Borsele niet ver van begrotingstekort OP ONZE ALFA-SHOW WISSEL SCHOUWEN PZC/ streek HEFFINGEN MOETEN SOELAAS BIEDEN G. Heyboer 25 jaar secretaris CNV-Tholen Tholen wil rondweg bij Poortvliet veilig stellen Commissie Borsele: koop huizen op verkopingen Voetbaljeugd ongewenst in Anna-Jacobapolder fotostudio; hans nijs GEMEENTE SCHOUWEN GEMEENTE WESTERSCHOUWEN GEMEENTE WESTERSCHOUWEN OPHEFFINGS UITVERKOOP M .OO êt mm no AUTO v/d VLIET GOES VRIJDAG 8 APRIL 1983 20 Plattelands vrou wen Noordwelle op reis HEINKENSZ AND - Als het beleid van het Borselse gemeentebe stuur niet verandert, stevent de gemeente recht op een 'gemeen telijk faillissement' af. Zoals de zaken er momenteel voor staan wordt voor het jaar 1984 nog een overschot van 238.180,- ver wacht, voor 1985 is dat overschot al aanzienlijk geslonken tot 35.551,- en in 1986 is het zelfs omgeslagen in een tekort van 352.839,-. Dit beeld wordt nog veel negatiever als de zogenaamde financiële verhoudings wet (de wet die regelt hoeveel geld de gemeenten krijgen van het rijk voor hun gemeentefondsen) niet in 1984 van kracht wordt, maar een jaar later. In dat geval ziet de gemeente Borsele zich meteen al in 1984 geconfronteerd met een tekort van 96.820 - in plaats van met een overschot. Deze cijfers staan in een notitie van het college van burgemeester en wethou ders van Borsele, die als titel heeft mee gekregen. voorjaarsnota 1983. Met deze notitie wil het college de gemeenteraad een inzicht verschaffen in de ontwikke ling van de financiële positie van de ge meente in de komende jaren. Overigens kan de nota nog niet tot in de details worden ingevuld. Zo gaan er bijvoor beeld van het overschot van 238.180.- nog verschillende posten af, zodat uit eindelijk een veel lager bedrag zal over blijven. Het gaat onder meer om de uit gaven voor het specifiek welzijn. Daat staat weer tegenover dat ook enkele in- komstenposten nog niet nader inge vuld konden worden. De nota moet ge zien worden als een weergave van de stand van zaken. Zo staat er niet in op welke posten bezuinigd moet worden en waar eventueel nog geld te halen valt. Die keus wordt nadrukkelijk aan de gemeenteraad voorgehouden. recht, begraafrecht, afvalstoffenhef fing reinigingsrechten, leges en haven en liggelden. Als maximumbedrag dat de gemeente hiervoor van haar inwoners zou kunnen verkrijgen wordt 571.900,-- genoemd. Uit een toelichting van de chef van de Borselse afdeling financiën, A. Leijnse, blijkt dat er bij het berekenen van dit bedrag vanuit is gegaan dat de staats secretaris van binnenlandse zaken deze Kledingbeurs in Trefpunt Renesse RENESSE- Woensdag 13 april wordt in Het Trefpunt in Renesse een kle dingbeurs gehouden. De beurs wordt georganiseerd door het bestuur en de leiding van de peuterspeelzaal Renes se. De opbrengst ervan wordt gebruikt voor de inrichting van en verhuizing naar de nieuwe peuterspeelzaal. Op de beurs wordt naast de gebruikte kin derkleding en speelgoed, ook koffie of limonade met cake verkocht. Voor de kleintjes is er een grabbelton. Mate riaal voor de beurs kan dinsdag 12 april tussen 11.00 en 12.00 uur in de speelzaal worden ingeleverd. De beurs wordt om De beurs duurt van 15.00 uur tot 17.00 uur. Heffingen Wel staat er uitvoerig in beschreven dat er nog een bepaalde manier voor de gemeente is om aan aanzienlijke in komsten te komen. Dat is