Bundeling theaterfestivals in Rotterdam en Den Haag Van Handel tot Henkemans bij Nederlandse opera PZC/ weekendkrant NADRUK IN MAASSTAD OP DUITS TAALGEBIED Jeugdwerk Rousseau gevonden André Hazes TIEN PRODUKTIES, DRIE PREMIERES ZATERDAG HILVERSUM-1 ZATERDAG 26 MAART 1983 23 NOS 09.30 Journaal TELEAC 10.00 Ergonomie. „De mens in zijn taak". 10.30 Basiszekerheid. 11.00 Open school. Fries. 13.00 Nieuws voor slechthorenden RVU 15.30 Kaap de Goede Hoop. Een andere kijk op de crisis. VARA 16.00 De Smurfen. Tekenfilmserie. 16.25 De film van Ome Willem. „Het horloge van August is weg". 17.00 Rick van der Linden's orgelcur sus. Les 5. TELEAC 18.10 Leren met minder moeite. 18.25 Planten verzorgen in huis en tuin AVRO 18.55 De Minibios. Kinderfilmpro gramma. 19.05 Toppop NOS 20.00 Journaal AVRO 20.28 Dallas. Serie. 21.20 Televizier magazine 22.00 De toestand in de wereld 22.05 Avro's Sportpanorama 22.30 Music Circus. Showprogram ma. NOS 23.45 Journaal 23.50 Nieuws voor slechthorenden 23.55 00.25 Studio Sport-Extra. WK biljarten. NOS 13.00 Nieuws voor slechthorenden 18.15 Nieuws voor slechthorenden 18.20 Paspoort. Informatie voor Ma rokkanen. 18.30 Sesamstraat 18.45 Toeristische tips 19.00 Journaal NCRV 19.12 Familiezeskamp show. Spel- programma. 20.45 Momentopname. Deel 6: Wel vaart II. 21.35 U zij de glorie. Koorzangpro gramma. NOS 22.40 Journaal 22.45 Studio Sport NCRV 23.15 Calamity Jane. Amerikaanse muzikale western (1953). 14.00 Open school. Take it easy: Engels voor beginners. 14.30 -15.00 Kopen zonder kater. 16.00 You were never lovelier. Ame rikaanse muziekfilm (z-w 1942) van William A. Seiter met Fred Astaire en Rita Hayworth en Adolphe Menjou. 18.00 Tik Tak. Kleuterprogramma. 18.05 ABC - 26 Lettertjes. Spelpro- gramma voor kinderen met let ter- en woordspelletjes. 18.35 Boomer. Amerikaanse jeugd serie met in dehoofdrol het hondje Boomer. 19.00 Dit leuke land. Regionale nieuwtjes. 19.35 Lotto-trekking. Tierce, mede delingen en programma overzicht 19,45 Journaal 20.10 Kunst-zaken 30.15 Big Band Show. Afl. 2: „Sax Appeal" De saxofoon en zijn muziek. M.m.v. Emiel Chan- train, Cindy Nelson, Alex Sco- rier, John Ruocco, Sax Quartet B.B.S. Het Saxofoonorkest Zwijndrecht, Mark en Nora Baert en de BRT Big Band o.l.v. Freddy Sunder. Op het pro gramma: How high the Moon; On a clear Day; The Days of Wine and Roses; Danke schon; Cascades (Scott Joplin); The Girl from Ipanema; Under Wa ter; My Man is a sweet Mano; Wen the Saints; Dziadunio. 20.50 TV-Touché résumé. Humoris tisch „nieuws"-magazine, ge presenteerd door Herman van Molle, Alice van Dael en Jan van Damme. Compilatie van de tweede jaargang en tevens laatste uitzending van dit sei zoen. 21.25 The Child bride of Short Creek. (Het kindbruidje van Short Creek). Amerikaanse tv-film (1981) van Robert Lewis, geba seerd op een verhaal van Mi- chgel Fessier Jr. Met Christop her Atkins. Diane Lane. Conrad Bain e.v.a. Arizona 1953. De 19-jarige Isaac King keert na in Korea te hebben gevochten, terug naar zijn geboortedorp Short Creek. Het dorp is ge sticht door een groep religieu ze fanaten, die er nu nog steeds de lakens uitdelen. Met de Bijbel in de hand hebben ze zo hun eigen regels opgesteld: o.a. vinden de mannen dat zij recht hebben op meerdere vrouwen. Zo is bijv. de 15- jarige Jessica voorbestemd om de vierde vrouw van Isaac's vader te worden. Isaac en Jes sica worden op elkaar verliefd en willen de religieuze doctrine van de commune ontvluchten. Hun plannen worden echter doorkruist door een actie van de politie, die het dorp wil ontruimen. 