Viering koninginnedag in Sas van Gent met treinen C RECLAME AANBIEDINGEN Ananas-mandarijnenvlaai Abrikozencarré's 4 stuks Tom-pouces 4 stuks2,SO Boerenbruin 800 gram1,89 wanne saucijzenbroodjes! VAN STRIEN'S BAKKERIJ B.V. Wissel Zeeuws- Vlaanderen Gemeente Hontenisse BAKKER JAN Athanatos hield jeugdtoernooi Goede tijden in zwembad Terneuzen WOENSDAG 20 APRIL 1983 PZC/ streek 16 Op D,V. 26 april 1983 hopen onze ouders jg L. KOSTER I en S. KOSTER-OPPENEER hun 55-jarig huwelijk te vieren. Dat ze nog lang mogen gespaard blijven is wens van hun dankbare kinderen, klein-, achterkleinkind. Bel Air. St.-Catherina. 37800 France. de SS en Heden is na een zeer geduldig gedragen ziekte toch nog onverwacht temidden van haar gezin zacht en kalm overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma PAULINA MARIA KUZEE echtgenote van Petrus de Koning op de leeftijd van 61 Jaar. Axel: P. de Koning Riny en Piet Marko Esther Lilian en Rudy Aron New York (Amerika): Ronnie 4571 SX Axel. 17 april 1983 Kinderdijk 7 De crematie heeft dinsdag 19 april jL in stilte plaatsgevonden in het crematorium te Middel burg. Na een liefdevolle verpleging in het Verpleeghuis 'Ter Schorre', is twee dagen voor haar 95-ste verjaardag zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve zorgzame moeder en oma. mevrouw MARIA ADRIANA DE BLAEIJ weduwe van Leonard Michiel de Kok Kloetinge: S. J. de Kok A. C. de Kok-van der Linde Heerhugowaard: J. S. de Kok W. de Kok-Bakker Terneuzen: M. E. Westveer-de Kok J. Westveer Terneuzen: L. M. de Kok I. M. de Kok-Pieters en kleinkinderen Temeuzen, 18 april 1983 Verpleeghuis "Ter Schorre' Correspondentieadres- de heer J. Westveer. Juliana van Stolbergstraat 28, 4532 AZ Temeuzen De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 22 april a.s. om 14.00 uur op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de Ge meenschapszaal van de Goede Herderkerk. Ko- ninginnelaan 4. welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde zaal na de begrafenis. Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Hontenisse maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 13 april 1983 heeft verklaard dat herzieningen worden voorbe reid voor gedeelten van de volgende bestem-, mingsplannen: a. Hoek en Bosch (Bouw overkapping aan be drijfspand Hulsterweg 75a te Kloosterzande door de heer E. A. Jonkheijm); b. Landelijke Bebouwingsconcentraties (Bouw opslagloods op het perceel Hulsterweg 115 te Kuitaart door de heer S. J. Schriemer); c. Kloosterzande (Verbouw en uitbreiding gara ge tot kapsalon op het perceel Poolsplein 8 te Kloosterzande door de heer R. F. Th. Vemim- men); d. Terhole (Verbouw voormalige kleuterschool te Terhole tot woning door de heer J. L. de Schrijver): e. Terhole (Bouw zeven woningen ten zuiden van de Notendijk door de Regionale Zeeuwsch- Vlaamse Woningvereniging) De betreffende raadsbesluiten en de daarbij behorende tekeningen liggen met ingang van 21 april 1983 voor een ieder ter inzage. Kloosterzande. 14 april 1983 De burgemeester van Hontenisse, Mr. M. Somers. gemeente •-z UMI UI H BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygië ne. ter openbare kennis, dat door hen op 12 april 1983 vergunningen ingevolge de hinderwet zijn verleend aan: 1. de heer C. Roelse. Molendijk 24 te Hoek. voor het oprichten en in werking hebben van een herstelinrichting voor motorvoertuigen annex verkooppunt van brandstoffen. auto- accessoires en -onderdelen en gasopslag op het perceel plaatselijk bekend Molendijk 24, Hoek; 2. de heer A. B. van Damme. Churchilllaan 862 te Temeuzen. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het bakken en verkopen van broodjes op het perceel plaatse lijk bekend Noordstraat 40. Temeuzen. 3 de heer A. G. P. van der Jeugt, Reuzenhoek 54 te Zaamslag. voor het oprichten en in werking hebben van een machinale houtbewerkingsin richting op het perceel plaatselijk bekend Schuttershofweg 20, Terneuzen, 4. de heer L. Dees. Oude Zeedijk 39 te Zaamslag. voor het uitbreiden en wijzigen van een land bouwbedrijf met een propaangastank met een inhoud van 2800 liter op het perceel plaatselijk bekend Oude Zeedijk 39. Zaamslag. Tevens brengen zij overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne ter openbare kenrus dat door hen op 12 april de volgende vergunningen zijn ver leend: 1 de heer A. F. Snoeren. Amstelstraat 12 te Temeuzen. om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, vergunning als bedoeld in artikel 6a der hinderwet ten behoeve van een inrichting voor recreatieve doeleinden (jacht haven en tenniscentrum) op het perceel plaat- selijk bekend Hazenlaan 26 (Braakman). Hoek; 2. Verbrugge Internationale Wegtransporten B V, Industrieweg 40 te Temeuzen, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, ver gunning als bedoeld in artikel 6a der hinder wet ten behoeve van een verfspuitery, reini- gingsinstallatie voor tankwagens, kantoor ruimten en een terrein voor de stalling van vrachtwagens en tankopleggers op het perceel plaatselijk bekend Industrieweg 40. Terneu zen; 3. Garage Verbrugge B.V., Industrieweg 37 te Temeuzen. om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, vergunning als bedoeld in artikel 6a der hinderwet ten behoeve'van een herstelinrichting voor motorvoertuigen annex kantoorruimten, magazijnen, groothandel van auto-onderdelen en een benzinepompinstalla tie op het perceel plaatselijk bekend Indu strieweg 37, Temeuzen. Aan bovengenoemde vergunningen zijn voor schriften verbonden ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrich ting. De beschikkingen en ander ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken en wel tot 20 mei 1983 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 uur tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden verzocht daarvan voor af mededeling te doen (tel. 01150-17980. toestel 123). De aandacht wordt erop gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikkingen tot 20 mei 1983 beroep open staat bij de kroon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22. tweede lid. of 28 eerste lid onder c. van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om overeenkomstig de onder c. vermelde artikelen bezwaren in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht te worden aan hare majesteit de koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1 2513 AA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen, dat 1. de beschikkingen van kracht worden na af loop van de beroepstermijn, tenzij tijdig be roep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikkingen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening; 2. een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening gericht moet worden aan de voor zitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State; 3. de beschikkingen met van kracht worden voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Temeuzen, 20 april 1983. Burgemeester en wethouders van Temeuzen C Ockeloen, burgemeester. Th J. de Brauwer, loco-secretaris. Tracteer uzelf eens op onze heerlijke Terneuzen, Noordstraat 79, tel. 01150-19817 een dag zonder krant is een minister zonder portefeulle. STOOMTREIN, MODELTREINEN EN CARNAVAL 'c o SAS VAN GENT Het programma van Koninginnedag in Sas van Gent staat dit jaar volledig in het teken van de spoorwegen. Verantwoordelijk hiervoor zijn de modelspoorweggroep 'Walcheren' die in cultureel centrum de Speije een demonstratie geeft met modelspoorwegtreinen. carnavalsver eniging 'De Laalflokkers' die met haar carnavalstrein een hele dag door Sas van Gent rijdt en DOW-chemical uit Terneuzen die deze dag drie maal een stoomtrein naar Sas van Gent Iaat rijden. Deze laatste stoomtrein brengt belang stellenden vanuit Temeuzen recht streeks naar de snuffelmarkt die op Koninginnedag in de Vlaanderenhal wordt gehouden- Om negen uur begint harmonie De Verenigde Vnenden met een aubade Drie kwartier later komt de eerste Dow-stoomtrein-express aan op het feestelijk ingerichte perron aan Wintercompetitie bridgeclub Hulst HULST De bridgeclub Hulst speelde in het kader van het tweede gedeelte van een wintercompetitie de elfde wed strijd in het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. In de A-lijn werd gespeeld met een Howell acht met acht paren. De uitslag: 1 de heer en mevroluw Borm met 60,12 procent; 2 de heer Burggrave/de heer Snuyverink met 59.52. 3 mevrouw Beuzenberg/me- vrouw Snuyverink met 51,79; 4 me vrouw Den Boer/mevrouw Smulders met 49.40; 5 de heer Biesbroeck/de heer Beuzenberg met 47,62. In de B-lijn werd gespeeld met een howell acht met acht paren. De uitslag: 1 de heer Herman de heer Van de Dries met 56.55 procent; 2 de lieer De Booy de heer Van Aart met 54.17 en de heer De nij&'de heer Van Leeuwen met 54.17; 4 de heer Malchers mevrouw Van de bogaert met 53.57. 5 de heer Gerresde de heer De Maat met 49.40. In de C-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 mevrouw Snooijdijk/de heer De Leeuw met 68.52 procent; 2 mevrouw Stolte/mevrouw Soonius met 59,26; 3 mevrouw Seydlit» mevrouw Van Es- broeck met 55.56; 4 de heer Staliaert'de heer Van de Klooster met 53,72; 5 mevrouw Staliaert'de heer De Nijs met 52.78. 'Open morgen' in zandgelaag NIEUW-NAMEN Voor alle inwoners van Nieuw-Namen en Kieldrecht is er zaterdag 23 april een 'open morgen* in de onlangs gerestaureerde afgraving beter bekend als het 'zandgelaag' in Nieuw-Namen. Afgelopen zaterdag werd de groeve aan het Kerkpad door de burgemeester van Hulst officieel geopend. Omdat in de groeve de plaatsruimte beperkt is, was het een bijeenkomst voor genodigden, het zo evenwel een onrecht zijn aan de bewo- mers van Nieuw-Namen en Kieldrecht zo iaat de vogelwacht De Steitkiuut weten ais zij niet de kans kregen een bezoek te brengen aan wat in de toe komst waarschijnlijk een trekpleister zal worden voor wetenschappers en toeristen. De "open morgen' duurt van 9.00 tot 12.00 uur. Feestavond voor ouderen Koewacht KOEWACHT De afdeling Koewacht van de rooms-katholieke Bond van Ouderen houdt zaterdag 23 april een dans- en feestavond in het gemeen-, schapscentrum 'De Vlaschaard' in Koewacht. Het muzikale gedeelte is in handen van het dansorkest 'The Wil liams'. De feestavond begint om 20.00 uur. Gelieve geen geld of goe deren af te geven aan mijn vrouw CARIN NATIN- MEGROOT daar deze op 7-4-'83 de ech telijke woning heeft verla ten. en de door haar ge maakte schulden door mij niet worden vergoed. Ivo Megroot Li jnzaadstr. 