namelijk mo gelijk door het verhogen van de zoge naamde bestemmingsheffingen. Dit zijn de kosten die de inwoners moeten betalen voor onder meer rioolafvoer- Sponsorwandeltocht voor orgelfonds kerk in Renesse RENESSE- "Wij lopen ons de blaren, om voor de restauratie van het kerkor gel gesponsorde kilometers te verga ren'. Dat is het motto waaronder zater dag 9 april een sponsorloop op Schou wen wordt gehouden. De opbrengst hiervan komt terecht in het orgel fonds voor de restauratie van het 100 jaar oude kerkorgel van de hervormde kerk in Renesse. Aan de wandeltocht doen leden van de orgelcommissie, van de CJV, en de Kerkeraad mee. Ook andere belang stellenden kunnen meedoen. Om 13.15 ontmoeten de deelnemers elkaar bij het VW-kantoor in Renesse. Ze kun nen vijf, tien, of vijftien kilometer lopen en moeten zoveel mogelijk sponsors zoeken die minimaal 35 cent per kilo meter betalen. Vervolgens vervoeren leden van de jeugdcommissie de deel nemers naar de damaanzet bij Scha- rendijke, waar de tocht begint. Ze eindigt bij de Rotonde in Westerschou- wen. Wie niet voor vijftien kilometer kiest, kan na vijf kilometer stoppen bij het Watergat, en na tien kilometer bij de vuurtoren. Voor vervoer naar Re nesse wordt gezorgd. Oud-papieractie SINT-ANN ALAND - De koninklijke fanfare Accelerando houdt maandag 11 april, 's avonds vanaf half zeven, een oud-papieractie in wijk 1 van Sint- Annaland. De opbrengst komt ten goe de aan het instrumentenfonds van de fanfare. Tft'ÖLEN - Een jaar nadat hij de gouden CNV-spel in ontvangst mocht nemen wegens zijn vijfen twintigjarig lidmaatschap heeft G. Heyboer deze week het feit ge vierd dat hij vijfentwintig jaar se cretaris is van de CNV-afdeling Tholen/Sint-Philipsland. Tijdens de algemene jaarvergade ring werd Heyboer door voorzitter J. Uyl bedankt. Deze dank ging ver gezeld van een fruitmand. Dis trictsbestuurder L. Phemambucq overhandigde Heyboer een CNV- pennenseti Phemambucq toonde zich tijdens zijn toespraak onge rust over de grote onzekerheid waarin veel werknemers momen teel verkeren. „De onzekerheid het werk te kunnen behouden geeft veel psychische spanningen, waar door vaak langdurig ziekteverzuim het gevolg is". Hij attendeerde in dit verband op het toenemend aan tal WAO'ers. Nu zijn dat er zo'n 600.000. „Als dat zo doorgaat zal het aantal WAO'ers in het jaar 2000 tussen de 800.000 en 900.000 liggen. Bedrijfsgezondheidszorg is volgens hem meer dan ooit noodzakelijk. „Bedrijven en gemeenten dienen wat dit betreft hun verantwoorde lijkheid te kennen en zich aan te sluiten bij de Regionale Bedrijfsge zondheidsdienst Zeeland of bij de Bedrijfsgezondheidsdienst 'De Schelde', die nu ontkoppeld gaat worden van het moederbedrijf'. Ook de werknemers zélf dienen hun verantwoordelijkheid te beseffen, volgens Phemambucq. „Iedere werknemer heeft recht op bedrijfs gezondheidszorg. Daar wordt voor betaald. Een nog te laag percenta ge maakt er echter gebruik van". maximumverhoging toestaat aan ge meenten met een tekort op de begro ting, de zogenaamde artikel 12 gemeen ten. Het provinciaal- en rijksbeleid is er volgens Leijnse op gericht al het moge lijke te doen om te voorkomen dat een gemeente een artikel 12 gemeente wordt Een van de mogelijkheden daar toe is het sterk verhogen van de zoge naamde bestemmingsheffingen. Nor maal gesproken mogen die heffingen