Grote tentoonstelling ontwerpen Fong Leng Gouden boek PZC/ radio-tv en kunst PANDA EN DE DOLLE DELVER EXCELLENTIE radio MAANDAG 28 MAART 1983 dingsstelsels in het Zuidelijk deel van de Noordzee; Het rendement van zonnecellen en de Boekenrubriek. 23.00 Quarté en Journaal Aansluitend: Coda; „Kapitein ter korte omvaart" uit „Verza melde Dichtbundels (2)" van Gaston Brussens (1890-1965). 09.30 Nieuws voor slechthorenden 10.00 Schooltelevisie. Dieren om je heen, 10 30 V.O.-magazine, rondom pa sen. 11 00 Catechese brugklas 11.30 Wat gebeurt er., deze maand. 13.00 Nieuws voor slechthorenden 14.00 Horen, zien en doen. VOO 16.00 Tineke TELEAC 18.25 Moderne sterrenkunde. Plane- tenonderzoek. KRO 18.55 Maja de bij. Tekenfilmserie: „Lekker ijs". 19.20 Bugs Bunny. Tekenfilm. 19.25 De verborgen vallei Jeugdserie (slot). NOS 20.00 Journaal KRO 20.28 De weg. Serie (slot). 21.30 Brandpunt. Actualiteiten. 22.15 De ver van mijn bed show. Derde wereldzaken. 23.05 Sport op maandag NOS 23.50 Journaal 23.55 Nieuws voor slechthorenden 13.00 Nieuws voor slechthorenden 18.15 Nieuws voor slechthorenden 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal TROS 19.12 Noten Kraken. Muziek spelprogramma. 19.45 Simonskoop. Filmrubriek. 20.05 Marco Bakker presenteert. Muziek-showprogramma. 20.50 Tatort. Politieserie. NOS 22.30 Journaal TELEAC 22.45 Economie NOS 23.15 Nieuws voor slechthorenden 18.00 Tik Tak. Kleuterserie. 18.05 Rondomons. „Krishna gaat naar de stad". 18.35 Open school. Take it easy: Engels voor beginners. 19.00 Juke Box. Robert Palmer, Fun Boy Three en Lio. 19.10 Allemaal beestjes. Knaagdie ren thuis. De verzorging van hamsters, marmotten en witte muizen. 19.40 Quarté, mededelingen en pro gramma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 Mini Micro Macro. Spelpro- gramma gepresenteerd door „weerman" Armand Pien. 20.20 Jezus van Nazareth. Laatste aflevering van de 4-delige tv- film van Franco Zeffirelli met Robert Powell, Anne Bancroft, Ernest Borgnine, James Ma son. Hogepriester Kajafas maakt zich ernstig zorgen over het optreden van Jezus en besluit hem aan een verhoor te onderwerpen. Jezus zelf zit aan het Laatste Avondmaal en geeft zijn boodschap door aan zijn leerlingen. Dan begeeft hij zich naar de Olijfhof waar hij wordt gearresteerd. Pontius Pi- latus laat het volk de keuze: Jezus of Barrabas. Het volk kiest Barrabas en Jezus wordt tot de kruisdood veroordeeld. 22.10 Horizon. Populair wetenschap pelijk magazine met: Noord- zee-onderzoek; Een nieuwe chirurgische techniek: „Stap ling"; Nieuwe verkeersgelei- 19.00 Tijdrover. Doe-het-zelf. Van daag: Tips voor het werken met gipsplaten. 19.15 De Far West op z'n best. Ame rikaanse reeks met Joel Hig- gins, Carlene Watkins en Mee- no Peluce. Afl. 13: „De spoor weg". Sam en Parker Tillman worden naar Chicago af gevaardigd als het nieuws de ronde doet dat de spoorweg maatschappij overweegt Cop per Creek tot een belangrijk spoorweg knooppunt te ma ken. Tijdens de vergadering met de spoorwegbazen liegt Tillman er lustig op los en weet de spoorwegmagnaten zover te krijgen dat Copper Creek boven Denver wordt verkozen, Maar buiten medeweten van Sam en Tillman sturen ze wel een mannetje dat poolshoogte moet nemen in het stadje... 