8 Koewacht. Bouwplan voor het oprichten van een windmolen op het perceel Schenkeldijk 7 te Graauw v.r.v. de heer F. Fleurbaay Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst, brengen ter openbare kennis, dat zij voor nemens zijn in afwijking van het ter plaatse geldende bestemmingsplan Buitengebied' met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verle nen voor het oprichten van een windmolen op het perceel Schenkeldijk 7 te Graauw. kadastraal bekend Hulst, sectie G. no. 112 Het genoemde perceel heeft de bestemming 'beschermde dijken ibDi. waarop voigens de bepalingen van het bestemmingsplan het oprich ten van een windmolen niet is toegestaan. Het bouwplan ligt met ingang van 21 april 1983 gedurende veertien dagen op de afdeling algeme ne zaken van de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Een ieder die bezwaren heeft tegen het bouw plan kan deze gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethou ders. Hulst. 20 april 1983 De burgemeester P Molthoff. de secretaris J. F van Denderen. de Vlaanderenhal. In de gemeentelijke sporthal start om tien uur een basket- baltoemooi voor dames en heren, waaraan zestien Zeeuwse teams deel nemen. De kinderspelen die winkeliers vereniging SAS '70 jaarlijks organi seert, beginnen ook dit jaar weer om tien uur en zijn rond twaalf uur afgelo pen. Die spelen zijn bedoeld voor kin deren van de derde tot en met de zesde klas van de lagere school. De klassen ëën en twee vertrekken om half elf onder begeleiding van The Amo's voor een optocht met versierde fietsen en steps. Vanaf twaalf uur 's middags tot negen uur 's avonds rijden 'de Laalflok kers' met hun carnavalstrein door Sas Turnwedstrijden in Hulst HULST Zaterdag 23 april houden de vier samenwerkende turnverenigingen uit Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, aange sloten bij het KNGV (Koninklijk Ne derlands Gymnastiek Verbond), hun jaarlijkse kampioenswedstrijden. Plaats van handeling is de sporthal 'Den Dullaert' in Hulst. De vier vereni gingen. 'THOR' uit Sas van Gent, 'V en K' uit Hoek. 'CGV' uit Clinge en de tumafdeling van de Hulster atletiek vereniging (RKHAV), proberen op deze manier de tumsport in Zeeuwsch- Vlaanderen meer bekendheid te geven. In totaal hebben zich voor de wedstrij den ongeveer tachtig meisjes, in ver schillende categorieën, laten Inschrij ven. Het technische gebeuren is in handen van de Hulster atletiekvereni ging. De kampioenschappen beginnen om 9.30 uur. van Gent. Er worden haltes ingericht bij De Speije, de Poelstraat, de Stuart- straat en op het Keizer Karelplein. Buurtvereniging Sint Albert houdt 's middags haai- autorally, waarvoor 's morgens om tien uur kan worden inge schreven Van twaalf uur tot vijf uur in de middag; is in De Speije de demonstra tie van de modelspoorweggroep 'Wal cheren'. Tevens worden door de mo delvliegtuigclub Zeeuwsch Vlaande ren diverse modellen zweef- en motor vliegtuigen tentoon gesteld. De toe gang is gratis. Van half twee tot half drie wordt op het Keizer Karelplein een demonstratie gegeven van radio grafisch bestuurbare modelauto's. De ouderen van Sas van Gent kunnen om twee uur terecht in bejaardensoos De Regenboog waar een kaarting wordt gehouden. De jeugdafdeling van volksdansgroep 'De Grutmoole' treedt