kapelle Pïïmssi nh theelen van der weele A. en B. BETONBOUW EINDHOVEN f325,- p.mnd. woonwijzer zuidwest echte ouderwetse stoere leren bank. Eon dag zonder krant is een stoffer zonder blik. OOSTKAPELLE Sinke Komejan Makelaa VLISSINGEN MIDDELBURG Sinke Komejan Makelaars Sinke Komejan Makelaarsl ZATERDAG 9 APRIL 1983 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 29 makelaars en taxateurs o.g. makelaardij in hypotheken badhuisstraat 31-33,4381 LN vlissingen telefoon 01184-13920* VUSStNGEN St.-Jacobstraat 16. Winkel (opp. 35 m2) welke uit te breiden is tot een totale oppervlakte van 50 m2. De situering is goed. De winkel verdient een opknapbeurt. Een serieus iemand mag voor een redelijke prijs huren. St.-Jacobstraat 18. Woon-winkelpand met totaal vernieuwde openstaande pui. Deze winkel is geschikt voor tal van detailhandelsdoeleinden, leder redelijk huuraanbod zullen wij bespreken. In centrum van Vlissingen gelegen zeer kostbaar verbouwd herenhuis. Ind.: hal met toilet, riante living met o h. en open luxe keuken met alle denkbare apparatuur. 4 slaapkamers, grote badkamer en zolder. Details alsmede de prijs is alleen voor serieuze kandidaten op ons kantoor beschikbaar. Koudekerkseweg 41. Gunstig gelegen, sfeervolle woning met vrije achter uitgang. Bevat o.a.: grote woonkamer met gedeeltelijk parket, vernieuwde badkamer en 3 slaapkamers. Netto maandlasten bij volledige financiering ca. 550,-. Kasteelstraat 170-172. Royaal woonhuis in het centrum van de stad. De benedenverdieping kan naar eigen inzicht worden ingedeeld. Bevat o.a. gezellige woonkamer, eenvoudige keuken, luxe badkamer, 3 royale slaapka mers en een logeerkamer. C v. en dakisolatie aanwezig. Vraagprijs: 85.000,-. Boulevard Bankert 98. Appartement met fraai zeezicht. Drie sl.kamers, douche, toilet en keuken. Alles c.v.-verwarmd. Vraagprijs: 175.000.- k.k. Thorbeckelaan 30. Riant gelegen bungalow. Ind.: hal, toilet, douche, berging en 3 sl.kamers. Vraagprijs 185.000,- k.k. MercuriuBweg 27. Modern kantoorpand met ruime parkeergelegenheid. Der perceelsopp. bedraagt 2400 m2, waarvan 1.300 m2 bebouwd is. Benevens de diverse ruime kantoorruimten is er ook een kantine, garderobe en toiletruimten en magazijn. Er is een goed luchtventilatiesysteem, raamventila- toren, 2 c.v.-in,stallatïes, krachtstroom, brandblusapparatuur, verlichting, moederklok met diverse tijdklokken. Uitgebreide informatie is op aanvraag beschikbaar, alsmede huur- en koopprijzen. Puccinilaen 16. In 1978 gebouwde 2/1-kapwoning, bevat living met open haard, moderne open keuken met apparatuur, toilet, hobby-c.q. studeervertrek, berging, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en vliering. Diverse extra's aanwezig. Vraagprijs 169.000,-. Schubertlaan 16. Uiterst riant gelegen bungalow, bevat o.a.: living (52 m2), keuken, bijkeuken, 3 sl.kamers, badkamer, studeer-c.q. logeerkamer. Opp.: 1.000 m2. Vraagprijs 369.000,- k.k. Luxe appartementen met berging aan Spuiplein en Bellamypark. Ind.: hal, grote living, moderne keuken, badkamer en 2 sl.kamers. Lift is aanwezig. Prijzen v.a. 127.500,- v.o.n. Prijs voor een studio 79.000,- v.o.n. Coosje Buskenstraat, diverse nieuwe appartementen, slechts 98.000,- v.o.n. Bevat: hal, L-living met o.h. en o.k., 2 sl.kamers, badkamers met ligbad, berging. Verdieping zijn via lift bereikbaar. Aparte aankoop van garage is mogelijk. Nog enkele goed gelegen autoboxen te koop nabij de Wagnerlaan. Prijzen op aanvraag. AAGTEKERKE Oude Grintweg 4. Landelijk gelegen (op 4.640 m2) geheel gerenoveerde sfeervolle boerewoning, met o.a. grote living, keuken, 4 slaapkamers, douche, garage en uitgebreide mogelijkheden. Prijs n.o.t.k. MIDDELBURG Banckertplein 1. Constructief goede vrijstaande woning (bwjr.: 