Golven van leedvermaak bij degradatie van Vlissingen Oranje ondanks magere score in H. Stormachtige aanwas bij nieuwe tafeltennisclub SLUISKIL GEEFT ZONDAG GEEN CADEAUTJES Trainerswisselingen talrijk in het korfbal Vier ploegen 'favoriet' voor de degradatie Badminton in Sas van Gent Arie Haan naar PSV TTV REYNAERT HEEFT AL MEER DAN HONDERD LEDEN SLECHTS VIER DOELPUNTEN IN VIER WEDSTRIJDEN Profclubs eisen aftreden sectiebestuur ZATERDAG 16 APRIL 1983 PZC/sp°rt 15 SLUISKIL/VLISSINGEN - Golven van leedvermaak zullen door de Zeeuwse voetbalwereld rol len als de VC Vlissingen inderdaad naar de derde klas zou degraderen. Dat trieste toekomstbeeld lijkt zeer dicht bij de harde werkelijkheid. Want bij de drie wedstrijden, die Vlissingen nog voor de boeg heeft, zijn twee zeer zware uitwedstrijden: zondag aanstaande tegen Sluiskil en als sluitstuk van de competitie in Etten-Leur tegen Internos. Voor het voorspelbare leedvermaak ligt de verklaring natuurlijk voor de hand. In de afgelopen maanden heeft Vlissingen bij herhaling laten weten zo langzamerhand wel iets voor het betaalde voetbal te voelen. Bovendien is ook bekend, dat Gerard en Stoffel Schipper van Oostkapelle en Jaap Meerman en Ad Poortvliet van Arnemuiden benaderd zijn om volgend seizoen voor Vlissingen uit te komen. Onder deze omstan digheden zal heel wat gegniffeld worden als de VC Vlissingen niet eens in staat blijkt zich in de tweede klas te handhaven. De „transfers" van de gebroeders Schipper alsmede van Meerman en Poortvliet kunnen dan wel helemaal vergeten worden. Er is natuurlijk geen schijn van kans, der Hooft herinnert zich als de dag van gisteren: „Een paar jaar geleden heb ben we. overigens volkomen onbewust. Axel eens een presentje gegeven. Als we toen met volle inzet hadden gespeeld, zou die tegenstander ook kansloos zijn geweest. Maar we hebben het door een verkeerde mentaliteit toen min of meer weggeschonken. Daar heb ik nog altijd dat het inmiddels veilige Sluiskil mor genmiddag Vlissingen een cadeautje zal aanbieden. Sluiskil-trainer Han van kan rekenen op de tegenstand van een ploeg, die juist onder deze omstandig heden wil winnen. Tien man VLISSINGEN - Twee ploegen de graderen uit de tweede klas van het zondagvoetbal na afloop van dit seizoen. NOAD, Vlissingen, Haarsteeg en Madese Boys zijn - met nog drie wedstrijden te spelen - nog 'favoriet' voor deze twee plaatsen. De staart van de tweede klas ziet er als volgt uit: NOAD 19-17, Vhssin- gen 19-16, Haarsteeg 19-15 en Ma dese Boys 19-13. Indien ploegen ge lijk eindigen wordt een beslissings duel gespeeld. Indien die ontmoe ting gelijk eindigt wordt er ver lengd. Is de beslissing dan nog niet gevallen, dan wordt opnieuw een wedstrijd vastgesteld (met een eventuele verlenging). Is er dan nog geen winnaar, dan pas gaat het doelsaldo tellen Het programma voor de s taartploe- gen ziet er als volgt uit: morgen (zondag) Sluiskil-Vlissingen; WVO- NOAD; Berkdijk-Madese Boys; Haarsteeg-Internos. Programma 24 april: NOAD-Virtus; Vlissingen- Madese Boys; Alliance-Haarsteeg. Programma 1 mei: Madese Boys- NOAD; Internos-Vlissingen en Haarsteeg WVO een vieze smaak van in de mond en dat gebeurt ons ook niet weer". Rivaliteit Toch zegt Han van der Hooft ook: „Ik heb duizend keer liever dat Vlissingen zich in de tweede klas handhaaft dan Haarsteeg. Breskens komt er in die tweede klas nu zeker bij en als we vol gend jaar met vier clubs op dat niveau spelen hebben we meer kans dat een ploeg uit Zeeland naar de eerste klas promoveert". Zoals zovelen vermoedt ook Han van der Hooft dat de clubs in Brabant bij degradatienood elkaar wel eens een handje willen helpen: „Maar dat is de mentaliteit in Zeeland niet. Bovendien is de rivaliteit er te groot