Vakbonden zetten gesprek met Schelde-directie voort Domburgs VVD-raadslid haalt fel uit naar het bewonerscomité Ondernemingsraad Stork boos op collega's KMS PZC/provincie OM NIET VOOR VOLDONGEN FEITEN TE STAAN Inwoner Nisse overleden aan gevolgen botsing FNV: arbeidsplaats voor nieuwe leerlinge bedrijfsschool KMS Een merkmontuur vanaf f39,- zegt op zichzelf ook niet alles. BRiLMU Brilmij biedt u meer. En meer. 'BONAFIDE BEVOLKING IS MISLEID' Dansles mondt uit in een scheldpartij in Terneuzen Wethouder: aanleg weg zelf kost ruim 5 ton WOENSDAG 13 APRIL 1983 11 (ADVERTENTIE i VLISSINGEN - De vakbonden zetten het overleg voort met de directie van de Koninklijke Maatschappij De Schelde in Vlissingen, over het overlevingsplan van de directie. Dit hebben de Industriebond FNV, CNV en Unie BLHP dinsdagavond vrijwel unaniem besloten tijdens ledenvergaderingen in Vlissingen, waarin met name het toekomstplan van de KMS-directie aan de orde is geweest. De bonden hebben besloten het overleg te hervatten, omdat zij bang zijn anders voor voldongen feiten te worden geplaatst. De vakbonden besloten begin april het overleg met de directie af te breken, omdat zij geen vertrouwen meer had den in het functioneren van de directie. In zijn reactie ontkende directeur ir B. C G. Pröpper het bestaan van geheime plannen. Hij stelde dat er eigenlijk geen verschil van mening bestaat over de toekomst van de KMS. De Industriebond FNV stelt dat niet veel is te veranderen aan het aantal arbeidsplaatsen dat de directie wil laten vervallen, gezien de positie van het bedrijf. Aan praten met de directie zit volgens de bond het nadeel, dat de bond voor bepaalde maatregelen of keuzes al snel wordt beschouwd als medeplichtige, terwijl er geen specta culaire successen zijn te behalen. Tóch moeten volgens de FNV alle middelen worden benut om de belangen van de leden zo goed mogelijk te behartigen. CNV: 'doorknokken' De leden van het CNV kwamen tot de conclusie, dat de briefwisseling met de directie niet heeft opgeleverd wat daarvan is verwacht, maar dat er eigenlijk geen andere mogelijkheid is dan het hervatten van het overleg. Het uitvoerig antwoord van de directie heeft volgens het CNV wel enige ge noegdoening opgeleverd. Verder heeft men het angstige gevoel, dat de feite- Steunkomitee KMS wendt zich tot Tweede Kamer VLISSINGEN - Het Steunkomitee Be houd KMS-groep herinnert de politie ke fracties in de Tweede Kamer er aan, dat er tijdens de debatten rond de ketelbouw in Nederland in de Tweede Kamer in de vergaderingen van 15 tot 17 december 1981, besloten werd dat de centrale ketelbouw zowel in Hengelo als in Vlissingen in de toekomst moge tijk moet blijven. Het steunkomitee neemt aan, dat dit nu ook nog het standpunt is van de fracties. BORSELE - De 69-jarige automobilist J, Nieuwcnhuijsen uit Nisse is dinsdag in de loop van de middag in het Dijkzigtziekenhuis m Rotterdam overleden aan de verwondingen die hij eerder die dag opliep bij een ongeval in Borsele. De man was met rijn personenauto bij een inhaalma noeuvre frontaal op een tegenligger gebots. Het slachtoffer reed met zijn auto omstreeks 13.00 uur over de Kloetingse weg in Borsele in de richting 's-Heer- Abtskerke en haalde een voor hem rijdende auto in. Daarbij kwam hij frontaal in botsing met een tegemoet komende personenauto bestuurd door de 24-jarige H. M. G. eveneens uit Nisse. G. liep bij dit ongeval een ver brijzelde knie op. De slachtoffers wer den beiden naar het Bergzichtzieken- hrns in Goes gebracht. De heer Nieu- wenhuijsen werd later overgebracht naar het Dijkzigtziekenhuis Beide voertuigen werden zwaar beschadigd,/ Gezondheidsdienst De Schelde heeft een bestuur VLISSINGEN De stichting geza menlijke gezondheidsdienst De Schel de heeft een bestuur gekozen. De