Kamer akkoord met militaire tv-zender VS in Soesterberg PZC/ radio-tv en kunst televisie Jazz-journalist RudyKoopmans overleden ranis iiiks ÖQÜ E/DSEffiaao\o saaassrasas Joop van Zijl weg bij VARA EXCELLENTIE PANDA EN DE DOLLE DELVER radio WOENSDAG 27 APRIL 1983 NEDERLAND-1 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10 00 Schooltelevisie. Beestenspul; 10 30 Mensen bekijken. 11 00 Plantaardig; 11 30 Wat gebeurt er deze maand. 13 00 Nieuws voor slechthorenden 15 00 Open School. Thema: Homo seksualiteit. TROS 15.30 De magische dolfijn. Docu mentaire. 16 00 De merkwaardige dierenshow 16 40 Ren je rot. Spelprogramma. 17.15 Doe Maar. Herhaling popspe- cial. TELEAC 18.25 Een kwart eeuw ruimtevaart IKON 18 55 De zesde klas. Serie. 19.21 Kenmerk NOS 19 46 Socutera. Uniceffilmpje. 20.00 Journaal VPRO 20 28 BGTV 21.00 De voortuitgang. Laatste afle vering. 22 00 Tijdverschijnselen. „Het gezin als toevlucht". TELEAC 23.00 Ergonomie NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor slechthorenden. 13.00 en 18.15 Nieuws voor slech thorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal 19.12 Politieke Partijen. De EVP. 19.22 Van gewest tot gewest. Regio naal nieuws. 20.00 Laat ze maar praten. Praatpro gramma. 21.30 Cinevisie. Filmrubriek. 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag 23 00 Studio Sport-Extra. Voetbal. 23.45 Nieuws voor slechthorenden BELGIE-NED-1 gramma gepresenteerd door Armand Pien. 20.20 Love verliefd „De ex- vriendin". Aflevering uit de Britse komische serie „Let the re be Love" met Paul Eddmg- ton en Nanette Newman 20.45 Kurt en Co. Kurt van Eeghem ontvangt o.m. Morris, Eddy Bertin en Pas de Deux. 21.30 Het Gerucht. Kunstmagazine met de onderwerpen. Portret van de Belgische choreografe Anne Teresa de Keersmaeker; gesprek met de Nederlandse schilder Cesar Domela over zijn leven en werk. 22 15 Nationale Loterij, Tierce en Journaal. Aansluitend Coda 19 00 Tijdrover Zomermode (1) Vrijetijds- en sportmode 19.10 Nieuwtjes uit Uhlenbusch. „Alleen op het erf". Aflevering uit de 13-delige Duitse jeugd serie met Hans Peter Korff. Hildegard Wensch, Jochen An- gerstein e a 19 40 Mededelingen en programma overzicht 19 45 Journaal 20 10 Weerman 20.15 House by the River. „Met de stroom mee". Amerikaanse speelfilm (1950, z-w) van Fritz Lang met Louis Hayward, Lee Bowman e.a De jonge schrij ver Steven Byrne woont met zijn vrouw Jane in een somber huis langs de oevers van een rivier. Bij het liefdesspel met het dienstmeisje wurgt hij haar onopzettelijk om haar het gil len te beletten. Samen met zijn broer werpt hij het lijk in de rivier. Door de getijdewerking spoelt het lijk in de buurt van het huis aan. Beide broers wor den van moord verdacht, maar gaan bij gebrek aan bewijs vrijuit. Stevens broer dreigt door wroeging gedreven alles op te biechten 21.40 „Die" van Horseferry Road. „The Boys from Horseferry Road". Britse documentaire van Angela Pope over de dok- tersopleidmg in de Westmin ster Hospital Medical School. 22.35-23.15 EK-Voetbal. Samenvat ting van de in Brussel gespeel de kwalificatiewedstrijd België Oost-Duitsiand. 