23.00 Sport op zaterdag 23.15 Tiercé en Journaal Aansluitend: Coda: Uit „Four Swiss Tunes" van Elgar Ho- warth door het Gabrieli- Ensemble. BELGIE-FRA-1 11.30Un autre regard. Katholieke uitzending. 12.00-12.30 Ciao Amici. Informatie voor Italianen. 14.00 Rock Line. Muziekprogramma met o.a. UB 40, Shakatak, Bleu Zoo, Soft Cell, While and Torch. 14.30 Economische en sociale tribu- 15.00 Documentaire. „La Biosphè- re". 16.00 Chansons souvenirs. Amuse mentsprogramma. 17.00 Seniorama..Magazine voor ou deren. „Opera-operette-spel". 17.30 Capital Nature. „Populieren in de Ardennen". 18.00 Prtilipop. Kinderprogramma. 18.05 Generation 80. Jongerenma gazine. 19.00 Teletourisme. Toeristisch ma gazine. 19.23 Lotto en Journaal 20.10 Le jardin extraordinaire. „Yel lowstone Park". 20.40 Big Jake. Amerikaanse wes tern (1971) van George Sher man met John Wayne, Richard Boone, Maureen O'Hara. 22.25 Chateau de Renardstein. Re portage. 23.35 Journaal. 10.00 Journaal 10.23 Bildnis einer Unbekannten. Duitse speelfilm (z-w 1954). 12.10 Buitenlandjournaal 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 13.15 Teletekst 13.40 Programma-overzicht 14.10 Journaal 14.15 Sesamstraat 14.45 ARD-Raadgever. Met o.a. de kwaliteit van de Hollandse fiet sen en de risico's van che misch reinigen. 15.30 Detektiv mit kleinen Fehlem. „My favorite brunette". Ameri kaanse film (1947, zw) van El liott Nugent met Bob Hope, Dorothy Lamour en Peter Lor re: Ronnie Jackson verdient zijn brood als babyfotograaf in Chinatown. Hij voelt zich ech ter tot grotere daden geroepen en droomt van een carrière als detective. 17.00 Wir haben von Luther gelernt. Documentaire film over de in vloed van Luther op de katho lieke kerk. WDR 17.30 Hier und Heute unterwegs. Re gionale reportages. 17.55 WWF 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Markt. Kritisch magazine. 19.24 Galerie der Comics. Serie over bekende striphelden. NDR 17.30 Das Hotel zur schonen Marian ne. Serie 18.00 Journaal 18.05 Die Sportschau 19.00 Berichte vom Tage 19.15 Die aktuelle Schaubude 20.00 Journaal 20.15 Zum Blauen Bock. Amuse mentsprogramma. Heinz Schenk ontvangt o.a.: Heino, Helmut Zacharias, Franz Lam bert en Ireen Sheer. 21.45 Lotto en Journaal. Aansluitend: Das Wort zum Sonntag. 22.05 Flucht ohne Ausweg. „Raw deal". Amerikaanse film (1948, zw) van Anthony Mann met Dennis O'Keefe, Claire Trevor en Marsha Hunt. De gangster Joe Sullivan hoort van zijn vriendin Pat, dat alles in orde gebracht is voor zijn ontsnap ping uit de gevangenis. Wat de twee niet weten is dat de ont snappingsoperatie is geënsce neerd door Joe's rivaal, Rick Coyle. Deze hoopt dat Joe bij zijn vlucht zal worden neerge schoten door de politie. 23.20 Journaal 12.00 Programma-overzicht 12.30 Nachbarn in Europa. Uitzen ding voor Portugezen, Italianen en Turken. 14.45 Journaal 14.47 Der Ball vom andern Stern. Science fictionfilm voor de jeugd: Een buitenaardse bal maakt een noodlanding op aar de. De 13-jarige Max vindt de bal en beleeft enkele spannen de avonturen. 15.40 1,2 oder 3. Quiz voor kinderen. 16.25 Schau zu - mach mit. Tips voor tuinders: tomaten. 16.40 Anna und der Konig von Siam. Jeugdserie met Yul Brynner en Samantha Eggar. De koning heeft een fiets uit Amerika la ten komen. Maar het rijden erop valt hem heel erg tegen. 17.05 Journaal 17.10 Landerspiegel Informatie en meningen uit de Bondsrepu bliek. 18.00 Spiel mit Onkel Lou. Amuse mentsprogramma. Lou van Burg presenteert: „Het Gulden Schot". 