19.40 Mededelingen en programma overzicht 19.45 Journaal 20.15 Extra Time. Sportprogramma. Gevolgd door de trekking van de Toto-wedstrijden. 21.30 Uitzending door derden. Een programma van het Vrije Woord. 22.00-22.40 De PVBA-Elektron. Ac tueel jongerenmagazine. Van daag: De Driftkop, Villa Relax, Verschijnselen van deze tijd. Half time. Muzikale interven ties: Janse Jagge Bend, Harry Sprok, Bloedgroep O. 14.00 Schooltelevisie 16.45 Mededelingen Onem. De robot in de industrie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd namid- dagprogmma met o.a. Lollipop en Micro-défï. 19.08 Ce soir. Regionaal magazine. 19.25 Flash minute papillon. Consu- mententips. 19.30 Journaal 20.00 Airport 75. Amerikaanse ram penfilm (1974) van Jack Smight met Charlton Heston, Karen Black, George Kennedy: Botsing tussen passagiers vliegtuig en een klein privé- vliegtuig dreigt op een ramp uit te lopen. Aansluitend studiodiscussie over rei zen per vliegtuig. 23.05 Journaal en weerbericht. 1/.bb Splendours et miseres des courtisanes (7). Serie. 19.00 Lundi sport. Sportmagazine. Special rond Francesco Mozer. 19.25 Toto 19.30 Journaal 20.00 Histoires du plaisir d'exister. Afl. 5: „Het land van Kazans". 20.20 A Mou Hortense. Waals ko misch toneelstuk van Geneviè- ve Pittelioen en Mimy Roob- aert. 22.25 -22.55 Agrarisch nieuws. 10.00 Journaal 10.03 The Nun's story. Amerikaanse speelfilm (1959) met Audrey Hepburn. 12.30 Terugblik 12.40 Tagebuch. Protestants magazi ne 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Teletekst 16.10 Journaal 16.15Spass am Montag. Gevarieerd kinderprogramma. 17.50 Journaal WDR 18 00 Hier und Heute. Regionaal nieuws. 18 25Momix. Vooruitblik op de WWF-uitzendingen 19.00 Gegen den wind. TV-serie. NDR 18.00 Die Nordschau 18.05 Die Sportschau 18.40 Uta. Serie. 19.05 Zandmannetje 19.15 Berichte vom Tage 19.25 Landesprogramme 20.00 Journaal 20.15 J. Robert Oppenheimer, Atom- physiker. Zevendelige serie met Sam Waterston en Jana Shelden. Afl.6: Als „vader" van de atoombom wordt Oppen heimer een hooggeplaatst re geringsraadgever bij de Ato mic Energy Commission. De vernietiging van Hiroshima en Nagasaki hebben hem echter diep getroffen. Hij gebruikt al zijn invloed, om een internatio naal controleorgaan over de atoomwapens in het leven te roepen. 21.15 Kontraste. Oost-West magazi ne. 21.45 Bitte umblattern. Gevarieerd programma met o.a.: Italiaan se mode en de popartiest Udo Lindenberg. 22.30 Journaal 23.00 Auf Bewahrung. The dozens. Amerikaanse speelfilm (1980 van Randall Conrad, met Debra Margolies en Edward Mason: Jonge vrouw, die wegens het verzilveren van gestolen che ques in de gevangenis terecht is gekomen, wordt voorwaar delijk op vrije voeten gesteld. Ze wil met meer terug naar haar oude milieu en probeert samen met haar dochtertje een nieuw leven op te bouwen. 00.15 Journaal 10.00 Programma-overname Duits land 1 15.57 Programma-overzicht 16.00 Journaal 16.04 Lehrerprobleme Schuler- probleme Aansluitend: Journaal 16.35 Lassie. Amerikaanse jeugdse rie. Wanneer Corey en Lassie van een wandeltochtje terug keren, vinden ze een beer in hun blokhut. 