16.30 Open School. Leven met je ademhaling (herh); 17.00 Take it easy. Engels voor be ginners. 17.30 Het Koraaleiland. Vijfde afleve ring uit de negendelige Britse jeugdserie met Richard Gib son, Scott McGregor, Nicholas Bond e.a. 17.55 Don en Peter. „De verhuizers". Tekenfilmpje. 18.00 Tik Tak 18.05 Denken en doen. Spel- en sportprogramma gepresen teerd door Micha Marah waar in ploegen uit Hasselt en Ant werpen het tegen elkaar opne men. 18.30 Waard om te weten. Niki De- meyer vertelt over komende tv-programma's, theatervoor stellingen, nieuwe boeken en platen, enz. 18.40 Belfi en Lillibit. „Het lied van de zevenkleurige glimworm". Te kenfilmserie. 19.00 Juke Box. Frida: „I know the re's something going on"; Cliff Richard: „Only Way". 19.10 Uitzending door derden. Pro- gramma van de Israëlitisch- godsdienstige uitzendingen. 19.40 Tiercé, mededelingen en pro gramma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman •20.15 Mini Micro Macro. Spelpro- 15.00 Schooltelevisie. Europa. 15.50 Ciné Bédé et Cie. 17.25 Plein Jeu. 19.08 Ce Soir. Regionaal magazine. 19.26 Flash Minute Papilion 19.30 Journaal 20.00 La Chasse aux Tresors. 21.00 Champs Elysees Gala du CTF. Galaprogramma met: Mi- chèle Torr, Pierre Bachelet, Gi- nette Reno, Pascal Auberson, Julien Clerc, Plastic Bertrand, Toots Thielemans en Jacky Ickx. 22.15 Planete des hommes. Reporta ge over een ceremonie bij de Sioux-indianen. 22.45 Trekking van de Nationale Lo terij 22.50 Journaal 18.05 Les Chevaux du Soliel (11). 19.00 La pensée et les hommes. De filosofische gedachte. 19.30 Journaal 20.00-23.15 Sports 2. Sportmagazi- ne met o.m. kunstrijden op de schaats en WK-ijshockey. 10 00 Journaal 10.03 WK ijshockey Zweden—Rus land 10.35 Jung und unschuldig. „Young and innocent". Britse film 11937, zwl van Alfred Hitchcock met Nova Pilbeam en Derrick de Marney. 11 55 Terugblik 12.10 Monitor. Actualiteiten 12 55 Persoverzicht 13 00 Journaal 13 15 Teletekst 16 10 Journaal 16.15 Expeditionen ins Tierreich. Na- tuurdocumentaire „Inktvis sen" 17.00 Wir Kinder. Die Regensburger Domspatzen. 17 50 Journaal WDR 18 00 Hier und Heute "18 25 De Flintstones. Tekenfilm NDR 18 00 Die Nordschau 18 15 Freizeit, Freiheit Wildwaterva ren. 18.40 Zandmannetje 18.45 Berichte vom Tage 18.55 ARD-Sport extra. Europacup voetbal: Oostenrijk-Duitsland. Rechtstreekse reportage. In de pauze (19.45 uur): Jour naal 21.00 Frankfurt am Main. Pleidooi voor een stad met een slechte reputatie. Frankfurt heeft bij buitenstaanders een slechte naamde stad is onvrien delijk, koud, traditieloos, commer cieel. Dat zijn typische vooroordelen over Frankfurt. Klopt dat alles nog? 22.00 Titel, Thesen, Temperamente. Cultureel magazine. 22 30 Journaal 10.00-13.15 Programma-overname Duitsland 1 15.57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16 04 Anderland. „De prinses wil een clown zijn". Jeugdserie. Aansluitend Journaal 16 35 Kiwi Avontuur in Nieuw- Zeeland. „De goudader". Jeugdserie. 17.00 Journaal 17.15 Tele-lllustrierte. Actueel the ma, tips sport en amusement. Gasten: Hannes Wader en Ric ky King. 17,53 Rauchende Colts. Afleverintg uit de Amerikaanse westernse rie „Gunsmoke", met James Arness als sheriff Matt Dillon. 