Raad Middelburg stelt in najaar bezuinigingen vast Heer Hendrik9speelt al 25 jaar amateurtoneel Afscheid adjudant Corneille Berghuijskazerne Middelburg WISSEL BEVELANDEN IpZC/s^eiK 'M TOTAALBEDRAG VAN 5 MILJOEN GULDEN Toernooi Goese badmintonclub FEEST IN 'S HEER HENDRIKSKINDEREN kerkdiensten weekenddiensten RDAG 30 APRIL 1983 14 MIDDELBURG - De gemeenteraad van Middelburg zal zich in september of oktober uit kunnen spreken over de manier waarop er in de periode 1984 tot en met 1987 bezuinigd moet wordenDit blijkt uit de vrijdag gepubliceerde financiële meerjarenplanning die de periode 1983 tot en met 1987 omvat. Zoals eerder gemeld moeten alle gemeentelijke sectoren inleveren en gaat het de komende vier jaar om een totaalbedrag van vijf miljoen gulden. De gemeenteraad zal in mei worden gevraagd in te stemmen met de finan ciële meerjarenplanning als zodanig Daarin staan alleen nog maar de be dragen genoemd welke door de ver schillende gemeentelijke onderdelen 'opgehoest' moeten worden. Pas in het najaar zal dan besloten worden hoe ei bezuinigd wordt. Zoals gemeld delen alle sectoren in de malaise en hebben ze onlangs alle van b en w te horen gekregen voor welk bedrag ze moeten snoeien. In de meer jarenplanning is uiteengezet om welke OOSTBURG - Voor het badminlon- tocmooi dat de badmintonclub Koli brie nit Goes vandaag (zaterdag) en zondag houdt in de sporthal 'De Zwa luw' in 's-Gravenpolder bestaat bij de B-spelers een erg grote belangstelling. In alle spelsoorten is er sprake van een fikse inschrijving, waarbij het niet alleen Zeeuwen zijn die van hun be langstelling blijk geven. In het herenenkel in de B-groep is Iwan Sutrisno van het Dordse Nosvri als eerste geplaatst vor Ab Delzenne van Terneuzen. Bij de dames staan Claudia van Raalten en Judith Schelinski in die volgorde geplaatst. Robin Hofland en Maurits Tichelman zijn de Zeeuwse kanshebbers in het herendubbel al moeten zei wel meer dan rekening houden met Sutrisno/Ronald van de Werff. Bij het damesdubbel worden de Zeeuwse duo's Van Raalten/Schelinski en Laura Schaier/Catharina van Raal ten met Maurits Tichelman en Robin Hofland met Judith Schelinski zijn de grootste kanshebbers in het gemengd dubbel. Naast de B-groep komen ook de C-spelers en de Cx-spelers aan bod in 's-Gravenpolder Vandaag wordt er gespeeld van 9 tot 21 uur en zondag van 9 tot 18 uur Kerk-concert GEERSDIJK - Vrijdag 6 mei wordt in de gereformeerde kerk van Geersdijk een concert gegeven door het interker kelijk koor 'Harpe Davids" onder lei ding van Piet Karman en het interker kelijk koor 'Wissenkerke' onder leiding van Maijan Leijnse. Frans van Tilburg begeleidt de koren op hetorgel, Anja Bijl bespeelt de dwarsfluit. Het concert begint om half acht 's avonds. Geslaagden examen godsdienstonderwijs MIDDELBURG Aan de Opleidings school voor het Christelijk Kleuteron derwijs. in Middelburg slaagden voor het> diploma Rooms-Katholiek Gods dienstonderwijs P. J. H. Baarends, R. M. F van