voor". Han van der Hooft kan niet ontkennen, dat zijn spelers beïnvloed zijn door de berichten rond Vlissingen over prof voetbal en over het aantrekken van spelers. „Die jongens van Vlissingen zelf kunnen er natuurlijk niets aan doen. Al die verhalen over betaald voet bal en het aantrekken van spelers zijn niet in de wereld gebracht door de spe lers van Vlissingen. Daar is het bestuur verantwoordelijk voor. Maar nu Vlissin gen op die manier in de publiciteit is geweest, denken de spelers bij Sluiskil waarschijnlijk ook: we zullen eens laten zien, dat we zeker niet onder doen voor voor dat zogenaamde toekomstige profelftal". Kortom: de rivaliteit is er alleen maar groter door geworden en Vlissingen Bovendien treft Vlissingen morgenmid dag een tegenstander, die duidelijk in de 'winning mood' is: uit de laatste acht wedstrijden haalde Sluiskil 13 punten. Aardig is om die uitslagen nog eens even op een rij te zetten. Sluiskil-Haar steeg 1 -1Berkdij k-Sluiskil 0-2, Sluiskil- Alliance 2-1, WVO-Sluiskll 3-0 (nota be ne alle doelpunten vielen pas in de laat ste tien minuten). Dosko-Sluiskil 0-1. NOAD-Sluiskil 0-1. Sluiskil-Virtus 1-0 en Madese Boys-Sluiskil 1-2. En ook mag er nog wel even aan herhinnerd worden, dat Sluiskil vorig jaar met tien man in Vlissingen met 0-2 won. Aanvankelijk zag het er dit seizoen naar uit. dat ook Sluiskil in heftige de gradatienood zou komen. Om een voor beeld te noemen: op een gegeven mo ment had de Zeeuws-Vlaamse ploeg acht punten achterstand op Middel burg (12 punten voor Middelburg en 4 voor Sluiskil). De opmars van Sluiskil in de tweede helft van de competitie was zo indrukwekkend, dat de forma tie van Han van der Hooft inmiddels op gelijke hoogte met Middelburg is gekomen (beide ploegen hebben 20 punten). Van der Hooft heeft er niet helemaal een verklaring voor: ..Ik ben nu voor het zesde jaar bij Sluiskil en altijd begon nen we slecht en hadden we een enorme en lange eindsprint. Vorig jaar wonnen we in de tweede seizoen helft bijvoor beeld acht wedstrijden op een ry en tij- SAS VAN GENT-Vandaag (zaterdag) en zondag wordt in de Vlaanderenhal in Sas van Gent een badmintontoer- nooi gehouden. Organisator is de bad mintonclub Groot Sas uit Sas van Gent. De kwalitatieve belangstelling voor het toernooi valt nogal wat tegen. In de hoogste B-groep kan alleen het heren enkel gespeeld worden. Daar zijn vijf Vlissingen krijgt zondagmiddag dus te maken met een herboren Sluiskil, dat nog een redelijke kans heeft om van de dne Zeeuwse tweede klassers het hoogst te eindigen Want ook de wed strijd Middelburg-Sluiskil heeft de Zeeuwse voetbalwereld nog voor de boeg. dens ons eerste seizoen in de derde klas wonnen we er tenslotte ook acht op een rij". Later komt Han van der Hooft toch met een verklaring voor het opmerkelijke herstel tijdens het huidige seizoen .We hebben vijf seizoenen lang aan de top gespeeld. We werden drie keer kam pioen en voor de rest streden we altijd rond de tweede en derde plaats. Steeds weer was er spanning en nog eens span ning Dit seizoen ben ik wel erg ont spannen begonnen We wilden nu wel eens een beetje rust Daardoor ging het fout. Bewust heb ik toen de spanning weer opgevoerd. Bewust wel eens ruzie gezocht, bijvoorbeeld met Ronald Breepoel en Jan de Block Niet onrust barend. maar het was wel nodig, want ruzie werkt altijd louterend. Het hielp We gingen weer winnen". Toch is Han van der Hooft nog lang niet tevreden: „Het voetbal dat we in de derde klas speelden, hebben we nu nog niet één keer laten zien. Op basis van werklust blijven we er in. Vlissin gen mist die inzet waarschijnlijk. Zelfs een topploeg als Alliance is ook wel in staat om te bikkelen. Dat hebben ze bij ons laten zien, al verloren ze dan