Regionale omroepen verwerpen voorstel provinciale opslag PZC/ radio-tv en kunst Attenborough niet naar Zuid-Afrika radio WOENSDAG 20 APRIL 1983 NOS 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10.00 Schooltelevisie: Grote en klei ne eters; 10,30 Kinderboeken; 11.00 Europa vanuit de lucht. 13.00 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 15.00 Open School. Thema: Kinde ren het huis uit. KRO 15.30 De poppenkraam. Jeugdserie. 15.50 KRO'S Wereldcircus 16.40 Kun je nog zingen, zing dan mee. Liedjesprogramma. TELEAC 18.25 Een kwart eeuw ruimtevaart IKON 18.55 De zesde klas. „Het condoom". Informatieve serie. 19-21 Kenmerk NOS 19.46 Socutera. „Laat uw hart spre ken". 20.00 Journaal VPRO 20.28 BGTV 21.00 Groucho Marx in „You bet your life". Kwisprogramma. 21.25 De vooruitgang. „Het falend compromis". 22.25 Hotel Suburbia. Popprogram ma. TELEAC 23 00 Ergonomie. NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor slechthoren den NOS 13.00 en 18.15 Nieuws voor slech thorenden 18.25 Staatsloterij 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal 19.12 Politieke Partijen. De Centrum Partij. 19.22 Van Gewest tot Gewest. Re gionaal nieuws. 20.15 Gekkenbriefje. Film. 21 40 Nomaden. Ballet. 22.00 Studio Sport. EC-voetbal. 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag 23.00 Nieuws voor slechthorenden 16.30 Open School. Leven met je ademhaling (herh). 17.30 Het koraaleiland. Vierde afle vering uit de negendelige Brit se jeugdserie „The Coral Is land" met Richard Gibson, Scott McGregor, Nicholas Bond e.a.: De drie jongens zien hoe de inboorlingen aan wal komen. Het komt tot een woes te strijd tussen twee groepen krijgers. Jack heeft bewonde ring voor de moed van een van de jonge vrouwen... 17.55 Juke Box. Blondie: „Denis". 18.00 Tik Tak 18.05 Kameleon. Gevarieerd jeugd programma gepresenteerd door Danny Verbiest. 18.30 Waard om te weten. Niki De- meyer vertelt over de komende jeugdprogramma's, theater voorstellingen, nieuwe boeken en platen. 18.40 Belfi en Lillibit. „De watermo len". Tekenfilmserie. 19 00 Funnies. „Muziek en charme". 19.05 Gezondheidsmagazine. Maga zine met de nadruk op gezond heidsopvoeding en -voorlich ting. Thema: de houding. 19.40 Tiercé, mededelingen en pro gramma-overzicht 19 45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Mini Micro Macro. Spelpro- gramma gepresenteerd door Armand Pien. 20.20 Love Verliefd. „Doorzichtig". Aflevering uit de Britse komi sche serie „Let there be love" met Paul Eddington en Nanette Newman. 20.45 Hoger-lager Spelprogramma onder leiding van Walter Ca- plau. 21.25 Première-magazine. Filmma gazine gepresenteerd door Ro land Lommé. Presentatie van de nieuwe film van Claude Lelouch: „Edith et Marcel", een film over Edith Piaf en Marcel Cerdan. Interview met regisseur Claude Lelouch; in terview met Evelyne Bouix (Edith Piaf) en interview met Marcel Cerdan jr.; interview met Claude Bnaly over de film „Edith et Marcel" en over zijn carrière als acteur en regisseur. 22.15 Tiercé en Journaal. Aanslui tend: Coda. 19.00 Tijdrover. Bloemenschikken 19.10 Nieuwtjes uit Uhlenbusch. „De opschepper". Aflevering uit de Duitse jeugdserie. 19.40 Mededelingen en programma- overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20 15 Un Pilota Rïtorna. „Een piloot keert terug". Italiaanse speel film (z-w, 1942) van Robert Rosselini naar een scenario van Michelangelo Antonioni met Michela Belmonte, Massi mo Girotti, Gaetano Masier en Pierro Lulli. W.O. II. Een Ita liaans oorlogspiloot wordt tij dens een raid boven Grieken land neergehaald en door de Engelsen krijgsgevangen ge maakt. In gevangenschap reist hij mee door Griekenland en volgt zo de troepenbewegin gen van het front. Tijdens een bombardement weet hij te ont snappen en keert naar zijn va derland terug. 