Goe- them. A. C. J. W. Zuidhof te Goes; E. M. C. de Baar. A. J. M. de Jonge te Ovezande: M. K van den Dries te Vlissingen; C Tnmpe Burger te Oost- kapelie; L. M. R. Vermue te Oostburg. Er namen 9 kandidaten aan het exa men deel. Er werd 1 kandidaat toegela ten tot een herexamen Aan de Opleidingsschool voor het Christelijk Kleuteronderwijs slaagden voor het diploma Bijbels Onderwijs de volgende kandidaten N. M. Boot. W Goedhart. C. M. Koppe- Jan, P. J. Vendevielle te Middelburg; S. Kempes, I. van Schelven te Vlissingen; A. J Geuze. J. A. de Zeeuw te Oost- Souburg; C. Pouwer, E. L. Wielart te Veere; F. Burger te Wemeldinge; T Blok te 's-Gravenpolder; P C. Dekker te Nieuwdorp; E. Faasse te Kamper land; A. C. van Liere te Heinkenszand; J. H. Schipper te Kattendijke; L N. H Verhulst te Westkapelle; A. P. S. van de Vrede te Goes; J. H Scheele te Retran- chement; J. H. van Breda te Bruinisse, N L. van Donk te Nieuwerkerk; E. S. de Feljter te Schoondijke; F. Tukker te Bergen op Zoom. Er werden geen kandidaten afgewezen. Aan de Christelijke Pedagogische Akademie voor Zeeland, slaagden voor het examen diploma Bijbels Onder wijs. de volgende kandidaten. J. E. Kwekkeboom, J. W Leijnse, J. A.l H. Locht, A. I. M. de Muynk, J. Spruijt. A. M. Sturm. M. A. Hehakaya. P J. G. Jeroense. L. E. M. Kosters. J. de Voogd te Middelburg; C. P. de Bue te Borsse- le; H. J. van Beers te Amemuiden: D. M. de Jonge. L. H. Potappel te Terneu zen; C. J. van Liere, A J Riezebos, J. F de Vlieger te ZierikzeeJKde Regt. P J. J. van de Vrede te Goes; M. M. Wabeke te Wemeldinge; M Dellebeke, S. Jasperse. G. A. de Nood, M. Verdaas donk te Nieuw en Sint Joosland; C. J Flipse te Koudekerke, D. P. Geerse, E Kasse te Veere; G. Hettema te Kruinin- gen; M. C van 't HofT te Oosterland; J. Onderdijk te Serooskerke; U. C. Spelt te Middelhamis; R. D de Ronde te Oost-Souburg. Er namen 32 kandidaten aan het exa men deel. Er werden geen kandidaten afgewezen. Aan de Christelijke Pedagogische Aka demie voor Zeeland, slaagd slaagden voor het diploma Rooms-Katholiek Godsdienstonderwijs, de volgende kandidaten; M. A A. Dusarduyn te Groede; C. A. Jasperse te Wolphaartsdijk; W H. U. M. Kupfer te Oostburg; J. E. M. Stob belaar te Terneuzen. Er namen 4 kandidaten aan het exa men deel. Er werden geen kandidaten bedragen het gaat. Gemeentewerken levert de komende vier jaar een miljoen gulden in. Aan apparaatskosten zal voor 975.000 gulden bezuinigd moeten Christelijk onderwijs 's-Gravenpolder en Oudelande fuseert OUDELANDE De vereniging lot stichting en instandhouding van een school met de bijbel in Baarland of Oudelande gaat fuseren met de vereni ging voor protestants christelijk on derwijs in 's-Gravenpolder. Dat is onlangs besloten op de jaarvergade ring van de school met de bijbel in Oudelande. De leden van de vereni ging hadden hierover in februari al een schrijven ontvangen. De goedbezochte jaarvergadering in het schoolgebouw stond onder leiding van voorzitter J. Krijger. Hoofdonder wijzer