Renovatie 'Oud Goed Wonen- in Vlissingen nog onzeker Landelijke manifestatie over kleine school in Heinkenszand Veroorzakers van ongelukken door kantonrechter beboet Geld van comité zomerzegels voor Marokaanse muziekgroep BEDRIJFSVOLLEYBAL MEERDERHEID NOG NIET AKKOORD Toorenvliedtschool in Middelburg viert tienjarig bestaan weekenddiensten DONDERDAG 31 MAART 1983 PZC/streek VLISSINGEN - De bijeenkomst van bewoners van huizen in het complex 'Oud Goed Wonen', gelegen tussen Schuitvaartgracht, Eedestraat en Sottegemstraat in Vlissingen, heeft nog geen zekerheid gebracht over het al of niet doorgaan van de renovatieplannen. Zoals gemeld moet zeventig procent van de bewoners van de 239 huizen instemmen met renovatie wil het project van de woningbouwvereniging 'Goed Wonen' in aanmerking komen voor rijkssteun. Woensdagavond hadden bijna zestig bewoners zich akkoord verklaard met renovatie. Ruim twintig bewoners bleken tegen enige vorm van vernieuwbouw. Vertegenwoordigers van gemeente, de woningstichting Basco. de woning bouwvereniging 'Goed Wonen' en van het bewonerscomité 'Oud Goed Wonen' stonden woensdagavond tijdens een bijeenkomst in zaal 'Het Anker' onge veer honderd belangstellenden te Boete 45,- voor 'dwarsparkeerder' MIDDELBURG - De Middelburger M. J. van der H. had zich al vaak geërgerd aan het feit dat invalidenparkeer plaatsen geregeld ingenomen worden door automobilisten die geheel gezond van lijf en leden zijn. Toen hij zijn auto op 15 maart van het vorig jaar kwijt moest bij het Middelburgse Gasthuis had hij uit woede over het feit dat de daar beschikbare drie plaatsen alweer bezet waren door auto's die geen inva- lidenparkcerkaart achter hun ruit hadden, zijn wagen dwars voor deze wagens geparkeerd, zodat zij niet meer weg konden. „Met uw leslezenj hebt u wel de ver keerden getroffen", gaf kantonrechter mr W F. van Solinge hem te verstaan, „het waren toevallig wel invaliden". Van der H. vond dat zij dan maar hun kaart moesten gebruiken.„Maakt u zeil nooit een fout? Zou u zelf bij een fout door een wildvreemde gecorrigeerd wil len worden?", was daarop de repliek van mr Van Solinge. Officier van justitie mr R. Beaumont wees Van der H. erop dat mensen die ten onrechte invalidenparkeerplaatsen gebruiken op het kantongerecht gere geld de les gelezen wordt en dat het niet gewaardeerd wordt als hij eigen rechter gaat spelen. Overeenkomstig de eis kreeg Van der H. 45 gulden boete voor zijn parkeerfout. Vlissingse band Sing-Sing Movement verzorgt concert VLISSINGEN - In de Walk-Inn in Vlis singen treedt zaterdag 2 april de Vlis singse popgroep Sing-Sing Movement (voorheen Citro-N) op. Aanvang 21.00 uur. De band maakt zoals men het zelf noemt „ritmogene geluiden". „De rit mesectie worstelt zich door de vette klei in het klimaat van verschillende stijlen. Hierdoorheen pleegt de gitaar wortelschietende ritjes te spelen". Sing- Sing Movement bestaat mt: Martin Veen: drums; Peter Snijkers: bas; Jaap van Boven: gitaar. Allen nemen boven dien de vocalen voor hun rekening. Jaarvergadering PSP in Middelburg MIDDELBURG - Dc afdeling Noord- en Midden-Zeeland van de PSP vergadert vanavond (donderdag) in het Rijn- Schelde-Instituut aan de Dam 47 in Middelburg. Naast de jaarlijkse ver antwoording door het bestuur wordt ook aandacht geschonken aan de noti tie 'werkloos zijn'. Zoals gemeld pleit deze nota. die is ge schreven door PSP-afdelingssecretaris J Goetheer. voor de afschaffing van sol licitatieplicht voor