18.58 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Ringstrassenpalais. Duitse se rie met Karlheinz Bohm en Mijou Jovacs. „De verwant schap". 1938. De troepen van het nationaal-socialistische Duitsland zijn Oostenrijk bin nengemarcheerd. Ook het Ringstrassenpaleis wordt in de zaak betrokken. 20.15 Solo Sunny. Oostduitse film (1979) van Konrad Wolf met Renate Krossner en Alexander Lang: Sunny leeft alleen, maar niet eenzaam. Zij wil vrij en zelfstandig leven. Met veel hu mor maar ook grove middelen stelt ze zich teweer tegen mo rele verdachtmakingen en het gevaar, in deze mannenwereld een „wisselbeker" te worden. Kaap de goede hoop Ned. 1, 15.30 uur: De RVU educatieve omroep zendt vanmiddag de laatste aflevering uit van Kaap de Goede Hoop. Onder de titel Energie en werkgelegenheid" wordt aandacht besteed aan de mo gelijkheden van energiebesparende maatregelen en produkten voor het bedrijfsleven. Zo is er vraag naar energievriendelijker apparaten en installaties. Bovendien lijkt het rendabel alternatieve energiebron nen te ontwikkelen. Een verslag van een bedrijf dat windmolens vervaardigt en een im pressie van de reizende tentoonstel ling „Energie Expresse". Verder een reportage uit Schipluiden, waar geëxperimenteerd wordt met een warmte-krachtinstallatie en een overzicht van de energiebesparende maatregelen van het nutsbedrijf in Schiedam. Momentopname NED. 2, 20.45 uur: In een speciale aflevering van de serie 'Momentopname' brengt de NCRV vanavond een muzikale im pressie van 'dertig jaar welvaart' in Nederland. Het programma bevat allerlei filmfragmenten, cabaret en liedjes. Medewerking wordt ver leend door onder andere Willy Alber- ti, Ciska Peters. Frans Halsema. Jenny Arean en Herman van Veen. Jenny Arean en Frans Halsema Televizier Magazine Ned. 1, 21.20 uur. In Televisier Magazine vanavond aandacht voor de 'oorlog' tussen de benzinegiganten in Nederland. De Nederlandse automobilist wordt overstroomd met kortingsbonnen en -cheques. Verder wordt het ver schijnsel stress belicht. Dit naar aan leiding van een congres afgelopen week in Amsterdam over dit onder werp. Tijdens dit congres kwam naar voren dat er mogelijk een verband ligt tussen stress en bepaalde vor men van kanker. Calamity Jane Nederland 2. 23.15 uur: Doris Day, in de jaren vijftig stee vast kwinkelerend in suikerzoete romances, gooide het onverwacht over een andere boeg met haar imitatie van Betty („Annie get your gun") Hutton in „Calamity Jane", Min of meer een parodie op de westerns. In deze musical van David Butler, waarin Howard Keel haar tegenspe ler is, raast Doris met overstelpend temperament rond als het wilde, schietende, galopperende en aardige liedjes zingende „meisje van de post koets". dat nog wat leven in de brouwerij brengt in het toch al niet zo rustige gouddelversstadje Dead- wood. De songs, waaronder „I can do wi thout you" en ..Secret Love", wer den geschreven en gecomponeerd door Paul Francis Webster en Sam my Fain. Cally McLerie speelt de sterke Katie Brown. (Van ome parlementaire redactiei DEN HAAG De omroepbijdrage gaat op 1 januari 1984 met vijf gulden omhoog tot f 158 voor radio en televisie. De afzonderlijke luisterbijdrage gaat van f 45 naar f 46. De ministerraad heeft vrijdag met deze nieuwe tarieven ingestemd. De omroepen hadden om een verhoging met acht gulden gevraagd. Volgens het ministerie van WVC is bij de raming van inkomsten en uitgaven van de omroep uitgegaan van een 'pas op de plaats'. In januari had minister Brinkman (WVC) voorgesteld dat de verhoging beperkt zou blijven tot f3 Het besluit wordt nog voorgelegd aan de Raad van