Sterke tenniswinst hoofdmacht MLTC Erna van der Spek wint turnstrijd Bettine Vriesekoop ondanks zware loting optimistisch Zwemmers Luctor behalen clubtitel Uitslagen en standen PZC/sP°rt Zaalvoetbalkampioen Axel in finale ZEGEMARTINE VAN MAARLEVELD Geen winnaars van eerste prijs lotto IN DIEREN HERSTEL NA ZWAKKE PRESTATIE IN LOCHEM Titel HW BI en Kloetinge BI DON DERDAG 28 APRIL 1983 4XEL-De Axelse zaal voetbal winnaar Verpoorte heeft zich geplaatst voor de finale van de Zeeuwse zaalvoetbalbekcr. Dit gebeurde ten koste van de bekerfinalist van het rayon Walcheren, Dauwendaele. Nadatde wedstrijd meteen gelijke stand, 1-1, was afgesloten, toonden de Axelaars zich beter in het nemen van de beslis sende strafschoppen. In een gelijkopgaande wedstrijd schiep Verpoorte zich toch wel iets betere scoringskansen. Uit één daarvan opende Wim Lensen na vijftien minuten de score Hierna moesten de Middelburgers het meer in de aanval zoeken. maar dit hield tevens in dat Verpoorte met razend snelle uitvallen veel gevaar stichtte. Het team benutte ech ter de kansen met Toen de Axelaars even de aandacht lieten verslappen kwam hen dat duur te staan. Henk Colijn maakte daar direct gebruik van en bracht vlak voor thee de stand in evenwicht 1-1. Na rust speelde de Axelse doelman Piet Verpoorte een hoofd rol, toen hij eerst Van de Wijngaarde onderuit haalde en er voor twee minuten uit moest Jac Breepoel slaagde er toen in de penalty te stoppen) en in het beslissiende deel van de strijd twee strafschoppen uit zijn doel ranselde. Zijn Dau- wendaele-collega Mulder lukte dat slechts éénmaal VLISSINGEN - Gedeeltelijk herstel van de Zeeuwse top- mixed-teams en een nieuwe uitstekende prestatie van de hoofdmacht van MLTC in de hoogste herenafdeling, zijn de meest in het oog springende resultaten van de tweede wed strijddag van de landelijke tenniscompetitie. Onmiddellijk daarna valt de monsters core van indaorkampioen TSI op na voorgaand verlies een uitslag die tegelijkertijd de terugval inhoudt van het daarentegen sterk gestarte Smash. MLTC I was op 'De Veste' gastheer van de derde selectie van het Rotterdamse OTEG, een overgangsklasse-B forma tie die het vorig weekend op eigen terrein met het kleinst mogelijke ver schil door Hoek van Holland geklopt was. De hoofdstedelingen schiepen wat duidelijkheid in de krachtsverhoudin gen in poule 15 door met 6-2 te zegevie ren. De basis voor deze overwinning werd gelegd in de singles, waarin Joost Thorenaar, Remco Maandag. Manon ten Bruggencate en Marjolein Cijsouw hun opponenten S. Stienstra. H. Palm, P. Janssen en H. Coenen op het ver keerde been zetten, een prestatie die in de damesdubbel en de eerste mixed nog eens herhaald werd. In poule 16 stonden uitwedstrijden op het pro gramma voor de beide Walcherse equi pes. MLTC 2 trok naar Dordrecht om de reserves van Dash '35 te bekampen. Een 6-2 nederlaag werd de op het wedstrijdformulier vermelde eind stand. Martine van Maarleveld troefde Ineke de Vrij af, maar Jimmy Salawane en Peter Willemse kwamen in de slotfa se van hun duels met Eric van de Pols en Rob van Bodegraven net iets te kort om de winst binnen te halen. Het Kampioenschap bridgejunioren MIDDELBURG