samenstelling van het bestuur is als volgt: voorzitter is drs. C. Hartog. directeur van 'De Schelde', plaatsver vangend voorzitter, de heer Th. Theu- ne, arbeidsanalist by 'De Schelde', secretaris A. P. Knuyt. hoofd algemene zaken PZEM, plaatsvervangend secre taris, Ch. Montanari, chef sorteerafde- ling Vitrite, penningmeester P. F. Gruyters. directeur Vitrite fabriek, plaatsvervangend penningmeester, drs R. van Schalkwijk, directeur externe betrekkingen Pechiney Nederland. Le den zijn de heer J. Witte, adjunct- directeur personeel en organisatie PZEM. en N. Gouw. voorman- electromonteur Pechiney Nederland. Bij de stichting zijn achttien bedrijven en instellingen met in totaal 11. 700 werknemers aangesloten. Directeur van de stichting is dr. P. H. M. de Beer. Sinds kort is de bgd De Schelde omge zet in een zelfstandig orgaan: de stich ting gezamenlijke gezondheidsdienst De Schelde. Nijverheid en Handel bijeen in Middelburg MIDDELBURG - De Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Han del in Zeeland houdt donderdag 21 april een bijeenkomst in De Schouw burg in Middelburg. Spreker is F. van Caem, directeur Van Caem Holding BV in Middelburg, over „Innovatie als on derdeel van de marketing". De lunch- bijeenkomst begint om 12.00 uur. lijke situatie het zal gaan afleggen tegen de politieke besluitvorming, die binnenkort zal volgen. Men denkt daarbij aan de brief van minister Ruding aan de Tweede Kamer, waarin wordt vastgehouden aan het terug brengen van de capaciteit van de marinebouw van 1,235.000 manuren tot een miljoen manuren, terwijl de directie blijft bij 1,235.000 manuren, maar ook aan de activiteiten in Hen gelo voor het behoud van de ketel- VLISSINGEN De nieuwe leerlin gen van de bedrijfsschool van de Koninklijke Maatschappij De Schelde in Vlissingen moet een leerovereenkomst met een gega randeerde arbeidsplaats worden aangeboden, tegen een beloning van 2.000 gulden per jaar, waar door zij tevens in aanmerking komen voor kinderbijslag. De toe komstige tweedejaars leerlingen zal naast de leerovereenkomst ook een arbeidsovereenkomst worden aangeboden, voor een be loning van tachtig procent van de huidige beloning. Dit stelt de In dustriebond FNV in haar uit gangspunten voor de behandeling van het reorganisatieplan van de KMS. De FNV stelt, dat de leerschool in De Schelde moet blijven. Leer meesters en andere personeelsle den van de leerschool blijven naar hun mening dan ook in dienst van de KMS. De huidige tweedejaars leerlingen zouden zoveel mogelijk moeten worden geplaatst, doordat plaatsen van ouderen (57,5 - 56 jaar) vrij komen. Deze jongeren krijgen banen van 32 uur. tegen 90 procent van het schaalsalaris. Een arbeidsplaats van een oudere moet dan daarbij gelijk worden gesteld aan twee arbeidsplaatsen van leer schooljongeren van 1983. Ook moeten deeltijdbanen mogelijk worden gemaakt voor oud- leerlingen. gedurende twee jaar. met een gegarandeerde baan var 32 uur per week. Leerlingen krijgen evenveel vakantie als scholieren en zullen geen produktieve arbeid verrichten. Jaarlijks zouden 60 jon geren kunnen worden geplaatst. Extra opleidingskans De KMS zou volgens de Industrie bond FNV ook gedurende maxi maal een jaar een extra oplei dingsmogelijkheid moeten bieden aan dertig oud-leerlingen. De bond vindt overigens, dat werken tot 32 uur per week, tegen 90 procent van de huidige beloning, moet worden bevordefd voor alle jongeren onder de 23 jaar. Voor alle vier jongeren die dat aan vaarden zal één arbeidsplaats minder vervallen. De afdeling Vlissingen van de In dustriebond stelde zich dinsdag avond tijdens een ledenvergade ring in het Scheldekwartier te Vlis singen achter deze uitgangspun ten. Daarin wordt verder gesteld, dat de leeftijdscategorie 40-57.5 Jaar zoveel