{The Nits ZËEWND WOE WILLY ALBERTI EEN BUITENKANS VOORBIJ LIET GAAN PZC/ kunst/cultuur Koorconcert De Rode Herberg Jazzfestival Novicento Voltati Eugenio Theater Concerten UDERDAG 5 MEI 1983 - iDoor Henk Linsei r\nze single „Nescio" had eigenlijk door Willy Alberti gezongen moeten worden. Maar hij had het te druk met "TT/zijn eigen succes, of hij dacht dat we hem in de zeik wilden zetten. Het is in elk geval niet doorgegaan", zegt jrihiel Peters, gitarist en zanger van The Nits. jde zijde van Nits-voorman Henk Hofstede (zang, toetsen) zit hij in een Amsterdams hotel, om zijn middageten te _*uiken en om uileen te zetten, hoe het de Nits na vier elpees vergaat. Over het laatste wapenfeit, de single jscio". zijn de heren terecht in hun nopjes. Het werd een hit. Ide titel Nescio (naar de schrijver over zijn boek „De Uitvreter") 'a door geen enkele platendraaier biiversum 3 juist werd uitgespro- vindt Henk Hofstede „eigenlijk leuk". „Het heeft wel iets aantrek- jjks als mensen niet weten wat ze aan moeten, Nescio was op jiersum 3 een vreemde eend in de Maar toch moeten ze er wel kling mee houden, Zo'n nummer jdt wel gedraaid en verkocht en je ze er allemaal op een bepaalde hier mee omspringen en het groot- [deel wist niet dat Nescio een rijver was, hoewel ik dat niet ver tilt had. Want zijn boeken komen p veel op eindexamenlijsten voor. lacht dat veel meer mensen dat ien. want het is toch een van de idaardschrijvers op middelbare Jilen met Wolkers. Multatuli en n maar op". I liedje „Nescio" is afkomstig uit jbrein van Hofstede, die het boek c Uitvreter" nog regelmatig her- |P Hemelvaartsdag, donderdag 12 'mei wordt in het openluchtthea- van Lochem het zestiende Lo rn Festival gehouden. Voor het li wordt tijdens het festival de lie van de Grote Prijs van Neder- i afgewerkt. Tijdens twee voor den (in Arnhem en Amsterdam) Ien 23 groepen uit heel Nederland voor een deskundige jury, van t groepen bleven er zes over voor inale. De hoofdprijs is een enorme aal en een geldbedrag van tien- iend gulden. 1st de deelnemersaan de Grote B-(inale treden op Het Goede ll, The Undertones en De Kreu- i. Het geheel wordt gepresenteerd rHenk Westbroek (zanger van Het ide Doel). [tijdschema: 10.00 tot 14.00 uur: fe Grote Prijs; 14.00 tot 14.45 uur preuners. 15.05-15 50 The Under- k; 16.10 tot 17.00 Het Goede Doel. VARA-radio zendt de opnamen het zestiende Lochem Festival uit dinsdag 17 mei. Op maandag 20 I besteedt de VARA-tv aandacht |het festival en de Grote Prijs van jerland. Dan zal in ieder geval de naar van de finale van de Grote ti zijn tv-debuut maken. De zes listen zullen overigens allemaal te tin zijn op een Lochem/Grote Prijs •lp die al tien dagen na de finale in winkels ligt. (groepen die in de finale tegen iar uitkomen zijn: De Koffieband, I achtmans vrouwengroep uit (warden; Sammie America's M uit Tilburg; Tecnoville, Eindho- Tróckener Kecks, Amsterdam; •Piu. Tilburg; Neel, Amsterdam leest. „Het is voor mij een heel be langrijk boek", zo zegt hij. „Niet dat ik er elke morgen mee op sta en ernaar leef, maar het sluit aan bij onze situatie". Michiel Peters: „Het is voor ons niet moeilijk om ons ermee te identificeren". Hofstede zegt „een soort vervolg met een knipoog" op het boek in zijn hoofd te hebben gehad, toen hij „Nescio" schreef. De Italiaanse tekst „paste goed bij de sfeer", vandaar ook het verzoek om medewerking aan Willy Alberti. Na het nummer „Tutti Ragaz- zi" was dit Alberti's tweede kans om, net als Robert Jan Stips, langzaam maar zeker een vaste plek in de Nits te verwerven. Wat Stips betreft geven Hofstede en Peters nu voor het eerst openlijk toe dat hij vast deel uitmaakt van de groep. Hoewel ze daaraan graag toe voegen dat ..Robert Jan helemaal niet zo erg zijn