In Middelburg werd gestreden om het kampioenschap voor Zeeuwse jcugdbridgers (viertallen). De RSG Scheldemond uit Vlissingen en de Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg hadden elk twee teams afgevaardigd. Het Goese lyceum was met één viertal vertegenwoordigd. Door de wedstrijdleider, de heer D. W. v. Geel werd het Hesterschema ge bruikt. Er werden 4 ronden gespeeld van 6 spellen. Nadat elk viertal twee wedstrijden had gespeeld stond het tweede team van Scheldemond boven aan. Maar al spoedig bleek dat SSGM 1 daar geen genoegen mee nam en dat het een zeer spannende wedstrijd zou worden. Door uiterste concentratie wist SSGM 1 de wedstrijd te winnen met één matchpunt verschil. Het win nende team bestond uit de paren Jan BLoos met Edwin Schoonen en Erwin met Arno van Duin. Enkele weken geleden wisten deze paren bij de lan delijke finale om het nationaal paren kampioenschap ook op eervolle plaat sen te eindigen; Uitslagen; SSGM 1 - SSGM 2 13-10, Schelde mond 1 - Scheldemond 2 1-21, Scheldemond 2 - Goese Lvceum 22-7. Scheldemond 1 - SSGM 2 18-14, SSGM 1 - Goese Lyceum 27-14, SSGM 2 - Goese Lyceum 1-23, Schelde mond 2 - SSGM 1 12-18. Scheldemond 1 - SSGM 1 4-10, Scheldemond 1 - Goese Ly ceum 13-8, Scheldemond 2 - SSGM 2 10-12. Eindstand; 1 SSGM 1 plus 28, 2 Schelde mond 2 plus 27, 3 Goese Lyceum min 11, 4 Scheldemond 1 min 17,4 SSGM 2 min 27 mp. resterende punt kwam op naam te staan van de herendubbel. Schelde I De Schelde I, op bezoek in Dongen bij Bas I, kon het volgens verwachting evenmin redden. Na zes wedstrijdon derdelen zag het er zelfs bijzonder somber uit voor de Vlissingers. De mixed-combinaties Annemiek en Frans Verhulst en Marja Wondergem/ Koen Stroo zorgden op de valreep echter nog voor twee kostbare tcgen- punten: 6-2. In poule 27 van de tweede klas liet Ludo et Emergo I. ongetwijfeld geïnspi reerd door het succes tegen TSI, weer een overwinning noteren. Hein Kupfer had in zijn eerste partij tegen SBOZ II weliswaar drie sets nodig, maar daarna liep alles van een leien dakje voor de Oostburgers, waarbij Conny Baarends en Barbara du Fossé hun tegenstand sters in het enkelspel zelfs geen game toestonden: 8-0. TSI, dat vermoedelijk met gemengde gevoelens naar St.- Jansteen trok, waar Smash de opposi tie vormde, werd meteen met een ver rassing geconfronteerd, omdat Mark Tazelaar, de opponent van Hans Fe- lius, niet opkwam. Een en ander redu ceerde de winstkansen van de Zeeuws- Zeeuwse UEFA's Vlamingen tot nul. Anniek Huisman die aantrad in plaats van Elisabeth Schmidt, redde nu de eer ten koste van Corina van de Borgt: 7-1. Koploper Roosendaal III en DOS I. beide nog met een positief setsaldo, bekampten elkaar in Vlissingen op park 'Zwanen burg' Via een gelijkspel. 4-4. waarbij hoofdzakelijk de damespartijen de thuisclub nog bijna de das omdeden, kwam in deze toestand geen wijziging hoewel Huybergen in en tegen Axel weer een groot deel van de achterstand inliep. Karin van Maarleveld was in dit eenzijdige gevecht wederom degene die overeind bleef. 