17.00 Journaal 17.08 Tele-lllustrierte. Actueel the ma, sport en amusement. Gast: Vanessa. 17.50 Ein Colt fur alle Falie. Ameri kaanse serie met Lee Majors en Douglas Barr. 18,57 Programma-overzicht. 19.00 Journaal 19.30 Hitparade im ZDF. Tophits ge presenteerd door Dieter Tho mas Heek. 20.15 Was du ererbt von deinen Va- tem. Opvoeden vroeger en nu. Aflevering uit de serie „Kinder Kinder". 21.00 Journaal 21.20 Nosferatu Phantom der Nacht. TV-film van Werner Herzog met Klaus Kinski, Isa- belle Adjani, Bruno Ganz, Rijk de Gooyer en Lo van Hensber- gen: Graaf Dracula komt naar het plaatsje Wismar. Daar laat hij z'n oog vallen op de mooie Lucy, de geliefde van Jonathan Harker. Jonathan, die op de hoogte is van de bloeddorstige praktijken van de graaf doet z'n uiterste best Lucy te redden... 23.00 Freie Arbeiter Stimme. „Free voice of labor". Documentaire film van Joel Sucher over de joden in het Oostblok. 23.55 Journaal Einde van 'De Weg' Ned. 1.. 20.28 uur: De KRO zendt vanavond de laatste aflevering uit van „De Weg". De schuldenlast van het bedrijf is zo groot geworden, dat er geen redden meer aan is. Al het materiaal, maar ook de opdrachten en het personeel, gaan over naar de concurrent. Enkele oudere medewerkers voelen zich echter zo verbonden met de naam Van Steenderen, dat zij zich bereid verklaren onder leiding van hoofduitvoerder Schellekens het werk voort te zetten tot Arie in st3at zal zijn de leiding over te nemen. Schellekens, die een oude jeugd vriend van Frans was en zijn hele leven met hem heeft samengewerkt, is bereid om Ane met raad en daad terzijde te staan. Brandpunt Laatste Tineke Ned. 1, 16.00 uur: Vanmiddag zendt Veronica voorlo pig de laatste aflevering van het programma „Tineke" uit. In het afgelopen seizoen heeft presentatri ce Tineke Vos een geheel „eigen" publiek weten op te bouwen met haar programma waarin huis-tuin en keukentips, nieuws en maat schappelijke problemen hand in hand gingen. Om dit seizoen feeste lijk af te sluiten heeft het redactie team van „Tineke" een onverwacht en onbekend programma samenge steld Het ligt in de bedoeling om niet alleen het publiek, maar ook Tineke Vos zelf te verrassen. Ook zij zal niet op de hoogte zijn van de gasten en onderwerpen in „haar" laatste programma. Ned. 1. 21.30 uur: In KRO's „Brandpunt" vanavond aandacht voor de hongersnood in Noord-Ethiopië, waarvan drie mil joen mensen het slachtoffer dreigen te worden, het dreigende ontslag voor 1000 RDM-werknemers; de be strijding van sociale fraude. Hoe is de fraudebestrijding georganiseerd, welke methoden worden toegepast en hoe worden anonieme tips behan deld? In deze reportage staan het GAK in Breda en de sociale dienst in Rotterdam centraal Ver van mijn bed show Ned. 1. 