Ruim anderhalf miljoen voor recreatie in Westerschouwen MEv c Mobil, altijd écht voordelig korting per liter Mobil, altijd écht voordelig Te hoge eisen aan vissersvaartuigen Staten gemengd in de zaak Jeugd en Muziek Win een reis t.w.v. JONGE SCHILDERS ANTONIO SEGUI LOUISDAMEN AD VIES COMMISSIE AAN RECREA TIERAAD KRITIEK OP SCHEEPVAARTINSPECTIE: BRESKENS - De scheepvaartinspectie stelt extreem hoge eisen aan in het bui tenland gekochte tweedehands vissersschepen. „Deze schepen moeten bijna vol ledig voldoen aan de eisen die voor nieuwbouw gelden. Vissersvaartuigen, die voorheen wel altijd aan de gestelde criteria hebben voldaan en nog beter zijn dan vele schepen van de huidige Nederlandse vissersvloot, blijken dan plotseling te moeten worden aangepakt, want een aanzienlijke extra in veslering kan kosten". Dat zei voorzitter P. de Baare in zijn jaarrede zaterdagmiddag tijdens de al gemene jaarvergadering van de visse rijvereniging "Ons Belang' in Breskens. De Baare was verre van gelukkig met deze handelswijze van de scheepvaart inspectie. Hij vond toezicht door de scheepvaartinspectie een goede zaak. maar in bepaalde gevallen te ver door gevoerd. „Men moet wel bijzonder ge motiveerd zijn om zich door deze hele brij van reglementen heen te werken", zei hij. In dat kader complimenteerde De Baare de gemeente Oostburg, die ook voor tweedehandsschepen een garantieregeling instelde en hij roemde de vlotte wijze waarop de aanvragen bij de gemeente worden afgewerkt. „Zo ADVERTENTIE ONTWERPEN PRODUCEREN EN BEGELEIDEN VAN INTERIEURVERBOUWINGEN WOONKAMER WANDMEUBELEN SLAAPKAMER EN KEUKEN BETIMMERINGEN jrRUXTNER&l I slabbekoorngoes zijnen middelburg i I marconistraat 17 dam 36 tel 01100-27402 lel 01180-14569 25 |aar vakmanschap voor beiden kan het ook", meende hij. „Dat hiermee een goede stimulans wordt gegeven zal duidelijk zijn" De Baare stond verder stil bij haringvis serij enhetEG-visserijbeleid. Hij stelde onomwonden dat enkel door politiek geharrewar de haringvisserij te lang verboden is geweest. ..Minder schol en het verloren gaan van de Nederlandse handel in verse haring waren het ge volg". Hij noemde het dan ook niet meer dan begrijpelijk dat de visserij, ondanks het totstandkomen van een EG-visserijbeleid, het vertrouwen in een gemeenschappelijke EG-zee heeft verloren. „Het nu genomen besluit heeft ogenschijnlijk bepaalde waarbor gen in zich. maar ik vraag me toch zeer bezorgd af. wat hiervan in de praktijk terecht zal komen. De toegang tot el- kaars wateren mag dan op papier wel mooi lijken, maar het zal vrij gemakke lijk zjjn voor een lidstaat om door mid del van overmatig en stringent doorge voerde controles op zee. vreemde vaar tuigen uit een gebied te weren. Daar naast zullen zogenaamde 'technische' maatregelen ook dermate verstrekken de gevolgen kunnen hebben, dat het rendabel vissen vrijwel onmogelijk wordt gemaakt. Dit zijn zaken, waar een visser bij zijn bedrijfsvoering geen enkele invloed op heeft, maar het kan een gezonde bedrijfstak, die de visserij gelukkig nog is, bijzonder in haar moge lijkheden beknotten". De Baare zei ver der een niet al te somber beeld te willen geven, maar hij verwachtte wel dat deze ontwikkelingen in de toekomst nog de nodige spanningen zullen opleveren. Activiteiten in meditatiecentrum MIDDELBURG - In het meditatiecen trum Surati Rajneesh aan de Singel straat 45 in Middelburg start vandaag, maandag een acht avonden durende Gestaltworkshop om 19.30 uur. Op de zelfde plaats begint dinsdag 29 maart een nieuwe vijf avonden durende me ditatiecursus, aanvang daarvan is 20 