „Daar staat tegenover dat ik ook ben gevraagd voor een rol in de speelfilm 'De Cock moord in extase' met Ron Heddy Lester en haar broer Frank Affolter. Brandsteder en Joop Doderer, maar ik vond toen toch weer dat het niet geschikt voor me was. Een rol moet op me geschreven zijn, anders wordt het niks. Ik heb in dit vak in ieder geval geleerd om voorzichtig te zijn. Ben ik dat niet, dan sta ik over een jaar misschien weer met een muziektape 'Los Allegres' te zingen in de kazer nes". „Tien jaar geleden, toen ik net begon, was dat mijn werk. Toen durfde ik nog geen goedenavond te zeggen tegen het publiek. Dankzij ontzettend veel goede adviseurs ben ik erboven uit geklommen. Joop Admiraal is mijn regisseur, Marino mijn artistieke coach, Rob Crispin één van de tekst schrijvers, daarnaast Frank mijn broer en Erwin mijn man". Frank is van plan om naar Ameri ka te gaan als zanger en tekstschrij ver. Hoe rijmt dat met jouw plannen? Heddy, lachend: „Ik weet dat alle maal nog niet. Ik ben nu nog heel erg bezig met Frank, hij is in mijn pro gramma zo duidelijk aanwezig, schrijft bovendien muziek en teksten voor me. dat zal niet makkelijk zijn, wanneer hij weggaat. Anderzijds werkt hij aan een musical voor me en ik had dus zo gedacht", begint te lachen, „dat ik die musical kan spe len, wanneer hij in Amerika zit". Emoties Even later, wanneer ze haast moet maken om haar ouders te kunnen assisteren in hun restaurant 'Iboya' in Amsterdam, (Heddy werkt er mee als serveerster), vertelt ze over de emoties die ze veelvuldig losmaakt bij de mensen die naar haar luisteren en die haar zien. „In de tijd van het Songfestival was daar al een portier van het Wimbledo- n-theater die mij zijn gouden ring schonk en me succes wenste. Nu maak ik nog altijd mee dat mensen huilend mijn kleedkamer binnenko men na afoop van een voorstelling om me te bedanken. Ik krijg brieven, zelfgebakken taarten van mensen en als ik op straat loop, opeens bloemen in mijn armen gedrukt". „Het publiek heeft altijd wat met me. Kapsters, toiletjuffrouwen en toneel meesters omringen me doorgaans met alle zorg. Dat is er een van ons, denken ze volgens mij. Mensen vinden me gewoon", En tenslotte, over haar 'andere' werk, het serveren: „Heerlijk vind ik het om te doen. Ik hou het contact met de mensen en ik vind het prettig om te zien wanneer anderen zich amuseren. Sommigen komen speciaal voor mij en", lachend, „de anderen, die voor het eten of de sfeer zijn gekomen, nemen me op de koop toe...!" „Alleen op uitdrukkelijk verzoek treed ik wel eens op. En mijn vader moet je achter achter de piano du wen, wil hij gaan spelen. Mijn moe der zegt tegenwoordig (vroeger trad ze veelvuldig op als operettezange res): laat dat nou maar aan de jongere garde over". CANNES (GPD) Talrijke interes sante buitenlandse produkties berei ken de Nederlandse televisie niet wegens een tekort aan zendtijd. De inkopers van de diverse omroepen waren onlangs in Cannes, waar de MIP-tv plaatsvond, de internationale markt voor tv-programma's. Maar met langlopende series vast in het programmapakket blijft menig pro- dukt van buitenlandse makelij lang durig op de planken liggen en lijkt de stelling dat de Nederlandse tv hel beste uit het buitenland oppakt ach terhaald. Aankopen Intussen zit de concurrentie niet stil. Vooral de BRT maakt er een erezaak van series eerder dan de Nederlandse televisie op de antenne te krijgen. Maar ook dreigt het monopolie van het omroepbestel verloren te gaan door de opkomst van satelliet-tv en videocassettes. Zo verklaarde Ben Barry, president van Gold