mogelijk moet worden ontzien. Het accent kan volgens de bond worden gelegd op de groepe ring 57,5-60 jaar. op basis van vrijwilligheid. Werknemers jonger dan 57,5 jaar die werkloos zijn geworden moeten voorrang heb ben bij het vervullen van vacatu res. De bedrijfsschool van 'De Schelde'. bouw bij MESK (Maatschappij tot Exploitatie van Stork Ketels), ten koste van de ketelbouw bij De Schel de. „Daarom moeten wij doorknok ken, met de directie, voor die 1.235.000 manuren", aldus districtsbestuurder Tj. Hoekstra van het CNV. Ook de Unie BLHP besloot dinsdag avond de directie het 'voordeel van de twijfel' te geven", zoals districtsbe stuurder R. R Jacobs formuleerde. .Het gaat ernaar uitzien dat de marine- bouw bij De Schelde toch wordt ver minderd, gezien de verklaring van ambtenaren van het ministerie van economische zaken, dat de marine- bouw voor hen al een uitgemaakte zaak is. En gezien zijn brief aan de Tweede Kamer heeft minister Ruding ook overleg gehad met de fracties van de WD en het CDA. Wij moeten daarom de onderste steen zien boven te halen en alle krachten bundelen, om het standpunt van de minister om te buigen", aldus de heer Jacobs. De Unie BLHP beschot verder in enke le zaken te willen afzien van het adviesrecht van de ondernemingsraad en van de opschortingstermijn daar voor, wanneer wordt voldaan onder enkele voorwaarden, zoals het herver delen van taken en aandachtsgebie den, zoals die zijn omschreven in het beleidsplan. "Il'lrpn:a~ U kunt bij Brilmij terecht voor een merkmontuur vanaf f39,- Dat is mooi. Maar 't is nog niet genoeg. Brilmij biedt meer: Brilmij geeft razendsnelle service. Gangbare type glazen zijn direct leverbaar en worden dezelfde dag nog gemonteerd. Brilmij garandeert uw bril schriftelijk een heel jaar Ring tegen de gevolgen van breuk en beschadiging van glas en montuur. Dat is de Ideaal-Garantie. Brilmij garandeert zelfs kinderbrillen (ook op het schoolplein) op dezelfde royale manier. Met de Ravot- Garantie. Brilmij koopt over de hele wereld groot in en kan u dus laten profiteren van wereldwijd voordeeL Brilmij heeft contactlenservaring in honderddüizend- voud. Brilmij geeft uw bril een gratis onderhoudsbeurt Bij Brilmij kunt u uw ogen gratis, deskundig en vrij blijvend laten testen. Bij Brilmij kunt u altijd kiezen uit de montuurmodellen van meer dan 25 verschillende beroemde ateliers. Brilmij biedt u meer keuze- en prijsmogelijkheden. Brilmij biedt topkwaliteit in elke p U ziet het: een goedkoop merkmontuur is niet zo maar een lokkertje. Er zit veel méér achter Brilmij. ^^EARIEVISIONCENTE^V Brilmij-Vlissingen, Lange Zelke 20 Tel. 01184-10064 (Bij deHema) 'KETELBOUW MOET IN HENGELO KOMEN' HENGELO - De ondernemingsraad van Stork Ketels in Hengelo heeft dinsdag met verontwaardiging gerea geerd op de verklaring van de onder nemingsraad van concurrent De Schelde over de ketelbouw in Neder land. In een telegram aan de or van De Schelde merkt de ondernemingsraad van Stork op. dat maandag in Vlissin gen ten onrechte is gesteld als zou Hengelo de zware ketelbouw 'clai men'. De or van Stork wijst erop dat die concentratie van de ketelbouw „geen eigen bedenksel" is, maar „een gerechtvaardigde eis die voortvloeit uit het standpunt van het parlement om aan de bouw van zware ketels in Hengelo prioriteit te geven". Het personeel van Stork verwijt de or van De Schelde ook dat deze onjuiste cijfers hanteert over het aantal mede werkers van Stork dat bij de ketelbouw is betrokken. Volgens Stork zijn dat er duizend, terwijl De Schelde uitgaat van ongeveer 630, hetzelfde aantal dat bij dit VUssingse bedrijf in de ketel bouw werkt. De ondernemingsraad van Stork on derstreept in de boodschap eveneens dat „alle pogingen in het verleden om te komen tot een overeenkomst tussen