werklozen. Verder zal aan de hand van de discussiestuk van de PSP-afdeling worden gepraat over De Schelde in Vlissingen. De ver gadering begint vanavond om acht uur. Toneelstuk over rondweg Domburg nu in Oostkapelle OOSTKAPELLE - Wegens over weldigend succes van de twee uit voeringen van het toneelstuk 'De Rondweg' in Domburg, brengt de Toneelgroep Domburg dit stuk vanavond (donderdag) ook in Oostkapelle op de planken. Dc voorstelling begint om acht uur in het ontmoetingscentrum De Halve Maan. De satire 'De Rondweg' haakt in op de ontwikkelingen rond de aanleg van de Dr Mezgerweg in Domburg, ook wel rondweg genoemd. Zoals gemeld heeft het besluit van de klemst mogelijke meederheid van de gemeenteraad van Domburg tot het aanleggen van deze weg, de ge moederen in Domburg danig in be weging gebracht 'De Rondweg' speelt zich af in de gemeente Rommeldam De burge meester (Huib Quak) maakt zih sterk voor de aanleg van de weg. die over het land van boer Lein de Wil de (Peter Francke) loopt. Hij en z'n vrouw Wil (Jo Francke) verzetten zich hevig, „Toch weet de burge meester op slinkse wijze de meer derheid van de raad op zijn hand te krijgen", schrijft de toneelgroep. „De burgemeester wordt daarbij geholpen door het raadslid Bram (Adrie van Eijzeren) en de domme goedmoedige antiekhandelaarster én raadslid Keetje Klets (Mattie Brand-Letzer) De overige meespelenden zijn Dia na Kleinepier-Schot. Adne Minder- houd. Jolien de Kam-Minderhoud en Ineke Geertse-Bastiaanse. woord Een groot deel van de vragen had betrekking op de kosten die met de verhuizing en de inrichting van de wis selwoning zijn gemoeid en over de huur verhoging en -gewenning na de renova tie Daarnaast bleken enkele bewoners met voor renovatie omdat zij zelf al veel aan de huizen hebben opgeknapt. „We Meditatiecentrum Middelburg verhuist MIDDELBURG - Het Surati meditatie centrum in Middelburg verhuist zater dag van de Singelstraat naar de Brak straat 9-11 in Middelburg. Het medita tiecentrum verhuist in verband met ruimtegebrek in het vorige onderko- gaan natuurlijk niets dubbel doen'ai- dus de heer J. J. G. Geldof. voorzitter van 'Goed Wonen', „de mensen die al voorzieningen hebben aangebracht, bijvoorbeeld een douche of een keuken blok. kunnen dan een bijdrage in de kosten krijgenDirecteur A Raas van Basco. de woningstichting waarin on der meer 'Goed Wonen' is onderge bracht. benadrukte dat als de bewoners met de plannen akkoord gaan een ar chitect de woningen per stuk zal onder zoeken om te zien wat wel en wat niet gedaan moet worden Alle bewoners De bewoners die tot nu toe nog niet ge reageerd hebben op de renovatieplan nen. of een afwijzende reactie hebben laten horen, zullen door vertegenwoor digers van Basco en van net bewoners comité worden bezocht om de plannen nog eens uiteen te zetten „We willen het standpunt kennen van alle bewo ners". aldus de heer Geldof. Hiervoor heeft men tot 15 april de tijd Dan is het nog mogelijk de renovatieplannen voor 1 juli bij het ministerie van volkshuis vesting in te dienen, zodat nog dit jaar met de renovatie kan worden begon nen Over de definitieve lokatie voor de wis selwoningen waarin de bewoners tijden de renovatie worden ondergebracht is nog niet bekend Volgens de heer Raas is de lokatie. begrensd door de Paul Krugerstraat Industrieweg en Her- mesweg aanvaardbaar'voor zowel de gemeente Vlissingen als de woning bouwvereniging. MIDDELBURG - De Toorenvliedt school in Middelburg houdt van avond (donderdag) een feestavond in De Schouwburg in Middelburg. De feestavond, die is bedoeld voor leerlingen en hun ouders, staat in het teken van het tienjarig bestaan van de school. De Toorenvliedt school is één van de drie Zeeuwse samenwerkingsscholen voor spe ciaal voortgezet onderwijs voor leerlingen met leer- en opvoe dingsmoeilijkheden. In De Schouwburg treden vanavond zo wel een lerarcncabarct op als een door leerlingen gevormd cabaret gezelschap. Het feest wordt afge sloten met muziek. Aan deze afsluiting van de viering van het tienjarig bestaan gingen enkele andere festiviteiten vooraf. Woensdag trokken de honderdzes tig leerlingen door de stad tijdens een vossejacht. De 'vossen' waren verklede en vermomde leraren De rommelmarkt en bazaar die dins dag in het schoolgebouw werden gehouden, brachten een kleine tweeduizend gulden op. Dit geld is bedoeld voor een soort LBO-school in Rubengera in Rwanda, waarmee de Toorenvliedtschool de afgelo pen vier jaar nauwe contacten heeft onderhouden. Volgens brie ven van de directeur van de school in Rwanda, de heer Riboneye, wordt van het geld kleinvee ge kocht om de leerlingen vertrouwd te maken met het vakkundig op fokken. Ook kan de leerlingen zo worden geleerd hoe landbouw be dreven kan worden. Vandaag (donderdag) kunnen de leerlingen van de school in Middel burg kijken naar verschillende films en videobanden. Tijdens het afgelopen weekeinde stonden een leraren-en leerlingenreunie op het programma, waarvoor een behoor lijke belangstelling bestond. Paasmorgenzang en welkomstdienst in Middelburg MIDDELBURG - Het Middelburgs Mu ziekkorps en het Leger des Heils in Middelburg luisteren zondagmorgen (eerste paasdag) de traditionele paas morgenzang op, die om kwart voor twaalf begint op het Damplein bij De Graanbeurs in Middelburg. Op dezelfde dag houdt pastor J. Schef- fers een toespraak, waarvan het thema 'bevrijding' is. Dat gebeurt 's avonds om kwart voor zeven in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Rondom deze toespraak wordt een welkomstdienst gehouden, die wordt geleid door Douwe Visser. Het jongerenkoor Veere-Gapinge ver leent muzikale medewerking samen met het Welkombo onder leiding van Johan Hogeweg Popfilm in bar Middelburg MIDDELBURG - In bar American aan het Plein '40 m Middelburg is zondag (eerste paasdag) de film Monterey Pop te zien. De film geeft een beeld van een popfestival aan het begin van de jaren zeventig, waaraan onder anderen Janis Joplin, The Who en Jimi Hendrix mee werkten. De filmvoorstelling begint omstreeks drie uur. VLISSINGEN - De muziekwerkgroep Marokkaanse jon geren van het Vlissingse buurt- en clubhuis 'Het Buut' heeft zich instrumenten kunnen aanschaffen, dankzij een schenking van het landelijke comité voor zomer- postzegels van in totaal 1350 gulden. Het Vlissingse be stuur van het comité overhandigde de instrumenten woensdagavond in het buurthuis Met de schenking kon de groep een banjo kopen en verschillende slaginstru menten, zoals de conga, tamboerijn, bendir, derboeka. bangos en samba-ballen Op de voorgrond van links naar rechts de comitéleden mevrouw M. H. Erkel Do- manschet en mevrouw H. R H. Telle - De Vet en vrijwüli- ger Djamallakrouz van het buurthuis. Bijeenkomst NCVB DOMBURG - De afdeling Domburg van de NCVB hield haar 35-ste jaarver gadering in het Schuttershof in Dom burg. De bijeenkomst stond onder lei ding van mevrouw L. de Visser. De da mes uit Kapelle voerden het stuk 'Vrou wen van