ook. Ik dacht dat het in de tweede klas net zo makkelijk zou gaan als in de derde klas. Daar heb ik me dus in vergist". Het verschil met die derde klas? Van der Hooft: „In de tweede klas wordt veel taktischer gespeeld, veel meer ge groepeerd. Als je het in de tweede klas waagt om met drie spitsen te spelen krijg je op je donder". EINDHOVEN Standard Luik-speler Arie Haan (34) zal maandagmorgen een eenjarig contract tekenen bij het Eindhovense PSV. De Nederlandse middenvelder had een paar maanden geleden de wens te kennen gegeven na zijn Belgische Anderlecht- en Stardar- d-periode terug te willen keren naar Nederland. De afgelopen weken kreeg Haan onder meer aanbiedingen van FC Groningen en Willem II. waarna afgelopen woens dag ook PSV zich als geïnteresseerde in de Standard-Luik-spelbepaler meld de. Overigens zal Arie Haan maandag een .voorlopig contract" ondertekenen, omdat PSV in de loop van volgende week nog een onderhoud zal moeten hebben met Standard Luik. de huidige werkgever van Haan. Adrie van de Berge deelnemers Voor het overige bestaat het toernooi uit C-groepen en een re creatiegroep. Vandaag wordt er gespeeld van negen uur 's morgens tot negen uur 's avonds, en zondag van tien uur 's morgens tot zes uur 's avonds VLISSINGEN - Met ingang van de nieuwe veldcompetitie krijgt een aan tal Zeeuwse kort bal verenigingen een andere trainer. Meest opmerkelijke wijzigingen komen er bij Animo Sou burg en Seolto. Na het afscheid van Adri van de Berge bij de Souburgse club (hij wordt trainer van Zuidwes ters) wordt zijn plaats ingenomen door Ad de Kort uit Roosendaal. De Kort trainde eerder Keep Fit en ziet, evenmin als het bestuur van Animo, bezwaar in de afstand die hem van zijn nieuwe vereniging scheidt. ONDO die Kees Kallemein na een langdurig dienstverband zag stoppen, wordt vol- Judotoernooi HEINKENSZAND - In De Stenge in Heinkenszand wordt vandaag (zater dag) een districtsjudotoernooi voor meisjes en dames gehouden. Er komen 216 deelnemers uitBrabanten Zeeland. De organisatie is in handen van sport school Hara. De aanvang is 11.15 uur. Het toernooi duurt, tot 15 30 uur. Han van dér Hooftbeivust een beetje ruzie gezocht. ALKMAAR Trainer Hans Eijken- broek zal voorlopig de training en coaching bij AZ'67 moeten overlaten aan zijn assistent Theo Vonk. De oe- fenmeester viel gisteren in zijn wo ning van de trap en heelt een paar ruggewervels gekneusd. Eijkenbroek moet vier a vijf dagen plat blijven Snelschaken in Bruinisse BRUINISSE - In Bruinisse wordt van middag (zaterdag) het open snel schaakkampioenschap van Schouwen- Duiveland gehouden Het toernooi be gint, om 13.00 uur. Titelverdediger is Ad de Feyter van de schaakvereniging Landau uit Axel. Zeeuwen naar turn-Grand Prix MISSINGEN - Ruim dertig Zeeuwse turners en turnsters doen zondag in Zoetermcer mee aan de Grand Prix turnen, die Pro Patria dan houdt. Het is dc derde in een rij van zeven Grand Prix, die door heel het land gehouden worden. Het gebeuren in Zoetermeer begint om tien voor tien 's morgens en duurt tot kwart voor tien 's avonds. Zeeuwse kanshebsters (in diverse klassen) in Zoetermeer zijn onder andere: Monique en Astrid van der Spek, Hennie Kloet. Edith Gerards. Sandra de Keizer. Pete ra Sanderse. Nienke Botterweg en Wen dy van de Velde. liggen en absolute rust houden. Een en ander houdt in dat Eijkenbroek zater dagavond niet op de bank zal zitten bij de voetbalwedstrijd Haarlem-AZ'67. Vonk neemt de honeurs waar. Verder ziet het. er naar uit dat AZ- aanvaller Pier Tol dit seizoen met meer in actie zal komen. De Volendammer blijft last houden van een gecompli ceerde buik-lies-blessure. Tol sukkelt al sinds het einde van het vorig seizoen met deze kwetsuur Het ligt in de bedoeling