Vlissingen en Hengelo omtrent de ke telbouw ziin eestrand od nure onwil van RSV en De Schelde". Afschriften van de boodschap heeft het Stork- personeel gestuurd naar minister Van Aardenne van economische zaken en de tweede kamercommissie voor eco nomische zaken. De or van De Schelde heeft in een telex aan die commissie er inmiddels voor gepleit de beide Nederlandse ketel bouwbedrijven te handhaven- Volgens Stork Hengelo is er in Nederland ech ter geen ruimte voor twee ketelbouw bedrijven. Het in stand houden van beide ondernemingen zou voor deze bedrijfstak desastreus zijn, aldus Stork Hengelo. Taiwan: geen extra aanbetaling voor order duikboten bij RSV TAIPEH/DEN HAAG - Taiwan heeft geen plann'en om de onderzeeboten die RSV momenteel bouwt vervroegd te betalen. Dit heeft de militaire woord voerder generaal Wang Miao dinsdag in Taipeh verklaard. Hij wilde geen commentaar geven op 'speculatie' dat er in Taiwan plannen zouden bestaan om het in moeilijkheden verkerende concern te hulp te komen. „Ik geef geen commentaar op specula tie, Ik kan slechts zeggen dat de bouw van de onderzeeboten en de betaling volgens het oorspronkelijke schema zoals in het contract vastgelegd zullen verlopen", zo zei generaal Wang. Een functionaris die niet met name wilde worden genoemd, verklaarde op nieuw dat de regering van Taiwan geen plannen heeft voor een reddingsopera tie van het in moeilijkheden verkeren de Rijn-Schelde-Veroime-concem. Ook hij bevestigde dat het contract van bijna 1,3 miljard gulden geheel volgens het oorspronkelijke plan wordt afge wikkeld. Taiwan heeft al enkele hon derden miljoenen guldens aanbetaald. Ex-RSV-topman Allard Stikker be vindt zich momenteel in de Taiwanese hoofdstad op een, volgens RSV, „be leefdheidsbezoek". Een woordvoerder van RSV verklaarde dat Stikker de order en de betaling ervan wel ter sprake zou brengen bij zijn ontmoetin gen met Taiwanese functionarissen, maar hij wilde niets zeggen over een eventuele vervroeging van aanbetalin gen. DOMBURG - Het WD-raadslid R. J. Bruns heeft dinsdagavond in felle bewoordingen uitgehaald naar het be wonerscomité 'Stop de Rondweg' in Domburg. De heer Bruns deed zijn aanval tijdens de vergadering van de gemeenteraad van Domburg naar aan leiding van het feit, dat het comité aan de koningin heeft gevraagd het besluit tot aanleg van de rondweg 'spontaan te vernietigen'. „De actiegroep heeft de burger -bewust of onbewust- volle dig foutief geinformeerd. Ik heb res pect voor de wijze waarop een aantal buurtbewoners kans heeft gezien een groot deel van de bonafide bevolking voor zijn karretje te spannen", scham perde de heer Bruns aan het begin van zijn verklaring. „Er hebben zelfs mensen op dc handte keningenlijsten van het comité gete kend. die het voortdurende zeulen en bellen aan de deur beu waren. Zij tekenden om in Gods naam verlost te worden van die onrust", zo ging de heer Bruns verder. Zoals gemeld heeft het bewonerscomité een pakket met 880 handtekeningen van stemgerechtigde inwoners van Domburg, die hiermee lieten blijken tegen de aanleg van de omstreden Dr'Mezgerweg te zijn. aan geboden aan gedeputeerde staten van Zeeland. Achthonders ondertekenaars zijn afkomstig uit de kern Domburg. Het bewonerscomité zegt dat de onder tekenaars tachtig procent van de stem gerechtigde inwoners van Domburg vormen, en dat de aanleg van de weg (in de wandeling 'rondweg') daardoor tegen het algemeen belang is. De heer Bruns: „De manier waarop door het bewonerscomité brave oude lieden van Ter Mantelinge (bejaar dentehuis m Oostkapelle, red bena derd schijnen te worden, kunnen, als dat zo is. zeker ook niet fris worden genoemd. Tenslotte wordt er boud beweerd dat er - bij aanleg van de weg - geen geld meer is voor andere zaken en worden brave