18.57 Programma-overzicht 19 00 Journaal 19.30 Telemotor. Automagazine met o.a.: Hoeveel schuld heeft de auto aan de „zure regen"? De vrouw en de auto. Autotest: De Opel Corsa. 20.15 Bilanz. Nieuws uit het bedrijfs leven. 21.00 Journaal 21.20 Midweeklotto 21.25 Dynasty. Amerikaanse serie met John Forsythe en Linda Evans. 22.10 WK ijshockey. Finaleronde. 23.10 Karneval. TV-spel van Theodor Schubel met Elfriede Irrall en Michael Degen: Anita en Dieter geven een gekostumeerd feestje, waarop ook de baas van Dieter is uitgenodigd. En kele uren voor het feest begint, komt er een telefoontje uit de kliniek: Anita's stiefmoeder heeft een hartaanval gehad. Dieter wil het feestje echter met afzeggen, omdat hij vreest een promotie te ontlopen. 00.40 Journaal Kenmerk NED 1. 19.21 uur. In 'Kenmerk', de actualiteitenru briek van IKON. KRO. RKK. een eigen reportage over Aruba aan de vooravond van de verkiezingen. denken niet meer kan; alsof hoop een achterhaald begrip is; alsof de crisis niet juist het begin van de vooruitgang zou kunnen zijn 'De Vooruitgang' is een programma van Frank Wiering en Gerrit van der Eist. De Vooruitgang Tijdsverschijnselen NED. 1, 21.00 uur Vanavond de laatste aflevering van 'De Vooruitgang', een serie van dne VPRO-programma's over arbeid, crisis en toekomst: Wie tegenwoor dig oplossingen probeert te beden ken om uit de crisis te komen en daarbij rekening houdt met de werkelijke problemen, zoals de uit putting van de grondstoffen, de mi lieuvervuiling en de maatschappelij ke vervreemding wordt doorgaans als utopist versleten. Alsof positief NED. 1, 22.00 uur: 'Tijdsverschijnselen'. een serie VPRO-programma's waarin aan dacht voor gebeurtenissen uit heden en verleden, die gezien kunnen wor den als teken des tijds. Onderwerp van vanavond 'Van staatszorg naar zelfzorg'. Presentator Ad 's- Gravesande praat hierover met on der andere dr. G. Hendriks, directeu r-generaal maatschappelijke ont wikkeling ministerie van WVC en F. Kruse. plaatsvervangend directeur- Vanmiddag is er weer een uitzending van het jeugdprogramma 'Ren je rot Op de foto Martin Brozius tlinksi. Hanneke Louwman mudden i en Patricia Paay rechts i bekijken een kraanvogel uit India generaal arbeidsvoorziening minis terie van sociale zaken en werkgele- geneid. Gewest tot gewest NED. 2. 19.22 uur. In 'Van Gewest tot Gewest, twee onderwerpen: het verbond van Frie se verenigingen buiten Friesland en een reportage over de verlaten doua nepost Wemhout. op de weg van Zundert naar het Belgische Wuust- wezel. Laat ze maar praten NED 2. 20.10 uur In het NOS-programma 'Laat ze maar praten praat Koos Postema vanavond met Bob van der Stok. in de tweede wereldoorlog RAF-piloot. krijgsgevangene, vluchteling en ten slotte commandant van het 322 squadron Cinevisie NED 2. 23.00 uur. De filmrubriek 'Cinevisie' is geheel gewijd aan de Britse cineast Peter Greenaway. wiens eerste avondvul lende speelfilm The draughtsman's contract' binnenkort in de Neder landse bioscopen in première gaat. 'Cinevisie' bezocht Greenaway in Engeland en praatte met deze veel zijdige kunstenaar ook over zijn ander werk. Presentatie: Cees van Ede Studio Sport-extra NED 2. 