7-1 De derby in poule 52 tussen Hulster Ambacht I en Ludo et Emergo II eindigde onbeslist, 4-4 Animo I hield in deze poule de touwtjes in handen, dankzij de hoofd rol van Koen Dobbeleir, Tim van Dijk en Martine Nijsten in het duel met De Schelde II, dat alleen via Helma Tabak en Martine van Llgten enig tegenwicht kon bieden: 6-2. De. stap van de overgangsklasse naar het niveau van de zestien sterkste herenteams van ons land is voor MLTC I beslist niet te groot geweest. Dat werd duidelijk, dankzij een in Oosterhout tegen nationaal kampioen de Warande bevochten gelijkspel. Ma rio Titiheru en Christian Trapman toonden zich de meerderen in het enkelspel, terwijl de routiniers Piet de Jong en Paul Hermsen na hun verloren single, in combinatie alsnog de pun tenverdeling tot een feit maakten 2-3. 23 TOKIO (GPD) Het valt nog tc bezien of de Engelsman Bob Potton tijdens het wereldkampioenschap tafeltennis voor de Nederlandse herenploeg mag uitko men. De reglementencommissie van de Internationale Tafeltennis Federatie (ITTF) heeft namelijk besloten om zijn uitverkiezing in het Nederlands team aan de kaak te stellen in het hoogste bestuurscollege binnen de ITTF, de zogenaamde Council, dat voorafgaande aan het mondiale toernooi in Tokio in vergadering bijeen zal komen. De commissie wil de 'kwestie-Potton' opnieuw bezien, omdat hij tijdens de wereldkampioenschappen van 1981 in Novi Sad als reserve van de Britse ploeg fungeerde. Volgens de internationale reglementen moet men echter minstens een wereldkampioenschap overslaan om voor een ander land te mogen uitkomen. Deze bepaling zou Potton dus uitsluiten voor het WK in Tokio dat vandaag (donderdag) van start gaat. DEN HAAG (ANP) Niemand heeft de eerste prijzen in midlotto 15a, lotto 16 en toto 16 gewonnen. Het cijferspelj 15a en 16 behorende bij respectieve lijk de mid-lotto en de lotto, leverde één winnaar van de eerste prijs op, die een bruto bedrag van 100.000 ont vangt. De uitslagen zijn1 Midlotto 15a; eerste prijs, geen winnaar, tweede prijs: 2 winnaars, die ieder een bruto bedrag van ƒ150.000,- ontvangen, derde prijs: 85 winnaars, die leder bruto ƒ2274.40 ontvangen, vierde prijs 4771 winnaars, uit kering 40,50. vijfde prijs- 69.337 winnaars, uitkering 5,-. Lotto 16' eerste prijs geen winnaar, tweede prijs: 1 winnaar, die bruto ƒ300 000.- ont vangt, derde prijs: 81 winnaars, die ieder bruto ƒ4937,- ontvangen, vierde prijs. 5077 winnaars, uitkering 78.70. vijfde prijs: 78,881 winnaars, uitkering 5:-. Toto 16: eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 4 winnaars, die leder bruto 12.094,10 ontvangen, derde prijs: 57 winnaars, die bruto ieder ƒ1608,10 ontvangen. Toto-gelijk 16 eerste prijs. 1 winnaar, die bruto ƒ4815.20 ontvangt, tweede prijs 2 winnaars, uitkering ƒ401,20, derde prijs 65 uitkering 61,70. vierde prijs. 1568 uitkering 4.- Bob Potton kreeg de afgelopen winter als gevolg van een protest van Noorwe gen al een speelverbod opgelegd om namens Nederland aan de Europese competitie deel te nemen Nadat de NTTB echter dankbaar gebruik had gemaakt van de zeker met waterdichte internationale reglementen op dit punt. werd het verbod naderhand weer opgeheven, zodat de in Nederland woonachtige Brit alsnog met Oranje tegen de Sowjet-Unie kon spelen Het fiat daarvoor werd verstrekt door de president van de ITTF. Roy