Raad Westkapelle akkoord met wijziging wegschap eKKer pas ISoto'si kleurt TEGEMOETKOMING AAN VLISSINGEN Vlissingse werkgroep wil verbetering riolering weekenddiensten 0\ bloemen en tuincentrum ook in DidierHagler vmuiz/^vj co r-vi uil uua PZC/streek 13 WESTKAPELLE - De gemeenteraad van Westkapelle heeft donderdagavond unaniem besloten de gemeenschappelijke regeling van het Wegschap Walcheren te wijzigen, om daarmee tegemoet tè komen aan de verlangens van de gemeente Vlissingen en uittreding van Vlissingen te voorkomen. De verandering betekent een hogere bijdrage voor de overige deelnemende gemeenten in de regeling, die voor Westkapelle neerkomt op een extrabedrag van 2910 gulden per jaar. De verschillende fractievertegenwoor- van de wens van de gemeente Vlissin- dtgers in de gemeenteraad van Westka- gen om een andere verdeelsleutel voor pelle zelden de redelllkheld in te zien de kosten te hanteren. A. Toutenhoofd PvdA) dacht met name aan het Sloege- bied. waar de wegen onder het beheer van het waterschap Walcheren zouden moeten behoren, maar voor het bereke nen van de kostenverdeling tot grond gebied van Vlissingen worden gere kend. Datzelfde geldt volgens hem voor de kilometers Noordzee, die tot Vlis- sings grondgebied worden gerekend. Dat is echter ook het geval bij de ge meenten Valkenisse en Westkapelle. Raad Westkapelle wil controle op toeristenbelasting WESTKAPELLE - De gemeenteraad van Westkapelle staat unaniem achter het voorstel van het college van b en w om over te gaan tot controle op de toe ristenbelasting. Burgemeester en wet houders zeggen in hun voorstel de in druk te hebben, dat men 'hier en daar deze belasting onjuist opgeeft'. Over de uitwerking van de controle moet het college zich nog nader beraden. Met name VVD en PvdA drongen daar bij aan op het aantrekken van extra personeel. Raadslid K. Huiszoon (WD) stelde voor om een nieuwe arbeidskracht in een deeltijdbaan van twintig uur per week aan te stellen voor deze controle op de toeristenbelasting Hij zei zich verder wel af te vragen welke bevoegd heden de betreffende controleur gaat krijgen en welke sancties zouden moe ten worden opgelegd, wanneer onregel matigheden worden geconstateerd. A. Toutenhoofd (PvdA) kwam met het voorstel voor de controle twee school verlaters aan te trekken die al langdu rig werkloos zijn. of een schoolverlater en een persoon van het Administratief Dienstencentrum Zeeland (ADZ). „Ie mand van het ADZ komt toch altijd po sitiever over dan een schoolverlater zonder dat ik daarover negatief wil doen over schoolverlaters" zei hij. Burgemeester H. A. van Maldegem wil de de controle een jaar proberen en daarna opnieuw bekijken. Hij stelde dat de werkgelegenheid op de secreta rie eigenlijk toch al is uitgebreid, door dat de bode steeds meer is ingescha keld in de administratie en het schoon houden van het gemeentehuis door an deren moet gebeuren. De gemeenteraad ging verder akkoord met de verkoop van de huidige huurwo ningen De Casembrootstraat 43 en Noordkerkepad 48 aan de bewoners. Raadslid J Houmes wilde wel de kant tekening tegen het voorgestelde ver koopbedrag te zijn, maar verlangde geen stemming over het voorstel. „Zes tegen een, dat vind ik ook niets", aldus het raadslid. Borstamputatiepatiënten Middelburg bijeen MIDDELBURG De nazorggroep J P. Minderhoudt (WD) noemde het zeer de vraag of Vlissingen zelfs na aan passing van de gemeenschappelijke re geling nog binnen het wegschap wil blij ven. De gemeenteraad van Vlissingen beslist vandaag (vrijdag) hierover. Het college van b. en w van Vlissingen heeft namelijk voorgesteld om toch uit het wegschap te