1Mb. Raad Borsele bespreekt arbeidsproject onderwijs Laatste sloopwerk Goese rehabilitatieprojecten Mobil, altijd écht voordelig korting per liter M©bil,altijd écht voordelig 'Frank Boeyen Groep' in Brogum Zierikzee Te hoge eisen aan vissersvaartuigen Win een reis t.w.v. HUSSEL BEVELANDER PZC/provincie varel alarmgroep Borsele wil wijziging wet uitkering wegen TT MAANDAG 28 MAART 1983 AANSTELLING WERKLOZE LEERKRACHTEN HEINKENSZAND De gemeenteraad van Borsele moet zich uitspreken over achter het nieuwe gemeentehuis, maar iADVERTENTIEi het opzetten van een experimenteel arbeidsproject voor jeugdige werklozen, dat gericht is op de integratie van kleuter- en lager onderwijs op kleine scholen. Dit project houdt in dat een vijftal jonge onderwijsgevenden wordt aangesteld dat samen met de leerkrachten van de scholen die deelnemen basisteams vormt. voor de duur van 4 cursusjaren Het zou moeten beginnen in 19821983 In Goes is al begonnen met een gelijk soortig experiment, eveneens in het kader van een arbeidsproject voor jeugdige werklozen. De in het project werkzame leerkrach ten zullen mede op deze manier onder wijservaring op moeten doen. Daar naast nemen alle leerkrachten gedu rende twee jaar deel aan een specifieke cursus 'Integratie voorbereidende bij scholing'. Voor de gemeente Borsele bijven aan kosten alleen materiaal- en vervoerskosten over. De materiaalkos ten worden geraamd op 7500,-. Aan reiskosten wordt 4000.- geraamd. Het bedrag van 11.500 is gevonden in de post projectleiders van het project 'Mensen zonder baan'. De gemente- raad moet zich op dinsdag 5 april over het voorstel van het college uitspreken en het project op te kunnen zetten. De vergadering waarin dat gebeurt begint om 19.00 uur en wordt gehouden in het gemeentehuis te Heinkenszand. Ande re onderwerpen die dan aan de orde komen zijn voorstellen tot vaststelling en verrekening van de exploitatiever goeding voor de bijzondere kleuter scholen over 1982 en voor het bijzonder lager onderwijs over dag jaar. Ook moet de raad zich buiten over het voorstel om een krediet van 59.000,- om de padvinderij 'Kadegre' uit Hein kenszand aan een nieuw onderkomen te helpen. Het oude onderkomen staat Volle zaal voor 'Kunstvrienden' GOES DE Goese toneelvereniging 'Kunstvrienden' heeft zaterdagavond voor een uitverkochte 'Prins van Oranje', 'Een haai voor de boeg' op de planken gebracht. Ongeveer 500 aan wezigen bekeken de tweede productie van 'Kunstvrienden' van dit seizoen. Het stuk stond onder regie van T. Aertsen uit Goes. 'Een haai voor de boeg' is geschreven door A. Bouving. Muzikale medewerking verleende het Goese accordeon-duo 'De zusjes Wou- terse'. Isn een kort openingswoord bedankte de secretaresse van 'Kunstvrienden', mevrouw P. Schipper-Nagelkerke, de Met die onderlinge samenwerking moet de integratie nader uitgewerkt worden. Bovendien krijgen alle deelne mende scholen voor twee of meer schooltijden leerkrachten die ten be hoeve van integratie-voorbereiding on dersteunend werk verrichten. Het is dus niet zo dat zij zelf een klas overne men. Het project is in principe opgezet Goese oud-notaris W. Hamelynck (79) overleden KLOETINGE - Op 79-jarige is zaterdag in zijn woonplaats Kloetinge de Goese oud-notaris Willem Hamelynck overleden. De heer Hamelynck, die in Sas van Gent werd geboren, is bijna 34 jaar werkzaam geweest als notaris in Goes. Op 1 januari 1969 ging hij met pensioen. Naast zijn'werk bekleedde notaris Ha melynck verschillende bestuursfunc ties. Zo was hij vice-voorzitter van de afdeling Zeeland-noord van de Adel- bertvereniging van katholieke intellec tuelen, penningmeester van de Goese watersportvereniging 'De Werf en