1960) met kleine achterplaats. Bevat o.a. kamers en suite, keuken, bijkeuken en 4 sl.kamers. Vraagprijs 78.500,-. Zuidmede 11. Luxe 3 4 jaar oude tussenwoning, bevat o.a.: hal, toilet, woonkamer met open haard, luxe keuken en sanitair, 4 slaapkamers en berging. Vraagprijs f 149.000,-. Langeviele 74. Goed gelegen bedrijfspand, hetgeen aan de wensen van een kandidaat koper kan worden aangepast. Prijs wordt in onderling overleg vastgesteld. J. A. Boomstraat 7. Fijne ééngezinswoning, bevat living met o.h. en open keuken, toilet, berging, 3 slaapkamers en luxe badkamer. Goede staat van onderhoud. Vraagprijs 139.000,- k.k. Moerland 11. Goed gesitueerde bungalow met veel privacy biedende tuin op het zuiden. Bevat o.a.: royale hal, woonkamer met o.h., open keuken, bijkeuken, garage, 4 slaapkamers en badkamer. Vraagprijs 260.000,-. COLfJNSFLAAT Rozenstraat 71. Smaakvolle semi-bungalow met royale garage. Bevat o.a.: living 33 m2, keuken en bijkeuken, 1 sl.kamer 24 m2 en 2 kleinere slaapkamers. Leuke voor- en achtertuin. Opp. 334 m2. 'S-HEER ARENDSKERKE i Spoorstraat 8. Geheel vrijstaande woning met aangelegde tuin 900 m2) en moestuin. Indeling: hal met toilet en trapopgang, voorkamer en suite, keuken, badkamer met bad en douche, 3 slaapkamers, vliering, veel bergruimte. Het gehele huis is gas (c.v.)-verwarmd. Prijs n.o.t.k. Korte Achterweg. Nieuw te bouwen halfvrijstaande premiewoning. Maand lasten ca. 475,- netto. WISSENKERKE Orisantstraat 4. Riante bungalow mot garage, smaakvol aangelegde tuin en bestrating: grenzend aan akkergebied. Bevat, o.a.: woonkamer 35 m2). open luxe keuken. bi|keuken, 2 badkamers en 5 slaapkamers. Fraaie afwerking van open haard, vloeren en muren. Perceelsopp.: 959 m2. Vraagprijs 290.00,-. Sportlaan 51. Luxe 2/1-kapwoning met garage. Royale living (38 m2) en woonkeuken (15 m3) Fraaie badkamer, mooi aangelegde zonnige tuin. Vraagprijs 124.124.-11! TEfiNEUZEN Nog enkele autoboxen te huur. VRAAGT FOTOPRESENTATIE VAN DEZE EN OVERIGE OBJECTEN. NIEUW! Voor deze prijs alles uitgevoerd in betongrijs metselprofiel. BETONGARAGES div.afmvanaf 2.600,- BETONTUINSCHUREN div.afmvanaf 1.400,- BETONSCHUTTINGEN 2 mtr. hoog en geplaatst per strekkende meter78,- Minder dan 10 mtr. 15% extra, exclusief 18% btw. Bij deze prijzen is plaatsing inbegrepen. Ook te leveren als zelfbouw. Ook alles te leveren in vlakke grijze beton 10% goedkoper. Vraag vrijblijvend onze folder. Barrierweg 239, 5622 CN Telefoon ook 's avonds 040-815041. 815559/434643, fabriek en werkplaats Heipolderstraat 6. Heeze Uw huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt snelier. want Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten Oostsmgel 170-172 4461 KH Goes Tel 01100-ÏS303- I LOEVE LENGKEEK AFDELING MAKELAARDIJ TE KOOP TE 'S-HEER ARENDSKERKE: Nijverheidsstraat 6 Op industrieterrein aan doorgaande weg Goe- s'Middelburg gelegen bedrijfspand. Het ge bouw bevat o.a. 700 m2 bedrijfsruimte, 3 kantoren van elk 15 m', wasgelegenh./ toiletten en magazijn van 20 m2. Parkeerter rein van 1400 m2. TE HUUR TE GOES: Marconistraat/Edisonstraat Twee op het industrieterrein ten noorden van spoorbaan gelegen bedrijfsloodsen en kan toorruimten. Opp. loodsen resp. 1025 m2 en 1455 m2. Grootste loods voorz. van heater. Krachtstroom, licht, gas en water aanwezig. Goede bouwkwaliteit en uitstekend bereik baar voor zwaar verkeer TE KOOP/TE HUUR TE 60ES: Grote markt 17 In het centrum van Goes gelegen geheel gerenoveerd bedrijfspand. Dit voormalig ho tel 'De Korenbeurs' biedt mogelijkh. voor winkel-, bedrijfs- of kantoorruimte. Op beg.gr., 1e en 2e verd. tot. 680 m2 kantoor/winkelruim te en 330 m2 dienstruimte TE KOOP TE GOES: Stationsplein Een op de 1e verd van het nieuwe stations complex gelegen kantoorruimte. Vloeropp 825 m2. Gunstig gelegen t.o.v. openb. vervoer, nabij het centrum. Bereikbaar via trappenhuis en voorz. van liftinstallatie. Verder aanwezig: garderobe, toiletgroep, werkkast. TE KOOP TE GOES: Wijngaardstraat 49 Winkelpand met bovenwoning. Gunstig gele gen nabij nieuwe winkelcentrum 'De Wijn gaard'. Perc.opp.: 280 m2. CV.