Huurdersvereniging voor Terneuzen in oprichting Vrijwilligersteam geeft buitenlanders taalles Hengelsportvertegenwoordiger stapt uit sportraad Terneuzen Hulster werkgroep onderzoekt verkeersgevaren bejaarden LEED VAN HUURDERS AANPAKKEN' Jeugd van Philippine krijgt vrijwel zeker een fietscrossbaan Commissie Veere over braderie en scheerdersfeest FORMULIEREN VIA OUDERENBONDEN P. C. van Marion weg bij DGSM UITSTEL BESTEMMINGSPLAN Gemeente Aardenburg en Zeeland bv om de tafel over Ydewalle DINSDAG 29 MAART 1983 TERNEUZEN - De huurders van woningen in Terneuzen bundelen hun krachten in een speciale huurdersvereniging. Maandag 18 april wordt de oprichtingsvergadering gehouden. Volgens op richtster mevrouw A. Oskam, oud-bestuurslid van de Woningbouwvereniging 'Terneuzen' en voorzitster van de Vereniging Bewonersbelangen 'Terneuzen-Zuid' bestaat er in Terneuzen al geruime tijd een schreeuwende behoefte aan een goede belangenbehartiging van de huurders. „Er liggen ontzettend veel klachten", zegt ze. Enkele weken geleden legde het be stuur van de vereniging 'Bewonersbe langen Temeuzen-Zuid' het plan om aan te sluiten bij de Nederlandse Ver eniging van Huurders voor aan de le den. Die hadden er. volgens mevrouw Oskam, wel oren naar. „Als je met een kleine groep huurders in actie komt om je belangen te verdedigen, bereik je meestal niks. Sinds '79 hebben we in Zuid' geprobeerd resultaten te boeken, maar veel leverde ons dat niet op" Via het bestuur van de Woningbouw vereniging 'Terneuzen' bereikte me vrouw Oskam, naar eigen zeggen, ook al niet veel. huurders-bestuursleden waren we in de minderheid. Nee. dat viel ontzettend tegen En ik weet zeker dat, wanneer wij al in een eerder sta dium als huurders vereniging waren op getreden. al die affaires bij de woning bouwvereniging grotendeels achterwe ge gebleven zouden zijn. Dan hadden we in een veel eerder stadium een vuist kunnen maken en bestuur en directie op hun falen kunnen wijzen". Dan wa ren ook de tekorten, waarmee de wo ningbouwvereniging alweer geruime tijd kampt, eerder gesignaleerd, weet mevrouw Oskam zeker. Huurdersleed Ze stelt trouwens vast dat het "huur- dersleed' niet enkel onder de leden van de Woningbouwvereniging 'Terneu- ien' omvangrijke vormen heeft aange nomen. „Ook hij de Regionale Woning bouwvereniging in Axel en bij de huur ders van de 'Rouw'-flats in Katspolder in Terneuzen is het huilen met de pet op". De huurdersvereniging 'GrooVTemeu- zen' wil al dal, leed aanpakken. Me vrouw Oskam ..We kunnen de mensen rechtsbijstand verlenen en op alle mo gelijke manieren te hulp komen. Wat dat betreft biedt de landelijke organisa tie. waarbij we zijn aangesloten, tal van mogelijkheden". Het ledenbestand van de Vereniging Bewonersbelangen 'TerneuzemZuid' wordt nu - en dat is ae eerste zet - over geheveld naar de nieuwe huurdersver eniging. Mevrouw Oskam ..En voor het directe contact met de Woningbouw vereniging Terneuzen kan dan een be wonerscommissie gaan functioneren. Die commissies zie je ook in andere wij ken" Tot en met de oprichtingsverga- SASSE COMMISSIE AKKOORD denng treedt mevrouw Oskam op als voorzitster van de kersverse huurders club Mevrouw Baart is secretaresse en de heer Blankers bestuurslid Maandag 18 april moet het tot een defi nitieve oprichting komen. Tijdens die bijeenkomst spreekt de heer Bobbe van de landelijke huurdersvereniging De byeenkomst. in hotel 'De Post', begint om half acht. Mevrouw Oskam tenslotte: ..Over bet algemeen zijn de mensen helemaal niet tevreden met hun woonsituatie. Er wordt, in de straat, behoorlijk gekan kerd. Maar wat het is. ik weet het niet in ieder geval klinken die klachten veel te weinig door! De mensen zijn veel te laks. Wij willen daar iets aan doen". De nieuwe vereniging in Ter neuzen is de eerste in z'n soort in Zee land. VEERE - De Commissie Midden- en Kleinbedrijf in Veere buigt zich donder dag 31 maart over de organisatie van een braderie in Serooskerke (W) en van een schaapscheerdersfeest in Veere. Het laatste evenement wordt, als de commissie daarmee instemt, op touw gezet door de heer Mosman. De brade- ne is een voornemen van de winkeliers vereniging in Serooskerke. De vergade ring begint donderdagavond om half- acht in de gemeentesecretarie aan de Kerkstraat in Veere. Gregoriaanse dag in Vlissingen VLÏSSINGEN - In Vlissingen wordt za terdag 23 april in de Onze Lieve Vrou- wekerk een Gregoriaanse dag gehou den. Verschillende koren uit onder an dere Brugge. Hulst. Middelburg en Vlis singen brengen de eeuwenoude Grego riaanse muziek ten gehore, 's Morgens om kwart voor elf begint de dag met een Latijnse mis. Daarna houdt pater N. Wesselingh een rede over Gregoriaans na Vaticanum II' en vervolgens treden de verschillende koren op. Vlissingse fotozaak neemt fixeer terug VLISSINGEN - Bij fotobedrijf Schuil- werve in Vlissingen bestaat sinds eni ge tijd de mogelijkheid om gebruikte fixeer in te leveren. De fixeer wordt door het bedrijf gezui verd van zware metalen zoals zilver en cadmium. Foto-amateurs kunnen do- kaflessen krijgen om de gebruikte che- micalieèn in te zamelen De fotozaak stelt voor clubs en bedrijven jerrycans beschikbaar. Het weggooien van fixeer veroorzaakt zo'n 20 procent van de foto grafische bodemverontreiniging. NCVB Mcliskerke MELISKERKE - Tijdens een vergade ring in het jeugdgebouw van de gerefor meerde kerk in Meliskerke sprak de heer M. Haak, directielid van de Christelijke Pedagogische Academie in Middelburg, voor de afdeling Melisker ke van de NCVB. Hij had als thema 'De zin van sprookjes voor hen die kind ble ven'. De volgende vergadering wordt donderdag 21 april gehouden om 19.30 uur. Spreker is dan de homeopatisch arts Van den Berg NCVB Veere hield jaarvergadering VEERE - De afdeling Veere van de NCVB hield haar feestelijke jaarverga dering in het verenigingsgebouw onder leiding van mevrouw Verstraten-Pie- terse. De dames brachten de avond door met de behandeling van de jaarverslagen, met zang en met 'vrolij ke stukjes'. Ds Poley uit Vorouwenpol- dpr spreekt tijdens de volgende verga ring. die 20 april wordt gehouden. Bijbelavond OOST-SOUBURG - In het kader van de serie 'Christen zijn, hier en nu' houdt de heer J de Jager uit Heerde vrijdag 1 april de laatste bijbelavond. Onder werp is 'Christus, de kracht om te leven als christen', naar aanleiding van Phi- lippenzen 4. De bijeenkomst wordt ge houden in het Rode Kruisgebouw aan de Rehobothstraat in Oost-Souburg en begint om 20 uur. SAS VAN GENT - De jeugd van Philip pine krijgt vrijwel zeker binnen af zienbare termijn een fietscrossbaan. De Sasse raadscommissie voor open bare werken stemde maandagavond in met een voorstel om voor de aanleg van die baan 4000 gulden uit te trek ken. Daarmee heeft de handtekenin genactie van de Philippiense jeugd en kele maanden geleden succes gehad. De fietscrossbaan komt aan de Mossel- polderstraat. aan de uiterste westkant van het toekomstige Laureyneplan. De baan wordt aangelegd naar het voor beeld van die in de kern Sas van Gent. Die crossbaan is een ontwerp van de dienst gemeentewerken. Bij eventuele verkoop van de grond echter zal de crossbaan in Philippine weer moeten worden afgebroken. De commissie ging voorts akkoord met de sloop van de arbeiderswoning in de kern Westdorpe. Dat huisje werd in 1979 voor 4500 gulden aangekocht met het doel het te laten renoveren door de stichting Oud-Westdorpe. Als 'typisch landarbeidershuisje' zou het daarna voor belangstellenden worden openge steld. Smds de aankoop heeft het huis evenwel staan verkommeren, zodat de gemeente nu nog slechts sloop rest. Die beslissing ging de commissieleden ove rigens wel aan het hart. Stortplaats In het najaar van 1984 zal eindelijk de voormalige vuilstortplaats aan de Ka pittelstraat in Westdorpe worden geë galiseerd. Oorspronkelijk had dat .voorwerpen als gevonden aangegeven: verleden jaar al moeten gebeuren, maar