stempel op de groep drukt als weieens geschreven wordt" (Pe ters) en dat het een „misvatting" is dat Stips „zijn ideeen zou doordruk ken. al zou hij dat wel kunnen" Kortom, de samenwerking met de De nieuwe plaat van Steve Hac- kett, vernieuwer op het gebied van de elektrische gitaar, is een om mezwaai naar een krachtiger geluid. Bij wijze van tegenwicht liet Hackett ditmaal computerdrums achterwege en huurde hij een contrabassist en cellist in. Hackett's nieuwe aanpak waarmee naar mijn oordeel rrlet name op de Noordamerikaanse markt wordt gemikt heeft tot gevolg dat de ingetogen kant van de Brit nauwe lijks aan bod komt. Weinig akousti- sche gitaarklanken derhalve en nog minder ballads. Alleen 'India Rubber Man' is een rustpunt temidden van veel gitaargeweld en knallende trom mels. Voor liefhebbers van muziek waarin royaal wordt gebruik gemaakt van elektronische hulpmiddelen en speciale effecten voor de gitaar is 'Highly Strung' onmisbaar; diegenen die van een artiest verwachten dat hij in de loop der tijd (het is Hackett's zesde lp) een eigen karakteristiek ge luid ontwikkelt worden teleurgesteld, want Steve Hackett geeft er op zijn nieuwe plaat blijk van niet daartoe in staat te zijn. J. D. van S. Haagse toetsenkoning (Supersister. Earring. Sweet d' Buster. Transisteri zou nog altijd op rolletjes lopen. „Heel handignoemt Hofstede het feit dat Stips zijn synthesizers zo goed be heerst: „Hij vindt het geluid datjie wil hebben in een handomdraai". Cadeautje The Nits zijn sinds het begin van hun (platen-)carrière uitermate schappe lijk behandeld door hun platenmaat schappij. Hun eerste contract, waar uit de elpee „Tent" voortkwaih, om vatte onder meer een vrachtwagen en een geluidsinstallatie als „ca deautje" en er werd een grootscheep se promotiecampagne aan de Nits gewijd. Voor de beste promotie zorgden ech ter steeds de concerten van de groep Die waren, het als de platen, weieens wat steriel en emotieloo's maar getuig den toch zeker van een ongebruikelijk hoge dosis professonaliteit. Soms ont breekt het de Nits aan een echt karak ter, maar gelukkig hebben ze de gi taar nog niet helemaal aan de wilgen Henk Hofstede. gehangen zoals de nieuwe elpee ..Omsk" even deed vrezen. Peters „Er bestaat een zeker geloof in ons bij onze maatschappij. Ze willen kennelijk graag in ons investeren Ze steunen ook onze toumeetjes in het buitenland, maar die kunnen bij ons ook gerealiseerd worden omdat bij de Nits de wil aanwezig is om naar het buitenland te gaan. Voor de platen maatschappij zit daar wellicht de kans op een groter afzetgebied in Voor ons is het leuk. In mei gaan we weer naar Zwitserland". Henk Hofstede: „Als wij aan onze platenmaatschappij zouden vertellen van hoeveel geld we rondkomen, zou den ze ons uitlachen. Daarvoor pak ken zij waarschijnlijk niet eens de telefoon op. Maar wij willen nu een maal al het verdiende geld in de groep, de apparatuur steken De Nits hebben de beschikking over een oud gymnastieklokaal in Amster dam, waar de repetities en het ge- sleutel aan de eigen apparatuur plaatsvinden. Daar werd ook de ach terkant van de nieuwe single, een liedje dat niet op „Omsk" voorkomt opgenomen met een gehuurde mo biele studio. Met de A-kant, „The Vermillion Pencil", hoopt de Amster dams-Haagse popgroep het hitpara desucces van „Nescio" te kunnen voortzetten. films over het algemeen om de beel den en zelden om hel geluid. De plaat 'Music from 'Local Hero" is daar geen uitzondering op. Toch loopt door de plaat een rode herkenbare draad in de vorm van een melodietje dat ook op single is uitge bracht. het thema van de film 'Going home'. Dan weer is dat liedje gevoelig vertolkt te horen en heet het 'Wild theme' en een andere keer verschijnt het in de vorm van The