Eerste openbare school Hulst officieel geopend in 'Crisis thema toen en nu' 1-mei viering DIESELRUDEN OP EENZAME HOOGTE. \fr Verkiezing gezworene waterschap Tholen eirobrc WISSEL SCHOUWEN PZC/Streek KOMEND JAAR WELLICHT TWEEDE LEERKRACHT kerkdiensten IN BUURTHUIS SOUBURG iw Uante. MOTORRIJLES... Kies een soei sires! ZATERDAG 16 APRIL 1983 12 HULST - Met het onthullen van een naambord is vrijdagmiddag aan de Sportlaan in Hulst de eerste openbare lagere school in de gemeente officieel geopend. De elf scholieren zongen daarbij een openingslied. De officiële handeling werd verricht door de inspectrice van het kleuter- en lager onderwijs mevrouw M. A. de Kroon en burgemeester P. J. G. Molthoff van Hulst. Zij namen het doek weg van het naambord (vervaardigd door een ouder) van de Reynaertschool. De school draait al sinds augustus vorig jaar. En het gaat 'De Reynaert' voor de wind. Nog voor de officiële inschrij vingsdatum staat al vast dat de school het volgend jaar bezocht zal worden door minstens 26 kinderen. Bij 23 leer lingen kan een tweede leerkracht wor den aangesteld, zodat het zeer waar schijnlijk is dat het komende jaar twee onderwijzers aan de school verbonden zullen zijn. Inmiddels is er een werk groep Openbaar Kleuteronderwijs op gericht. Deze bestaat uit ouders van leerlingen. De minister van onderwijs heeft al laten weten dat de openbare lagere school zich eerst maar eens be wijzen moet, alvorens tot stichting van een openbare kleuterschool over te gaan Om die reden heeft hij geen ontheffing willen verlenen van de stichtingsnorm Protestant-christelijk onderwijs Wetneldinge besprak de basisschoolwe. MELDINGE Op ccn gecombineerde ledenvergadering/ouderavond van de vereniging voor protestants christe lijk onderwijs te Wemeldinge heeft voorzitter M. C. Veerhoek uitvoerig uiteengezet wat de stappen zijn die genomen worden op weg naar de basisschool. De integratie van de lage re school met de kleuterschool wordt in 1985 een feit. er zal dan vanaf 4-12-jarige leeftijd een basisschool moeten zijn in plaats van de huidige schooltypes. De christelijke school De Hoeksteen heeft vijf leerkrachten plus een leerkracht van de schippersafde ling die verbonden is aan de vereni ging- In Wemeldinge is nooit een christelijke kleuterschool geweest en het bestuur voelde weinig voor een handtekenin genactie om tot oprichting van een christelijke kleuterschool te komen. Wèl bestaat de mogelijkheid om met een kleuterafdeling te beginnen zodat ter zijner tijd de integratie lagere school/kleuterschool wat soepeler kan verlopen. Het bestuur heeft hierop in gehaakt en toestemming gevraagd voor het oprichten van een kleuteraf deling. Hoewel definitieve toestem ming nog niet binnen is zijn toch die stappen zij het onder voorbehoud nu al genomen omdat het waarschijn lijk anders niet meer te realiseren is voor 1 augustus. Na een meer techni sche uiteenzetting van het hoofd der school de heer R. J. Schierbeek kwa men veel vragen los. Er zijn geen bezwaren tegen het bestuursbesluit ingebracht maar wel onderkenden de ouders de misschien te verwachten moeilijkheden. Wethouder C. M. Dage vos heeft wel enige moeite met deze stap maar het bestuur wordt door de wet gedwongen actie te nemen en doet dat dan oook consequent, hield hij het bestuur en de leden voor. Technische moeilijkheden zouden zich voor kun nen doen aldus de wethouder indien de overstap van kleuters van de nu be staande openbare school naar de christelijke school zo groot zou worden dat er voorzieningen bij moeten ko men. Bij de bestuursverkiezing werden de heren M. C. Veerhoek en J. A. Vermaire herkozen. Over diverse schoolzaken werd door het