het raadsvoorstel daartoe werd toen aangehouden. Dit jaar is er geen geld meer voor het werk; wethouder J. F. A. Rammeloo van openbare werken zegde toe dat de stortplaats volgend jaar op het investeringsplan zal wor den opgenomen. Tenslotte sprak de commissie openba re werken over de reorganisatie van de buitendienst van gemeentewerken. Die reorganisatie houdt in. dat de mede werkers van de plantsoenendienst zo veel mogelijk te werk moeten worden gesteld in de kernen waar zij wonen. Als dat plan doorgaat - de meningen in de commissie waren maandagavond ver deeld - zou daarmee worden afgestapt van de centralisatiegedachte, die de laatste jaren in Sas van Gent opgeld heeft gedaan. Hoofd J. van Dongen van de dienst gemeentewerken wil echter vasthouden aan de bestaande organi satievorm: werken vanuit één centraal punt. bruuvzwart'grijs geblokte sjaal bril met lichtkleurig montuur met dikke glazen: lid: maatschapskaart. kentekenbewijs, goud kleurige armband plus oorknopjes, een paar schoenen, maat 35. een paar sportschoenen maat 40. wit/bruin gestreept hemdje, groen sportshirt; blauwe sportbroek, duikbril, branderplaat van een vierpits gasfornuis; bij beltje in bruin étui plus schrift; boek 'Spaans voor het voortgezet onderwijs'; okergeel brum gestreept badlaken, bankbiljetten, beursje met inhoud, handschoenen Dieren: hond ikeeshondjei, reu, zwart met lang haar, lichtbruine halsband. Op 21 maart zijn bij de gemeentepolitie Middelburg de volgende, in Trefcenter Middelburg gevonden, voorwerpen ge deponeerd: blauw/groene portemonnee, inhoud geld. bordeauxrood shag-étui. zonder inhoud, handschoenen, bruine opvouwbare paraplu, blauwe plastic kinderzonnebril, drie pocket boeken; rode Schots geruite sjaal, rode km- derdas; zwart'gnjs'rood gestreepte bood schappentas met witte plastic handvaten HULST - In de gemeente Hulst is de werkgroep 'Bejaar den, veiliger op weg' opgericht, die zich voorlopig gaat bezighouden met registreren van voor bejaarden onvei lige verkeerssituaties. Daarvoor heeft de werkgroep de bulp van de bejaarden zelf nodig. Via de ouderenbon den in de gemeente worden formulieren verspreid, waarop de bejaarden kunnen aangeven welke situaties bij hen in de buurt gevaarlijk zijn en verandering be hoeven. Voor hen, die niet bij een bejaardenbond zijn aangesloten liggen er formulieren in de postkantoren en in de bibliotheek. Het ligt in de bedoeling om na de inventarisatie een samenvatting te maken van de onveilige situaties en vervolgens voorstellen aan het college van b en w te doen om deze situaties te verbeteren. Ook zal hierover contact worden opgenomen met de afdeling Hulst van Veilig Verkeer Nederland. De werkpoep. waarin leden van de bejaardenbonden in Hulst zitting hebben, is opgericht naar aanleiding van het verschijnen van een rapport van de ministeries van verkeer en waterstaat en van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. Die nota k am mei vorig jaar uit en werd gestuurd naar alle gemeenten in Nederland. Het Hulster college heeft het rapport vervol gens uuui gestuurd naar het gecoördineerd bejaarden- werk in Hulst. Een groot deel van de bevolking is be jaard. En dat percentage zal in de toekomst alleen nog maar toenemen Uit statistieken is gebleken dat naar verhouding twee keer zoveel bejaarden omkomen in het verkeer dan mensen in andere leeftijdsgroepen. Kwetsbaar De oudere verkeersdeelnemers vormen dus een kwets bare groep. Daar komt nog bij dat ogenschijnlijk te verwaarlozen ongevalletjes - in verband met trage ge nezingsprocessen - voor ouderen in het verkeer ernstige gevolgen kunnen hebben. De problemen, die de oudere mens in het verkeer kan tegenkomen, zijn onder meer te hoge stoepranden, gebrek aan goede verlichting 's avonds, op het trottoir rijdende fietsers en auto's die te snel rijden, verkeersborden, die moeilijk te zien zijn en te weinig fietspaden. De werkgroep heeft al eerder aan de besturen van de bejaardenbonden