voorzitter van het burgerlijk armbe stuur in Goes. De heer Hamelynck wordt woensdag 30 maart om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg gecremeerd. Vooraf gaand is er in de parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena in Goes een plechtige uitvaartdienst. (ADVERTENTIE) Inbraakbeveiliging Brandmeldinstallaties Signaleringsmeldingen Volgens verzekeringseisen mei TBBS-afleveringsbewijs WISSE-VAREL B.V. 01100-27072. Verrijn Stuartweg 3, 4462 GE Goes. TBBS-erkend beveiligingsbedrijf. moet daar weg De padvinderij krijgt nu 2 lokalen die samen met de huidige salonwagen en een barak worden ge plaatst op het voormalige boomgaard- je van de familie Van Baaien te Hein kenszand. Bij het werk kunnen werklozen inge schakeld worden die op basis van vrijwilligheid en met behoud van uit kering mee zouden kunnen helpen. Verder moeten ook de padvinders de handen uit de mouwen steken mede om de kosten zo laag mogelijk te houden. 5 cent, Bewaar uw Mobil Kassabonnen. Als u ze vóór 8 mei opstuurt naar Mobil krijgt u 5 cent terug per liter diesel of benzine (tot een maxi mum van 300 liter). En u kunt meedoen aan de Mobil Vakantie wedstrijd, waarin u een reis t.w.v. f 2.500,- kunt winnen. Bij Mobil helpen wij u graag verder. Concours Euterpe HEINKENSZAND - De Hcinkenszand- se muziekvereniging 'Euterpe' hield voor het derde achtereenvolgende jaar een solistenconcours voor haar eigen muzikanten en tamboers. Voorzitter Bruggeman verwelkomde in het clubgebouw 'Euterpe' aan de Dorpsstraat een groot aantal belang stellenden. de jury, de begeleidende pianiste en in het bijzonder de negen jonge tamboers, zeven jeugdleden en twaalf ouderen. De wisselbeker voor de tamboers bleef met 65,5 punt in bezit van Rian Bosman, terwijl de wisselbe ker voor de jeugdige muzikanten met 67 punten in bezit bleef van Arjan Geluk op bugel. De wisselbeker voor oudere muzikanten ging met 73 punten naar cornettist M. Zuidweg. Bij de duo's was het hoogste aantal punten door de ge broeders K. en M. Zuidweg, met 65 pun ten beiden op saxofoon. De overige uitslagen zijn tamboers, Patrlc Noteboom 61,5 punten; Marcel Iliohan 62,5; Maarten van de Weele 60; Angelien de Jonge 64; Miranda de Jonge 61.5. Lian Verschiere 61, Marcel Vermeule 61. Jeugdklasse. Kees Nieuwenhuyse 59. Sablna van de Hoeven 64; Marcel Krijger 61,5; Edwin Geluk 65; Inge de Fraaf 59,5; Ivo Seij 65 Duo's; Ivo Seij en Rinus Geus 60,5 Seniorenklasse; K. Wirtz 59,5; H Baas 65.5. M Geus 61,5, P Bruggeman 56,5; K Zuidweg 61,5; G. Harinck 63; J. Geluk 67, P Grim 61. Aquariumvereniging Wemeldinge bijeen WEMELDINGE - Donderdagavond 31 maart houdt de aquariumvereniging 'De Vuumeon' een bijeenkomst in hotel 'Vredebest' in Wemeldinge. Het zal een discussie-avond zijn, waarop de onder werpen bodem, filtersystemen, wanden donateurs. Ook introduceerde zij het en terrassen in het aquarium behan- ONDERHOUD NU TE DUUR HEINKENSZAND Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele wil bij de minister van verkeer en waterstaat aandacht vragen voor de nadelige financiële consequenties voorf de Zeeuwse gemeenten, als die gemeenten op 1 januari 1985 vele kilometers weg van onder meer de waterschappen over moeten nemen. De kosten die met het onderhoud en het verbeteren van die wegen gemoeid zijn betekenen een onevenredige lastenver zwaring. schrijft het Borsele college in een brief aan de minister. ZIERIKZEE - De Frank Boeyen Groep treedt zaterdag 2 aprtl op in de jeugdsoos Brogum in Zierikzee. Het optreden begint omstreeks tien uur 's avonds. De Frank Boeyen Groep bestaat sindsjanuari '80. In mei '81 bracht de groep de eerste elpee uit. die werd gevolgd door de single 'Verjaardagsfeest'. Door