Terneuzenaar krijgt boetes voor reeks overtredingen Bouwverordening Aardenburg is sterk verouderd Terneuzens centrum voor haanlozen morgen open Veel vraag naar informatie bij opening van energie-centrum WAPENBEZIT EN TE HARD RIJDEN Dionne Warwick in Antwerpen VRIJWILLIGERS- VA CA TUREBANK Tafeltennis in sporthal Sas Raadsfractie in Oostburg wil motie tegen verhoging van veertarieven PZC/streek II WOENSDAG 20 APRIL 1983 TERNEUZEN Wapenbezit kan geweld uitlokken, in plaats van dat het bescherming biedt aan I degene die het wapen draagt. Daar kwam het requisitoir van officier van justitie mr R. Beaumont dinsdagmorgen tijdens de zitting van de kantonrechter in Terneuzen op neer. Hij ging hiermee voorbij aan de opmerkingen van O. K. uit Terneuzen, die aanvoerde dat hij zich bedreigd voelde en daarom dergelijk wapentuig had. Vorig jaar had de politie bij een contró- Dan wordt ons land onleefbaar". Voor le een wapenstok in de auto aangetrof- de gladde banden werd K. veroordeeld fen en bovendien bleek K. thuis nog tot een voorwaardelijke boete van 170 twee stilleto's te hebben. Ook kanton- gulden met een proeftijd van een half rechter mr H. A. R. de Mul bleek niet jaar (de officier had een onvoorwaarde- gevoelig voor de argumenten van K. en lijke boete geëist), voor het fietsen op veroordeelde de Terneuzenaar tot het de rijweg werd een boete van twintig betalen van een boete van 420 gulden, gulden opgelegd en de snelheidsover- dat gelijk was aan de eis van de officier treding kwam K. te staan op een boete van justitie. Over het wapenbezit kon van 120 gulden. Met uitzondering van De Mul kort zijn: „Dit kan en mag niet. de gladde banden, waren alle vonnis- Er Is al genoeg ellende in de wereld" Dit was echter niet alles. Er lag nog een hele waslijst van overtredingen, die werd afgehandeld. Zo had de politie K. aangetroffen met een auto. waaronder drie gladde banden zaten. Voorts werd de Tftneuzenaar betrapt op te snel rijden bij Axel (hij reed 78 kilometer per uur. waar vijftig is toegestaan) en had hij op de rijweg gefietstterwijl er een verplicht fietspad naast de weg lag. De kantonrechter en de officier van justitie konden weinig begrip opbren gen voor K. omdat deze regelmatig met de politie in conflict raakt in verkeerszaken en reeds over een in drukwekkend strafblad beschikt. K. zei dat hij werkloos is en hij liet doorschemeren, dat hij de boetes mo gelijk niet zou kunnen betalen. Die opmerkingen ontlokte de kantonrech ter de uitspraak dat hij zich niet aan de indruk kan ontrekken dat vele mensen maar doen onder het motto 'ik kan de boetes toch niet betalen'. „Als we daar in ons beleid rekening mee gaan hou den. is het hek helemaal van de dam. Axelse ploeg halve finalist AXEL Door een 2-1 overwinning op de bekerwinnaar van Schouwen- Duiveland FC Kerkwerve heeft het Axelse Verpoorte zicht geplaatst voor de halve finale van de Zeeuwse zaal- voetbalbekcr. In de eerste speelhelft was de Axelse bekerwinnaar de betere ploeg en kwam door doelpunten van Piet Gans en Erik van Britsom op een verdiende 2-0 voorsprong. Toen echter vlak na rust Magito voor Kerkwerve tegenscoorde, verdween het zelfvertrouwen van de mannen van Verpoorte. In het doel stond echter een sterk keepende Verpoorte die van geen wijken wilde weten en er voor zorgde dat de overwinning toch in Axel bleef. In de halve finales ontmoet Verpoorte nu de Walcherse bekerhouder Dauwen-' daele. Dit gebeurt op 25 april in de Axelse sporthal, aanvang 20.00 uur. Volleybaltoernooi in Terneuzen TERNEUZEN In de sportzaal van het Zeldenrustcollege hield de sport en ontspanningsvereniging van Phi lips een volleybaltoernooi voor afde lingen van de Terneuzense vestiging van de gloeilampenfabriek. Hieraan werd deelgenomen door 12 afdelingen. Uit de voorronden kwamen de teams van Hal V, Materials management, SL-haak en Ontwikkeling als