gevraagd melding te maken van ver keerssituaties. die voor verbetering vatbaar zijn, maar het resultaat daarvan vond de werkgroep te mager, zo dat nu dan alle ouderen in de gemeente Hulst worden benaderd om aan de enquête mee te doen. Swingavond Vlissingen VLISSINGEN - De homo-jongeren groep houdt morgenavond (woensdagi vanaf acht uur een swmgavond in De Piek aan de Hellebardierstraat in Vlis singen. De bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk. Gevonden voorwerpen in Middelburg MIDDELBURG - In de periode van 17 lot en met 24 maart zijn bij de gemeen tepolitie te Middelburg de volgende VLISSINGEN - De heer P. C. van Marion uit Oost-Sou burg heeft maandag tijdens een bijeenkomst in de lood- sensociéteit in Vlissingen op zestigjarige leeftijd af scheid genomen als hoofd vaarwegmarkering bij bet District Scheldemond van het Directoraat Generaal voor Scheepvaart- en Maritieme zaken (DGSM). De heer Van Manon verlaat de dienst in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Hij trad op 16 juli 1948 als aspirant-loods in dienst bij wat toen nog heette het Rijksloodswezen in Rotterdam. Daar doorliep hij de rangen tot loods I en was onder meer betrokken bij de opleiding van aspirant-loodsen. Daar naast was hij betrokken bij de samenstelling van studie boeken voor de loodsenopleiding. In 1972 werd de heer Van Marion benoemd tot hoofd ambtenaar loodswezen in Vlissingen en werd als zodanig belast met de leiding over de vaarwegmarkering. De scheidende hoofdambtenaar wordt opgevolgd door de heer M. Hage. adjunct-rijkshavenmeester in Terneuzen. INITIATIEF VJV VLISSINGEN VLISSINGEN - Negen vrijwilligers van het Vormingswerk Jonge Volwas senen in Vlissingen beginnen met een cursus 'Praktisch Nederlands' voor buitenlanders. Woensdag 30 maart is de eerste bijeenkomst voor een inter nationale vrouwengroep en een groep met mannen én vrouwen. In april be ginnen cursussen voor mannen. Tij dens de taallessen wordt er veel aan dacht besteed aan praktische zaken uit het dagelijks leven in Nederland. Het is erg moeilijk om de mensen te bereiken", zegt vormingswerker René Busker, ..vandaar datde opkomst by de informatiebijeenkomsten vorige week wat tegenviel. Maar door middel van mond tot mond reclame zal de belang stelling wel toenemen." Volgens hem is het vooral moeilijk de buitenlandse vrouwen te bereiken omdat hun man nen hen vaak verbieden naar een bij eenkomst toe te gaan als ze er nietzeker van zijn dat er geen andere mannen bij zijn. Daarom heeft het VJV een cursus speciaal voor vrouwen opgezet, die ie dere woensdagochtend van half tien tot half twaalf in een 'manvrije' ruimte ge geven wordt. De cursus 'Praktisch Nederlands' wordt gegeven in het kader van de vol wasseneducatie van het Regionaal Educatief Centrum Walcheren. Iedere bijeenkomst duurt twee uur. De lessen worden gegeven door vrijwilligers, die het VJV via het arbeidsbureau heeft Shot '68 Vlissingen bestaat 15 jaar VLISSINGEN - Ter gelegenheid van het vijftienjarig bestaan van de Vlis singse foto- en filmgroep Shot' 68 wordt zaterdag 16 april een open dag gehou den. Naast een informatie-en verkoop stand is er een foto- en filmwedstrijd. waar iedere amateur aan kan meedoen 's Avonds is de jaarlykse clubwedstrijd. De open dag. die wordt gehouden in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg, begint om 13.00 uur 'verzameld' De belangstelling ging vooral uit naar werklozen met een op leiding aan de Pedagogische Academie. René Busker: „We zijn tevreden over de samenstelling van het vrijwilligers team. Voor iedere groep hebben we ie mand uit het onderwys en iemand uit de sociaal-culturele sfeer, en dat is na tuurlijk de ideale samenstelling". De vrijwilligers willen de taallessen combi neren met informatie over het dagelijks leven in Nederland. Zo kan in de lessen aan de orde komen hoe de sociale dienst werkt of hoe de buitenlanders hun recht kunnen halen als ze bena deeld worden. Deelnemers