Evans uit Wales, die zelfs een schriftelijke stem ming per post over de 26 leden in de wereld noodzakelijk achtte om het geschil uit de wereld te helpen. Hoewel zijn meespelen nu dus weer ter discussie wordt gesteld, verwacht ei genlijk niemand dat de Council de speelgerechtigheidsverklaring van Potton voor Oranje alsnog zal Intrek ken. De problemen rond het meespelen van Bob Potton buiten beschouwing gelaten, beloven de 37e wereldkam pioenschappen tafeltennis zeker wat de deelname betreft de grootste te worden die er ooit verspeeld zijn. Bijna 70 landen hebben ingeschreven voor het mondiale evenement, terwijl het internationale congres afgevaardigden telt uit ruim 90 landen. Nederland is op z'n sterkst naar Tokio vertrokken Dat wil zeggen dat er voor het eerst een herenploeg is afgevaar digd van vijf man met de debuterende Theo Bakker als coach De damesequi pe bestaat uit vier speelsters die gecoa- ched zullen worden door Milan Stencel. Aan dit elftal is nog een fysiotherapeut. Peter van Schie. toegevoegd, zelf in zijn jonge jaren een ereklasse-speler die het klappen van de zweep kent Ontspannen Bettine Vriesekoop is ondanks de zwa re loting optimistisch, opgeruimd en bijzonder te spreken over haar voor bereiding. Eerst in alle stilte in Ha- zerswoude. later gevolgd door een intensieve trainingsstage bij de Ja panse selectie, waarvoor ze vergezeld van haar trainer Gerard Bakker reeds tien dagen geleden naar Tokio ver trok. „We trainden op een accomoda- tie die te vergelijken is met Papendal, zo'n twee uur rijden van Tokio van daan- ue oefenstof was redelijk, hoe wel het me verbaasde dat de Japan ners zo ontspannen en soepel naar een WK kunnen toeleven. Dat heeft overi gens niets te maken met het mogelijk ontbreken van enige discipline in die ploeg, die is gewoon enorm. Aanpas singsproblemen heb ik helemaal niet gekend, onmiddellijk na aankomst werd ik vrijwel direct geaccepteerd. De stage is in ieder geval nuttig geweest voor mijn voorbereiding op het WK". Deel schuld Willem II kwijtgescholden TILBURG (ANP) De belastingdienst heeft de Tilburgse eredivisieclub Wil lem II ongeveer "00.000 gulden aan belastingvorderingen kwijtgeschol den. Willem II stond voor ongeveer 1.7 miljoen gulden bij de fiscus in het krijt Met deze vermindering meegerekend zit de Tilburgse club nog voor 18 miljoen gulden in de schulden. Zo heeft de bedrijfsvereniging nog 600.000 gul den tegoed. MIDDELBURG Na de selectiewed strijden in 's-Heerenhoek en Zierikzee is door de jeugd technische commissie en coach Jo de Waal de selectie samen gesteld van het Zeeuwse UEFA-elftal. Die ziet er nu als volgt uit: de keepers Johan de Rue (Biervliet) en Aike Ver wei (Kloetinge) en de spelers Tonny van Vooren iBreskensi. Hans Menu (Temeuzen), Wilco Braafhart en Guido van Boom (Hoek), Pattrick de Broe- kert, Theo Wittenberg en Rini Verwest van Zierikzee, Martin Corstanje (Goes), Jan Kees de Jonge (Heinkenszand), Tonny Meertens (Biervliet), Johnny Koole (Kloetinge), Mels Verhelst (Axel) en Mart van de Guchte van SVD. De UEFA-selectie speelt voor het eerst op maandag 2 mei m Sluiskil tegen Sluiskil 1 (om kwart over zeven), daar na op Hemelvaartsdag in Sas van