dat de AZ-spits de komende weken aan een nauwgezette medische keuring zal worden onderworpen. Journalistiek, maar gezien de grote wachtlijst aldaar kan het nog wel ven duren voordat hij aan deze studie kan beginnen. Steegman HULST - Sinds enkele weken is in het Zeeuwsvlaamse Hulst de oprichting van een nieuwe tafeltennisvereniging gepropageerd. Dat heeft vorige week via een officiële oprichtingsvergadering geleid tot een stormachtige le- denaanyvas. Onder de voor Hulst toepasselijke naam van T.T.V. Revnaert geeft een aantal initiatiefnemers, afkom stig uit de Graauwse vereniging St.-Aloysius aan vele liefhebbers in Hulst de gelegenheid om, voorlopig elke vrijdagavond, in sporthal Den Dullaert op 12 tafels deze tak van sport binnen de eigen omgeving te bedrijven. Het idee dat nu gestalte heeft gekregen, leefde al lang bij de St.-Aloysiusspelers. die woonachtig zijn in Hulst en het niet meer zo zagen zitten om steeds heen en weer te pendelen tussen Graauw en hun woonplaats. Al in januari werd binnen het bestuur, dat voor het merendeel uit Hulstenaren bestond, bij St.-Aloysius het idee gelanceerd om St- Aloysius maar helemaal naar Hulst over te hevelen, maar uy u„a,u^ bt.uigde stemming in een ledenvergadering, werd dat voornemen getorpedeerd. Aan het einde van de inmiddels verstreken competitie namen enkele spelers opnieuw het initiatief waardoor thans een bestuur is gevormd bestaande uis Johan Braet (voorzit ter). Benny Schuren (secretaris). Paul Coolsen (penning meester) en de leden Rinus Westerweele en Maneet de Roos. Zij hopen de vereniging die inmiddels al uit meer dan 100 leden bestaat, in de juiste banen te kunnen leiden waarbij voor een groot deel de recreatiesport centraal staat en de opvang van de vele jeugd. Verder wil men ook met enkele teams deelnemen aan de NTTB-competitie. Commentaar van de. overigens ook in Hulst wonende St -Aloysius- voorzitter Eddie Tieleman: „Uiteraard erg jammer van het ledenverlies voor onze vereniging die volgend seizoen waarschijnlijk een paar teams minder op de been kan krijgen, maar het was voor ons geen verrassing meer" Leo Steegman keert definitief niet te rug in het betaald voetbal. De voormli- ge trainer van MVV. die na een nek- hernia-operatie klachten bleef houden, is afgekeurd voor activiteiten binnen de voetbalsport. Steegman heeft zich laten inschrijven op de School voor BERREVOETS GEBLESSEERD ASSEN Het is nog niet zeker of de Zeeuwse turnster Carianne Berre- voets op 7 en 8 mei in Gothenburg meedoet aan de Europese kampioen schappen. De Zierikzeese blesseerde zich de afgelopen week op Papendal zodanig aan haar enkel, dat ze de interlandwedstrijd tegen Bulgarije, dit weekeinde, moest laten schieten. Oostenrijkse overwinning ST. ANDRE ASBERG De zevende en voorlaatste etappe van de Ronde van Nedersakscn heeft vrijdag een over winning opgeleverd voor de 30-jarige Oostenrijker Helmuth Wechselberger. De rit voerde door het Harzgebergte over 176 kilometer. Wechselberger ontdeed zich tijdens de laatste klim van zijn Westduitse mede vluchter Michael Marx Daims Liepins- je uit de Sowjet-Unie behield de leiding in het algemeen klassement. De voor laatste etappe werd gekenmerkt door een solo van 70 kilometer van de Oostduitser Olaf Ludwig De winnaar van de Vredeskoers van vong jaar nam tussen de 60e en 130e kilometer een voorsprong van ruim drie minuten, maar kreeg opeens een zware inzin king De uitslag va,n de zevende etappe is: l Helmuth Wechselberger (Oosi 176 km in 40343: 2 Michael Marx (WD1) op 1.10: 3. Artur Splawskl (Pol) 1 39 4 UweRaab(ODl) 1 58. 5. Dainis Liepinsje (Sowi z t. De klasse ringen van de Nederlanders 23. Van Vliet op 2.35, 28 Verhoeven op 3 06 35 Van Asten op 3 16; 42 Van Weers op 3 34 43 Hoondert z t Het algemeen klassement is 1. Liepinsje 23.33 50. 