deze plaat kreeg de groep uitnodigingen voor radio- en televisieoptredens. In septem ber '82 verscheen de tweede langspeler, die werd gevolgd door de single 'Zo Mooi De Frank Boeyen Groep bestaat naast Frank Boeyen rzanguit Wil Theunissen tgitaart Nels Busch tbasi Henk Wanders (drums) en Jos Haagmans toetseni. In verband daarmee wordt dan ook voorgesteld landbouwgronden niet langer vrij te stellen van de onroerend goedbelasting. Tevens wordt de minis ter de suggestie gedaan de waterschap pen heffingen aan te laten passen, omdat voor de waterschappen de kos ten van onderhoud en beheer van wegen wegvallen. Dergelijke geluiden heeft de Borselse burgemeester drs G. C. G. van den Heuvel al eerder in het openbaar laten horen, tijdens een ver gadering van de commissie financiën van zijn gemeente waar het gaat om de suggestie om agrariërs onroerend goedbelasting te laten betalen over hun cultuurgronden staat het college van Borsele niet alleen. Ook de raad voor de gemeentefinanciën heeft op landelijk niveau ikets dergelijks al la ten doorklinken. ABSDALE - In de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks een uur is op de Langeweg ter hoogte van Absdale een auto zwaar beschadigd. F. M. uit Clinge verloor de macht over het stuur, toen hij uitweek voor een overstekende hond. De auto belandde in de sloot. dansorkest dat na afloop van het stuk zorgde voor een muzikale afsluiting van de avond. deld worden. Verder is er een verloting van vissen en planten. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Algemene ouderenbond bijeen in Kapelle KAPELLE De algemene Nederland se bond van ouderen vergadert don derdag 14 april in 'De Vroone' in Kapelle. Op de agenda van deze bij eenkomst staan huishoudelijke zaken, zoals verslagen van de penningmees ter en secretaris, een bestuursverkie zing en een inleiding door een hoofd bestuurder van de bond. Ook wordt er gesproken over de voorstellen voor de beschrijvingsbrief van de bondsverga dering. De bijeenkomst begint om 10.30 uur. KRITIEK OP SCHEEPVAARTINSPECTIE: BRhsKfcN'S - De scheepvaartinspectie stelt extreem hoge eisen aan in het bui tenland gekochte tweedehands vissersschepen. „Deze schepen moeten bijna vol ledig voldoen aan de eisen die voor nieuwbouw gelden. Vissersvaartuigen, die voorheen wel altijd aan de gestelde criteria hebben voldaan en nog beter zijn dan vele schepen van de huidige Nederlandse vissersvloot, blijken dan plotseling te moeten worden aangepakt, want een aanzienlijke extra investering kan kosten". GOES Ziekenhuis De Bevelanden, 15.30-16.30 uur: uitzending Nomen Nes- cio. MIDDELBURG Schouwburg. 20 uur: 'Poèzie hardop' met Lucebert. VLISSINGEN Bethesda-St. Joseph- ziekenhuis, 20-21.30 uur: uitzending Rawa. Gasthuis, 20-21.30 uur: uitzending Ra wa. FILMVOORSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM Roxy I, 20 uur. De Vierde man. 16 jr. Roxy II, 20 uur: The nightporter, 16 jr. Cinem'Actueel I en II 20 uur: Tootsie, 12 jr. Cinem'Actueel III, 20.30 uur: Charlot te, a.l. GOES Grand. 20 uur: E.T., a.l. HULST De Koning van Engeland, 20 uur: De vierde man, 16 jr; 14.30 uur: Teenager in love, 18 jr; 20 uur: Annie, a.l.: 20 uur: Reds, a.l.; 20 uur: De Zwarte ruiter, a.l. MIDDELBURG City, 20 uur: Annie, a.l. OOSTBURG Ledel, 20 uur: Annie, a.l. TERNEUZEN Luxor. 20 uur: De vierde man. 16 jr.; 20 uur: Game of death II. 12 jr. VLISSINGEN Alhambra I. 20 uur: De vierde man, 16 jr. Alhambra II, 20 uur: De rechter- en linkerhand van de duivel, a.l. TENTOONSTELLINGEN AXEL Galerie Bellemans, 10-18 uur: textiele objekten van Annie Blewanus <t/m 2/5). Kindergalerij. 