Gent tijdens het toernooi met jeugdspelers tot 21 jaar, waarna op zaterdag 28 mei in Kruiningen het internationaal toer nooi wordt verspeeld, samen met Roda JC, de afdeling Amsterdam en Loke ren. De scheidsrechter in Sluiskil is Rinus Verhelst en als grensrechters treden die 2e mei op A. Bouchat en B. Martens. VLISSINGEN - Zowel de dames-als de herenpoloploeg van Schelde zegevierden in hun laatste competitiewed strijd. De dames gaven HZPC een flink pak slaag en stuurden de Limburgers met een 11-0 nederlaag naar huis. De heren speelden een van hun betere wedstrijden tegen Solar en wonnen onverwacht met 8-4. Luctor ver loor met klein verschil van Wiekslag (6-8). ploegen had den hun laatste wedstrijd vorige week al gespeeld. Schelde (dames)-HZPC 11-0/ 11-0. Een overduidelijke 11-0-zege voor de goed gemotiveerde Temeuzense da mes. HZPC werd direct na de start stevig onder druk gezet en kreeg geen schijn van kans. In de eerdere ont moetingen had Schelde het nog vrij moeilijk gehad te gen de ploeg uit Horst, maar nu kwam deze er niet aan te pas. Colinda Keesson, Nicole Overdulve, Anita Vergau- wen, Ria van der Hooft (3) en Sandra Dees (5), maakten de doelpunten. Schelde-Solar 8-4. Voor Schelde werd dit een van de betere wedstrijden van het afgelopen seizoen. Tegen het hooggeklasseerde Solar ging het lange tijd gelijk op, maar in de slotfase sloegen de Temeuzenaren toe De equipe van Jan Dubbeldam liep het eindelijk weer eens naar wens en de ploeg kwam dan ook verdiend op voor sprong. Solar raakte hierdoor wat aangeslagen en gaf de Schelde-aanval te veel ruimte. Deze werd dankbaar be nut, wat resulteerde in een terechte 8-4 winst Er werd gescoord door Chris Blees, Bram van der Maale. Hans Murre Erik Vermeulen en Sjaak van der Hooft (2). Luctor-Wiekslag 6-8. De Middelburgers hielden lang stand tegen Wiekslag, en waren zeker in technisch op zicht mets minder dan hun opponenten. Doordat de ploegen elkaar goed in evenwicht hielden werd het dan ook een aantrekkelijke partij. Wiekslag had fysiek wel wat meer in te brengen en het was daaraan te danken dat het in de derde time op twee doelpunten voorsprong kwam. Luctor, dat het zonder wisselspelers moest stel len, kwam adem te kort om de ingezette achtervolging succesvol te bekronen. Patrick Vader zorgde nog wel voor een hattrick, maar de bezoekers consolideerden de voorsprong en streken zodoende met de winst. Rob Geervliet, Walter Huis in 't Veld en Adje van 't Westeinde maakten de overige doelpunten. VLISSINGEN In de vierde en laat ste wedstrijd voor de Zeeuwse hoofd klasse zwemmen heeft het Middel burgse Luctor de Zeeuwse clubtitel geprolongeerd. Na drie wedstrijden stond de ploeg van trainster Ans Geer vliet al mijlen ver voor. zodat er voor wat de eerste plaats betrof weinig spanning was. Hoewel het de laatste zwemwedstrijd van het winterseizoen betrof de meeste clubs vonden deze wedstrijden veel te laat in het seizoen - werd er toch nog een Zeeuws record gebroken. Op de 200 meter vlinderslag zw om Els van Haelst van de Bruinvis uit Sas van Gent de Zeeuwse record tijd van 2.34.1 Even was er nog wat spenning op de 100 meter schoolslag heren. De Vhssin- ger Paul Meerman nam