WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN Familieberichten FAMILIE BERICHTEN Zes Belgen bij vliegongeluk omgekomen beroepings- berichten MAANDAG 11 APRIL 1983 "Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt, en lk zal u rust geven". Na een langdurig lijden is heden overleden, onze lieve zorgzame vrouw, moeder en dochter MARIA TANNETJE KWEKKEBOOM echtgenote van A. W. Smit op de leeftijd van bijna 53 jaar Oostkapelle: A. W. Smit Middelburg: Johanna en Ab Oostkapelle: Niek Oostkapelle: J. P. Kwekkeboom-Coppoolse 4356 AL Oostkapelle. 10 april 1983. Brouwerijstraat 5. Aan huis liever geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 14 april a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Vertrek van het Herv. Centrum. Dorpsstraat 26 op 13.45 uur Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling ln het Herv. Centrum. Na een smartelijk lijden dat zij moedig heeft gedragen is uit de familie weggenomen RIE SMIT-KWEKKEBOOM Haar vriendschap zullen wij niet vergeten. P Lous-Moens en familie Oostkapelle. 10 april 1983 Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader en opa JAN LOUS echtgenoot van Elizabeth Passenier op de leeftijd van 70 jaar. E. Lous-Passenier L. Roelse-Lous P Roelse Wim en Jan. 4361 BR Westkapelle, 10 april 1983. Papestraat 22. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 14 april a.s. op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Herv Jeugdgebouw om 12.00 uur Met droefenis geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom J. LOUS Domburg: L. Maas-Passenier G. Passenier L Passenier-Provoost K Provoost-Passenier P Provoost A. Passenier Hulst M v. Bunder-Passemer A. v. Bunder Westkapelle: N. Kaland-Passemer Domburg: J. Passenier N Passenier-Jongepier Jac. Passenier W. Passenier-Huiszoon Neven en nichten. Domburg, 10 april 1983. Heden overleed na een geduldig gedra gen lijden, onze gelief de broeder, zwager en oom JAN LOUS echtgenoot van E. Passenier in de ouderdom van 70 jaar. F. Lous A. Lous-Peene L. Lous P. Lous- Minderhoud K. Lous W. Lous-Brasser S. Gabriëlse-Lous A. Gabriëlse Neven en nichten. Westkapelle. 10 april 1983. Heden overleed onze goede vriend en oom JAN LOUS Nel en Piet Slabber Joke en Jan Kaland Ko Kaland en kinderen. Westkapelle, 10 april 1983 Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Der Boede' nam God tot Zich onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en oma WILHELMINA JANSE weduwe van Adriaan van den Broeke op de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Wim en Nel van den Broeke- Francke Coline. Emmy Wemeldinge: Janny en Piet Gideonse-van den Broeke Johan. Wilma en Arjen. Tanny Middelburg: Nel en Arie Rotte- van den Broeke Johan. Arno. Jeroen Amemuiden: Kees en Corrie van den Broeke-van Sluijs Joep. Gonneke Anika. Wiepke Middelburg: Adrie en Dinie van den Broeke-Hulshof Ramon. Bianca Koudekerke. 9 april 1983. Correspondentieadres W van den Broeke. Noordweg 163. 4333 GD Middelburg. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 13 april a s om 14.00 uur op de begraafplaats te St.-Laurens. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor familie en belangstellenden in de geref. kerk te St.-Laurens die aanvangt om 13 00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds M. V J de Craene. Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren direct bij terugkomst in de boven genoemde kerk. Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Valc- ke' geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn dierbare vrouw, onze zorgzame moeder en oma ADRIANA VAN STR1EN echtgenote van Gillis van den Dries op de leeftijd van bijna 71 jaar Nieuwdorp: G. van den Dries Zierikzee: M. C van den Dries J J van den Dries-Molhoek Heinkenszand: M.J Hannewijk-van den Dries A, Hannewyk Driewegen: C. M. van den Dries M. van den Dries-Verbrugge Oost-Souburg: J M. van de Plasse-van den Dries J. van de Plasse en kleinkinderen 9 april 1983 Pr. Margrietstraat 13. 