Gifonderzoeken Tholen worden kostbare zaak voor gemeente BABY-HOME til? Hf f *1 I Podium Concertzaal Zierikzee veiliger Thoolse werklozen houden omstreden thema-avond OPHEFFINGSUITVERKOOP!! WISSEL SCHOUWEN PZC/streek RIJK VERANDERDE SUBSIDIEBELEID 10 - 20 - 30 - 40 - 50% korting WOENSDAG 20 APRIL 1983 16 SINT MAARTENSDIJK Het ziet er naar uit dat de voortvarendheid waarmee de gemeente Tholen de problemen rond de bodemverontreiniging in Tholen aanpakt, diezelfde gemeente veel geld gaat kosten. Dat is dan vooral te wijten aan het op 15 april in werking treden van een algemene maatregel van bestuur waarin staat dat de gemeenten voor een belangrijk deel zelf moeten opdraaien voor de kosten die voortvloeien uit bodemverontreiniging. Wat Tholen betreft is er erg veel afhan kelijk van de resultaten die uit het saneringsonderzoek voor het gebied bij de Thoolse Kaaij komen. Als uit dat onderzoek blijkt dat er een sanerings plan moet worden opgesteld, gevolgd door de feitelijke sanering, dan gaat dat de gemeente veel geld kosten. Het gaat om een gebied dat ruwweg wordt begrensd door de Kaaij-Cromvliet- Hoogstraat-Visstraat. Daarnaast wordt ook het leiding-tracé onderzocht dat loopt van de plaats waar vroeger de visfabriek en de gasfa briek bij de Kaaij stonden, naar de Thoolse vest. Dat tracé heeft een leng te van ongeveer 700 meter en is onder de aandacht van het college van burge meester en wethouders gebracht door het PvdA-raadslid mevrouw N. M. J. Boissevain-Van Riet tijdens een raads vergadering. In januari is een oriënte rend onderzoek verricht naar de ver vulling van de leidingstrook. Ook zijn uit de Vest slibmonsters geno men. omdat kennelijk in het verleden de twee fabrieken een deel van hun afvalwater in de Vest loosden. Dat onderzoek is onder meer interessant omdat er al vergevorderde plannen bestaan om langs een stuk van de leidingstrook vier huizen te bouwen. De definitieve resultaten van het on derzoek langs de leiding zijn nog niet bekend, maar volgens M. van Poort vliet, ambtenaar van de afdeling ge meentelijke ontwikkeling, valt het alle maal nogal mee. De kosten van dat oriënterend onderzoek worden nog ge dragen door het rijk. Een eventueel vervolg op dat onderzoek; een nader vervolg op dat onderzoek; een nader vervolg op dat onderzoek; een nader onderzoek, een saneringsplan en sane ring zullen wel voor rekening van de gemeente komen. Van Poortvliet schat de kosten van een nader onderzoek op 30.000 tot 50.000 gulden. Youth for Christ in Oud-Vossemeer Dal is echter slechts een onderdeel van de Thoolse perikelen rond de bodemverontreiniging. De gemeente heeft al ongeveer 70.000 gulden be taald als bijdrage in een nader onder zoek, een saneringsonderzoek en de sanering van een stuk vervuilde grond langs de Kaaij. Het ging om een stuk waarover de nieuwe weg langs de Kaaij is komen te lopen. Omdat de gemeente wilde dat die weg er snel kwam is dat stuk uit het hele gebied geiicht en is er een aparte procedure voor afgewerkt die uiteindelijk heeft 'Bomvrouw' spreekt in vrouwencafé in Zierikzee Z1ERIKZÉE Het vrouwencafé Zie rikzee houdt woensdag 27 april een thema-bijeenkomst over 'Bom- vrouwen', dat wil zeggen vrouwen die bewust kiezen voor het hebben van een kind onafhankelijk van n of meer al dan niet vaste relaties. De 'bom-vrouw' die in het vrouwencafé te gast komt, zal spreken over enkele juridische aspecten bij het bewust on gehuwd moederschap en nader ingaan op het onderscheid tussen wettige en onwettige kinderen, erkenning, het ge zag over het kind en het erfrecht. Ook de relatie 'bom-vrouw' en verwekker van het kind komt aan de orde. De thema-avond wordt gehouden in de 'Gekroonde Suikerbiet en begint om 20.30 uur. Inbrekers betrapt ZIERIKZEE - De rijkspolitie in Zie