Oranje' op. De eigen leden van de afdeling Domburg brachten het spel 'Oorsprong' op de planken. Acht dames werden gehuldigd voor hun 35-jarig lid maatschap. Ook de eerste presidente, mevrouw J. Pattenier-Roelse woonde de bijeenkomst bij. MIDDELBURG - Voor de competitie van het Middelburgse bedrijfsvolley- bal zijn de volgende wedstrijden ge speeld: Horen ie klas: 't Zand I - ZPM 2-0. Hoechst I - Gemeente Middelburg I 1-1: Wellinge I MIDDELBURG - De zitting van het kantongerecht in Middelburg was woensdag bijna geheel gewijd aan min of meer ernstige aanrijdingen. Op 19 juni van het vorig jaar raakte de in Middelburg wonende S. K. met zijn au to op de linkerweghelft van de Nieuw- landseweg. Om zijn as draaiend botste hij zijdelings tegen een tegenligger, waarna beide auto's van het dijktalud afrolden. K. zelf was het niet eens met deze visie op het gebeuren. Hij stelde dat de aangereden wagen een inhaalmanoeuvre had ingezet en hem daarmee in de problemen had ge bracht. Een vóór de aangereden auto rijdende man had echter ook al naar uiterst rechts moeten uitwijken om K. te ontwijken. De straf voor K 's ver- keersfout was conform de eis 250 gul den. De Middelburger D. A. K. veroorzaakte ook een aanrijding in zijn woonplaats. Toen hij vanaf de Kanaalweg rechtsaf de Stationsbrug opreed nam hij de bocht wat te ruim. waarbij hij twee au to's raakte en een derde werd getroffen door één van de aangereden auto's. Dit ongeluk werd wat minder ernstig beoordeeld dan het eerstgenoemde en werd beboet met 180 gulden. Dat K voor de tweede keer gepakt werd voor het feit dat hij zonder rijbewijs achter het stuur zat viel niet erg in goede aarde bij justitie: dat komt hem op 300 gulden en een week hechtenis voorwaardelijk te staan. Mevrouw F. van der K. ging in haar woonplaats Vlissingen in de fout door op 27 oktober vorig jaar geen voorrang te verlenen aan een motorrijder op de inmiddels beruchte kruising Troelstra- weg/Alexander Gogelweg De man was met een beenbreuk in het ziekenhuis terechtgekomen, zijn motor was na de klap tot een wrak gereduceerd. De vrouw zelf verklaarde gestopt te zijn voor de voorrangskruising, maar niets gezien te hebben. Volgens een getuige was ze met een snelheid van ruim 50 km de kruising opgereden. Voor kanton rechter mr W. F. van Solinge telde al leen dat er geen voorrang was verleend Hij veroordeelde haar overeenkomstig de eis tot 225 gulden boete Niet ernstig Hoewel haar verkeerde manoeuvre geen ernstige gevolgen had kreeg dc Borsselse mevrouw K. D. L. een forse terechtwijzing en 150 gulden boete. Omdat de Sloeweg in Vlissingen op 13 mei was afgesloten nam zij toen de kortste weg over het fietspad. Daardoor werd een bromfietser onver wachts met haar auto geconfronteerd. Toen hij hevig remde kwam hij te val len Zonder verder naar hem om te kij ken had ze haar weg vervolgd. „Geen fair weggedrag", oordeelde officier van justitie mr R Beaumont, wiens eis van 150 gulden door mr Van Solinge werd overgenomen. De Vlissinger K J. wilde op 23 mei vorig jaar zijn auto keren op het Molenwater in Middelburg ter hoogte van de schouwburg. Bij het naar links komen botste hij op een inhalende auto. De kantonrechter wilde best geloven dat hij keurig links voorgesorteerd had ge staan met zijn richtingaanwijzer aan. maar niettemin was hij van mening dat J. schuld had aan de aanrijding. „Men moet linkspasseerders ook voorrang geven, ook al zijn die zelf fout", aldus mr Van Solinge. J. kreeg conform de eis 150 gulden boete Young Boys 2-2: Total I - Blauw Wit 11-12e klas: Middelburg Zuid - Smash Streekschool 3-0, PZC - Maco I 2-0. Amor I - VPS I 3-0; Serooskerke I - RWS 1-2. 