zeer brutaal de leiding vóór Willem Jan Knoester. Het zag er dan ook even uit dat Willem Jan geklopt zou gaan worden Meerman kon het tempo met geheel volhouden en moest in de slotfase Knoester laten gaan. De eindstand van de hoofdklasse luidde 1. Luctor 14 963 2 seconden; 2 de Zuidwester 16.327.5 sec 3 de Stormvogel 16.945.8 sec. 4 de Ganze 16 953,6 sec. 5 de Schelde 16 965.8 sec. 6. de Bruinvis 17.505,7 sec Uit de eindstand blijkt, dat er tussen de Stormvogel, de Schelde en de Ganze weinig krachtsverschil was. De Ganze- ploeg kwam m Temeuzen tot voortref felijke prestaties Vooral op de lange nummers wist de ploeg veel winst te boeken. Daardoor kon het gebeuren dat het in die slotfase de Schelde voorbij ging. Voor Bruinvis is de hoofd klasse voorbij. De meisjes konden op uitstekend mee doch de jongens lieten het afweten. Volgend jaar neemt de zwemclub Koewacht de plaats van de Bruinvis in De uitslagen waren 200 m. vlinderslag dames: 1 Els van Haelst Bruinvis 2.34.1, Arienne Knoester. Luctor, 2.44.7. 3. Carolien Pekaar. Luc., 2.48.5 100 m schoolslag heren: 1 Willem-Jan Knoester. Luctor 110.1. 2. Paul Meerman Stormvogel 1 11.8. 3 Rutger Huygens Luc 1 16 4 100 m schoolslag jongen 10 jaar. 1 Raymond Ram. Zuidwester 1 59,0, 2 Ronny van Kerkhoven. Zuidwester 2 111 100 m schoolslag meisjes 16 jaar. 1 Marleen Knoester Luctor 1 19 1 2 Claudia Cleemput. Bru 1.27 1. 3 Marie Noelle Sole Zw 1.27 1 100 m vrijeslag jongens 16 jaar: 1 Patnck Braam Luctor 59 2. 2. Patnck van Haaien Zw 59 9: 3 Martin van der Hooft. Sch. 1 03.5. 100 m schoolslag dames: 1 Arienne Knoes ter Luctor 118 5: 2. Carolien Pekaar Luc 123.0. 3 Mariette van Kleven. Luc 1.24 0 200 m rugslag heren: 1 Rob Geervüet Luctor 2.18.0. 2 Arco Wagenvoori Ganze 2.27.6. 3. Leon Verhage Luc 2.31.3 100 m rugslag meisjes 14 jaar: 1. Rianne Geervüet Luctor 1 13 0: 2. Ingeborg Schouwvitege Bru 1.15.8: 3. Lisette Sierevogel Luc. 1 18.5 100 m vrijeslag jongens 14 jaar: 1 Rudi Goud swaard Luctor 1.01.8. 2. Serge van Bemme- len Luc fl 07.0: 3. Ronnie Babijn Luc 1.09.1. 100 m vlinderslag meisjes 12 jaar: 1 Arlette Knoester Luc 1 23.8; 2 Nicole Slabbckoom Ganze 1.42.7. 3 Monique van Meyl Sch. 1 43 6, 100 in vrijeslag jongens 12 jaar: 1 Arjan Verhey Sch 1.08 5; 2. Andre van Zijp Luc. 1.11.7; 3 Michel Klelser Stormvogel 1 14.3. 400 m vrijeslag dames: 1 Janine Goethals Bruinvis 4.50,3; 2. Els van Haelst Bru 4 55 0; 3. Nicole van Haelst bru 4 55 5. 400 meter vrije slag heren: 1 Rob Geervliet Luctor 4.28.7, 2 Leon Verhage Luctor 4 32 9. 3 Arco Wagenvoort Ganze 4.34 4. 100 m rugslag jongens 10 jaar: 1 Raymond Ram Zw 1 45 8 2 Ronnie Kerkhoven Zw 2.21 7. 5 x 50 m vrije slag estafette dames: 1 Luctor 2 31 6: 2 Bruinvis 2.32 4 3. Ganze 2 42.5. 5 x 50 m vrije slag estafette heren: 1 Luctor 213.6. 2 Ganze 2 22.2. 