school hoofd informatie gegeven over en er was een lezing door de schoolarts, mevrouw van Wijnen en de schooltan- darts. mevrouw Van Laer. Extra vergadering raad Borsele over aanleg fietspad HEINKENSZAND De gemeente raad van Heinkenszand komt dinsdag 19 april bijeen voor een extra vergade ring over het fietspad tussen Heinkens zand en 's-Heerenhoek. In de discussie van de raadsleden zal ook de zoge naamde Borselse vooijaarsnota be trokken worden. In deze nota staat weergegeven hoe de financiële stand van zaken van de gemeente er voor de komende jaren uitziet. De vergadering is openbaar en wordt gehouden in het gemeentehuis te Heinkenszand. aanvang 19.00 uur. van 30 kinderen. Er waren slechts twin tig kleuters te verwachten. De werk groep vindt nu dat het openbaar onder wijs in Hulst zich met een leerlmgentoe- narne van ruim 100 procent, meer dan bewezen heeft. Hoofdonderwijzer Eddy van den Ber gen noemde het begin van de Reynaert school in augustus ronduit teleurstel lend. Hij memoreerde dat er vijftig handtekeningen waren opgehaald, maar dat er uiteindelijk maar elf leerlin gen ingeschreven werden. De nieuwste ontwikkelingen noemde hij echter hoopvol. „Dat volgens sommigen open baar onderwijs in deze gemeente met nodig is. wordt door de huidige ontwik kelingen zonder meer gelogenstraft". Burgemeester Molthoff gaf aan dat openbaar onderwijs in de gemeente Hulst aanwezig moet zijn. „De samen stelling van onze gemeenschap ver langt een dergelijke voorziening". Nederlands-Hervormde Kerk SCHOUWEN-DUIVELAND: Brou wershaven 10 ds Schneider; Bruinisse 10 kand. v. d. Ploeg. 17 dhr. Rouw; Burgh 10 ds. Baas; Dreischor 9.30 ds. Geers. Eikerzee (Scharendijke) 10 mevr. De Boon-Tol. Haamstede 10 ds. Kerssen, 19 dhr. Hoogerbrugge; Kerk- werve 11 ds. Dirk. Nieuwerkerk 10 ds. v. d. Ban; Noordgouwe 11 ds. Geers; Noordwelle 11 ds. Fahner; Oosterland 10 ds. Bakx. 18 ds. De Jonge; Ouwer- kerk 10 dhr. Rouw: Renesse 9.30 ds. Fahner; Serooskerke 10 ds. Bolijn; Sir- jansland 10.18.30 ds. v. d. Valk; Zierik- zee Gasthuiskerk 9.30. 19 ds. De Rooy; Zonnemaire 10 ds. Duvekot. THOLEN: Oud-Vossemeer 10.18.30 ds. v. d. Heijden: Poortvliet 10 ds. Weg man. 18 ds. De Jong; Scherpenisse 9 30 ds. De Jong. 14.30 ds. Budding; Sint- Annaland 10. 18 ds. Den Butter; Sint- Maartensdijk 9.30, 14.30 ds. v. Loon; Rehoboth 10 ds. Plante. 19 ds. Van Osch: Sint-Philipsland 9.30 kand. Bui telaar. 14.30 ds. Harkema; Tholen 9.30 De KrabbeBurgh hield viswedstrijd BURGH De HSV 'De Krabbe' uit Burgh hield bij de Scholderlaan op het strand van Renesse een viswedstrijd. Er waren 34 deelnemers. Er werden 99 bovenmaatse en 28 ondermaatse vis sen gevangen. De uitslag is: 1 J. Hart 2.259 gr.; 2 Chr. de Graaf 2 190 gr.: 3 L. Steketee. 2.176 gr.: 4 J. Kruithof 2.100 gr.: 5 A. D. v. Leenen 1.990 j Burgemeester Molthoff en ondervrijsinspectrice M.A. de Kroon onthullen het naambord van de eerste openbare lagere school in Hulst. SCHERPENISSE De hoofdingelan den van het waterschap Tholen moe ten zich in hun eerstvolgende vergade ring buigen over de vervulling van de vacature van gezworene C. J. Moer land. Door het vertrek van Moerland is er een plaats vrijgekomen in het dagelijks bestuur van het waterschap. Voor die plaats worden verschillende kandidaten genoemd. Het gaat om een gezworene voor de gebouwde eigen dommen. Het waterschap zelf heeft op de eerste plaats hoofdingeland T. A. Vogel, burgemeester van Sint- Philipsland, naar voren geschoven en op de tweede plaats M. P. van der Weele uit Sint-Annaland. Daarnaast heeft de woningstichting 'Eiland Tho len' laten weten ook een kandidaat te hebben voor de opvolging 'van Moer land, en wel mevrouw