om half drie op het Keizer Karelplein op. Om half zes zijn hun oudere colle ga's te bewonderen op het terrein van het Sasse bejaardentehuis. Om zes uur 's avonds beginnen in de gemeentelijke sporthal een aantal vol leybalwedstrijden van volleybalver eniging Savok. Tevens wordt de be slissingswedstrijd gespeeld voor het kampioenschap van de eerste klas heren tussen Savok en Kikkers uit Aardenburg. De prijsuitreiking van de fietsenrally die om half twee start bij Sint Albert vindt plaats om half ze ven. De autorallyprijzen zijn om zeven uur bekend. Vanaf negen uur 's avonds kunnen de kinderen terecht bij de Kiosk in het park om mee te doen aan de lampionnenoptocht. In Zaal Enge leroos is dan intussen het Oranjebal gestart. KLOOSTERZANDE - In café 'De Kas tanje' te Kloosterzande wed een ope- ningsschieting gehouden waaraan 83 schutters deelnamen op twee liggende wippen. Uitslag wip I: beide hoge vogels E. van Oojwege. Temse. eerste zijvogel R. Verscho ten. Kloosterzande, tweede zijvogel J v. Kerkhove. Hulst, derde zijvogel W. de Waal. Antwerpen, vierde zyvogel J van Oojwege. Temse. grootste aantal kleine vogels (7) F. van Kruijssen, Kloosterzande. Uitslag wip n: eerste hoge en tweede zij vogel C. Stoffels. Sluiskil, tweede hoge vogel J. Stoffels, Sluis kil, eerste zijvogel J. Pleters, Brussel, derde zij vogel P. Dierikx, Walsoorden, vierde zijvo- gel J Verdict, Tielrode, grootste aantal kleine vogels (6) P. Dierikx. Walsoorden. In café 'De Kastanje' werd ook een schieting gehouden op twee liggende wippen, waaraan 38 schutters deelna men. Uitslag wip I, eerste en tweede hoge vogel P. Maas. Sluiskil, eerste zijvogel F Jansen, Kloosterzande, tweede zijvogel H. Hoop, Kloosterzande, grootste aantal kleine vogels (5) R. Asselman. Kloosterzande. uitslag wip II. eerste hoge en eerste zij vogel R. Verscho ten, Kloosterzande, tweede hoge vogel J. de Kort, Hoek, tweede zijvogel R, Verschoten. Walsoorden, grootste aantal kleine vogels (5) J. Goossen,Walsoorden. Voorts werd in 'De Kastanje' een be- jaardenschieting gehouden waaraan 36 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel. F. Reunis, Sint-Jansteen, eerste zij vogel L. v. Leuven, Stoppeldijk, tweede zijvogel F Janssen, Kloosterzande. grootste aantal kleine vogels (51 P. Poppe. Sint-Jansteen. Aan een koningsschieting namen 25 schutters deel. Uitslag: koning J. Goossen, Walsoorden, prins E. de Kort, Ossenisse, erfprins E. Picavet, Kloosterzande. SLUISKIL - In café Dalinga te Sluiskil werd een schieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J v d. Ameele, Hoofd plaat, grootste aantal kleine vogels i5i Ans Snoes. Sluiskil, belde zijvogels werden niet afgeschoten. KAPELLEBRUG - Schutterssociéteit 'Stuyvenberg' hield een schieting in Kapellebrug op twee liggende wippen in café 'Fabie' waaraan 87 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel C. Frankaert. Kapellebrug. tweede hoge vogel en derde zijvogel M. de Wit, Kemzeke, eerste en tweede zijvogel J. Vetter. Kapellebrug, vier de zijvogel A. v. d Branden. Sint-Jansteen, grootste aantal kleine vogels i5) E. Boussen. Kapellebrug. Toer- en fietstocht in Kloosterzande KLOOSTERZANDE Het Oranjeco mité van Kloosterzande houdt zater dag 30 april (koninginnedag) een toer tocht over een afstand van ongeveer vijftig kilometer. De start is om kwart over twee op het Marijkeplein. Voor alle deelnemers is er na afloop een hennnenngsmedaille. Voor