Tijdens de workshopavonden zal ge werkt worden met allerlei speelse tech nieken die de deelnemer gelegenheid bieden zichzelf beter te leren kennen. Daaronder de technieken van Gestalt en psychosynthese. Bij de meditatie cursus wordt onderricht gegeven in de technieken van Bhagwan Shree Raj neesh. NCVB Middelburg-stad MIDDELBURG - De afdeling Middel- burg-stad van de NCVB houdt dinsdag 29 maart een Paasavond in gebouw De Schakel aan de Bachtensteene in Mid delburg. De door de presidente opge stelde paasliturgie zal door enkele le den verzorgd worden. Het zangkoor on der leiding van mevrouw Kuiken zal en kele liederen ten gehore brengen. De bijeenkomst begint 's avonds om acht (ADVERTENTIE) 5 cent, Bewaar uw Mobil Kassabonnen. Als u ze vóór 8 mei opstuurt naar Mobil krijgt u 5 cent terug per liter diesel of benzine (tot een maxi mum van 300 liter). En u kunt meedoen aan de Mobil Vakantie wedstrijd, waarin u een reis t.w.v. f 2.500,- kunt winnen. Bij Mobil jl helpen wij u 'GESJOEMEL LEDENTAL' MIDDELBURG - De Vereniging Jeugd en Muziek Noord-Oost-Veluwe in Epe heeft een nieuwe stap gezet in haar poging om aan te tonen dat Jeugd en Muziek Zeeland in Middelburg heeft gesjoemeld met het ledental. De Veluwse vereni ging heeft nu de hulp van provinciale staten van Zeeland ingeroepen. GOES Ziekenhuis De Bevelanden, 15.30-16.30 uur: uitzending Nomen Nes- MIDDELBURG Schouwburg. 20 uur: 'Poëzie hardop' met Lucebert. VLISSINGEN Bethesda-St. Joseph- ziekenhuis. 20-21.30 uur: uitzending Rawa. Gasthuis, 20-21.30 uur: uitzending Ra wa. FILMVOORSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM Roxy I, 20 uur: De Vierde man, 16 jr. Roxy II, 20 uur: The nightporter, 16 jr. Cinem'Actueel I en II 20 uur: Tootsie, 12 jr. Cinem'Actueel III, 20.30 uur: Charlot te, a.l. GOES Grand, 20 uur: E.T., a.l. HULST De Koning van Engeland. 20 uur: De vierde man, 16 jr. 14.30 uur: Teenager in love. 18 jr; 20 uur: Annie, a.l.: 20 uur: Reds, a.l.; 20 uur: De Zwarte ruiter, a.l. MIDDELBURG City. 20 uur: Annie, a.l. OOSTBURG Ledel. 20 uur: Annie, aJ. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: De vierde man. 16 jr.: 20 uur: Game of death II, 12 jr. VLISSINGEN Alhambra I. 20 uur: De vierde man, 16 jr. Alhambra II, 20 uur: De rechter- en linkerhand van de duivel, a.l. TENTOONSTELLINGEN AXEL Galerie Bellcmans, 10-18 uur: textiele objekten van Annie Blcwanus (t/m 2/5). Kindergalcrij, 10-18 uur: Illustraties uit kinderboeken van Annemiek Bors- boom. BRUINISSE Visserij- en oorlogsmu seum geopend van 14-16 uur. DOMBURG Biologisch museum. 10- 17 uur: 'De natuur in Zeeland'. HEILLE Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur. zon. 13-17 uur: Oude landbouwwerktuigen. HULST Galerie Van Geyt. 9-12 en 14-17 uur: werken van 12 Haagse kun stenaars (t'm 4/4). MIDDELBURG Galerie 'Roelant', 11-17.30 uur: grafisch werk van Rob Clous (t/m 17/4). TERNEUZEN De Branding, 15-21 uur: aquaria (t/m 2/4). VLISSINGEN Reptielenzoo 'Iguna', 14-17.30 uur: Expositie levende reptie len. amfibieën en insekten. IJZENDIJKE Museum. 10-12 en 13.30-17 uur. 'Stamboomonderzoek'. HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland - Goes, tel. 01100- 14444 (ook voor milieuklachten,. Zeeuwsch-Vlaanderen - Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulanco Telefonische hulpdienst Zeeland, tel 01180- 15551. dag en nacht bereikbaar. Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood. tel. 01180-36251. van 10.00-24.00 uur - weekends van 20.00-24.