4455 AV Nieuwdorp Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Verpleeghuis 'Ter Valc- ke', Valckeslotlaan 200 te Goes. Gelegenheid tot bezoek aldaar dagelijks van 15.30 tot 16 00 uur en van 18.30 tot 19 00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden woensdag 13 april om 14.15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Nieuwdorp waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15 00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 'Eben Haêzer'. Coudorp 21. Enige kennisgeving. Tot onze diepe droefheid is geheel onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder en oma. en zuster LUDEWIJ CORNELIA VAN BEUSICHEM- VAN DE VELDE weduwe van Dirk Pieter Frans van Beusichem in de leeftijd van 75 jaar. A Bartelson-van Beusichem I. Bartelson Monique. Sandra E. van Beusichem Tamara Oost-Souburg, 9 april 1983 Bejaardentehuis 'De Zoute Viever' Correspondentieadres Middelburgsestraat 76. 4388 NW Oost-Souburg De crematie zal plaatshebben woensdag 13 april 1983 om 13.00 uur in het crematorium aan de Nieuwlandseweg te Middelburg. "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen, want ik ga heen om u plaats te bereiden". Onze lieve, zorgzame vader en grootvader GEERT NOBACK ridder in de Orde van Oranje-Nassau weduwnaar van Annichje Louissen ging daar heden heen. Hij werd 76 jaar Middelburg Noordweg 1: Janny en Piet van Liere-Noback Anida en Albert Peter, Erik. Monique Hem de Hout 28: Hilda en Jaap Boender-Noback Jaap, Hildegard, Michiel Hunt's Point (Canada): Wim en Doreen Noback-Blowers 4333 GA Middelburg. 8 april 1983, Noordweg 3. Vader ligt opgebaard in het mortuarium van het Gasthuis te Middelburg. Gelegenheid tot bezoek dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur- De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Hofpleinkerk te Middelburg om 14.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag 13 april om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula. Heden is. kalm en zacht, van ons heengegaan, in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa PIETER DE WAAL echtgenoot van N. van Popering op de leeftijd van 77 jaar. 2 Korinthe 12 9. Mijn genade is u genoeg; Goes: N de Waal-van Popering Kattendijke: C. J Weststrate-de Waal B. A. Weststra te Frans en Arianne Elda Piet Goes: C. J. de Waal A. de Waal-Minnaar Reimer Irene 9 april 1983 Mamixflat 21. 4461 WX Goes Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van 'Bergzicht'. Reigerstraat 5 te Goes, bezoek aldaar dagelijks van 15.00 tot 15 30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 13 april as. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Goes Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Sionkerk. ingang Graaf Adolf- straat. Na een ernstige ziekte heeft het de Heere be haagd van ons weg te nemen mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader MARINE'S DEN HERDER in de ouderdom van 80 jaar. J J den Herder-van Overbeeke J Tolhoek-den Herder J Tolhoek Piet en Nellie Johnny en Sylvia W Schipper-den Herder L Schipper Janny en Kees 4401 GP Yerseke. 