21.35 Uitzending door derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep. 16.15 Schaufenster der Welt. Repor tage over de jaarbeurs van Hannover. Technologie, ma chinebouw en staalproblema- tiek. 17 00 Klamottenkiste. Filmpje van Charlie Chaplin. 17 15 Da schau her. Programma voor nieuwsgierige kinderen. 17 45 Konig Rollo. Tekenfilmserie. 17.50 Journaal WOENSDAG 20 APRIL WDR 18.00 Hier und Heute Regionale ac tualiteiten. 18 25 Familie Feuerstein. Tekenfilm serie „The Flintstones". 19 00 Monaco Franze. Duitse serie. WOENSDAG 20 APRIL NDR 18 00 Die Nordschau heute 18 15Manaco Franze. Duitse sene. 19.05 Zandmannetje 19.15 Berichte vom Tage 19.25 Das Nordschau-Magazin 19.59 Programma-overzicht 20.00 Journaal 20.15 Die Roppenheimer Sau. TV- film van Dorothee Dhan met Werner Moser, Horst Berg- mann. Peter Brombacher e.a.: Het dorpje Roppenheim in de Elzas herfst 1939. Aan beide zijden van de Rijn hebben de Franse en de Duitse soldaten hun kamp opgeslagen. Zal de oorlog ook in het Westen be ginnen? Ooit buren en vrien den staan de mannen van ver schillende nationaliteit elkaar nu gedwongen naar het le ven... 21 45 Globus Die Welt von der wir leben. Documentaire over de chemische bodemvervuiling door de toepassing van con ventionele landbouwmetho den. 22,30 Thema's van de dag 23.00 Kurt A. Korber 23.45 Journaal 14.30 Schooltelevisie: De meeuw; 15.00 De katachtigen. 15.50 Ciné Bédé et Cïe. Jongerenma gazine. 17.25 Plein Jeu. Gevarieerd jeugd programma. 19 08 Ce Soir. Regionaal magazine. 19.25 Flash Minute Papillon. Consu- mententips. 19.30 Journaal 20.00 La Chasse aux Tresors. „Op jacht naar de schat". Spelpro gramma. Vandaag: Kiruna (Zweden). 21.00 Special. Sociale verkiezingen. 22.30 Journaal 10.00 Journaal en Thema's van de dag 10.23 WK-ijshockey. West-Duilsland Finland en Canada Rus land. 11.25 Die Montagsmaler. Spelpro gramma. 12 10 Report 12.55 Persoverzicht 13 00 Journaal 13.15 Videotext fur alle 16.10 Journaal 10 00- 13.15 Programma-overname Duitsland 1 15 40 Videotext fur alle 15.57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16.04 Anderland. Kleuterprogram ma. 16.35 Kiwi Abenteuer in Neusee- land. „Het amulet van Maori". Tweede aflevering uit de jeug dreeks met Siegfried Rauch en Estelle Woods. 17.00 Journaal 17.15 Tele-lllustrierte. Gevarieerd programma met als gast: Nino de Angelo. Aansluitend: con- sumententips. 17.53 Gunsmoke. „Rauchende Colts". Amerikaanse western serie met James Arness, Ken Kurtïs e.a.- Ben Slocum is naar Dodge City gekomen en ont moet zijn oude vriend Matt Dillon. Alles loopt in het begin echter minder hartelijk dan zij hadden gehoopt... 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Reisebilder aus der DDR. „Emi lia Galotti in Gohta". Docu mentaire van Peer Leippe over het Oostduitse Gotha, met in het middelpunt het Ekhof- Theater, een der oudste barok- theaters van Europa. 20.15 ZDF-Magazin. Actualiteitenru briek. 21.00 Journaal 21.20 Midweeklotto 21.25 Sport Aktuell. WK-ijshockey: Zweden DDR en Rusland West-Duitsland. 22 40 Voetbal. Returns halve finale Europa-Cup. 23.50 Journaal Kenmerk In de IKON-rubriek „Kenmerk" een interview met de ter dood veroor deelde Zuidafrikaan Cedric Mason, die onlangs naar Londen is ont snapt. Verder een reportage over de uitgestelde volkstelling in West- Duitsland en gesprekken met tegen standers van die telling in Bremen en Hamburg, ed. 1. 