treden, ten einde nog meer te kunnen bezuinigen, door het onder houd van de wegen in eigen beheer uit te oefenen. J M. Reinhoudt (CDA) wees in dat ver- Open deurdienst in Zoutelande ZOUTELANDE Zondagavond wordt in de hervormde kerk te Zoutelande een open deurdienst gehouden. De heer C. Janse behandelt het thema: 'Menselijke relaties'. Muzikale mede-t CV,hftlptlQPUIPPn VPhfin werking wordt verleend door het kin-N derkoor 'De Duimzangertjes' Onder f leiding van de heer J. Hekhuis. De werKte voor actie dienst begint om 19.00 uur. band op de afkoopsom en sprak de wens uit. dat deze de gemeente Vlissin gen wellicht zou kunnen weerhouden om uit te treden. „De administratieve rompslomp voor deze wijziging heeft nu al een veelvoud gekost van de 37.000 gulden die de gemeente Vlissingen wil bezuinigen door uit te treden", stelde hij verder vast. J. Houmes (SGP) vertegenwoordiger van Westkapelle in het wegschap hield een pleidooi voor het behoud daarvan. Het wegschap Walcheren is in de huidi ge vorm volgens hem enig voor Neder land. „Het moet model staan voor het wegenbeheer in de toekomst", beklem toonde hij. Het raadslid zei overigens ook binnen de gemeenteraad van Vlis singen verschil van mening te hebben gehoord over het voorstel om uit het wegschap te treden om nog meer te kunnen bpzuinieen. VOOR GEBIED PALINGSTRAAT Uitbreiding van verenigingsgebouw hervormde gemeente van Arnemuiden ARNEMUIDEN - De ledenvergade- ringn de hervormde gemeente van Ar nemuiden (gereformeerde bond) heert besloten tot uitbreiding van het achter het kerkgebouw gelegen verenigings lokaal aan de Markt. De huidige ruim te is te klein geworden om onderdak te bieden aan activiteiten als zondag school. catechisaties, jeugdwerk en be jaardenbijeenkomsten. Berekend is dat de nieuwbouw ongeveer 240.000 gulden gaat kosten. Daarvan komt tweehonderdduizend Zaalvoetbaltoernooi in Middelburg begint eerste ronde MIDDELBURG Vanavond, vrijdag, beginnen in twee Middelburgse sport hallen de eerste wedstrijden voor het jubileumtoemooi ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van het zaalvoet bal in het rayon Middelburg. Zowel in De Kruitmolen als in de sporthal Na- ssaulaan beginnen de wedstrijden om 18.30 uur en duren tot 22.30 uur. In de Nassaulaan spelen in poule A, Middel burg I, Super Vermeulen, FC Laurens I en Hoechstboys en in poule B: Bram- metje Dump, RPMI, FC Laurens n en VCK. In de Kruitmolen is de indeling, poule A; Amro, Amgas, Zeelandia n en Jobse; poule B: Blauw Wit I, Maartense Tapijt I, SV Torna en Streekschool. Een wedstrijd duurt twintig minuten. Er wordt per poule een halve competi tie gespeeld. Het team dat de meeste voor borstamputatiepatiënten houdt punten verzamelt gaat over naar het dinsdag 3 mei een praatochtend in het gezondheidscentrum Dauwendaele aan de Roozenburglaan in Middelburg. Op deze bijeenkomst, die om 10 uur begint, is er gelegenheid om met lotge noten van gedachten te wisselen. finaletoemooi op vrijdag 13 mei. Collecte KOUDEKERKE De collecte ten bate van de Hartstichting bracht in Koudekerke 2.542.25 op. 9 april en 1 mei Centraal alarmnummer 01100-14444 Artsen Vlissingen: za 00 00-24.00 uur: J. A. B. Cramer. Gerbrandystraat 6. tel. 65498; zo. 00.00-24.00 uur A H. van Dijk, Koudekerkseweg 52. tel. 13459. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30-1300 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak». W N. Osterman. De Kempenaerstraat 2. tel. 79791. voor eigen patiënten het gehele weekend bereikbaar. Middelburg: vr. 18.00-za. 24.00 uur: G. J. H. Meyjer. De Krammen 14. tel. 14664, zo 00 00-24 00 uur: J de la Hayze. Seisdam 22. tel 28574. Visites aanvragen vóór 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen. 