rikzee heeft maandagnacht bij de ga rage De Nobelpoort in Zierikzee twee heren op heterdaad betrapt toen zij zich toegang tot de garage wilden verschaffen door een ruit te breken. De 24-jarige P. A. K. uit Apeldoorn en de 23-jarige H. van de G. uit Zwolle werden meegenomen naar het bureau OUD-VOSSEMEER - Youth for Christ voor verhoor Daarna zijn beide heren op Tholen houdt vrijdagavond in de huïswaards gezonden. schuur bij Wim Bevelander in Oud-Vos- semeer een 'open huls' voor jongeren. Er is dan gelegenheid om te biljarten, te dammen, te schaken of een ander gezel schapsspel te spelen/Ook kan er gedis cussieerd worden. Het 'open huis' be gint om 19.30 uur. Youth for Christ In Oud-Vossemeer hield een tafeltennistoemooi, dat onder leiding stond van de Thoolse kampioen van vorig jaar, Piet Ridderhof. Na af loop werd er koffie gedronken op de zonder boven de schuur. Het toernooi werd gewonnen door Leo van Vossen en THOLEN De thema-avond die de de uitslag luidt verder: 2. Peter van werklozen belangengroep vrijdag 29 geleid tot het afgraven van de vervuil de grond. De kosten van dat werk kwamen nog grotendeels voor rekening van het rijk volgens een regeling waarbij de ge meente 10 procent van de kosten be taalde en het rijk 90 procent. Die regeling bestaat nu niet meer als ge volg van de eerder genoemde algemene maatregel van bestuur. Gemeenten moeten nu een zogenaamd drempelbe drag betalen dat bestaat uit 10 gulden per inwoner met een maximum van twee ton Tholen heeft ruim 18.500 inwoners. Dat betekent dat werkzaamheden die minder dan 185.000 gulden kosten steeds door de gemeente betaald moe ten worden. Werkzaamheden die daar voor in aanmerking kunnen komen, afhankelijk van de onderzoeksresulta ten, zijn: een nader onderzoek van het leidingtracé; opstellen saneringsplan leidingtra cé; gehele of gedeeltelijke sanering leidingtracé; opstellen saneringsplan Kaas gebied; gehele of gedeeltelijke sanering Kaaij-gebied. Daar komt nog bij dat momenteel de Heidemf] een oriënterend onderzoek uitvoert op de stortplaats Tuttelhoek achter Scherpenisse. Afhankelijk van de resultaten van dat onderzoek kan ook nog eens besloten worden een nader onderzoek in te stellen, met alle gevolgen van dien. De prioriteit ligt voor de stortplaats echter niet erg hoog zodat niet erg veel haast zal worden gemaakt met maatregelen rond de stortplaats, zo licht Van Poortvliet toe. Op die stortplaats is overigens ook de giftige grond gedeponeerd die afkom stig is van het nieuwe wegtracé langs de Kaaij. Die grond ligt daar verpakt in plastic in afwachting van transport naar een centrale plaats, vermoedelijk ergens in het gebied van het Haven schap Vlissingen. Daar moet alle verontreinigde Zeeuwse grond uitein delijk terecht, komen Maar definitief is die locatie nog niet. Het is niet uitgesloten dat er in het stadje nog meer vervuilde grond moet worden afgegraven, bijvoorbeeld uit het gebied rondom het Kaaij-gebied Dat zal afhangen van de resultaten van het saneringsonderzoek. Aan de hand daarvan zal worden bekeken of er iets moet worden afgegraven, wat er moet worden afgegraven en of er misschien andere maatregelen te treffen zijn om iets aan de vervuiling te doen. Daarbij is onder meer de diepte van de vervui ling in de grond van belang. Het stuk dat nu is afgegraven omvat ongeveer éénderde van het totale gebied. Op het resterende gebied staan enkele huizen met tuintjes. Ondanks de mogelijkheid van even tuele besmetting van de grond is de bewoners van die huizen echter geen beperking opgelegd ten aanzien van het gebruik van hun tuin. Middelharnis verslaat Bruinisse in tweekamp BRUINISSE In het zwembad 'Het Aquarium' op Aquadelta. Bruinisse. hebben zaterdag bijna tweehonderd kinderen deelgenomen aan een twee kamp Bruinisse-Middelhamis. De wed strijd verliep in een gezellige sfeer. Er was ook de nodige spanning die resul teerde in veertien medailles voor de Schotejil uit Middelharnis en tien voor Aqua-sprint, Bruinisse. De einduitslag was met 1.906,7 punten in het voordeel van Middelharnis. Bruinisse eindigde met 48,1 punten minder. (De uitslagen lulden: 25 meter schoolslag, 25 meter borstcrawl en 25 meter rugcrawl voor meisjes tot tien jaar: 1 Magda van Slie- drecht. 