19.21 uur), Gewest tot gewest NED. 2, 19.22 uur In de regionale nieuwsrubriek „Van Gewest tot Gewest" wordt aandacht besteed aan historische bouwmonu- menten in Amsterdam; aan het Tu lip Time Festival in het Amerikaan se Holland en aan het Zuiderzeemu seum in Enkhuizen. Gekkenbriefje NED. 2, 20.15 uur. De NOS herhaalt vanavond de film Gekkenbriefje" van Olga Madsen naar de novelle „Zorg dat je een gekkenbriefje krijgt" van Ger Ver- rips. Deze film. waarvoor Rogier Proper en Olga Madsen het scenario schreven, gaat over een jongeman (Esgo Heil) die tegen het eind van de jaren veertig in militaire dienst gaat. Het zijn de jaren waarin Nederland troepen naar Indonesië stuurde De vraagtekens die deze jongeman bij een koloniale oorlog stelt, maken hem tot een dienstweigeraar Bruins onder leiding van Edo de Waart. De bewegingsinspiratie voor „Nomaden" vond Jiri Kylian bij de „Aboriginals", de oorspronkelijke bevolking van Australië met haar eeuwenoude cultuur, waarin de dans een zeer belangrijke rituele rol ver vult. De echte Aboriginals zijn no maden ze trekken van plaats naar plaats. De vooruitgang NED. 1, 21.25 uur Onder de titel „De vooruitgang... het falend beleid" vanavond bij de VPRO de tweede aflevering uit een serie van drie programma's over arbeid, crisis en toekomst De wereldhandel stagneert, het aan tal werklozen groeit Is deze crisis het eindpunt van een cultuur, of is zij het eindpunt van een periode en daardoor het startpunt van een nieuw? In de aflevering van van avond wordt de vraag beantwoord wat de crisis eigenlijk is; wordt een aanval gedaan op het geldend eco nomisch denken; wordt de verzor gingsstaat afgebroken en worden nieuwe ideeen en een nieuw enthou siasme geïntroduceerd Hotel Suburbia NED. 1, 22.25 uur In het VPRO-muziekprogramma „Hotel Suburbia" een impressie van het optreden van de „Gun Club" in Paradiso afgelopen zondag; Paul Weller. de ex-zanger-gitarist van The Jam brengt met zijn huidige groep het nummer „Speak like a child". Voorts een reportage over de Wassenaarse New Wave-golf. waarin de groepen Storung. Ensemble Pit- toresque. Bells of Home en Perfect View Tot slot optredens van de Belgische groepen TC Matic en The Honeymoon Killers Nomaden NED. 2. 21.40 uur De NOS brengt het ballet „Noma denvan Jin Kvlian op het scherm, gedanst door het Nederlands Dans theater. De muziek van Strawinsky wordt vertolkt door het Nederlands Blazersensemble en pianist Theo De Belgische groep TC Matic. IDEE BRINKMAN HEILLOOS DEN HAAG (GPD) Het voorstel van minister Brinkman, zoals neergelegd in de uitgelekte ontwerp-medianota, om de regionale omroep via provinciale opslagen op de omroepbijdragen te financieren is een volstrekt heilloze gedachte. Dit is hel oordeel van de Roos, de organisatie van regionale omroepen in Nederland. Volgens het voorstel van Brinkman zou die provinciale opslag maximaal 10 gulden mogen bedragen. Anders dan in vroegere voorstellen zou geen sprake meer zijn van een vaste rijksbijdrage. Alleen bij dunbevolkte provincies wil de minister zonodig nog bijspringen. De Roos is tegen een dergelijke finan cieringswijze en de Omroepraad, de Nos en een aantal maatschappelijke organisaties zijn die mening eveneens Reclassering niet te spreken over Opsporing Verzocht DEN HAAG (ANP) Tot groot onge noegen van de reclassering hebben de minister van justitie en de Avro beslo ten om ook liet volgend seizoen weer een serie afleveringen uit te zenden van het