Ceilidh and the Northern Lights', maar de meest aantrekkelijke uitvoering is toch geti teld Going home' Gitarist, zanger, producer en compo nist ekstschnjver van Dire Straits. Mark Knopfler, heeft zich er helemaal op kunnen uitleven. Hij was het die alle muziek (op een traditional nai voor de film 'Local Hero' schreef en uitvoerde. Natuurlijk werd hij bij dat uitvoeren begeleid, door klinkende namen zelfs. Zoals die van Gerry Rafferty en de bekende studio muzikant Neil Jason die op bas te horen is. De overige muziek die, naast de eerder genoemde melodie in al haar uitvoeringen, op de plaat staat mag er ook zijn. Dc muziek speelde een belangrijke rol in de film Ze is dan ook speciaal voor verschillende scènes geschreven en er niet later bijgezocht, zoals zo vaak gebeurt Sterke nummers zijn bijvoorbeeld 'The mist covered mountains' en het jazzy 'Boomtown Omdat de film in Schotland speelt zijn er ook wat 'plaatselijke' geluiden op de plaat te horen. Zo'n folk-nummer is onder meer The Ceilidh'. Local Hero' is een wat wonderlijke elpee, dat komt niet door de muziek, maar vooral door het wat onsamenhangende karakter. De melodieen zijn goed en ze worden goed uitgevoerd, en dat is waar het bij een plaat nu eenmaal om gaat R. S. .-?saSass5S Steve Hackett. Het gebeurt nogal eens dat een langspeelplaat met muziek uit een film een onsamenhangend geheel vormt. Niet onlogisch, het gaat bij Êen opmerkelijke nieuwe elpee is The Hurting van Tears for Fears. Op een kanppe manier is het viertal er in geslaagd teksten en muziek te combineren tot een verhaal, dat het beluisteren waard is. Daarin werd het gezelschap bijgestaan door enke le gastspelcrs, waarvan Mel Collins op saxofoon verreweg het opval lendst is. Kinderverdriet vormt het belangrijk ste thema op de elpee Alle nummers zijn van de hand van Roland Orzabel. die bovendien samen met Curt Smith de vocale gedeelten verzorgt. Op een overtuigende manier Het is dit duo dat eigenlijk verantwoordelijk is voor de totstandkoming van de elpee En met de originele composi ties. die The Hurting vormen, heeft het tweetal voor een verrassing ge zorgd. die menig luisteraar belang stellend doet uitkijken naar het ver volg. R. G. Het is wat vreemd gesteld met Robert Palmer. De één is zeer onder de indruk van dc kwaliteiten van de man, andere platenkopers in Nederland hebben nauwelijks van hem gehoord. Toch brengt hij met enige regelmaat langspeelplaten op de markt die zeer de moeite waard zijn. De laatste is 'Pride'. Deze plaat is een voortzetting van de typische Palmer stijl. Hij is minder swingend dan "Secrets', maar aan de andere kant weer wel wat beter afgewerkt De plaat begint met een erg sterk nummer. 'Pride' ge naamd. met duidelijke Caraibische invloeden. Of het nu door die invloe den komt of door het feit dat dat nummer op single uit is gebracht en dus veel op de radio te horen is weet ik niet, maar het is wat my betreft wel het beste nummer van de plaat. In de plaat zitten heel veel herkenbare ele menten voor de mensen die al eerder platen van Palmer hebben gehoord. Bij verschillende nummers denk je 'hé. dat heb ik meer gehooid'. Een goed voorbeeld daarvan is Want you more'. Met al die herkenningen is er weinig nieuws onder de zon en het maakt 'Pride' ook niet tot één van Palmers beste elpees R S. 