Personeel Ml W m bevoegde leerkrachten (m/v) TWEE M.T.S.-ERS ELEKT EEN SYSTEEMONTWERPEI TWEE ANALISTEN-PROG EEN OPERATOR tijdelijk medewerker secretariaat (m/v) HUISHOUDELIJKE HULP financieringen inspekteur 23 t/m 30 jaar medewerkster/medewerker Rijksscholengemeenschap 'Het Goese Lyceum' amanuensis (m/v) kleuterleidster een direktie-sekretaresse vertegenwoordiger \$jS> VRIJE SLHOOl ZEEUW kleuterleidster 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 30 APRIL 1983 De NEDERLANDSE STIKSTOF MAATSCHAPPIJ B.V. is een der grootste en modernste producenten van stik stofmeststoffen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd in het Zeeuws-Vlaamse Sluiskil, aan het kanaal Gent-Terneuzen. Er werken ruim 1.200 medewerkers. De maatschappij maakt deel uit van het Noorse industriële kon- cern Norsk Hydro. Het hoofdkantoor is gevestigd in Brussel. Momenteel zijn wij In Sluiskil twee nieuwe fabrieken aan het bou wen voor een totaal bedrag van 446 miljoen gulden Voor onze bedrljfstechnische dienst hebben wij plaatsingsmoge lijkheden voor: Deze kandidaten die zullen worden ingeschakeld bij het onder houden, ijken en repareren van pneumatische, elektrische en elektronische meet- en regelapparatuur dienen naast hun oplei ding MTS.-elektrotechniek te beschikken over: een applikatie- kursus meet-en regeltechniek; of de middelbare opleiding besturingstechnologie; of de opleiding instrumentatietechnikus. De kandidaten die in eerste instantie in dagdienst zullen werken moeten bereid zijn om later eventueel in volkontinudienst te wer ken. Voor onze afdeling informatica hebben wij plaatsingsmogelijkhe den voor: De kandidaten voor deze funktie dienen een universitaire oplei ding bedrijfsekonomie te hebben, aangevuld met een specialisa tie bestuurlijke informatica, Zij hebben een opleiding: B.I.O; of H.I.O.; of gelijkwaar dig AMBI-diploma. met de opleiding M.T.S.-elektrotechniek Wij bieden een aantrekkelijke werkkring in een dynamisch bedrijf dat door een aktieve investeringspolitiek bouwt aan een zekere toekomst. Naast een goede honorering bieden wij ook aantrekke lijke sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Nederlandse Stikstof Maatschappij B.V., t.a.v. Dhr. J. Dewaele, Hoofd Personeelsdienst, Industrieweg 10,4541 HJ Sluiskil. Telefoon: 01157-1551, toestel 239. Nederlandse Stikstof Maatschappij B.V. Bij de gemeenschappelijke regeling Zeeuwse Bibliotheek kan worden geplaatst een voor 29'/2 uur per week. Functie-informatie De Zeeuwse Bibliotheek bestaat uit een dienst openbaar biblio theekwerk en een dienst weten schappelijk bibliotheekwerk. Het secretariaat werkt voor beide dien sten en voor enige andere biblio theken. Eind 1984 zal een nieuw gebouw worden betrokken. Dit betekent een integratie en wijziging van de organisatie van beide diensten. De aan te stellen functionaris wordt aangetrokken tot dit tijdstip. Functie-aanduiding Notuleren van vergaderingen, ver vanging telexiste, type-, copieer- en verzendwerk. Functie-eisen: Diploma Havo. Zeer goede ty pevaardigheid en ervaring met no tuleren is gewenst. Een aanvullen de opleiding op het gebied van secretariaat strekt tot aanbeve ling. Representatief. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van op- leiding en ervaring. Salarisgrenzen van 1396,51 (minimum ambte naar B) op 21-jarige leeftijd tot maximaal 1796,80 (maximum ambtenaar C) bruto per maand Voorts zijn de bij de overheid ge bruikelijke rechtspositieregelin gen van toepassing, zoals opne ming in het algemeen burgefijk pensioenfonds, deelneming aan de interprovinciale ziektekostenrege ling. Sollicitatieprocedure: Nadere inlichtingen kunt u inwin nen bij mevrouw H. Dommisse, telefoon 01180-33055. toestel 24. Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectie be trokken. Schriftelijke sollicitaties vóór 10 mei 1983 richten aan de personeelsfunctionaris van de Zeeuwse Bibliotheek, postbus 26. 4330 AA Middelburg, onder ver melding van sollicitatienummer ZB/83/5. UNITED METALS MIDDELBURG B.V. I.O. is een jonge en kleine internationaal werkende handelsorganisatie en zoekt per 1 juli 1983 een- allround secretaresse Zij is bereid zich voor 100% in te zetten voor een zeer afwisselende en dynamische baan. Behalve de juiste mentaliteit is belangrijk: Nederlands (steno), Engels en Duits in woord en geschrift en kennis van de Franse taal is een pré. Verder verwachten wij ervaring in alle voorko mende administratieve werkzaamheden, zo als het bijhouden van de contractadministra tie (in- en verkoopcontracten), telex, telefoon, correspondentie, e.d. Wie zichzelf hierin herkent en in staat is om spanningen van