slechts met enkele procenten verhoogd worden, maar de staatssecretaris heeft ook in het verleden al laten weten daar in uitzonderingsgevallen van af te wil len wijken. Een voorbeeld in Borsele was in het verleden de verhoging van de tarieven van de vuilstortplaats Mid den-Zeeland met twintig procent. Verder staan er in de notities enkele tips over gelden die in de begroting ver borgen zitten en gebruikt kunnen wor den. Zo komt het regelmatig voor, blijkt uit het stuk, dat in een bepaald jaar werken op de begroting staan opge voerd met de bijbehorende uitvoerings kosten. Als die uitvoeringskosten in dat jaar niet helemaal worden opgemaakt of zelfs niet worden aangesproken (bij voorbeeld omdat de plannen nog niet gereed zijn of het werk anderszins ver traging heeft) dan kam het geld wat niet gebruikt wordt, aangewend worden voor andere, nadrukkelijk éénmalige, doeleinden. Met het uitbrengen van de voorjaarsno ta geeft het Borselse college van b en w de raadsleden de gelegenheid al op een vroegtijdig moment inzicht te verkrij gen in de begroting voor het komend jaar en zonodig die begroting bU te stu ren. Daarnaast wordt meer dan in het verleden de raad gevraagd keuzes te maken als het gaat om het doen van uitgaven. B en w van Borsele stellen dat daarbij terdege rekening moet worden gehouden met het werkgelegenheidsas pect, dat bij elke bezuinigingsmaatre gel in het geding kan komen. „Het af bouwen of beperken van het gemeente lijk voorzieningenniveau (onderhoud plantsoenen, sportvelden en dergelijke) zal zich bovendien in een reeks stelsel matig kunnen aanbieden. Door meer aan de burgers over te lakten zal via het proces van gewenning en overleg (bij voorbeeld in een sportraad) begrip moeten worden opgewekt, hetgeen ge durende een aantal jaren zal moeten plaatsvinden", aldus b en w van Borse le. De nota wordt dinsdag 12 april in een vergadering van het college bespro ken. Een dag later bnigt de commissie financiën er zich over. Dat gebeurt in een openbare vergadering die word! gehouden in het gemeentehuis te Hein- kenszand en om 14.30 uur begint. NOORDWELLE- De afdeling Noord welle en omstreken van de Nederland se Bond van Plattelandsvrouwen maakt op dinsdag 26 april haar jaar lijkse reisje, 's Ochtends brengen de vrouwen een bezoek aan de Monafa- briek van de melkunie in Woerden. De lunch wordt gebruikt in Gouda, waar 's middags een bezoek wordt gebracht aan de aardewerkfabriek 'De Drie tand'. Daar kunnen de vrouwen zien hoe Delftsblauw wordt gefabriceerd. Het diner wordt in Alphen aan de Rijn gebruikt. Tienerdisco Sint-Laurens SINT-LAUREN8 - De SKW Sint- Laurens houdt vandaag, vrijdag, een tienerdisco in bet wijkcentrum. De disco is bestemd voor jongeren van 12 tot 16 jaar. De aanvang is 19.30 uur. Eendrachtruiters maakten strandrit THOLEN - Een aantal leden van de landelijke rijvereniging en ponyclub De Eendrachtruiters uit Tholen maak ten een strand- en duinrit in de West hoek van Schouwen- Duiveland. De tocht - onder leiding van de heer Kooman begon om 10.00 uur 's mor gens in Renesse. Het eerste deel ein digde bij manege Lisiduna in Burgh- Haamstede. Na een rustpauze ging men via de ruiterpaden door duin en over strand naar Renesse waar de deelnemers om vier uur 's middags arriveerden. Tij dens de tocht deed zich een incident voor Rianne van Nieuwenhuizen brak haar sleutelbeen toen haar pony strui kelde. Medewerkers van manege Lisi duna verleenden eerste hulp. Na be handeling door een huisarts kon de onfortuinlijke deelneemster huis waarts keren. De tocht werd afgesloten met een bezoek aan de 'Chinees'. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING: HEINKENSZAND - De commissie voor economische zaken van de ge meente Borsele is het er mee eens dat het college van burgemeester en wethouders in voorkomende gevallen huizen koopt op openba re verkopingen. Uiteindelijk ging de commissie er ook mee akkoord dat eerst geprobeerd zal worden de huizen meteen door te verko pen, mits met die doorverkoop alle lasten en kosten voor de gemeente betaald zijn. Mocht dat niet meteen lukken, dan gaat de voorkeur van de gemeente uit naar verkoop van het pand aan de woningstichting Borsele. die het zal verhuren. En mocht dat niet lukken dan zal het huis op de vrije markt worden gebracht. Vermode- lijk zal een dergelijk geval zich dne tot vier maal per jaar voordoen, zo werd donderdagmiddag duidelijk tijdens een vergadering van de commissie in het Heinkenszandse gemeentehuis. Het college wil tot het aankopen van huizen overgaan omdat de ge meente er nogal eens geld bij in schiet als huizen met gemeente garantie op openbare verkopingen voor een erg lage prijs van eigenaar verwisselen. Om daar wat aan te doen zal de gemeente proberen de prijs op te drijven, of eventueel zelf de woning te kopen. De leden van de commissie hadden daar niet al te veel moeite mee, al pleitte het WD-raadslid H. F. Tij dens er wel voor de huizen zo snel mogelijk op de vrije markt te bren gen of op een andere manier te ver kopen. De commissie besloot ech ter tot eerder genoemde behande ling van de aangekochte huizen. De CDA-er G. de Lange vroeg zich af of het een goede zaak zou zijn dat de gemeente zich in de huizenhandel gaat begeven. Burgemeester drs G. C. G. van den Heuvel antwoordde hem echter dat de gemeente niet gaat hande len, maar alleen huizen koopt en verkoopt om uit de gemaakte kos ten te komen. De huizen zullen worden aangekocht op basis van de getaxeerde waarde. SINT-MAARTENSDIJK - De commis sie ruimtelijke ordening van de ge meente Tholen buigt zich maandag over het plan om bij Poortvliet een rondweg aan te leggen. Weliswaar ziet het er naar uit dat het provinciaal be stuur de aanleg van deze rondweg op de lange baan heeft geschoven, maar desondanks wil de gemeente dat het plan in ieder geval kant en klaar is. Daarom vergadert de commissie over verschillende zaken die het provin ciaal bestuur zijn voorgelegd en die een wijziging inhouden van bet oor spronkelijke plan van de rondweg. Het gaat onder meer om de aansluiting van de Lange Zandweg op de rondweg, waar het provinciaal bestuur wel voor voelt. Die aansluiting is daar later op initiatief van de gemeente Tholen inge bracht. Ook is in de herziening van het plan de aansluiting van de Kruijten- burgsweg op de Stoofstraat vervallen, en zal waarschijnlijk van de grond die hiermee vrijkomt agrarische grond worden gemaakt. Het provinciaal be stuur heeft niet de suggestie van de ge meente overgenomen om het verkeer van en naar de Koningsweg in een vroe ger stadium aansluiting te geven aan de rondweg. In de commissie-vergadering komt ook de aanleg van een fietspad tussen Oud- Vossemeer en Sint-Annaland aan de or- ANNA JACOBAPOLDER- Het