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. J. Wortelboer. Kromme Weele 7. tel. 33946. voor eigen patiënten het gehele weekend bereikbaar. Middelburg-Zuid: Patiënten van de artsen Jansen. Perquin en Kodde, zie dienst onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: za. 00.00-24.00 uur A. G. Bouwmeester. Dr. v. d. Moerstraat 15. Arnemuiden, tel. 01182-1308; zo. 00.00-24.00 uur: M. Perquin. Park de Moucheron 24. Mid delburg. tel. 01180-29980. Visites aan vragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen. 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskcrke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Vecre en Zanddijk: za. 08.00-zo. 23 00 uur O. Dijkstra. Oostkapelseweg 12. Grijps- kerke. tel. 01189-2523. Westkapelle. Zoutelande, Koudeker ke, Domburg, Aagtckcrke. Biggekerke en Meliskerke: Voor de praktijken van de artsen Van Eede. Vaandrager. Noor- lander en Van der Male. vr. 18.00-zo. 24.00 uur. F. N. van Eede. Casembroot straat 24. Westkapelle. tel. 01187-1234. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijps- kerke). vr. 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bou^ wense. Valkenisseweg 14. Biggekerke. -el 01185-2190. gulden op tafel van de kant van de dia- konie in de vorm van een renteloze le ning. Het restant kan uit de algemene reserves bekostigd worden, zo heeft de voorzitter van de kerkvoogdij, de heer J, Kroon meegedeeld. Hier zijn de kos ten voor de inrichting nog niet bij inbe grepen. Het is de bedoeling dat deze betaald wordt uit het verjaardags fonds van de gemeente en uit acties van verschillende verenigingen. Terre des Hommes ZIER1KZEE - De afgelopen week is op de Zierikzeese Rijksscholengemeen schap professor Zeeman een projekt- week gehouden voor de leerlingen van de brugklassen. De week wordt van daag (vrijdag) vanaf 18.30 tot om streeks 21.00 uur afgesloten met een grote marktverkoop van door de leer lingen vervaardigde attributen. De markt wordt ingericht op het school plein aan het Hatfieldpark. Bij slecht weer in de aula van de school. De op brengst is bestemd voor Terredes Hommes, een organisatie die zich inzet voor het kind in nood waar ook ter we reld. Deze week kwam het lesrooster voor de Burgemeester Van Maldegem. Viering 1 mei PvdA Middelburg MIDDELBURG - De 1 mei-viering van de afdeling Middelburg van de PvdA begint zondag om tien uur met een ope ningswoord door voorzitter Nico Ós- kam, in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Vervolgens zingen de Rooie Vrouwen, waarna PvdA Tweede kamerlid Jaap van der Do'ef vanaf 10.15 uur een 1 mei-rede houdt. Na de pauze en wederom zang door de Rooie Vrouwen wordt om tien over elf de rode roos uigereikt. Om 11.20 uur be gint thatergroep 'Split' een amuse mentsprogramma, waarna omstreeks 12.15 uur de viering wordt besloten met het zingen van de Internationale. De jaarlijkse 1 meicollecte staat dit keer in het teken van de actie 'Helpt Nicaragua vooruit'. Toneeluitvoering OOST-SOUBURG - De Souburgse to neelvereniging STEC brengt vrijdag en zaterdag 6 en 7 mei het toneelspel 'Zij leven onder ons' op de planken. Het door Rob van Marle geschreven stuk wordt opgevoerd in De Zwaan. De aan vang is 20.00 uur. VLISSINGEN - De werkgroep Grave- straat cn omgeving van het Vlissingse wijkcomite Binnenstad wil dat het college van h en w van Vlissingen als nog de nodige maatregelen neemt ter verbetering van het rioolstelsel en de afvoercapaciteit in het gebied Palings traat en omgeving. De werkgroep wijst in een brief aan het college