-verwarmd. Bevat o.a.: winkel, kantoortje, magazijn. Bo- venverd. bevat o.a.: woonk., slaapk., badk. met ligbad, keuken. TE KOOP/TE HUUR TE GOES: Wijngaardstraat 41 In het centrum van de stad gelegen bedrijfs pand. Perc opp 185 m2. Voordiv. doelein den geschikt. Bevat o.a.: verkoopruimte 90 m2), toiletgelegenh., bergruimte, kelder met kluis en brandkast. Op 1e en 2e verd. kantoorruimte. TE HUUR TE KATS: Veerhaven Een verdieping van een aan de jachthaven gelegen bedrijfspand. Gelegen nabij ingang van het Veerse Meer en gemakkelijk bereik baar vanaf de nabijgelegen doorgaande weg Goes/Rotterdam. Zeer geschikt voor zeilmake rij of voor andere (industriële) doeleinden. Voorz. van leidingen voor water, olie, aardgas, en elektra. PREMIE - A - WONINGEN TWEE-ONDER-EEN-KAP MET GARAGE Op een unieke lokatie, aan de Bruelisstraat, worden deze woningen dit jaar gebouwd. Een volgroeide woonwijk, dus, geen jaranlange bouwaktivitei- ten meer. Het plan is bijzonder ruim van opzet. Bepaald niet vanzelf sprekend in deze prijsklasse. De bouwpercelen variëren in grootte van ca. 250 tot 400 m2. Achtertuinen van maar liefst 30 meter lengte. Een kwalitatief hoogwaardig huis. Gedegen gebouwd. Onder volledige garantie van het Garantie Instituut Woningbouw. De L-vormige kamer biedt u een "zee" van ruimte. Verder een open keuken, drie slaapka mers (met mogelijkheid voor een 4e) en een ruime badkamer. Mede door de hoge rijksbijdrage zullen de maandlasten u mee vallen. Bij 100% lening en maximale bijdrage vanaf (inkl. verzekeringen). Voor nadere informatie vastgoed verkoopmij bv projektontwikkoling financieringen1 hypotheken verzekeringen een bank als een huis, gebouwd van uitzon derlijk dik neckleder rond een veerkrachtige vulling, het woord onverslijtbaar mag voor dit staaltje zitgenot zonder schroom worden gebezigd, van de sede, de wereldberoemde zitmeubelen uit Zwitserland. slechts 10 km. van hulst, in de grootste en fijn ste woninginrichting van de benelux met meube len van wereldklasse: aurora, artifort, allibert, brunati. bellarto, cassina, castelijn, castle-furn., cidue, comfort, de sede, durlet, gelderland, gior- getti, hulsta, interiit, knoll. kartel, kill-intem.. lübke, koekoek, leolux, miller, montis; pas-toe. poltrona-frau, pullman, saporiti. thonet, truggel man, enz. pot in axel is een reis waard? zondags gesloten, vrijdag koopavond van 18 tot 21 uur tel. 01155-2010 zondags gesloten Aardenburg. Landstraat 48 Zeer ruime halfvrijst. woning met tuin en dakterras, 5 slp.k. Nieuwvliet-dorp, Cadzandsew. 15 Vrijstaande bungalow met tuin en garage. Zuidzande, Oostburgsestr. 40 Ruime vrijst. woning met tuin en garage. Retranchement, 'Het Zwin' Vrijstaande recreatiebungalow, compleet gemeubileerd, op percelen van 500-900 m2, direct bij zee. Inlichtingen: Verhuurkantoor Raiffeisen, Boul. 34, 4506 JJ Cadzand, tel. 01179-1483. Boerenwoning (zonder aangebouwde schuur) met garage/berging en vrijstaande schuur aan de Lijdijkweg 2 Zeer rustig, landelijk gelegen op plm 785 m2 eigen grond (aangebouwde schuur behoort niet tot koop). Het geheel is flink verbouwd. Een pand met o.a. woonhuis, hal. toilet, grote keuken, woonkamer, open haard en tegelvloeren, 3 slaapkamers, luxe badkamer Garage'berging en vrijstaande schuur. Een object met veel vrijheid. Zeer goed onderhouden vakantiewoning aan de Vroonweg 34. Bevat: hal. toilet, woonkamer met keukenhoek. 