zal niet meevallen om een geschikte plaats te vinden voor de aanleg van een trap veldje in Anna Jacobapolder. Iedereen is overtuigd van de noodzaak van zo'n voorziening, maar niemand wil voet ballende jeugd naast zijn achtertuin hebben. Dat bleek donderdagavond tijdens de tweede hoorzitting over een dorpsplan voor Anna Jacobapolder. De werkgroep die het dorpsplan voor bereidt, heeft drie mogelijke locaties gevonden, maar tegen alle drie be staan bezwaren. Dat deed burgemees ter T. Vogel verzuchten: „Als niemand 't bij zijn huis wil hebben, dan komt 't dus nergens". Het ontbreken van een trapveldje voor de wat oudere jeugd in Anna Jacoba polder is één van de punten die bij het samenstellen van de in het dorp leven de problemen en wensen naar voren zijn gekomen. De werkgroep vindt voor de aanleg daarvan in aanmerking ko men: een terrein achter de voormalige school, een stuk grond in plan Stein- tjeskreek (een tijdelijk trapveld dan weliswaar want op die plaats moeten woningen komen te staan) en een ge bied aan de westkant van het dorp naast de volkstuinen. De voorkeur van de werkgroep gaat uit naar de eerste mogelijkheid. Maar de bezoekers van de hoorzitting (het was donderdag avond aanzienlijk minder druk dan tij dens de eerste bijeenkomst) meenden dat de toekomstige bewoners van de daar te bouwen bejaardenwoningen niet al te zeer in hun schik zullen zijn met een trapveld. En één van de huidige bewoners liet al weten dat hij zyn riek klaar zal zetten. Met verreweg de meeste suggesties voor de oplossing van de knelpunten in het dorp konden de inwoners van Anna Jacobapolder van harte instemmen. Dat was bijvoorbeeld het geval met het voorstel om bij het kruispunt van de Langeweg en de Noordweg een ontmoe tingspunt voor het dorp te maken. Daarbij moet niet worden gedacht aan een omvangrijke voorziening, maar aan wat bomen, struiken en een bankje, zo dat er de laatste dorpsnieuwtjes kun nen worden uitgewisseld. Bijval kreeg ook de opmerking dat door regionale samenwerking moet worden gestreefd naar regelmatige bouwactiviteiten. Ie dere twee jaar enkele woningen is beter dan meer woningen met grotere tussen pozen. Wel werd erop gehamerd dat nieuwe woningen een betaalbare huur prijs moeten hebben. In ieder geval één probleem zal binnen de kortste keren worden opgelost. Tij dens de vorige hoorzitting klaagde ie mand over het klapperende dak van het bushokje. De samenstellers van het dorpsplan hadden dit in de lijst van knelpunten opgenomen. Burgemees ter Vogel vond evenwel dat zoiets niet in het plan thuishoort. Hij beloofde dat het dak snel zal worden vastgezet. MEDISCHE DIENSTEN SCHOUWEN-DUIVELAND THOLEN/PHIUPSLAND 9 en 10 april 1983 Alarmnummer Schouwen-Duiveland: 01100-14444. Alarmnummer Tholen en Sint- Philipsland: 0011 Artsen: Zierikzce: v.a. vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: J. B. Visser, Zierikzee, tel. 01110- 3965; spreekuur voor spoedgev. 11.00- 11.30; uur. Westhoek en Brouwershaven: v.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 uur: J. Ph. P. Stenger, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115- 1861. Spreekuur voor spoedgevallen 11.30-12.00 uur en 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: v.a. vr. 18.00 uur tot ma. 7.30 uur: M. M. v. d. Berg, Nieuwerkerk, tel. 01114-1810 Stavenisse, St.