23.00 uur In een extra uitzending van 'Studio Sport' worden samenvattingen ge geven van de vriendschappelijke wedstrijd Nederland - Zweden, de wedstrijd Spanje - Ierland in de voorronde van het Europees kam pioenschap. alsmede van de kwalifi catiewedstrijd Roemenie - Neder land voor de Olympische Spelen. MA G NIET OP KABELNET Van onze parlementaire redactie DEN HAAG Nederlandse kabelnel- ten mogen hel programma van een Amerikaanse militaire televisiezen der op de luchtmachtbasis Soester berg niet overnemen. Doen ze het toch, dan zullen de Amerikanen op grond van de auteurswet stappen onderne men. Minister Brinkman icultuur) zei dit dinsdag in de Tweede Kamer. De Kamer stemde in met het verdrag dat vestiging van de Amerikaanse tv- zender mogelijk maakt Het uit te zenden programma is uitsluitend be stemd voor de 3200 Amerikaanse mili tairen en hun gezinnen rond Soester berg. De zender zal alleen binnen 15 kilometer van de vliegbasis te ontvan gen zijn Een eigen tv-programma vinden de Amerikanen nodig om het moreel van de militairen te verhogen en hun isole ment te verlichten De programma's komen op video-banden uit West- Duitsland. waar al langer televisie voor de Amerikaanse troepen bestaat. Daarnaast zal de zender worden ge bruikt om het squadron in tijd van nood te kunnen alarmeren Kritiek CPN en PSP verwierpen de komst van de militaire zender op principiële gron den Andree van Es (PSPi noemde het „een stuk elektronisch gestuurde, psy chologische oorlogvoering De com munist Schreuders sprak van „een oncontroleerbare, boven de omroepwet staande vorm van tv die door een AMSTERDAM De jazz-journalist, publicist en socioloog Rudv Koop- mans is maandag op 50-jarige leeftijd in zijn woonplaats Amsterdam overle den. Behalve wetenschappelijk medewer ker aan de subfaculteit sociologie en culturele antropologie aan de universi teit van Amsterdam, was Koopmans hoofdredacteur van het muziektijd schrift 'Keynotes' en jazz-medewerker van De Volkskrant. Ook heeft hij enke le boeken over onder meer jazz ge schreven. Koopmans is enige tijd voor zitter van de Anti Apartheids Bewe ging Nederland en voorzitter van de Stichting Jazz in Nederland geweest. HORIZONTAAL: 1 krachtig, 5 blaasin strument; 9 jongensnaam; 10 meisjes naam; 11 talrijk; 13 hijswerktuig; 15 vr.munt; 16 pl. in Gelderland; 17 meis jesnaam; 18 jaarboek; 20 plant; 23 kostuum; 26 ik. 27 loflied; 28 schuin lopen; 31 gebladerte; 33 pi in Gelder land; 34 watering; 35 plant; 36 sleeën. VERTICAAL: 1 ontvangkamer; 2 met een eg bewerken. 3 koordans: 4 krom ming; 5 opgewekt; 6 meisjesnaam, 7 vaartuig, 8 hst; 12 tijdrekening; 14 jongensnaam. 19 pl. in Br. Guinea. 20 sportartikel: 21 jongensnaam: 22 vrucht; 23 schamel; 24 jongere broer of zuster; 25 wenden; 29 eil. in de Gr Oceaan. 