M. Boogaard- Bolier uit Sint-Annaland. Moerland is destijds voorgedragen door deze twee stichtingen voor de functie van gezworene. Ook de ge meente Tholen heeft laten weten een kandidaat te hebben en wel wethouder P van Schetsen uit Sint-Annaland. In een brief heeft de gemeente laten we ten dat het belangrijk is dat een lid van het college yan b. en w. nauw betrok ken is bij het waterschap en liefst in de functie van gezworene. Verder wijst dc gemeente op de grote aantallen ge bouwde eigendommen die zij heeft. Het dagelijks bestuur laat de keus voor het opvullen van de vacature over aan de hoofdingelanden, die daar in hun ver gadering van donderdag 28 april een beslissing over nemen. Deze vergade ring wordt gehouden in het Holland Huis te Scherpenisse en begint om 19.30 uur. Op de agenda staat verder nog een voorstel tot het verhuren van jacht- recht voor een aantal percelen. Verder wordt er vergaderd over het voorstel om samen met de andere waterschap pen een nieuwe peilboot aan te schaf fen. Ook komt aan de orde het benoe men van 3 leden en hun plaatsvervan gers in een commissie voor georgani seerd overleg voor het personeel van het waterschan Tholen. ANBO afdeling Kortgene in 'De Pompweie' KORTGENE - De afdeling Kortgene van de ANBO heeft sinds woensdag 13 april de beschikking gekregen van het dorpshuis 'De Pompweie' te Kortgene. De voorzitter dhr. H. Smallegange, sprak de hoop uit dat de soosmiddagen blijvend in het dorpshuis gehouden kunnen worden. De laatste 2 jaar is er al twee maal verhuisd moeten worden. De speeltoestellen zijn uitgebreid met 6M^'wesseisT.^ogr';*7 D.'v. dBijli2.8oögr een biljart dat door de gemeente Kort- gene is aangeschaft. Vrouwen vereniging Goes kwam bijeen GOES In de consistorie van de Maria Magdalenakerk te Goes kwam de Nederlands Hervormde Vrouwen vereniging bijeen. Ds. Schreuder uit 's-Gravenpolder. ziekenhuispredikant, hield een inleiding over het onderwerp: 'Ontmoetingen met vrouwen anno 1983'. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd dankbaar gebruik ge maakt. Voor donderdag 28 april staat een excursie naar de tuin van de familie Lenshoek in Kloetinge onder leiding van de heer Blok op het programma. Delta hengelwedstrijd SINT-MAARTENSDIJK Hengel sportvereniging 'De Oosterscheldevis- sers' uit Sint-Maartensdijk noteerde 220 deelnemers voor een Deltawed strijd die werd gehouden in 'De Noord', gelegen tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse. Het officiële gedeelte werd besloten met het uitreiken van bekers en prijzen. Uitslagen algemeen kampioen: A. v. d. Rhee- O.S.V., St.-Maartensdijk. Eerste dame: me vrouw Lepoeter. HVKK, Kapelle. Jeugd- prijs: J Swemers, HVKK, Kapelle. Korpsen: 1 HVKK. Kapelle: 2 OSV, St.-Maartensdijk; 3 Zeester. Halsteren; 4 Eendrachtvissers, Nw.-Vossemeer: 5 HSV, Middelburg. Indivi- duel: 1 A. v. d. Rhee, OSV; 2 mevrouw Lepoeter, HVKK; 3 J. Lepoeter, HVKK; 4 J. Adriaanse, Zeester: 5 P. Nijpjes, HSV. De eerstvolgende wedstrijd van OSV is 23 april van 12.00 tot 15.00 uur VLISSINGEN - De 1-mei viering Wal- de manifestatie wordt gehouden. De or- ganisatoren hopen op ongeveer 500 be zoekers. cheren, die dit jaar voor de vijfde achtereenvolgende keer wordt gehou den en zich afspeelt in buurthuis De Zwaan in Oost-Souburg, heeft deze Het programma, zoals dat onlangs In de keer als thema 'Crisis toen en nu', met PZC werd vermeld, heeft enkele wijzi- als sub-thema 'Stop fascisme, racisme gingen ondergaan. De zanggroep Ma- rantou moet wegens interne moeilijk heden verstek laten gaan. Hiervoor in de plaats komt onder meer de verto ning van een film van John Hartfield Het comité dat de viering organiseert