69,1 seconde, 2 Paola Jansen, 69,4, 3 .Leona Blok, 71,4. Idem voor jongens tot veertien jaar: 1 Kees Mol, 72.5 seconde; 2 Remco de Bruin, 72,6; 3 Johan Paasse. 75.5. De oudere kinderen zwommen drie maal vijftig meter. Meisjes tot twaalf jaar 1 Ma rlon Tieleman. 140.8 seconde. 2 Sandra Dees. 148.5; 3 Adrianne Wielhouwer. 160.8. Jongens tot twaalf jaar 1 Edwin Jansen, 131,9; 2 Ar|en Paasse. 136,9; 3 René van Noordenne, 139,8. Meisjes tot veertien jaar: 1 Josine de Leeuw. 136,6; 2 Marian Koert, 137,1; 3 Anita van Putten, 150. Jongens tot veertien jaar: 1 Johnny Duinhouwer, 114,6; 2 Arthur Wester man en Ivo de Bruin, beiden 126.2 Meisjes tot zestien jaar. 1 Marleen van de Kamp. 126,9; 2 Jolanda Verduin. 129.6. 3 Ada Inke- laar. 145.3 Jongens tot zestien jaar 1 Jan Douwes. 112,4. lm I i Mn Tijdens de grootscheepse oefening van de brandweer in 'Der Boede' in Koudekerke, werden de brandweerlieden geconfronteerd met. een 'aanrijding'die ontstond toen er 'paniek' over een brand uitbrak. VLISSINGEN - In samenwerking met de vrijwillige brandweerkorpsen van Koudekerke en Biggekerke hield de Viissingse brandweer dinsdagavond een grootscheepse oefening in 'Der Boede' in Koudekerke. Naast zo'n zestig brandweerlieden, werd ook deelgeno men door EHBO-leden uit Koudekerke, de ambulance dienst en de lotusgroep uit Koudekerke en leden van de jeugdbrandweer, die als slachtoffers fungeerden. Volgens het draaiboek van de oefening was er brand ontstaan m de parafinekeuken van paviljoen Vliedberg. De brand breidde zich snel uit naar andere afdelingen van het paviljoen. 'Omstanders' moesten een veilig heenkomen zoeken, waardoor er 'paniek' ontstond en twee auto's op elkaar botsten. Bij deze 'aanrijding' waren enkele slachtoffers betrokken. De opvang van de 'gewonden' gebeurde in de werkplaats op het terrein. Tevens zorgden leden van de reserve rijkspolitie voor afzetting van het terrein. Brandweercommandant W P. van Leersum noemde de intergemeentelijke oefening 'geslaagd', hoewel er 'ver- bindingstechnisch' nog wel enkele problemen waren. RAAD STEMT IN MET KREDIET ZIERIKZEE De raad Zierikzee heeft dinsdagavond in een nog niet eerder vertoond tijdsbestek van nog geen uur een tiental door b en w ter vaststelling aangeboden begrotings wijziging afgewerkt. Een daarvan be trof het beschikbaar stellen van een krediet van 13.000 gulden voor het treffen van veiligheidsmaatregelen in de Zierikzeese Concertzaal, waar J. DE BOER UIT LEEUWARDEN IS GASTSPREKER Sportinstuif Poortvliet, 3. Lian van Poortvliet, l. Ronny Lindhout, 5. Stian Geerts. RECREATIE VOLLEYBAL ZIERIKZEE ZIERIKZEE In poule A van het recreatievolleybal in Zierikzee zijn vier wedstrijden gespeeld. Zweedse Rode Kruisziekenhuis I verloor met 1-2 van Van Oeveren Reizen. Degra dant Havenpark verloor met 0-3 van De Putters I, B. B. Wansink verloor eveneens met 0-3 van Big S cn kam pioen Mevo I bleef met 2-1 de baas over Mevo II. Mevo I, Wik I en Mevo II zijn al zeker van een eerste, tweede en derde plaats. Alleen voor B. B. Wansink is er nog een sprankje hoop om voorbij Christelijke Scholengemeeschap te komen. B. B. Wansink moet dan wel te twee wed strijden met 3-0 winnen en Chr. Scho lengemeeschap alle sets verliezen. Van de twee gespeelde wedstrijden in poule BN, Cluzona I - CPJ 2-1 en Renesse I - Wik