2 Raab op 23 sec 3 Dan Radtke iODI) op 1 14.4 Iwan Felse tSowi op 1 28. 5. Van Vliet op 2.30: 9. Verhoeven op 7.22. KOEALA LOEMPOER „Het eerste doel is bereikt. De plaats in de halve finales kunnen ze ons niet meer afne men". Dat waren de eerste woorden van Gijs van Heumen 11a de slijtage slag met Australië, die Nederland vrij dagochtend in het opnieuw bloedhete Koeala Loempoer niet geheel zonder fortuin met een kleine overwinning kon afsluiten. Net als twee dagen eerder tegen de Verenigde Staten was één benutte strafcorner van Ficke Boekhorst genoeg voor de zege (1-0). Met slechts vier doelpunten voor in evenzoveel wedstrijden is Nederland, dal op een puntentotaal van zeven kwam. niettemin al zeker van kwalifi catie bij de laatste vier. De Verenigde Staten en Australië hebben weliswaar slechts twee punten minder, maar moeten nog tegen elkaar uitkomen. De Nederlandse aanvoerster Lisctte Sevetis 1 rechts 1 en de Australische El- speth Clement hebben even meer oog voor elkaar, dan voor de bal. Daarbij heelt Australië, dal een iets gunstiger doelsaldo heelt, aan een gelijkspel voldoende. Het laatste duel van Nederland oor groep A. zaterdag legen Wales, kan ontspannen tege moet worden gezien. Zowel Nederland als Australië had grote problemen bij het nemen van de strafcorners. Eenmaal zag Fieke Boek horst de bal net naast gaan, na een kwartier mislukte de rebound van Mar jolein Evsvogel en in de 22e minuut greep de Australische doelvrouw Kym Ireland goed in. Van de vier Australi sche corners voor rust werd er één afgekeurd wegens gevaarlijk spel Vooral tn het laatste kwartier voor de pauze, waar menieeen reikhalzend naar uitkeek ging Nederland veel fou ten maken EÏsemieke Hillen miste in die fase de precisie in de passing voleldie Ik kon gewoon even niet meer aldus de spelverdeelster' In de tweede helft ging het gelukkig weer beter". Maar ook de tweede periode starte moeizaam voor Oranje. dat de inspan ningen van de afgelopen dagen steeds meer begon te voelen. De Westduitse arbiter Farke leek in de 42e minuut een strafbal aan Australië te geven, omdat Aletta van Manen, die de gepasseerde Monique Broere te hulp schoot, de bal tegen de voet zou hebben gekregen. Na Nederlandse protesten zag Farke ech ter van haar voornemen af. In de 48e minuut was Australië heel dichtbij de openingstreffer. Susan Watkins kwam toen juist enkele centimeters te kort voor een tip-in. Halverwege de tweede helft kreeg de wat overbelast rakende Nederlandse defensie weer wal lucht, vooral dank zij de keihard werkende Lisette Se vens. Het gevolg was dat Ficke Boek horst tweemaal achtereen mocht uit halen voor een strafcorner. Bij de vijfde poging in totaal was het raak. Via een Australische stick verdween de hal achter Ireland: 1-0. In de slotfase kwan De stand m groep B is' Canada 4-5 Enge land 3-4: West-Duitsland 4-4. Sovejet-Unie Aussjes nog 3-3. Nieuw-Zeeland 4-3 en Argentinië 4-3. gend seizoen getraind door Paul Stern uit Souburg. De tweede onverwachte trainerswisse ling komt uit Temeuzen. Rinus de Doelder geeft daar het roer over aan Leunis Huibregtsen uit Westkapelle. Huibregtsen voerde Seolto naar een 'microtitel' ziet Luctor als een uitda ging De verbintenis voor een jaar kwam deze week rond. Ook Olympia, waar Frans Harinck het na tien jaar welletjes vond. heeft inmiddels een andere oefenmeester aangetrokken. Dat wordt dan Rinus Bruél. de huidige trainer van All Ready uit Zïerikzee. Seolto heeft vliegensvlug het vertrek van Huibregtsen opgelost door Johan Meesen (voorheen Zuidwesters) te con tracteren. Door al die verschuivingen zijn All Ready en Blauw Wit (waar Piet de Schipper stopt) de enige clubs die nog