omstreden tv-programnma 'Opsporing Verzocht'. Dit programma, waarin onopgeloste misdaadzaken aan het publiek wor den voorgeschoteld met het doel de politie aan nieuwe tips te helpen, heeft tot dusver nauwelijks resultaten opgeleverd, zo meldt Kri, het maand blad van de reclassering. De organisa tie vreest nu dat de makers van het programma het volgend seizoen met nog grover geschut zullen gaan werken. „Je ziet nu al dat 'Opsporing Verzocht' steeds minder terughou dend is in ongefundeerde verdachtma kingen en schendingen van privacy en anonimiteit", zegt een stafmedewer ker van de reclassering in het artikel. Pulitzer-prijzen toegekend NEW YORK (AFP/UPI) De Washing ton Post en de New York Times heb ben elk twee Pulitzer-prijzen gewon nen. De prijs voor de beste internatio nale reportage werd gedeeld door Thomas L. Friedman van de Nyt en Loren Jenkins van de Washington Post voor hun verslagen over de Israëlische inval in Libanon. De romanprijs werd voor het eerst toegekend aan een zwarte schrijfster, Alice Walker, voor haar derde werk, 'The Color Purple'. In deze roman beschrijft zij het leven van een bruid van nog 20 op het platteland in het zuiden van de Verenigde Staten. EVEN PUZZELEN toegedaan omdat een jaarlijkse sub sidietoekenning het belang van een onafhankelijke positie van de journa listiek miskent. Bovendien valt vol gens de Roos niet in te zien waarom regionale omroepen anders zouden moeten worden behandeld dan lande lijke omroepen. Ten slotte wordt erop gewezen dat het innen van de opslagen hoge kosten met zich meebrengt. De Roos is extra teleurgesteld omdat de minister wel onderkent dat de regionale omroep een wezenlijke bij drage kan leveren aan een gcintc- greerd landelijk-rcgionaal zendernet. Bovendien heeft de wetgever vorig jaar besloten de Wereldomroep voor laan ten laste te brengen van de omroepmiddelen, op grond van een argumentatie die exact toegepast kan worden op de regionale omroep. Raphael Kwartet krijgt veel lof HILVERSUM (ANP) Het door de NOS naar de internationale muziekda gen in Engeland van de Europese omroeporganisatie voor strijkkwar tetten uitgezonden Raphael Kwartet heeft vier bekroningen gekregen. Het kwartet werd alleen overtroffen door een Engelse formatie, die vijf uitvoe ringen bekroond zag. Aan deze dagen werd voorts deelgenomen door kwar tetten uit Zweden en Oostenrijk. JOHANNESBURG (AP) De regis seur van de film 'Ghandi' de Brit Sir Richard Attenborough heeft onder druk van anti-aparlheidsactivisleii een voorgenomen bezoek aan Zuid- Afrika voor de promotie van zijn film afgezegd. Dit is dinsdag bekendge maakt door een woordvoerder van Columbia Pictures. De filmproduktiemaatschappij liet we ten dat Attenborough niet naar Zuid- Afrika zal komen „tenzij de bioscopen voor zijn film 'Ghandi' voor alle rassen worden opengesteld". Attenborough was aanvankelijk wel van plan om naar Zuid-Afrika te gaan. Hij zou daar een première bijwonen die alleen toeganke lijk zou zijn voor blanken. Vervolgens gaf hij te kennen dat hij alleen de multiraciale Indiase première zou bij wonen. Uiteindelijk koos hij voor weg blijven tenzij de apartheidsbepalingen ten aanzien van bioscoopbezoek zou den worden opgeheven. In Zuid-Afrika onmogelijkheid zonder wetswijzi gingen. The Back Seat Dodge '38" is een kunstwerk dat de Ame- fikaan Edward Kienholz in 1964 maakte, één jaar voor zijn niet minder befaamde „The Beanery", de herschepping, op zijn eigen wij ze, van een bekende oude bar in Los Angeles die door het Stedelijk Museum in Amsterdam werd aan gekocht. „The