stersk- ten naar voren. In de finalepoule was het team van Ontwikkeling duidelijk te sterk voor de andere geplaatsten. De produktieafdeling SL-haak legde beslag op de tweede plaats. Hal V haalde de derde plaats en de inkoopaf deling die het team van de bedrijfslei ding de weg naar de finalepoule af sneed werd vierde en laatste in de finale-poule. In de eerste troostronde werd een samengesteld team 't Over schot winnaar. De verliezersronde kwam op naam van het team van de Starters. Na afloop van het toernooi reikte bedrijfsdirecteur J. C. van der Tas de prijzen uit. Ontwikkeling kreeg door de overwinning de wisselbeker van het bedrijf definitief in handen. Prestatieloop voor brandweerkorpsen vanuit Westdorpe SAS VAN GENT De brandweerkorp sen uit de gemeente Sas van Gent houden zondag 1 mei de tweede 'Cdt.De Vriend'-prestatieloop en -wan deltocht. Dit jaar is Westdorpe aan de beurt voor de organisatie. Deelnemers kunnen kiezen uit afstanden van drie, vijf of tien kilometer. Deze tochten voeren langs diverse fraaie plekjes in de buurt en kunnen trimmend of wan delend worden afgelegd. Alle deelne mers ontvangen bij aankomst een her innering. De vertrektijd voor de presta tieloop en wandeltocht is tien uur. Inschrijven kan vanaf negen uur in de brandweergarage aan de Molenstraat in Westdorpe. Ouderen Koewacht houden vergadering KOEWACHT De afdeling Koewacht van de rooms-katholieke bond van ouderen houdt donderdag 28 april de algemene jaarvergadering in het ge meenschapscentrum 'De Vlaschaard' in Koewacht. De bijeenkomst begint om 13.30 uur met een eucharistievie ring die wordt voorgegaan door pas toor A. de Wezel uit Koewacht. De viering wordt muzikaal opgeluisterd door het bejaardenkoor van de afdeling Koewacht. Na een korte pauze begint om 15.00 uur de jaarvergadering. Na een jaaroverzicht door de voorzitter volgen de jaarverslagen van de secreta ris, penningmeester en een verslag van de kascommissie. Op de agenda staat ook een bestuursverkiezing. sen gelijk aan de eis. K. gaat in hoger beroep. Mevrouw C. de W. uit het Belgische Eeklo stond terecht, omdat zij op een kruising bij Philippine geen voorrang had verleend aan een bromfietser, die bij de botsing licht gewond raakte. Mevrouw De W. had geen moeite haar fout te erkennen, maar had nooit een schikking ontvangen. Ook vermeldde het proces-verbaal een volkomen an dere naam. De officier van justitie hield zich daarom al bij zijn eis aan het absoluut minimum tarief van 150 gulden en de kantonrechter deed daar nog eens 75 gulden vanaf. Aanzienztenliik minder clement toon- AARDENBURG Het bouwverordcningenbelcid in de gemeente Aardenburg moet nodig worden herzien. Dat constateert zowel raadslid H. van Rie in vragen aan de gemeenteraad, als wethouder J. de Ridder bij de opening van de energietentoonstelling in het Aardenburgse dorpshuis. Volgens De Ridder is de huidige verordening volledig verouderd. cv-installaties. Hij rekende dinsdag- De dienst volkshuisvesting in Middel burg heeft vorige week aangedrongen op aanpassingen, omdat de huidige verordening niet meer voldoet. „Vooral op het gebied van energiebesparing moeten er aanvullende eisen worden gesteld aan de sociale woninglnieuw- )bouw. De ontwerpen van de bouwver enigingen zullen kritischer bekeken moeten worden". De wethouder wil toe naar een energieverbruik in de woning wetwoningen dat duizend tot vijftien honderd kubieke meter aardgas per jaar niet te boven gaat. „Technisch is dat beslist haalbaar. Nu is het nog zo dat in de gemiddelde woningwetwo ning 3500 kubieke meter gas wordt verstookt. Dat jaagt de woonlasten nodeloos op". De Ridder denkt vooral aan aanvullen de eisen op het gebied van isolatie en ANTWERPEN De Amerikaanse zangeres Dionne Warwick geeft woensdag 20 april (vandaag) een optreden in de Koningin Elisa- bethzaal in Antwerpen. Ze maak te vorig jaar een