op het naderen van de zomer, waarbij regenbuien zoals in 1982 tot de mogelijkheden behoren. Met de bewo ners, die vorig jaar schade hebben on dervonden als gevolg van waterover last, is volgens de werkgroep geen rege ling getroffen die tot tevredenheid stemt. De werkgroep zegt het bouwen van een bergingskelder in het gebiedPalings- traat en afkoppeling van dit engsgebied van de rest van de binnenstad slechts een minimale eis te vinden. Het be staande pompstation aan de Landings traat zou daarbij moeten blijven ge handhaafd. Is dit niet vóór de zomer gereed, dan eisen de bewoners van de Palingstraat in ieder geval tijdelijke be scherming, zoals handzame zakken zand binnen ieders bereik, een goede controle op de juiste werking van het pompgehiaal en onmiddellijke hulp van instanties, zoals gemeentewerkers en brandweer, ook buiten de werktijden van de gemeente. De werkgroep zegt het verder schanda lig te vinden, dat burgemeester en wet houders ontkennen, dat de waterover last gevaar oplevert voor de volksge zondheid, terwijl daarvan wèlsprake is in het rapport van de Grontmij nv. Daaruit wordt geciteerd, dat „de huidi ge situatie met op vele plaatsen water op straat, dus niet altijd direct materië le schade, uit het oogpunt van de volks gezondheid als ontoelaatbaar moet worden beschouwd. In de ontwikke lingslanden doet men alle moeite om dit soort situaties op te heffen", aldus het citaat uit het rapport van de Gront mij nv. De werkgroep is verder van mening dat het college weinig serieus is omge- sprongen met de belangen van de be wo- ners, als het gaat om schade die zij heb- ben ondervonden als gevolg van de wa teroverlast. „Wij vinden het zonder meer uw taak om een verzekering af te sluiten die dergelijke schade dekt", aldus de werkgroep van het wijkcomité. Speeltuinvereniging Aagtekerke bijeen AAGTEKERKE - De speeltuinvereni ging Aagtekerke hield de jaarvergade ring, waarin P. Pleterse en N. Wisse wer den herkozeln als bestuurslid. Nieuw bestuurslid werd L. Louws in de plaats van F. Blaas. De rest van de avond werd besteed aan de bespreking over het in richten van de nieuwe speeltuin. Zater dag 21 mei wordt deze officieel geopend door burgemeester mr B. van Putten. Hij zal, hangende aan de kabelbaan de nieuwe naam van de speeltuin onthul len. Gevonden voorwerpen VLISSINGEN In de periode van 20 tot 27 april zijn bij de gemeentepolitie te Vlissingen de volgende voorwerpen aangegeven: boekenbon; zonnebril; bril goudkleurig montuur; bril metalen montuur in étui; paar stelten; doublé dameshorloge met bruin bandje; ge breid kindervest; rechter rode kinder schoen; parelsnoer; zilverkleurige arm band met blauw; drie sleutels aan groen label; vier sleutels aan ring. Aangegeven dieren, in asiel: cyperse kat; cyperse volwassen poes; zwarte poes. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag: 09.00 tot 12.00 uur en 14.00 uur tot 16.00 uur. Bij de gemeentepolitie te Oostr Souburg werden in deze periode geen voorwerpen aangegeven. Inmiddels is bij het gemeentebestuur ongeveer 270 leerlingen van de negen van Arnemuiden een bouwvergunning aangevraagd. Besloten is de uitbrei ding op te trekken in het achterste deel van de aangrenzende pastonetuin. Om de kosten te drukken zal geprobeerd worden het werk zoveel mogelijk door vrijwilligers uil te laten voeren. Dat be tekent dat het karwei niet via openbare aanbesteding aan een aannemer ge gund kan worden. Gereformeerde mannen in Meliskerke bijeen MELISKERKE - Voor de gereformeer de mannenvereniging van Meliskerke sprak de heer P. Wilderom uit Vlissin gen over het thema 'Leven en werken achter het IJzeren