Back Seat Dodge '38" beslaat, zoals de naam al deed vermoeden, voor een groot deel uil een iingekorteDodge uit het jaar 1938. Kunstgras en bierflesjes ver hogen het realistische effect, dat echter nog het meest gediend is door twee in elkaar overgaande figuren, gemaakt van kippengaas en gips. The Back Seat Dodge '38 verzinnebeeldt de sexuele ervarin gen van miljoenen Amerikaanse opgroeiende jongens en meisjes in een maatschappij die maagdelijk heid en een Victoriaans huwelijk van hen verlangde. Ik citeer nu de begeleidende tekst in de Kienholz- catalogus van 1970. Beenruimte Er bestaan, voor zover mij bekend, geen exacte cijfers over het aantal kinderen dat sinds de uitvinding van de automobiel op de achter bank (of de neergeklapte voor bank) verwekt werd. maar ik schat dat je er toch al gauw de totale bevolking van België door zou kunnen vervangen zonder verlies TRIJFEL Nico Scheepmaker van arbeidsplaatsen. Het meren deel zal dan wel de Amerikaanse nationaliteit hebben, niet alleen omdat Amerika veel inwoners telt, maar ook omdat het de hoogste automobieldichtheid heeft en de auto's daar (en dat is in dit ver band belangrijkover het alge meen ruim van snit zijn en veel beenruimte hebben. En ik hoef niemand uit te leggen dat niets zo bevorderlijk is voor een geslaagde bevruchting achterin de auto als voldoende beenruimte een afgelegen plek kon rijden, een bijzonder stimulerende rol heeft vervuld in zowel de sexuele revolu tie als de daarop volgende bevol kingsexplosie. Een grotere rol in ieder geval dan het ruimtevaar tuig ooit zal kunnen spelen. Triootje Kippenhok Hoewel je over het algemeen de intensiteit van een persoonlijke column als deze kunt verhogen door daarin persoonlijke ervarin gen te venverken, zal ik dit in dit bijzondere geval nalaten, omdat het niet de bedoeling is dat ik J reclame, f antireclame maak voor de verschillende merken auto's die ik in de loop der jaren voor deze en andere doeleinden heb gebruikt. Liever probeer ik mij even te ver plaatsen in de mogelijkheden die de jongelui vr 1891. toen Daimler en Benz de eerste bruikbare auto mobielen bouwden, voor het uitle ven van hun eerste sexuele experi menten hadden. Het kippenhok? Het schuurtje, de hooiberg, het hutje op de heide? De huifkar op het erf? De achterbank van het rijtuig? Ik denk dat de automobiel, als het eerste verplaatsbare kip penhok dat je in korte tijd naar Ik neem aan dat u gelezen hebt dat het de Russen met gelukt is een kind in de ruimte te verwekken. In augustus van het vorige jaar ver bleef de 34-jarige kosmonaute Svetlana Savizkaja acht dagen in het Sowjet-ruimtelaboratorium Saljoet-7, waarin zich toen al enige tijd de bronstige commandant Leo nid Popov en de boordingenieur Alexander Serebrov bevonden Svetlana bleek, helaas, helaas, na haar terugkeer naar de aarde niet zwanger te zijn geraakt, zodat zij en de Sowjet-Unie een mooie pri meur misliepen. Het doel van de onderneming, zo als dat officieel was aangekondigd (het uitvoeren van medische en biologische experimenten), was dus niet bereikt. Ik vraag me af wal Margaret Thatcher, die geen kabel-TV voor volwassenen met. porno erop wil toestaan, van dit ruimtetriootje denkt Gewichtloos Nu wil ik mij niet preutser of victoriaanser voordoen dan ik ben, maar uit de namen van de drie betrokkenen begrijp ik toch dat Svetlana noch met Popov noch met Serebrov getrouwd is. Zijn ze alle drie ongetrouwd? En zoniet, wisten de echtgenotes of de echtge noot er dan van? Of hebben zij nu ook uit de westerse kranten moe ten vernemen dat hun