II 1-2, is alleen de overwinning van de in degradatienood verkerende Cluzona I van belang. Clu zona I is nu uitgespeeld en zal met spanning de komende resultaten van CPJ en Opel Team tegemoet zien. In poule C is Fiscus I nu definitief kampioen door met 2-1 te winnen van Willibrordus. ZWN won met dezelfde cijfers van Mevo IV en is nu al zeker van de tweede en mede promotie plaats. Degradant Brogum won met 2-1 van Fiscus II. In deze poule zijn de resterende wedstrijden alleen in spor tieve zin belangrijk, maar niet meer voor de ranglijst. april in Tholen houdt is al bij voor baat een omstreden zaak. Er is heel wat afgepraat tussen de gemeente Tholen en de WBG voordat het zo ver was dat beide instellingen het over de thema-avond eens waren. Vooral de gemeente had zich op het standpunt gesteld dat de avond gericht moest zijn op de Thoolse werklozen en de Thoolse situatie. Dat was ook wel de bedoeling van de WBG, maar van die zijde werd gesteld dat dan toch niet aan een aantal algemene zaken te ontkomen valt. Zo waren er bij de gemeente aanvanke lijk ook wat aarzelingen over het optre den van gastspreker Jan de Boer, directeur van de sociale dienst in Leeu warden. Dat bleek in een gemeente raadsvergadering toen het PvdA- raadslid J. de Bres daar kritische vra gen over stelde. Maar de gemeente had meer problemen en dreigde uiteinde lijk de subsidie voor de thema-avond niet beschikbaar te stellen. Overigens geen probleem, zo vertelde H. Jansen, want dan hadden we wel op een of andere manier gezorgd dat die 350 gulden op tafel kwam. Toen De Boer hoorde van het dreigement van de gemeente bood deze zelf al aan op eigen kosten naar het Zeeuwse eiland af te reizen. Op affiches had de WBG ook geschre ven dat het thema van de avond de sociale dienst zou zijn. Dat is later op aandringen van de gemeente veran derd in een drietal punten: werken met behoud van uitkering. herstructurering van de werkgele genheid en het opzetten van een eigen bedrijf. Ook over de leden van het forum bestond onenigheid. Uiteindelijk zijn daar de volgende personen in geko men: C. Meerman (voorzitter), beleids medewerker van de stichting ombuds- Zeeuwse stuurgroep werkloosheid. T. van Rijssel van het CNV en K. de Meij van de jongerenbeweging in het FNV. Frans Jansen legt uit dat die mensen vooral gekozen zijn vanwege hun spe cifieke deskundigheid. Daarbij is be wust niet het hoofd van de sociale dienst uit Tholen, A. G. van de Sande, gekozen. Niet, omdat die niet deskun dig is. zo legt Jansen uit, maar omdat problemen voorzien worden als Thoolse werklozen moeten gaan dis cussiëren met de man waar ze enkele dagen later weer voor een uitkering moeten aankloppen. Toen eenmaal de gemeente en de WBG op een lijn zaten over de thema-avond was de mede werking van de gemeente erg goed, aldus de WBG-woordvoerder. Op de thema-avond zal ook een enquê te worden besproken die onder de Thoolse werklozen is gehouden. Uit de resultaten van die enquête blijkt onder meer dat de ervaringen met de ge meentelijke sociale dienst niet in alle gevallen even goed zijn. Mede daarom is het van belang, aldus Jansen, dat er objectieve voorlichting komt over zo'n dienst. „De meeste mensen kennen een sociale dienst alleen rpaar als uitke ringsverstrekker. maar er zijn veel meer mogelijkheden". De thema-avond wordt vrijdag 29 april gehouden in gebouw Meulvliet in Tho len. De bijeenkomst is weliswaar be doeld voor werklozen, maar voor iedere belangstellende toegankelijk. De thema-avond begint om 19.30 uur. OUD-VOSSEMEER - De jeugdcommis sie van de voetbalvereniging ag een sportinstuif voor de jeugd van 6 tot 15 jaar. Van 10.00 tot 12.00 uur kan men zich laten inschrijven in de kantine in het sportpark 'De Vossenberg' in Oud- Vossemeer. Op het programma