State. Daarna ontvangt de Tweede Kamer het voorstel. Indien deze niet binnen dertig dagen reageert, kan het besluit worden geëffectueerd. De ministerraad heeft ook ingestemd met een voorstel om de STER-tarieven met vijf procent te verhogen Volgens een persbericht van het ministerie is deze verhoging beperkt gebleven om de belangen van de pers niet aan te tasten. DEN HAAG (ANP) Het Holland Festival presenteert dit jaar in Rotterdam en Den Haag zijn belangrijkste toneelactiviteiten. Door samenwerking konden er initiatieven worden gebundeld. In het eerste van een jaarlijks in Rotterdam te houden festival, komen ontwikkelingen aan de orde die zich in Nederland, België en Duitsland op theatergebied voordoen. In Den Haag staat het theater van de Duitse schrijver Heiner Muller centraal. Het festival in Rotterdam is een geza menlijke produktie van het Holland Festival, de dienst gemeentelijke kunstgebouwen en Toneelraad Rotter dam. Het duurt van 19 april tot 30 juni. Hierin wordt het buitenlandse toneel beleid van Rotterdam voortgezet met nadruk op produkties uit het Duitse taalgebied. Ook gaat speciale aan dacht uit naar produkties die in sa- AUBÉNAS (DPA, ANP) Een schilde rij met de signatuur H. R. dat een gepensioneerde enkele weken geleden voor 200 frank (ongeveer 80,-) in een winkeltje in Aubénas (Ardeche) kocht, blijkt een jeugdwerk te zijn van Henri Rousseau, bijgenaamd de douanier. De waarde van het 41 bij 24 centimeter grote naïeve schilderij dat soldaten in rode en blauwe uniformen voor een boom met afgebroken tak voorstelt, wordt op 200.000 tot 400.000 frank (circa 80 000 tot 160.000) geschat. De koper, Jean-Pierre Llorca, een voor malig secretaris van de kamer van koophandel in Aubénas, kan met een goed geweten trots zijn op zijn ontdek king. Toen hij tegenover de winkelier het vermoeden uitsprak dat het om een werk van Henri Rousseau ging, lachte deze hem uit. In de afgelopen 20 jaar zijn nu in Frankrijk acht Schilderijen van de naïeve kunstenaar ontdekt. Rousseau die leefde van 1844-1910, werkte tot 1885 als ambtenaar bij de octrooien in de omgeving van Parijs. Hij ging toen vervroegd met pensioen om zich geheel aan de schilderkunst te wijden. Naar zijn zeggen was de natuur zijn leermeesteres, al profiteerde hij ook van adviezen van de schilder Jean- Leon Gérome. Rousseau was de eerste naïeve schilder wiens werk als 'kunst' werd erkend. Zwarte schrijvers Zuid-Afrika tegen reis W. F. Hermans AMSTERDAM (ANP) Zwarte Zuid- afrikaanse schrijvers, dichters en stu dentenleiders hebben zich uitgespro ken tegen de reis, die de Nederlandse schrijver W. F. Hermans door Zuid- Afrika maakt. Dit zegt het Komitee Zuidelijk Afrika op basis van vraagge sprekken door het onafhankelijke Zuidafrikaanse persbureau 'Press Trust of South Africa". Uit de gesprekken blijkt, volgens het persbureau, dat de meeste zwarte schrijvers de reis van Hermans abso luut afwijzen. Ook veel blanke studen ten spreken zich tegen het bezoek uit. Blanke studenten die wel vóór zijn, veroordeelden toch de pro-apartheid gezindheid van Hermans. „Als Hermans vóór zijn reis eerst onze mening gevraagd had was hij zeker niet gekomen", zeggen de meeste zwar te ondervraagden. De voorzitter van de studentenraad van deuniversiteit van Natal is per soonlijk voor een boycot van de lezing aan zijn universiteit. Hij denkt echter dat de studentenraad als geheel het wel niet zo ver zal laten komen, maar in plaats daarvan tot een demonstratie bij het universiteitsgebouw zal beslui ten. menwerking met de toneelraad tot stand zijn