'Robert Palmer. Pride Island LC 04071 ijdag 6 mei het Vlissingse ontspanningscen- De Piek is een optreden van faifandon Underground, een uit Toot-Brittannie afkomstige reg- leformatie. Aanvang 21.00 uur. da®e jeugdsoos 'Big-S' uit Haamste- haalt twee bekende Nederlandse igroepen naar Burgh- lamstede: The Urban Heroes en he New Adventures. Beide optre- ins zijn in de feesttent in de Bea- jxweide in Burgh-Haamstede. ét eerste concert van The Urban tiroes begint om 20.00 uur. In het Goese jongerencentrum 't test wordt vanaf 21.00 uur een peofilm vertoond over Joe Jack- iterdag 7 mei 5e Zeeuwse groep Chivy, waarvan ld april de langspeelplaat 'No one on the side' verscheen, speelt in O.J.C. in de Nieuwstraat in Terneu- zen. Aanvang 21.00 uur. •Het Goese jongerencentrum 't Beest presenteert vier Limburgse groepen Combo Nappa, Meerstaai, Catastrophe Bizarre en Koko Zozo De groepen brengen moderne mu ziek met invloeden variërend van filmmuziek tot disco. De muziek van de vier groepen is te horen op de langspeelplaat 'Alle honden blaffen'. Aanvang 21.30 uur. Zondag 8 mei •De Middelburgse rockgroep Missi le speelt in Royal in Zoutelande Het optreden begint om 15.00 uur Missi le speelt eigen rocknummers en 'covers' van onder meer The Who, Rush en Led Zeppelin. In het voor programma treedt Walter op met rock en bewerkte covers van onder meer Rory Gallagher en Cream. Donderdag 12 mei •De groep Toontje Lagèr verzorgt om 20.45 uur een optreden in het gemeenschapscentrum Den Dul- laert in Hulst. De groep staat thans in de belangstelling met de nieuwste single Ik heb stiekem met je ge danst Het voorprogramma ver zorgt de Zeeuwsvlaamse groep Draf ten Blues Dat begint om 19 30 uur. •Het jaarlijkse 'Klomppop'-festival. georganiseerd door jeugdsoos De Klomp in Ovezande. beleeft de der de editie. Het gebeuren is in De Stenge in Hemkenszand. begint om 12 00 uur en duurt tot 24.00 uur Het programma vermeldt optredens van een aantal Zeeuwse groepen, die nog met eerder op het festival te zien waren, plus een niet uit deze provin cie afkomstige publiekstrekker Herman Brood and his Wild Roman- De Zeeuwse groepen die optreden zijn: H B. Square (grote zaal. 12 30 uuri; The Gideons (grote zaal, 14,00 uur); The View (grote zaal. 1530 uuri, Feedback (grote zaal. 17.00 uur). H-Gang (grote zaal. 18 30 uuri Surrender (foyer. 19.30 uuri Cold- steel Project (grote zaal. 23 00 uur) Herman Brood en zijn groep treden twee keer op om 20 30 en 22 30 uur in de grote zaal. Als 'pauzenummer' is het Rotter damse duo The Amazing Stroopwa fels aangetrokken. Zij verzorgen wandelend door De Stenge. een straatmuziekact om van 13 30 tot 14 00 uur en m de pauzes 15 00 en 16.30 uur. Het klcinkoor van de Zeeuwse Muziekschool en het strijkersensemble onder leiding van Marinus Hille- brand geven zaterdag een concert in de Oostkerk te Middelburg (20.00 uur). Het koor zal de cantate 'Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit' van J S Bach ten gehore brengen Het ensemble voert tevens het Concerto Grosso nr 9 in F van Corelli uit. Leen de Broekert bespeelt het orgel van de Oostkerk. waarbij hij Dialoque in C van Louis Marchand en het Preludium, Largo en Fuga in C van J S Bach uitvoert. De fluitist Dick Boon speelt het fluitconcert in C van Antonio Vivaldi. De Jazz Aktiviteiten Stichting Zeeland (JASZ) houdt donderdag (vandaag) vrijdag en zaterdag het zesde oude stijl jazz-festival Middelburg 1983. Naast orkes ten van internationale allure is dit jaar veel ruimte voor Zeeuwse orkesten gelaten. Het programma van het festival ziet er als volgt uit: Donderdag: Braai-tapperij De Mug (14.00-17.30 uur): Het bekende Zeeuws-Vlaamse Pihama Jazz Quartet bijt hpt spits af Het Koper Galjoen (14.00-17.30 uur); Scheldt River Jazz Company speelt pure New Orleans Jazz. Tapperij Harlekeijn 14 00-17.30 uur) Optreden van het Lighthouse Quartet, de helft van de befaamde 'lood- senformatie' Lighthouse Jazz Band, dat voornamelijk lichte jazz en jazzarrangementen ten gehore brengt. De Mug (20.00-24.00 uuri: Salt Lake Jazz Band dat bij voorkeur New Orleans Jazz-muziek maakt Koper Galjoen <20.00-24 00 uuri: Optreden van de Dixie Daddies. Harlekeijn (20.00-24.00 uuri: De