3e klas: Gemeente Middelburg II - Dauwendaele 1-2, Mask 1 - Pedac 3-0; Mammoeters - S V Duo 2-14e klas. WBVM - 't Zand II2-1, Serooskerke II - Maco II 2-1, Amor n - Jong Ambon 0-3; 5e klas- Tamse - Mask II2-2; Brandweer - Total II0-2 Dames le klas: Scheldemond - Jong Ambon I 1-2; Middelburg Zuid Waayenburgh 3-0: 't Zand I - Buromat 13-1; Zonneveld - Provincie 2-1; 2e klas: Serooskerke II - Dauwendaele 0-3; SV Duo - Koper Galjoen 0-2; LVV - Jong Ambon n 3-1. Buromat II - 't Zand II 0-3. De stand is. heren le klas: ZPM 18-33. Hoechst 118-30. 't Zand I 18-30. Young Bovs 18-24. Delta Bouw I 18-17. Blauw Wit 118-15. Provincie 118-14. Gemeente Middelburg 119- 14. Zonneveld 18-8. Total I 17-7. Wellinge I 18-6. 2e klas: Serooskerke I 18-31. PGV I 18- 27. Maco 118-24. Middelburg Zuid 19-22. PZC 17-19. Astrow 18-16. Amor I 18-16. Smash Streekschool 18-7. VPS I 18-6, RWS 18-7, 3e klas: Mask 118-33. Premier Middelburg 18-29, VC Leynse 18-24. Hoechst II17-23. LW18-21. Mammoeters 18-19, Dauwendaele 18-16. Pe dac 18-11. PGV II 18-6, SV Duo 18-6, Gemeen te MiddelburgII17-5, 4e klas: Wellinge II18- 29. Jong Ambon 18-29, 't Zand II18-25. Ruy- terschool 18-24. Serooskerke II17-23. Maco II 18-19, Blauw Wit II18-15. Delta Dienst 18-13. WBVM 18-11. Waayenburgh 17-7, Amorll 18- 1; 5e klas Oostkapelle I 17-27, Provincie II 18-24. VPS II 18-22. Mask II 18-21. Total II 18-20. Delta Bouw H 18-19. Oostkapelle II17- 14, Klarenbeek 17-14. Tamse 18-13. Brand weer 17-10, Wellinge III 18-10 Dames le klas: Serooskerke I 18-34. Astrow 18-30. Jong Ambon I 19-28, Middelburg Zuid 19-24. Scheldemond 19-22, Zonneveld 19-17. PZEM 19-16. 'tZand I 19-14, Provincie 19-12. Waayenburgh 18-6. Buromat I 19-3; 2e klas. Koper Galjoen 19-35, Dauwendaele 19-35. LW 19-28. Serooskerke II19-22. Jong Ambon II18-17. SV Duo 19-17, 'tZand II19-17. MPSO 19-15. Buromatll 19-10. Wellinge 18-10, Pedac 18-0 Collecte WESTKAPELLE Dc opbrengst van de collecte Simavo heeft te Westkapel- le 1400.15 opgebracht TOEKOMSTIGE BASISSCHOOL CENTRAAL Weekenddiensten Walcheren 2, 3 cn 4 april (Pasen) Centraal alarmnummer: 01100-14444. Artsen: Vlissingen: za 0 00-24.00 uur F G. Snijder, Burg v Woeldereniaan 12. tel. 13933. zo. 0.00-24.00 uur: E. Kant, Sabalaan 3, tel. 71017 ma. 0 00-24 00 uur D. C Bom, Badhuis straat 81. tel 12233 Visites aanvragen vóór 10 uur Spreek uur voor dringende gevallen 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). W. N. Osterman, De Kempenaerstraat 2, tel 79791, voor eigen patiènten het gehele weckend bereikbaar. Middelburg: vrij. 18 00- za. 24.00 uur J. de la Hayze, Seisdam 22. tel 28574. zo 0.00-24.00 uur: G. J. H. Meyjer. De Krammen 14. tel. 14664 ma. 0.00-24.00 uur; J. de la Hayze. Seisdam 22. tel. 28574 Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen 12.30- 13 00 en 17.30-18 00 uur. J Wortelboer. Kromme Weele 7. tel. 33946; voor eigen patiènten het gehele weekend bereikbaar. Middelburg-Zuid: patiènten van de artsen Jansen. Perquin en Kodde, zie dienst onder Souburg. Nieuwland en Amemuiden. Souburg. Nieuwland en Arnemuiden: za 0 00-zon 12.00 uur: P Kodde. Oude Vhssingseweg 13. Middelburg, tel 01180-15810 zo. 12.00-ma 24.00 uur; J. J Jansen. Oude Rijksweg 6. Nieuwland. tel. 01182-1340 Visites aanvragen vóór 10 uur Spreek uur voor dringende gevallen 1230- 13 00 en 17 30-18.00 uur Gapinge. Grijpskerke. Oostkapelle. Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: za. 8.00-zon. 8 00 uur: O Dijkstra, Oostkapelseweg 12, Grijps kerke. tel. 01189-2523. zon. 8 00- ma. 24.00 uur: J. W. Ooster- hoff. Markt 10. Veere. tel. 01181-271. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker- ke. Domburg. Aagtekerke, Biggekerke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede. Vaandrager. Noor- lander en Van de Male HEINKENSZAND - De belangengroep Kleine cn kleiner wordende school (KKS) houdt zaterdag 23 april in De Stenge te Heinkenszand een landelijke manifestatie over de kleine school. Centraal staat daarbij de voorberei ding op de toekomstige basisschool. Vandaar het thema: 'Van kleine school naar kleine basisschool'. Het is de be doeling dat de bezoekers van de mani festatie een inzicht krijgen in de ken nis en dc ervaringen die tot dusver in Zeeland, maar ook in de drie noordelij ke provincies, zijn opgedaan over de vorming van kleine basisscholen, Ken nis en ervaring zowel op onderwijs kundig als op organisatorisch en be stuurlijk vlak. Gert-Jan Verburg en Ben de Reu. twee van de organisatoren van de manifesta tie. wijzen erop dat in Zeeland de afgelo- puijdiuil Vtiai.4it.iui.iit. uiiii.iL.i. v.ii 4,ij41 genomen voor de voorbereiding van kleine scholen op de basisschool Te denken valt aan ontwikkelingsprojec ten voor kleine scholen, de vorming van twee kleine scholen voor 4- tot en met 12-jarigen op Schouwen-Duiveland en de oprichting van een coördinatiepunt kleine basisscholen bij het regionaal pedagogisch centrum Zeeland. Dat heeft vooral inhoudelijk veel opgele verd. In Groningen en Friesland be staan projecten die zich bezighouden met de bestuurlijke en juridische aspec ten die aan de kleine school zijn verbon den. Dit ailes zal tijdens de manifestatie worden gepresenteerd, zodat onder wijsgevenden. besturen en ouders ken nis kunnen nemen van aanpak en op lossingen voor bepaalde problemen Enkele jaren geleden zag het er nog naar uit dat een basisschool minstens ou ieeiiuigcn zuu moeten tellen. Daar is toen veel over te doen geweest omdat zo'n norm voor veel kleine scholen, niet alleen op het platteland maar ook in de steden, de doodsteek zou zyn Thans wordt uitgegaan van 30 leerlingen, met. een absolute minimumnorm van 23 Dat betekent niet dat alle problemen nu van de baan zijn. De Reu „Er is nog veel werk aan de winkel". Onzekerheid bestaat bijvoorbeeld nog over het aan tal onderwijsgevenden dat een kleine basisschool zal gaan tellen. In het on derwijsveld bestaat de opvatting dat het er minstens drie moeten zijn. Zeeuwse scholen Aan de manifestatie in Heinkenszand doen verscheidene Zeeuwse scholen mee. zoals de openbare lagere school De Schelphoek uit het Schouwse Se rooskerke. waar ook kleuters wuiueu toegelaten, de pc-school De Schutte voor kleuter- en lager onderwijs in Ga pinge. de Sint-Jozefschool uit Eede en de openbare lagere Margnetschool uit Kats Van de laatste school zullen leer lingen en onderwijsgevenden demon streren hoe ze met groepen werken. Ver der zijn onder meer van de party het kleine kernen experiment Schouwen- Duiveland, het steunpunt kleine kern en Zeeland van de provinciale onder wijsraad. het project ondersteuning be sturen kleine scholen Groningen, het kleine scholen project Friesland en de onderwijsvakorganisaties De nadruk wordt gelegd op de kleine school en de leefbaarheid van een dorp Gedeputeerde mr J. P. Boersma