-Maartensdijk, Sti- Annaland, Scberpenisse: (patiënten dokter v. d. Bel): E. H Veldman. Stave nisse. tel. 01663-2400. St.-Philipsland en Nw.-Vossemeer: C. H. M. de Groot, Nw.-Vossemeer. tel. 01676-2545. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse: (patiënten dokter Padt): R. P. Kole, Molensingel la, Tholen, teL 01660-2542. Dierenartsen: Zierikzee: S. Bergsma, tel. 01110-2180, v.a. zat. 9.00 uur. St.-Maartensdijk: A. Rinses, tel. 01666- 2596, spreekuur vrijdag 18.30-19.00 urn en zat. 9.00-9.30 uur. Tandartsdiensten: A. Broere. Meekrabstr. 7. Brouwersha ven, tel. 01119-1588. Spreekuur voor spoedgevallen zat. en zon. 17.00-17.30 uur. Apotheek: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01100-2906, geopend zat. 9.00-12.30 uur en 16.30-17.30 uur, zondag 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging Tholen en St.-Philipsland: zr. J. Schot, Tholen, tel. 01660-2620. Bruinisse en Duiveland: zr. P. v. d. Velde. Lange Achterweg 10, Ooster land. tel. 01114-2050. Schouwen: zr W. Steutel. Burghseweg 41, Haamstede, tel. 01115-1226. Zierikzee: zr. T. de Ronde, Schoolstr 20, Bruinisse, tel. 01113-1729. Stap dan «ens tx| ons binnen. wl| hebben een Iraal boek vol wetenswaardigheden van 52 pagina's dik gratis voor u klaar liggen. Goedkeuring bestemmings plan 'De Herenkeet' De burgemeester van Middensehouwen maakt bekend, dat gedeputeerde staten van Zeeland bij be sluit van 15 maart 1983. nr. 1414,270. afd. 4 bur. rov. hebben goedgekeurd het door de raad der gemeente Middensehouwen op 21 juni 1982 vastge stelde bestemmings plan 'De Herenkeet' m.u.v. enkele gedeel ten van de van het plan deeluitmakende voorschriften. Het besluit van gede puteerde .staten en het gedeeltelijk goed gekeurde bestem mingsplan liggen van af 11 april 1983 gedu rende een maand voor een ieder ter inzage. Tegen het plan zijn noch bij de gemeente raad. noch bij gedepu teerde staten bezwa ren ingediend. Derhalve zfjn alleen zij. die bezwaren heb ben tegen de gedeelte lijke onthouding van goedkeuring, alsmede de gemeenteraad en de inspecteur van de ruimtelijke ordening bevoegd binnen ge noemde termijn van een maand in te stel len bij de kroon. De beroepschriften moeten worden ge richt aan H. M de Koningin en worden ingediend bij de afde ling voorde «schillen van bestuur van de raad van state Bin nenhof 1 2513 AA s- Gravenhage. Scharendijke. 31 maart 1983 De burgemeester voornoemd, W den Boer de. Een deel van dat pad is al aangelegd tot dè Kleine Dijk. Het doortrekken er van stuitte op bezwaren van omwonen den. Provinciale waterstaat heeft zich nader over het pad beraden en uiteinde lijk gekozen voor een tracé dat langs de noordzijde van de provinciale weg zou moeten lopen. Dat betekent dat er een tunneltje door de dijk moet komen. Om deze opzet aan de bevolking te pre senteren wordt er maandag 11 april een hoorzitting gehouden voor de bewoners van het betrokken gebiecL Deze bijeenkomst begint om 19.30 nur in het dorpshuis in Sint-Annaland. De vergadering van de commissie over dit onderwerp wordt dezelfde dag in het gemeentehuis in Sint-Maartensdijk gehouden en begint om 16.30 uur. Commissie vergadert HEINKENSZAND - De commissie fi nanciën van de gemeente Borsele ver gadert woensdag 13 april over onder meer een zogenaamde voorjaarsnota. In die nota staat opgesomd hoe de fi nanciële stand van zaken van Borsele op dit moment en voor de