9 april 1983 Langeviele 50 De begrafenis zal D V. plaatsvinden dinsdag 12 april a.s. op de algemene begraafplaats te Yerse ke om 14.00 uur vanuit het veremgingsgebouw. Molenlaan IA. Geen bloemen. Heden behaagde het de Here van onze zijde weg te nemen, mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa MAARTEN WITTE echtgenoot van Tanneke Catharina Cornelissen eerder weduwnaar van Jacomina Bareman ..De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23 In de ouderdom van 84 jaar. T C. Witle-Comelissen C witte H. L. Witte-Verduijn M. Witte T Bonné L C Colpaert-Witte R. Colpaert J Witte G A Witte-den Hamer K Witte E Witte-Goossen A M. Witte A Witte-de Jonge D. Witte J Witte-van Doezelaar C J Willemsen-de Feijter K. J Willemsen J de Feijter J A. de Fe ij ter-de Feijter Klein- en achterkleinkinderen Axel. 10 april 1983 verzorgingstehuis "de Vurssche' kamer 501 De teraardebestelling zal D.V plaatsvinden op donderdag 14 apnl a s. om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats. Westsingel. Axel. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de kapel van 'de Vurssche'. die aanvangt om 14.00 uur Gelegenheid tot condoleren in de Vurssche' na de teraardebestelling Axel: Sluiskil Antwerpen <B.i: Sluiskil: Axel Zaamslag: Axel: Temeuzen: Temeuzen Temeuzen Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn geliefde man. onze lieve vader, grootvader en overgrootvader ADAM ADRIAANSE echtgenoot van Jannetje Geertse op de gezegende leeftijd van ruim 85 jaar. Grijpskerke: J Adriaanse-Geertse Amemuiden: S Pronk-Adriaanse C L. Pronk Grijpskerke: J Adriaanse Auckland (Nw. Zld.t: A Adriaanse A Adriaanse-Hoveyn Kapelle L Adriaanse E. Adriaanse-de Wolf Meliskerke: L Louwerse-Adriaanse A. Louwerse Grijpskerke: A. Vreke-Adriaanse P Vreke Klein- en achterkleinkinderen 4364 AL Grijpskerke. 9 april 1983 Jacob Catsstraat 25 Aan huis liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan Ds L J. G. IJkel, zal D.V. worden gehouden woensdag 13 apnl a.s. om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Grijpskerke. waarna de begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis in de Ontmoetingsruimte van de kerk. Heden behaagde het de Here voor ons nog onverwacht uit onze familiekring weg te nemen, op de leeftijd van 86 jaar. onze geliefde broer, zwager en oom ADAM ADRIAANSE echtgenoot van J. Geertse Zoutelande: F. Adriaanse M. Adriaanse-Janse Meliskerke: A Adriaanse M. Adriaanse-Melse Middelburg: P Adriaanse W Adriaanse-Manjs Middelburg Wed. C. Verstraate-Adriaanse Meliskerke. 9 april 1983 Heden werd van ons weggenomen onze ge liefde zwager ADAM ADRIAANSE echtgenoot van Jannetje Geertse op de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: P. J. Polderman- Geertse Koudekerke: J. P. Meijers- Geertse Middelburg Joh. Geertse Grijpskerke G. Geertse C. Geertse-Joziasse Grijpskerke P. Geertse- v. d. Broeke Bergen op Zoom J Geertse A Geertse-Duine Koudekerke S. Geertse D. Geertse-Zwlep Grijpskerke. 9 april 1983 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-voorzitster, me vrouw A. v/d DRIES VAN STRIEN Namens bestuur en leden Bejaardensoos Nieuwdorp 9 april 1983. Plaats uw familie berichten in de PZC Heden is uit ons midden weggenomen mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa DAAN LE COQ in de ouderdom van 85 jaar. Goes: B. Le Coq-de Vogel 9 april 1983. Kievitlaan 16. 4461 RB Goes Mijn man. onze vader en opa is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderneming 'Goes'. Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 12 april van 18.30-19 00 uur De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 13 april om 11.15 uur ln bovengenoemd Uitvaart centrum waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes Na afloop van de begrafenisplechtigheid is ln het Uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer DAAN LE COQ in de ouderdom van 85 jaar. Wij hebben hem gekend als een goed medewer ker en zullen hem als zodanig in onze herinnering bewaren Patisserie van Opdorp C A Westdorp en medewerkers Goes. 9 april 1983 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging m Ter Schorre is na jaren van veel verdnet zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve schoonvader en opa in de ouderdom van 86 jaar Sas v. Gent G Maes-Verguijze Johan Axel N Maes-van Ess Temeuzen. 