Gordijn'. De spreker had veel landen in Oost-Europa bezocht en lichtte zijn woorden toe met dia's. Tijdens de vergadering werd ook be stuursverkiezing gehouden Secretaris de heer J. Sanderse was aftredend en niet herkiesbaar. Als opvolger werd de heer W. Krijger gekozen. brugklassen te vervallen. En in de plaats daarvan kwamen allerlei creatie ve handvaardigheden op het gebied van houtbewerking, speelgoed en spel letjes maken, kunstnijverheid, grafisch bezig zijn. textielverwerking, tuinieren en activiteiten op het gebied van het restaurantbedrijf en de bakkerij. Dat heeft nogal wat produkten opgeleverd die vanavond worden verkocht. Burgerlijke stand MARIEKERKE Ondertrouwd: J. Riemens, 21 jr. en A. Boogaard, 20 jr. Getrouwd: S. K. Gorter. 25 jr. en J. A. Baafjens, 22 jr. Tandarts Spreekuur: za. en zo. van 11.00-12 00 uur: za. C. Westvecer. Loskade 21. Middelburg, tel. 01180-26694; zo. A. Peeters. Pijpstraat la. Middelburg, tel. 01180-12565. Dierenartsen Dierenartsenmaatschap Middelburg, voor grote huisdieren tel. 01180-33803, voor kleine huisdieren mevrouw Th. Driehuis, tel. 01184-66548. Consult al leen na telefonische afspraak, visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle'. Oude Domburgseweg 33A te Oostka pelle. tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak Apotheken De dienst van elke apotheek vangt aan vrijdag om 17.30 en eindigt vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: L. v. d. Boogert. Vrijland- straat 79. tel. 27471. Vlissingen: Apotheek Souburg. C van Perestraat 1. Oost-Souburg, tel. 61593. Wijkverpleging Walcheren-Oost, Middelburg-Stad: M. Vader, Haringvlietstraat 56, Middel burg, tel. 01180-29214, b.g.g. 12228. Middelburg-Zuid, Nieuwland en Arne muiden: J. de Vries. J. P. Boreelstraat 8. Middelburg, tel. 01180-34924. b.g.g.14366. Aagtekerke, Domburg, Oostkapelle, Grijpskerke, Serooskerke, St.- Laurens, Veere, Gapinge en Vrouwen polder: R. Scheele. Colljnstr. 97, Vlis singen. tel. 01184-65896. Oost-Souburg en Ritthem: N. Filius. tel 61668. Vlissingen-Stad, West-Souburg, Pape gaaienburg, Westerzicht, Bossenburgh en Paauwenburg: A. J. v. d. Velde, tel. 01185-2780. Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke. Zoutelande en Westkapelle: vr 19.00- ma. 08.00 uur R. de Visser. Zuidstraat 14. Zoutelande. tel. 01186-1325. Verloskundige Vlissingen: vr. 18.00-ma. 08 00 uur P J van Glnkel. Pres. Rooseveltlaan 232. tel. 12775 De nieuwste bestseller van GAZELLE damesuilvoenngen Zeer comp Mei Irommelremmen ol mei kjigpremmen. benlo in combinatie met dne versnellingen Ook met terugtraprem Alle uitvoenngen met kogellagers m de bracket, roestvrijstalen Weinmann velgen. sterke kunststol kettmgkast. Gazelle koplamp mot retlector. ingebouwd Gazelle achte.rticht. tweetin! banden en nog veel meer dat dece Gajelle lot een zeer betaalbaar topmodel maakt Vanaf f539,- WIJKHUYS Badhuisstraat 19. Vlissingen. GEMEENTE ARNEMUIDEN De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis, dat bij het college van burge meester en wethouders van deze gemeente is ingekomen een verzoek van de heer J. A. M. Buijsrogge. wonende te Kapelle. Biezelingse- straat 35. om vergunning voor het oprichten van een tijdelijk surf- en catamarancentrum op een gedeelte van de zogenaamde 'Kleine Piet'. Het, bouwplan, waarvoor de gevraagde vergun ning moet dienen, is niet in overeenstemming met het aldaar geldende bestemmingsplan 'Oranjeplaat'. De bouwaanvraag voldoet wel aan de in voorbe reiding zijnde herziening van dit bestemmings plan. Op grond hiervan overwegen burgemeester en wethouders de vergunning te verlenen, waartoe de artikelen 19 van de wet op de ruimtel!