over fascisme. Daarnaast, zal in De en sexisme'. De manifestatie begint om 14.00 uur en is omstreeks 22.30 uur af gelopen. heeft een subsidie van 1500 gulden kregen van de Vlissingse Culturele Raad als bijdrage ir. de kosten. Die wor den geschat op ongeveer 10.000 gulden. De rest van het benodigde bedrag denkt men bijeen te krijgen uit de bij dragen van de verschillende verenigin gen en instanties die aan de 1-meivie- Zwaan, waarvan alle vertrekken zullen worden benut (onder meer voor een crè che.', een aantal video-films worden ver toond en is er een tentoonstelling over de situatie vlak voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog en de huidige si tuatie. Daarbij zal de nadruk liggen op de vormen van racisme die zich toen en ring meedoen, de opbrengst van de toe- nu voordeden en voordoen. De rest van ven de collecte die tijdens het programma is ongewijzigd. Tussen 18.45 en 19.30 uur wordt een de monstratieve tocht door Oost-Souburg gehouden die begint bij kleuterschool De Kwikstaart op de hoek van de Nage- lenburgsingel en de Burgemeester Ste- merdinglaan. Via deze straat trekt de stoet via de Ritthemsestraat en Regen- tessestraat naar de Julianastraat. om vervolgens via de Tumhoutstraat en Vlissingsestraat weer terug te keren naar De Zwaan. Het 1-meicomité begint volgende week met de verspreiding van ruim 2000 pamfeletten, waarin behalve het pro gramma ook informatie te vinden is over de deelnemende groepen, het 1- meicomité, de situatie bij de KMS - waarbij een vergelijking wordt ge maakt tussen de situatie in de jaren dertig en nu - en een uiteenzetting over de arbeidersstrijd in Vlisisngen. 8 M. A. v. d. Wielen 1.618 gr.; 9 A. de Rijke 1.423 gr. en 10 W. Akkema 1.320 gram. Junioren: 1 Aijan v. d. Zande 1.718 gr.; 2 Martin de Graaf 1.313 gr.. 3 S. Kruit. 400 gr.; 4 Rolf v. Nieuwenhuizen 100 gr. en 5 Marco de Braai 16 er. Gemeenteraad van Bruinisse bijeen BRUINISSE - De gemeenteraad van Bruinisse komt vrijdagavond 22 april in openbare vergadering bijeen. De raad gaat zich onder meer bezighouden met een voorstel van b en w de brandput aan de Prinses Wilhelminalaan niet te dempen maar een opknapbeurt te ge ven. Verder komt een collegevoorstel aan de orde een aanvullende bijdrage van 7.000 gulden beschikbaar te stellen voor onrendabele gasaansluitingen. De raadsvergadering begint om 19.30 uur. Kledingbeurs voor peuterzaal Renesse bracht 333,90 op RENESSE Woensdagmiddag hiel den leiding en bestuur van de peuter speelzaal Renesse een kledingbeurs in 't Trefpunt. Met de opbrengst daarvan wilde men het budget verruimen dat men heeft voor de inrichting van een verhuizing naar de nieuwe speelzaal in het verbouwde dorpshuis, die waar schijnlijk na de grote vakantie kan worden betrokken. De belangstelling was uitstekend en de opbrengst be draagt ƒ333.90. Bijeenkomst met klankbeeld van CFO en NCVB Zierikzee ZIERIKZEE - Op woensdagavond 20 april wordt in het hervormd Vereni gingsgebouw te Zierikzee een bijeen komst gehouden van de NCVB afd. Zierikzee en de CFO (Schouwen-Oost). Op deze avond zal de her L. Slagboom' uit Vlissingen een klankbeeld brengen getiteld 'Wij herders'. Over het dage lijks leven en werken van deze mensen hoog in de Zwiterse bergen. Aanvang 19.45 uur. Zaal open halfacht. Ontmoetingsdag RENESSE Op zondag 1 mei wordtin de hervormde kerk in Renesse een ontmoetingsdag gehouden als afslui ting van de reeks gespreksavonden die deze winter zijn gehouden door de gereformeerd hervormde gespreks groep 'Jong en Oud samen op weg'. De dag begint om half tien met een speciale dienst. Verder staat op het programma een gratis broodmaaltijd in het koor van de kerk. Voor de kinderen is er een nevendienst en verder is er voor hen een speciaal programma samengesteld. ds. Wingerden. 