uitstekende co me-back met een elpee, die werd geproduceerd door Barrv Gibb (van de bekende broertjes). De hit Hcartbreaker' kwam hoog in de Europese en Amerikaanse lijsten, haar eerste commerciële succes na een lange periode van relatieve vergetelheid. In de jaren zestig hoorde Warwick tot de absolute top. Ze was een van de meest vooraanstaande vrouwe lijke (zwarte) artiesten en haar volle, stevige en warme stemgeluid dook tientallen keren op in de hitlijsten met succesnummers van het componistenduo Burt Bacha- rach en Hal David. Aan de stroom van hits kwam tegen het einde van de zestiger jaren een voorlopig einde. Een serie minder succesvol le elpees werd vorig jaar weer gevolgd door 'Heartbreaker', en daarmee kwam de vakvrouw weer terug aan de top. Het optreden in Antwerpen begint omstreeks 20.30 uur. Donderdag speelt Carlos Santana in 'Vorst Internationaal' in Brus sel. Santana heeft net een nieuwe elpee uit waarop hij vakkunidg wordt bijgestaan en zelfs overvleu geld door vaklui als Willy Nelson, Booker T. Jones en de groep Fabu lous Thunderbirds. een 'blue wa- ve'-groep die vorige maand Ant werpen plat speelde met opzwe pende blues en rock'n roll. Santa na begint om 20.30 uur aan z'n optreden. de de kantonrechter zich in de zaak van C. T. en H. J beiden uit Axel. T. werd bij Axel achter het stuur van de auto van J. aangetroffen, terwijl hij niet over een geldig rijbewijs beschikt J. zat er naast. Bovendien bleek de auto in zeer slechte staat (de remmen werk ten niet. evenals de remlichten) en de auto was niet verzekerd. T. voerde aan dat zijn vriend misselijk was geworden en hoofdpijn had gekregen. Dat wilde de officier van justitie niet geloven, maar hij speelde op dit argument han dig In door op te merken dat dat waarschijnlijk het gevolg was van een lekke uitlaat. De officier van justitie vond het maar een ergelijke zaak. „Zo'n wrak en dan nog zonder verzeke ring". Hij eiste dan ook verbeurd verklaring van de auto en een voorr waardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid voor drie maanden met een proeftijd van twee jaar. Bij T. bleef het bij een boete van 140 gulden, het gebruikelijke tarief voor rijden zonder rijbewijs. T. was wel in het bezit van een Turks militair rijbewijs, maar dat geldt in Nederland niet De kanton rechter vonniste conform. C. K. en M. K. uit Terneuzen koDden aan de grens bij Sas van Gent hun paspoorten niet tonen aan de konink lijke marechaussee. Hun papieren la gen thuis. Op grond van de vreemde lingenwet beiden zijn Turks werden de twee op de bon geslingerd. Zij werden veroordeeld tot een boete van veertig gulden. OOSTBURG Oscar Timmerman en Emma van de Kerckhove uit Oostburg vierden dinsdag het feit dat ze zestig jaar lang lief en leed met elkaar hebben gedeeld. Hun diamanten bruiloft werd in huiselijke kring gevierd. Burgemeester C. Spijkerboer van Oostburg kwam het echtpaar feliciteren, er was een fruitmand van de gemeente, en een telegram van de commissaris van de koningin. Oscar (81) en Emma (79) hebben één zoon. zes kleinkinderen en zes achterkleinkinderen. Hij is zijn leven lang landarbeider geweest, eerst 21 jaar in Oostburg, en daarna nog een 32 jaar in Waterlandkerk je, waarvan achttien jaar bij landbouwer De Maat. Het diamanten bruidspaar woont aan de Nieuwstraat in Oostburg. middag voor dat strengere normen kunnen leiden tot een verlaging van de maandelijkse wóonlasten met onge veer vijftig gulden. Ook het stimuleren van verwarming per kamer, en het afschaffen van 'dure' cv-installaties kan volgens de Aarden burgse wethouder bijdragen aan die lastenverlaging. „Het wordt eens tijd", zei hij, „dat de woningbouwverenigin gen bij het indienen van hun bouw plannen méér rekening gaan houden met energiebesparing". Raadslid H. van Rie heeft vooral kri tiek op het feit dat er in de gemeente nog veel wordt gebouwd zonder ver