30 ontkenning; 32 grondsoort Oplossing vorige puzzt EJN OISEHUSIS ^IB SBSEIB buitenlandse mogendheid wordt geïn troduceerd Van Vlijmen (CDAi noemde het daar entegen de plicht van Nederland om als gastland bij te dragen aan het welzijn en het moreel van de ver van huis gelegerde militairen PvdA en D 66 hadden er aanvankelijk proble men mee. dat de overeenkomst niet eenzijdig kan worden opgezegd. Uitein delijk namen ze genoegen met de ver zekering van minister Van den Broek buitenlandse zakeni. dat de kans op moeilijkheden met de Amerikanen vrij wel te verwaarlozen is. De overeenkomst kan worden opge schort als de Amerikanen zich niet aan de voorwaarden houden. Die behelzen onder meer een volledig verbod van reclame HILVERSUM De 47-jarige Joop van Zijl heeft bedankt als eindredacteur van de V'ARA-televisierubriek 'Achter het Nieuws'. Officieel heet het dat hij weinig bevrediging vindt in deze posi tie, die hij op 1 september 1981 als opvolger van Hans Jacobs had aan vaard. Van Zijl. die nog geen nieuwe baan op het oog heeft, vindt met name dat hij als eindredacteur te weinig toekomt aan het eigenlijke journalistieke werk. Daarnaast zouden problemen over zijn functioneren binnen de uit meer dan 20 personen bestaande redactie een rol hebben gespeeld bij zijn besluit. Het staat overigens nog niet vast wan neer Van Zijl zijn dienstbetrekking bij de VARA zal beeindigen. Van Zijl. die naast zijn werk voor de VARA weke lijks eenmaal het NOS- radioprogramma 'Met het oog op mor gen' presenteert, was afkomstig van de NOS. Daar was hij redacteur- nieuwslezer bij het journaal en bij de informatierubrieken 'Den Haag Van daag' en 'Panoramiek'. Mevne Damen und Herren zei dr. Wilhelm Schwarz- hólz. de directeur van het Oost- duitse vervalsingscentrum m Pots dam met nauw verholen triomf. ..wij hebben, direct uit Moskou, de eervolle opdracht gekregen de dagboeken van Adolf Hitler te ver valsen. Ik geloof te mogen zeg gen. Maar op dit punt moest hij zijn toespraakje even onderbreken omdat de welgeteld 122 medewer kers en medewerksters van zijn instituut in een spontaan applaus je uitbarstten. „Ik meen te mogen zeggen". vervolgde Wilhelm Schwarzholz. ..dat dit de belang rijkste opdracht is die überhaupt op ons werkterrein te vergeven ts Zelfs onze hooggekwalificeerde collega's uit Moskou zagen tegen deze opdracht op. en waren uitein delijk van mening dat wij. in Pots dam. dichter bij het vuur hebben gezeten en daarom het meest in aanmerking komen voor wat ik rustig eine Riesenarbeit durf te noemen!" Toi toi toi Uit de zaal welde even wat Rha- barber. Rhabarber op 'Potztau- send. die Tagebucher Hitiers!' liet iemand zich luidop ontvallen. ,.U begrijpt", vervolgde dr Schwarz holz. „dat ik de afgelopen dagen eerst even met de afdelingschefs heb gebreinsturmd om uit te voge len hoe we dit kanvei moesten aanpakken. Want er mogen na tuurlijk geen fouten worden ge maakt. NU MINDER DAN OOIT! Gelukkig hebben we van de cen trale in Moskou tien jaar de tijd gekregen om het werk te voltooien, zodat we omstreeks april-mei 1983 de sogenannte Tagebucher in de openbaarheid kunnen brengen. Ik zal nu even puntsgewijs voor u opsommen waaraan we dienen te denken: 1. De grote moeilijkheid is. dat alle geschiedschrijvers er tot nu toe van zijn uitgegaan dat Hitier geen dagboek heeft bijgehouden. Het vooronderzoek, dat onze Sowjet- collega's de afgelopen jaren heb ben verricht, heeft echter één pas sage in de memoires van