burgers op stang gejaagd met de mededeling dat de aanleg van de weg per jaar 120 gulden per gezin gaat kosten - als verhoging van ge meentelijke belastingen - zodat enkele mensen al vragen waar ze die 120 pop moeten inleveren!", zo zei de VVD- fractievoorzitter in de Domburgse ge meenteraad. „Ik heb in mijn lange leven al veel meegemaakt. In een haven als Rotter dam (Bruns' voormalige werkgebied, red.i gaat het ook niet allemaal even keurig Maar iets zoals hier vertoond, heb ik nog nooit meegemaakt De heer Bruns rekende ziin toehoorders voor dat het bewonerscomité ten on rechte beweert dat de aanleg van de weg en het daarbij genoemde bergings riool één miljoen gulden kost. De bere kening van de heer Bruns kwam enkele tonnen lager uit. „Het zal u duidelijk zijn. dat de inhoud van de door het bewonerscomité voorgespiegelde cir culaire alleen op vage verzinsels be rust". Afslanking De toespraak van de heer Bruns. waar op een deel van het publiek nogal verbijsterd reageerde, was een onder deel van de discussie over de afslan king van het investeringsprogramma van Domburg voor de komende jaren. De belangrijkste redenen om een groot aantal investeringen naar de toe komst te verschuiven, zijn dc aanleg van de 'rondweg' en de bezuinigingen van het rijk. Met zes tegen vijf stem men -dezelfde verhouding als waar mee het besluit tot aanleg van de Dr Mezgerweg in november '82 is geno men- stemde de raad met de afslan king in. Voor afslanking waren de Christelijke Groepering, de VVD en Gemeentebelangen. Tegenstanders waren CDA en PvdA. PvdA-fractieleider L Labruyère en zijn CDA-college S J Lous pleitten op nieuw voor het terugdraaien van het besluit tot aanleg van de weg De op die manier vrijkomende miöcielen zou den dan voor uitvoering van de geplan de investeringen kunnen worden ge bruikt. De heer Lous waarschuwde in dat verband voor een verkeerde plan ning. Het is nog verre van duidelijk hoeveel geld Domburg in de toekomst nog van het rijk krijgt, stelde hij*. Bovendien moet Domburg door allerlei nieuwe bepalingen ook een groter be drag aan het Waterschap Walcheren afstaan. Evenals de heer Labruyère vreesde hij dat Domburg in de toe komst de fianciële tegenvallers alleen kan opvangen door verhoging van de gemeentelijke belastingen. Beiden spraken hun verontrusting uit over het ontbreken van een financieel beleid van de meerderheid van het college. Wethouder L. Wattel (CDA) neemt, zoals gemeld, binnen het drie koppige college een minderheids standpunt in. Hij is tegenstander van de aanleg van de Dr Mezgerweg en had de raad dan ook een eigen investe ringsprogramma aangeboden. De beschuldigingen van de heer Bruns en de opmerkingen van de overige raadsleden werden door het college van b en w nauwelijks beantwoord. Wethouder A. Wisse (Christelijke Groe pering). die de raad voorzat wegens vakantie van burgemeester ing P A D. H Diepenhorst, beperkte zich tot het voorrekenen van de uiteindelijke aan- legkosten van de weg Het derde lid van het dagelijks bestuur van de ge meente Domburg. CDA- wethouder L Wattel sloot zich aan bij hetgeen CDA- fractievoorzitter S. J Lous te berde had gebracht. TERNEUZEN Twee Terneuzense vrouwen hebben dinsdag aanklachten wegens smaad ingediend bij de politie tegen mevrouw S. van E, leidster en lerares van de 'Synchrone Dance Group'. De 22-jarige Dïngena Andriessen, de voormalige 'Miss Zeeland' en de 38- jarige Tiny Kesteren, voelen zich uiter mate beledigd door opmerkingen en beschuldigingen van de leidster, die werden geuit tijdens een introductie- avond op zaterdag en de eerste dansles op maandagavond in "De Rank' in Zaamslag. Zaterdag ontstonden de eer ste wrijvingen, toen de twee vrouwen vragen stelden over het verloop van het programma, dat volgens de recla me geheel in 