gunning. In een brief aan de raad spreekt hij van 'een reeds jaren ge voerd wanbeleid, dat momenteel nog wordt voortgezet". Twee maten Hij verwijt het college dat er met twee maten wordt gemeten. „Daar waar iedere burger moet voldoen aan aller lei voorschriften en regels maakt het college uitzonderingen voor bepaalde personen en bedrijven", zegt hij. Als voorbeelden noemt van Rie de illegale bouw van verscheidene paardenstal len in de gemeente, en de verbouwing van 'De Elderschans' tot restaurant, zónder dat daar de nodige vergunnin gen voor afgegeven zijn. Hij constateert dat er voor 'De Elder schans' géén bouwvergunning was af gegeven, dat gewaarmerkte bestekken en tekeningen ontbraken, dat er geen bouwleges is betaald, dat er geen brandveiligheidsverklaring is afgege ven, en dat er geen vergunning is verleend voor het plaatsen van recla meborden in het park er rondomheen. Van Rie signaleert dat het vorige colle ge ontheffing heeft verleend voor de verbouwing om redenen 'dat de werk zaamheden uit bouwkundig en esthe tisch oogpunt van zodanige onderge schikte betekenis waren dat voor de uitvoering ervan géén bouwvergun ning was vereist'. „Deze werkzaamheden hebben onge veer 420.000 gulden gekost!", zegt Van Rie. „Welke belangen (lees: wiens be langen) hiermee gediend waren is mij wel duidelijk, maar dat bestuurders zich met dergelijke praktijken inlaten is verbijsterend". Van Rie wil een 'na der onderzoek' naar de illegale bouw in gemeente. Daarbij zegt hij nadruk- lijk dat het hem niet is te doen om de kleinere verbouwinkjes aan woningen. Wethouder J. de Ridder is het daar in grote lijnen mee eens. Ook hij wil niet 'moeilijk doen' over de kleinere geval len. „Maar er wordt met twee maten gemeten, en daar dient een einde aan te komen". De Ridder benadrukt dat het vergunningenbeleid in andere ge meenten veel strenger is dan in Aar denburg. „We zijn hier echt niet moei lijk, en dat moet zo blijven. Maar wat de één niet mag, moet voor een ander ook niet mogelijk zijn". De wethouder zal de zaak donderdag aan de orde stellen in de vergadering van het college. Donateursbal Westdorpe WESTDORPE De carnavalsvereni ging 'De Zuipcilinders' houdt zaterdag 30 april in café Het Oude Raedthuys in Westdorpe een donateursbal. De mu ziek wordt verzorgd door het dansor- kest The Lords. Tijdens dit bal worden tevens enkele personen gehuldigd die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor de vereniging. Het bal begint om 20.00 uur. Jeugdafdeling ODI Vogelwaarde hield eenakter-festival VOGELWAARDE De jeugdafdeling van de toneelvereniging ODI (Ont spanning Door Inspanning) uit Vogel waarde bracht het voorbije weekeinde een eenakter-festival voor het voetlicht in het dorpscentrum in Vogelwaarde. Onder leiding van Nellie van der Star re, Theo Jansen en Marlies den Doelder werden acht korte toneelstukjes door zestien jongens en meisjes op de plan ken gebracht TERNEUZEN Burgemeester C. Ockeloen van Terneuzen opent donderdag (morgen) het nieuwe activiteitencentrum voor haanlozen aan De Blokken. Belangrijk onderdeel van dat centrum is de vrijwilligers-vacaturebank. Die is bestemd voor werklozen, die met behoud van hun uitkering toch vrijwilligers werk voor niet-commercièle verenigingen en instellingen willen verrichten. Deze week zijn al die verenigingen en instellingen in de gemeente Terneuzen aangeschreven om hun medewerking aan de vrijwilligers-vacaturebank te verlenen. Want daar ligt juist de taak voor het activiteitencentrum: bemid delen tussen vraag en aanbod op het SAS VAN GENT Zaterdag en zon dag staat sporthal De Vlaanderen in Sas van Gent bol van de tafeltcnnisac- tiviteiten, onder die dagen twee com plete toeruooieii worden gehouden. Zaterdag heeft Zeeuwsch-Vlaanderen de primeur van de eerste Zeeuws- Vlaamse kampioenschappen voor NTTB-spelers. De belangstelling daar voor is zo