A. Jongbloed gaf een overzicht van de verschillende gebeurtenissen die zich het afgelopen jaar in het schoolleven hebben voltrokken. Hij deed dit aan de hand van een aantal dia's die van de activiteiten op school waren gemaakt. D. de Leeuw kreeg van de voorzitter een fraai bloemstuk in verband met zijn 25-jarig penning meesterschap. Bij de bestuursverkie zing werden J. Krijger en C. Hoeve herkozen. In plaats van mevrouw J. Blok-Fraanje werd mevrouw Van Wes ten in het bestuur benoemd. Tentoonstelling van 'centprenten' in Reimerswaalse bejaardentehuizen KRONINGEN Onder de titel 'Pren ten uit grootmoeders tijd' wordt van maandag 2 mei tot en met 4 juni in de dorpen van Reimerswaal een tentoon stelling gehouden. De tentoonstelling bestaat uit een vijf tigtal ingelijste prenten, die in vroegere tijden aan de kinderen werden gegeven als de voddenboer oude lompen kwam ophalen. Deze zogenaamde 'centprenten' wer den in die tijd door de jeugd verzameld en getracht werd de collectie zo com pleet mogelijk te maken. Het is het museum voor Zuid- en Noord- Beveland gelukt een complete collectie te bemachtigen welke thans tentoon gesteld wordt. De tentoonstelling is te bezichtigen in de diverse bejaardente huizen. Bejaardentehuis: Maria-Oord - Hans- weert van 2 tot en met 8 mei; bejaar dentehuis Bachten Vaete - Krummgen van 9 tot en met 14 mei; bejaardente huis de Vliedberg - Rilland van 16 tot en met 23 mei; bejaardentehuis Nieu- lande - Krabbendijke van 24 tot en met 28 mei, bejaardentehuis Vredelust - Yerseke van 30 mei tot en met 4 juni. De tentoonstelling is dagelijks ge opend van 9.00-12.00 uur en van 14.00- 17.00 uur. behalve op maandag, dan slechts van 14.00 - 17.00 uur. worden Politie en brandweer leveren relatief veel in met respectievelijk 130 000 en 155.000 gulden. Andere on derdelen; reiniggingsdienst (275.000), dienst welzijnsaccommodaties (585.000), onderwijs (565.000), cultuur (135.000), welzijn (315.000), openbare verlichting (215.000), sociale dienst (355.000) en voorlichting (35.000). De financiële krapte is vooral gevolg van de bezuinigingen van het rijk op de gemeentefondsuitkeringen. Berekend is dat Middelburg 4.2 miljoen tekort komt. Dit bedrag is echter in de voor stellen, verhoogd met een marge van Spreekbeurt prof. dr. E. Schuurman in Krabbendijke KRABBENDIJKE Tijdens een openbare vergadering dinsdag 3 mei in de gereformeerde kerk m Krabbendij ke houdt prof dr E Schuurman een spreekbeurt waann hij de christelijke filosofie in het licht van de bijbelse pro fetie behandelt. Na afloop van de lezing is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. twintig procent Daardoor kan er door college en gemeenteraad beter gekozen worden uit de bezuinigingsvoorstellen en is er misschien toch nieuw beleid mogelijk. Voor het dicteren van preciese bezuini gingsbedragen aan alle gemeentelijke sectoren is met reden besloten. ..Dit heeft het voordeel dat elke sector pre cies weet waar men aan toe is. De vrees behoeft