zal de manifestatie om 12.15 uur openen, 's Morgens wordt in dc Stenge de jaar vergadering van de KKS gehouden. Witte Donderdag (31 maart) Nederlandse Hervormde Kerk. Koude- kerke 19 30 ds De Jong: Middelburg- Thomaskapel 19.30 ds Borgers. Sint- Laurens 19.30 ds De Boer. Veere 20 Wijdingsdienst; Vlissingen Open Hof 19.30 ds. Krijger, De Schaapskooi 19 ds De Nooij. Gereformeerde Kerk. Vlissingen Open Hof 19 ds. Krijger. Evangelisch Lutherse Gemeente. Mid delburg: dienst in Vlissingen. Vlissin gen 19 30 mevr. ds. Buissing-v. Beers (HA) Rooms-Katholickc Kerk. Souburg Martinuskerk 19.00: Paauwenburg Open Hof 16 00 Kinderviering. Vlissin gen Lieve Vrouwekerk 19.30 Gemengd koor. Middelburg Petrus- en Paulus- kerk 19 30. vrij. 18.00- zon. iZ.ÜÖ uur: A. Duinweg 59. Zoutelande, 1282. zon. 12.00- ma. 24.00 uur: P. K. Noorlan- der. Middelburgsestraat 94, Koudeker- ke. tel. 01185-1231. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijps kerke): vrij. 18 00- di. 08.00 uur: A Stutterheim. Beukelmanstraat 8. Meliskerke, tel. 01186-1760. Tandarts: spreekuur za., zon. en ma. van 11.00- 12.00 uur: J. D. M. Rombouts, Lange- viele 47. Middelburg, tel. 01180-12882. Dierenartsen: Dierenartsenmaatschappij Middel burg, voor grote huisdieren, tel. 01180- 33803. Mevr Th. Driehuis, tel. 01184-66548 voor kleine huisdieren. Consult alleen na telefonische af spraak. visites aanvragen van 8-9 uur Dierenartsenpraktijk Oostkapelle" Oude Domburgseweg 33A te Oostka pelle, tel 01188-1443. Behandelingen kleine huisdieren op afspraak Apotheken: de dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt vrijdagmorgen daaropvolgend. Middelburg: W. K. Hummelen, Markt 69. tel. 12134. Vlissingen: Apotheek Papegaaien burg. winkelcentrum Papegaaienburg 24'26, tel. 66345. Wijkverpleegkundigen: Walcheren-Oost. Middelburg-stad: vrij. en zat.: A. Verhage. Veersesingel 112, Middelburg, tel. 01180-15385/12228 zon en ma. T Ölümers. Meulpad 23, Koudekerke. tel. 01185-2864/01180- 12228 Zuid, Nieuwland en Arnemuiden: vrij. en zat.: J. de Vries, J. P. Boreelstraat 8. Middelburg, tel. 01180-34924/14366. zon. en ma P. Veldkamp. Commando- weg 24. Vlissingen, tel. 01184-19139'' 01180-14366 Avondhulp van 17.30-22.30 uur: Aagtekerke. Domburg, Oostkapelle. Grijpskerke. Serooskerke. St. Lau rens. Veere, Gapinge en Vrouwenpol der: vrij. en zat.. C. Fenijn. Noordstraat 27. Domburg, tel. 01188-1427 zon en ma R Scheele. CollJnstraat97. Vlissingen. tel. 01184-65896 Oost-Souburg en Ritthem: M de Wit. tel. 01185-2833 Vlissingen-stad. W-Souburg, Pape> gaaienburg, Westerzicht, Bossenburgh en Paauwenburg: E. B. Waterman, tel. 01180-14051. Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke, Zoutelande en Westkapelle: vr. 19.00- di. 8.00 uur: R. de Visser. Zuidstraat 14, Zoutelande. tel. 01186-1325. Verloskundige:vrij, 18.00- dl 8.00 uur: Vlissingen: M v d. Werken, Henri Dunantstraat 19. tel. 71768. Feestelijke paasdienst in Ontmoetingskerk MIDDELBURG In de Ontmoetings kerk In Middelburg wordt, zondagmor gen (eerste paasdag) het feest van pasen gehouden, waaraan ook het Mid delburgse Kamerkoor en een instru mentaal muziekgezelschap meewer ken. onder leiding van Peter Arts. In de liturgie is onder andere opgenomen 'Heut iriumphïeret Gottes Sohn' van Dietrich Buxtehude en een evangelie- motet van Willem Vogel. Voorganger is ds L A. Nell, hervormd predikant van de Ontmoetingskerkwijk. De dienst begint om tien uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21