10-18 uur: Illustraties uit kinderboeken van Annemiek Bors- boom. BRUINISSE Visserij- en oorlogsmu seum geopend van 14-16 uur. DOMBURG Biologisch museum. 10- 17 uur: 'De natuur m Zeeland'. HEILLE Landbouwmuseum. 10-12 en 13-17 uur. zon. 13-17 uur: Oude landbouwwerktuigen. HULST Galerie Van Geyt, 9-12 en 14-17 uur: werken van 12 Haagse kun stenaars It/m 4/4). MIDDELBURG Galerie 'Roelant', 11-17.30 uur: grafisch werk van Rob Clous (t/m 17/4). TERNEUZEN De Branding, 15-21 uur: aquaria (t'm 2/4). VLISSINGEN Reptielenzoo 'Iguna', 14-17.30 uur: Expositie levende reptie len, amfibieén en insekten. UZENDIJKE Museum. 10-12 en 13.30-17 uur, 'Stamboomonderzoek'. HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland - Goes, tel. 01100- 14444 (ook voor milieuklachten i Zeeuwsch-Vlaanderen - Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulance) Telefonische hulpdienst Zeeland, tel. 01180- 15551, dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood, tel. 01180-36251. van 10,00-24.00 uur - weekends van 20.00-24.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel 01184-14645, dag enjiacht bereikbaar. Nederlandse Hartstichting, tel. 070-600555, Te bereiken op kantoordagen van 12-17 uur. '.S' HEER HENDRIKSKINDERENSTRAAT IN OUDE STAAT GOES In het rehabilitatieproject 's-Heer Hendrikskin- derenstraat van de stichting maatschappelijke belangen uit Goes is zaterdag het laatste grote sloopwerk verricht. Het pand waarin vroeger de winkel Janse-van Noordwijk. was gevestigd is met de grond gelijk gemaakt. Op deze plek komen drie nieuwe kleine woningen. De nieuwbouw van deze woningen is het enige onderdeel waarbij geen sprake is van restauratie. De overige panden in de 's-Heer Hendrikskinderenstraat zijn afgebroken en vervolgens weer in de oude gerestaureerde staat terugge bracht. Momenteel is ongeveer eenderde van het rehabilita tieproject afgerond. Er is veel animo voor de huizen die al gereed gekomen zijn. Volgens de voorzitter van de stichting. W. den Herder, worden ze zonder problemen verhuurd. Er is ondertussen ook al een werkgroep opgencht die zich bezighoudt met de aankleding van de 's-Heer Hendrikskin derenstraat als de restauratiewerkzaamheden achter de rug zijn. Deze groep probeert zoveel mogelijk het historische karakter van de straat te benadrukken. In dat kader wordt ook gewerkt aan het aanbrengen van oude lantaarns, mar zoals de zaken er momenteel voor staan kan nergens geld worden gevonden om deze voorzie ning te betalen en zal er moderne verlichting worden aangebracht. Dat zei voorzitter P. de Baare in zijn jaarrede zaterdagmiddag tijdens de al gemene jaarvergadering van de visse rijvereniging 'Ons Belang' in Breskens. De Baare was verre van gelukkig met deze handelswijze van de scheepvaart inspectie. Hij vond toezicht door de scheepvaartinspectie een goede zaak, maar in bepaalde gevallen te ver door gevoerd. ..Men moet wel bijzonder ge motiveerd zijn om zich door deze hele brij van reglementen heen te werken", zei hij. In dat kader complimenteerde De Baare de gemeente Oostburg. die ook voor tweedehandsschepen een garantieregeling instelde en hij roemde de vlotte wijze waarop de aanvragen bij de gemeente worden afgewerkt. „Zo kan het ook", meende hij „Dat hiermee een goede stimulans wordt gegeven zal duidelijk zijn". De Baare stónd-verder stil bij haringvis serij en het EG-visserij beleid. Hij stelde onomwonden dat enkel door politiek geharrewar de haringvisserij te lang verboden is geweest. „Minder schol en het verloren gaan van de Nederlandse handel in verse haring waren het ge volg". Hij noemde het dan ook niet meer dan begrijpelijk dat de visserij. Humanitas houdt zomerkamp voor kinderen uit eenoudergezinnen MIDDELBURG - Evenals vorig jaar houdt