22.15 uur: Han van der Meer voert vanavond in „De Ver van mijn bed show" ge sprekken met: mevrouw Fikret Ogunc-Serap uit Tilburg over de typische cultuurtrekken van buiten landers en waarom buitenlanders soms een afwijkend gedragspatroon vertonen; de uit Bangladesh afkom stige arts Zafrullah Chowdhury en arts-auteur Ivan WolfTers over medi cijnen in de Derde Wereld; de heer S. Bukhan. die protest aantekent te gen het gegeven dat de in ons land wonende Pakistanen met als min derheidsgroep worden erkend. Muzi kale bijdragen: de acht man sterke salzaformatie „Salza y Control" en de Argentijnse gitarist Horacio Moli- Sport op maandag Ned. 1, 23.05 uur: In KRO's „Sport op maandag" beel den van de wedstrijd Roda JC Go Ahead Eagles met speciale aan dacht voor Jan Jongbloed; portret van een waterpolokeeper; beelden van de Spaanse voetbaltopper Bar celona Real Madrid; portret van Peter Post en een portret van de lange-afstandloper Cor Lambregts (Ned, 1, 23.05 uur). Noten kraken Ned. 2, 19.12 uur: In het muzikale jeugdspelprogram- ma „Noten kraken" treden onder leiding van Louis van Dijk leden van het Rotterdams Jeugdsymphome Orkest en van het streekaccordeon- orkest Ede-Bennekom tegen elkaar in het strijdperk Aan de diverse spelonderdelen wordt medewerking verleend door: de groep Bloem. Her man Schoonderwalt. Lori Spee en de violist Jaap van Zweden. KOSTUUMMUSEUM IN UTRECHT UTRECHT (ANP) In het Historisch Kostuum Museum in Utrecht is een tentoonstelling geopend over het werk van de Nederlandse mode ontwerpster Fong-Leng. Op de ten toonstelling zijn japonnen, mantels en accesoires te zien. Zij kleedde onder meer de in 1977 overleden Mathilde Willink, van wie op de tentoonstelling ook verschillende kledingstukken staan opgesteld. Het is de eerste keer dat een Neder lands museum een tentoonstelling wijdt aan het werk van een Nederland se couturier. Het Utrechtse Kostuum Museum is van plan hiervan een tradi- titie te maken. Er bestaan plannen om voortaan ieder jaar het werk van een Nederlands mode-ontwerper te belich ten op een speciale expositie. Volgend jaar zal dat naar alle waarschijnlijk heid de kleding van Frans Molenaar zijn. Het historisch kostuum museum, Loef] Berchmakerstraat 50 in Utrecht, is van woensdag tot en met zondag geopend tussen 13,00 en 15.00 uur. De Fong Leng-tentoonstelling duurt tot en met 19 juni. Theater '80 met nieuw 'Omgeving' ROTTERDAM (ANP) Theater '80 uit Amsterdam brengt 9 april in het thea ter Zuidplein in Rotterdam zijn nieu we produktie 'Omgeving' uit, die han delt over identiteit, het dilemma van vrouwen. Het stuk is ontstaan op basis van improvisatie. Het script is van Lidy van Marissing. De voorstelling is gere gisseerd door Marcelle Meuleman. Het toneelbeeld is van Barbara de Vries. Uitvoerenden zijn: Femke Boersma, Celia van den Boogert, Kika Grosz- kopf. Mies de Heer en Anke van het Hof. Tot begin juni wordt 'Omgeving' ge speeld in onder andere Nijmegen. Utrecht. Leiden, Haarlem. Den Bosch. Amsterdam, Den Haag en IJmuiden. De Toneelraad Rotterdam stelde het gezelschap in de gelegenheid de pro duktie te maken Dat gebeurde eerder met 'Het Verlangen', een voorstelling over erotiek. Theater '80 maakte daarnaast drie produkties met subsidie van het minis terie van erm-wvc en emancipatieza ken. Carta Fong Leng Veronica herdenkt tienjarig bestaan met hitoverzicht en oude series EVEN PUZZELEN HILVERSUM Veronica viert zondag 17 april het tienjarig bestaan. Op die dag zal er een speciale aflevering van Nederland Muziekland worden uitge zonden, gevuld met een overzicht van tien jaar hits. De opnamen hiervoor worden vrijdag 1 april gemaakt in de Enschedese