dan niet te bestaan dat men slachtoffer wordt van sectoren die niet aan hun verplichtingen voldoen. Voor waarde is dan wel dat strikt de hand gehouden wordt aan de opgelegde be- zuinigingsbedragen" zo schrijven b en Bejaardenschieting te 's-Heerenhoek In 'De Korenbeurs' te 's-Heerenhoek hield men een schieting op de liggende wip. voor bejaarden en gepensioneer den. er waren 25 schutters. De uitslag is: eerste hoofdvogel P Daalman ADLM Kwadendamme. tweede hoofdvogel J Rijk Vrye Schutters 's-Heerenhoek. eerste zijvogel A de Jonge Rijk Willem Teil Ove zande. tweede zijvogel P. Verhevke Zorgvliet Ellewoutsdijk. derde zijvogel B de Jonge Concordia 's-Heerenhoek: vierde zijvogel A v d. Bulck Eensgezindheid 's-Heerenhoek. eerste kal J Goetheer Juliana Oudelande. tweede kal A Geense Zorgvliet, derde kal M Koole VIOS 's-Heerenhoek. vierde kal J Goetheer Juliana Meeste kleine vogels de Jonge Concordia, zeven stuks vliegende vogelpnjs was v Concordia Koninginnedag en bevrijdingsdag in Kamperland KAMPERLAND De Oranjevereni ging van Kamperland heeft een pro gramma voor koninginnedag (van daag) opgesteld en één voor bevrij dingsdag, donderdag 5 mei. Vandaag beginnen de festiviteiten met om 9.30 uur een kinderoptocht met medewerking van Brassband 'Ons Ge noegen'. om 10 uur een gezinsspeur tocht. Inschrijving en finish in het Jhr Mr De Casembroothuis Om 11.30 uur kunnen de schoolkinderen in de scho len een traktatie halen 14 30 uur volksspelen op het sportveld 17 00 uur: prijsuitreiking m het Jhr Mr De Ca sembroothuis. 19.00 uur. Rondgang door het dorp met medewerking van Brassband 'Ons Genoegen' met de versierde kinderoptocht. 20.00 uur: dis cobal in jeugdsoos 'De Sik' en prijsuit reiking versierde optocht. 20.00 uur Oranjebal in het Jhr. Mr De Casem broothuis. Programma bevrijdingsdag 5 mei; 9.30- 11.30 uur: kinderspelen op het sport veld. 13.00 uur: wandeltochten, 2 kilo meter kleuters, 5 kilometer klas 1, 2 en 3; 10 kilometer klas 4,5 en 6. Vertrek en aankomst bij de school. 14.00 uur: film voor bejaarden School Colijnsplaat hield grote avond COLIJNSPLAAT De christelijke ba sisschool Open Hof hield in 'De Brug' in Colijnsplaat de jaarlijkse grote avond Onder grote belangstelling brachten de kleuters, die dit jaar voor het eerst meededen, een boerendanje en een kabouterdans met liedjes. De eerste drie klassen speelden het spel Klassewerk en de leerlingen van de drie hoogste klassen voerden het toneelstukje 'Hotel De Buitel' op De oudercommissie bracht een toneel- d Dries stukje in Zeeuws dialect op de planken. In de pauze qa was er een verloting. NA MILITAIRE LOOPBAAN VAN 37 JAAR MIDDELBURG Na een militaire ioopbaan van 37 jaar nam adjudant J. J. Corneille vrijdag afscheid van de generaal majoor Berghuijskazerne. In verband daarmee werd hem een druk bezochte receptie aangeboden. In een toespraak schetste kapiteit D. Swin- kels (hoofd personeelszaken van het in de kazerne gevestigd Opleidingscen trum Militaire Administratie-OCMA) de