groepen en clubs zijn er herinneringsvaantjes. De zelfde middag staat er ook een pussel- fietstocht met verschillende opdrach ten over een afstand van twintig kilo meter op het programma. Voor de kinderen van de basisschool is er 's morgens een afgeslankt ganzebordspel in de straten rond het Marijkeplein. In de 'Krokodilbar' wordt 's avonds als sluitstuk een groot Oranjebal gehou den. Bejaarden Hulst maken reisje HULST De afdeling Hulst van de rocms-katholieke Bond van Ouderen heeft op donderdag 26 mei voor haar leden een uitstapje naar Noord- Brabant op het programma staan. Het vertrek is om acht uur in Hulst waarna men in Asten een bezoek aan het beiaard- en natuurmuseum brengt. Na een 'Peel-lunch' volgt een uitgebrei de rondrit door het natuurgebied De Peel. waama ook nog eën bezoek aan de bedevaartplaats Handel wordt ge bracht. Na een gezamenlijk diner keert men terug naar Hulst. LAMSWAARDE - In café 'De Vier Jaargetijden' te Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 35 schut ters deelnamen op twee liggende wip pen. Uitslag wip I: hoge vogel J. Cockney. Hei kant. eerste zijvogel R. Herwegh. Heikant, tweede zUvogd T. Asselman. Groenendijk, grootste aantal kleine vogels <7> R. Warrens. Ossenlse. Uitslag wip II: hoge vogel en tweede zl)vogel F. Asselman, Groenendijk, eerste zijvogel J. Dobbelaer. Boschkapelle. grootste aantal kleine vogels <8> R. Herwegh, Heikant. HULST - In café P. Leeraert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 34 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. Verstiggel, Hult, eer ste zij vogel C. de Cauwer. Hulst, tweede zijvogel P. de Ridder, Roosendaal, grootste aantal kleine vogels (4) W. Brand. Huist. De Hulster schutterssociéteit 'De Stadsherberg' hield een schieting op de OZO velden waaraan 25 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel A. Dobbelaer. Boschka pelle, eerste zijvogel J. Leeraert, Sint- Jansteen. tweede zijvogel R. de Vos, Sint- Jansteen. grootste aantal kleine vogels (8) J. Picavet. en P Crombpen, beiden uit Hulst. Schutterssociéteit 'De Batavieren' eveneens uit Hulst hield een schieting op beide staande wippen waaraan 31 schutters deelnamen. Uitslag; eerste hoge vogel E. de Wit. Sint- Jansteen. tweede hoge vogel E v. Goethem., Zwijndrecht. eerste zijvogel A. Bruggeman, Graauw. tweede zijvogel F. Herwegh. Hulst, derde zijvogel A, Roels. Graauw, vierdei zij vogel N. Goossen. Kloosterzande. 'De Scheldezonen' in Nieuw-Namen NIEUW-NAMEN De muziekvereni ging 'De Scheldezonen' uit Nieuw- Namen houdt zaterdag 30 april in samenwerking met het plaatselijk zangkoor 'Sint-Cecilia' een lentecon cert in het gemeenschapscentrum 'De Kauter' in Nieuw-Namen. Daarnaast verleent ook het Zeeuws Koperkwartet zijn medewerking aan het muzikale gebeuren. Het kwartet staat onder leiding van de heer A. Brouwer. De muziekvereniging, het zangkoor en het koperkwartet zullen gezamenlijk en individueel verschillen de nummers ten gehore brengen. Op het programma staan klassieke en moderne nummers. De fanfare staat onder leiding van de heer R. Steketee terwijl het zangkoor onder leiding staat van de heer R. Pollet. Na afloop van het concert volgt een dansavond. Het lenteconcert begint om 20.00 uur. Toneelavond Westdorpe WESTDORPE - De toneelvereniging Esmoreit uit Philippine, brengt zater dag de komedie 'Claudia' in zaal Con cordia in Westdorpe. Het toneelspel in drie bedrijven speelt zich af in New