Keesjes geven een concert, dat uitsluitend uit ter plaatse geïmproviseer de muziek bestaat. Vrijdagavond: Concert- en Gehoorzaal <21.00-01.30 uur) Optreden van achtereenvolgens New Orleans Roof Jazz Men uit Belgie. Waso uit Belgie en de Duitse Doohackedoodles Jazz Band. De New Orleans Roof Jazz Men zijn Michel Thynon (trompet), Norbert Detaeye (piano,zang), Pierre Claessens (klanneti, Cor Fabrie (trombone), Arsene de Vliegher (banjo). Georges Ebrant (bas) en Guy Preckler (drums). Waso bestaat uit Koen de Cauter, Fapy Lafertin, Vivi Limberger en Michel Verstraeten. De Doohackedoodles (New Orleans en dixielandmu- ziek) wordt gevormd door Klaus Luftring (trompet, zang), Reiner Grenda (klarinet, zang), Wim Geurts (trombone, zang). Stef Geurts (drums), Rolf Maillard (basi. Horst Ressing i banjo i Deze drie jazzorkesten hebben in Zeeland inmiddels een bekende naam verworven door de vele concerten die ze hier hebben gegeven. Zaterdag zijn er in Middelburg verscheidene po diumconcerten. enkele streetparades en caféconcer ten Verdeeld over de Middelburgse binnenstad zijn er in de Lange Delft, de Burgpromenade en op de Pottenmarkt podiums waar muziek te beluisteren valt van New Orleans jazz, happy jazz, dixieland tot zigeuner-jazz Programma: (11 00-13 00 uur) podiumconcerten door de Salt Lake Jazz Band en de Ho Ho Hot Club. Tussen 13.00 en 17.00 uur zijn er streetparades met The Old Time Freewheelers, The New Orleans Music Company en The Delta Brassband. Tegelijkertijd zijn er podiumconcerten door The Bar relhouse Jazz Band. The David Livingstone Jazz Messengers en Ixie Dixie Jazz Band. Van 14.00 tot 18.00 uur zijn er caféconcerten door het Lighthouse Quartet (De Mug). C-side Evergreens (Ko per Galjoen) en Schelde Dixies (Harlekeijn) Een fragment uit 'De Rode Herberg' met tvlnr) Henk Votel, Trudy Labij, Willem Wagter en Astrid Wijn. Toneelgroep De Appel geeft zaterdagavond in de Prins van Oranje te Goes een voorstelling van 'De Rode Herberg', een toneelstuk van Robert Prager. (20.00 uur) Dit eerste toneelstuk van Prager is geschreven op basis van een historische gebeurtenis. Als 12-jarige vond hij in de bibliotheek van zijn grootvader het boek Neme sis. zo genoemd naar de godin van de wraak. Deze uit 1872 daterende foliant behandelde een aantal specta culaire rechtszaken uit de 18e en 19e eeuw Het meest gelezen verhaal was dat van L Auberge Rouge', het verhaal van een herbergiersfamilie, die verdacht wordt van een kleine honderd moorden, veroordeeld wordt op één moord (na een vrij onbetrouwbare getuigenis) en voor de herberg door de guillotine sterft. Prager heeft slechts een gedeelte van de processtukken kunnen achterhalen zodat het geen exacte getuigenis van de waarheid is. Hij tekent verder aan dat de streek waar de moorden worden gepleegd, de Ardèche, in die tijd bekend stond als wild. onontgonnen en vol van moordenaars en gespuis. Het stuk is geregisseerd door Robert Prager; spelers zijn Trudy Labij-, Willem Wagter, Henk Votel. Astrid Wijn. Hugo Maeten. Robert Prager. Niek Pancras en Jan van Dijk. Medewerking wordt verleend door het koor 'De schola van de Leidse Studenten Ekklesla' onder leiding van Wim de Ru De muziek is gecompo neerd door Jan van Dijk Het Pihama Jazz Quartet. Het festival wordt zaterdagavond afgesloten in de Concert- en Gehoorzaal vanaf 21 00 uur door The Cotton City Jazz Band (Belgie). Male Murphy's Story- ville Stompers (Engeland) en Monty Sunshines Jazz Band (Engeland). The Cotton City Jazz Band heeft zich in haar twintigjarig bestaan een internationale reputa tie verworven door de speciale vertolking van de muziek die ontstaan is in de Crescent City aan de Mississippi De band bestaat uit Jacques Cruyt (trompet, zang). Romain Vandriessche (trombone). Roger