3 Stormvogel 2 23 5 DIEREN - Daags na ccn zwakke pres tatie in Lochem heeft turnster Erna van der Spek van Delta Sport Zierik zee zich in Dieren uitstekend gerevan cheerd. Zij wist op overtuigende wijze de Grand-Prixwedstrijd in de junior klasse te winnen. Mede door zeer goed turnen op de onderdelen brug en vrije oefening, maakte Erna zich een vol punt los van de concurrentie. Ron de Waal (trainer): „Ondanks dat het deelneemstersveld niet zo sterk was ten opzichte van voorafgaande toer nooien mag de prestatie van Erna uit stekend genoemd worden, Zij heeft mij zeker in mentaal opzicht enorm ver rast". Haar puntentoaal bedroeg: 29.40 pnt. Balk: 6.30; sprong: 7.80; vrije oefe ning: 7.75 en brug: 7.55. In Dieren was in klasse n ook Sandra de Keijzer van Delta Sport van de party. Zij turnde zich naar een vijfde plaats, mede door een uitstekende sprong, die met 8.00 punten gewaardeerd werd Uitslag: 1 Marion Hendrikckx, DOO 27.75,2 Thalita v d Berg. DOS Kampen: 26.60,3 Ka rin Holst, Tonido 24.90; 5 Sandra de Keijzer, Delta Sport 23.65 Lochem Tijdens de Grand Prix-turnwedstrijd in Lochem is Monique van der Spek van Delta Sport Zierikzee als vierde geëindigd in de jeugdklasse. Voor een eventuele finaleplaats was deze hoge klassering echter een bittere nood zaak, omdat zc haar eerste Grand Prix in Goes niet kon uitturnen. In dezelfde klasse wist Astrid van der Spek beslag te leggen op een twaalfde plaats. Zij verspeelde een hoge klassering door een zeer zwakke vrije oefening. Uitslag 1 Marcia v d. Meer. WIK FTC: 30 40:2 Ilona Ransdorp, Cemsto ASTT 30.30: 3 Dia na Ball, Cemsto ASTT 29.55; 4 Monique v d. Spek. Delta Sport 27 20; 12 Astrid v d. Spek, Delta Sport 25 00.16Tanja van Nierop. MTV '69: 23 60. In klasse I werd Irene Buijs van Delta Sport geconfronteerd met een aantal sterke tegenstandsters. Veel meisjes van de nationale B-ploeg waren name lijk ingeschreven voor deze wedstrijd. Irene wist zich echter goed staande te houden, getuige een dertiende plaats. Uitslag. 1 Debby Grant. Cemsto ASTT 32.10; 2 Louissa van Hesse. Cemsto ASTT 3140. 3 Cecile Lublink. Quick Leeuwarden 30.20; 13 Irene Buijs. Delta Sport 25 15 Bij de wedstrijd in de junior-klasse was Hennie Kloet van Delta Sport genood zaakt zich na één toestel terug te trek ken wegens een voetblessure. Erna van der Spek van Delta Sport had in Lo chem haar dag niet. Zij kwam na onder andere een tegenvallende balkoefening niet verder dan een elfde plaats. Uitslag: 1 Esther Klvlts. Cemsto ASTT 33.20: 2 Liesbeth v.d, Slik, Pro Patrla 32.70:3 Annet Meibos. WIK FTC 31 75; 11 Erna van der Spek. Delta Sport: 27.65. Erna van der Spek. MIDDELBURG De B-junioren van HW hebben de titel in de eerste B-hoofdklas gepakt. In de tweede B-hoofdklas werd KLoe- tinge BI kamapioen. Hontenisse BI degradeert en in de tweede regio degradeert Robur BI met> Yerseke BI. Hontenisse BI - RCS BI 0-7. Ter- neuzense Boys BI - Temeuzen BI 2-3. HW BI - Axel BI 4-0. Clinge BI - Vlissingen BI - 1-5, Aarden- burg BI - Hoek BI 2-1. HW BI 17 13 4 0 30 67-13 Temeuzen BI 16 12 1 3 25 57-22 Vlissingen BI 16 10 3 3 23 55-19 RCS BI 16 8 4 4 20 35-15 Tem. Boys BI 17 8 2 7 18 27-38 Clinge BI 16 7 1 8 15 21-32 Aardenburg BI 16 5 3 8 13 20-37 Hoek BI 16 3 2 11 8 18-47 Axel BI 17 3 2 12 8 16-46 Hontenisse BI 17 1 2 14 4 10-57 Regio 2: Middelburg BI - 's-Heer Arendskerke BI 9-1, Kloetinge BI - Goes BI 3-0. Zierikzee BI - Ame- muiden BI 0-1. Robur BI - Yerseke BI 4-0, Heinkenszand BI - VCK BI 2-3. Kloetinge BI 16 14 I 1 29 66- 12 Zierikzee BI 16 11 1 4 23 60- 21 Amem. BI 15 9 1 5 19 38- 28 Goes BI 14 7 3 