Hitiers privépiloot Hans Bauer opgele verd. die de mogelijkheid van dag boeken openhoudt. Hij schrijft dat Hitler vertwijfeld was toen hij hoorde dat het toestel van ene majoor Gundlfmger was vermist, omdat daarin al zijn privé- archieven werden vervoerd. Dat betekent twee dingen: a. We kunnen niet volstaan met dagboe ken, maar moeten een heel archief samenstellen, b. We moeten in een niet al te groot dorp een veertig jaar oude grafsteen oprichten voor majoor Gundlfmger en zijn beman ningsleden (we weten inmiddels wie dat zijn), en we moeten via een stroman diens overlijdensregistra- tie plus de plaats waar hij begra ven is in het legerarchief in West- Duitsland stoppen, zodat deze in 1982 gevonden kan worden. Voor het dorp hebben we ons oog laten vallen op Bornersdorf bij Dresden. Volgende week zullen zich daar een tiental medewerkers van onze Geheimpolizei metterwoon vesti gen. om te zijner tijd. zogenaamd als nog levende ooggetuigen, een nog nader aan te wijzen West duit- se journalist die te goeder trouw moet zijn op het spoor van de dagboeken te brengen 2 In overleg met Moskou is beslo ten dat de dagboeken de periode 1932-1945 zullen beslaan Ik zal lier mensen aanwijzen die vanaf morgen het hele land moeten af stropen naar oude. of misschien al gesloten papier- en mktfabnekjes. waar men nog papier en inkt uit genoemde jaren in voorraad heeft. Wat het papier betreft denken we aan schriften. Zonodig zullen ook de antiquariaten en bnc a brac- winkeltjes in West-Duitsland wor den bezocht, want zonder betrouw baar papier en inkt uit die jaren hoeven we ons project niet eens te beginnen' 3. Wij zullen een drietal kunstex perts vragen ons namen te noemen van hedendaagse kunstenaars die tekenen en schilderen in de stijl van Adolf Hitler, want wij hebben besloten tn het totale pakket van pnvé-archieven ook Hitiers teke ningen op te nemen: met name tekeningen van Eva Braun. Die zullen een grote publiciteitswaar- de hebben, en de aandacht van de rest een beetje afleiden Om dezelf de reden lijkt het ons verstandig ook delen van manuscripten over door Hitier bewonderde figuren, ik denk aan Wagner. Frederik de TRIJFEL Nico Scheepmaker Grote en dergelijke, in het privè- archief op te nemen. Kenners van deze figuren zullen hierover bena derd worden. 4. Ik zal. aan het eind van deze bijeenkomst, de twintig namen be kendmaken van de mensen die van dag tot dag alle bewegingen van Hitier tussen 1932 en zijn dood in 1945 nauwkeurig in kaart moe ten brengen, zodat niemand later kan zeggen dat hij volgens zijn dagboek in Berlijn zat maar in werkelijkheid in Munchen ver bleef. Ook moeten alle meningen van Hitler over naaste medewer kers en politieke tegenstanders zo als die uit de honderden memoires en geschiedwerken in onze biblio theek naar voren komen, zowel alfabetisch als chronologisch m kaart worden gebracht. 