levenspart ner in de ruimte vreemd is ge gaan? Allemaal terwille van de goede zaak en de wetenschap na tuurlijk. maar toch. En hoe moet ik mij de gang van zaken eigenlijk precies voorstel len? Svetlana stapte dus, en een beetje verlegen en blozend natuur lijk gezien het doel van haar komst, vanuit het ruimtevaartuig dat haar bracht het laboratorium binnen en gaf Leonid en Alexander allebei een kus? Of toch gewoon een hand? En zijn ze daarna met een begonnen (ik neem aan dat ze in haar vruchtbaarste dagen was), om de beurt, of ging het alleen maar tussen Svetlana en Leonid (de commandant heeft natuurlijk een streepje voor), en had Alexan der alleen tot taak om Leonid in de geivichtloze ruimte op zijn plaats te houden? Want voor je het weet stijg je op en verlies je het broodno dige contact met de geliefde. Of werden de beide minnaars be stuurd vanuit de controlekamer op aarde, die de gang van zaken via de televisiebeelden nauwlet tend in het oog hield, al was het maar om aan te geven ivanneer het voorspel afgebroken diende te worden om tot daden over te gaan? Vragen, vragen, vragen, die pas opgelost zullen worden als het Sowjel-ruimtevaartministerie de tv-beelden van deze ruimtecopula tie vrijgeeft. HILVERSUM-1 NCRV: 7.02 Vandaag... donderdag. 8.06 Hier en Nu; 8.54 In 't voorbijgaan; 9 03 Wie weet waar Willem Wever woont. 10.03 Muziek bij de koffie. HILVERSUM-2 WOENSDAG 12 03 Will wil wel. 14.03 De jukebox: 15 03 Toeters en bellen EO 17.02 EO- onderweg. 17 55 Mededelingen. 18 06 Tijdsein: 18 30 De wolkenwagen: 19 02 Van u wil ik zingen: 19 25 De bijbel open: 19 45 Antenne 2 NOS 20 03 Langs de lijn. 23.02 Met het oog op morgen NCRV 00 02 Volgspot, 01 02 Metropolis. 02 02 Nachtexpress I. 03 02 Nachtexpress II: 06.02 Eerlijk gezegd. 06 09-07 00 Vandaag donderdag. DONDERDAG Op elk heel uur Nieuws «NOSi. WOENSDAG 12.16 Overheidsvoorlichting, 12 26 Land- en tuinbouw (NOS): 12.36 Din gen van de dag. 13 10 Kinderen een kwartje: 13 50 Reactietelefoon. 14 00 De schuurpapier. 14 33 zo kan het ook iRVU-NOSi: 15 32 NOS-wereldwijzer. 16.00 Wat een taal. NCRV: 16.32 Studio 55: 17 36 Hier en nu 18 20 zendtijd pol. part CDA. 18 30 Humanistisch Ver bond. 19 00 Steen in de vijver: 20.03 Leger des Heilskwartier: 20 18 De we reld zingt Gods lof: 21.00 Bij de tijd. 21.30 Onder de kop. NOS. 21 40 Open school VARA-TROS: 22.10 RVU. NCRV: 22.40 Nederland en z'n buren; 23.00 Literama-woensdag DONDERDAG Nieuws (NOS)" 7 00, 7.30.8.00,8.30, 9.30, 10.30, 11.30. 12.30, 13.00, 13.30, 14 30, 15.30, 16.30, 17.30, 18 00. 20.00, 22.30. 23.55. 5.45 KNMI. AVRO: 7 10 Gymnastiek; 7.20 De AVRO-klok. NOS. 9 05 Gymnastiek; 9 15 Werkbank; 9.24 Wa terstanden. 9.33 Open School-NOS. AVRO: 10.03 De AVRO-klok; 1100 Radio-journaal, 11,03 Duimeland; 11.10 Nederlandse Schoolradio; 11.33 Kijk op kunst. Nieuws-box. NOS: 18.04 De avondspits. KRO: 19.02 Krachtvoer; 21.02 Demo; 22.02-24.00 Rocktempel. DONDERDAG Op elk heel uur: Nieuws (NOS). TROS: 7.02 De havermoutshow, 9.03 De Hugo van Gelderen show; 11.03 De polderpopparade. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 WOENSDAG 12 34 Vraag en antwoord; 13.30 Wees huis van de hits; 14.34 K-rock; 16.34 WOENSDAG 12.05 Divertimento; 13.05 Orgelcon cert. AVRO. 13.30 Brahms. 14.15 Mu ziek. 15 25-17 00 orkest. 20.00 Gitaar- concert; 20 15 American String Quar- tett: 22.15-23.00 Muziek. DONDERDAG Nieuws (NOS): 7.00, 8 00 en 13 00 VARA: 7.02 Morgenrood; 9.00 Lasalle Strijkkwartet; 9.55 Rias Sinfonietta; 11.05 Ochtendconcert.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2