groot dat 90 procent van alle aangesloten Zeeuws-Vlaamse spelers, zowel senioren als jeugdspelers, ge hoor hebben gegeven aan de inschrij vingsmogelijkheid. De wedstrijden worden in goede banen geleid door het organisatiecomité bestaande uit Paul de Buck (Effect), Joop Maas (SAR), Ro van Waterschoot (SAR en Frits Vcr- vaet (STV). Om in de hoogste klas, waarin voorna melijk zijn ondergebracht de landelijke spelers, zo aantrekkelijk mogelijk te maken, zijn daarin ook de in de eredvi- sie spelende Blanckaerts Ingedeeld en zij behoren daarin beslist ook tot de kanshebbers. De aanvang van de wed strijden, die op 30 tafels zullen worden verspeeld, is om 10 uur terwijl alle Zeeuws Vlaamse kampioenen om streeks 19.00 uur bekend zullen zijn. Een dag later organiseert Frits Ver- vaet, afdelingsbestuurslid recreatieza ken van de NTTB. op hetzelfde toer- nooiveld. maar dan voor de 2e maal weer een groot recreatietoemooi, Ge zien de bezetting en het succes van vorig jaar, waarbij toen 130 deelnemers betrokken waren, wordt nu een nog grotere toeloop verwacht. De deelne mers worden verdeeld over groepen dames en heren, terwijl de jeugd is gescheiden in, jeugd tot en met 13 jaar en jeugd t/m 18 jaar. De speelwijze zal dit jaar worden aangepast aan een beter verloop van de wedstrijden waar bij het dubbelspel is vervallen en de poules meerkampen zijn geworden. Met dit systeen is men verzekerd van het spelen van minimaal 5 partijen. terrein van vrijwilligerswerk in de ge meente Terneuzen. Overigens zijn voor dat vrijwilligers- werk-met-behoud- van-uitkering wel spelregels noodzakelijk. Een toetsings commissie gaat daarom vrijwilligers werk dat wordt aangeboden bij de vacaturebank kritisch bekijken. De vrijwilligers-vacaturebank is een onderdeel van het project Mensen zon der Werk van de gemeente Terneuzen. De gemeente stelde het pand aan De Blokken beschikbaar, nadat duidelijk Clubwedstrijd 'De Vogel' KLOOSTERZANDE De zeehengel- vereniging De Vogel uit Kloosterzande houdt zaterdag 23 april de tweede clubwedstrijd van het seizoen '83 in de Westerschelde nabij de Kruispolder. De wedstrijd begint om 11.30 en duurt tot 14.30 uur. De inschrijving en de prijsuitreiking vinden plaats in zaal De Kastanje in de Cloosterstraat in Kloos terzande. Vrouwensoos viert 4-jarig bestaan KOEWACHT De vrouwensoos Koe wacht viert vandaag, woensdag, haar vierjarig bestaan in zaal Safari in Koe wacht. Op het programma staan een feestavond en een bingo. Buiten de leden zijn ook belangstellende welkom. De feestavond begint om 20.00 uur. was geworden dat steeds meer werklo zen graag vrijwilligerswerkzaamheden wilden verrichten, waarbij zij hun uit kering niet zouden verliezen. Na de opening donderdagmorgen om 10.00 uur is er in het pand een doorlo pende tentoonstelling rond de activi teiten van het project Mensen zonder Werk. Vanaf 13.00 uur wordt er elk half uur een videovoorstelling over het the ma werkloosheid vertoond. De open dag eindigt om 15.00 uur. OOSTBURGDe fractie van Dorpbelangen en Toeris me (D en T) brengt donderdag (morgen) een brief naar voren in de raadsvergadering van de gemeente Oost- burg waarin ernstige bezorgdheid uitgesproken wordt over de dreigende verhoging van de veertarieven. De fractie vraagt steun van de andere partijen in de raad, en het college van b en w voor een gezamenlijke stellingname tegen de plannen van minister Smit- Kroes om de rijksbijdrage in de veer tekorten op 36 miljoen te bevriezen. Dat zal leiden tot enorme tariefs verhogingen, vooral voor de Zeeuws-Vlamingen. De brief kan uitmonden in een motie als daarvoor steun gekregen kan worden. Zo mogelijk zullen ook de andere Zeeuws-Vlaamse gemeenten om steun aan de motie worden gevraagd. AARDEN BURG Meer dan honderd Aardenburgers hebben informatie in gewonnen bij de Coördinatiegroep Energiebesparing Zeeland CEZ) na dat huis-aan-huis