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel. 01184-14645, dag en nacht bereikbaar Nederlandse Hartstichting, tel. 070-600555. Te bereiken op kantoordagen van 12-17 uur. Jeugd- en recreatieraad Vlissingen vergadert VLISSINGEN - De jeugd- en recreatie- raad Vlissingen (gemeentelijk orgaan voor jeugd-, buurt- en recreatiebeleid) vergadert morgen, dinsdagavond 29 maart in Bachten Komme. Aan de orde komen onder meer de welzijnsplanning voor '84 en de komende zomervakan tieactiviteiten. De heer P. van Brussel, consulent van de Zeeuwse ondersteu ningsorganisatie sociaal-cultureel werk (ZOOS) zal tijdens de bijeenkomst een inleiding houden over sociaal-cul tureel werk. De vergadering begint om 19.30 uur. GESLAAGD MIDDELBURG - De 17 jarige Sylvia de Troije uit Middelburgss teKapelle ge slaagd voor assistent zwemonderwijze- res. Wijdingsdienst in kerk Veere VEERE - Het Quartetto Ultrajectinum geeft woensdag 30 maart in het teken van de stille week een uitvoering van 'Die sieben letzten Worte Jesu Christi' in de hervormde kerk in Veere. De uit voering is een cyclus voor strijkkwartet van Franz Josef Haydn. De uitvoering begint 's avonds om acht uur. NCVB Arnenuiiden gedenkt opstanding ARNEMUIDEN - De NCVB Arnemui- den gedenkt morgen, dinsdag, samen met de bejaarden, de dood van Christus en de Opstanding. Ds van de Vrie zal de meditatie verzorgen. Het ouderenkoor uit de gemeente verleent medewerking. De avond begint om 19.45 uur in 'De Ame'. Modeshow in dienstencentrum Vlissingen VLISSINGEN - In het dienstencen trum 'Bachten Reede' aan de Vredehof laan in Vlissingen wordt dinsdag 29 maart de jaarlijkse modeshow gehou den. De deelnemende zaken zijn: da mesmodehuis Steketee, herenmode- huis Heystek, schoenenhuis Roelse, de tassenmode wordt verzorgd door Roo- vers en de haarmode door Chez Ronald. De modeshow wordt gepresenteerd door Wil van Son. De aanvang is 19.30 uur. Op die manier wil de vereniging 'dat er eindelijk opening van zaken wordt ge geven inzake de stemgerechtigde leden van Jeugd en Muziek Zeeland'. Zoals gemeld verdenkt de voorzitter van de Veluwse vereniging de afdeling nieuwe muziek van Jeugd en Muziek Zeeland ervan op grond van onjuiste ledenaan tallen de landelijke vergaderingen van Jeugd en Muziek naar zijn hand te heb ben gezet. Volgens de voorzitter van de Veluwse vereniging kan iedereen zomaar lid worden van Jeugd en Muziek Zeeland, terwyl het lidmaatschap officieel alleen moet zijn weggelegd voor mensen die jonger zijn dan 24 jaar. Mevrouw A. B. Robert-Plooij, de voorzitter van de Ver eniging Jeugd en Muziek Noord-Oost- Veluwe, heeft zoals gemeld al eerder een boze brief over deze zaak gestuurd aan gedeputeerde mr J. P. Boersma. Deze brief gaf de heer Boersma toen aan Jeugd en Muziek Zeeland met een ver zoek om commentaar. Verder gaf de ge deputeerde aan mevrouw Plooij te ver staan, dat zij te zijner tijd op de hoogte zou worden gesteld van het accoun tantsrapport over Jeugd en Muziek Zeeland. „Wij vrezen echter dat het rapport ons geen duidelijkheid zal bieden", zeet 'Uit in Vlissingen' houdt vergadering VLISSINGEN - De sectie 'Uit in Vlissin gen' van de Culturele Raad Vlissingen houdt dinsdag 29 maart een openbare vergadering in het dienstencentrum Bachten Komme. Op de agenda staan onder meer de bespreking van het Wel- zijnsplan '84 van de sectie, het Holland Festival, de bespelingen van de Oude Vismijn aan het Bellamypark in de ko mende maanden en een voorstel van het Zeeuws Kunstenaarscentrum over een activiteit in het Vestzaktheater. De vergadering begint om 20.00 uur. mevrouw Plooij in haar brief aan de statenleden van Zeeland. „Daarin wordt hoogstens aangetoond dat Jeugd