loopbaan van de heer Corneille. Het afscheid van hem viel samen met dat van zijn collega Godschalk. Kapi tein Swinkels wees erop dat beiden nog het avontuurlijke militaire leven in Indonesië meemaakten en dat het nog enkele jaren zal duren alvorens de laatsten der Mohikanen in dit verband de militaire dienst zullen verlaten. De heer Corneille werd verder geprezen omdat hij zijn medewerkers veel vrij heid liet waardoor ze zelfstandig leer den werken. Een grote bijdrage leverde hij aan de automatisering van de admi nistratie De scheidende adjudant was hoofd van het centrale betalingsbu reau. Helaas moest hij wegens ziekte verleden jaar al de dienst de dienst laten De heer Corneille dankte op humoristi sche wijze allen die aan de afscheidsbij eenkomst hadden meegewerkt en alle collega's. Behalve door kapitein Swin kels was hij ook toegsproken door overste Ruhs en opperwaehtmeestr A Goudzwaard Majoor Bruins links op de foto) overhandigt de scheidende adjudant Corneille een geschenk. 'S-HEER HENDRIKSKINDEREN De amateurstoneelvereniging 'Heer Hendrik' in 's-Heer Hendrikskindefen bestaat 25 jaar en dat vormt de aanlei ding tot een feestavond op zaterdag 7 mei. waarin de opvoering door de leden van de jubilerende vereniging van het blijspel 'Gevecht met drie vrouwen' centraal staat. 'Heer Hen drik' werd officieel 17 april 1958 opge richt. Het idee voor de oprichting van een toneelvereniging in 's-Heer Hendriks kinderen ontstond in 1957 Eerste voor zitter was J. Dubois, die deze functie twaalf jaar uitoefende. Na enkele jaren voorzitterschap van P. Meeuwse. kwam de vereniging in 1972 onder leiding van Paul Proost, die nu nog steeds voorzitter is. De vereniging liet aanvankelijk alleen inwoners van 's- Heer Hendrikskinderen en het gehucht als lid toe zoals de statuten vermeld den. Na vijf jaar moest dit artikel echter, zij het onder bezwaar van ver scheidene leden, noodgedwongen ge wijzigd worden, wilde de vereniging niet in ledengebrek komen. Achteraf gezien was dat een verstandi ge beslissing want de laatste tien jaar heeft de vereniging een duidelijke groei van buitenaf gekend. Kort na de op richting werd besloten om lid te wor den van de Natu (Nederlandse Ama teur Toneel Unie), de toenmalige lan delijke organisatie van toneelvereni gingen. De samenvoeging in 1968 van de Natu en de WKA (Werkverband Katholiek Amateurtoneel) leidde tot de oprichting van het ZCA (Zeeuws Centrum van Amateurtoneel). De le den van Heer Hendrik bezochten regel matig cursussen, speelspiegels en ver gadering van het ZGA en verhoogden zodoende de kwaliteit van hun spel. In de afgelopen vijfentwintig jaar heb ben verschillende regisseurs van de Natu en het ZCA hun krachten aan Heer Hendrik gegeven. Momenteel heeft de vereniging de beschikking over een eigen regisseur en twee eigen grimeurs. De ledenstand is 23 en vol gens voorzitter Paul Proost is er financieel gezien geen wolkje aan de lucht. Wel spreekt hij de hoop uit dat de gemeente eindelijk eens