5. Door middel van een landelijke schrijftest voor volwassenen van tussen de veertig en zestig jaar. zal een team van handschriftexperts diegenen eruit zoeken, wier hand schrift de meeste overeenkomst vertoont met dat van Hitler in diens verschillende levensfasen, met inbegrip van de jaren waarin diens hand sterk beefde. In het geval dat niemand van onze be vende landgenoten een hand schrift heeft dal op dat van Hitler lijkt, zullen we daarvoor een oplos sing moeten zien te vinden onder de nu nog niet bevende kameraden met een Hitler-ahnlich hand schrift. Hier wou ik het voor van daag bij laten, ik dank u voor uw aandacht, en ik zou haast willen geggen: toi toi toi!" Door Carsten Graabak Toonder studio's rggN «ANAug -eeczz.SOSrZ Og ACH, IK *CMIS£. öNOfcfo Vifi Wgg^HAP SgfgR .MOgfgM g« S-gfeTAAri&gPN ZUVg Kg. fiCHgfi&etfe OPPrTCNPgR - HILVERSUM-1 DONDERDAG NOS: Nieuws op elk heel uur. NCRV (vanaf 7.00): 7.02 Vandaag... Donderdag. 8.06 Hier en nu. 8.54 In 't voorbijgaan. 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.30 Twaalf-uurtje. 12.03 Will wil wel 14.03 De Jukebox 1503 Toeters en bellen. EO (vanaf 17,001.17.02 EO-Onderweg. 17.55 Mede delingen 18.06 Tijdsein 18 30 EO- Metterdaad. 18.40 Jessica. 18.50 De Wolkenwagen X9.PW Van u wal if zingen 19 25 De Bijbel Open. 19 45 Antenne 2 NOS (vanaf 20.00): 20.03 Langs de lijn 23.02 Met het oog op morgen NCRV (vanaf 24.00): 00.02 Volgspot. 01.02 Metropolis. 02.02 Nachtexpress I. 03 02 Nachtexpress II. 06.02 Eerlidk gezegd 06.09-07.00 Van daag. Donderdag HILVERSUM-2 l: 99.8 MHz. kanaal 43 12.16 Overheidsvoorlichting. 12.26 Land- en tuinbouw (NOS). 12.36 Din gen van de dag. bl3.10 Kinderen een kwartje? 13 50 Reactie-telefoon. 14 00 De Schuurpapier. NOS (vanaf 14.30): 14 33 Zo kan het ook iRVU-NOS). 15.32 NOS-Wereldwijzer. 16.00 Wat een taal. NCRV (vanaf 16.30): 16.32 Studio 55 17.36 Hier en nu. 18 20 Zendtijd pol. part.: PvdA. 18.30 Humanistisch Ver bond iHVi. 19.00 Steen in de vijver. 20.03 Leger des Heilskwartier. 20.18 De wereld zingt Gods lof. 21.00 Bij de tijd. 21.30 Onder de kop. NOS: 21.40 Open School-VARA-TROS. 22.10 RVU. NCRV: 22.40 Nederland en z'n buren. 23.00 Literama-woensdag. NOS: 23.55- 24.00 Nieuws. DONDERDAG NOS: Nieuws om 7.00. 7.30. 8.00. 8.30, 9.30. 10 30, 11 30, 12.30. 13 00. 13 30. 14,30, 15.30. 16.30, 17.30. 18.00, 20 00, 22.30 en 23.55 uur. KNMI: 5.45 Het weer etc. AVRO (vanal 7.00): 7.10 Gymnastiek. 7.20 De AVRO- klok. NOS: 9.05 Gymnastiek. 9.15 Werkbank. 9.24 Waterstanden. 9.33 Open School-NOS. AVRO (vanal 10.00): 10.03 De AVRO-klok. 11.00 Ra diojournaal. 11.03Duimeland ll.lONe- derlandse schoolradio. 11.33 Kijk op kunst. huis van de hits. 14.34 K-Rock. 16.34 Nieuws-Box. NOS (vanaf 18.00): 18 04 De Avondspits. KRO (vanaf 19.00): 19.02 Krachtvoer. 21.02 Demo. 22.02- 24.00 Roek-Tempel. DONDERDAG NOS: Nieuws op elk heel uur. TROS (vanaf 7.00): 7.02 DeHavennout- show. 9.03 De Hugo van Gelderen Show. 11 03 De Polderpopparade. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 12.34 Vraag en antwoord. 13 30 Wees 12 00 Divertimento. 13.05 Orgelconcert. AVRO: 13.30 Fluitconcert. 13.50 Laza rus. 15.50-17.00 Oskar Back Concours. 20.00 Concert. 21.30 Reflections. 21.45- 23.00 Connours. DONDERDAG NOS: Nieuws om 7 00,8 00 en 13.00 uur. VARA (vanaf 7.00): 7.02 Morgenrood. 9.00 Ochtendconcert. 10.15 Strijkkwar tet. 11.30 Theo Bruins, piano.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2