en Muziek Zeeland driehon derd betalende leden heeft. Maar het rapport zal niets zeggen over het stem gerechtigd zijn van die leden. Het stem recht wordt bepaald door naam en leef tijd. Als er geen ledenlijst is. dan zouden stemmen gekocht kunnen zijn", aldus mevrouw Plooij. Ze vervolgt met: „De zaak ligt zeer sim- peL Wij vragen om een ledenlijst met namen en leeftijden, over de jaren '79, '80 en '81. Daarmee willen wij de geldig heid van de stemming in een landelijke ledenvergadering in '81 van Jeugd en Muziek beoordelen. Niets meer en niets minder". Zoals gemeld heeft de voorzitter van Jeugd en Muziek Zeeland, de heer N. van den Boezem, de beschuldigingen al eerder van de hand gewezen. Gedeputeerde Boersma verwees daar bij naar het binnenkort verschijnende accountantsrapport. Afdeling Vlissingen vrouwenbond FNV bijeen VLISSINGEN - De vrouwenbond FNV. afdeling Vlissingen houdt dinsdag 29 maart de jaarvergadering in 'Het An ker' aan de Bonedijkestraat in Vlissin gen. Deze avond wordt geopend met een propagandabijeenkomst voor le den en belangstellenden, waarop Karin Adelmund, landelijk voorzitter van de vrouwenbond FNV. een inleiding zal houden. Daarna volgt het huishoude lijk gedeelte van de vergadering. De aanvang is 20.00 uur. Collecte VLISSINGEN - De jaarlijkse collecte ten bate van het Nationaal Rheuma- fonds heeft 10.738.16 opgebracht. MIDDELBURG - De kans is groot, dat de gemeente Westerschouwen ruim 1,6 miljoen gulden krijgt aan subsidies voor de openluchtrecreatie. Een werkcommissie uit de Provinciale Raad voor de Recreatie in Zeeland adviseert die raad om drie van de tien subsidieverzoeken van Wester schouwen de tweede recreatiegemeente in Nederland, te honoreren. De gelden zijn bedoeld voor de aanleg van een fiets- en voetpad aan de Hoogenboomlaan (ruim zeven ton), voor een fietsen voetpad aan de J. J. Boeijesweg (ruim vijf ton) en voor de aanleg van toiletten en douches aan het strand (ruim vier ton. singen (55.000 gulden) en de aanleg van een parkeerterrein langs de Vlissingse Vroonweg (40.500 gulden). Historische tramlijn In totaal heeft de commissie zich over 38 aanvragen gebogen. Naast de twaalf aangegeven positieve adviezen, heeft De belangrijkste overige openluchtre creatieprojecten in de provincie, waar over de commissie een positief advies heeft uitgebracht, zijn onder meer het aanleggen van voorzieningen voor plankzeilers aan het Veerse Meer (590.000 gulden), de aanleg van een fietspad tussen Arnemuiden en de Mui- denweg (188.000 gulden) en de aanleg van douche- en toiletruimten voor pas santen en de uitbreiding van de passan- tensteiger In Zierikzee (totaal 327 mil le). De recreatieraad bespreekt deze subsidie-adviezen tijdens een vergade ring, die maandag 11 april om drie uur 's middags begint in de statenzaal van het Abdijcomplex in Middelburg. Ook over een zestal kleinere openluch trecreatieprojecten heeft de commissie positief geadviseerd. Deze zijn de aan leg van een ruiterpad bij Nieuw-Haam- stede (twintig millet van een toeris tisch voetpad tussen de jachthaven Oostwatering en Veere (51.000 guldem. van een visplaats voor gehandicapten in De Piet (79.000 gulden), de recon structie van de duinovergang bij cam ping Valkenisse (24.400 gulden), aanleg van een trap over de Nolledijk in Vlis- de commissie ook twaalf aanvragen af gewezen. Hiertoe behoren onder meer de subsidie-aanvraag voor een histori sche tramlijn Haamstede-Renesse. Humanitas houdt zomerkamp voor kinderen uit eenoudergezinnen MIDDELBURG - Evenals vorig jaar houdt Humanitas Zeeland deze zomer een vakantiekamp