stappen onderneemt voor de verbouwing van het onderkomen van de vereniging, het Heer Hendrikshuis Volgens Proost is bijvoorbeeld de verlichting van het PREDIKBEURTEN Zondag 1 mei Ned. Herv. Kerk. ZUID-BEVELAND: Baarland 9 de heer Rouw; Biezelmge 10 ds. De Graaf. Borssele 10 30 ds Buunk, Driewegen 9 00 ds. Buunk. Ellewoutsdijk 10 30 ds Duitemeyer. Goes: grote Kerk 10 ds. Heinsch, 17 «in R-K Kerkt ds. Van Ooijen. De Spinne 10 ds Kampstra. De Hoogte 9.30 ds. Van Ooijen. Jeugdkerk 10 dienst. Ter Valcke 9.30 kapt Mon- deel. ziekenhuis De Bevelanden (Sint- Joanna) 945 ds Schreuder; 's- Gravenpolder 10 30 de heer Rouw. Hansweert 10 dienst; 's-Heer Abtsker- ke 9 ds Van Zanten; 's-Heer Arendsker- ke 9.30 ds Oomens, s-Heer Hendriks kinderen 9.30 ds. Stolte en mevrouw ds. Kohl (Herv./Ger.l; Heinkenszand 10 ds. Jebbink; Hoedekenskerke 10 ds. Hiet- kamp; Kapelle 10 ds. De Rooy; Katten dijke 10 ds. Van Loon; Kloetinge 9.30 ds. Hilhorst; Krabbendijke 9.30 ds. Raatjes en 14,30 ds. Schreuder: Krui- ningen 10 ds. De Jager; Lewedorp 9 ds. Van Linden; Nieuwdorp 10,30 ds. Van de Linden; Nisse 10,30 ds. Van Zanten; Oudelande 14.30 ds. Duitemeyer, Ove zande 9.30 de heer Mes, Rilland-Bath 10 ds. Otte; Schore en Vlake 9 30 ds Strating; Waarde 10 en 14 30 (af- scheidsdienst) ds. Van Osch. Wilhelmi- nadorp 10.30 ds. Kroes. Wolphaartsdijk 10 (jongerendiensti ds. Da Costa en 17 vesper da Costa; Yerseke 10 en 17 (jeugdjub.dienst) ds. Schipper NOORD-BEVELAND 10 ds Van de Wmden 14.30 uur de heer Van de Berg. Geersdijk 10 ds. Joosse en 14.30 ds Leestemaker. Kamperland 9.30 un Ger. Kerk) ds. Schussler en 19 ds Smeets, Kats 9 ds. Attema: Kortgene 10.30 ds. Attema iHDi. Wissenkerke 10 ds. Leestemaker en 19 ds Noordhof. Wemeldinge Herv /Gerei'. Kerkgemeen schap 10 ds. Sul en 14.30 de heer Lorier. Geref. Kerk ZUID-BEVELAND: Baarland 10 ds. Blok en 14.30 zie 's-Gravenpolder; Drie wegen 9.30 de heer Van de Berg en 14.30 ds. De Graaf; Goes; Westerkerk 10 ds. Landman, Oosterkerk 9.30 kand. Mol en 17 ds. Landman; 's- Gravenpolder 10 in Baarland en 14.30 ds. De Ruiter; Heinkenszand 10 ds. Heiner en 14.30 kand. Mol; Kapelle 10 ds. Niessen en 17 ds. Stel; Krabbendij ke 9.30 ds. Speelman en 14.30. ds. Terlaak; Lewedorp 9 ds. Van de Linden en 14.30 ds. Blok: Nieuwdorp 10 de heer Hondius en 14.30 de heer Van de Putte; Rilland-Bath 10 de heer Cornet en 17 ds. Becker; Wolphaartsdijk 10 un N.-H - Kerk) en 17 ds. Da Costa: Yerseke 9.30 ds. Terlaak en 14.30 ds drs Speelman. NOORD-BEVELAND: Colijnsplaat 9 30 de heer De Jong en 14.30 de heer Van de Berg, Gedersdijk !0 ds. Joosse en 14 30 ds Leestemaker: Kamperland 9 30 drs. Schussler en 19 ds. ds. Smeets. Wissenkerke 10 ds Leestemaker en 19 ds. Noordhof Gercf. Bond. Goes (Oosterkerk II ds Paul en 18.30 ds De Jong <KD>. Waarde 14 en 18.30 ds. Van Kooten. Yerseke 14 30 kand Van de Veen en 18.30 ds Schaap Geref. Gem. ZUID BEVELAND Bors sele 9.30, 14 en 18 leesdiens:: Goes 9.30. 