aan de cursus betalen vijf tig gulden voor dertig bijeenkomsten. Mensen met een minimumuitkering kunnen in aanmerking komen voor vrij stelling. Het VJV ontvangt duizend gul den per cursist per jaar aan subsidie van het ministerie van Welzijn. Volks gezondheid en Cultuur De gemeente heeft zich garant gesteld. Praktijk René Busker is al vanaf januari bezig met het op poten zetten van de cursus. De vrijwilligers hebben een basistrai ning achter de rug. In drie bijeenkom sten werden zij op de hoogte gebracht van de problemen van het onderwijs aan buitenlanders. Zij kregen voor lichting met behulp van brochures, boeken en films. In de lessen voor be ginners willen de vrijwilligers veel ge bruik maken van beeldend materiaal, omdat de taal een hindernis vormt. Verder zal er veel met gebaren duide lijk worden gemaakt. „Meestal is er wel iemand die begrijpt wat je be doelt". aldus René Busker, en dan kan die het in de groep duidelijk ma ken. Op die manier kun je simpele din gen uitleggen en dat is ook de bedoe ling. De cursus voor beginners is heel erg op de praktijk van alledag ge richt". Het grootste probleem vormt volgens de vormingswerker echter de drempel vrees bij veel mensen. Het VJV is dan ook bereid bij de buitenlanders op huis bezoek te gaan om de mensen te infor meren. „Het VJV zegt de meeste men sen weinig. Als ze persoonlijk met ie mand spreken tijdens een huisbezoek is de drempelvrees echter gauw overwon nen. Verder hebben we contacten met belangenverenigingen van buitenlan ders". aldus René Busker De vrijwilli gers van het VJV zijn optimistisch over het verloop van de cursus Nederlands. Zij verwachten dat de meeste toekom stige cursisten eerst de kat uit de boom kijken voordat ze zich aanmelden. NA CONFLICT MET WETHOUDER REK VELD TERNEUZEN' - Hengelsportvertegen woordiger W. Koole uit Terneuzen is na rijp beraad uit de Terneuzense sportraad gestapt. Daarmee kwam een eind aan een al geruime tijd sluime rend conflict tussen hem en de voorzit ter van de raad, wethouder drs A. Rek- veld. Koole maakte zijn besluit bekend in een brief aan de ledenvergadering van de hengelsportvereniging ONI, die onlangs gehouden werd. Het opgestapte lid. dat vijfjaar deel van de sportraad heeft uitgemaakt, ver klaarde dat de directe aanleiding tot zijn besluit de laatste sportraadverga dering vormde, waann hij om ophelde ring vroeg over de reglementen van het elektrisch vissen Hij werd toen volgens zyn zeggen zo "aan de kant gezet", dat een verder functioneren in de sportraad niet meer mogelijk wordt geacht „Ik moest later bij Rekveld op het matje komen, omdat ik bepaalde dingen aan de orde had gesteld, die hij liever niet in het openbaar gebracht zag. Je mag dus blijkbaar alleen maar positieve dingen naar voren brengen, en over negatieve dingen moetje je mond maar houden. concludeerde Koole „Het was op een gegeven moment zelfs zo erg dat de heer Rekveld zijn gezicht afwendde als ik aan het woord was. Later maakte hij w. Koole: ...doffe ellende... mij verwijten dat ik niet goed zou func tioneren, maar ik vraag me dan af of het zo behoorlijk van hem was om mij ge woon te negeren" De voorzitter van de sportraad, drs Rekveld. verklaarde desgevraagd dat het punt van elektrisch vissen al eens eerder aan de orde was geweest „We hebben het toen voorgelegd aan een ob jectieve deskundige", vertelde hij, daarmee doelend op de visserijkundig inspecteur voor Zeeland, dié zich over de kwestie van het elektrisch vissen boog. „De inspecteur heeft toen duide lijk gesteld dat diegene die dergelijke' apparatuur mag bedienen aan zware ei sen moet voldoen, die door middel van een examen worden getoetst Rekveld bestempelde de verhalen van Koole dan ook als 'indianenverhalen'. „Ik heb toen ook geadviseerd om in een volgen de vergadering erop terug te komen als er bezwaren waren" Bezwaren Die bezwaren waren volgens Koole verschillend van aard. Het elektrisch vissen zou onder meer gevaar