het werk in extra drukke tijden op te vangen, wordt verzocht schriftelijk te solliciteren met uitgebreid C.V. te richten aan: Postbus 137, 4330 AC Middelburg, t.a.v. dhr, H van Dam. Het bejaardenverzorgingstehuis Gasthuis Goes vraagt voor spoedige indiensttreding een: voor werkdagen van 8.30-12.30 uur. Onze voorkeur gaat uit naar gegadigden die in de directe omgeving van Goes woonachtig zijn. Schriftelijke sollicitaties vóór 7 mei a s. te richten aan de directrice, mevrouw E. van Driel- Blomaard' Kievitlaan 64, 4461 RB Goes. Vola is één der toonaangevende financieringsmaatschappijen in Nederland, waarvan de grondslag reeds is gelegd in 1899 Haar Hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam, postkode 1015 BE, Herengracht 105-107. Door het hele land verspreid heeft zij momenteel 13 bijkantoren. Via assurantie- en financierings tussenpersonen biedt Vola haar uitgebreide financienngspakket (produktief krediet, persoonlijke leningen, krediet-hypotheken, leasingovereenkomsten, door- lopend krediet) en spaarcertifi- katen aan de konsument aan Wij zoeken voor het rayon Zeeland een Na een opleiding op éen of meer van onze kantoren (veel buitendiensttrainmg, maar ook burowerk) moet de betreffende medewerker zelfstandig kunnen opereren. De instandhouding en de uitbreiding van kontakten met onze relaties behoort tot een essentieel onderdeel van zi|n taak Nodig is een goede algemene ontwikkeling (middelbare opleiding), uitgesproken goede kontaktuele en kommerciële eigenschappen, representativiteit en doorzettings vermogen. Als u branchgerichte ervaring heeft, is dat een voordeel, maar het is geen vereiste Indien de bereidheid bestaat om te zijner tijd in een door ons aan te wijzen stad te wer ken verhoogt dit alleen maar de perspekiieven. De honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden aan deze funktie verbonden, zijn zonder meer uitstekend te noemen. Heeft u belangstelling'' Schrijf dan naar ons hoofdkantoor, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevr. L. Hagenaar Wilt u meer weten over deze funktie neem dan kontakt op met het rayonkantoor, telefoon 076-224622, Acaciastraat 112-114.4814 HK Breda, en vraag naar de heer J, van Munster Of 's-avonds de heer C. van Elewout, telefoon 04118-2647 S- Vola is er voor geld. Vraag uw assurantieadviseur. GEMEENTE WESTXJPELLE Ter gemeentesecretarie, afdeling financiën, on derwijs, personeelszaken en belastingen wordt gevraagd een Taak: Het verrichten van administratieve werkzaamhe den, verband houdende met financiën en werk zaamheden ten behoeve van gemeentelijke be lastingen. Tot de financiële werkzaamheden be hoort o.a. het verwerken van boekhoudkundige gegevens met behulp van een office-computer. Eisen: Bezit van minimaal het diploma HAVO of MEAO. Studie tot het verkrijgen van kennis en inzicht in de gemeentelijke administratie be hoort tot de verplichtingen. Bezit van het prak tijkdiploma boekhouden strekt mede tot aanbe veling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van 1828,- tot 2774,- bruto per maand. Een verdere uitloop tot salarisniveau 6 (maximaal 3066,-) behoort tot de mogelijkheden. Beneden de 21-jarige leeftijd vindt jeugdaftrek plaats. Eventuele inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij de chef van de afdeling, de heer C. Pieterse, teL 01187-1200; na 17.00 uur 01180-34329. Sollicitaties binnen één week na verkrijgen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethou ders van Westkapelle, postbus 40, 4360 AA Westkapelle. Te Goes. Gevraagd per 1 augustus 1983 een voor 40 uur per week. Functie assisteren bij lessen en scheikunde en andere werkzaamheden. Gevraagd diploma amanuensis of vergelijkbare MBO- opleiding met specialisa tie scheikunde. Salaris 1 997,- (schaal 32) tot max. 2.774,- (schaal 45) p/m op grond van dienst tijd en ervaring. Informatie bij de rector, tel. 01100- 16971. Brieven aan dr. A. Schaper, rector Goese Lyceum, Van Dus- seldorpstraat 78, 4461 LV Goes. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Kleuteronderwijs te Oostkapelle vraagt voor haar tweeklassige kleuter school per 1 augustus 1983 of zo spoedig mogelijk daarna, een Voorlopig voor een tijdelijke betrekking tot 1 augustus 1984. De voorkeur gaat uit naar iemand van de Gereformeerde Gemeente die bereid is samen te werken met mensen van andere kerkelijke richtingen. Inlichtingen bij de hoofdleidster, mw. M. Lindenburg-Lenselink, telefoon school 01188-1875, of privé 01180-35158. Sollicitaties te richten voor 9 mei aan de secr. P. Schoe, Lantsheerstraat 16, 4356 AZ Oostkapelle. WA Chr. Nijverheidsschool TER WELLE'' Bessestraat 4 Goes Tel. 01100-28370 Gevraagd per 1 augustus 1983 Afdeling L.B.O. a. Machineschrijven b. Lich. oef. c. Handelskennis d. Kantoorpraktijk e. Verkooppraktijk 12 uur per week 8 uur per week 12 uur per week 6 uur per week 6 uur per week Afdeling M.H.N.O. (Intas) f. Gezondheidsleer g. Expressie in woord 14 uur per week 4 uur per week onbevoegden aanwezig Van gegadigden wordt verwacht, dat ze het Christelijk onderwijs uit overtuiging dienen. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de direkteur der school. Dhr. G. A. Dronkers. Inlichtingen tijdens schooluren: 01100-28370 na schooluren: 01100-28314 01100-13002 01193- 286 k HERENGRACHT Verpleeghuis te Middelburg, waar somatisch zieke en psycho geriatrische bewoners verzorgd worden, heeft voor de duur van de afwezigheid van de huidige kracht plaats voor een gediplomeerd ziekenverzorgende Werktijden: 5 dagen per week a 43/4 uur per dag, liggend tussen 07.00 uur en 18.00 uur Een vaste aanstelling behoort eventueel tot de mogelijkheden De werktijden zullen dan wijzigen naar 4 dagen per week a 8 uur per dag, in wisselende diensten Salariëring conform de CAO-Ziekenhuiswezen Informatie omtrent genoemde funktie wordt gaarne verstrekt door de heer P.M.M. van den Beemt, hoofd Herengracht, bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 1 25 01. TER MANTELINGE Bejaardentehuis te Domburg, dat huisvesting biedt aan 69 bewoners, heeft op korte termijn plaats voor een reserve-ziekenverzorgende die bij oproep beschikbaar is voor het verrichten van dag en/of avonddiensten. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten, die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverzorging. Salariëring conform de CAO-Bejaardentehuizen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktrice. mevrouw A.H.A. Hendriks-Nijenhuis, op werkdagen bereikbaar onder telefoonnummer (01188) 2010. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van de letters HG. resp. TM. te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland" Postbus 100, 4330 AC Middelburg. Het bestuur van de stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland een schooladvies- en begeleidingsdienst vanuit I en voor de verschillende richtingen in het onder- J wijs in Zeeland. vraagt voor het hoofdkantoor te St.-Laurens wegens vertrek van de huidige medewerkster Taakomschrijving: verzorgen van de korrespondentie van de direkteur en de adjunct-direkteur; voorbereiden en notuleren van vergaderingen; uitwerken van verslagen; verzorgen van publikaties (jaarverslag, werkplan e.d.); zicht houden op de uitvoering van de vastgestelde planning en besluiten; andere administratief/organisatorische bezigheden ter ondersteuning van de werkzaamheden van bestuur, directie en staf. Vereisten: Van de aan te stellen medewerkster wordt verwacht, dat zij in staat is om zelfstandig en met akkuratesse haar'werk- zaamheden te verrichten. Oplieiding op VWO/HAVO-nivo. Vaardigheid in typen is noodzakelijk, evenals zicht op vormgeving van publikaties. Een sekretaresse-opleiding kan tot aanbeveling strekxen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring van 2000,- tot 3000,- per maand. Sekundaire arbeidsvoorwaarden: Overeenkomstig het rijksambtenarenreglement. De stich ting is aangesloten bij het algemeen burgelijk pensioen fonds. Sollicitaties met uitvoerige gegeverfè dienen te worden gericht aan de direkteur van de stichting RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg, binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad, inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direktie tel. 01180-28851. (tot 35 jr.) Diegenen die van mening zijn dat zij in de buitendienst hun talenten volledig kunnen ontplooien en bij voorkeur reeds over enige jaren verkoopervaring in de branche beschik ken, komen in principe in aanmerking. Hun basisopleiding ligt tenminste op MAVO 4-nivo. Genoemde kandidaat zal na een inwerkperio- de de kontakten gaan onderhouden met onze afnemers in zowel de professionele- als 'Doe- het-zelf'-branche. HARINCK VERF B.V. Zuidvlietstraat 122, 4461 HB Goes. Tel.: 0100-21440 te Middelburg zoekt per 1 september 1983 een We verwachten van een nieuwe collega de bereidheid om vanuit de anthropo- sofie met kleuters te werken en zich daarin verder te verdiepen. Bovendien vraagt naast het werken in de klas ook de school als geheel een stuk inzet en betrokkenheid. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 da gen na verschijnen van dit blad, richten aan de sollicitatiecommissie Vrije School Zeeland, Gravenstraat 63, 4331 KN Middelburg. 5

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 20