York. De uitvoering begint om 20.0C uur. KLOOSTERZANDE Volleybalver eniging Athanatos uit Kloosterzande hield zaterdag in sportzaal De Hinde een volleybaltoernooi voor mini's. Vanaf 's morgens kwart over acht kwamen in totaal 23 teams tegen el kaar uit, waarbij de meisjes de hoofd moot vormden. Ze waren door de orga nisatie in drie poules verdeeld, waarbij uiteindelijk de volgende balans kon worden opgemaakt: Poule A: 1 Athanatos 1; 2 Voorwaarts 1; 3 Morres, Hulst 2, 4 EVVC 2; 5 Athanatos 5. Poule B: 1 Voorwaarts 2; 2 Athanatos 2; 3 Morres. Hulst 1 4 Athanatos 4. 5 VCG. 6 EVVC 1 Poule C: 1 Athanatos 3; 2 De Sterre. 3 Voorwaarts 3. 4 Savok. 5 Marathon, 6 EWC 3 De jongens waren ln een poule onderge bracht. Daar kon de volgende stand worden opgemaakt l Morres. Hulst 1.2 Savok 1.3 Marathon 1; 4 EVVC: 5 Morres, Hulst 2, 6 Marathon 2 'Zondagsvermaak' in Sint-Jansteen vierde 25-jarig bestaan SINT-JANSTEEN In café 'De Kroon' in Sint-Jansteen vierde de topbiljart- club 'Zondagsvermaak' haar vijfen twintigjarig bestaan. Vele oud-leden kwamen het huidige bestuur felicite ren. Tevens vond de prijsuitreiking plaats van het nederlaag toernooi van de vertegenwoordigers van de declne- mende verenigingen. Voorzitter F. Vink dankte de vele aan wezigen in zijn openingswoord voor de medewerking die hij steeds van de leden en oud-bestuursleden had ont- vangen. Daarna verzocht hij oud- voorzitter Van Campenhout de prijzen fit aan de verenigingen te overhandigen. In zijn korte toespraak gaf de heer Van Campenhout een overzicht van de 25 jaar die topbiljart Zondags vermaak had beleefd en prees het werk van voorzitter Vink. Na afloop was er voor leden en oud-leden een gezellig samen zijn. Uitslag nederlaagtoemooi: 1 De Lustige Toe pers. Hulst; 2 Marionette Hulst; 3 De Ruige Toepers Heikant, 4 De Steense Troep Sint- Jansteen; 5 O AT Sin Wans teen. 6 Trosvrien- den Clinge, 7 Het Oude Raedthuys Westdor pe; 8 de Oude Molen Koewacht: 9 De Twaalf Toepers Nieuw-Namen: 10 De Terhole Toe pers Terhole. Frisse neuzentocht op warme lentedag ZAAMSLAG - De Frisse Neuzentocht van de toerclub Maison Magdalcna uit Zaamslag is inmiddels niet meer weg te denken van de toertochtenkalender. Afgelopen zaterdag stond de derde editie van dit evenement alweer op bet programma en gesteund door het fraaie weer kunnen de Zaamslaggena- ren terugblikken op een succesvolle tocht. In totaal kwamen 84 deelne mers zich aanmelden en hoewel dit aantal iets lager lag dan bij de gaande Frisse Neuzentochten was de organiserende vereniging tevreden over dit aantal. De prijs voor de vereniging met het grootste aantal deelnemers was voor tc Westdorpe, die met vijftien man naar Zaamslag waren gekomen. Het Graauwse Sint Aloy had tien vertegen woordigers en dat was goed voor de tweede plaats vlak voor de tc Sas van Gent met negen deelnemers. Vierde tenslotte was De Griete met zes trim mers. De lengte van de Frisse Neuzen tocht was zestig kilometer, die geheel in het oostelijke deel van Zeeuwsch- Vlaanderen waren gesitueerd. Zaterdag 10 september organiseert tc Maison Magdalena andermaal een toertocht. Ledenvergadering NCVB Terneuzen TERNEUZEN De afdeling Temeuze- n-centrum van de Nederlandse Chris ten Vrouwenbond houdt donderdag 21 april een ledenvergadering in het kader van de emancipatiesubsidie '83. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en wordt gehouden in de gemeenschaps zaal van de Goede Herderkerk in Ter neuzen. De bijeenkomst is ook toegan kelijk voor niet-leden. Het thema voor deze avond is 'Vrouw en massamedia'. Discussieleidster is mevrouw A. West- hof-Hubee. lid van de Middelburgse gemeenteraad. TERNEUZEN De zwemvereniging 0 De Otters uit Axel hield in het zwem bad te Terneuzen een invitatiewed strijd voor clubs uit Zeeuwsch- Vlaanderen. In deze wedstrijd zorgde 8 de Axelse Liesbeth Dekker voor een grote verrassing door Janine Gocthals uit Sas van Gent op de 100 meter vrije slag met handslag te kloppen. Het werden zowel voor Dekker als voor Goethais goede tijden, respectievelijk 'J 1.03.2 edn 1.03.3. Silvia Schmitt uit jy Koewacht zwom op de 100 meter vrije jjj slag bij de meisjes -12 jaar de goede f tijd van 1.12.9 waarmede zij aantoon de op de goede weg te zijn. De uitslagen: 200 m schoolslag heren. 1 Wlm den Engelsman, Otters 2.48.0; 2 Martin van der Hooft. Schelde 2.53.9; 3 Freddie Simpe laar, ZVS 2.55.4. 100 m vrije slag jongens -10 jaar: 1 Jeroen de Zeeuw, ZVS 1.28.0, 2 Bas Wesdorp. Braakman 1 42 1, 3 Auk de Maat, ZCK 1.45.5.100 m rugslag jongens -12 jaar. 1 K Arjan Verheij. Schelde 1.20.6: 2 Bram v. d. i heuvel. ZVS 1.31 0; 3 Teun Vercauteren, Schelde 1.39.0. 100 m rugslag jongens -16 - jaar 1 Martin van der Hooff. Schelde 1 14,8,2 Tonnie Vinke. ZVS 1.19 1; 3 Paul van Meyl, Schelde 1.20.4. 100 m schooslag Jongens -14 'J jaar: 1 Arjan Dekker. Otters 1 120.8, 2 Anton jj thoen, ZCK 1.22.2. 3 Arjan VerheJJe. Schelde 1.28.6. 200 m schooslag dames 1 Claudia Cleemput, Bruinvis 3 06.7; 2 Ellis Haelink, Schelde 3.14.4; 3 Sandra Schauwvleige, Bruinvis 3.14 8. 100 m vrije slag meigjes -10 jaar.l Heieen Ramselaar. Braakman 1 32 4 100 m vrije slag meisjes -12 jaar 1 Silvia Schmitt. ZCK 1.12.9; 2 Ilse Passemiers. ZCK 1.15.2, 3 Liesette Kanse, Braakman 1 18.5 100 m. vlinderslag meisjes -16 jaar: 1 Els van Haelst, Bruinvis 1.12.6: 2 patricia Bijster-1 bosch, Schelde 1.30.1: 3 Marjoleen Aalbregt- I se, ZVS 1.30 2. 100 m vrije slag meisjes -14 L jaar- 1 Nlcolke van Haelst. Bruinvis l 05 3; 2 Ingeborg Schauwvliege. Bruinvis 1 06 9, 31 Miranda de Zeeuw, ZVS 1.06.6. 100 m vrfjeL slag dames. 1 Liesbeth Dekker, Otters 1 03 2,; 2 Janine Goethais, Bruinvis 1.03 3; 31 Claudia Cleemput, Bruinvis 1.08,3 100 ml rugslag meisjes-10 jaar 1 Heieen Ramselaar.® Braakman 1.44.5. 100 m rugslag nïeisjes -121 jaar 1 Silvia Schmitt. ZCK 1.27 9. 2 Monique I van Meyl. Schelde 1 29.8; 3 Ilse Schramm.I Braakman 1.30.8. 100 m vrüe slag heren: .ll Eddie de smit. ZVS 1 00 0. 2 Willy de Dauw. I ZCK 1 01 4; 3 Wim den Engelsman, Otters® 1 03 5 100 m rugslag jongens -10 jaar 1 Aukl de Maat. ZCK 1 42.8,2 Jeroen de Zeeuw. ZVS 1 1.43.4. 3 Bas Wesdorp, Braakman 1 53 0 100 m vrije slag jongens-12 Jaar: 1 Aijan Verhei). Schelde l 10.9, 2 Tom Gelissen Bruinvis® 1.20 6. 3 Bram van de Heuvel. ZVS 1.23.2.100® m vlinderslag jongens -16 jaar: 1 Peter van de| Ruit, Schelde 1.14.7; 2 Wies van de BergheJ Bruinvis 1.15.8; 3 Silvio Martens, ZCK, 1 16.3.1 100 m vrije slag jongens -14 jaar. 1 Anton Thoen. ZCK 1.04 9. 2 Silvio martens ZCK 1 09.4. 3 Ronnie Babljn, Schelde 1.09 7 100 m rugslag meisjes -16 jaar 1 Els van haelst. Bruinvis 1 18.2. 2 Jenette leunis. Schelde 2 123 7. 3 Jacqueline BUsterbosch. Schelde 1 26 9 100 m schoolslag meisjes -14 jaar l Ingeborg Schauwvliege, 1.27 4. 2 Carolien Cleemput Bruinvis 1.37.8; 3 Miranda de Zeeuw ZVS 1.31.8. Dl

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 24