9 april 1983 De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 12 april a s. om lCfOO uur in de Parochiekerk te Sluiskil, waarna de begrafenis op de R -K begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk Met droefheid geven wij kennis, dat zacht en kalm in het St.-Antomusziekenhuis te Oostburg is overleden, onze oom en oudoom, de heer PIETER JANNIS NOTEBAART op de leeftijd van bijna 90 jaar Hoek van Holland: B. M. de Boever-Notebaart Krimpen a/d IJssel: C E Zandee-Notebaart A. Zandee Oostburg. M A Notebaart-Leenhouts Nijmegen: A. Smolders-Notebaart C. P. Smolders Oost-Souburg: J Notebaart E. Notebaart-van der Plas Middelburg: P J. Notebaart J M. A. Notebaart-de Ruijter Middelburg: W. Notebaart C. Notebaart-Witte Middelburg. 8 april 1983. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 12 april om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Breskens. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Onze moeder, groot- en overgrootmoeder is van ons heengegaan Haar naam is CORNELIA VAN SABBEN weduwe van Aart Verhulst geboren 8 oktober 1889 Psalm 46 God is ons een toevlucht Prinsenbeek: L. de Jongh-Verhulst J de Jongh Domburg A de Kok-Verhulst H de Kok Borssele S. Verhulst Borssele. M. Verhulst Hoofddorp S. Rodenburg-Verhulst J Rodenburg Klein- en achterkleinkinderen 9 april 1983. Cathalijneweg 10. 4454 AN Borssele De begrafenis zal plaatshebben woensdag 13 april om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Borssele Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv Kerk te Borssele. een ieder die deze dienst wenst bij te wonen wordt verzocht om 12.15 uur aanwezig te willen zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw 'Vijverzicht'. Met droefheid geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Valc- ke' zacht en kalm van ons is heengegaan onze geliefde vader, groot- en overgrootvader MENNO UFKES weduwnaar van Elisabeth Catharina van der Peyl in de ouderdom van 91 jaar. Burgh- Haamstede' J. E. van Elsacker-Ufkes A. van Elsacker Zierikzee: A. E. M. van de Klooster van Elsacker M. J. van de Klooster René, Pascal Baam: M J van Elsacker M. van Elsacker-van Aken Marenka, Tobias. Eliana Goes. 9 april 1983. 'Ter Valcke'. Correspondentieadres: Christinastraat 22. 4328 CB Burgh-Haamstede. Geen bloemen. De crematie zal plaatshebben woensdag 13 april om 14.30 uur in het crematorium te Rotterdam. Maeterlinckweg 101. Vertrek vanaf het Uitvaartcentrum 'Goes'. Zuid vlietstraat 37 om 13.15 uur In de ontvangkamer van het crematorium is na afloop van de crematieplechtigheid gelegenheid tot condoleren. m in 250 woO'dtn D« jkken /onder durdeliike opgeel ven edree elmg genomen Bi|dregen mogen mei lenger 1 Jong Ambon-RCS Wielrenners Wie schetst mijn verbazing bij het lezen van het verslag van de 'wedstrijd' Jong Ambon-RCS, die ik als neutraal toe schouwer heb mogen bijwonen? „Het was een pittige maar zeker met onspor tieve wedstrijd konden wij lezen. Hoe is het mogelijk! Als deze wedstrijd moet dienen als maatstaf voor 'pittig' lust ik er nog wel één (zelfs meerdere). Ten eer ste liep er een scheidsrechter, de heer Uitterhoeve, rond die totaal niet in greep bij het herhaaldelijk geniepig na trappen van Jong Ambonzijde, wat de RCS middenvelder El Rhouz aan den lijve heeft ondervonden: waarschijnlijk voor de rest van het seizoen uitgescha keld! Wat de doelpunten betreft het vol gende: het tweede jong Ambon-doel- punt kwam voort na bovengenoemde aanslag, het derde doelpunt was zeker 5 meter buitenspel. Deze man floot veel. behalve wanneer hij moest fluiten. Ol was de heer Uitterhoeve bang dat hij niet heelhuids zijn woonplaats kon be reiken? Het is voor de Souburgers te hopen dat de hele wedstrijd wordt over gespeeld in plaats van de