kunnen opleveren voor de watersportende re creanten. Daarnaast zette hij vraagte kens bij het uitoefenen van de controle op de apparatuur en op de bezetting van de boot. „De reglementen schrij ven voor dat er tenminste drie perso nen in de boot moeten zitten en ik weet dat er slechts twee mensen bij betrok ken zijn. Bovendien wordt er ook niet gewaarschuwd naar de kant als er elektrisch wordt gevist". Sportraadvoorzitter Rekveld zei het overigens te betreuren dat de heer Koole de gebeurtenissen van destijds met heeft aangegrepen om beter te gaan functioneren als lid van de sport raad „Ik had al geruime tijd de indruk dat Koole de sportraad meer aangreep om de gemeente een hak te zetten dan om de belangen van de hengelsportver enigingen te dienen, en dat is erg jam mer". Vanuit de hengelsportwereld is nog geen opvolger gevonden voor de opge stapte vertegenwoordiger „Niemand voelt er iets voor om zich beschikbaar te stellen". verklaarde Koole nog. „Het is allemaal een doffe ellende". AARDENBURG - De gemeente Aardenburg en de projectontwik kelaar Zeeland bv, bespreken dinsdag 3 mei hoe het recreatie- project Ydewalle gerealiseerd zal worden. Met name zal bekeken worden in welke vorm de samen werking tussen de gemeente en de projectontwikkelaar gegoten moet worden. Het college van b en w wil naar aanleiding van deze be spreking de vaststelling van het bestemmingsplan recreatieter rein Ydewalle uitstellen tot uiter lijk 23 juli. De eerste termijn voor de vaststelling verloopt op 24 april. Het college wil nog drie maanden extra respijt, ook omdat de ambtelijke behandeling van de bezwaarschriften nog niet is vol tooid. Er zijn bij de gemeente der tien bezwaarschriften binnenge komen. Het college zal moeilijk verdere stappen kunnen ondernemen om dat de gemeente Ooslburg, zoals bekend, beslag heeft laten leggen op de grond van Zeeland bv in Aar denburg. De rechtbank heeft de be slaglegging nog steeds niet van waarde verklaard. Waarschijnlijk zal dit volgende week gebeuren De gemeenteraad zal donderdag verder moeten beslissen over een voorstel van hetcollege om de alge mene politieverordening (APV) te wijzigen, zodat de aanvragen voor ventvergunningen voortaan met een beroep op het gemeentelijk be lang gewijzigd kunnen worden. Volgens het college leert de erva- ring dat de winkels in kleine kernen het al moeilijk hebben zónder con currentie van venters of mobiele verkooppunten- Aangezien de leef baarheid in de kemen afhankelijk is van het op peil bljjven van het huidige winkelbestand en dus een gemeentelijk belang is. wil het col lege de APV zo wijzigen, dat er een beter handvat verkregen wordt om ventaanvragen te behandelen. Ook moet er een beleidsnota worden vastgesteld waarin de uitgifte van vergunningen tot bepaalde bran ches wordt beperkt en aan vaste plaats en tijden wordt verbonden- Verder vraagt het college een kre diet van 156.000 gulden voor de aanschaf van een nieuwe vracht wagen voor gemeentewerken. De huidige vrachtwagen verkeert in een zeer slechte staat en voldoet niet meer aan de wettelijk gestel de eisen. De raad beslist donder dag 31 maart over deze voorstel len. De vergadering begint om 19.30 uur op het gemeentehuis. Paasactiviteiten Marnix Vlissingen en dergelijke, van 13.30 uur tot 15.00 VLISSINGEN - Het buurt- en clubhuis Marnix heeft voor de paasvakantieeen aantal activiteiten op het programma staan. Kinderen van 4 tot 12 jaar kun nen dinsdag 5 april terecht in het buurthuis vanaf 13.30 uur tot 15.00 uur voor het versieren van eieren. Woens dag kunnen kinderen van 4 tot 7 jaar terecht voor het maken van paashazen Kinderen van 4 tot 12 jaar krijgen don derdag 7 april tekenfilms te zien in het buurthuis. Deze filmvoorstelling begint om 13.30 uur en duurt tot 14.30 uur. Tot slot kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar vrijdag 8 april gipseri en kleien van 13.30 uur tot 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 13