18.30 ds. Kunz; Imma- nuel 10 dhr. Terberg. Gereformeerde Kerk SCHOUWEN-DUIVELAND: Brou wershaven 10 ds. Stutvoet. 18.30 ds. Hage: Nieuwerkerk. Oosterland 10, 17 ds Meyer: Scharendijke 10. 19 dhr. Baas; Zierikzee 10 ds. Nijhuis, 18.30 ds. Noordhof. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 15 ds. Noordhof; Poortvliet 10 kand. Dale- boudt. 14.30 ds. Smid; Tholen 10 ds. Smid. 17 ds. Schouten. Gereformeerde Gemeente SCHOUWEN-DUIVELAND: Haamste de 10 leesdienst, 18.30 ds. v. Gelder; Nieuwerkerk 9.30 (HAi, 15.30 ds. v. Gelder; Oosterland 10,14.30,18.30 lees dienst. THOLEN: 10 (HA). 18.30 ds. Mouw. 14.30 leesdienst; Scherpenisse 9.30, 14, 18.30 leesdienst. 2sl/4 19.30 (HD) ds. Venema: Sint-Annaland 9.30, 14, 18 leesdienst; Sint-Philipsland 9.30, 18 leesdienst; Tholen 10, 14.30, 18.30 lees dienst. Oud-Gereformeerde Gemeente SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinisse 10,17 leesdienst; Oosterland 9.30,14,18 THOLEN: SintrMaartensdijk 9.30. 14, 18 leesdienst: Sint-Philipsland 9.30, 14.30.18 leesdienst; Stavenisse 9.30,14, 18 leesdienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk SCHOUWEN-DUIVELAND: Haamste de 10.17 ds. Compagner: Kerkwerve 10, 18 ds. v. d. Sluys; Zierikzee 10.18 ds. De Graaf. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 14.30 ds. v. d. Weerd, 18.30 leesdienst; Tholen 10 leesdienst, 18.30 ds. v. d. Weerd. Gereformeerde Gemeente in Neder land SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinisse 10. 17 leesdienst: Nieuwerkerk 9.45, 15.30 leesdienst; Zierikzee 11.45, 16.30 leesdienst. THOLEN: Oud-Vossemeer 10. 14.30, 18.30 leesdienst; Sint-Annaland 9.45, 14.15. 18.15 leesdienst; Sint- Maartensdijk 9.30, 14, 18 leesdienst. Leger des Heils SCHOUWEN-DUIVELAND; Zierikzee 10, 19 samenkomst Rooms-Katholieke Kerk SCHOUWEN-DUTVELAND: Haamste de zo. 10; Renesse za. 19; Zierikzee za. 19. zo. 10. THOLEN: Oud-Vossemeer za. 19. zo. 10.30 jongerenmis afscheid pater Porre; Tholen za. 17.30, zo. 10.30. Pinkstergemeente SCHOUWEN-DUIVELAND: Zierikzee (meelstraatl 10 samenkomst; woens dag 20 samenkomst. Stichting Jeugd Schouwen- Duivelandhoudt verga dering ZIERIKZEE De eerstvolgende be stuursvergadering van de Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland wordt ge houden op woensdag 27 april om 19.30 uur in de Zeeuwse Herberge. Haven park 2 Zierikzee. Op deze openbare bestuursvergadering komen allerlei ei- landelijke Jeugd en jongerenzaken aan de orde. De agenda vermeldt: een bestuursverkiezing. Ingevolge het huishoudelijk reglement zijn aftredend en herkiesbaar de heer W. de Raad, secretaris, bestuurslid op titel van des kundigheid, de heer P. de Rijke, be stuurslid namens de vereniging van burgemeester, wethouders en secreta rissen op Schouwen-Duiveland. de heer R. Prager. bestuurslid namens het Leger des heils. mevr. H. de Kuyper van Iwaarden, namens het gerefor meerd jeugdwerk. Voorgesteld wordt als nieuw bestuurslid namens de jeugd natuur-vogelwacht in de regio de heer H. de Ligt. Een themabespreking: de schone schijn van het jeugdbeleid Dit is een uitgesteld agendapunt van de vorige bestuursvergadering. De jeugdwerkleider zal dit thema inleiden. Kem van het betoog zal zijn de situatie waarin jeugd en jongeren zich op dit moment bevinden; welke plaats men de jonge mens toekent en hoe volwas senen 'ermee omgaan. Na de inleiding zal de betekenis hiervan voor de regio worden besproken. Bejaardenmiddag ter gelegenheid van jubileum Haamstede HAAMSTEDE In het kader van het honderdjarig bestaan van de muziek vereniging