|ke ordening en 50. lid 8. der woningwet de mogelijk heid openen. Alvorens omtrent het verlenen van de bouwver gunning een beslissing zal worden genomen, ligt de situatietekening, met ingang van heden, gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken Gedurende bovengenoemde termijn heeft een ieder de gelegenheid schriftelijk zijn bezwaren legen voornoemd bouwplan in te dienen bij burgemeester en wethouders. Arnemuiden. 29 april 1983. De burgemeester voornoemd. M. M. Markusse. GEMEENTE VEERE BEKENDMAKING De burgemeester van Veere maakt bekend, dat de gemeenteraad in zijn openbare vergadering van 20 april 1983 heeft besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een perceel aan de Noordweg 17 te Serooskerke (W.), kadastraal bekend gemeente Veere, sectie H. no, 667 Bovengenoemd besluit ligt met de daarbijbeho rende tekening voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie. Kerkstraat 7 te Veere. Veere. 29 april 1983 Jilaak fan moederdag 'n Moemendagü ZONDAG 8 MEI A.S. Groots assortiment kamerplanten, honderden soorten w.o. zeer exotische Snijbloemen tegen dagprijzen Artistiek bloemwerk voor iedere heurs Plantschalen in alle prijsklassen Potterie, eenvoudig, doch exclusief of modern Weerbestendige tuinmeubelen Damesgereedschap o.a. tuinhandschoenen Plantenbonnen leuk verzorgd Bomen, heesters, coniferen, rozen, klimplanten Gloxinia's, boordevol knop 8,50, te gen 'n mnederdggprijs7,75 Grootbloemige begonia's, schitteren de enkele en dubbele soorten, 7,75, tegen 'n moederdagprijs6,50 Cineraria's, zware planten barstens vol met knop in zeer mooie kleuren tegen 'n zeer speciale moederdagpri|s 5,75 Voor moedors krulden- en bloementuin Vaste en rotsplanten, kruiden, varens en grassen, alles grote potkweek, f 1,70; 2,10; 2,70... Nó alle 3 prijsklassen door elkaar 3 stuks 5,- Geraniums, in diverse kleuren, tegen 'n moederdagprijs I 3.50 en4 voor 10,- Afrikanen, groot- en kleinbloemige 2,50 per set 3 set 5,- (groot 12, kleinbl. 18) Madelieven4 stuks 5,- Alle aprilaanbiedingen van GROND, TURF, etc. blijven gelden en ook bovenstaande prijzen zijn contante afhaalprijzen. 'n Bloemengroet aan moeder buiten Walcheren verzorgen wij voor u via Fleurop, ook buiten onze landsgrenzen DONDERDAG 5 MEI BEVRIJDINGSDAG... houden wil OPEN DAG... MET VERKOOP. Vrijdag 29-4-'83 zijn wij ook op de markt te Middelburg voor het stad huis Vlissingen alléén vrijdag 29-4-'83 (zaterdag 30 april is er geen markt) Woensdag 4 mei is het verzette markt te Middelburg Donderdag zijn wij ook op de bevrij- dingsmarkt. HONDERDEN SOORTEN KAMERPLANTEN en dagelijks verse SNIJBLOEMEN Grote sortering tuingereedschap Sfet op onge wefeeCijkse ftecCame in ongc gaafc Langevielesingel 34, Middelburg. Tel. 01180-25253* Alle prijzen zijn contante afhaalprijzen /wédgwöod^ 25 in prijs verlaagd - X OO ,,,r*8o lange vorststraal 27 - goes walstraat94-vlissingen l Maandagmiddag vanaf/ \1 uur geopend. Centuur of Samsonite tas LANGE ZELKE 7. VLISSINGEN EEN VERTROUWDE NAAM AUTOBEDRIJF Mercuriusweg 25, Vlissingen Tel. 01184-18351 Na 18.00 uur 01182-1318 Officiële vertegenwoordiging van Mercedes-Benz- personenwagens •MM#»*# HOTEl BISTAURAUt L Weekendmenu 29, 30 f april en 1 mei 1983 K Zalmsalade op venkel Oxtail Clear L amsbout met verse j champignons de Paris Aardappelcroquetjes Gemengde salade Keuze desert 35.- p.p. Beaujolais'Cuvedu w Centenaire' Mise Mommessin w. Fruitig en elegant, geurend naar w bosframbozen 25,50, 13,30 f exclusieve kindermode QÜüy de Tte&elaen DOMBURG exclusieve damesmode- de Tlodelaer

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 18