14 en 18 ds A F. Hor.koop; 's- Gravenpolder 9.30 en 18 ds. Weststrate en 14 leesdienst; Hoedekekenskerke 10 leesdienst en 14.30 stud. Van de Hei den, Kapelle-Biezelinge 9.30, 14 en 18 leesdienst; Krabbendijke 9.30.14 en 18 leesdienst; Kruiningen 9.30.14 en 18 ds. - Hage; Nieuwdorp 9.30. !4 en 18 ds. leesdienst; Nisse 9.30, 18 stud. Van de Heiden en 14 leesdienst; Rilland-Bath 9 30. 14 en 18 leesdienst; Waarde 9.30, 14 en 18 leesdienst; Wemeldinge 10 en 16.30 uur leesdienst; Wolphaartsdijk 9 30. 14 en 18 leesdienst: Yerseke 9.30, 14 en 18 ds. Van de Poel. NOORD-BEVELAND Colijnsplaat 10 en 16 leesdienst; Kamperland 10 en 17 leesdienst. Kortgene 10. 14.30 en 18.30 leesdienst. 4 mei 19.30 ds. Mouw Geref. Kerk (Vrijgemi. Kamperland 10.45 ds Kuiper en 14 30 leesdienst. Oud-Gerei'. Gem. 's-Gravenpolder 9.30. 14 en 18 dienst; 4 mei: 19.30 de heer Meulwijk. Chr. Geref. Kerk Biezelinge 10 en 17 ds. Van de Heuvel (HAi. Goes 10 en 17 ds. Verhage Vrije Evang. Gem. Goes 10 ds Var. de Vrie en 18 30 ds. Van Veen; Wemeldin ge 10 en 17 br De Leeuwerk: Rilland- Bath 10 en 14.30 ds. Penninga. Ver. van Vrijz. Herv. Goes (Turfkadei 9.30 ds. Kuin. Leger des Heils. Goes 10 en 17 samen komst; Yerseke 10 en 10 samenkomst. Unie van Baptistcngem. Goes (West- wal 41) 16.30 dienst. Geref. Gem. in Ned. Goes 9.15,14.30 en 18 dienst; Kruiningen 9.30, 14 en 18 leesdienst; Yerseke 10 en 14.30 lees dienst. R-K Kerk. Goes: Parochiekerk 8.30 -n 10, zaterdag 17. ziekenhuis Bergzicht 9.45 past Wouters. De Hoogte 11.30: Hansweert II. -zaterdag 19. s- Heerenhoek 9 en 10.30. zaterdag 19; Heinkenszand 9 en 10.30. zaterdag 19. Kwadendamme 10 30, zaterdag 19. Le wedorp 10.30. zaterdag 19; Ovezande 8 - en 10. zaterdag 19. toneel beneden alle peil. Ook is er ruimtegebrek. De feestavond van 7 mei is niet open baar. Alleen aan donateurs en leden is een uitnodiging verstuurd. Wel toe gankelijk voor anderen is de receptie die aan de feestavond vooraf gaat, (van 18.30 tot 19.30 uur). 30 april en 1 mei Alarmnummer: 01100-14444 Artsen Goes: vr. 19.00-zo. 23.00 uur: M. J. Kooiman. Van Hogendorplaan 6. tel. 14450. Spreekuur voor spoedgevallen: 10.00-10.30 en 17.00-17.30 uur. Heinkenszand. 's-Heer Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: De prak tijk van J. J. Harten, D. P. van Driel en A. P. v. d. Vlugt wordt waargenomen door G. A. C. Aamoutse, Havenweg 16. Nieuwdorp, tel. 01196-12327. Bood schappen zo mogelijk tussen 09.00- 10.00 uur. Heinkenszand e.o.: vr. 18.00-ma. 08.30 uur: J. A. Fortrie, Clara's Pad 31. Heinkenszand. tel. 01106-3074. Hansweert. Kruiningen, Yerseke: vr. 19.00-zo. 22.00 uur: A. J de Wijs. Yerse ke, tel. 01131-1300. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 en 17 00- 17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath: vr. 19.00-zo. 22.00 uur: J. D. Barendregt, Krabbendijke, tel. 01134-1544. Spreek uur voor spoedgevallen: 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mo gelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke,'s-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: De praktijk van J. Geldof, E. Th. Klapwijk, J. M. A. Kole, A. Korstanje en H. H. M. Zwartelé wordt waargenomen door S. E. J. Wöstmann, Nieuwstr. 