'Fame-stijl' gehouden wordt. De leidster weigerde aanvanke lijk haar eigen dans, genaamd 'Atomic Movements' te laten zien, zodat de kandidaat-dansers en danseressen zich geen beeld konden vormen van de bedoeling van mevrouw Van E. Bovendien wilde de lerares het lesgeld voor de eerste vijf avonden (ƒ50,-) vóóraf incasseren, terwijl de vrouwen eerst een introductieles wilden. Uitein delijk werd - na wat geruzie en een heuse stemming - tot de introductie dansles besloten. Er waren ruim 100 vrouwen en zeker tien jongens, varië rend in de leeftijd van 4 tot 60 Jaar, afgekomen op de eerste bijeenkomst van de 'Synchrone Dance Group' in Fame-stijl. Maandagavond barstte de bom, toen Dingena Andriessen en drie meisjes in haar gezelschap botweg de toegang tot de les werden ontzegd en onder dreige menten en beledigingen de zaal moes ten verlaten. Ook Tiny Kesteren, die op zaterdagavond kritische vragen had gesteld, overkwam dit. Smaad De twee vrouwen voelen zich dermate beledigd dat ze dinsdagmiddag beslo ten een aanklacht wegens 'smaad' in te dienen bij de Terneuzense politie. Mevrouw S. van E., de geestelijke moeder van de Synchrone Dance Group was dinsdagavond niet meer bereikbaar voor een reactie. Echtpaar ingesloten wegens inbraak in zomerwoning ZIERIKZEE De rijkspolitie Zierik- zee heeft een jeugdig echtpaar aange houden en ingesloten op verdenking van inbraak in onder meer een vakan tiewoning aan de Donkereweg te Schuddebeurs, eigendom van de fami lie L. uit Aken. Het tweetal, de 19-jarige P. en zijn 24-jarige vrouw G. werd in de nacht van maandag op dinsdag aangehouden op aanwijzing van bewoners uit de omgeving van de inbraak. In de Zierik- zeese woning van het paar trof de politie enige bij de inbraak buitge maakte kostbaarheden en goederen aan. De man, een beroepsmilitair, is dinsdag overgedragen aan de konink lijke marechaussee in Vlissingen. R.J. Bruns: „nog nooit meegemaakt" DOMBURG - Volgens de Dom burgse wethouder A. Wisse kost de aanleg van de omstreden Dr Mezgerweg inclusief btw 532.500 gulden. De heer Wisse deelde dit dinsdagavond mee tijdens de raadsvergadering in Domburg. Voor het totale project is meer geld vereist Dat komt volgens de wethouder echter, doordat werken die anders ook zouden worden uitgevoerd, nu in één keer worden meegenomen. Tot deze laatste categorie behoren de realisatie van een deel van het bergingsriool Roosjesweg (98.000 gulden), de aanleg van een voet pad van het Casembrootplein naar de Joh Sschuurmanstraat <5.000 gulden i. het verwijderen van de niet lang geleden aangelegde 'knobbel' bij de Rabo-bank (3.000) en het voetpad Mezgerweg- Roosjesweg (6.500). In totaal be draagt deze som 112.500 gulden zonder btw. Wanneer dit bedrag van 112.500 gulden wordt afgetrokken van de som van 593.900 gulden (het be drag dat op de begroting drukt), dan blijft 481.400 gulden (zonder btw) over. Daarvan moet 120.000 gulden worden afgetrokken, zijnde de bijdrage die de kopers van bouwgrond langs de weg aan de aanleg van de weg hebben bijge dragen. Dan resteert 361.000 gul den, Inclusief btw wordt dat 426.452 gulden. Voor directiekos- ten is 50 000 begroot. De groen voorzieningen en de verlichting kosten samen 56.000 gulden. In totaal kost de aanleg van de weg. aldus wethouder Wisse, uiteinde lijk dus 532.500 gulden. Fractievoorzitter L. Labruyère (PvdA) vroeg de wethouder vervol gens wat hij nodig dacht te hebben van het krediet van 1 miljoen gulden, dat de raad voor de weg en her bergingsriool heeft uitgetrok ken. Hierover weigerde de heer Wisse echter harde toezeggingen te doen. Wel sprak de wethouder de hoop uit. dat met zijn bereke ningen 'het fabeltje dat de weg 1 miljoen zal gaan kosten, uit de wereld is geholpen'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 11