staan van 13.30 tot 15.00 uur kinderspelen en vervolgens kan men nog twee uur naar films kijken. Schiettoernooi SCHERPENISSE De schietvereni ging 'Prinses Juliana' in Scherpenisse hield een tweedaags toernooi op de 12 meterbaan. Er waren 68 deelnemers van de Thoolse Schutterskring. In clubhuis 'De Gouden Leeuw' werden de kringbekers uitgereikt door kring voorzitter M. J. de Groen en Juliana- voorzitter P. van Dijke nam de per soonlijke prijzen voor zijn rekening. De uitslagen korpsen- afdeling H: Stavenisse. afdeling A. Scherpenisse; afdeling B: Poortvliet; afde ling C: Stavenisse. afdeling D: Tholen. Personeel: klasse H: 1 H. Berrevoets; 2 A v. Mil; 3 H. de Vos; klas A: 1 J. A. v. Tiggele; 2 W. Becker: 3 C. W. de Vos; klasse B: 1 A. Rijnberg; 2 W. v. Reijen; 3 J. Poot: klasseC; 1 M. de Braber; 2 R Suurland; 3 Ph. de Rijke,- klasse D; 1 W. Donker; 2II. Lindhout; 3 Van. Loenhout. thans met name de toestand van het toneel in het geding gekomen is. Er zal een verbetering worden bewerk stelligd door middel van andere staal draden dan de huidige en het plaatsen van een beschermhek rondom de zoge naamde trekkenwand. Dit om te voor komen dat eventueel vallende contra gewichten op het toneel terecht ko- Verder kon de raad dankzij een aan de gemeente ten deel gevallen eenmalige rentevoordeel overgaan tot een reser vering van in totaal drie ton, en wel in drie gelijke delen van één ton ten behoeve van aanpassing van de con certzaal, op stapel staande riolerings werken en nieuwbouw bibliotheek. Daarmee kwam de totale concertzaal reserve op 125.000 gulden en de riole ringsreserve op 369.500 gulden. De re serve nieuwbouw bibliotheek betrof een eerste aanzet, zodat deze momen teel één ton bedraagt. Een andere begrotingswijziging betrof een krediet van veertigduizend gulden, dat zal worden aangewend voor een opknapbeurt van de stadhuistoren. Ook werd nog een bedrag beschikbaar gesteld voor enige noodzakelijke ver nieuwingen op het speelterrein van de openbare kleuterschool 't Mierennest. MAC-Tholen hield een orientatierit THOLEN - De Motor- en Automob club Tholen hield een oriëntatii over 40 km. De gemiddelde snelh was 24 km. De rit was opgezet samenwerking met een garagebed uit Poortvliet. L. W. Anthonisse Poortvliet won de beker. De verdere uitslag luidt 2 J van Wij Tholen; 3 A. van Loo Kapelle: 4 J Vossen St Annaland; 5 W. van 't Slot Thd J 6 A. Geuze Tholen; 7 J. Kousemaker Thd K 8 H. Roggeband Tholen; 9 M. Tazd:tc Tholen; 10 J. Elsevier Steenbergen. De prijzen werden 's avonds uitgere15 in het clubhuis, waar ook een verlot ten bate van de 'Maccertjes' wle gehouden. Men besloot de jaarlij"11 bloemenrit te houden op zaterdag P' mei. Burgemeester Thol<j« onthult oud kanon THOLEN Naar alle waarschijnll heid davert er op koninginnedag april kanongebulder door de Thoo n- straten. De burgemeester van Thol a E. Baerends, schiet dan namelijk 1 pl kanon in dat onlangs aan de verenig! th Huis en Heem Tholen is geschonk r De vereniging heeft het affuit gemaa i c Het bronzen oorlogstuig is opgesp op de zeedijk bij de Kaay en de Hai - van Tholen. De burgemeester onth het kanon om 16.30 uur. Rik- en wipconcours OUD-VOSSEMEER - De ontspan ningscommissie van de voetbalvereni ging Vosmeer hield een rik- en wipcon cours in zaal Schetters. waaraan 136 mensen deelnamen. Johan van Daalen werd winnaar bij het rikken, vóór Kees Burgers en Wim Heyboer. Bij het wip pen won Han Zwagemaker door loting van Fred Hommel. Derde werd Jos de Klerck. Natuurvereniging op Tholen hieldexcursie THOLEN - Zo'n vijftig leden van is cursus 'Natuur op Tholen' en de ven ging Natuurvrienden Tholen maak ss een excursie naar de intergetijdena hn bij Strijenham. Onder leiding vani Boelé en Louis Sauter. voorzitter rl; de