Humanitas Zeeland deze zomer een vakantiekamp voor kinderen van zes tot twaalf jaar uit één-oudergezin nen en wel van 22 juli tt en met 29 juli. Dit kamp bleek vorig jaar in een grote behoefte te voorzien, omdat het de kin deren een prettige vakantie bood en de ouder een week ontlastte van zijn of haar zware taak. De plaats waar het kamp wordt gehou den, is weer dezelfde als vong jaar, kamphuis 'Het Veerse Gat" tussen Vee- re en Vrouwenpolder. Onder leiding van enthousiaste medewerkers zullen onder meer de volgende activiteiten worden gehouden bos-, strand- en avondspelen, speurtochten, handenar beid. toneel en expressie, verhalen ver tellen en nog meer. Men moet de kinde ren vóór 1 mei opgeven. Het maximum aantal kinderen dat mee kan, is dertig. ondanks het totstandkomen van een EG-visserijbeleid, het vertrouwen in een gemeenschappelijke EG-zee heeft verloren. „Het nu genomen besluit heeft ogenschijnlijk bepaalde waarbor gen in zich, maar ik vraag me toch zeer bezorgd af, wat hiervan in de praktijk terecht zal komen. De toegang tot el- kaars wateren mag dan op papier wel mooi lijken, maar het zal vrij gemakke lijk zijn voor een lidstaat om door mid del van overmatig en stringent doorge voerde controles op zee. vreemde vaar tuigen uit een gebied te weren. Daar naast zullen zogenaamde 'technische' maatregelen ook dermate verstrekken de gevolgen kunnen hebben, dat het rendabel vissen vrijwel onmogelijk wordt gemaakt. Dit zijn zaken, waar een visser bij zijn bedrijfsvoering geen enkele invloed op heeft, maar het kan een gezonde bedrijfstak, die de visserij gelukkig nog is. bijzonder in haar moge lijkheden beknotten". De Baare zei ver der een met al te somber beeld te willen geven, maar hij verwachtte wel dat deze ontwikkelingen in dc toekomst nog de nodige spanningen zullen opleveren. De Baare maakte verder melding van het goede jaar dat - en vooral de kleine kotters - de visserij heeft gehad. De seizoenen van de kabeljauw-, tong en garnalenvisserij sloten goed bij el kaar aan. zodat er geen 'mindere' perio den tussen zaten. Ook de garnalen- vangsten zijn uitzonderlijk groot ge weest en van goede kwaliteit. Bij de bestuursverkiezing werden Th. Faas en G. Steyaert herkozen en C. Ver- schrage. die zich niet meer herkiesbaar had gesteld, werd opgevolgd door F. de Rooy. (ADVERTENTIE Bewaar uw Mobil Kassabonnen. Behalve 5 cent korting per liter diesel of benzine kunt u daarmee een reis naar een zonnig vakantieland winnen t.w.v. f 2.500.-. Dit moet u doen Omschrijf in 20 woorden waarom u bij voorkeur Mobil tankt. Stuur dat met de kassabonnen op naar Mobil Oil B V., Lente-Aktie, Postbus 1131 3000 BC Rotterdam. Vóór 8 mei. Bij Mobil helpen wij u graag verder. 2500.- Het Borselse gemeentebestuur is tot het schrijven van de brief aan de minister gekomen naar aanleiding van de plannen om tassen 's- Heerenhoek en Heinkenszand een fietspad aan te leggen. Daarbij deden zich onder meer problemen voor ten aanzien van de subsidiëring van dat fietspad. Door de verandering van de wet die het wegbeheer regelt lijkt de gemeente Borsele in problemen te komen, omdat het niet duidelijk is of er na 1 januari 1985 nog wel subsidie voor het fietspad wordt betaald en zo ja, wie dat dan gaat doen. Daarom wordt ook voor dat probleem aan dacht in de brief gevraagd. Ten aanzien van dat fietspad wordt de gemeenteraad het voorspel gedaan voorlopig nog niet tot de aanleg over te gaan. Ook moet de raad zich nog uitspreken over de brief die b. en w. aan de minister zullen sturen. Pas na goed vinden van de raad wordt het schrijven op de post gedaan. Het voorstel om nog niet tot de aanleg van het pad over te gaan in verband met de vele