Twentehal. Een ander onderdeel van het jubileum programma is een feestelijke uitzen ding. waarin Henri Remmers tal van Veronica-medewerkers laat vertellen over hel wel en wee van de Veronica Omroep Organisatie, die in 1973 werd opgericht toen de commerciële zeezen der Veronica gedwongen werd de acti viteiten te staken. De VOO liet middels een radiopro gramma voor het eerst van zich horen op 1 januari 1976, waarna drie maan den later de eerste tv-uitzending van deze omroep op het scherm kwam. Uiteraard wordt hier in het jubileum programma nog eens op teruggeblikt, terwijl verder oude afleveringen van de bekende series Starsky and Hutch en Operatie Petticoat en een wat aange paste herhaling van het mediapro- gramma De Grote Verwarring te zien zullen zijn. Voor het overzicht van tien jaar hits komt een stroom artiesten voor de camera's. Van. de partij zijn onder andere Earth and Fire, The Cats, Geor ge Baker Selection, BZN, Vader Abra ham, Jack Jersey, Normaal, Nico Haak. May wood en Vanessa. Z-Jaterdagmiddag was ik even in de Athenaeum Boekhandel in Am sterdam toen een van de medewer kers mij op de beduchte toon waar op men iemand mededeelt dat zijn huis zojuist is afgebrand de vraag stelde of ik Het Parool al had gezien? Nee. zei ik Je staat op een foto. in Yab Yum, zei hij. O jé. zei ik, dan zal ik er toch nog een column aan moeten wijden om het alle maal uit te leggen. De foto (ik zal het u uitleggen) toont ons Vera de Vries in haar gedaante van Xavie- ra Hollander, „omringd door be wonderaars". zoals het fotobij schrift zegt, hoewel je het ook zou kunnen omschrijven als: „omringd door de fotograferende en schrij vende pers". De avond tevoren had ik in de Bijenkorf de uitreiking van het Gouden Boek van „Danstent in de Wei" van Toon Hermans bijge woond. waarvan 100.000 exempla ren verkocht waren. Toon nam dat boek in ontvangst en signeerde zijn boeken, waarbij hij van een van zijn bewonderaarsters een beeldje van een kindje kreeg aan geboden. Xaviera Dat had Toon Hermans mij ook wel eens verteld: dat de koopdicht heid van zijn iverken in de zieken huizen nóg groter is dan daarbui ten. Hij is een mensentrooster. Xa viera Hollander ook, op haar ma nier. maar haar tweede boek in het Nederlands. .Xaviera over man nen". lijkt mij niet bij uitstek ge schikt voor de ziekenzaal. Tegelijk met de introductie van dat boek kreeg zij het Gouden Boek van de Nederlandse vertaling van „De Happy Hooker" aangeboden, waarvan 200 000 exemplaren zijn verkocht. Het ene Gouden Boek is blijkbaar het andere niet: als dat van Toon 14 karaat was moet dat van Vera toch wel 18 karaat zijn. Al deze festiviteiten rond Xaviera vonden plaats in Yab Yum, dat onder de bordelen dezelfde plaats inneemt als de Bijenkorf onder de warenhuizen en Tuschinski onder de bioscopen De Bijenkorf en Tu schinski ken ik als mijn broekzak, en daarom leek het mij de hoogste tijd nu ook eens (met een boekpre sentatie als alibi) deze heilige hal van de seksualiteit te verkennen. Yab Yum Yab Yum schijnt overigens een term te zijn die afkomstig is uit het Indiase leerboek der liefde „Ka- masutra" dat in de vierde eeuw na Christus verscheen. Het betekent: de eenwording van man en