gekomen. In Den Haag komen van 20 mei tot 7 juni alle perioden uit het gehele oeuvre van Muller aan de orde in voorstellingen uit Oost-Duitsland, West-Duitsland, Bul garije, België en Nederland. Het Hol land Festival werkt er samen met het HOT-theater, dat vorig jaar met de Koninklijke Schouwburg het initiatiei nam tot een Thomas Bemardweek, waarbij het Holland Festival adviseer de. EINDHOVEN Het Eindhovens Gre goriaans Koor is uitgenodigd om op eerste paasdag de zogenaamde paus mis in Rome te zingen. Die mis, die op het Sint-Pieterplein wordt opgedra gen door de paus, wordt via de televi sie uitgezonden in vrijwel alle landen van de wereld. Verder zijn er in het Holland Festival nog vijf bijzondere theaterprodukties. Zuidelijk Toneel Globe komt in samen- ADVERTENTIE werking met de Woostergroup uit New York met "North Atlantic' in de Stads schouwburg in Eindhoven. Nederland se acteurs en actrices in een Amster dams gelegenheidgezelschap vereni ging brengen 'De Fantasten, van Ro bert Musil uit onder regie van Peter de Baan. Deze produktie is behalve in Amsterdam ook in Rotterdam te zien. en wordt wellicht verfilmd. Instituut Houtappel in Dieren komt met een nieuwe versie van 'Haft und Urteil 2' van Arthur Schnitzler in het Universi- teitstheater in Amsterdam. Kindertheater wordt dit jaar in het Holland Festival alleen in Den Haag geboden, theatergroep Kip uit Am sterdam brengt voor de openluchtope ra 'SAR-2' op het plein in de binnen stad van de residentie en Theater Sirkel uit Sittard voert in het HOT- theater 'De Gang' uit om het recht van de zwaksten VASTENAKTIE GIRO 5850 ZEIST Toorop - Het Stedelijk Museum in Amsterdam toont tot en met 1 mei de twintig werken van Charley Toorop die het museum bezit, alsmede een keuze uit het werk van haar tijdgeno ten. (Slot van pagina 2) belangrijk voetbalduel. Het weinig subtiele optreden van nachtclubzange res Donna Lynton in het voorprogram ma werd dan ook blijmoedig door staan. Toen daarna het fenomeen Ha- zes zich aan de menigte vertoonde, was het al meer dan duidelijk dat Ahoy' een gedenkwaardig avondje te wachten stond. Nog voordat hij zijn mond had ge opend. rolde zijn voornaam al luid gescandeerd door de hal. Vanaf het moment dat Hazes zijn stembanden in werking stelde, was het hek zo moge lijk nog verder van de dam. De ene na de andere hit werd vrijwel woordelijk meegezongen. Tussen de bedrijven door hield een deel van het pubüek zich bezig met het aandragen van bloemen, die Hazes in de slotfase per soonlijk weer aan zijn fans uitdeelde. 'DEN HAAG (ANP) Het overzicht dat het programma van de Nederlandse Opera Stichting voor het komende seizoen biedt, reikt historisch gezien van Hèndel's 'Rodelinda' uit 1725 tot Henkemans' 'Winter Cruise' uit 1979. Het gehele repertoire telt tien produkties. waarvan drie premières. De eerste première voor de Nederland- Losprijs De 13-jarige dochter van de bekende Franse schrijver van mis daadromans Frederic Dard die eerder deze week uit haar ouderlijk huis bij Genève was ontvoerd, is twee dagen later tegen betaling van van een los prijs van twee miljoen Zwitserse fran ken (ongeveer 2.6 miljoen) vrijgela ten. se Opera is de komedie 'Die Lustige Weiber von Windsor' van O. Nicolai. Het is de eerste co-produktie met Ope ra Forum in Enschede en wordt op 1 december in Scheveningen. Ander maal in Scheveningen, op 16 februari, is de première van 'Manon Lescaut' van G. Puccini naar de gelijknamige roman van Abbe Prevost, het hart stochtelijke drama van de verwende Mondaine Manon. De produktie gaat in de