laatste 6 mi nuten. Want het is niet de eerste keer" dat het weinige Jong Ambon-publiek zich met de wedstrijd bemoeit en zo doende het spelverloop beïnvloedt. Hier ligt een mooie taak voor de KNVB C. J Koudijzer Rustenburgstraat 87 Middelburg LYONS (RTRUPI) - Zes Belgen zijn omgekomen, doordat hun toeristen vliegtuig verongelukte in het gebied van de Mont Blanc in de Franse Alpen, zo heeft een Franse luehtmachtfunc- tionaris zaterdagavond verklaard. Volgens reddingsploegen met helikop ters waren er geen overlevenden. Het toestel werd sinds vrijdagavond ver mist. Er konden tot nu toe vier lijken worden geborgen. Aangenomen werd dat de twee andere, voorlopig vermiste, inzittenden bedolven waren geraakt onder de sneeuw van een lawine die werd veroorzaakt door het neerstorten van het Piper-vliegtuig Chemisch afval - Minister Winse- mius van milieubeheer is bereid tot overheidssteun voor de oprichting van een groot chemisch afvalverwerkings bedrijf in ons land op voorwaarde dat het bedrijfsleven zich bereid verklaart langjarige contracten aan te gaan voor de levering van afval. Alleen op deze wijze kan worden gega randeerd dat een dergelijk bedrijf op den duur niet met enorme exploitatie tekorten komt te zitten, omdat slechts onrendabel afval ter verwerking wordt aangeboden De minister zei dit zondag in het NOS-programma Capitool. Nog deze week gaat volgens Winsemius een brief uit naar alle betrokkenen bij het afvalverwerkmgsprobleem om te ko men tot een gesprek Ik las in uw blad over C. W. uit St Anna ter Muiden. Hij reed niet die wielren ners tegemoet, maar hij reed wel ander halve kilometer voor hen uit. Dus kon daar geen levensgevaarlijke situatie door onstaan. Hij reed wel naar diverse punten om de renners te zien passeren, zoals vele wïelersupporters ook doen waar C. W. ook toebehoort. En als men dan 800 meter in Sluis rijdt en richting aangeeft en een agent je laat passeren en 160 meter verder weer een agent, die stuurt je dan Sluis terug in. Moeten wij als wielersupporters niet meer tijdens de wielerronde van Zeeuwsch-Vlaande ren door Sluis rijden? Want dan krijg je wel gratis een bon toegestuurd. C.Westerweele Anworpstraat 10 St Anna ter Muiden Miss-verkiezing Onder het mom van het goede doel, houdt een groepje jonge mensen, die vinden dat zij tot de elite van het Neder landse volk behoren en die bovendien in hun vaandel begrippen als hoge ethi sche normen en verantwoordelijkheids gevoel als burger voeren, een vleeskeu ring die zij Miss-verkiezing noemen. Bah, wat een vertoning en helemaal misselijk dat er een alibi gezocht moet worden. Mensen met leiderskapacitei- ten moeten toch wel in staat zijn om iets anders te bedenken als ze geld willen inzamelen. En jammer dat er toch weer wat vrouwen zich hebben laten verlei den aan dit soort wanvertoningen mee te doen. Mijn ethische gevoelens en waarden hebben weer een flinke knauw gekregen Martha Blom Heemisseweg 43 Goes N'ED. HERV. KERK Beroepen te Katwijk aan Zee: J M D van den Berg te Werkendam.Beroepen te Renkum J H. van Osch te Waarde- Beroepen te Colijnsplaat: N de Boo kandidaat te Koudekerk aan de Rijn- .Beroepen te Dronrijp: J. H B M. Haak man te Zwammerdam. GEREF. KERKEN Beroepbaarstelling: A. Linde, Joubert- straat 217 2806 GD te Gouda.Mevrouw C. Wolters-Berghout, Tarwehof 21 8308 BK Nagele Beroepen te Nagele en te Tollebeek: H. T. Wolters en mevrouwC. Wolters-Berghout kandidaten te Nage le die beiden dit beroep hebben aange nomen. GEREF. KERKEN VRIJGEM. Beroepen te Hoogkerk (tweede predi kantsplaats): S. de Vries te Dronten. GbKr.FORMEERDE GEMEENTEN Beroepen te Moerkapelle. N W Schreuder te Goes. Bedankt voor Rhenen. in combinatie met dovenzorg, en voor Rilland-Bath: R. Boogaard te Leiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 22