voor kinderen van zes tot twaalf jaar uit één-oudergezin nen en wel van 22 juli tt en met 29 juli. Dit kamp bleek vorig jaar in een grote behoefte te voorzien, omdat het de kin deren een prettige vakantie bood en de ouder een week ontlastte van zijn of haar zware taak. De plaats waar het kamp wordt gehou den. is weer defcelfde als vorig jaar. kamphuis 'Het Veerse Gat' tussen Vee re en Vrouwenpolder. Onder leiding van enthousiaste medewerkers zullen onder meer de volgende activiteiten worden gehouden: bos-, strand- en avondspelen, speurtochten, handenar beid. toneel en expressie, verhalen ver tellen en nog meer. Men moet de kinde ren vóór 1 mei opgeven. Het maximum aantal kinderen dat mee kan, is dertig. Ook Miniatuur Walcheren in Middel burg krijgt nul op het rekest. Ook voor het zwembad in Westerschouwen heeft de commissie geen cent over. De overige afwijzingen hebben vooi melijk betrekking op subsidieverzoe ken ten behoeve van de aanleg van fiets- en voetpaden en van parkeerter- reintjes. Zestien van de 38 aanvragen wil de commissie aanhouden. Hierover zal later advies worden uitgebracht. „Toeristisch gezien een erg aantrekke lijk project" zegt de commissie over het plan om een historische tramlijn te ope nen tussen Haamstede en Renesse, waarvan de kosten 12 miljoen gulden zouden bedragen. Met deze tram kun nen de toeristen een goede slecht-weer- voorziening kunnen worden geboden, terwijl ook historisch materiaal zou blijven bewaard. Toch wijst de commis sie de aanvraag af. omdat het plan niet onder de subsidienormen van het mi nisterie van landbouw en visserij valt. Vernielingen auto's VLISSINGEN In de nacht van zater dag op zondag hebben onbekenden aan acht auto's die geparkeerd ston den aan de Platanenstraat en de Ahomstraat in Oost-Souburg vernie len aangericht. Met een mes werden in totaal twaalf autobanden lek gestoken. Hetzelfde geldt voor het zwembad in Westerschouwen. De normen van dit ministerie laten evenmin subsidies aan Miniatuur Wal cheren in Middelburg toe B en w van Middelburg hadden gelden aange vraagd voor het vernieuwen en actuali seren van deze toeristische voorziening. De recreatieconsulent van het ministe rie gooide echter roet in het eten. „Het is ons bekend dat Miniatuur Walcheren in het kader van een provinciaal be leidsplan voor openluchtrecreatie en toerisme aandacht zal krijgen. De gede puteerde voor recreatie zal over deze toeristische attractie nader overleg voeren met zowel het gemeente- als het stichtingsbestuur. Aan de hand van de resulaten van dat overleg kan worden bezien welke stappen moeten worden genomen", zo licht de commissie het standpunt toe. Poëzie-avond in Middelburg groot succes IADVERTENTIE Bewaar uw Mobil Kassabonnen. Behalve 5 cent korting per liter diesel of benzine kunt u daarmee een reis naar een zonnig vakantieland winnen t.w.v. f 2.500.-. Dit moet u doen; Omschrijf in 20 woorden waarom u bij voorkeur Mobil tankt. Stuur dat mêt de kassabonnen op naar Mobil Oil B.V.. Lente-Aktie, Postbus 1131 3000 BC Rotterdam. Vóór 8 mei. Bij Mobil helpen wij u graag verder. 