Witte van Haamstede wordt op zaterdag 23 april een gezellige mid dag gehouden voor alle bejaarden uit de Westhoek. Ook de bejaarden sociëteiten uit alle dorpskernen zfjn uitgenodigd. Het feest wordt gehouden in de recreatiezaal van de gereformeer de kerk te Haamstede en begint om 14.00 uur. Het programma vermeldt een muzikaal optreden van de fanfare onder leiding van J. Knuist, een kort concert door de leerlingen van de fanfa re onder leiding mevrouw j. Bliek, een film uit het verleden van de tram (RTM) en een gezellig samenzijn onder het genot van een drankje en een hapje. Gemeenteavond SINT-ANNALAND Op dinsdag 19 april wordt om 19.30 uur vanwege de hervormde kerk een gemeenteavond gehouden in het hervormd verenigings gebouw in Sint-Annaland met als spre ker ds L. Wüllschleger, hervormd predi kant in Den Haag. Alarmnummer Sch.-Duiveland: 01100-14444 Alarmnummer Tholen en St.-Philipsland 0011 Artsen: Zierikzee: v.a. vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur. A. W. van Geer, Zierikzee, tel. 01110-2080; spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: v.a. vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur: G. van Beek-Verbeek, Burghseweg 54, Burgh, tel. 01115-1861; spreekuur voor spoed gevallen 11.30-12.00 uur en 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer kerk: v.a. vr. 18.00 uur tot ma. 7.30 uur H. Speelman, Oosterland, tel. 01114- 1280. Stavenisse, St.-Maartensdijk, St.- Annaland en Scherpenise: (patiënten dokter Van de Bel): J. M. v. d. Bel, St.-Maartensdijk, tel. 01666-2400. St.-Philipsland en Nw.-Vossemeer: H. Menger, St.-Philipsland, tel. 01677- 2500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse: (patiënten dokter Padt); H. Padt, Schoolstraat 33, Poortvliet, tel. 01662-2400. Dierenartsen: Haamstede: M. K. Buth, tel. 01115- 2254. St.-Maartensdijk: A. Rinses, tel. 01666- 2596; spreekuur v.a. zat. 9.00 uur, vrij dag 18.30-19.00 uur en zat. 9.00-9.30 uur. Tandartsdiensten: R. Backer, Poststr. 14, Bruinisse, tel. 01113-2666; spreekuur voor spoedge vallen zat. en zon. 17.00-17.30 uur. Apotheek: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-2906; geopend zat. 9.00-12.30 uur en 16.30-17.30 uur en zondag 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging: Tholen en St.-Philipsland: zuster T. van Vliet, Poorvliet, tel. 01662-2404. Bruinisse en Duiveland: zuster P. Waasdorp. Koninginneplein 12, Oos terland, tel. 01114-1707. Schouwen: zuster R. Adriaanse, Gaan- derseweg 1, Dreischor, tel. 01112-1341. Zierikzee: zuster W. Verkaart, Hof- ferstr. 20. Zierikzee. tel. 01110-6565. In de absolute topklasse van het autorijden leek de benzinemotor het alleenvertoningsrecht te hebben. Volvo brengt daar als eerste verandering in en introduceert de Volvo 760 GLE Turbo Diesel. Met de pure distinctie, het riante comfort en de geavanceerde techniek van de onlangs geïntroduceerde Volvo 760 GLE. Maar uitgerust met een 6-cilinder turbogeladen dieselmotor die u dwingt uw opvattingen ten aanzien van diesel motoren volledig te herzien. Wanneer u ons belt, arrangeren wij graag een uitgebreide testrit. Een kennismaking met het compromisloze autorijden. ANJELIERSTRAAT 5-7 Telefoon 01100 -16810 Lessen maandag dinsdag woensdag vrijdag zaterdag 19.30-20.30, 20.30-21.30 19.30-20.30, 20.30-21.30 19.30-20.30, 20.30-21.30 19.30-20.30, 20.30-21.30 9.00-20.00. Voorstad 31 - Goes 01100-12059 G. den Herder Goes 01100-16293 J. 1 Paardekooper Goes 01100-16808 J. Meulpolder Kapelle 01102- 1874 W. Hoogesteger Yerseke 01131- 1952 F. Hoogstrate Yerseke 01131- 1999 J. P. van Doorn Wolphaartsdijk 01198-1543

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 32