mise-en-scene van Filippo San- just. Het Utrechts Symfonie Orkest wordt gedirigeerd door Bohumil Gre- gor. Voor de titelrol is de ook in ons land bekende sopraan Gabriela Benac- kova gecontracteerd. Deutekom De derde première is 'I Puritani' van V. Bellini op 15 maart in Schevenin gen. Het is een co-produktle van de Nederlandse Opera en de Welsh Natio nal Opera. Het laatste gezelschap bracht de voorstelling vorig jaar in Cardiff uit. Regisseur is Andrei Ser- ban. Decor en kostuums zijn van Mi chael Yeargarn. Christina Deutekom is geëngageerd voor de rol van Elvira. Kees Bakels leidt het omroeporkest. De Nederlandse Opera opent het nieu we seizoen op 7 september in Scheve ningen met 'Lohengrin' van R. Wagner, een reprise van de mise-en-scene van Filippo Sanjust. In Amsterdam is op 23 september de eerste voorstelling van Rodelinda' van Handel, regie Tito Capobianco. „Hoff manns Erzahlungen". de enige echte opera van Offenbach, gaat m de ensce nering van Ulrich Brecht, decors van Andrew Majewski en kostuums van Jan Skalicky. Op 7 oktober zijn de geschiedenissen van de drie vrouwen opnieuw te zien en te horen in Scheve ningen. Van W. A. Mozart prijkt 'Idomeno' in de schilderachtige enscenering van Fi lippo Sanjust andermaal op het pro gramma.a Het Nederlands Kameror kest onder leiding van Kees Bakels speelt bij de repnse op 11 november In Amsterdam met In de hoofdrollen on der andere Marvis Martin, Brenda Quilling en Jerry Hadley. 'Winter Cruise' van Henkemans beleeft 7 januari zijn reprise in Scheveningen, met het Amsterdams Philharmonisch Orkest onder leiding van Anton Kers jes. De muzikale komedie 'La Vie Pari- sienne' van Offenbach is ook terug en wel op 19 januari in Scheveningen. Het is een herhaling van de produktie uit '78 in een Nederlandse bewerking van Joop Franssen. De laatste produktie van het seizoen '83-'84 is 'La Traviata' van Verdi. Deze reprise in dekor en kostuums van Jose Varona is gebaseerd op de regie van Tito Capobianco. Hans Vonk dirigeert het Amsterdams Philharmonisch Or kest. Hoofdrollen zijn er voor Roberta Alexander, Neil Rosenhein en John Brocheler. zingen; 17.55 Mededelingen; 18.06 Din gen van de dag; 18.30 Blaastest; 19 02 Van Opus One, 20 03 Het Promenade Orkest. NOS 20.30 Langs de lijn; 22.02 Metro's Music; 23.02 Met het oog op morgen; 00 02 Take it easy; 01.02-07.00 De NOS-nacht. HILVERSUM-2 15.32 Avrodite, 17 00 Vlag met blauwe wimpel: 17.36 Radiojournaal; 17.50 Per saldo; 18.10 Radiojournaal; 18.20 Zend tijd pol. partijen: EV, 18 30 Overheids voorlichting: 18 40 Richting; 18.50 Jazz Spectrum. EO: 19.45 3xM-wereldwijd; 20.45 Laat ons de rustdag wijden; 21.26 EO-Metterdaad. TELEAC: 21.30 Cur sussen. EO: 22.40 Deze week. NOS: 23.55-24.00 Nieuws. land; 14.03 Tussenuur; 15.03 Disco- Express; 16.03 NCRV-Zaterdag-Sport. 'NOS: 18.04 De Avondspits. NCRV 19.02 Koploper; 20.02 Elpee-Pop: 21.02 Country Style; 22.02 Weekend Blues; 22.30 Pers Vers; 23.02-24.00 Jazztime. HILVERSUM-4 12.03 Tussen Barend en Van Dorp; 13.06 Wegens vakantie gesloten; 15.03 Muziek uit Studio I; 16.02 De Speel doos; 17.30 Wie in 't Nederlands wil 12.26 Land- en tuinbouw. TROS: 12.36 Aktua; 12.55 Agraria, 13.10 Kamer breed, 13.33 Voorzichtig breekbaar; 14.00 Hobbyhoek; 14.33 Prentjes in geluid. RVU-NOS: 15.10 RVU AVRO: HILVERSUM-3 12 03 Los Vast's Ronde door Neder- 12 00 Kurhausconcert. NOS: 13.05 Dis- kotabel; 15.00 Akkoord. KRO: 15.30- 17.00 Hilversum 4 op z'n breedst: 20.00 Dary John Mizelle; 20,50 Spektakel; 22.15-23.00 Laudate

Provinciale Zeeuwse Courant | 1983 | | pagina 25