2500: MIDDELBURG - Dc poczie-avond, die het jongerencentrum Midgard in Mid delburg zaterdag heeft gehouden, is een succes geworden. Meer dan zestig bezoekers keken en luisterden tijdens deze dichtersavond naar Kristian Kandstad, de in Middelburg wonende Willem Woelwater en de popdichter Ton Lebbink. Kandstad. die de in het buitenland ver toevende Elly de Waard verving, nam het eerste deel van de avond voor zijn rekening en las zonder muzikale bege leiding een deel van zijn gedichten voor. Nadat Willem Woelwater iets uit zijn bundeltjes ten gehore had gebracht, voerde Ton Lebbink met behulp van synthesizer- en drumsbegeleiding zijn popgedichten op. In een toegift konden de bezoekers luisteren naar het num mer 'Voetbalknieën', dat Lebbink op single heeft uitgebracht. Midgard hield deze dichtersavond ter gelegenheid van de boekenweek. Con nie Verhelst. één van de organisatoren van Midgard, keek tevreden op het eve nement terug „Nooit hadden we zoveel bezoekers bij een dichtersavond Het viel ons op dat veel van de bezoekers voor de eerste keer in Midgard waren. Ook was ik verbaasd over het feit dat deze poezie-avond zoveel jonge mensen Luk. Het merendeel van de bezoekers was niet ouder dan zeventien jaar", al dus Connie Verhelst. Thomas van der Linden, 1983 Drie jonge schilders exposeren een deel van hun werk in De Vleeshal in Middelburg. De exposanten zijn Hans de Wit Thomas van der Linden en Jacques van Erven. De tentoonstelling is tot en met zaterdag 9 april te bekijken. Volgens de catalogus "weerspiegelt het voor het merendeel niet eerder getoonde werk een veelal persoonsgebonden thematiek, waaraan met be hulp van puur schilderkunstige middelen vorm wordt gegeven'. Antonio Segui, Salta Paisaja, 1980. Tweede Paasdag, maandag 4 april, wordt in de Vlissingse galerie Marquis de tentoonstelling van schilderijen en pastels van de Argentijn se kunstenaar Antionio Sergui geopend (15 uur). Naast de werken van Sergui worden op de bovenetage schilderijen, objecten, tekeningen, etsen, zeefdrukken en steendrukken van Jeroen Henneman getoond. In het souterrain: Pat Andrea, Karei Appel. Alechins- ky. Arte van Geest. Sjef Henderickx. Cies Hessels. Benjamin Levy. Kees van Bohemen. Walter Nobbe. Jan Schoonhoven. Co Westerik. Hermanus Berserik, Jan Vanriet. Man Ray, Gerrit van der Ven. Zaterdagmiddag is in Galerie Bellamy 19 (Museum Vlissingen) de tentoonstelling geopend van werken van beeldhouwer Louis Damen: een groot aantal marmeren en granieten plastieken.De expositie werd ingeleid door de heer Leon Riekwel. namens de Vlissingse culturele raad. De tentoonstelling van het werk van Louis Damen is de laatste van het seizoen 1982-1983. In oktober wordt de serie exposities voortgezet als er tenminste voldoende financiën beschikbaar zijn, 'aldus Riekwel Hij zei dat het budget door de bezuinigingen onder zware druk is komen staan. Hij riep belangstellenden op om tijdens de bespreking van de gemeentelijke welzijnsplanning daadwerkelijke steun te verlenen. Het werd van Louis Damen. die in 1948 in Schiedam is geboren, en in Spijkenisse woont en werkt, is tot vrijdga 22 april in de Vlissingse Galene te zien. ADVERTENTIE i varel alarmgroep Inbraakbeveiliging Brandmeldinstallaties Signaleringsmeldingen 9 Volgens verzekeringseisen mei TBBS-aflevermgsbewi|s wisse-varel b.v. 01100-27072, Verrijn Stuartweg 3. 4462 GE Goes. TBBS-erkend beveiligingsbedrijf. Ontmoetingsdag voorouders van homofiele kinderen TILBURG - De gezamenlijke Brabant se werkgroepen 'Ouders van homofiele kinderen' houden zaterdag 16 april de jaarlijkse ontmoetingsmiddag voor ou ders uit Noord-Brabant en Zeeland. De ze zesde ontmoetingsmiddag wordt ge houden in Tilburg. Tijdens deze bijeen komst kunnen de aanwezigen met el kaar van gedachten wisselen. Er is te vens een deskundig forum aanwezig dat voorlichting geeft en vragen van de ouders kan beantwoorden. Voor meer informatie en aanmelding voor deze bijeenkomst kan men terecht bij de volgende telefoonnumers in Bre da: 076 - 142602 of 076 - 128108.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 7