Key: „We maken twaalf films, steeds gebaseerd op een sterrenteken. We hebben de rechten voor de hele wereld, maar kiezen waarschijnlijk voor de casset- temarkt in Europa". In Cannes hebben de Nederlanders (evenals de Duitsers en de bh<u.uma- viérs) tegenover de Amerikanen ge weigerd de normprijs voor aankoop te verhogen. Maar Herman Slager, na mens de omroepen en bij de NOS verantwoordelijk voor een centraal inkoopbeleid. ziet de bui hangen. „We zijn er misschien te weinig mee bezig. En straks zijn we te laat". Want ook meer zendtijd voor de om roepen betekent meer aankopen en dus meer interne concurrentie. Voor alsnog lijkt alleen de TROS geneigd een aantal Amerikaanse series met enige spoed in te zetten. Ze waren snel met „Matthew Star" en op de MIP werd de enige nieuwe misdaadreeks die het afgelopen seizoen in de VS „scoorde" aangeschaft. Het is „The A-Teamhet verhaal van een aantal excentrieke Viëtnam-veteranen die een detectivebureau opzetten. De VA RA kocht Marlowe", vijf tv-films naar verhalen van Raymond Chand ler. De uitzenddata zijn nog niet be kend, Ook .deze serie loopt al op de BRT De NOS had dit jaar op de MIP voor het eerst een grote stand samen met de Wereldomroep en de filmdistribu tie van de RVD. „Holland presents..." naaiae iwee uagen achter elkaar in kleur de voorpagina van de Nice- Matin. Op de openingsavond gaf de menselijke reproduktie van de Nacht wacht acte de présence, de volgende dag poseerde een gastvrouw in kleder dracht in het gezelschap van Yves Montand voor een krantenfoto. Jacques Pohl van NOS-Sales over de nieuwe opzet: „We zijn wat meer opgevallen en we konden wat makke lijker klanten naar elkaar doorschui ven. Maar toch moeten we het hoofd zakelijk van onze oude relaties heb ben". Hij constateert bij de Neder landse programmamakers toch „wei nig concessies aan de internationale markt. Zo hebben we hier een show met de Wall Street Crash waar heel wat Nederlandstalige titels in zitten. De Zevensprong van de NCRV, waar de Hollandse dialoog van de geluids band gesplitst kan worden, is meer een stap in de goede richting". De jeugdserie werd verkocht aan Duits land. Italië en Australië, terwijl Scan dinavië nog zal volgen. Ook de AVRO- serie rond Willem van Oranje krijgt zo'n geluidsband waarbij de na- synchronisatie in allerlei talen aan zienlijk eenvoudiger wordt. Doe Maar Onverwacht was in Cannes de ver koop van de Doe-Maar-special die Jaap Drupsteen voor de TROS regis seerde. Met een groot aantal in de Benelux geregistreerde popconcerten lallen produkties van Harry de Win ter) zal Doe Maar op de Seychellen worden uitgezonden, terwijl ook de Australische zender voor immigran ten tot aanschaf over zal gaan. Verder toonden inkopers van Duitsland-1 be langstelling voor het Nederlands feno meen in tv-vorm. Tal van Europese landen (zoals West- Duitsland) worden haastig „beka- beld" als de ECS-satelliet na de lancering op 3 juni niet in het water valt zijn een aantal nieuwe kanalen in 1984 operationeel. De omroepen, ge bonden aan beperkte zendtijd en fi nanciële middelen, kunnen weinig an ders doen dan afwachten. Maar dat de bestaande televisie het monopolie en het automatisme van de distributie gaat verlaten bleek vooral op de MIP in Cannes. In Amerika verliezen de „networks" snel terrein: de grote drie trokken in 1975 92 procent van de kijkers, in 1982 78 procent. De derde in de rij. NBC, wordt voor het eerst in het bestaan bedreigd. De zon van de nieuwe dageraad schijnt hoofdzake lijk voor de gulzige tv-kijkers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23