2 slaapkamers, zonneterras. Gaskachel voor verwarming. Gunstig gelegen met fraaie tuin Eigen grond. Vraagprijs 125.000,- k.k. Vrijstaande bungalow met garage aan het begin van het park met ruime omzoomde tuin aan de Zeesterlaan 17. Ind.: hal (2x2». living (8 x 3.51 en open haard, open keuken (3 x 2 5», 3 slaapkamers (2 x 2, 2.5 x 4. 3 x 4). badkamer met ligbad en wastafel (2 x 2). cv-gas. Vrijstaande bungalow aan de Asterlaan 6 op 750 m2 eigen grond. Indeling hal. royale woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken, berging met cv. 3 slaapkamers, douche, toilet. Zowel geschikt voor recreatie en permanente bewoning. Zeer goed onderhouden bungalow op 459 m2 eigen grond aan de Zeesterlaan 9. Goed omsloten tuin met veel privacy Bevat, woonkamer met open haard en plavuizenvloer, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Ook zeer goed voor betere vakantiewoning. Weekendbungalow in het Dunopark 26. Indeling- hal, toiletdouche, keuken, woonkamer. 2 slaapkamers, berging. Terras. Vrijstaande, gunstig gelegen en goed bezonde bungalow met garage op plm 572 m2 eigen grond aan de Azalealaan 5 Bevat, woonkamer met open haard, plm. 27 m2. 3 slaapkamers (9. 10 en 11 m2t. douche, flinke garage, berging. Een fijn pand op een goed zonnig plaatsje voor zomerweekend of permanente bewoning Prima vakantiebungalow in Dunopark 10. Indeling: woonkamer. 3 slaapkamers, waarvan 2 met wastafel, keuken, hal met garderobe, toilet douche. zoldertje Diverse percelen grond vanaf 140.- per m2 k.k. Aangeplant perceel grond op de hoek Gnjps- kerkseweg Zwanenburgseweg. Oppervlakte ruim 2 hectare. Zeer fraai gelegen perceel grond. Prima triowoning met achter vnj uitzicht aan Westerzicht 349. Indeling hal, toilet, woonkamer met open keuken, slaapkamer met douche. Verd2 slaapkamers, badkamer met ligbad achtertuin met schuur Eengezinswoning aan de Schepenenlaan 299. Indeling, hal. toilet, keuken, doorzonkamer le DAMPLEIN 34,4331 GD MIDDELBURG. verd.: 3 slaapkamers, douche 2e verd. zolderber ging. C.v. Prijs 87.500.- k.k. Gunstig in centrum gelegen monumenten- pand (moet worden opgeknapt) aan de Latijnse Schoolstraat 19 to gemeentelijk plantsoentje. Bebouwde opp plm. 90 m2 Bevat gang. voor- en achterkamer, keuken le verd voorkamer, al koof. achterkamer, keuken 2e verd grote zolder met slaapkamer Een goed pand voor enkele bewoning na opknapbeurt Prijs 78.000.- k.k. Aan de rand van de stad met achtertuin op het zuiden leuke eengezinswoning aan de Vluchten- burgstraat 5. Bevat o.a hal en woonkamer met plav.. toilet, luxe open keuken met inbouwapp Tot. opp. plm. 45 m2, le verd.: 3 slaapk.. badka mer met zitbad, toilet, wastafel. 2e verd 4e slaapk. met veel bergruimte, ged dubbele begla zing cv-aardgas. goed onderhouden. Nu zeer scherpe prijs a 104 000 - k k. Eventueel direct te betrekken In rustige wijk gelegen bungalow aan Park de Moucheron 28 Bevat woonkamer met open keuken en plavuizenvloer. 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, toilet en wastafel. Garage. Vraagprijs 180 000.- k.k Zeer gunstig in wijk Griffioen', direct aan waterpartij gelegen semi-bungalow met garage aan de Europalaan 17 Bevat woonkamer, keu ken. 3 slaapkamers, studeerkamer, luxe badka mer. Een zeer royaal woonhuis met niveau indeling 'multiwoning' aan rand stad. Grootme de 67 Een gunstig gelegen pand met o a garage en bergkelder, woonkeuken 5.4 x 4 5 met aanslui tend tuinterras. Woonkamer van plm. 30 m2 op prettig woonniveau met balkon. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Tuin gelegen tegen gemeentelijke beplanting Inhoud woning plm. 450 m3 Alle aanbiedingen worden aangeboden namens on ze opdrachtgevers en geschieden vrijblijvend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 29