Brid (klari net. altsax en zang). Karei Algoet (bas). Luc van Hoetegem i banjo, gitaar) en Jean-Pierre Roelant •drums). De Male Murphy's Storyville Stompers brengen voor namelijk new Orleans-jazz ten gehore. Het ensemble bezoekt dan ook regelmatig het New Orleans Jazz festival. De leden zijn Male Murphy (drums), Tony Taylor (bas). Douggie Allsop (banjo), Don Perris (trom bone). Teddy Giles (klarinet) en Dave Clenell (trom pet). De Monty Sunshine's Jazz Band vormt het sluitstuk van de avond De oprichter van deze band begon in 1953 met de befaamde Chris Barber Jazz Band (met Chris Barber). Naast Monty Sunshine spelen in de band Alan Gresty (trompet). Eddy Blashfield (trombo ne). Geoff Downes (drums), Mickey Asheman (bas) en Barry Drew (banjo-gitaar en zang) De ruim zes uur durende film Novicento (1900) is zaterdag en zondag te zien in het jongerencentrum Midgard in Middelburg. Zaterdagavond begint om half negen de eerste helft van het eerste deel. Zondag middag wordt de tweede helft van het eerste deel vertoond. Dit begint om drie uur. Zondagavond vanaf half negen tenslotte is het tweede deel in zijn geheel te Hoofdrolspelers zijn Robert de Niro, Gerard Depar- dieu. Dominique Sanda en David Sutherland. De regie is in handen van Bernardo Bertolucci Het verhaal speelt zich af in Noord-Italié en bestrijkt de eerste helft van de twintigste eeuw. Alfredo, zoon van een hereboer, en de evenoude Olmo, zoon van een boerenknecht, groeien samen op. Hun milieus bepalen hun plaats in het leven, hun militaire rangen in de eerste wereldoorlog, hun opleiding en dergelijke. Ten slotte groeien ze uit elkaar De landarbeider Olmo wordt bij de opkomst van het fascisme een actieve opstandeling. Alfredo daarentegen wordt een verte genwoordiger van de lijdzaam toekijkende bourgeoisie De film 'Voltati Eugenio' van Luigi Comencini draait woensdagavond in het Alhambratheater te Vlissin- gen. (20.00 uur). Comencini laat in de persoon van een 10-jarige jongen zien dat het ontbreken van een traditioneel hecht gezinsleven de autonomie van kinderen bevorderd. Als gevolg van een ernstig gebrek aan liefde van de kant van zijn gescheiden ouders groeit de weerbarstige (voltati) Eugenio (letterlijk, van goede geboorte) op tot een wegloperig kind. Hij is een revolutiekindzijn ouders troffen elkaar op de barricades van 1968. Het gelegenheidshuwelijk blijkt echter geen succes en van beide kanten tiert de overspeligheid. Eugenio wordt doorlopend bij zijn grootouders 'geparkeerd', maar hij neemt de benen In dat weglopen steekt het verzet tegen alle volwassenen in zijn omgeving. Eugenio is echter met het slachtoffer hij bekijkt zijn ouders en grootouders en gaat zijn eigen gang. Poppentheater Willem Parcival geeft zaterdagmiddag 14.30 uuri in de Vismijn te Vlissingen en woensdagmid dag (14 30 uur) in poppentheater Parcival te Middel burg een voorstelling van het marionettenspel 'Geluk kige Hans Vanavond, donderdag, geeft Klaas Jan Mulder ln dc Oostkerk te Middelburg een orgelconcert van populair- klassieke werken. (20 00 uur) John White's Big Band geeft zaterdagmiddag in het Zuidlandtheater te Temeuzen een jazzconcert. 114.00 uur) Zondagmorgen geeft accordeonist Harry Mooten een koffieconcert in hotel Kamperduin te Kamperland. <11.30 uuri Mooten zal werken ten gehore brengen van Bach. Scarlatti. Mozart. Beethoven en Haydn De Dick Hageman-Band treedt zondagmiddag in het ambachtencentrum Demerarv te Middelburg op met een programma van levensliedjes, cafémuziek en volksmuziek <15 00 uur). De band bestaat naast Dick Hageman uit Kees Luyckx drums i. Ruud van den Berg (bassisti, Jan de Bruyn (gitaar, accordeon, banjo) en Ad Couwenbergh (tenorsax, zangi

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 9