Natuurvereniging, bekeek men v schillende wiersoorten onder i dijk, zee-anemonen, borstelwormen n botervisjes. De volgende excursie gi naar het landgoed Mattenburgh ac Bergen op Zoom, op zaterdag 7 mi Uitslagen poule E: VC V - Zeelandia II 3-0: .Schouwenoord - PJZ n 0-3; De Putters Et -j man in Brabant. L. Bakx namens PTT 3-0. Door deze winst van PJZ II is uitj Thoolse bijstandsvrouwen. P. van team nog ln de race tegen Renesse n om de. Schetsen. PvdA-wethouder in Tholen, tweede plaats. Beide teams ontmoeten el-- j. de Boer. directeur sociale dienst kaar op 29 april. Renesse n heeft momenteel één punt voorsprong, maar er kan nog van alles gebeuren in de drie te spelen sets. Overige uitslagen: poule D I: Zw. R Kruls-i ziekenhuis in - Brouw 3-0; DFSI - Cluzona n 1-2; poule D n: Wik Dn - Mevo D12-1; Zw. R. Kr ziekenhuis IV - PJZ ni 0-3. De eerstvolgende wedstrijden worden ge-' speeld op 29 april, Het programma daarvoor' is 19.00 uur; Zw. R Kr.ziekenhuis n - ZWNï CPJ - Opel Team; wik D n - Kwiek n. Schouwenoord - VC V 19.50 uur. Zw. R. Kr.ziekenhuis I - B B. Wansink; SSAZ -1 Fiscus I; Zw. R. Kr ziekenhuis IH - Cluzona n. Renesse n - PJZ II. 20.45 uur: De Putters I' - Mevo D; De Putters U - Zeelandia II. DFS n - WIK D I. 21.40 uur: Chr. Sch. Gem - Wik I: Fiscus n - Wik Hl; Kwiek#pi - PJZ m. Rode Kruis Kerkwerve Zierikzee houdt ledenvergadering - ZIERIKZEE De afdeling Zierikzee/ .Kerkwerve van het Nederlandse Rode Kruis houdt de algemene ledenverga dering donderdag 21 april vanaf 20.00 uur in het hervormd verenigingsge bouw aan het Vrije te Zierikzee Leeuwarden, B. Coomens van de Tweka Badmode '83. Verrassende kleuren, fraaie dessins, fijne materialen. Tweka '83, draagbare badmode voor elk plezier onder de zon. Wij tonen u graag hoe goed Tweka u past. Goes Lange Kerkstraat 46 tWGKcl Wegens gebrek aan opvolging houden wij een Kinderwagens - Wandelwagens - Boxen - Kinderstoelen - Autostoelen enz. Ledikantjes - Commodes - Klepkasten - Hang-legkasten - Doorgroei kamers. ANTWERPSESTR. 117 - BERGEN OP ZOOM Toestemming K.v.K. GEMEENTE KORTGEHE HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning met toepassing van artikel 12 van de wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne. Op de secretarie van de gemeente Kortgene ligt Br vanaf heden tot en met 20 mei 1983 op werkdagen ui; van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uurnc alsmede elke maandagavond in dorpshuis 'Deaa Pompweie' te Kortgene van 20.00 tot 23.00 uur, ter inzage een verzoek met bijlagen van: A. P. A. Bouwense, Kaaistraat 4 te 4484 CSjd, Kortgene. om vergunning tot het oprichten. 11 erj werking brengen en in werking houden van eer slagerij-worstmakerij aan de Kaaistraat 4 U Kortgene, kadastraal bekend, gemeente Kortge ne, sectie F., no. 2207. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen vai de vergunning kunnen door een ieder tot en me: f 20 mei 1983 schriftelijk worden ingediend bij hel L gemeentebestuur. Een'ieder kan gemotiveerde bezwaren tegen het p verlenen van de aangevraagde beschikking mon deling inbrengen tijdens een openbare zitting die zal worden gehouden in het gemeentehui! van Kortgene op 6 mei 1983 om 10.00 uur. Indien men dat wenst worden de persoonlijk» gegevens van degene, die een bezwaarschrift indient niet bekendgemaakt. Het verzoek daar I toe dient schriftelijk en tegelijkertijd met het I bezwaarschrift te worden ingediend bij het ge I meentebestuur. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen ter ge meentesecretarie van Kortgene op de afdelini algemene zaken (tel. 01108-1553). L! Kortgene, 20 april 1983. Burgemeester en wethouders van Kortgene, L. M. van der Weele. de burgemeester, wnd. M. Meesen. de secretaris. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 26