geen nieuwe man hebben voor het nieuwe seizoen. AU Ready verwacht volgende week resultaat van de bespre kingen die momenteel met de heer Goudoever uit Zwijndrecht gevoerd worden Goudoever is de huidige trai ner van Zwijndrecht en speelde voor heen bij Albatros en Regenboog Bij Blauw Wit heeft men een zwaar hoofd in de opvolging van De Schipper. „We zijn wel met een paar mensen bezig, het zal toch moeilijk worden een waardig vervanger voor De Schipper te vin den" Tjoba (Erik Buizen, Swift (Bep Huy- bregtse), Stormvogels (Adri Dieleman) en TOP Arnemuiden ondergaan geen wisselingen. Jan Maljers gaat bij TOP zijn zestiende trainersjaar in. geducht opzetten. Niet zonder geluk bleef de gelijkmaker echter uit en wist het uitgeputte Oranje zich zeker van plaatsing voor de halve finales. Er waren nog maar enkele speelsters tot een rondedansje in staat. De stralende gezichten van de naar water snakken de speelsters spraken echter boekde len. De uitslagen van donderdag B. Canada - West-Duitsland 2-1, Sovjet Unie - Argentinië 1-0: Engeland - Nieuw-Zeeland 3-2: vrijdag groep A Nederland - Australië 1-0: Verenig de Staten - India 1-0: West-Duitsland - Nieuw-Zceiand 1-0 groep B Canada - Argen- UTRECHT De clubs uit het betaal de voetbal hebben vrijdagavond in de FBO-vergadering te Utrecht het be leid van het sectiebestuur afgekeurd. Een motie van die strekking werd met 27 tegen zes stemmen aangenomen. Op de algemene vergadering betaald voetbal, waarin de clubs met 70 pro cent van de stemmen een ruime meer derheid bezitten, van 25 april, zal de motie van wantrouwen ter stemming worden gebracht, waardoor dus min of meer het aftreden van het sectiebe stuur zal worden geéist. De clubs zijn van mening dat het sectiebestuur in de zaak van het vere veningsfonds en het vergoedingensys teem een standpunt heeft ingenomen dat afwijkt van dat van de meerderheid van de algemene vergadering. De clubs willen verevening over uitsluitend de competitie-inkomsten en ze willen op dit moment geen wijziging van het vergoedingensysteem. Mede door de invloed van de externe geldgevers stel de het sectiebestuur een verevening voor over de totale inkomsten en een „humanisering" van het transfersys teem. Tijdens de vorige^ FBO-vergadering was al de uitspraak gedaan dat het sectiebestuur het door de algemene vergadering gewenste beleid mopst uit voeren en met zelf beleid moest maken. Sinds 8 februari echter, vinden de clubs, heeft het sectiebestuur weinig of niets gedaan in de richting die door hen gewenst wordt. Het bestuur is te gemakkelijk over onze bezwaren heen gestapt, vonden de clubs. Tweede klassen MIDDELBURG Domburg en Graauw zijn nu dichtbij de titel in de tweede klassen van het zondagafde- lingsvoetbal. De concurrenten ver speelden punten. Tweede klas A: Jong Ambon 3 - Hein kenszand 4-3; Lewedorpse Boys 2 - Vlissingen 4 1-1: Dreischor - Noorman nen 2 2-2; Kwadendamme - Zeeland Sport 3 2-2. RCS 3 - Cortgene 1-3; Walcheren 2 - Domburg 2-5: tweede klas B: Vogelwaarde 3 - Walcheren 0-3; Hontenisse 3 - Schoondijke 1-0; Ria 2 - Hansweertse Boys 4-5; Hoofdplaat 2 - Koewacht 2 2-1, Graauw - Terhole 2-1. 2e klas A 2e klas B; Domburg 18 35 Graauw 17 27 Kwadend. 18 30 Terhole 16 21 Helnkensz. 18 19 Walch. 16 17 Cortgene 17 18 Schoond. 17 17 Jong A. 3 17 16 Vogelw. 3 16 16 Vliss 4 18 16 Honlen. 3 16 16 "Zld Sp. 3 18 16 Hansw. B 17 16 Lew B 2 15 Hoofdpl 2 16 15 Noorm 2 Koew 2 16 14 Dreisch. 18 Ria W2 16 13 waleh. 2 18 12 Oost 2 16 8 RCS 3 18 5 MIDDELBURG - De 25 kilometerloop van het Middelburgse Dynamo'70 wordt zaterdag 23 april gehouden. Dit in tegenstelling tot andere publicaties, die melding maakten van 16 april als datum voor de loop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 15