naaste toe komst is. Verder komt aan de orde een krediet dat de gemeenteraad beschikbaar moet stellen voor de bouw van een nieuw gymnastieklokaal in Borssele. Ook moet er nog geld komen voor de uitbreiding van de parkeergelegenheid nabij het sportveld in Borssele. De ver gadering wordt gehouden in het ge meentehuis en begint om 14.30 uur. Bejaardenschieting 's-HEERENHOEK In 'De Koren beurs' werd een schieting op de liggen de wip gehouden voor bejaarden en gepensioneerden. Er waren 34 schut ters. De uitslag eerste hoofdvogel: G. Voet, Sora- nus, Heinkenszand; tweede hoofdvogel: P. Rijk. VIOS, 's-Heerenhoek. eerste zij vogel L Vermuè. Spes Nostra. Ovezande, tweede züvogel: A v d. Bulck. Eensgezindheid, 's-Heerenhoek. derde zij vogel: P. Maat. Zorg vliet. Ellewoutsdijk; vierde zijvogel: P. Daal man. ADLM, Kwadendamme: eerste kal: B. Rentmeester. Willem Teil, Ovezande; tweed* kal: P. Pantus, Zeelandia, Ovezande; derd* kal: J. Rijk, Vrye Schutters, 's-Heerenhoek; vierde kal: B. de Jonge, Concordia. i Heerenhoe k. TIJDELIJKE AFSLUITING VAN WEGEN De directeur gemeentewerken van Westerschou- wen maakt bekend, dat in verband met de uitvoering van herbestratingswerken van de Dorpsring, Oude Stoofweg en Zuidwelleweg te Noordwelle. deze wegen, of gedeelten hiervan, gedurende de periode 19 april tot 1 juli 1983 voor alle rijverkeer zullen zijn afgesloten of zoveel langer als noodzakelijk of zoveel korter als mogelijk zal blijken. Omleidingsroutes zullen door middel van borden worden aangegeven. De burgemeester van Westerschouwen brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 11 april 1983 gedurende een maand ter gemeentesecreta rie te Haamstede voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van de structuurschets Wester schouwen. Gedurende de genoemde termijn kan een ieder schriftelijke bezwaren, suggesties, voorstellen e.d. terzake van dit ontwerp ter kennis van de gemeenteraad brengen. Burgh-Haamstede, 8 april 1983. De burgemeester voornoemd' J. L. Niemantsverdriet- de weg naar het rijbewijs voor alle rijopleidingen IEL 01103-1804 01106 2896 Opleiding voor: MOTOR. Op eigen motor of onze lesmotor. TEL. 01103-1804. 01106-2896. Alleen Lange Vorststraat 70 Met toestemming van de k-v. k. ftotteacric „•Dcffimtic" ...het restaurant waar u echt UIT bent. 4-gangen menu incl. een aperitief, 2 glazen wijn en een kopje koffie voor 2 personen 97,50 Beestenmarkt Goes tel.: 01100- 20818 Geopend: di. t/m vr. v.a. 12.00 u. Za. en zo. v.a. 16.00 u. Maandag gesloten. 60 on 180 kmrnffldwoomoming volgons mtor- Rcmeojubilcumioo' (I5)ootin Nodortonai) kuntU Gtultetta o< Al otionalo F.IA reglement). Eon grondloos suk- doormoloenvonDrotlteren.Wanlwl|nobboneon Bozook ons Open Hu», Eon ur inl8 sesonolweeroenbewisilgingvondoauurzaonv lubileum-aonbod van Bolst 12000.- voordeel, aslt uv kon op bel orcutl von Nordb 0101*) Allo Romeo's op von eon Atlosud. a Profiteer von deze (eestslemming; ceroid 2000 - Jubileum-aanbod ros van rum 40 000 km, m noen tussen de 224 Ontdok 't ze» wie Alfa Romeo n(dl kan rokenon oo en 2S0 uur met eon gemiddelde sneOwd tussen een outo die nem nooit in de steek logt n bet Atta Wereldrecordshow van 31 maart t/m 9 april a.s. bij: Verrijn Stuartweg 10 (ind.terrein De Poel, naast de tennishal) Goes-Zuid, telefoon 01100-28751

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 30