onzekerheden komt voort uit de eerder genoemde vergadering van de commissie financiën waarin uitvoerig op deze problemen is inge gaan. De vergadering van de gemeen teraad over dit onderwerp wordt dins dag 5 april gehouden in het gemeente huis te Heinkenszand en begint om 19.00 uur. Algemene vergadering VOO Goes-Kapelle GOES Woensdag houdt de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs afde ling Goes-Kapelle de algemene verga dering in het overblijflokaal van de burgemeester van Dusseldorpschool voor Mavo in Goes. Na het huishoude lijke gedeelte, dat om halfacht begint, houdt R. van Egmond van het Regio naal Pedagogisch Centrum Zeeland een inleiding over: 'Begeleiding van schoolkinderen met problemen door een schoolbegeleidingsdienst'. Hierna is er gelegenheid tot discussie en het stellen van vragen. Ontmoetingsdag voorouders van homofiele kinderen TILBURG - De gezamenlijke Brabant se werkgroepen 'Ouders van homofiele kinderen' houden zaterdag 16 april de jaarlijkse ontmoetingsmiddag voor ou ders uit Noord-Brabant en Zeeland. De ze zesde ontmoetingsmiddag wordt ge houden in Tilburg. Tijdens deze bijeen komst kunnen de aanwezigen met el kaar van gedachten wisselen. Er is te vens een deskundig forum aanwezig dat voorlichting geeft en vragen van de ouders kan beantwoorden. Voor meer informatie en aanmelding voor deze bijeenkomst kan men terecht bij de volgende telefoonnumers in Bre da- 076 - 142602 of 076 - 128108 Goes-Zuid heeft weinig vertrouwen in herverdeling beroepskrachten GOES De voorzitter van de stich ting buurtwerk Goes-Zuid, H. Moor man, heeft weinig vertrouwen in het voornemen van het Goese gemeente bestuur en de beroepskrachten, die momenteel in het sociaal cultureel werk bezig zijn te herverdelen. Moor man trekt uit die plannen van de gemeente de conslusie dat een ernsti ge benadeling van redelijk functione rende instellingen gevreesd moet wor den. „Wij delen het optimisme van het gemeentebestuur over het welslagen van deze nieuwe werkwijze geenszins. Natuurlijk vinden wij het een goede zaak dat instellingen die tot nu toe geen beroepsmatige ondersteuning kregen, in de toekomst enkele uren per week over een beroepskracht kunnen beschikken. Het is ons echter een raadsel hoe het gemeentgebestuur dit wil realiseren zonder het aantal be roepskrachten uit te breiden", schrijft Moorman in het jaarverslag over 1982 van zijn stichting. Dat alles maakt het volgens hem ook moeilijk om vroegtijdig tot een verant woord jaarprogramma voor 1984 te komen, temeer daar over de herschik king van beroepskrachten nog erg veel onduidelijkheid is. Ook op het gebied van de financièn worden problemert voorzien. „Ge vreesd moet worden dat 1982 het laat ste jaar is geweest dat met een sluiten de exploitatie kon worden afgesloten. In de toekomst moet rekening worden gehouden met tekorten, zeker wanneer de bezuinigingen en kortingen blijven doorgaan", zo staat in het verslag. Ten aanzien van de activiteiten staat te lezen dat het aantal deelnemers in 1982 vergeleken met voorgaande jaren is toegenomen. Dat geldt voor verschil lende activiteiten. Ten aanzien van de accommodatie wordt als knelpunt op gemerkt dat er te weinig aparte ruim ten waren zodat verschillende activi teiten last van elkaar hadden. Ook ht energieverbruik is in het wijkgebouw 'De Pit' erg hoog. volgens het verslag. (ADVERTENTIE) ONTWERPEN PRODUCEREN EN BEGELEIDEN VAN INTERIEURVERBOUWINGEN WOONKAMER WANDMEUBELEN SLAAPKAMER EN KEUKEN BETIMMERINGEN /PARTNERS, I slabbekc slabbekoorngoes I tel 01100-27402 zijnenmiddelburg 1 dam 36 tel. 01180-14568 I 25 iaar vakmanschap voor beiden V£X

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 21