4 17 27- 13 M'burg BI 15 7 3 5 17 53- 18 Heinkensz. BI 17 7 1 9 15 34- 41 's-H A.kerkBl 14 6 2 6 14 37- 48 VCK BI 16 6 1 9 13 39- 37 Robur BI 17 4 1 12 9 21- 42 Yerseke BI 16 0 0 16 0 15-130 MIDDELBURG Terneuzense Boys 2 is kampioen geworden van de reserve tweede klas van het landelijk zaterdagvoetbal. De hoogste eer dus voor een Zeeuws reserve-eltfal. Met 4-0 werd bij Zwaluwe 2 gewonnen. Alleen de tweede degradatieplaats is nog niet bekend. Amemuiden 2-GDC21-I.NE0 2- Nieuwdorp 2 1-1. Beatrix 2 - Yerse ke 2 3-1. AZW 2 - SSC 2 0-2. Altena 2 - Good Luck 2 0-1. Tem. Bovs 2 21 15 3 3 3 45-24 Amemuiden 2 21 1 7 3 29 39-19 Good LUCk 2 20 7 12 1 26 32-19 SSC 2 21 8 8 5 24 29-21 Zwaluwe 2 21 8 5 8 21 29-26 Altena 2 21 9 2 10 20 35-31 Yerseke 2 20 6 6 8 18 25-29 AZW 2 20 8 2 10 18 26-33 Beatrix 2 20 6 5 9 17 34-34 NEO 2 20 5 6 9 16 21-32 GDC 2 19 4 7 8 15 21-28 Nieuwdorp 2 20 1 5 14 7 17-57 Dat viel even tegen in de reserve 3e klas. Kapelle 2 moest alleen maar winnen bij Kloetinge 2 en was kampioen. Het werd 2-1 voor Kloetinge. Zodoende kan WHS 2 zijn laatste wedstrijd niet meer cadeau doen bij buurman Tholen- se Boys 2. Kapelle 2 moet nog naar Serooskerke 2. Serooskerke 2 - Meeuwen 2 1-1, Wemeldinge 2 - Tholense Boys 2 1-2, JPS 2 - Zaamslag 2 2-0, Din- teloord 2 - Smerdiek 2 0-1, Kloetin ge 2 - Kapelle 2 2-1. Kapelle 2 19 9 6 4 24 46-19 WHS 2 19 10 3 6 23 41-33 JPS 2 20 9 5 6 23 22-19 Smerdiek 2 19 7 7 5 21 29-26 Serooskerke 2 18 8 3 7 19 26-23 Wemeldinge 2 19 6 7 6 19 20-28 Meeuwen 2 18 7 4 7 18 36-33 Dlnteloord 2 19 6 6 7 18 28-23 Kloetinge 2 18 7 3 8 17 27-25 Tholense Boys 2 18 6 4 8 16 24-33 Zaamslag 2 19 2 4 13 8 12-60 MIDDELBURG Nog een over winning en de Goese GDVV- dames zijn weer kampioen van de eerste klas van het Zeeuws da mesvoetbal. Hoek - VCK 2-0. Pa trijzen - Vlissingen 1-4, SKNWK - GDW 0-3, Oostkapelle - Yerseke 1-0, Zeeiandia - Veere 1-4. GDW 15 15 0 0 30 75- 7 viissmgeo 17 14 1 2 29 75-12 Veere 16 11 2 3 24 52-23 SKNWK 18 10 1 5 21 32-20 Oostkapelle 16 5 4 7 14 22-26 Patrijzen 14 3 4 7 10 12-31 Hoek 16 4 2 10 10 17-40 VCK 15 3 2 10 8 16-49 Zeeiandia 16 2 3 11 7 12-50 Yerseke 15 0 3 12 3 5-60 Tweede klas A: Smerdiek - Waarde 4-0. Krabbendijke - WIK 0-1. We meldinge - Hansweertse Boys 10-0 WIK 13 11 2 0 24 51- 5 Wemeldinge 11 9 1 1 19 63- 5 Krabbendijke 14 9 1 4 19 55-14 Kruimngen 13 7 0 6 14 29-14 Smerdiek 13 5 I 7 11 26-48 Dreischor 13 3 0 10 6 8-34 Waarde 11 2 1 8 5 8-28 Hansw. Boys 12 1 0 11 2 6-98 Tweede klas B Nieuwdorp Beve lander 5-0. Nieuwland - SVD 4-0. Oostkapelle 2 - Meeuwen 0-0, Se rooskerke - Dauwendaele 11-0 Nieuwdorp 13 11 2 0 24 59- 5 Meeuwen 15 9 3 3 21 58- Ooslkapelle 2 13 8 3 2 19 51- 10 Nieuwland 12 6 4 2 16 39- 10 SVD 14 7 1 6 15 34- 32 Serooskerke 14 4 3 7 lt 46- 34 Kwadendamme 9 3 0 6 6 24- 51 Bevelander 12 0 2 10 2 13- 61 Dauwendaele 12 0 0 12 0 1-104 De Zeeuws-Vlaamse tweede klas: Hoofdplaat - Steen 1-1, Spul - Ria 0-0. Steen 13 10 3 0 23 69- 16 Hoofdplaat 11 9 2 0 20 60- 5 Ria W 13 4 5 4 13 33- 31 Terneuzen 11 4 3 411 28- 25 Biervüet 10 3 3 4 9 15- 24 Spui 10 2 3 5 7 12- 13 AZW 10 2 1 7 5 15- 19 Philippine 10 0 0 10 0 2-101

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 23