vrouw. In India zal men zo'n bordeel niet Yab Yum maar Wiplala noemen, denk ik. Ik moet trouwens ook nog even iets verduidelijken in de tekst van Frans Kotterer in Het Parool. Ik citeer: Heeft u Skol?", vraagt de als een goede smaak bezittende bekend staande columnist Nico Scheep maker aan de barboy. Deze rea geert verontwaardigd met: Me neerhet is hier een bordeel!". Alles klopt in dit fragment, ook dat ik een bezittende en staande co lumnist ben, alleen hoort er nog iets voor. Ben Haveman van de Volkskrant, winnaar van de NDP- persprijs in 1977 (van Trouw wa ren er trouwens ook journalisten, maar die wisten geloof ik niet dat er een boek werd uitgereikt), klaagde tegenover mij dat het bier zijns inziens van de mindere bier god Skol afkomstig was. Dat leek mij, voor een zo te goeder naam en faam bekend staand bordeel, een beledigende gedachte en vandaar mijn enqu'terende vraag naar Skot' fcC-sr:.r Een ander voorbeeld: in hoeverre zijn alle verhalen die Xaviera over haar seksuele belevenissen vertelt ook waar voor Vera de Vries? De aloude vraag dus; of de schrijver mag of moet worden aangezien voor de handel en wandel van zijn hoofdpersoon of ikfiguur? In Yab Yum werd Xaviera geïnterviewd door Jan Lenferink. Ik zal het besprokene hier niet herhalen, maar als het een bergtraject was geweest had u uw auto in de één moeten laten rijden. Eén ding dat ter sprake kwam wil ik echter niet onvermeld laten: Vera vertelde op Jans verzoek dat zij uit principe nooit ondergoed draagt. Nu komt het, dacht ik, nu zal zij, door Jan Lenferink uitgedaagd en TRIJFEL Nico Scheepmaker een dichtregel van Gerrit Achter berg citerend („Ik kan het u ge makkelijk aantonen") haar jurk ruimschoots optillen. Daarvoor za ten we ten slotte in Yab Yum. nietwaar: voor wat hoort wat.' Vijf dagen eerder, toen Vera met Hedy d'Ancona en René van der Gijp in Jan Lenferinks talkshow in „36 op de schaal van Richter" zat. kwam het ondergoed dat zij nooit droeg ook al ter sprake, zonder dat dit gegeven even geverifieerd werd. Bleef dus de brandende vraag: draagt ze nu wel of geen onder goed9 Ik weet het antwoord: ja én nee. Ikzelf was die avond niet in Rich ter, maar ik had twee vriendinnen, Gerda en Edith, voor het begin van de talkshow in het damestoilet geposteerd, en zij vertelden me dat Vera binnenkwam, vroeg of zij daar haar broekje en panty's even kon neerleggen (Ja hoor", zeiden Edith en Gerda grootmoedig), waarna zij als Xaviera de talk show binnenstapte. Inderdaad zonder broekje en aanverwanten, maar kennelijk alleen tijdelijk, voor de Xaviera-periode in de talkshow. En toch trekt ze die ondergoederen tevoren niet uit om daadwerkelijk aan te kunnen tonen dat ze spier- bloot in haar jurk zit, maar om niet te hoeven jokken als ze deze gim mick vertelt. Truth in advertising! Want ook nu, in Yab Yum of all brothels, zei ze meteen: Ik zal het je niet aantonen, ik wil het decent houden". Toonder studio's Horizontaal: 1 boordevol; 7 groente; 10 kleur; 11 stamper; 13 voorzetsel; 14 chr. feest; 16 landbouwwerktuig; 17 gemeenschap pelijke weide; 19 woonboot; 21 schuine strook: 22 riv. in Zwitserland; 24 vogel; 25 ulaan. 27 riv. in China; 29 bijb. figuur; 30 pl. in Brazilië; 32 naarling; 34 uitroep. 