Rabobank S 020-808808 Waarom heeft één op de drie huizenbezitters een hypo theek bij de Rabobank? Dat komt omdat de hypotheek van de Rabobank u veel voordelen biedt. Een advies op maat. Hypotheek is maatwerk. Dat bete kent, dat u een financiering krijgt, die bij u past. Niet alleen nu, maar ook over jaren. De hypotheek adviseur rekent u precies voor wat uw netto-maandlast is en helpt u te bepalen welke hypo theek voor u de beste is. Dat maakt uw keus een stuk makke lijker. Bovendien krijgt u advies over de noodzakelijke verzeke ringen die met uw eigen woning te maken hebben. Nieuw bij de Rabobank is de Woongarantieverzekering. Die dekt voor een zekere periode het financiële risico van onvrijwillige werkloosheid of arbeidsongeschiktheid. Lage rente. Vanaf 7,7%. Traditiegetrouw biedt de Rabobank u een lage rente. Hóé laag het te betalen rente percentage is, hangt af van uw keus voor variabele of vaste rente. Of u per maand dan wel per halfjaar betaalt en of u wel of geen gemeentegarantie krijgt. Op dit moment biedt de Rabobank u een lage rente vanaf 7,7%. Variabele of vaste rente. Met een variabele rente betaalt u nooit meer dan de geldende marktrente. Aanpassingen vinden geleidelijk plaats. Bij hypotheken met vaste rente wordt deze gedurende enkele jaren (tot maxi maal 5 jaar) niet gewijzigd. Na afloop van zo'n periode wordt het dan geldende rente percentage vastgesteld voor uw volgende termijn. Dat nieuwe rentepercentage kan dan wel aanmerkelijk verschillen van het oude. Boetevrij extra aflossen. U wilt meer aflossen dan is afgesproken? Dat kan bij een hypotheek met variabele rente altijd onbeperkt en boetevrij. Bij een hypo theek met vaste rente kunt u, wanneer het rentepercentage voor nieuwe hypotheken hoger of gelijk is aan het rentepercentage van uw hypotheek, óók onbeperkt boetevrij aflossen. Is het rentepercentage voor nieuwe hypotheken lager, dan kunt u wel extra boetevrij aflossen, maar bent u aan een be paald maximum gebonden. Bij verkoop van uw huis of bij overlijden kunt u altijd boete vrij aflossen. Betaling van rente en aflossing achteraf. U hebt bij ons de keus uit twee mogelijkheden om uw rente en aflossing te betalen. Per maand of per halfjaar. Maar altijd achteraf. Wanneer u per maand betaalt, levert u dat bovendien nog eens het voordeel op van een iets lager rente-percentage. Veel verschillende hypotheekvormen. Dé Rabobank is hypotheek-spe cialist met vele verschillende hypotheekvormen. En dat maakt het ons natuurlijk bijzonder mak kelijk om de hypotheek te advi seren die helemaal bij u en uw financiën past Afgeloste bedragen opnieuw opnemen. Onder bepaalde voorwaarden kunt u met de "bankhypotheek"van de Rabobank afgeloste bedragen opnieuw opnemen. Zonder notariskosten. De goed koopste manier van lenen, voor bijvoor beeld de verbouwing van uw huis. Omdat het rentepercentage lager is dan dat van een persoonlijke lening of door lopend krediet. geld en goede raad 28 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 APRIL 1983 De Rabobank heeft méér voordelen dan alleen de lage hypotheekrente. Maak een afspraak met de /O hypotheek-adviseur van de Rabobank. Kom naar de Rabobank voor een adviesge- 5' sprek. U mag ook bellen voor een afspraak: Vandaag of dinsdag: 020-808 808. U kunt bel- v len op zaterdag van 11.00 tot 19.00 uur en op dinsdag van 09.00 tot 20.00 uur. Wanneer u v ons belt, zal de hypotheek-adviseur van de dichtstbijzijnde Rabobank met u een v afspraak maken. o

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 28