foldertjes werden verspreid. Dat is gebeurd in het kader van de energietentoonstelling. die van dinsdag 19 tot en met donderdag 21 april in het Aardenburgse Dorpshuis wordt gehouden. Verreweg de meeste vragen hadden betrekking op mogelijkheden tot isola tie van de woning, en de vervanging van de cv-ketel. Secretaris en corodina- tor C. J. Rozemond van de CEZ was dinsdagmiddag bij de officiële opening van de tentoonstelling blij met zoveel reacties. „De hoge woonlasten nood zaakt de mensen te bezuinigen", vertel de hij. „Daarom loopt deze expo zo goed". Wethouder J. A. J. de Ridder van Aardenburg. zelf energiedeskundige bij een groot aannemingsbedrijf, sprak over de noodzaak tot het 'bijsturen van het gedragspatroon'. „Energiebespa ring is de hoeksteen van het toekomsti ge energiebeleid", zei hij. Hij rekende voor dat sinds 1970 de energielasten met 269 procent zijn gestegen, tegen een huurstijging van 62 procent en een groei in de koopkracht van slechts vijf procent. „De woonlasten zijn enorm gestegen", constateerde hij dan ook. Het 'Energie- centrum' in het Dorpshuis geeft infor matie en documentatie over mogelijk heden tot een zuinig energieverbruik, waarbij de nadruk ligt op goede isola tie en zuinige verwarmingsapparatuur. De expo is vandaag (woensdag) en morgen nog te zien van 15.00 tot 17.30 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Sportprogramma van Sint-Aloy Graauw GRAAUW De sportvereniging Sint- Aloy uit Graauw heeft in de komende weken heel wat activiteiten op zijn programma staan. Vandaag, woensdag, start Sint-Aloy met de wekelijkse gezinsfietstochten, waaraan iedereen kan deelnemen. In schrijven vanaf 18.00 uur in het sport centrum van SintrAloy; de start daar is om 18.45 uur. Voor vandaag, woensdag staat er ook een toertocht voor trim mers van de toerclub Sint-Aloy op het programma- De start is om 18.00 uur aan het sportcentrum van SintrAloy Savok houdt een volleybaltoernooi SAS VAN GENT De volleybalver eniging Savok uit Sas van Gent houdt (woensdag) een volleybaltoernooi waaraan onder andere enkele Zeeuw se jeugdselekties deelnemen, die daar mee de laatste oefenmogelijkheid heb ben voor de strijd om het Nederlands kampioenschap, dat half mei wordt gehouden. De Zeeuwse jongens-junioren moeten het opnemen tegen het eerste heren team van Savok en de Sterre uit Zuiddorpe. Ook de meisjes-jumoren en de meisjes-adspiranten komen in aktie. Zij komen uit tegen het eerste en tweede damesteam van Savok. terwijl ook de dames van Even Kijken uit Zuidzande en het Vlissingse Marathon als spamngpartner zijn aangezocht. Het toernooi wordt in alle categorièn gestart met de wedstrijd Zeeland - Savok. De aanvang in sporthal De Vlaanderen te Sas van Gent is 19.00 uur. Clubkampioenschap Trosvrienden Clinge CLINGE In café De Landbouw te Clinge hield de biljartvereniging De Trosvriende de jaarlijkse feestavond. Tijdens deze feestavond werden de namen bekendgemaakt van het club kampioenschap van De Trosvrienden en tevens werden de winnaars van het puntenklassement gehuldigd. Als club kampioen van de biljartvereniging werd Jo Pilaet gehuldigd. Op de twee de plaats eindigde L. van der Kruisen, terwijl E. van Hoof op de derde plaats eindigde. E. van Hoof wist wel beslag te leggen op de eerste plaats van het puntenklassement, terwijl L. van der Kruisen ook bij dit onderdeel op de tweede plaats eindigde. Als derde ein digde W. Valke. Winnaar Van Hoof kreeg de wisselbekere. Vossenrijders Hulst hield oriëntatierit HULST Dc Hulster automobielclub 'RC De Vossenrijders' hield een oriën tatierit, welke in de A- en B-klasse meetelde voor het RAC-Zuid kam pioenschap routebeschrijving. De uitslagen: A-klasse: l MarijnlsseLand- man uit Breda. B-klasse: l P Hovers'P Rovers uit Roosendaal. Toerklasse: 1 Due- rinck/Van Waes uit Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 33