35 pl in Italië; 37 neon; 39 talisman, 41 aanw. vnw43 smalle plank; 44 meer in Canada. Verticaal: 1 voor; 2 bende. 3 rund. 4 specerij, 5 zich verheffen; 6 watering. 7 heilige; 8 oningewijde; 9 stelkunde; 12 niets; 15 meisjesnaam; 18 pl. in België; 20 uitha- ler izeew i; 21 hoffeest. 23 insektewa- pen, 25 pl. in Z.-Holland; 26 bijwoord; 28 pl. in Rusland, 31 pl. in China; 33 Zwitsers gebergte: 36 riv in Ghana; 38 lidwoord; 40 grondtoon; 42 landbouw werktuig. Oplossing vorige puzzel: Door Carsten Graabaak punt; 9 08 Arbeidsvitaminen; 10.03 Duimeland, 10 10 Arbeidsvitaminen; 11.03 Uit is in; 11 15 Artiestenportret HILVERSUM-1 HILVERSUM-2 12.03 Hengevelde te gast bij Herman Emmink; 13.06 Aktua; 13.20 Raad een lied... of niet; 14.03 Gerard de Vries draait op verzoek; 16 02 Café Chantant. 16.30 De Tien Om Kindershow; 17.02 Piekuur; 19.02 TROS Country; 19.47 Hoorspel. 20 03 Marco Bakker presen teert, 21.02 Coulissen. 22.02 Aktua Sportcafe NOS 23.02 Met het oog op morgen AVRO: 00 02 Easy Listening, 02 02 AVRO's Service Station. 06.02- 07 00 Auto in? AVRO aan Dinsdag 29 maart NOS: nieuws op elk heel uur AVRO: 7.02 Auto in? AVRO aan; 9.03 Steun- Maandag 28 maart 12.00 Boer en tuinder; 12.16 Overheids voorlichting; 12.26 Land- en tuinbouw' (NOS); 12.36 Hier en nu: 12.55 Kunst en vliegwerk. 13.10 Daar maken we werk van; 13 33 Kerk vandaag; 13.55 Onder schooltijd. RVU 14.33 Zeg nou 'es BVOO 14.53 Confrontatie; 16 00 Tineke; 17.36 Info; 18.30 Ned - Israëlitisch Kerk gen. (NIK); 18.45 Bond Zonder Naam (BZNi. 18.50 P M 19.00 Veronica Sport; 20.03 De grote verwarring. 21.00 Bladluis. TELEAC" 21 30 Cursussen. VOO: 22.40 Veronica Film; 23.00 Het Zwarte Gat. NOS: 23 55-24.00 Nieuws. Dinsdag 29 maart NOS: nieuws om 7 00, 7 30. 8.00, 8.30. 9.30. 10.30. 11.30, 12.30, 13 00, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30. 17.30, 18.00, 20.00, 22.30 en 23.55. KNMI: 5.45 Het weer etc.; KRO: 7.10 Gymnastiek; 7,20 Pro grammaoverzicht; 7.22 Het Levende Woord (RKK); 7,35 Echo. NOS; 9.05 Gymnastiek; 9.15 Werkbank; 9.24 Wa terstanden. KRO: 9.33 Schoolradio; 10.00 KRO's Leestafel. 7.02 Felix Meurders, Louis Verschuur en Erik Post; 9.30 Jeroen Soer en Roel Koeners; 12.03 VIP-spel; 13.03 Peter Holland en Erik Post; 15.30 Popkrant. NOS: 18.04 De Avondspits. VARA 19.02 Popdonder plus; 21.02-24.00 Moondogs. HILVERSUM-4 HILVERSUM-3 12.03 Hollands Glorie; 13.57 Per saldo; 14 03 Muziek met Meta; 15.03 Het Stee- nen Tijdperk. 16.03 Toppop Disco; 17.57 Per saldo. NOS: 18.04 De avond- spits. AVRO: 1902 Praatpaal-per adres; 20 02 Folklive; 21.02 Elpee-uur, 22 02 Candlelight; 23.02-24 00 AVRO's Swingtlme. Dinsdag 29 maart NOS nieuws op elk heel uur. VARA. 12.00 Van hoog naar laag en omge keerd. 13.05 Kamermuziek: 13.30 Kol- lage van alledaags en zeldzaam; 14.50 Aan woorden voorbij.VARA: 15.00- 17 00 Bach. Reger, Telemann, Reger: 20.00 Radio Filharmonisch Orkest; 21 20 Composities van Luigi Cherubini; 22.00-23.00 Jazz-op-Vier. Dinsdag 29 maart NOS: Nieuws om 7.00,8.00 en 13.00 uur TROS. 7.02 Capriccio; 9.00 Van heinde en verre. 9.30 Strijkkwartetten. 10.00 Opus tien tot twaalf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 2