18a, Ovezande, tel. 01195-450. Kloetinge, Kapelle, Wemeldinge: v.a. za. 08.00 uur wordt de praktijk.van M. B. Riemeijer, J K. J. Eckhardt en D. Vreeswijk waargenomen door H J Entink, Kloetinge. tel. 01100-16857 Spreekuur voor spoedgevallen: 11.00- 11.15 en 17.00-17.15 uur Noord-Beveland: De praktijk van J A van Arkel wordt waargenomen door B J. H. Hasken, Kamperland, tel. 01107- 1338. Spreekuur voor spoedgevallen: 11.00-11.30 uur. De praktijk van J. A. Kersseboom wordt waargenomen door W. J. Klein Wassink, Colijnsplaat, tel. 01199-304 Spreekuur voor spoedgevallen: 11.00- 11.30 uur. Chirurg Dr. H. Bruins Slot. tel. 01100-28386. Tandartsen Spreekuren: za.- en zo.morgcn 10.00- 11.00 uur. J. A. ten Haaf.,Van Hallstr. 2. Goes. tel. 01100-15716. W J. Duininck, Dorpsstr. 60a, Krab bendijke, tel. 01134-2855. Apotheek 30 april: De Zeeuwse Apotheek. Grote Markt 10. tel. 15255 1 mei: De Goesche Apotheek. Klokstr. 19. tel. 27104. Geopend voor spoedge vallen: za. 08!30-17.30 uur; zo. 10.00- 11.30 en 16.00-18.00 uur.) Ziekenauto's: Centr Post Ambulancevervoer. teL 01100-14444. Dierenartsen Goes, Ovezande, Kruiningen: J. C M. Huige. Rav. de Groene Jager 2a, Goes, tel. 01100-28866. Visites zo mogelijk aanvragen voor 09.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beveland: De praktijk van dr. M P C. Karelse wordt waargenomen door H. van Diik, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. 01106- 1290, b.g.g. 01100-20656. Visites zo mo gelijk aanvragen voor 09.00 uur. Yerseke e.o.: Kleine huisdieren: me vrouw L. Hulskes-Comelisse, Molen laan 24, Yerseke. tel. 01131-2756. Walcheren: Dierenartsenpraktijk Oostkapelle. tel. 01188-1443. Spreek uur: 13,00 en 19.00 uur Oude Domburg- seweg 33a. Consult na tel. afspraak. Visites aanvragen 08.00-09.00 uur. Wijkverpleging Goes. Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: zr. J. Muller, tel. 01100- 13243. Borssele, Nieuwdorp. Lewedorp, 's- Heerenhoek, Heinkenszand, Nisse, El lewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Kwadendamme, Hoede kenskerke, Ovezande, 's-Heer Arends kerke, 's-Hecr Hendrikskinderen, 's- Gravenpolder, 's-Heer Abtskerke: zr. A. Zuidweg, Heinkenszand, tel. 01106- 2324. Zuid-Beveland-Oost: zr. M. Don. Mag- nolialaan 36, Yerseke, tel. 01131-2324. Noord-Bevcland en Wolphaartsdijk: br. J. van Melis, Veersemeerstr. 11. Kortgene. tel. 01108-1995. HOFLEVERANCIER Zeeuwse sieraden goud en zilver FABERY OE JONGE lanii Ctrkslraal 30 - Gou De jubilerende amateurtoneelvereniging 'Heer Hendrik' in 's-Heer Hendrikskinderen in actie. naalgarnituur voor thuis en op reis verguld schaartje en vingerhoed in luxe casselte 39.95 M A OO ■M MM MA Lange Vorststraai 27 - Goe ■W W^T ■WW Walstraat 94 - Vlissingen OU Maandagmiddag vanaf 1 uur geopend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 38